Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 13:26:33 vasta tsitaadiga

salatoimik, see kuupäev on siiamaani näidanud seda, mis kuupäevaga on live kaart. Kuigi jah, siis peaks lause ka teine olema.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 09.07.2012 23:09:44 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ma näen, et mingid vandid on ennast mu sõbraks lisanud vms... kuidas seda teha saab?

Need peaksid olema sinu FB sõbrad. Mine telefoniga My Waze -> Social networks -> Facebook ja logi ennast sisse.

Kas HV nimelist gruppi pole veel tehtud?

Viskan igaks juhuks siia ka waze foorumi eestikeelse arutelu lingi http://world.waze.com/forum/viewforum.php?f=260
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.07.2012 16:39:22 vasta tsitaadiga

Kes imestab miks sõidud ei jõua dashboardile - siis:

Hi Wazers,
We had to stop the process that uploads driving sessions to the archive and dashboard for a while.
The process is now running again but we have a backlog of 2 days approximately.
We expect the backlog to grow and we might reach a backlog of 5-7 days.
We estimate that the backlog will be closed and we'll be back to normal updates in about a week.
thanks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 23:29:55 vasta tsitaadiga

lätis vähe populaarsem kui eestis.


Aga krt mul tiris mingi uuenduse alla. Asi läks sellega uimasemaks (või mulle tundub).

Veel mingi bug vms. Olin keset teed mida sõidetud veel pole. Lükkasin siis rullimise sisse aga rullima ei hakanudki enne, kui jõudsn teele, mis oli olemas. Kui olemasolevalt teelt maha keerasin alustas alles uue tee rullimisega icon_rolleyes.gif

EDIT: täitke ära https://docs.google.com/a/waze.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEhXVm9MQUw5NWFGRkxHUTh5Zm00Z1E6MQ#gid=0
Benaliikide alla panin ise
tsitaat:
95 / Diisel / 95 ultima / 95 nitro3000 / 98

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 10:09:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

95 / Diisel / 95 ultima / 95 nitro3000 / 98

95 regular, diisel, 95 ultima, 98 regular, 98 ultima, lpg jne

nimetused erinevad müüjatel, üldiselt aga sama.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 11:57:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Veel mingi bug vms. Olin keset teed mida sõidetud veel pole. Lükkasin siis rullimise sisse aga rullima ei hakanudki enne, kui jõudsn teele, mis oli olemas. Kui olemasolevalt teelt maha keerasin alustas alles uue tee rullimisega icon_rolleyes.gif
Ta vist kahjuks ennem ei hakka uut teed rullima jah, kui pole olemasolevalt sinna keeranud icon_sad.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 12:02:36 vasta tsitaadiga

mul oli lihtsalt rullimisega mingi ilge LAG, sõitsin puuduval teel, lülitasin rullimise sisse ja siis mitusada meetrit hiljem alles hakkas märkima
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:12:13 vasta tsitaadiga

Eile tuli mu wildfire s peale waze uuendus. Täna pani asi ikka segast. Magas pöördeid maha, kaart keerutas end suvaliselt ringi sirgel teel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 08:03:53 vasta tsitaadiga

Viimane kaardiuuendus oli 9. juunil ja see lükkus ka jälle edasi... http://status.waze.com/map-tiles-delay

Praegu muud ei olegi kui koguaeg mingi asja delay ja midagi on katki jne. Arendama asuti küll juba 2006. aastal, aga tundub, et nad võiks siiski öelda, et ollakse alles beta staadiumis...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.07.2012 10:13:36 vasta tsitaadiga

sõitude backlog on 8 päeva juba, viimased sõidud lehel on 5-st juulist...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 13.07.2012 10:54:14 vasta tsitaadiga

Kui mu sõidud nüüd jäävadki kadunuks, siis on need ju asjatult tehtud! Kas Waze kompenseerib bensiinikulud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:57:22 vasta tsitaadiga

Seepärast tulebki jalgrattaga kaardistada icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.07.2012 12:29:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Seepärast tulebki jalgrattaga kaardistada icon_cool.gif

WAZE Wiki kirjutas:

* Ära kasuta Waze'i kui sõidad ühistranspordiga, jalgrattaga või käid jala - see õpetab serverile vale kiiruse ning üldjuhul hakkab genereerima ummikute teateid teistele kasutajatele.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 15:16:51 vasta tsitaadiga

Üldjuhul jah, kui sa käid juba olemasolevat teed. Samas leian, et teede kaardistamiseks käib jalgratas kenasti.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 16.07.2012 08:52:18 vasta tsitaadiga

Kas see probleem on ainult minul, kuid ma ei ole saanud terve ndaäalvahetuse wazet kasutada...
Teateks: Failed to initialize. No network connection.
Proovitud nii wifiga kui ka mobiilsega...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 16.07.2012 09:17:20 vasta tsitaadiga

Laupäev-pühapäev toimis endal küll tõrgeteta. Aga jah.. kaardiinfi pole ka tänaseks suudedud uuendada ja sõidud on ikka veel juuli alguse seisuga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.07.2012 09:34:17 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Kas see probleem on ainult minul, kuid ma ei ole saanud terve ndaäalvahetuse wazet kasutada...
Teateks: Failed to initialize. No network connection.
Oli küll laupäeval Peipsi ääres korra-paar seliine kiri, aga toimis jälle.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 10:03:58 vasta tsitaadiga

Mina ei saa telefonist ühtegi reporti teha... iga asja kohta ütleb "Failed, try again later" vms... isegi chit chat ei lase teha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 16.07.2012 11:08:25 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
limp kirjutas:
Kas see probleem on ainult minul, kuid ma ei ole saanud terve ndaäalvahetuse wazet kasutada...
Teateks: Failed to initialize. No network connection.
Oli küll laupäeval Peipsi ääres korra-paar seliine kiri, aga toimis jälle.

Kui nüüd tagant järele mõelda, siis see viga tekkis pärast waze uuendamist. Nüüd viitsisin googelgada ka ning aitas, kui clearisin data ära ja logisin uuesti oma kasutajaga sisse icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 17:04:34 vasta tsitaadiga

EU map tiles will be switched tomorrow morning

Hi,

We had a problem with th tiles switch and had to stop it.
We'll fix and run the process again tonight so the tiles should be ready tomorrow.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 21:47:57 vasta tsitaadiga

Mis tagantjärgi saab kh mendi asukohta raporteerida või pean kohe kui näen nuppu vajutama?

Roolis olles vähe nadi see asi icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.07.2012 08:57:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis tagantjärgi saab kh mendi asukohta raporteerida või pean kohe kui näen nuppu vajutama?

Roolis olles vähe nadi see asi icon_neutral.gif
Mendi asukoha fikseerib vajutus mendi pildile, ära saata ja/või kommenteerida võib hiljem
copy-paste waze foorumist:
See hetk kui nuppu vajutad salvestatakse koordinaadid ja aeg.
Isegi väike teade kuvatakse "Location and time saved". See millal Send-i vajutad ei oma tähtsust.
Täpselt nii ongi ja see on selleks, et saaksid teate sisestada rahulikult kuskil foori taga oodates ja ei peaks sõidu ajal peale ühte vajutust rohkem telefoni näppima.
http://www.waze.com/wiki/index.php/How_to_Report
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 10:26:12 vasta tsitaadiga

Mitte mendi pildile vajutus ei fikseeri asukohta, vaid paremas nurgas "!" märgile vajutus. Edasi võid juba later vajutada ning hiljem asja ära teha.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 22:08:25 vasta tsitaadiga

Kuidass teil selle wazega on? Mul krt lääb pildi mustaks kui telefoni ühele-teisele poole kallutada/keerata.
Ikoonid jäävad aga kaarti osa must. Midagi klikkida üritad siis viskab ette et jooksis kokku vms. Pressin siis sunni sulgema, viskab eest ära aga jääb endiselt lahti. Võtan uuesti ette ja siis töötab edasi icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 14.08.2012 00:39:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuidass teil selle wazega on? Mul krt lääb pildi mustaks kui telefoni ühele-teisele poole kallutada/keerata.
Ikoonid jäävad aga kaarti osa must. Midagi klikkida üritad siis viskab ette et jooksis kokku vms. Pressin siis sunni sulgema, viskab eest ära aga jääb endiselt lahti. Võtan uuesti ette ja siis töötab edasi icon_rolleyes.gif

Ära sa mingi hinna eest maini, mis telefon, mis rom jms üksikasju, las tarkadeklubi mõistatab...

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 18.08.2012 18:04:32 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:33:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 18.08.2012 20:28:22 vasta tsitaadiga

ja mida head need tasemed ülte annavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 18.08.2012 20:38:12 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:33:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 12:48:16 vasta tsitaadiga

Kineskoop kirjutas:
minul sai asjast siiber kui kaabel koguaeg telefoni järgi olema pidi ja see aku kestvusele mõjuma hakkas. teatavasti pole auto sigaretisüütajast saadud vool telefonile hea

Möh? Eluaeg telefonil autos laadijat sabas hoitud, pole veel hapuksläinud voolu otsa sattunud. Ei kujutaks ette, et ma mingit nutikat telefoni tundide kaupa sisselülitatud ekraaniga autos hoiaks, et siis sihtpunkti jõudes kurvalt viimaseid akuprotsente kokku lugeda. Pigem olen just autot toreda laadimisjaamana näinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 16:59:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kineskoop kirjutas:
minul sai asjast siiber kui kaabel koguaeg telefoni järgi olema pidi ja see aku kestvusele mõjuma hakkas. teatavasti pole auto sigaretisüütajast saadud vool telefonile hea

Möh? Eluaeg telefonil autos laadijat sabas hoitud, pole veel hapuksläinud voolu otsa sattunud. Ei kujutaks ette, et ma mingit nutikat telefoni tundide kaupa sisselülitatud ekraaniga autos hoiaks, et siis sihtpunkti jõudes kurvalt viimaseid akuprotsente kokku lugeda. Pigem olen just autot toreda laadimisjaamana näinud.


Alati saab uue aku osta - tarbeese.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey
HV kasutaja
Cemtey

liitunud: 04.03.2008




sõnum 20.08.2012 18:18:28 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey 04.05.2014 16:33:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 19:41:55 vasta tsitaadiga

Ja alati peab originaali ostma?

Aga krdi waze genereerib krdi kiirelt ummiku teele ikka. Mingi koer oli teel, pidurdasin nii 20km/h peale ja laks, ummik. icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 19:56:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ja alati peab originaali ostma?

Aga krdi waze genereerib krdi kiirelt ummiku teele ikka. Mingi koer oli teel, pidurdasin nii 20km/h peale ja laks, ummik. icon_neutral.gif

Nii kiiret reageeringut pole näinud. Enamasti on ikka mingid agarad kasutajad kes märgivad ise tihedat liiklust ja muud läbu, et punkte saada.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 20.08.2012 22:11:19 vasta tsitaadiga

Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 21:36:52 vasta tsitaadiga

Kas uued kiiruskaamerad on mõni tubli wazer juba paika pannud?
http://www.postimees.ee/946250/homsest-alustavad-tood-tallinna-narva-maantee-kiiruskaamerad
http://www.mnt.ee/kiiruskaamerad/?q=node/2
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
POZ
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 22.08.2012 21:59:54 vasta tsitaadiga

Kui ma juuli lõpus narvas käisin, siis märkisin need üles aga kas need ka seal veel alles on, ei tea.
_________________
Audi, VW, Seat ja Skoda sõiduautode varuosad, remont ja hooldustööd Tallinnas (ka peale tööaega)
Inimeste (kuni 7) ja kaupade (kuni 5m3) transport väljaspool tööaega ning nädalavahetustel.
51-52-492
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.08.2012 18:00:18 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€.

kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 18:12:27 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
raitzzzz kirjutas:
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€.

kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed?
update maps -> vasakul my places, klikka show ja siis drives
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 28.08.2012 19:15:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
raitzzzz kirjutas:
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€.

kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed?
update maps -> vasakul my places, klikka show ja siis drives

Igaks juhuks lisan veel, et vaadata ikka http://world.waze.com/livemap/ mitte http://www.waze.com/livemap/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:49:07 vasta tsitaadiga

Ma küsiks, et kust kohast ma selle vana kaardieditori leian. Vaja oleks maanteede numbreid vähekene toppida icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 28.08.2012 21:34:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma küsiks, et kust kohast ma selle vana kaardieditori leian. Vaja oleks maanteede numbreid vähekene toppida icon_rolleyes.gif

https://world.waze.com/cartouche_old/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.08.2012 06:41:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
raitzzzz kirjutas:
Mul genereeris ka ummiku ja sõitsin püsikaga (90 või 70km/h), aga hiljem oma sõite vaadates oli näha kuidas üks gps punkt oli kuhugi metsa lennanud mitu km.
Ja autos laadimist ma samuti ei karda. Aga kuna alati pole võimalik saba taha panna siis igaks juhuks tellisin Hiinast varuaku ca 8€. Originaal HTC Sensationi aku maksab ca 40€.

kuskohast, sa tagantjärele, oma sõite näed?
update maps -> vasakul my places, klikka show ja siis drives


tsitaat:
You have no drives recorded with Waze yet.

Kas ma pean selleks ise salvestama panema kuskilt vms? icon_rolleyes.gif
Või peab selleks miskine rank olema, et seda saaks teha? babywazerist olen juba möödas, aga ei rohkemat.
Samuti ei saa ma veel kaarti muuta/uuendada.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.08.2012 11:06:33 vasta tsitaadiga

Vaatad sa ikka https://world.waze.com/livemap/ ja sealt Update Map?

(Kontrollitud: www.waze.com alt annab jah sellise vea teate, aga world.waze.com all on peaaegu kõik sõidud olemas)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.08.2012 17:17:32 vasta tsitaadiga

Minul ei näita kummaski ühtegi sõitu...

Täna ajasin buldooseriga veel ühe teejupigi sisse, aga ei miskit. Pole seda kuskil näha...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 29.08.2012 18:43:33 vasta tsitaadiga

Kustkohast sa neid punkte siis saad kui sõite pole? Vaatad ikka sealt?
Spoiler Spoiler Spoiler

Mina enam seda teerulli ei taha kasutada, sest nende lõikude lisamine sõitude alla võtab liiga kaua aega(üle nädala). Samas kui mitte rullitud teed lisanduvad enamasti kohe peale sõitu. Ja muidugi on osa sõite ka kaduma jäänudki thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.08.2012 20:14:00 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Mina enam seda teerulli ei taha kasutada, sest nende lõikude lisamine sõitude alla võtab liiga kaua aega(üle nädala).
Viimasel ajal on küllaltki nobedalt tulnud - pühap. päeval rullisin ja kui ma siis ca 23 arvutisse sain, olid teed juba kaardil!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.08.2012 07:01:26 vasta tsitaadiga

Kas päev otsa tuleb siis ringi rullida või ainult siis, kui teed pole kaardil?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.08.2012 08:49:17 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kas päev otsa tuleb siis ringi rullida või ainult siis, kui teed pole kaardil?
Ainult siis kui tee puudub icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 10:45:42 vasta tsitaadiga

Rullimise võid sisse lülitada terveks päevaks, aga rullima hakkab ta vaid siis, kui tee puudub.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elwood
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2008




sõnum 30.08.2012 22:28:23 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Kas uued kiiruskaamerad on mõni tubli wazer juba paika pannud?
http://www.postimees.ee/946250/homsest-alustavad-tood-tallinna-narva-maantee-kiiruskaamerad
http://www.mnt.ee/kiiruskaamerad/?q=node/2



Seisuga 19 august märkisin 2 või 3 ära ja pärast olid ilusti kaardil kah aga ma ei sõitnud neid kõiki läbi kahjuks...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.