Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2012 17:02:06 vasta tsitaadiga

Njah.. Far Shiverpeaks täis, leveldan hetkel kuskil random serveris. Kunagi öösel ehk äkki õnnestub siis transfer teha ma loodan.
Krt raske valida millist classi mängida tahaks. Hetkel proovinud Rangerit ja Elementalisti aga ei lähe kumbgi. Peab vist warri või thiefi uurima.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 17:05:40 vasta tsitaadiga

ˇelementalist peaks olema mängus üks raskemaid tegelasi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2012 17:13:33 vasta tsitaadiga

Njah... tema 5x4 x erinevad relvad on tõesti mindfuck :p.. Leveldasin kuni mingi 6-7ni thou... Peaks vb veelkord proovima.

Keegi veel ühendust ei saa?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 28.08.2012 17:16:40 vasta tsitaadiga

Vist pätsivad. Mängusiseselt tuli teade, et uus ehitus tuleb ja toimub restart.
Varsti saab jälle ligi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 17:46:51 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Njah.. Far Shiverpeaks täis, leveldan hetkel kuskil random serveris. Kunagi öösel ehk äkki õnnestub siis transfer teha ma loodan.

Kohe alguses suur teade ju, et see maksab raha või sain valesti aru?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 28.08.2012 17:50:38 vasta tsitaadiga

Esimene nädal pidavat tasuta olema. Hiljem maksab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 28.08.2012 17:59:49 vasta tsitaadiga

Login officially panges?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2012 18:02:18 vasta tsitaadiga

EU's küll jah.

Kuigi see G tähega server... Seal kellegi streami jälgisin oli nii, et isik oli offline ja ei saanud ka mängu sisse ja hetkel on ilusti online. Ei tea kas siis haamerdamine aitab või lihtsalt joppas? Minul igatahes sisse ei lase jep.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 28.08.2012 18:02:33 vasta tsitaadiga

Helseth kirjutas:
Login officially panges?


Tundub nii, loginist edasi ma saan vahest aga siis ingame character aknas Play vajutades annab seda sama errorit paar korda ja viskab mängust välja ning siis olen tagasi nullis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 28.08.2012 18:27:07 vasta tsitaadiga

Kuulge, kui mänguga jamad kipuvad olema, siis võib vabalt juhtuda, et nädalane tasuta kolimisaeg ei pruugi õnnestuda. Ses mõttes oleks hea ka ajutine servu valida ühiselt neil, kes põhiservusse ei saa sisse. Ise läksin Aurora Glade'i, piisavalt rahvast ja gilde, enamuses ingliskeelsed. Aga kuna char sai suht huupi loodud, siis võin vabalt ka mujale minna. Saan ma õigesti aru, et uusi chare saan kuhu iganes luua, olemasolevaid peab kolima?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 28.08.2012 18:27:40 vasta tsitaadiga

Praegu Desolationis, aga kaalun vbla Far Shiverpeaksi ületulekut, sest see gild, millega mängima pidin, on suht laiali vajunud teistesse sõpruskondadesse ikkagi...
Kaua see free transfer kestab ja kust seda täpsemalt saab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 28.08.2012 18:34:01 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Tundub nii, loginist edasi ma saan vahest aga siis ingame character aknas Play vajutades annab seda sama errorit paar korda ja viskab mängust välja ning siis olen tagasi nullis.

Oli sama seis, nüüd läks veel hullemaks - enam ei jõua char aknanigi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 28.08.2012 18:47:19 vasta tsitaadiga

Ok, sain sisse lõpuks, spammimine aitas. Veateateid loopis ka pärast sisse saamist edasi, aga sealgi aitas lihtsalt klõpsimine. Kusjuures veateade oli enne sama, mis campuse võrgus, et pordid ja tulemüür jne, aga ju siis on universaalteade häirete puhul.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2012 18:50:20 vasta tsitaadiga

Muidu.. panin tähele, et Desolation polegi hetkel Full vaid on High... Far Shiverpeaks's siis rohkem rahvast kui Desos haha.

Kuskilt lugesin, et FS omab praegu haigelt nendes WvWvW vms see on. Ilmselt sellepäast kõik sinna tormi jooksevadki.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:24:07 vasta tsitaadiga

Ostisn mängu Järve Klickist ja õlled ka juba ära, ja sihuke asi sii ootab mind jah icon_lol.gif
Selge pilt.
Tulen kah siis Underworldi kui mujale ei saa. Kui üldse ligi pääsen.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis scarface 28.08.2012 19:31:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 28.08.2012 19:24:10 vasta tsitaadiga

Ise olen üldse underworldis sest Far Shiveri ei saanud ja hetkel küll vahet ei ole mis server. Mäng on väga huvitav peaks mainima sest leveldamine on päris huvitavaks tehtud erinevalt wowist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2012 19:34:28 vasta tsitaadiga

Hetkel suht võimatu jah.... Liigutasin ka Underworldi ümber ennast. Proovin Asura Guardianit mängida, kui peaks sisse saama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:38:11 vasta tsitaadiga

Tundub et päris launch tõi siis tüüpilised MMO launchiga kaasnevad probleemid...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:44:39 vasta tsitaadiga

Thanks for creating a Guild Wars account!

You're almost done-we just need you to confirm your email address by clicking the link below.
------------------
Failure

The link you clicked is expired or invalid.

Oooogeyyy. 1 sec tagasi saatis ise verify posti : D

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 28.08.2012 19:50:22 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Thanks for creating a Guild Wars account!

You're almost done-we just need you to confirm your email address by clicking the link below.
------------------
Failure

The link you clicked is expired or invalid.

Oooogeyyy. 1 sec tagasi saatis ise verify posti : D
Endal oli sama mure aga tundub et see mängimist ei sega. End viskas mängust välja ja nüüd sisse enam ei saa ka kuna tipptund või nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 28.08.2012 20:04:31 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt nad teavad, et launchi jaoks serverivõimsust ei jagu, nagu Blizz Diablogi puhul. See tundub neil teadlik valik olevat. Huvitav mitu korda mängijate arvu piik alguses tavapärast ületab? Ilmselt kordades on vahe, et nad ei üritagi sellega toime tulla ja arvestavad olukorra iseenesliku normaliseerumisega. Retoorika seal juures võib muidugi vastupidist väita, aga keegi ju ei taha ka mingi piigi järgi servereid ostma hakata, kui need hiljem jõude seisavad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.08.2012 20:06:48 vasta tsitaadiga

Nüüd ei olnudki ükskis server Full ja lasin Far Shiverpeaksi processingu sisse.. aga ofc ta ei ühenda ära sellega ja nüüd njah.. Jälle stuck :p
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 20:11:48 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Nüüd ei olnudki ükskis server Full ja lasin Far Shiverpeaksi processingu sisse.. aga ofc ta ei ühenda ära sellega ja nüüd njah.. Jälle stuck :p

Sama Desolationiga. Nägin julmalt vaeva oma karakteri välimsuega ja aaaaaa. : D
Kama kaks, eks proovib 1 nädala pärast siis uuesti w?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 28.08.2012 20:33:21 vasta tsitaadiga

Kaua see free world transfer kestab ja kust seda saab? Gem shopist?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 28.08.2012 20:56:24 vasta tsitaadiga

Praegu olen väga rahul mänguga. icon_smile.gif

Olen mängunud Sylvari rangerit (hetkel lvl15), ja rassi valikuga väga rahul. Tasapisi hakkan rangeri stiiliga ka kohanduma. Personal story on väga huvitav (rahul nende valikutega mis character creationis tegin), ja kogu sylvaride lugu ka väga paeluv. Selline dynamic eventide süsteem päris huvitav (mõned päris epic battled ka olnud juba icon_smile.gif ), ja "südamete" quest süsteemil ka midagi viga pole, erinev teistest ja natuke harjumist. Tegemist on üleliiagi, igav ei hakka, avastamist paljudeks mängutundideks. Maailm on lihtsalt võrratu. Raskusaste tunnen on minujaoks parast, üle oma leveli ei hakka hammas peale, aga tuleb ise paremaks saada, ja paremini rangeri omadusi ära kasutada.

Loodan et edasised alad lähevad ka natuke teiste rasside juurde, praegu küll tihedalt sylvaride siseasi (siiamaani väga huvitav). Tean et vabalt saan teisi alasid külastada, aga ei ole hakanud oma isiklikust storyst väga kõrvale põikama, eriti kuna see viib just väga mõnusas tempos edasi. Ja ka päris koduseks saanud icon_biggrin.gif , visuaalselt võimas (nii nagu ma streamidest olen näinud käib see iga maastiku kohta).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 21:02:47 vasta tsitaadiga

Krunge kirjutas:
aga keegi ju ei taha ka mingi piigi järgi servereid ostma hakata

Ei peagi ostma, võiks ju rentida lisavõimsust. Arvatavasti pole küsimus mitte riistvaras, vaid hoopis tarkvaras mingid bugid tekitavad chain effecti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 28.08.2012 21:23:42 vasta tsitaadiga

Kui charre transferida proovin siis viskab mängust lihtsalt välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.08.2012 00:05:15 vasta tsitaadiga

Teaq kirjutas:
Kui charre transferida proovin siis viskab mängust lihtsalt välja.

Mul kah hangus, aga kui sisse logisin uuesti, siis oli kolitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2012 00:20:47 vasta tsitaadiga

ot:
Väike vaheinfo neile, kellel GW2-s FPS maru madal, ~15. Sai just ühe kasti puhul probleem lõpuks lahendatud ja internetis ei leia lahendusi, küll aga kuhjaga täpselt sama mure kurtmist (väga erinevad videokaartide põlvknnad, nii AMD kui ka Nvidia kasutajatelt).

Probleemiks oli see, et PCI-E töötas vaid 1x kiirusel kui GPU oli koormuse all, näiteks: pci-e 3.0 x16 @ x1 1.1 (peaks aga olema antud juhul pci-e 3.0 x16 @ x16 1.1). See tähendab väga suurt jõudluse kadu. Kontrollida saab seda GPUZ programmiga ja samuti saab rakendada GPUle koormuse ilma mängu käivitamata vajutades küsimärgile seal samas selle PCI-E info juures.

Aitas lihtsalt see, kui BIOS-is CPU frequency muuta +1. Lahe bug.. Koormuse all nüüd pci-e 3.0 x16 @ x16 1.1 ja fps 80 kandis (7850).

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 29.08.2012 01:34:44 vasta tsitaadiga

On ikka tohutult asju, mida see mäng teeb väga hästi (maailma ilu, questide süsteem, telepordi süsteem, skillide süsteem jne jne). See promo jutt, mis enne räägiti, et kõik on tehtud mängijate huve arvestades paistab tõsi olevat. Paar asja, mis mulle otseselt ei istu, on ka muidugi, see nuppude spämmimine kui surma saad + SWTOR personaly story jättis võimsama mulje, aga see võib ka sellest olla, et ma GW 2 suht alguses alles. Igal juhul väga rahul praegu ja ma pole veel proovinud WvW-d, sPVP-d, craftingut, instance-id jne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 02:50:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
A reminder to North American players who pre-purchased or pre-ordered a physical copy of the Standard Edition, European players who pre-ordered the game, and any players who pre-purchased the Collector’s Edition: remember to pick up your Guild Wars 2 box and final serial code to continue playing!
These players will need to return to the retailer where they made the original transaction in order to receive their retail game boxes and final serial codes.
Pre-Order customers have 2 days after launch day —Aug 28 — to apply the final serial code to their account, while Pre-Purchase customers have 5 days after launch to do this. After this grace period ends, you will be unable to access the game until you apply the final serial code.

dafuq? mul nt gamestarist see mingi early early asi sai kunagi ostetud. nüüd sealt veel mingit koodi vaja?

Räägin nüüd natuke esimest 1-15 charride alast. Pmst alustasin mängimist laupäeval. Olen nüüd igal päeval päris kõvasti mänginud. Kokku... mm... 30 tundi vb tuleb ära mängimist 4 päeva peale? Igatahes just nüüd jõudsin läbida terve level 1-15 ala. Tulemus... level 20. Kuradi vahva mng ikka. Kohati tuli selline nostalgia peale ja mäng tegi ikka väga rõõmsaks, kui mõni moment meenutas millegi pärast sõrmuste isandat või world of warcrafti classicus möllamist icon_smile.gif

Samas ärge seda 1 ala = 30 h gameplay = 20 levelit seaduspärasusena võtke icon_smile.gif kolasin alal väga palju ringi ja uudistasin. mitmeid evente tegin mitu korda, sest see oli lõbus ja see tasustati mulle. ühtlasi mainin ära, et mängus saab kõigi proffide tegemise eest xp. seega oma osa xp'st tuli ka nt ette juhtunud kola kaevamist, raiumisest, korjamisest jne icon_smile.gif

olles minevikus tohutult palju wowi, aoc, wari ja veel mõnda mmod mänginud ei kujuta ma enam ette, millise kuuaksulise mmo eest oleksin nõus maksma, kui sellise kvaliteediga kuumaksuta mäng on tehtud. seda ma ei usu enam, et wow suudab (vähemalt minu jaoks) eales guild wars 2ga konkureerida. samas see oleks ka kohatu võrdlus, sest wow on iseenesest vanem mäng (mis siis, et expansion veel tulemas) - vb oleks õigem võrdlus selle blizzrdi müstilise tuleviku mmo'ga... codename hydra vms... aga selllest ei tea me sittagi, nii et mis siin ikka võrrelda.

nii et neiud ja noormehed, orgunnige endale guild wars 2 icon_smile.gif praegu on mäng väga tore. ma ei usu, et see ära rikutakse, aga minu jaoks nt wow rikuti ära... tbcga ja tulevaste expansionitega. äkki suudavad nad guildwarsiga sama teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 06:36:57 vasta tsitaadiga

sai ka eile siis alustatud. peab mainima et ka pve hetkel alguse alades päris mõnus.
linuxi all läbi wine toimib suurepäraselt ning minu rauaga medium/high sätetel 1920x1080 reso peal enamasti 35+ fps v.a väga suurte rahvamasside seas kus aeg-ajalt 20 peale viskab.
graafika on ilus ja combat on huvitav. eile paar tundi jõudsin mängida aint seega pikemalt hetkel kommenteerida ei oska.
aga paistab et üle pika aja üks normaalne mmorpg välja tulnud.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 09:33:29 vasta tsitaadiga

Kuidas siis Eesti guildil läheb Far Shiverpeaksis ? Mõtlesin ka mäng uuesti osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 29.08.2012 10:22:03 vasta tsitaadiga

mul viskas välja tegi update ja enam jlle log sisse ei saa
(kas serverid läxid maha?)

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 29.08.2012 10:26:05 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
mul viskas välja tegi update ja enam jlle log sisse ei saa
(kas serverid läxid maha?)


Support lehel oli märkus hoolduse kohta. Kuna see lõppeda võib pole aimugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
junGle
HV kasutaja
junGle

liitunud: 02.10.2004




sõnum 29.08.2012 12:49:43 vasta tsitaadiga

Sain Far Shiverpeaks sisse, aga miski kahtlased FPS probleemid on.. beta weekend ajal oli fps suurem kui praga igaljuhul.. setting : best appereance panen siis on fps18-20 .. sis kui kõige sitema graafika panen siis on aint 30-35 ... et nagu mis see mäng tahab CPU räigelt või mis jama on.. et graafikat vahetades eriti miskit ei muutu... miskit optimization guide teab keegi? või kuidas seda fixida ( videoks 9800gt)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 29.08.2012 13:26:19 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
Kuidas siis Eesti guildil läheb Far Shiverpeaksis ? Mõtlesin ka mäng uuesti osta icon_razz.gif


Hästi läheb, palju liikmeid ning tore seltskond.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 29.08.2012 13:48:04 vasta tsitaadiga

Ruks kirjutas:
hvallimagi kirjutas:
Kuidas siis Eesti guildil läheb Far Shiverpeaksis ? Mõtlesin ka mäng uuesti osta icon_razz.gif


Hästi läheb, palju liikmeid ning tore seltskond.
Kellele whisperida tuleb, et invite saaks muidu? Infot võiks panna esimesse posti, et oleks kohe näha, kus mis toimub. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 14:22:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kalevlased
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 29.08.2012 15:52:28 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
Kuidas siis Eesti guildil läheb Far Shiverpeaksis ? Mõtlesin ka mäng uuesti osta icon_razz.gif

Üle ootuste hästi läheb eesti gildil Ordu. Meil on gildi embleem olemas ja just sai ka gildipank valmis. Hetkese seisuga on liikmete arv üle 80. Pean varsti uuesti gildi liikmete arvu limiiti suurendama icon_biggrin.gif

Ühinemiseks anna endast märku gildi saidil või whisperi mulle. Info on minu signatuuris.

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.08.2012 16:17:40 vasta tsitaadiga

Ingame just suurt vist midagi ei toimu sea guildis... kõik on voice chatis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.08.2012 16:19:54 vasta tsitaadiga

"Sai gildi bank valmis"

Peab ise ehitama kuidagi?
Mis asjad veel on?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 16:50:37 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
"Sai gildi bank valmis"

Peab ise ehitama kuidagi?
Mis asjad veel on?



ehitama ei pea aga seal mingi guildi punktide eest saab ,mis võtab aega palju 24h vist arendas panka.
ja nende samade punktide eest saab veel upgrade guildile, erinevad boonuseid liikmetele jne.
arendamine võtab päris kaua reaalset aega.


viimati muutis siven 29.08.2012 16:52:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 29.08.2012 16:53:03 vasta tsitaadiga

Jutukamad vennad (mina kaasaarvatud) on kõik TeamSpeakis. Aga gildichat on tavaliselt teksti täis, kes küsib crafting materjale, kes mängu kohta üldiselt või otsib partnerit dungeoni jaoks jne. Kuigi vahel guildchat muutub laggiseks, kuna ArenaNetil on probleeme olnud gildsysteemiga. Mul on 2 korda olnud probleem, et üldse chatti ei näita.

Gildipank ja gildiembleem on jah upgrade-id mida peab gild researchima Influence punktide eest. Punkte teenivad kõik liikmed, kes gildi esindavad. Punkte saab pvp, dungeonite ja eventide tegemise eest. Lisaks upgreidide hulgas on hunnik boonuseid nagu XP boost kõigile liikmetele, pvp boonused, siege equipment WvW jaoks, eraldi upgreidid gildiembleemi kleepimiseks armorile ja relvadele, gildipanga suurendamine ja veel palju-palju muud.

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.08.2012 17:47:00 vasta tsitaadiga

Mnjaaa... Mis asju AS guildiga teha saab (peale selle et lihtsalt on kergem leida omale dungeon / pvp kaaslast), mõtlen just selliseid ONLY for guilds asju (kui üldse on olemas?)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 29.08.2012 17:48:37 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
tsitaat:
A reminder to North American players who pre-purchased or pre-ordered a physical copy of the Standard Edition, European players who pre-ordered the game, and any players who pre-purchased the Collector’s Edition: remember to pick up your Guild Wars 2 box and final serial code to continue playing!
These players will need to return to the retailer where they made the original transaction in order to receive their retail game boxes and final serial codes.
Pre-Order customers have 2 days after launch day —Aug 28 — to apply the final serial code to their account, while Pre-Purchase customers have 5 days after launch to do this. After this grace period ends, you will be unable to access the game until you apply the final serial code.

dafuq? mul nt gamestarist see mingi early early asi sai kunagi ostetud. nüüd sealt veel mingit koodi vaja?

Räägin nüüd natuke esimest 1-15 charride alast. Pmst alustasin mängimist laupäeval. Olen nüüd igal päeval päris kõvasti mänginud. Kokku... mm... 30 tundi vb tuleb ära mängimist 4 päeva peale? Igatahes just nüüd jõudsin läbida terve level 1-15 ala. Tulemus... level 20. Kuradi vahva mng ikka. Kohati tuli selline nostalgia peale ja mäng tegi ikka väga rõõmsaks, kui mõni moment meenutas millegi pärast sõrmuste isandat või world of warcrafti classicus möllamist icon_smile.gif

Samas ärge seda 1 ala = 30 h gameplay = 20 levelit seaduspärasusena võtke icon_smile.gif kolasin alal väga palju ringi ja uudistasin. mitmeid evente tegin mitu korda, sest see oli lõbus ja see tasustati mulle. ühtlasi mainin ära, et mängus saab kõigi proffide tegemise eest xp. seega oma osa xp'st tuli ka nt ette juhtunud kola kaevamist, raiumisest, korjamisest jne icon_smile.gif

olles minevikus tohutult palju wowi, aoc, wari ja veel mõnda mmod mänginud ei kujuta ma enam ette, millise kuuaksulise mmo eest oleksin nõus maksma, kui sellise kvaliteediga kuumaksuta mäng on tehtud. seda ma ei usu enam, et wow suudab (vähemalt minu jaoks) eales guild wars 2ga konkureerida. samas see oleks ka kohatu võrdlus, sest wow on iseenesest vanem mäng (mis siis, et expansion veel tulemas) - vb oleks õigem võrdlus selle blizzrdi müstilise tuleviku mmo'ga... codename hydra vms... aga selllest ei tea me sittagi, nii et mis siin ikka võrrelda.

nii et neiud ja noormehed, orgunnige endale guild wars 2 icon_smile.gif praegu on mäng väga tore. ma ei usu, et see ära rikutakse, aga minu jaoks nt wow rikuti ära... tbcga ja tulevaste expansionitega. äkki suudavad nad guildwarsiga sama teha icon_razz.gif

Lolwut
Ma tegin Norni 1-15 ala ka täiest läbi (kõik südamed, vistad, linnad - kõik, kirstu isegi sain selle eest) + Norni pealinnas avastasin kõik asjad ära ning selle lõpuks olin vist L15 icon_biggrin.gif
Võib-olla tegin evente vähem... Üle ühe eriti ühtegi ei teinud. Samas siit edasi on hea teha, kui xp'i saamisega raskusi, siis kohe suht kõrvuti on Norni 15-x ala ja Charri 15-x ala.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 20:13:51 vasta tsitaadiga

Julm lagg ikka hetkel...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 29.08.2012 20:25:33 vasta tsitaadiga

keegi head odavat kohta oskab soovitada, kust seda tasuks soetada`?
_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 29.08.2012 21:09:20 vasta tsitaadiga

rasmer kirjutas:
+ SWTOR personaly story jättis võimsama mulje, aga see võib ka sellest olla, et ma GW 2 suht alguses alles. Igal juhul väga rahul praegu ja ma pole veel proovinud WvW-d, sPVP-d, craftingut, instance-id jne. thumbs_up.gif

SWTOR story jah võimsam (täielikult animeeritud ja puha), aga see ikkagi tolle mängu suur pluss. Kuid GW2 personal story pole üldse paha.

Jõudsin lõpuks oma tegelasega sylvari metsadest välja, vaheldust natuke maastikule. Kusjuures inimeste aladel on mängijaid palju rohkem kui sylvari aladel, selge vahe DEdel sees. Kiidan veelkord maailma visuaalset disaini - kõik kindlused, metsad, sood, jõed, külad omal kohal; esimest korda kui Divinity's Reachi jõudsin jäi kohe suu lahti (ei kasutanud portale, vaid jalutasin sylvari aladelt linnaväravateni). Kaardi avastamist väga palju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 21:25:08 vasta tsitaadiga

WindWalks kirjutas:
keegi head odavat kohta oskab soovitada, kust seda tasuks soetada`?

Gamestar.ee - kui teed konto, saad seal -5€ kupongi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.