Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 21:21:39 vasta tsitaadiga

Kas see ongi nii, arvad nii või oli see küsimus?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 21:23:19 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kas see ongi nii, arvad nii või oli see küsimus?

Minu kui kliendi jaoks on see küsimus. Kui 1500€ eest ostetud sülekas peale aastast kasutamist sureb ja remontimatuks osutub ja müüja pakub mulle turuhinna tagastamist(500€ juhuslikult hetkel) siis teeb selline tendents murelikuks.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 22:13:02 vasta tsitaadiga

Täishinna peab ikka tagasatama.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 16:27:15 vasta tsitaadiga

Mida siin enam vaielda - tarbijakaitse on otsuse teinud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 20:46:55 vasta tsitaadiga

oijah, teatud asju ikka sellisest poest otsida ei tasu. Tahtsin PSN (playstation networki) kaarti, öeldakse mis see on? Läheb konsoolide juurde vaatab letti, et mis see selline olema peab, ei oska mina seletada, ei saa tema aru, lõpuks sähvatas peas, ettemaksu kaart, siis hakkas taipama, " ei meie sellist asja ei müü, pole kunagi müünud ka..." Lõpuks sain asja niikaugele, et vaatas arvutist kas kuskil mujal on, vaatas ka valesti, 20.- kaardi asemel ütles 50.- kaardi asukoha...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 08:51:01 vasta tsitaadiga

Kindlasti läksid poodi ja küsisid, et "Tere, kas pe-es-en kaarti on?" icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 12:04:46 vasta tsitaadiga

iir, Vahest tõesti oleneb kelle juurde lähed, kas teenindaja oli üldse omast osakonnast?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 12:28:20 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb tüüpilise kliendi tekst, et müüja peab kõike teadma ..
_________________
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 12:31:13 vasta tsitaadiga

Kr1s kirjutas:
Nüüd tuleb tüüpilise kliendi tekst, et müüja peab kõike teadma ..

mina tean küll oma poes kõike icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 12:36:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, Siis on hea!

Aga lööge www.euronics.ee lahti ja vaadake mis kaubad seal seinast-seina on icon_cool.gif

Kindlasti töötab ka poodidest elavaid raamatuid, kes kõike teavad oma poe kaubast.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 13:45:03 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
iir, Vahest tõesti oleneb kelle juurde lähed, kas teenindaja oli üldse omast osakonnast?

Kassasse läksin, tema ei teadnud, ütleisn, et küsin kellegi teise käest, ütles, et teised ka kindlasti ei tea... Ei peagi teadma, aga võiks ju vaadata oma targast komjuuterist järgi, mitte vaielda, et euronics pole kunagi müünudki...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 13:55:12 vasta tsitaadiga

Ülemistes on olnud mõlemaid, küll mitte väga tihti, aga on
_________________


viimati muutis Kr1s 29.08.2012 13:30:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 19:48:53 vasta tsitaadiga

Väike uudis Euronicsil järelmaksu vallast:

Swedbanki järelmaksu lepingutel on nüüdsest intressimäär 9,9% aastas.*
*Eelnevalt 21,9% või 19,9%.

Info
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 20:01:41 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Väike uudis Euronicsil järelmaksu vallast:

Swedbanki järelmaksu lepingutel on nüüdsest intressimäär 9,9% aastas.*
*Eelnevalt 21,9% või 19,9%.

Info

kus konks on? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 20:58:27 vasta tsitaadiga

Pole konksu. Swedbank muutis intressimäära ja hakkab kehtima 20. augustist. Mitmetes teistes poodideski see teade üleval.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 18.08.2012 10:33:39 vasta tsitaadiga

"Kõik muud tingimused jäävad kehtima endisel kujul" - ehk siis lepingutasu (lepingu sõlmimistasu) ka ei suurene?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 12:24:08 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
"Kõik muud tingimused jäävad kehtima endisel kujul" - ehk siis lepingutasu (lepingu sõlmimistasu) ka ei suurene?

Ei suurene, kõik muud määrad jäävad endiseks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:59:38 vasta tsitaadiga

Müstika. 16.8 tellisin oma miskite boonuspunktide eest endale mälupulga... varsti 2 nädalat möödas ja pole ühtegi teadet ega kõne saanud icon_rolleyes.gif


Edit: njah, niipalju on siis kasu enda andmete jätmisest (telefon, e-mail)... toode juba ammu ootab poes icon_neutral.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 14:53:29 vasta tsitaadiga

Ülemiste pood?
See ei ole küll vabandus, kui neil on hetkel käimas remont, laomees on suure segadusega ilmselt kuidagi tähelepanuta jätnud...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 27.08.2012 15:26:11 vasta tsitaadiga

Euronicsil tegelt suht suur juurdehindlus osadel kaupadel.

Näiteks:
Euronics BD-D5100 139.- (Soodus 79.-)
Elion BD-D5100 49.-

Vahe 30.- eurot, väikse vidina pealt icon_smile.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 15:26:48 vasta tsitaadiga

Need Eesti "allahindlused" on küll ikka naljanumber. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 15:29:38 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Euronicsil tegelt suht suur juurdehindlus osadel kaupadel.

Näiteks:
Euronics BD-D5100 139.- (Soodus 79.-)
Elion BD-D5100 49.-

Vahe 30.- eurot, väikse vidina pealt icon_smile.gif


Ja Klickis 99

Ning eBays ~25 eurot

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 16:53:14 vasta tsitaadiga

vortex, mind ei tasu selle mälupulga asjas süüdistada, polnud siin minu kui logistiku viga
_________________
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 20:00:37 vasta tsitaadiga

Ei süüdista mina kedagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 27.08.2012 20:17:12 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Euronicsil tegelt suht suur juurdehindlus osadel kaupadel.

Näiteks:
Euronics BD-D5100 139.- (Soodus 79.-)
Elion BD-D5100 49.-

Vahe 30.- eurot, väikse vidina pealt icon_smile.gif


On jah kohati mõttetu pood. Vaatasin ka ühte samsungi kodukino, mis Euronicsis maksab 1299 samal ajal kui mitmes muus eesti netipoes maksab see 2/3 sellest hinnast ehk üle 400 euro vähem. Müstiline hinnavahe.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.08.2012 13:35:39 vasta tsitaadiga

too plasma oli müügis 1299.-euronicsis ,nüüd paistab, et on otsas.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmatelerid/206928/

nii et hinnad nii ja naa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 20:47:56 vasta tsitaadiga

Niisiis kunagi rääkisin loo katkisest blenderi kaanest. Euronics väitis, et garantii alla see ei kuulu ja igavene jama oli. Lõpptulemusena philipsis siiski vahetati kaas ilma ühegi kobinata uue vastu (no laps oleks ka ju aru saanud, et defekt). Kõige parem oli sealjuures, et kaupa vastu võttes oli täpselt sama komplekt meeskonda tööl. Vahetuse vanem suutis jääda enam-vähem aumeheks, müüjal olid aga silmad väga maha keeratud - tundsin ennast hästi! Eriti hea oli see, et toona oli samal ajal kellelgi mingi teema klappidega vms Näha oli, et kordus sama teema - vanem ütles, et saada ära igal juhul, isegi kui näha, et lõhutud vms

Igatahes euronicsist on selle jama eest kakamaitse päris suur suus. Olen teinud ostud teistest kohtadest kuid millegipärast sai siiski veel üks sügavkülm ostetud. Igatahes viskan siit kiitused rocca "kräsupealise" (heas mõttes) tumeda juukselise noorsandi poole - konsooli teemas on abiks olnud ja käivet on tõstetud.

Igatahes kaubatundmise teema kohta ütleks, et jah peab tundma. 5 eurose peltsipaberi rulli hoidja kohta tõesti ei ole midagi teada kuid tehnilisematest toodetest ootaks küll õigesisulisi seletusi. Kui ei osata siis irvitan, et mille alusel tooted üldse müüki on võetud. Ma olen hetk ise müügimees ja toimetan alates õmblusmaterjali lõikuritest tipp diagnostika seadmeteni ja ma küll ei kujutaks ette kui kliendile glükomeetri mõõteprintsiibi seletuse asemel midagi kokku jogan... Naljamehed!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 10:26:02 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
marxveix kirjutas:
Euronicsil tegelt suht suur juurdehindlus osadel kaupadel.

Näiteks:
Euronics BD-D5100 139.- (Soodus 79.-)
Elion BD-D5100 49.-

Vahe 30.- eurot, väikse vidina pealt icon_smile.gif


On jah kohati mõttetu pood. Vaatasin ka ühte samsungi kodukino, mis Euronicsis maksab 1299 samal ajal kui mitmes muus eesti netipoes maksab see 2/3 sellest hinnast ehk üle 400 euro vähem. Müstiline hinnavahe.


See on tegelikult igalpool meil nii. Juurdehindlus on tohutu. Sai käidud kuskil kinga poes ja oli mingisugune ale... kingad maksid ise ca 50 euri ja hind oli lastud 15 peale ja olen enam kui kindel, et nad teenivad isegi selle nii nimetatud " allahindluse " pealt veel endale lisa. Vastasel juhul poleks asjal ju mõtet. Ja see kehtib meil siin kahjuks kõikide kaupade puhul. Kui tahate midagi allahindlustest näha ja kuulda siis minge soome ja vaadake seal hindu ja kuidas asi toimib. Tuttav ostis firmakauplusest soodukaga 4 asja ja sai lisaks viienda pealekauba enda vabal valikul, hetkel siis jutt riietest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 18:44:41 vasta tsitaadiga

Juurdehindlus lepinguvälisel pudil on tihti peale 200-300%. Põhjus otsigem vast ajaloost...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 30.08.2012 14:49:33 vasta tsitaadiga

Täitsa piixus mis aled

http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/1902/tammsaare-euronicsis-naidiste-lopumuuk
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 15:21:41 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Täitsa piixus mis aled

http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/1902/tammsaare-euronicsis-naidiste-lopumuuk

ma ei näe midagi, mingis x formaadis vist see pilt seal. tavalkat euronicsi tavaari ma moblas näen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 15:25:17 vasta tsitaadiga

PDF.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 15:34:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
PDF.

nüüd avastasin
minu arust midagi erilist küll seal ei olnud, õhtul vaatan täpsemalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 30.08.2012 16:03:01 vasta tsitaadiga

Hästi panevad küll jah:

40PFL5507K/12 Teler Philips 40" LED LED TELER 859,00 € 739,00 € -13,97%

Teised poed pakuvad alates € 520.

Esimesel lehel tõenäoliselt on ka mõni tõsisem allahindlus, aga seal on ka moraalselt vananenud või muidu mõttetud tooted.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:09:45 vasta tsitaadiga

Korra viskasin pilgu peale ja paljusi asju küll "allahindluseks" ei saa nimetada. Aga see on see Eesti värk.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:46:14 vasta tsitaadiga

No enamus poodide "allahindlused" on ikka mõeldud ullikestele kes vaatavad mis hind on olnud enne ja mis hinnaga nüüd müüakse... omamata aimdust mis hinnaga seda tegelikult müüakse.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:48:44 vasta tsitaadiga

carlking, Ja see kehtib siin vähemalt siin Eestis nii. Nt Soomes võib allahindlusi ikka allahindlusteks kutsuda. Siin Eestis enamus soodushinnad ongi tegelikult need tavahinnad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.08.2012 23:37:00 vasta tsitaadiga

Njah, tõesti, allahindlused on huvitavad...

Mälukaart Kingston SD 8GB
- Tavahind 18,90€
- Kampaaniahind 12,90€
Sama asi...
- Arvutikeskus: Tavahind 6.90€
- Galador: Tavahind 5.20€
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 31.08.2012 17:01:15 vasta tsitaadiga

Ja Võsareporter millegipärast lõpetab nagu ma kuulsin? Tuleb hoopis rohkem selliseid saateid teha, kus ikka korralikult ja huumoriga kritiseeritakse selliseid inimesi mõnitavaid äriettevõtteid ja nende võtteid. Ja mitte ainult kritiseeritakse vaid ka karistatakse, rahaliselt jne. Muidu nad ei õpi ju kunagi, muidu sellised "allahindlused eesti moodi" meid "rõõmustavad" ka 5 ja 10 ja 15 aastat hiljem veel. Kui keegi Inglismaal näiteks üritaks selliste allahindlustega inimesi ärritada siis ta väga kiiresti kahetseks selleks, ma tean sellest väga hästi. Meie ikkagi reisime ja loeme uudiseid ja teame kuidas asjad toimuvad tsiviliseeritud ühiskonnas. Aga meie kaupmehed on siiamaani ülbed ja/või lohakad. Ülbed sest arvavad et Eesti ikka veel idioote täis kes ostavad automaatselt kui näevad ALLAHINDLUSE silti, nagu Pavlovi koerad. Ja kui mõned kaupmehed pole ülbed siis ikka raudselt lohakad sest ei oska või ei viitsi realistlikul viisil hindade korrigeerimisega tegeleda. Eks nad õpivad veel meie abiga, kui asjad jääbad müümata + meie mõnitame neid vastu.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:05:45 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Ja Võsareporter millegipärast lõpetab nagu ma kuulsin? Tuleb hoopis rohkem selliseid saateid teha, kus ikka korralikult ja huumoriga kritiseeritakse selliseid inimesi mõnitavaid äriettevõtteid ja nende võtteid.
No mis teha, mingid lollakad valisid ju riigikokku ta.
Ehk kui veab ja järgmine kord ei valita, siis ilmselt tuleb asi tagasi icon_biggrin.gif

Aga jah, tundub, et euronics on kindlalt enne hinna üles kerinud ja siis soodus = tavahind

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 31.08.2012 22:34:10 vasta tsitaadiga

Veel üks suurepärane eesti äriliselt enesedestruktiivse ahnuse näide:
Nikon J1/V1 hinnad Eestis, k.a. Euronicsis. Tsiviliseeritud Euroopa maades see enam-vähem läbikukkunud Nikoni EVIL eksperiment on praegu juba saadaval makstes vaid ca 50% esialgsest hinnast. Aga meil siin veel istutakse täishindadega ja oodatakse - mida, keda? Kellele see Nikoni mänguasi meeldis (ikka leidub mõni fänn, maitse asi) isegi ülepaisutatud hinnaga, see juba ostis ta ammu. Aga ei, parem ju edasi istuda ja oodata et kuskilt (teiselt planeedilt?) maandub sinisilmsete idiootide kari kes ostavad ära need ülejäänud ühikud täishinnaga. Loomulikult mingil hetkel ka siin Eestis need hinnad langevad talutavale tasemele. Seda aga alles siis kui vastavad kaamerate (televiisorite, pesumasinate jne.) mudelid on anakronismiks muutunud ja neid keegi isegi 50% hinnaga ei osta.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 22:42:29 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Ja Võsareporter millegipärast lõpetab nagu ma kuulsin? Tuleb hoopis rohkem selliseid saateid teha, kus ikka korralikult ja huumoriga kritiseeritakse selliseid inimesi mõnitavaid äriettevõtteid ja nende võtteid. Ja mitte ainult kritiseeritakse vaid ka karistatakse, rahaliselt jne. Muidu nad ei õpi ju kunagi, muidu sellised "allahindlused eesti moodi" meid "rõõmustavad" ka 5 ja 10 ja 15 aastat hiljem veel. Kui keegi Inglismaal näiteks üritaks selliste allahindlustega inimesi ärritada siis ta väga kiiresti kahetseks selleks, ma tean sellest väga hästi. Meie ikkagi reisime ja loeme uudiseid ja teame kuidas asjad toimuvad tsiviliseeritud ühiskonnas. Aga meie kaupmehed on siiamaani ülbed ja/või lohakad. Ülbed sest arvavad et Eesti ikka veel idioote täis kes ostavad automaatselt kui näevad ALLAHINDLUSE silti, nagu Pavlovi koerad. Ja kui mõned kaupmehed pole ülbed siis ikka raudselt lohakad sest ei oska või ei viitsi realistlikul viisil hindade korrigeerimisega tegeleda. Eks nad õpivad veel meie abiga, kui asjad jääbad müümata + meie mõnitame neid vastu.


Ah, selliseid inimesi on palju, kes vaatavad, kui palju "tavahinnast" on maha võetud ja ostavad selle järgi. Kasvõi mu emagi teeb nii ja ta pole ainuke, keda tean. Õnneks olen nii saanud teha, et suuremate ostude jaoks küsib minu otsust enne.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.09.2012 14:08:39 vasta tsitaadiga

globostrat, eestimaist kaubandust tundes võib oletada, et neid eksemplare polegi rohkem kui sa oma silmaga poes näinud oled ja seega firmake mingeid erilisi ostjatemasse küll ei oota icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 01.09.2012 14:17:57 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Njah, tõesti, allahindlused on huvitavad...

Mälukaart Kingston SD 8GB
- Tavahind 18,90€
- Kampaaniahind 12,90€
Sama asi...
- Arvutikeskus: Tavahind 6.90€
- Galador: Tavahind 5.20€


Eino, loll pole ju see, kes müüb vaid see, kes ostab:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 15:05:50 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:


Eino, loll pole ju see, kes müüb vaid see, kes ostab:)


Kas sellest tuleb nii aru saada, et euronicsiklient on diagnoos, rofl.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 20:20:02 vasta tsitaadiga

Skorzeny, ära naera midagi, mõnikord on Euronicsis saanud võrreldes teiste poodidega odavamalt thumbs_up.gif
Aga no see mis praegu toimub, ajab lausa nutma icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 22:39:19 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Skorzeny, ära naera midagi, mõnikord on Euronicsis saanud võrreldes teiste poodidega odavamalt thumbs_up.gif
Aga no see mis praegu toimub, ajab lausa nutma icon_biggrin.gif.

mõnikord poliitikud on ka ausad thumbs_up.gif
huvitav, et ükski euronicsi esindaja asja kommentaarinud pole icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.09.2012 13:32:12 vasta tsitaadiga

Mida neil kommenteerida, ülemused on käsud kätte andnud nii toimida ja kes tööl tahab püsida, see peab ülemuste käske täitma. Ega lihtmüüjad hinnapoliitikat välja mõtle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 23:46:57 vasta tsitaadiga

Kui hinnad ei meeldi, ostke mujalt icon_idea.gif
Keegi ei hakka mingi foorumi "hala" peale hindu langetama...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 23:59:10 vasta tsitaadiga

Ega jah, see foorumi hala väga kuhugi ei vii - aga samas on konkreetsed näited all olemas kus kohast mingit kaupa odavamalt osta. Aga taas ma rõhutan, et see on täiesti puht eestlaslik juurdehindluse teema.

Ma tean konkreetselt ise inimesi kes hindade üle ägisevad aga ise (tootejuhid) mõnuga 300% juurde viskavad. Asi on turul läinud päris peese ära - muud ei olegi kui üks suur allahindluse teema. Surutakse 300% ja lastakse 280% peale. Sisuliselt võttes (olenevalt valdkonnast) jookseb rull käputäie inimeste taskusse. Tarbijate viga on aga see, et nad ei kujuta ette kui lihtne on tegelt kasvõi ise maaletoojaks hakata... Mina olen tööl maaletooja lipu all ja ajan ka ise vaikselt teemat... Kas mul on vaja stabiilselt 4000 eurost kuupalka??? Ei ole... mulle ei maitse teine eestlane...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.