Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 10:22:39 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
...
Kasutan algusest peale seda programmi, proovinud sellega ja ka ilma. Ikka ei tööta. Lambist suve alguses lakkas töötamast. icon_confused.gif Mängin küll väga vähe aga vahel harva satun ka hävitaja pulti ja võiks ikka asja korda saada.


Katsetasin eile ja tõesti enam ei toimi lenuki pidur enam :O
Mingi patchiga jälle tuksi keeratud äkki :S

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 30.08.2012 10:28:09 vasta tsitaadiga

Kas meil mingi kogukond ka eksisteerib, kes tihti online ja mängivad koos ning kasutavad suhtluseks TS/mängusisest mölisemise vahendit?

Oleks huvitavam pelada.

Sõdur: a_dRifteR_a
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 10:34:49 vasta tsitaadiga

Battlelogis peaks olema "sisseehitatud" (tegelikult vajab installimist - mingi sonar vms) voice-chat. Töötab ilusasti - lisad mängijad enda partysse ja mölised/kirjutad. Samas saab ka näha, mis serveris keegi mängib ja saab nendega ühineda.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 30.08.2012 20:27:03 vasta tsitaadiga

Loodan, et on näha ka midagi. Non Premium omanikud just.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:30:09 vasta tsitaadiga

Siit teemast mitu korda juba läbi käinud see muidu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2012 20:42:20 vasta tsitaadiga

videot vaadates sain aru, mis erinevus on 45fps ja 60fps battlefieldis
peab 670 ikka ära võtma

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:44:59 vasta tsitaadiga

Siim159, mitu korda läbi käinud jah aga mitte sellise kvaliteedi ja kaadrisagedusega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:52:42 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
BF3 Premium ei ole ajaline lisa. See sisaldab 5 expansion packi ja mingeid muid vidinaid veel.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium

BF4 on arvatavasti täiesti eraldi teema.

Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2012 20:57:28 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
LKits kirjutas:
BF3 Premium ei ole ajaline lisa. See sisaldab 5 expansion packi ja mingeid muid vidinaid veel.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium

BF4 on arvatavasti täiesti eraldi teema.

Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
icon_biggrin.gif
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück

kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:58:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Sandor kirjutas:
LKits kirjutas:
BF3 Premium ei ole ajaline lisa. See sisaldab 5 expansion packi ja mingeid muid vidinaid veel.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium

BF4 on arvatavasti täiesti eraldi teema.

Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
icon_biggrin.gif
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück

kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada icon_lol.gif

Ajaline nagu CoD Elite või Xbox live gold subscription.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2012 21:07:44 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
libe kirjutas:
Sandor kirjutas:
LKits kirjutas:
BF3 Premium ei ole ajaline lisa. See sisaldab 5 expansion packi ja mingeid muid vidinaid veel.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium

BF4 on arvatavasti täiesti eraldi teema.

Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
icon_biggrin.gif
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück

kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada icon_lol.gif

Ajaline nagu CoD Elite või Xbox live gold subscription.
mulle ei ütle need elited ja goldid midagi, kuid kui asi on tähtajatu, siis ei mõista su pahameelt icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:28:44 vasta tsitaadiga

Sandor, Mille peale sa üldse pahane oled? icon_biggrin.gif Selle, et see on tähtajatu või selle, et BF3 Premiumiga ei saa BF4-s midagi teha? Miks üldse peaks saama BF3 Premiumiga midagi täiesti uues teises mängus?
Kui Premium osta, saab kõik BF3 DLC-d kokkuvõttes odavamalt + muidugi ka muid mingeid Premium special relvi jms. Iseenesest selline pakk on täitsa tore. Aga ei meeldi see, et paljud serverid nõuavad Premiumi olemasolu, DLC-si peavad non-Premium liikmeid nädalaid ootama jne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:39:37 vasta tsitaadiga

Siim159, ei no okei... see, et ilma premiumita peab nädalaid ootama on veel talutav, aga miks KRT ei saa ma mängida CQ'd igas ettejuhtuvas CQ serveris? milleks on vaja teha eraldi "Premium" serverid, mis ei oma lihtsalt DLC'ga võrreldes mingeid erinevusi...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:41:33 vasta tsitaadiga

Eino.. Mida v*ttu??? Head n0kukotid ikka osad adminnid.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:54:31 vasta tsitaadiga

Ainukesed väärtuslikud exp. tunduvad olevat AK ja B2K. Jalaväe teemat niigi kõriauguni kõikjal. CQ ja EG võib premium omale sisse istuda icon_mad.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:58:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

milleks on vaja teha eraldi "Premium" serverid, mis ei oma lihtsalt DLC'ga võrreldes mingeid erinevusi...

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:01:49 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Siim159, ei no okei... see, et ilma premiumita peab nädalaid ootama on veel talutav, aga miks KRT ei saa ma mängida CQ'd igas ettejuhtuvas CQ serveris? milleks on vaja teha eraldi "Premium" serverid, mis ei oma lihtsalt DLC'ga võrreldes mingeid erinevusi...


Olen ennemgi kogu aeg seda kirunud. Aga no jälle üks võimalus panna mängijad Premiumit ostma. Selle tõttu on kindlasti paljud-paljud juba Premiumi pidanud endale soetama, et normaalselt mängu mängida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:03:04 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel, tapsid kellegi statpadder´ite serveris? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2012 22:06:03 vasta tsitaadiga

sapphire jagas oma videokaartide omanikele B2K'd tasuta icon_lol.gif
sain selle ammu enne bf3 ostmist, ootasin vaid bf3 soodukat ning siis tuligi icon_biggrin.gif
sain specact & dog tag kiti + b2k + bf3 25€ thumbs_up.gif

parem ikka, kui mingite keelefailidega huiata icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:08:04 vasta tsitaadiga

Tõeliselt raske jah... kord kvartalis alla 1mb suurust faili alla laadida...
Arvatavasti üks Õhtulehe artikkel on ka kordades mahukam.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.08.2012 22:18:02 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tõeliselt raske jah... kord kvartalis alla 1mb suurust faili alla laadida...
Arvatavasti üks Õhtulehe artikkel on ka kordades mahukam.
liigne nuss
_________________
☠


viimati muutis libe 30.08.2012 22:18:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:18:26 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Lauri Kiissel, tapsid kellegi statpadder´ite serveris? icon_biggrin.gif

4 vändagöngsterit kopitasid ümber lipu, niitsin need maha jah
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:34:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
LKits kirjutas:
Tõeliselt raske jah... kord kvartalis alla 1mb suurust faili alla laadida...
Arvatavasti üks Õhtulehe artikkel on ka kordades mahukam.
liigne nuss


Laisk nagu porikärbes icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:35:11 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
kriist kirjutas:
Lauri Kiissel, tapsid kellegi statpadder´ite serveris? icon_biggrin.gif

4 vändagöngsterit kopitasid ümber lipu, niitsin need maha jah
Kas sellist abuse-i ei saa mitte reportida? On sellest üldse tulemust kah?
Tean muidu olukorda, kus adminnid samuti tegid koostööd, et punkte saada ja varsti oli see server unranked hulgas.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:37:25 vasta tsitaadiga

LKits, pane otsingusse "Flagrun" ja leiad sitaks selliseid servereid.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:41:44 vasta tsitaadiga

Tegemist on TOS vastase serveriga - üpriski lihtne sellist serverit unranked alla saada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:02:59 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Sandor kirjutas:
libe kirjutas:
Sandor kirjutas:
LKits kirjutas:
BF3 Premium ei ole ajaline lisa. See sisaldab 5 expansion packi ja mingeid muid vidinaid veel.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium

BF4 on arvatavasti täiesti eraldi teema.

Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
icon_biggrin.gif
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück

kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada icon_lol.gif

Ajaline nagu CoD Elite või Xbox live gold subscription.
mulle ei ütle need elited ja goldid midagi, kuid kui asi on tähtajatu, siis ei mõista su pahameelt icon_rolleyes.gif

Pahemeel seisneb selles, et kui praegu CoD Elite osta(spekuleerin, sest see pole PC peal võimalik), siis saan praegused MW3 map packid, ja kui Black Ops 2 tuleb, siis saan need ka(kehtib kuni siis 2013, tänase kuupäevani) . PS! Pärast Elite lõppemist jäävad mappackid alles.
Aga kui praeg BF premium osta, saan aint B2K(mis on juba olemas) Close quarters jne, aga kui BF4 järgmine aasta tuleb, siis võib selle premiumiga ekskrementi pühkida.
Oleks premium kohe koos BF3'ega launchinud, siis oleks asjal jumet - praegu on küll selline tunne, et EA tahab lihtsalt perset lohku tõmmata.

Vylx kirjutas:
Ainukesed väärtuslikud exp. tunduvad olevat AK ja B2K. Jalaväe teemat niigi kõriauguni kõikjal. CQ ja EG võib premium omale sisse istuda icon_mad.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:06:47 vasta tsitaadiga

Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:15:00 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab.

Issand kui õudne! Kõigest 2 aastat!
Palju neil BF'idel siis vahet oli? BF 1942 -> Vietnam -> BF2 -> SF -> 2142 -> BC -> BC2 -> BF3


Sandor kirjutas:
siis saan praegused MW3 map packid, ja kui Black Ops 2 tuleb, siis saan need ka(kehtib kuni siis 2013, tänase kuupäevani), siis võib selle elite premiumiga ekskrementi pühkida.

icon_biggrin.gif


viimati muutis XATM092 30.08.2012 23:20:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:15:00 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni keskeuroopa ja mikid rõõmsalt vanemate krediitkaarte leechivad, niikaua tulebki aina jaburamaid ägedaid "pakkumisi" suurkorporatsioonidelt.
Lollidelt tulebki raha ära võtta..
Jääme aga rõõmsalt järgmist masu ootama icon_lol.gif
XATM092 kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab.

Issand kui õudne! Kõigest 2 aastat!
Palju neil BF'idel siis vahet oli? BF 1942 -> Vietnam -> BF2 -> SF -> 2142 -> BC -> BC2 -> BF3

SF polnud mitte mingi olematu rahaeest müüdav expansion(ja selle all mõtlen vanakooli expansionit, kus sai kamaluga uut tavaari, mitte 2 uut püssi ja 4 uut mappi)
BF 2142 ja BC2 vahe oli 4 aastat..


viimati muutis Sandor 30.08.2012 23:19:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:15:49 vasta tsitaadiga

BF4 pole veel väljaski, rahunegem.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:19:12 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Niikaua kuni keskeuroopa ja mikid rõõmsalt vanemate krediitkaarte leechivad, niikaua tulebki aina jaburamaid ägedaid "pakkumisi" suurkorporatsioonidelt.
Lollidelt tulebki raha ära võtta..
Jääme aga rõõmsalt järgmist masu ootama icon_lol.gif

Aga nii on masus vähemalt kedagi süüdistada icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:22:52 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:

SF polnud mitte mingi olematu rahaeest müüdav expansion(ja selle all mõtlen vanakooli expansionit, kus sai kamaluga uut tavaari, mitte 2 uut püssi ja 4 uut mappi)

Ei olnudki, selle pärast see nimekirjas ongi. Ma ise seda üldse expansioniks ei nimetakski.
Sandor kirjutas:

BF 2142 ja BC2 vahe oli 4 aastat..

Aga kuhu BC vahelt ära kadus??????
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:25:44 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Sandor kirjutas:

SF polnud mitte mingi olematu rahaeest müüdav expansion(ja selle all mõtlen vanakooli expansionit, kus sai kamaluga uut tavaari, mitte 2 uut püssi ja 4 uut mappi)

Ei olnudki, selle pärast see nimekirjas ongi. Ma ise seda üldse expansioniks ei nimetakski.
Sandor kirjutas:

BF 2142 ja BC2 vahe oli 4 aastat..

Aga kuhu BC vahelt ära kadus??????

Kas BC oli PC peal?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:26:07 vasta tsitaadiga

Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:28:03 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Kas BC oli PC peal?

Mida see PC loeb? 2 aastat peale eelmist mängu tuli uuel mootoril uus mäng koos SP'ga. Nüüd jääb mõnel järsku 2 aastast väheks kuigi mootor on juba olemas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:30:47 vasta tsitaadiga

Loeb see, et me oleme PC mängude alafoorumis, see mis vahepeal konsoolidele tuli või ei tulnud, see mind üldse kohe ei süga. icon_biggrin.gif
LKits kirjutas:
Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta.


Selge on see, et EA'le meeldib jubedalt Activisioni ärimudel.Ja kuna PC moodustab suurkorporatsioonide käibest olematu osa, siis enne kui uus konsoolipõlvkond(kui see kunagi juhtuma peaks..) peale ei tasu ootusi kõrgeks ajada. Seega Frostbite 3 me niipea ei kohta.
Minu kaks senti.


viimati muutis Sandor 30.08.2012 23:36:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:32:39 vasta tsitaadiga

Ah, et kuna Sa oled PC master race siis esimest BC'd polnud ning kõik need neli aastat töötas DICE BC2 kallal? icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:38:25 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Ah, et kuna Sa oled PC master race siis esimest BC'd polnud ning kõik need neli aastat töötas DICE BC2 kallal? icon_lol.gif

BC2 jooksis ka mööda külge maha, seega minujaoks oli üleminek BF2 -> BF3.
Ei tasu ära unustada ka Battlefieldi väärarenguga kaksikvenda - Medal of Honor, kes Samuti oma venna riiete ja juttudega liugu laseb ja rõõmsalt raha koinib.
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:50:24 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab.

Issand kui õudne! Kõigest 2 aastat!
Palju neil BF'idel siis vahet oli? BF 1942 -> Vietnam -> BF2 -> SF -> 2142 -> BC -> BC2 -> BF3

BF 1941, BF2 ja BF3 ning nüüd tulemas ka BF4 patta ei saa panna neid igasugu Bad Companeyd, 2142 jne. Need hoopis teises klassis.


LKits kirjutas:
Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta.

Tahad öelda, et iga aasta tuleb tunduvalt uuenenud mootor? No COD-lt on ilusti näha, et iga aasta tuleb üks COD osa välja ja mootoris pole sittagi muutunud. BF4-ski kasutatakse täpselt sama mootori, mis BF3-s. Ega selle 2 aastaga midagi tunduvalt nad muuta ei jõuaks mootoris.
Minul polegi asi selles, et iga aasta peaks siis BF-le või mõnele muule seeriale raha kulutama, vaid ikka selles, et nii kiirelt ei suudetaks midagi head kokku meisterdada.


viimati muutis Siim159 30.08.2012 23:53:48, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 23:52:13 vasta tsitaadiga

Mis teises klassis? Samad tegijad ju.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 00:09:26 vasta tsitaadiga

Tegija võib sama olla, kuid mängude tiitel mitte.
Ja selle 2142-ga eksisin millegipärast eelmises postituses. Muidugi kuulub see ka nende tiitlite alla (1942, bf2, 2142, bf3).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 01:30:25 vasta tsitaadiga

Mis tiitlist sa räägid ja mis rolli see tiitel sul mängib? Miks esimene Vietnam nende alla ei kuulu?
BF2 ja 2142 vahe oli ka 2 aastat ainult. SF tuli samal aastal BF2'ga välja ning see jõuti ilusti valmis ja eelmise mp selle tõttu ära ei surnud. Mõlemad püsisid ka 2142 ajal elus ja ka enne BF3 olid kõik piisavalt aktiivsed.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 07:34:15 vasta tsitaadiga

2142 on vähe teisest puust mäng minu jaoks - pigem konkurent quake warsile ja tolle laadsetele, kui BF seeria osa.

Ja jutt on täitsa poindist mööda läinud... see, et mänge tuleb juurde on väga hea... see, et tehakse juurde DLC'sid, mis muudavad originaalmängu ostjatel mängimise võimatuks küll hea ei ole.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 07:47:00 vasta tsitaadiga

ostsin uue videokaardi (gigabyte hd7770) ja cpu e7500 2.93 GHz kas saaksin normaalselt multiplayerit m2ngida?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 31.08.2012 09:08:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta.


Ei ole, sest 1 aastaga ei kasva õige communitit välja.
BF1942 oli tõesti klass omaette ja seda mängiti väga kaua, igausugused klannide redelid ja turniirid. Kui iga aasta tuleb uus välja siis jõuab vaevalt vana ennast sisse töötada kui liigume jälle uue peale.
Ajad on muutunud kahjuks või õnneks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 09:35:46 vasta tsitaadiga

Nojah, aga võib ju vanal edasi mängida. Mina ise ei ole just väga kommuunimängija ja tunnen küll, et aastaga tüütab mäng ära. Praegugi on BF3 ennast ära tüüdanud ning ootaks uut mängu.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 09:41:45 vasta tsitaadiga

Pihv, who gives a s about community.
Se ei tooda raha ju.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 10:29:08 vasta tsitaadiga

Leinö, võiks toota kui tehtaks normaalne kommuun, korraldataks võistlusi ja arendataks asja sujuvaks ja korralikuks, võistlused jne. rahvas ostab mängu aina rohkem.

päris imelik muidu jah, et 2 aasta pärast nagu pm. kanna maha mäng, samas ei tea, kas ostan järgmise ka, jne. janoh, tegelt ei tea ju üldse misteemaline bf4 tuleb.


ps. tahaks sellist bf või üldse sõjamängu, et sa oled liibüas, aitad "revolutsionääre" aka. terroriste, intel'iga ja sõjategevusega, koolitad jne. neid, siis on "lennukoridor", ehk räme pommitamine jne.
käid seal linnas ja paleedes ja asjades (terroristina siis juba) ja kütad. see oleks kõva. a noh, keegi ei tee konkreetselt tundlikul teemal mängu. eriti nii. war on terror võiks see mäng olla vb, lauamäng selleteemaline on, see on kõva. osamatapmine ja iraagi invasioon jne.. no üleüldse ameerika sellest teemast. a muidugi korraliku graafika ja suurte võimalustega jne.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 10:53:38 vasta tsitaadiga

statius h1 kirjutas:
ostsin uue videokaardi (gigabyte hd7770) ja cpu e7500 2.93 GHz kas saaksin normaalselt multiplayerit m2ngida?icon_biggrin.gif

Protsessor võiks parem olla, kuid min-med settingutega saab ikka.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.