|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
30.08.2012 10:22:39
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
...
Kasutan algusest peale seda programmi, proovinud sellega ja ka ilma. Ikka ei tööta. Lambist suve alguses lakkas töötamast. Mängin küll väga vähe aga vahel harva satun ka hävitaja pulti ja võiks ikka asja korda saada. |
Katsetasin eile ja tõesti enam ei toimi lenuki pidur enam :O
Mingi patchiga jälle tuksi keeratud äkki :S
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
30.08.2012 10:28:09
|
|
|
Kas meil mingi kogukond ka eksisteerib, kes tihti online ja mängivad koos ning kasutavad suhtluseks TS/mängusisest mölisemise vahendit?
Oleks huvitavam pelada.
Sõdur: a_dRifteR_a
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.08.2012 20:30:09
|
|
|
Siit teemast mitu korda juba läbi käinud see muidu.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.08.2012 20:42:20
|
|
|
videot vaadates sain aru, mis erinevus on 45fps ja 60fps battlefieldis
peab 670 ikka ära võtma
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
30.08.2012 20:44:59
|
|
|
Siim159, mitu korda läbi käinud jah aga mitte sellise kvaliteedi ja kaadrisagedusega.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 20:52:42
|
|
|
Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.08.2012 20:57:28
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
 |
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück
kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 20:58:30
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Sandor kirjutas: |
Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
 |
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück
kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada  |
Ajaline nagu CoD Elite või Xbox live gold subscription.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.08.2012 21:07:44
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Sandor kirjutas: |
Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
 |
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück
kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada  |
Ajaline nagu CoD Elite või Xbox live gold subscription. |
mulle ei ütle need elited ja goldid midagi, kuid kui asi on tähtajatu, siis ei mõista su pahameelt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.08.2012 21:28:44
|
|
|
Sandor, Mille peale sa üldse pahane oled? Selle, et see on tähtajatu või selle, et BF3 Premiumiga ei saa BF4-s midagi teha? Miks üldse peaks saama BF3 Premiumiga midagi täiesti uues teises mängus?
Kui Premium osta, saab kõik BF3 DLC-d kokkuvõttes odavamalt + muidugi ka muid mingeid Premium special relvi jms. Iseenesest selline pakk on täitsa tore. Aga ei meeldi see, et paljud serverid nõuavad Premiumi olemasolu, DLC-si peavad non-Premium liikmeid nädalaid ootama jne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
30.08.2012 21:39:37
|
|
|
| Siim159, ei no okei... see, et ilma premiumita peab nädalaid ootama on veel talutav, aga miks KRT ei saa ma mängida CQ'd igas ettejuhtuvas CQ serveris? milleks on vaja teha eraldi "Premium" serverid, mis ei oma lihtsalt DLC'ga võrreldes mingeid erinevusi...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.08.2012 21:41:33
|
|
|
Eino.. Mida v*ttu??? Head n0kukotid ikka osad adminnid.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
30.08.2012 21:54:31
|
|
|
Ainukesed väärtuslikud exp. tunduvad olevat AK ja B2K. Jalaväe teemat niigi kõriauguni kõikjal. CQ ja EG võib premium omale sisse istuda
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.08.2012 21:58:40
|
|
|
| tsitaat: |
milleks on vaja teha eraldi "Premium" serverid, mis ei oma lihtsalt DLC'ga võrreldes mingeid erinevusi...
|
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.08.2012 22:01:49
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| Siim159, ei no okei... see, et ilma premiumita peab nädalaid ootama on veel talutav, aga miks KRT ei saa ma mängida CQ'd igas ettejuhtuvas CQ serveris? milleks on vaja teha eraldi "Premium" serverid, mis ei oma lihtsalt DLC'ga võrreldes mingeid erinevusi... |
Olen ennemgi kogu aeg seda kirunud. Aga no jälle üks võimalus panna mängijad Premiumit ostma. Selle tõttu on kindlasti paljud-paljud juba Premiumi pidanud endale soetama, et normaalselt mängu mängida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
30.08.2012 22:03:04
|
|
|
Lauri Kiissel, tapsid kellegi statpadder´ite serveris?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.08.2012 22:06:03
|
|
|
sapphire jagas oma videokaartide omanikele B2K'd tasuta
sain selle ammu enne bf3 ostmist, ootasin vaid bf3 soodukat ning siis tuligi
sain specact & dog tag kiti + b2k + bf3 25€
parem ikka, kui mingite keelefailidega huiata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.08.2012 22:18:02
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Tõeliselt raske jah... kord kvartalis alla 1mb suurust faili alla laadida...
Arvatavasti üks Õhtulehe artikkel on ka kordades mahukam. |
liigne nuss
_________________ ☠
viimati muutis libe 30.08.2012 22:18:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.08.2012 22:18:26
|
|
|
| kriist kirjutas: |
Lauri Kiissel, tapsid kellegi statpadder´ite serveris?  |
4 vändagöngsterit kopitasid ümber lipu, niitsin need maha jah
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.08.2012 22:34:09
|
|
|
| libe kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Tõeliselt raske jah... kord kvartalis alla 1mb suurust faili alla laadida...
Arvatavasti üks Õhtulehe artikkel on ka kordades mahukam. |
liigne nuss |
Laisk nagu porikärbes
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
30.08.2012 22:37:25
|
|
|
| LKits, pane otsingusse "Flagrun" ja leiad sitaks selliseid servereid.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 23:02:59
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Sandor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Sandor kirjutas: |
Siis võib EA minupoolest selle Premiumi omale sisse istuda
 |
mismõttes ajaline?
ja nood 5 expansioni eraldi on kõik 15€ per Stück
kui ikka viitsimist seal onlines kõmmutada, siis täitsa mõistlik - isegi mõtlen osta, kuigi ei viitsi kõmmutada  |
Ajaline nagu CoD Elite või Xbox live gold subscription. |
mulle ei ütle need elited ja goldid midagi, kuid kui asi on tähtajatu, siis ei mõista su pahameelt  |
Pahemeel seisneb selles, et kui praegu CoD Elite osta(spekuleerin, sest see pole PC peal võimalik), siis saan praegused MW3 map packid, ja kui Black Ops 2 tuleb, siis saan need ka(kehtib kuni siis 2013, tänase kuupäevani) . PS! Pärast Elite lõppemist jäävad mappackid alles.
Aga kui praeg BF premium osta, saan aint B2K(mis on juba olemas) Close quarters jne, aga kui BF4 järgmine aasta tuleb, siis võib selle premiumiga ekskrementi pühkida.
Oleks premium kohe koos BF3'ega launchinud, siis oleks asjal jumet - praegu on küll selline tunne, et EA tahab lihtsalt perset lohku tõmmata.
| Vylx kirjutas: |
Ainukesed väärtuslikud exp. tunduvad olevat AK ja B2K. Jalaväe teemat niigi kõriauguni kõikjal. CQ ja EG võib premium omale sisse istuda  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.08.2012 23:06:47
|
|
|
| Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
30.08.2012 23:15:00
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab. |
Issand kui õudne! Kõigest 2 aastat!
Palju neil BF'idel siis vahet oli? BF 1942 -> Vietnam -> BF2 -> SF -> 2142 -> BC -> BC2 -> BF3
| Sandor kirjutas: |
| siis saan praegused MW3 map packid, ja kui Black Ops 2 tuleb, siis saan need ka(kehtib kuni siis 2013, tänase kuupäevani), siis võib selle elite premiumiga ekskrementi pühkida. |
viimati muutis XATM092 30.08.2012 23:20:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 23:15:00
|
|
|
Niikaua kuni keskeuroopa ja mikid rõõmsalt vanemate krediitkaarte leechivad, niikaua tulebki aina jaburamaid ägedaid "pakkumisi" suurkorporatsioonidelt.
Lollidelt tulebki raha ära võtta..
Jääme aga rõõmsalt järgmist masu ootama
| XATM092 kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab. |
Issand kui õudne! Kõigest 2 aastat!
Palju neil BF'idel siis vahet oli? BF 1942 -> Vietnam -> BF2 -> SF -> 2142 -> BC -> BC2 -> BF3 |
SF polnud mitte mingi olematu rahaeest müüdav expansion(ja selle all mõtlen vanakooli expansionit, kus sai kamaluga uut tavaari, mitte 2 uut püssi ja 4 uut mappi)
BF 2142 ja BC2 vahe oli 4 aastat..
viimati muutis Sandor 30.08.2012 23:19:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.08.2012 23:15:49
|
|
|
| BF4 pole veel väljaski, rahunegem.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.08.2012 23:19:12
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
Niikaua kuni keskeuroopa ja mikid rõõmsalt vanemate krediitkaarte leechivad, niikaua tulebki aina jaburamaid ägedaid "pakkumisi" suurkorporatsioonidelt.
Lollidelt tulebki raha ära võtta..
Jääme aga rõõmsalt järgmist masu ootama  |
Aga nii on masus vähemalt kedagi süüdistada
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
30.08.2012 23:22:52
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
SF polnud mitte mingi olematu rahaeest müüdav expansion(ja selle all mõtlen vanakooli expansionit, kus sai kamaluga uut tavaari, mitte 2 uut püssi ja 4 uut mappi)
|
Ei olnudki, selle pärast see nimekirjas ongi. Ma ise seda üldse expansioniks ei nimetakski.
| Sandor kirjutas: |
BF 2142 ja BC2 vahe oli 4 aastat.. |
Aga kuhu BC vahelt ära kadus??????
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 23:25:44
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Sandor kirjutas: |
SF polnud mitte mingi olematu rahaeest müüdav expansion(ja selle all mõtlen vanakooli expansionit, kus sai kamaluga uut tavaari, mitte 2 uut püssi ja 4 uut mappi)
|
Ei olnudki, selle pärast see nimekirjas ongi. Ma ise seda üldse expansioniks ei nimetakski.
| Sandor kirjutas: |
BF 2142 ja BC2 vahe oli 4 aastat.. |
Aga kuhu BC vahelt ära kadus?????? |
Kas BC oli PC peal?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
30.08.2012 23:28:03
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| Kas BC oli PC peal? |
Mida see PC loeb? 2 aastat peale eelmist mängu tuli uuel mootoril uus mäng koos SP'ga. Nüüd jääb mõnel järsku 2 aastast väheks kuigi mootor on juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 23:30:47
|
|
|
Loeb see, et me oleme PC mängude alafoorumis, see mis vahepeal konsoolidele tuli või ei tulnud, see mind üldse kohe ei süga.
| LKits kirjutas: |
Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta. |
Selge on see, et EA'le meeldib jubedalt Activisioni ärimudel.Ja kuna PC moodustab suurkorporatsioonide käibest olematu osa, siis enne kui uus konsoolipõlvkond(kui see kunagi juhtuma peaks..) peale ei tasu ootusi kõrgeks ajada. Seega Frostbite 3 me niipea ei kohta.
Minu kaks senti.
viimati muutis Sandor 30.08.2012 23:36:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
30.08.2012 23:32:39
|
|
|
Ah, et kuna Sa oled PC master race siis esimest BC'd polnud ning kõik need neli aastat töötas DICE BC2 kallal?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
30.08.2012 23:38:25
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Ah, et kuna Sa oled PC master race siis esimest BC'd polnud ning kõik need neli aastat töötas DICE BC2 kallal?  |
BC2 jooksis ka mööda külge maha, seega minujaoks oli üleminek BF2 -> BF3.
Ei tasu ära unustada ka Battlefieldi väärarenguga kaksikvenda - Medal of Honor, kes Samuti oma venna riiete ja juttudega liugu laseb ja rõõmsalt raha koinib.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.08.2012 23:50:24
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Sandor, Õnneks BF pole veel COD-i tasemele langenud, et iga aasta uus seeria välja tuleb, kuigi vb vaikselt juba hakkavad sinna poole nad ikka kahjuks minema (BF3 ja BF4 vahe vaid 2 aastat). Aga eks näis, mis edasi saab. |
Issand kui õudne! Kõigest 2 aastat!
Palju neil BF'idel siis vahet oli? BF 1942 -> Vietnam -> BF2 -> SF -> 2142 -> BC -> BC2 -> BF3 |
BF 1941, BF2 ja BF3 ning nüüd tulemas ka BF4 patta ei saa panna neid igasugu Bad Companeyd, 2142 jne. Need hoopis teises klassis.
| LKits kirjutas: |
Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta. |
Tahad öelda, et iga aasta tuleb tunduvalt uuenenud mootor? No COD-lt on ilusti näha, et iga aasta tuleb üks COD osa välja ja mootoris pole sittagi muutunud. BF4-ski kasutatakse täpselt sama mootori, mis BF3-s. Ega selle 2 aastaga midagi tunduvalt nad muuta ei jõuaks mootoris.
Minul polegi asi selles, et iga aasta peaks siis BF-le või mõnele muule seeriale raha kulutama, vaid ikka selles, et nii kiirelt ei suudetaks midagi head kokku meisterdada.
viimati muutis Siim159 30.08.2012 23:53:48, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
30.08.2012 23:52:13
|
|
|
| Mis teises klassis? Samad tegijad ju.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
31.08.2012 00:09:26
|
|
|
Tegija võib sama olla, kuid mängude tiitel mitte.
Ja selle 2142-ga eksisin millegipärast eelmises postituses. Muidugi kuulub see ka nende tiitlite alla (1942, bf2, 2142, bf3).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
31.08.2012 01:30:25
|
|
|
Mis tiitlist sa räägid ja mis rolli see tiitel sul mängib? Miks esimene Vietnam nende alla ei kuulu?
BF2 ja 2142 vahe oli ka 2 aastat ainult. SF tuli samal aastal BF2'ga välja ning see jõuti ilusti valmis ja eelmise mp selle tõttu ära ei surnud. Mõlemad püsisid ka 2142 ajal elus ja ka enne BF3 olid kõik piisavalt aktiivsed.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
31.08.2012 07:34:15
|
|
|
2142 on vähe teisest puust mäng minu jaoks - pigem konkurent quake warsile ja tolle laadsetele, kui BF seeria osa.
Ja jutt on täitsa poindist mööda läinud... see, et mänge tuleb juurde on väga hea... see, et tehakse juurde DLC'sid, mis muudavad originaalmängu ostjatel mängimise võimatuks küll hea ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
31.08.2012 07:47:00
|
|
|
ostsin uue videokaardi (gigabyte hd7770) ja cpu e7500 2.93 GHz kas saaksin normaalselt multiplayerit m2ngida?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
31.08.2012 09:08:09
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kas iga aasta uus mäng polegi hea? Et peab vana ja iganenud mootoriga mängima aastast-aastasse?
Ärge saage valesti aru, aga eestlased on vaesed. Sellepärast meil ongi veidi keerulisem iga aasta uut mängu osta. |
Ei ole, sest 1 aastaga ei kasva õige communitit välja.
BF1942 oli tõesti klass omaette ja seda mängiti väga kaua, igausugused klannide redelid ja turniirid. Kui iga aasta tuleb uus välja siis jõuab vaevalt vana ennast sisse töötada kui liigume jälle uue peale.
Ajad on muutunud kahjuks või õnneks.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
31.08.2012 09:41:45
|
|
|
Pihv, who gives a s about community.
Se ei tooda raha ju.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.08.2012 10:29:08
|
|
|
Leinö, võiks toota kui tehtaks normaalne kommuun, korraldataks võistlusi ja arendataks asja sujuvaks ja korralikuks, võistlused jne. rahvas ostab mängu aina rohkem.
päris imelik muidu jah, et 2 aasta pärast nagu pm. kanna maha mäng, samas ei tea, kas ostan järgmise ka, jne. janoh, tegelt ei tea ju üldse misteemaline bf4 tuleb.
ps. tahaks sellist bf või üldse sõjamängu, et sa oled liibüas, aitad "revolutsionääre" aka. terroriste, intel'iga ja sõjategevusega, koolitad jne. neid, siis on "lennukoridor", ehk räme pommitamine jne.
käid seal linnas ja paleedes ja asjades (terroristina siis juba) ja kütad. see oleks kõva. a noh, keegi ei tee konkreetselt tundlikul teemal mängu. eriti nii. war on terror võiks see mäng olla vb, lauamäng selleteemaline on, see on kõva. osamatapmine ja iraagi invasioon jne.. no üleüldse ameerika sellest teemast. a muidugi korraliku graafika ja suurte võimalustega jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
31.08.2012 10:53:38
|
|
|
| statius h1 kirjutas: |
ostsin uue videokaardi (gigabyte hd7770) ja cpu e7500 2.93 GHz kas saaksin normaalselt multiplayerit m2ngida? |
Protsessor võiks parem olla, kuid min-med settingutega saab ikka.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|