Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 12:15:42 vasta tsitaadiga

Ta oleks võinud ainult BF3 helidest midagi kokku mixida.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 12:32:01 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu leidsin sellise, see natuke õnnestunum selle koha peal, et ainult bf3 helisid on kasutatud.

Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:21:03 vasta tsitaadiga

Dice ikka oskab üllatada. Paar assignmenti mis tehtud oli, nüüd battlelog näitab, et ikka ei ole tehtud küll. icon_biggrin.gif
Engineeril 25 shotguni killi läinud ja teisest assignmentist 20 miini killi ka läinud. Way to go DICE icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:22:52 vasta tsitaadiga

Kuna said need tehtud? Alles nüüd ja peale seda vaatasid kohe? Kui jah, siis Battlelog mõnikord ei updategi nii kiirelt ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:35:39 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kuna said need tehtud? Alles nüüd ja peale seda vaatasid kohe? Kui jah, siis Battlelog mõnikord ei updategi nii kiirelt ära.

Ei, üks sai tehtud päris ammu ja teine üsna hiljuti. Ja ilusti näitas ka koguaeg, et mõlemad on tehtud. Nüüd järsku kadunud.
http://www.hot.ee/rets13//BF3.png
Battle feed näitab ka seda. Teist, mis ammu tehtud sai, ei viitsinud otsida. icon_smile.gif

Edit:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489921961165/
Seda ma arvasingi, et ma pole ainus icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 20:10:16 vasta tsitaadiga

Äsja oli mingi Battlelogi update. Arvatavasti see ajaski nässu midagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 20:45:18 vasta tsitaadiga

Küss ?

Kas kellelgi veel BF3-mes vikab Razer hiirega "on the fly" sensitiviy regullimise juures full screenist aknasse mängu ?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.08.2012 22:36:06 vasta tsitaadiga

meesmetsast, ei
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 29.08.2012 01:17:23 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Dice ikka oskab üllatada. Paar assignmenti mis tehtud oli, nüüd battlelog näitab, et ikka ei ole tehtud küll. icon_biggrin.gif
Engineeril 25 shotguni killi läinud ja teisest assignmentist 20 miini killi ka läinud. Way to go DICE icon_lol.gif


Sama siin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 12:25:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata, olen pisut googeldanud aga pole aitavat vastust leidnud.
Nimelt lennukitel ei tööta airbrake(seega hoo maha võtmine ja maandumine on võimatu).
Ehk keegi teab, milles võib asi olla.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 12:37:57 vasta tsitaadiga

vajutad s või mis nupp sul seal binditud @throttle down ja pidurdab korralikult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.08.2012 13:05:06 vasta tsitaadiga

noh hind ei kukugi... kaua icon_question.gif pean ootama icon_biggrin.gif meelitavad pappi välja nahad
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 14:29:10 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Oskab keegi aidata, olen pisut googeldanud aga pole aitavat vastust leidnud.
Nimelt lennukitel ei tööta airbrake(seega hoo maha võtmine ja maandumine on võimatu).
Ehk keegi teab, milles võib asi olla.


Ise kaklesin kunagi sama asjaga.
BF3settings vms. oli programi nimi, millega sai ise neid nuppe määrata endale sobilikuks.

http://bf3.realmware.co.uk/settings-editor/

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:17:27 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
noh hind ei kukugi... kaua icon_question.gif pean ootama icon_biggrin.gif meelitavad pappi välja nahad

kukkuda ei ole eriti kuhugi. 3 lisa ju veel tulemas. enne viimast võibolla lastakse alla nende jaoks kes pole veel raatsinud osta eraldi ühtegi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 29.08.2012 17:22:41 vasta tsitaadiga

Uus treiler armorded killist väljas 4 uut mappi roheline,kõrb,öö ning talv.


Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:35:59 vasta tsitaadiga

Öö võiks pimedam olla, aga muidu on vägagi ootamist väärt.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:41:09 vasta tsitaadiga

Võimas jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:44:38 vasta tsitaadiga

AC-130 Gunshipiga tahaks vastaseid pulbriks lasta. Stalini oreli laadse asjandusega ka proovida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:48:48 vasta tsitaadiga

Tuleb vist premium ära osta icon_eek.gif
Kuid jah, öö võiks pimedam olla + nightvision goggles
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:58:46 vasta tsitaadiga


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 18:02:17 vasta tsitaadiga

Just paar posti tagasi pandi see video siia. icon_razz.gif
Kõige rohkem esmapilgul tundus mulle meeldivat see kõrb. Peab vist ka Premiumi ära soetama enne PC-le väljatulekut. Ei raatsi päris 3 nädalat ka nüüd oodata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2012 18:58:26 vasta tsitaadiga

http://www.dlcompare.com/games/cd-key-download-battlefield-3-premium-319
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:03:46 vasta tsitaadiga

Siit ka näha erinevaid hindasi: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-cd-key-digital-download-best-price/ Nende "otsingsüsteem" vms peaks vist sama olema.
Võiks 20-ni ära minna, kuid nii pea seda loota vast pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:04:10 vasta tsitaadiga

Siit saab parema hinnaga ja võtsin 5 min tagasi premmi ära online-gold kaudu. thumbs_up.gif
Lahinguväljal näeme, pts. icon_biggrin.gif

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-3-premium-cd-key-digital-download-best-price/

icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis villu70 29.08.2012 19:07:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:07:53 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, Ei saa ju, samad kohad, samad hinnad ka seal. Muuda kurss € seal lehel, samad hinnad tulevad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:11:42 vasta tsitaadiga

Siim159, icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:14:36 vasta tsitaadiga

Just vaatasin, et seal Dlcompare saidil polegi Online-Goldi Premiumit hinnakirjas. Kuid kõige odavamalt saaks nagu näha ikkagi soodsamalt, aga vaid mõned sendid icon_biggrin.gif - 32.47
Ostan ka vast septembri algul kunagi ära. Enne AK PC-le tulekut peaks ära võtma.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:20:00 vasta tsitaadiga

Peale maksmist oli 2 min pärast key meilikastis.
tunnike veel laadimist ja tuld..... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2012 19:45:41 vasta tsitaadiga

krt ma pole juba 2 kuud viitsinud seda mängida icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:52:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krt ma pole juba 2 kuud viitsinud seda mängida icon_lol.gif

sama siin... sai vahepeal isegi meeltesegaduses 2 tundi MF3 mängitud icon_redface.gif
ehk täna saab bf3 premmiga uue hoo sisse, loodan küll
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 29.08.2012 20:14:30 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, kurat ja ma ostsin 38.- euriga premmi
arvasin et odavamalt ei saa icon_biggrin.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 20:18:16 vasta tsitaadiga

caarel123, nu näed, mina sain punni viina vahelt icon_biggrin.gif
94% on tõmmatud ja battlelog tunnistab ka et mul premium olemas..... seega, sealt lehelt võib osta küll, asi toimib.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 20:44:19 vasta tsitaadiga

Tükk Premium ka neile, kel seda pole: http://www.upload.ee/files/2637579/BF3_Premium_Bonus_Art_EN_v2.pdf.html
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:08:51 vasta tsitaadiga

Siis kui kõik premiumi ära ostnud on, tuleb sama hinna eest Platinum pack.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:11:34 vasta tsitaadiga

Keegi targem teab, kas Premium on nagu cod Elite, mis kehtib 1a? Või peab BF4'le uuesti premiumi juurde ostma?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:19:04 vasta tsitaadiga

BF3 Premium ei ole ajaline lisa. See sisaldab 5 expansion packi ja mingeid muid vidinaid veel.
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium

BF4 on arvatavasti täiesti eraldi teema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:20:19 vasta tsitaadiga

heretic666, Oli see naljaga või veidike tõsidusega, kuid see on kindel, et midagi sellist suurt, olgu see mis iganes muu, nad enam küll sisse ei too BF3. BF3 saab nö lõplikult valmis (kõik DLC-d jms) järgmine aasta ja siis juba tuleb peale BF4, millega saavad hakata jälle raha tasku ajama enda lollide ideedega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:57:48 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
heretic666millega saavad hakata jälle raha tasku ajama enda lollide ideedega.


keegi ei käsi osta
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:04:39 vasta tsitaadiga

ot:
Tsiviili elus ei käsita just väga paljusid asju. Mõttetu argument, see, et keegi ei käsi...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:17:40 vasta tsitaadiga

Ei käsigi. Aga vot, EA lihtsalt oskab inimesi neid ostma panna. Mulle meeldib iseenesest Battlefield 3 mäng, kuid ei meeldi see, et EA täiesti selgelt vaikselt hakkab kõigilt pmst Premiumit nõudma, kes vähegi normaalselt mängu mängida sooviksid nii nagu peab. Paljud serverid nõuavad Premiumi olemasolu (üks põhjus, kuidas meelitada Premiumit ostma, kuigi iseenesest Premiumi olemasolu ei annaks mitte kui midagi sealsetes serverites juurde), samuti ka see, et non-Premium liikmed peavad ootama mitmeid nädalaid, et uutele DLC-le ligi pääseda (AK-ga tõsteti ootamisaega lausa 3 nädalani). Lihtsalt sunnitkse Premiumit ostma, et korralikult mängida saaks.
DLC-d on ka tegelikult üsna kallid. 1 DLC võiks ~5-7€ olla, mitte 15€. Eks see Premiumi/DLC-de kallisus ka on põhjuseid, miks ma ei taha väga Premiumit soetada.

//E: DLC-de hindade koha pealt tooksin võrdluseks nt vanilla BF3, mis maksab vaid 20€ (vene versioonid veelgi odavamad, ~12€). Nii et DLC-d on ilmselgelt suhteliselt kallid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:17:54 vasta tsitaadiga

kui DLC-d liiga kallid oleksid, siis neid lihtsalt ei ostetaks ja hinnad tuleksid alla. Järelikult nõudlus olemas selliste hindadega.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:37:25 vasta tsitaadiga

Ilmselge on see, et nõudlus seesuguse mängu vastu on suur. Kes ikka on BF-i fänn ja tahab seda mängida, see ka ostab seesuguse raha eest endale lisasi jms. See polegi mingi hinge hind, aga oleme reaalsed, et siiski selliste DLC-e eest on ikka küll parajalt suur summa, pmst terve vanilla mängu summa. Aga midagi teha ju pole ja tuleb leppida sellega, et BF-i seeriate vastu nõudlus suur. Täiesti loogiline ja mõistetav, et EA kasutab ära sellist võimalust.
Aga see summa on vaid 1 miinustest Premiumi puhul minu silmis. Muid põhjuseid tõin ka eelmises postis välja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.08.2012 23:59:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krt ma pole juba 2 kuud viitsinud seda mängida icon_lol.gif
sama jutt icon_eek.gif milles küll on asi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 00:33:57 vasta tsitaadiga

Ma ka vahepeal jälle kuu-kaks ei mänginud. Eile tegin pool tunnikest ja täna veidi pikemalt, ca 200 killi jagu. Aga miski tõmbav faktor endalgi ära kadunud. Võibolla seetõttu, et pole harjunud läpakaga mängima.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 00:56:35 vasta tsitaadiga

Polnud mänginud kaks kuud, tuli mõte, et võiks üle pika aja mängida. 10 minutit olin ja rohkem lihtsalt ei viitsinud. Tee mis tahad, kuid ei paku enam huvi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 01:31:07 vasta tsitaadiga

+1, mäng ei tõmba üldse

BC2 aga ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.08.2012 01:39:51 vasta tsitaadiga

Pole ise ka ikka väga pikka aega mänginud lihtsalt kuna Windows 7 all jookseb terve arvuti Realtek/PunkBuster jama tõttu kokku ning Windows 8 all on jõudlus jube mis jube ehk nii kui FPS alla 60 kukub, siis kisub asi hakkima, mis teeb elamuse kohutavaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 08:44:14 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Oskab keegi aidata, olen pisut googeldanud aga pole aitavat vastust leidnud.
Nimelt lennukitel ei tööta airbrake(seega hoo maha võtmine ja maandumine on võimatu).
Ehk keegi teab, milles võib asi olla.


Ise kaklesin kunagi sama asjaga.
BF3settings vms. oli programi nimi, millega sai ise neid nuppe määrata endale sobilikuks.

http://bf3.realmware.co.uk/settings-editor/

Kasutan algusest peale seda programmi, proovinud sellega ja ka ilma. Ikka ei tööta. Lambist suve alguses lakkas töötamast. icon_confused.gif Mängin küll väga vähe aga vahel harva satun ka hävitaja pulti ja võiks ikka asja korda saada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 09:04:47 vasta tsitaadiga

Mega irw. Kõva boonus oli siis ka lisaks " artwork" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 09:53:23 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Polnud mänginud kaks kuud, tuli mõte, et võiks üle pika aja mängida. 10 minutit olin ja rohkem lihtsalt ei viitsinud. Tee mis tahad, kuid ei paku enam huvi.


Ma olen siin vahelduva eduga pause ikka teinud (lausa kuni mitu kuud), aga varem või hiljem tagasi pöördunud. krdi hea mäng ikka icon_lol.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.