Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 13:23:56 vasta tsitaadiga

Kummiülikonna otsingul tegelastele infoks, et Mustika Garimins müüakse 4€/tk soliidseid musta värvi kummiümbriseid. Koledamaks see telefon ju enivei enam ei lähe icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 17:41:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
see kiri on küll rõvedalt kole

see kiri on pohh aga miks küll need kaaned peavad kaamera juurest nii palju kõrgemad olema originaalist. thumbs_down.gif

see LG4 tundub olevat sama bugine kui esimesed froyo firmwared olid ehk praegu pole mingit mõtet proovimagi hakata.
nädala pärast on nagunii midagi uuemat lekkinud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 16.08.2012 17:45:47 vasta tsitaadiga

priit908 kirjutas:
Kummiülikonna otsingul tegelastele infoks, et Mustika Garimins müüakse 4€/tk soliidseid musta värvi kummiümbriseid. Koledamaks see telefon ju enivei enam ei lähe icon_lol.gif


oluline info katsun läbi käia. Kas paigaldasid kile ka ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 18:43:58 vasta tsitaadiga

ylovoitka kirjutas:
Lekkinud video põhjal tundub framerate ikka alla minevat kui mitu liigutust järjest teha. Tahaks näha kui kiiresti kontaktid ette tulevad kui Contacts nupule vajutada ja kui sujuv nende kerimine on.


oot, kas kellelgi linki ka leidub juba dzellibiinile?

ja teine asi, nii kui xperia arci rootimisega ilusti toime tulin, müüsin ta maha ja ostsin S3'e, nüüd tahaks seda rootima hakata. kuidas rootimine s3'le mõjub? on mingeid vimkasid? garantii sellega ei katke? edaspidised uuendused tulevad ikka nagu rootimata telefoni puhul.

mingid costum romme ei taha, lihtsalt õiget rootitud ics'i. arc'i puhul tehti mulle puust ja punasest ette kuidas see käib, ehk on siin ka keegi selline võimekas? icon_smile.gif

tänud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 18:56:59 vasta tsitaadiga

cirius kirjutas:
priit908 kirjutas:
Kummiülikonna otsingul tegelastele infoks, et Mustika Garimins müüakse 4€/tk soliidseid musta värvi kummiümbriseid. Koledamaks see telefon ju enivei enam ei lähe icon_lol.gif


oluline info katsun läbi käia. Kas paigaldasid kile ka ?


Kile võtsin mujalt, kuid selle hinnaga mis siin pakutakse saab jeeBaist neid 20tk.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 21:31:06 vasta tsitaadiga

Sellel paarirublasel kummil või silikoonil nende poes on üks viga (vbl juhtus ainult minu isendil) - usb pesa jaoks tehtud ava on liiga väike ning pistik ei lähe lõpuni ilusti sisse, nurgad jäävad ette. Pidin tangidega veidike seda ava "kaasa aitama".
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 21:41:40 vasta tsitaadiga

krt selle telefoniga ka kiled ja silikoonümbrised nagu kinnisidee juba
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 22:17:32 vasta tsitaadiga

Erinevalt SG2 on neid isegi vaja, mu SG3 muutus 1 kuuga hullemaks, kui SG2 1 aastaga ja no uus telefon, alguses ikka hoiad paremini, kui aasta pärast.

jeesus188 kirjutas:
see kiri on küll rõvedalt kole icon_wink.gif
nagu autogramm- ai äm chainiis icon_lol.gif


See kiri on btw pärit siit

Ehk siis ametlik logo icon_wink.gif
Aga pildipeal on natuke mustust täis, kui seda silmas pidasid.

Ja väga hea, et on tehtud kaamera osa korpusega välja ulatavaks, nüüd ei kriimusta nii lihtsalt obektiivi ära!

Täna just avastasin, et üks I on ära tulnud III pealt, seega nüüd on Galaxy SII icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 17.08.2012 12:44:23 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
ylovoitka kirjutas:
Lekkinud video põhjal tundub framerate ikka alla minevat kui mitu liigutust järjest teha. Tahaks näha kui kiiresti kontaktid ette tulevad kui Contacts nupule vajutada ja kui sujuv nende kerimine on.


kuidas rootimine s3'le mõjub? on mingeid vimkasid? garantii sellega ei katke?

tänud.


Nagu ma sõbrast aru sain, kes töötab telefoni paranduses, mis parandab ka Samsungi fööne, siis rootimine katkestab garantii

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:08:14 vasta tsitaadiga

Mis point praegu sellel rootimisel on? Kas kellelgi jaab toesti nii aeglaseks asi et vaja mingi spets rom peale lasta?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:08:53 vasta tsitaadiga

küsi oma sõbra käest seda ka, et mille järgi nad selle kindlaks teevad kas on olnud root kunagi või ei.
binary counter näitab üldiselt flashitud firmware (mis võib olla ka ametlik, näiteks kui tahan downgrade teha) või on nende jaoks see üks ja sama?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:34:49 vasta tsitaadiga

... kui sa terve ROM'i koos bootloaderite ja muu sodiga üle lased, siis pole enam võimalik tuvastada, mida seal eelnevalt tarkvara tasandil tehtud on ehk õigemini nii sügavale mingi suvaline hooldustöökoda lihtsalt sellepärast, et garantii kehtivust tõesta, küll ei poe ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:35:38 vasta tsitaadiga

UKoort kirjutas:
Mis point praegu sellel rootimisel on? Kas kellelgi jaab toesti nii aeglaseks asi et vaja mingi spets rom peale lasta?


Nagu ma ka kirjutasin, ei taha specc rommi, vaid võimalust erinevaid asju kruttida: reklaame eemaldada programmidest jne
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:37:15 vasta tsitaadiga

UKoort, meil on selle kohta terve eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488483
... kui lühidalt kokku võttes, kui sa ei tea, milleks see hea, siis pole sulle seda ka tarvis ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:40:38 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kui sa terve ROM'i koos bootloaderite ja muu sodiga üle lased, siis pole enam võimalik tuvastada, mida seal eelnevalt tarkvara tasandil tehtud on ehk õigemini nii sügavale mingi suvaline hooldustöökoda lihtsalt sellepärast, et garantii kehtivust tõesta, küll ei poe ...

ainult seda on näha, et tarkvara on flashitud (mitte Kiesi ega OTA'ga) Odiniga.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:44:37 vasta tsitaadiga

... minuteada pole see vähemalt hetkel veel garantii lõpetamisel määravaks argumendiks, kui peal on igati aus ja puhas tehase ROM ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2012 14:03:40 vasta tsitaadiga

muideks kas jig ka s3 peal töötab?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 19:12:38 vasta tsitaadiga

ei läinud päevagi. juba uus LH4 saadaval.
build date 14.august ehk 2 nädalat uuem kui eilne.
proovib ära..

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 00:46:27 vasta tsitaadiga

Sattusin päris hätta! Tegin SII varunduse Kiesi abil, aga nüüd ei saa enam Kies´iga memo taastada. Teised failid taastatud, kuid memo fail on laiendiga .smm ja seda ei tunnista enam. Ons kellelgi sellist probleemi olnud ja mis oleks lahendus?
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 21:05:05 vasta tsitaadiga

LH4 kasutada saab aga fc esineb kohati ja butterist pole ka mingit jälge. pigem lagib veidi rohkem kui ics.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2012 22:07:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kuidas saab seadet või mälukaarti krüptida? Menüüs selline valik (seaded-turvalisus-krüptimine) aga pole aktiivne, aku on täis laetud nagu seal kästakse, aga no ei oska.
(Asi lahendatud!)


viimati muutis vaana 23.08.2012 00:12:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.08.2012 16:50:20 vasta tsitaadiga

No siin mõned näited minu puhul miks root-ida:

AdAway - Eemaldab app-idest reklaami. Paljude appide puhul võrdub see põhimõtteliselt tasuliseks versiooniks muutmisega.
App Quarantine - Paneb igasugu bloatware app-id karantiini. Seega ei käivitu need telefoni käivitamisel ja samuti ei söö akut.
Root Call Blocker - Kõnefilter, mis blokeerib soovitud kõned nii, et telefoni ekraan isegi sisse ei lülitu.
xMissedCall Patch - Lubab "third-party" dialeril notification bar-ilt avamisel vastamata kõned eemaldada.
GPS-conf fail - muutes serveri nort-america asemel ee-ks saab palju kiirema gps fix-i.
Chrome brauser - parim Androidi brauser minu arvates. Puudus on see, et ua stringi ei saa muuta desktop-iks, seega
suunab mobiilsetele seadmetele mõeldud lehtedele. Roor-itud telefoniga saab selle probleemi likvideerida
jne..
jne..

UKoort kirjutas:
Mis point praegu sellel rootimisel on? Kas kellelgi jaab toesti nii aeglaseks asi et vaja mingi spets rom peale lasta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 14:19:07 vasta tsitaadiga

Mis see täna tulnud 27 megane uuendus head tegi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 22.08.2012 14:29:50 vasta tsitaadiga

sama küsimus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 14:30:17 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Mis see täna tulnud 27 megane uuendus head tegi?


Tavaline bugfix arvatavasti. Suurem update peaks septembri alguses tulema (4.1.1)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 14:38:45 vasta tsitaadiga

Keegi Jelly Beani ka juba peale lükanud on?
Kuidas on?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 15:32:39 vasta tsitaadiga

LH4 on peal olnud mõned päevad. minuarust ei tasu veel flashida. sujuvust on vähem kui ics viimastel. 3D on eriti rikkis, kuigi eile tulnud LH6 on see veidi parem, ise pole seda viimast veel proovinud.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 15:38:28 vasta tsitaadiga

Minu arust ei ole mõtet nende lekkinud versioonidega jamada. ROM-ide modijad ehk saavad sealt omale mingi kasuliku koodijupi, tavakasutusse need aga ei kõlba.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 16:53:13 vasta tsitaadiga

Vaatsin ka, et telefon andis märku, et uuendus on tulnud. Juulis hangitud telefonile oleks see juba kolmas uuendus selle aja jooksul.

Küsiks aga juurde teoreetilist laadi küsimuse, et kuhu kohta telefonis see allalaetud uuenduse installikas läheb? Sest ta laetakse alla ning saad ka hiljem alles installida kui soovi on. Noh, et saaks ta sealt näiteks kopida arvutisse mustadeks päevadeks icon_razz.gif. Ja kas eelmised uuendused on ka seal kuskil veel olemas on.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 16:55:34 vasta tsitaadiga

See uuendus mis telefon pakub ei ole Jelly Bean, mingi muu väikene uuendus on, panin peale ei märganud küll mingit erilist muutust asjades.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 22.08.2012 17:32:38 vasta tsitaadiga

Selle aja peale kui sul need "mustad päevad" tulevad on juba sada uut update'i väljas icon_smile.gif Ehk ei näe erilist mõtet sellist asja säilitada.

Dijital kirjutas:
Vaatsin ka, et telefon andis märku, et uuendus on tulnud. Juulis hangitud telefonile oleks see juba kolmas uuendus selle aja jooksul.

Küsiks aga juurde teoreetilist laadi küsimuse, et kuhu kohta telefonis see allalaetud uuenduse installikas läheb? Sest ta laetakse alla ning saad ka hiljem alles installida kui soovi on. Noh, et saaks ta sealt näiteks kopida arvutisse mustadeks päevadeks icon_razz.gif. Ja kas eelmised uuendused on ka seal kuskil veel olemas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 17:59:59 vasta tsitaadiga

kuna mul odiniga arvutit pole käepärast hetkel siis panin cwm kaudu minimumini nuditud LH6 baasil hypergalaxy 1.05
ei midagi erilist aga paistab palju sujuvamalt töötavat. 3d graafika on nüüd ka korras.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 24.08.2012 14:46:46 home button vasta tsitaadiga

Kas home button peabki klõbisema vahepeal kui vajutad või see minu isendi probleem,ma ei mõtle tavalist vaikset klõpsu vaid klõbinat mis käib vajutades vahel.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:07:24 Re: home button vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
Kas home button peabki klõbisema vahepeal kui vajutad või see minu isendi probleem,ma ei mõtle tavalist vaikset klõpsu vaid klõbinat mis käib vajutades vahel.

Sellest on juba eespool juttu olnud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.08.2012 16:29:55 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on au olnud võrrelda S3 ja LG 4x ?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 09:54:14 vasta tsitaadiga

http://blog.gsmarena.com/android-4-1-jelly-bean-for-samsung-galaxy-s-iii-hands-on/
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donKristo
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2012




sõnum 25.08.2012 21:36:31 vasta tsitaadiga

Tere

Kas Elisa Nutikalt piiramatu 8 paketiga peaks youtube videod töötama? Allalaadimis kiirus kuni 1Mbit/s. Mina pole siiani youtubest videot tööle saanud, aga fb olevaid videosid näitab. Oskab keegi nõu anda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 21:43:57 vasta tsitaadiga

nutikalt piiramatu 5 paketiga mängib youtubei videoid mul küll korralikult,hq on ka sisse lülitatud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.08.2012 21:48:46 vasta tsitaadiga

donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
donKristo
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2012




sõnum 25.08.2012 22:01:59 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne.


loll küsimus icon_rolleyes.gif aga kust ma need pöörduspunktid leiaksin, olen suht noob Androidi ja SIII-ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 25.08.2012 22:32:55 vasta tsitaadiga

donKristo kirjutas:
siinus kirjutas:
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne.


loll küsimus icon_rolleyes.gif aga kust ma need pöörduspunktid leiaksin, olen suht noob Androidi ja SIII-ga


võtad settings(seaded) - more settings - mobile networks - access point names(ülevalt kolmas valik) ja sealt vaata, et esimene oleks aadressiga internet. kui on wap.elisa.ee siis muuda ja pane lihstalt internet. Siis peaks korras olema

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donKristo
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2012




sõnum 26.08.2012 08:53:47 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
donKristo kirjutas:
siinus kirjutas:
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne.


loll küsimus icon_rolleyes.gif aga kust ma need pöörduspunktid leiaksin, olen suht noob Androidi ja SIII-ga


võtad settings(seaded) - more settings - mobile networks - access point names(ülevalt kolmas valik) ja sealt vaata, et esimene oleks aadressiga internet. kui on wap.elisa.ee siis muuda ja pane lihstalt internet. Siis peaks korras olema


suured tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 10:00:09 vasta tsitaadiga

Kas on mingit app'i, mis näitaks täpselt, mis app konkreetselt kui palju ja mis kellaaegadel telefoni töös hoiab? Igasugu andmieside on mul ööseks välja lülitatud, kuid õhtusest 70% on hommikuks järgi jäänud vaid 20% ning nüüdseks juba 5%. Tundub, et nagu oleks telefon kogu aeg musta ekraani taga salaja töös olnud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 10:47:42 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas on mingit app'i, mis näitaks täpselt, mis app konkreetselt kui palju ja mis kellaaegadel telefoni töös hoiab? Igasugu andmieside on mul ööseks välja lülitatud, kuid õhtusest 70% on hommikuks järgi jäänud vaid 20% ning nüüdseks juba 5%. Tundub, et nagu oleks telefon kogu aeg musta ekraani taga salaja töös olnud.

CPU Spy - näitab ära kas deepsleep toimib või mitte.
Kuskilt XDA foorumist jäi silma BetterBatteryStatsi nimeline soft (googelda). Näitas ilusti mis telefoni "ärkvel" hoiab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 12:07:24 vasta tsitaadiga

Eks uurib seda veits. Hetkel laeb. Tegin restardi ka, eks näis, kuidas end üleval peab.

Kas kuskil on seletatud ka, mida tähendavad eri värvid mobiilsidevõrgu signaali kohta seal aku statistikas? Mul seal päris kirju olemine: hallikaspruun, kollakaspruun, kollane, roheline. Öösel on päris kollane see triip olnud.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 12:49:44 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas kuskil on seletatud ka, mida tähendavad eri värvid mobiilsidevõrgu signaali kohta seal aku statistikas? Mul seal päris kirju olemine: hallikaspruun, kollakaspruun, kollane, roheline. Öösel on päris kollane see triip olnud.

0, black/transparent, Power off
1, red, Phone is trying to find a signal
2, yellow, signal strength 0 (min)
3, dirty yellow, signal strength 1
4, even more dirty yellow, signal strength 2
5, somewhat yellowish gray, signal strength 3
6, green, signal strength 4 (max)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:05:48 vasta tsitaadiga

miks sa ööseks andmeside välja lülitad?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:14:17 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
miks sa ööseks andmeside välja lülitad?

Aku säästmiseks, milleks muuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:17:04 vasta tsitaadiga

selle asemel, et ööseks juhe sappa visata ja hommikul 100% akuga isend võtta, on mõistlikum lülitada ööseks andmeside välja ja siis pidevalt akuindikaatorit jõllitada ja vaadata, kas veab ikka õhtuni välja?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 14:05:00 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
miks sa ööseks andmeside välja lülitad?

Aga miks ta peab räuskama kogu aeg? Lülitan asjad sisse siis, kui mul neid vaja on.

Hetkel aga tundub, et mingi asi niisama oli õhku rippuma jäänud, sest peale restarti ja laadimist on läinud 1,5h jooksul 1%

Kui nüüd arvesse võtta seda toodud värvide tähendusi, siis tundub, et on olnud leviauk ja föön on üritanud vast paaniliselt ennast sinna külge pookida kogu aeg.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.