|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.07.2012 13:26:33
|
|
|
| salatoimik, see kuupäev on siiamaani näidanud seda, mis kuupäevaga on live kaart. Kuigi jah, siis peaks lause ka teine olema.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
09.07.2012 23:09:44
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| ma näen, et mingid vandid on ennast mu sõbraks lisanud vms... kuidas seda teha saab? |
Need peaksid olema sinu FB sõbrad. Mine telefoniga My Waze -> Social networks -> Facebook ja logi ennast sisse.
Kas HV nimelist gruppi pole veel tehtud?
Viskan igaks juhuks siia ka waze foorumi eestikeelse arutelu lingi http://world.waze.com/forum/viewforum.php?f=260
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
10.07.2012 16:39:22
|
|
|
Kes imestab miks sõidud ei jõua dashboardile - siis:
Hi Wazers,
We had to stop the process that uploads driving sessions to the archive and dashboard for a while.
The process is now running again but we have a backlog of 2 days approximately.
We expect the backlog to grow and we might reach a backlog of 5-7 days.
We estimate that the backlog will be closed and we'll be back to normal updates in about a week.
thanks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.07.2012 23:29:55
|
|
|
lätis vähe populaarsem kui eestis.
Aga krt mul tiris mingi uuenduse alla. Asi läks sellega uimasemaks (või mulle tundub).
Veel mingi bug vms. Olin keset teed mida sõidetud veel pole. Lükkasin siis rullimise sisse aga rullima ei hakanudki enne, kui jõudsn teele, mis oli olemas. Kui olemasolevalt teelt maha keerasin alustas alles uue tee rullimisega
EDIT: täitke ära https://docs.google.com/a/waze.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEhXVm9MQUw5NWFGRkxHUTh5Zm00Z1E6MQ#gid=0
Benaliikide alla panin ise
| tsitaat: |
| 95 / Diisel / 95 ultima / 95 nitro3000 / 98 |
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.07.2012 10:09:51
|
|
|
| tsitaat: |
95 / Diisel / 95 ultima / 95 nitro3000 / 98
|
95 regular, diisel, 95 ultima, 98 regular, 98 ultima, lpg jne
nimetused erinevad müüjatel, üldiselt aga sama.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
12.07.2012 11:57:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Veel mingi bug vms. Olin keset teed mida sõidetud veel pole. Lükkasin siis rullimise sisse aga rullima ei hakanudki enne, kui jõudsn teele, mis oli olemas. Kui olemasolevalt teelt maha keerasin alustas alles uue tee rullimisega  |
Ta vist kahjuks ennem ei hakka uut teed rullima jah, kui pole olemasolevalt sinna keeranud
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.07.2012 12:02:36
|
|
|
mul oli lihtsalt rullimisega mingi ilge LAG, sõitsin puuduval teel, lülitasin rullimise sisse ja siis mitusada meetrit hiljem alles hakkas märkima
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.07.2012 22:12:13
|
|
|
Eile tuli mu wildfire s peale waze uuendus. Täna pani asi ikka segast. Magas pöördeid maha, kaart keerutas end suvaliselt ringi sirgel teel
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
13.07.2012 08:03:53
|
|
|
Viimane kaardiuuendus oli 9. juunil ja see lükkus ka jälle edasi... http://status.waze.com/map-tiles-delay
Praegu muud ei olegi kui koguaeg mingi asja delay ja midagi on katki jne. Arendama asuti küll juba 2006. aastal, aga tundub, et nad võiks siiski öelda, et ollakse alles beta staadiumis...
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
13.07.2012 10:13:36
|
|
|
| sõitude backlog on 8 päeva juba, viimased sõidud lehel on 5-st juulist...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
13.07.2012 10:54:14
|
|
|
Kui mu sõidud nüüd jäävadki kadunuks, siis on need ju asjatult tehtud! Kas Waze kompenseerib bensiinikulud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2012 10:57:22
|
|
|
Seepärast tulebki jalgrattaga kaardistada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
13.07.2012 12:29:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Seepärast tulebki jalgrattaga kaardistada  |
| WAZE Wiki kirjutas: |
* Ära kasuta Waze'i kui sõidad ühistranspordiga, jalgrattaga või käid jala - see õpetab serverile vale kiiruse ning üldjuhul hakkab genereerima ummikute teateid teistele kasutajatele.
|
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2012 15:16:51
|
|
|
Üldjuhul jah, kui sa käid juba olemasolevat teed. Samas leian, et teede kaardistamiseks käib jalgratas kenasti.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
16.07.2012 08:52:18
|
|
|
Kas see probleem on ainult minul, kuid ma ei ole saanud terve ndaäalvahetuse wazet kasutada...
Teateks: Failed to initialize. No network connection.
Proovitud nii wifiga kui ka mobiilsega...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
16.07.2012 09:17:20
|
|
|
| Laupäev-pühapäev toimis endal küll tõrgeteta. Aga jah.. kaardiinfi pole ka tänaseks suudedud uuendada ja sõidud on ikka veel juuli alguse seisuga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
16.07.2012 09:34:17
|
|
|
| limp kirjutas: |
Kas see probleem on ainult minul, kuid ma ei ole saanud terve ndaäalvahetuse wazet kasutada...
Teateks: Failed to initialize. No network connection. |
Oli küll laupäeval Peipsi ääres korra-paar seliine kiri, aga toimis jälle.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.07.2012 10:03:58
|
|
|
Mina ei saa telefonist ühtegi reporti teha... iga asja kohta ütleb "Failed, try again later" vms... isegi chit chat ei lase teha
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
16.07.2012 11:08:25
|
|
|
| ants40 kirjutas: |
| limp kirjutas: |
Kas see probleem on ainult minul, kuid ma ei ole saanud terve ndaäalvahetuse wazet kasutada...
Teateks: Failed to initialize. No network connection. |
Oli küll laupäeval Peipsi ääres korra-paar seliine kiri, aga toimis jälle. |
Kui nüüd tagant järele mõelda, siis see viga tekkis pärast waze uuendamist. Nüüd viitsisin googelgada ka ning aitas, kui clearisin data ära ja logisin uuesti oma kasutajaga sisse
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
16.07.2012 17:04:34
|
|
|
EU map tiles will be switched tomorrow morning
Hi,
We had a problem with th tiles switch and had to stop it.
We'll fix and run the process again tonight so the tiles should be ready tomorrow.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.07.2012 21:47:57
|
|
|
Mis tagantjärgi saab kh mendi asukohta raporteerida või pean kohe kui näen nuppu vajutama?
Roolis olles vähe nadi see asi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
27.07.2012 08:57:47
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mis tagantjärgi saab kh mendi asukohta raporteerida või pean kohe kui näen nuppu vajutama?
Roolis olles vähe nadi see asi  |
Mendi asukoha fikseerib vajutus mendi pildile, ära saata ja/või kommenteerida võib hiljem
copy-paste waze foorumist:
See hetk kui nuppu vajutad salvestatakse koordinaadid ja aeg.
Isegi väike teade kuvatakse "Location and time saved". See millal Send-i vajutad ei oma tähtsust.
Täpselt nii ongi ja see on selleks, et saaksid teate sisestada rahulikult kuskil foori taga oodates ja ei peaks sõidu ajal peale ühte vajutust rohkem telefoni näppima.
http://www.waze.com/wiki/index.php/How_to_Report
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.07.2012 10:26:12
|
|
|
| Mitte mendi pildile vajutus ei fikseeri asukohta, vaid paremas nurgas "!" märgile vajutus. Edasi võid juba later vajutada ning hiljem asja ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.08.2012 22:08:25
|
|
|
Kuidass teil selle wazega on? Mul krt lääb pildi mustaks kui telefoni ühele-teisele poole kallutada/keerata.
Ikoonid jäävad aga kaarti osa must. Midagi klikkida üritad siis viskab ette et jooksis kokku vms. Pressin siis sunni sulgema, viskab eest ära aga jääb endiselt lahti. Võtan uuesti ette ja siis töötab edasi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
14.08.2012 00:39:19
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kuidass teil selle wazega on? Mul krt lääb pildi mustaks kui telefoni ühele-teisele poole kallutada/keerata.
Ikoonid jäävad aga kaarti osa must. Midagi klikkida üritad siis viskab ette et jooksis kokku vms. Pressin siis sunni sulgema, viskab eest ära aga jääb endiselt lahti. Võtan uuesti ette ja siis töötab edasi  |
Ära sa mingi hinna eest maini, mis telefon, mis rom jms üksikasju, las tarkadeklubi mõistatab...
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
18.08.2012 18:04:32
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:33:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.08.2012 20:28:22
|
|
|
| ja mida head need tasemed ülte annavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
18.08.2012 20:38:12
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:33:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.08.2012 12:48:16
|
|
|
| Kineskoop kirjutas: |
| minul sai asjast siiber kui kaabel koguaeg telefoni järgi olema pidi ja see aku kestvusele mõjuma hakkas. teatavasti pole auto sigaretisüütajast saadud vool telefonile hea |
Möh? Eluaeg telefonil autos laadijat sabas hoitud, pole veel hapuksläinud voolu otsa sattunud. Ei kujutaks ette, et ma mingit nutikat telefoni tundide kaupa sisselülitatud ekraaniga autos hoiaks, et siis sihtpunkti jõudes kurvalt viimaseid akuprotsente kokku lugeda. Pigem olen just autot toreda laadimisjaamana näinud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
20.08.2012 16:59:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kineskoop kirjutas: |
| minul sai asjast siiber kui kaabel koguaeg telefoni järgi olema pidi ja see aku kestvusele mõjuma hakkas. teatavasti pole auto sigaretisüütajast saadud vool telefonile hea |
Möh? Eluaeg telefonil autos laadijat sabas hoitud, pole veel hapuksläinud voolu otsa sattunud. Ei kujutaks ette, et ma mingit nutikat telefoni tundide kaupa sisselülitatud ekraaniga autos hoiaks, et siis sihtpunkti jõudes kurvalt viimaseid akuprotsente kokku lugeda. Pigem olen just autot toreda laadimisjaamana näinud. |
Alati saab uue aku osta - tarbeese.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008
|
20.08.2012 18:18:28
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:33:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.08.2012 19:41:55
|
|
|
Ja alati peab originaali ostma?
Aga krdi waze genereerib krdi kiirelt ummiku teele ikka. Mingi koer oli teel, pidurdasin nii 20km/h peale ja laks, ummik.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
20.08.2012 19:56:38
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ja alati peab originaali ostma?
Aga krdi waze genereerib krdi kiirelt ummiku teele ikka. Mingi koer oli teel, pidurdasin nii 20km/h peale ja laks, ummik.  |
Nii kiiret reageeringut pole näinud. Enamasti on ikka mingid agarad kasutajad kes märgivad ise tihedat liiklust ja muud läbu, et punkte saada.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
20.08.2012 22:11:19
|
|
|
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
POZ
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
22.08.2012 21:59:54
|
|
|
Kui ma juuli lõpus narvas käisin, siis märkisin need üles aga kas need ka seal veel alles on, ei tea.
_________________ Audi, VW, Seat ja Skoda sõiduautode varuosad, remont ja hooldustööd Tallinnas (ka peale tööaega)
Inimeste (kuni 7) ja kaupade (kuni 5m3) transport väljaspool tööaega ning nädalavahetustel.
51-52-492 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
28.08.2012 18:00:18
|
|
|
| raitzzzz kirjutas: |
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€. |
kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed?
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.08.2012 18:12:27
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| raitzzzz kirjutas: |
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€. |
kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed? |
update maps -> vasakul my places, klikka show ja siis drives
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
28.08.2012 19:15:35
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| raitzzzz kirjutas: |
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€. |
kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed? |
update maps -> vasakul my places, klikka show ja siis drives |
Igaks juhuks lisan veel, et vaadata ikka http://world.waze.com/livemap/ mitte http://www.waze.com/livemap/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.08.2012 19:49:07
|
|
|
Ma küsiks, et kust kohast ma selle vana kaardieditori leian. Vaja oleks maanteede numbreid vähekene toppida
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
28.08.2012 21:34:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ma küsiks, et kust kohast ma selle vana kaardieditori leian. Vaja oleks maanteede numbreid vähekene toppida  |
https://world.waze.com/cartouche_old/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
29.08.2012 06:41:01
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| raitzzzz kirjutas: |
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€. |
kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed? |
update maps -> vasakul my places, klikka show ja siis drives |
| tsitaat: |
| You have no drives recorded with Waze yet. |
Kas ma pean selleks ise salvestama panema kuskilt vms?
Või peab selleks miskine rank olema, et seda saaks teha? babywazerist olen juba möödas, aga ei rohkemat.
Samuti ei saa ma veel kaarti muuta/uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
29.08.2012 17:17:32
|
|
|
Minul ei näita kummaski ühtegi sõitu...
Täna ajasin buldooseriga veel ühe teejupigi sisse, aga ei miskit. Pole seda kuskil näha...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
29.08.2012 18:43:33
|
|
|
Kustkohast sa neid punkte siis saad kui sõite pole? Vaatad ikka sealt?
Spoiler 
Mina enam seda teerulli ei taha kasutada, sest nende lõikude lisamine sõitude alla võtab liiga kaua aega(üle nädala). Samas kui mitte rullitud teed lisanduvad enamasti kohe peale sõitu. Ja muidugi on osa sõite ka kaduma jäänudki
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
29.08.2012 20:14:00
|
|
|
| raitzzzz kirjutas: |
| Mina enam seda teerulli ei taha kasutada, sest nende lõikude lisamine sõitude alla võtab liiga kaua aega(üle nädala). |
Viimasel ajal on küllaltki nobedalt tulnud - pühap. päeval rullisin ja kui ma siis ca 23 arvutisse sain, olid teed juba kaardil!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
30.08.2012 08:49:17
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Kas päev otsa tuleb siis ringi rullida või ainult siis, kui teed pole kaardil? |
Ainult siis kui tee puudub
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.08.2012 10:45:42
|
|
|
Rullimise võid sisse lülitada terveks päevaks, aga rullima hakkab ta vaid siis, kui tee puudub.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elwood
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2008
|
30.08.2012 22:28:23
|
|
|
Seisuga 19 august märkisin 2 või 3 ära ja pärast olid ilusti kaardil kah aga ma ei sõitnud neid kõiki läbi kahjuks...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|