|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
16.08.2012 13:23:56
|
|
|
Kummiülikonna otsingul tegelastele infoks, et Mustika Garimins müüakse 4€/tk soliidseid musta värvi kummiümbriseid. Koledamaks see telefon ju enivei enam ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.08.2012 17:41:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| see kiri on küll rõvedalt kole |
see kiri on pohh aga miks küll need kaaned peavad kaamera juurest nii palju kõrgemad olema originaalist.
see LG4 tundub olevat sama bugine kui esimesed froyo firmwared olid ehk praegu pole mingit mõtet proovimagi hakata.
nädala pärast on nagunii midagi uuemat lekkinud.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cirius
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2004
|
16.08.2012 17:45:47
|
|
|
| priit908 kirjutas: |
Kummiülikonna otsingul tegelastele infoks, et Mustika Garimins müüakse 4€/tk soliidseid musta värvi kummiümbriseid. Koledamaks see telefon ju enivei enam ei lähe  |
oluline info katsun läbi käia. Kas paigaldasid kile ka ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.08.2012 18:43:58
|
|
|
| ylovoitka kirjutas: |
| Lekkinud video põhjal tundub framerate ikka alla minevat kui mitu liigutust järjest teha. Tahaks näha kui kiiresti kontaktid ette tulevad kui Contacts nupule vajutada ja kui sujuv nende kerimine on. |
oot, kas kellelgi linki ka leidub juba dzellibiinile?
ja teine asi, nii kui xperia arci rootimisega ilusti toime tulin, müüsin ta maha ja ostsin S3'e, nüüd tahaks seda rootima hakata. kuidas rootimine s3'le mõjub? on mingeid vimkasid? garantii sellega ei katke? edaspidised uuendused tulevad ikka nagu rootimata telefoni puhul.
mingid costum romme ei taha, lihtsalt õiget rootitud ics'i. arc'i puhul tehti mulle puust ja punasest ette kuidas see käib, ehk on siin ka keegi selline võimekas?
tänud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
16.08.2012 18:56:59
|
|
|
| cirius kirjutas: |
| priit908 kirjutas: |
Kummiülikonna otsingul tegelastele infoks, et Mustika Garimins müüakse 4€/tk soliidseid musta värvi kummiümbriseid. Koledamaks see telefon ju enivei enam ei lähe  |
oluline info katsun läbi käia. Kas paigaldasid kile ka ? |
Kile võtsin mujalt, kuid selle hinnaga mis siin pakutakse saab jeeBaist neid 20tk.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
16.08.2012 21:31:06
|
|
|
Sellel paarirublasel kummil või silikoonil nende poes on üks viga (vbl juhtus ainult minu isendil) - usb pesa jaoks tehtud ava on liiga väike ning pistik ei lähe lõpuni ilusti sisse, nurgad jäävad ette. Pidin tangidega veidike seda ava "kaasa aitama".
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.08.2012 21:41:40
|
|
|
krt selle telefoniga ka kiled ja silikoonümbrised nagu kinnisidee juba
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
16.08.2012 22:17:32
|
|
|
Erinevalt SG2 on neid isegi vaja, mu SG3 muutus 1 kuuga hullemaks, kui SG2 1 aastaga ja no uus telefon, alguses ikka hoiad paremini, kui aasta pärast.
| jeesus188 kirjutas: |
see kiri on küll rõvedalt kole
nagu autogramm- ai äm chainiis  |
See kiri on btw pärit siit
Ehk siis ametlik logo
Aga pildipeal on natuke mustust täis, kui seda silmas pidasid.
Ja väga hea, et on tehtud kaamera osa korpusega välja ulatavaks, nüüd ei kriimusta nii lihtsalt obektiivi ära!
Täna just avastasin, et üks I on ära tulnud III pealt, seega nüüd on Galaxy SII
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
17.08.2012 12:44:23
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| ylovoitka kirjutas: |
| Lekkinud video põhjal tundub framerate ikka alla minevat kui mitu liigutust järjest teha. Tahaks näha kui kiiresti kontaktid ette tulevad kui Contacts nupule vajutada ja kui sujuv nende kerimine on. |
kuidas rootimine s3'le mõjub? on mingeid vimkasid? garantii sellega ei katke?
tänud. |
Nagu ma sõbrast aru sain, kes töötab telefoni paranduses, mis parandab ka Samsungi fööne, siis rootimine katkestab garantii
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UKoort
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
17.08.2012 13:08:14
|
|
|
| Mis point praegu sellel rootimisel on? Kas kellelgi jaab toesti nii aeglaseks asi et vaja mingi spets rom peale lasta?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.08.2012 13:08:53
|
|
|
küsi oma sõbra käest seda ka, et mille järgi nad selle kindlaks teevad kas on olnud root kunagi või ei.
binary counter näitab üldiselt flashitud firmware (mis võib olla ka ametlik, näiteks kui tahan downgrade teha) või on nende jaoks see üks ja sama?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.08.2012 13:34:49
|
|
|
... kui sa terve ROM'i koos bootloaderite ja muu sodiga üle lased, siis pole enam võimalik tuvastada, mida seal eelnevalt tarkvara tasandil tehtud on ehk õigemini nii sügavale mingi suvaline hooldustöökoda lihtsalt sellepärast, et garantii kehtivust tõesta, küll ei poe ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
17.08.2012 13:35:38
|
|
|
| UKoort kirjutas: |
| Mis point praegu sellel rootimisel on? Kas kellelgi jaab toesti nii aeglaseks asi et vaja mingi spets rom peale lasta? |
Nagu ma ka kirjutasin, ei taha specc rommi, vaid võimalust erinevaid asju kruttida: reklaame eemaldada programmidest jne
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.08.2012 13:40:38
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kui sa terve ROM'i koos bootloaderite ja muu sodiga üle lased, siis pole enam võimalik tuvastada, mida seal eelnevalt tarkvara tasandil tehtud on ehk õigemini nii sügavale mingi suvaline hooldustöökoda lihtsalt sellepärast, et garantii kehtivust tõesta, küll ei poe ... |
ainult seda on näha, et tarkvara on flashitud (mitte Kiesi ega OTA'ga) Odiniga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.08.2012 13:44:37
|
|
|
... minuteada pole see vähemalt hetkel veel garantii lõpetamisel määravaks argumendiks, kui peal on igati aus ja puhas tehase ROM ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.08.2012 14:03:40
|
|
|
muideks kas jig ka s3 peal töötab?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.08.2012 19:12:38
|
|
|
ei läinud päevagi. juba uus LH4 saadaval.
build date 14.august ehk 2 nädalat uuem kui eilne.
proovib ära..
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
18.08.2012 00:46:27
|
|
|
Sattusin päris hätta! Tegin SII varunduse Kiesi abil, aga nüüd ei saa enam Kies´iga memo taastada. Teised failid taastatud, kuid memo fail on laiendiga .smm ja seda ei tunnista enam. Ons kellelgi sellist probleemi olnud ja mis oleks lahendus?
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
18.08.2012 21:05:05
|
|
|
LH4 kasutada saab aga fc esineb kohati ja butterist pole ka mingit jälge. pigem lagib veidi rohkem kui ics.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
18.08.2012 22:07:51
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kuidas saab seadet või mälukaarti krüptida? Menüüs selline valik (seaded-turvalisus-krüptimine) aga pole aktiivne, aku on täis laetud nagu seal kästakse, aga no ei oska.
(Asi lahendatud!)
viimati muutis vaana 23.08.2012 00:12:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
juuser
Aeg Maha 2a
liitunud: 04.12.2002
|
19.08.2012 16:50:20
|
|
|
No siin mõned näited minu puhul miks root-ida:
AdAway - Eemaldab app-idest reklaami. Paljude appide puhul võrdub see põhimõtteliselt tasuliseks versiooniks muutmisega.
App Quarantine - Paneb igasugu bloatware app-id karantiini. Seega ei käivitu need telefoni käivitamisel ja samuti ei söö akut.
Root Call Blocker - Kõnefilter, mis blokeerib soovitud kõned nii, et telefoni ekraan isegi sisse ei lülitu.
xMissedCall Patch - Lubab "third-party" dialeril notification bar-ilt avamisel vastamata kõned eemaldada.
GPS-conf fail - muutes serveri nort-america asemel ee-ks saab palju kiirema gps fix-i.
Chrome brauser - parim Androidi brauser minu arvates. Puudus on see, et ua stringi ei saa muuta desktop-iks, seega
suunab mobiilsetele seadmetele mõeldud lehtedele. Roor-itud telefoniga saab selle probleemi likvideerida
jne..
jne..
| UKoort kirjutas: |
| Mis point praegu sellel rootimisel on? Kas kellelgi jaab toesti nii aeglaseks asi et vaja mingi spets rom peale lasta? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.08.2012 14:19:07
|
|
|
| Mis see täna tulnud 27 megane uuendus head tegi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
22.08.2012 14:29:50
|
|
|
sama küsimus
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
22.08.2012 14:30:17
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Mis see täna tulnud 27 megane uuendus head tegi? |
Tavaline bugfix arvatavasti. Suurem update peaks septembri alguses tulema (4.1.1)
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
22.08.2012 14:38:45
|
|
|
Keegi Jelly Beani ka juba peale lükanud on?
Kuidas on?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
22.08.2012 15:32:39
|
|
|
LH4 on peal olnud mõned päevad. minuarust ei tasu veel flashida. sujuvust on vähem kui ics viimastel. 3D on eriti rikkis, kuigi eile tulnud LH6 on see veidi parem, ise pole seda viimast veel proovinud.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.08.2012 15:38:28
|
|
|
| Minu arust ei ole mõtet nende lekkinud versioonidega jamada. ROM-ide modijad ehk saavad sealt omale mingi kasuliku koodijupi, tavakasutusse need aga ei kõlba.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
22.08.2012 16:53:13
|
|
|
Vaatsin ka, et telefon andis märku, et uuendus on tulnud. Juulis hangitud telefonile oleks see juba kolmas uuendus selle aja jooksul.
Küsiks aga juurde teoreetilist laadi küsimuse, et kuhu kohta telefonis see allalaetud uuenduse installikas läheb? Sest ta laetakse alla ning saad ka hiljem alles installida kui soovi on. Noh, et saaks ta sealt näiteks kopida arvutisse mustadeks päevadeks . Ja kas eelmised uuendused on ka seal kuskil veel olemas on.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
22.08.2012 16:55:34
|
|
|
See uuendus mis telefon pakub ei ole Jelly Bean, mingi muu väikene uuendus on, panin peale ei märganud küll mingit erilist muutust asjades.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juuser
Aeg Maha 2a
liitunud: 04.12.2002
|
22.08.2012 17:32:38
|
|
|
Selle aja peale kui sul need "mustad päevad" tulevad on juba sada uut update'i väljas Ehk ei näe erilist mõtet sellist asja säilitada.
| Dijital kirjutas: |
Vaatsin ka, et telefon andis märku, et uuendus on tulnud. Juulis hangitud telefonile oleks see juba kolmas uuendus selle aja jooksul.
Küsiks aga juurde teoreetilist laadi küsimuse, et kuhu kohta telefonis see allalaetud uuenduse installikas läheb? Sest ta laetakse alla ning saad ka hiljem alles installida kui soovi on. Noh, et saaks ta sealt näiteks kopida arvutisse mustadeks päevadeks . Ja kas eelmised uuendused on ka seal kuskil veel olemas on. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
22.08.2012 17:59:59
|
|
|
kuna mul odiniga arvutit pole käepärast hetkel siis panin cwm kaudu minimumini nuditud LH6 baasil hypergalaxy 1.05
ei midagi erilist aga paistab palju sujuvamalt töötavat. 3d graafika on nüüd ka korras.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
24.08.2012 14:46:46
home button |
|
|
| Kas home button peabki klõbisema vahepeal kui vajutad või see minu isendi probleem,ma ei mõtle tavalist vaikset klõpsu vaid klõbinat mis käib vajutades vahel.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.08.2012 16:07:24
Re: home button |
|
|
| smart50 kirjutas: |
| Kas home button peabki klõbisema vahepeal kui vajutad või see minu isendi probleem,ma ei mõtle tavalist vaikset klõpsu vaid klõbinat mis käib vajutades vahel. |
Sellest on juba eespool juttu olnud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.08.2012 16:29:55
|
|
|
Kas kellelgi on au olnud võrrelda S3 ja LG 4x ?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donKristo
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2012
|
25.08.2012 21:36:31
|
|
|
Tere
Kas Elisa Nutikalt piiramatu 8 paketiga peaks youtube videod töötama? Allalaadimis kiirus kuni 1Mbit/s. Mina pole siiani youtubest videot tööle saanud, aga fb olevaid videosid näitab. Oskab keegi nõu anda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.08.2012 21:43:57
|
|
|
| nutikalt piiramatu 5 paketiga mängib youtubei videoid mul küll korralikult,hq on ka sisse lülitatud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
25.08.2012 21:48:46
|
|
|
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donKristo
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2012
|
25.08.2012 22:01:59
|
|
|
| siinus kirjutas: |
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne. |
loll küsimus aga kust ma need pöörduspunktid leiaksin, olen suht noob Androidi ja SIII-ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
25.08.2012 22:32:55
|
|
|
| donKristo kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne. |
loll küsimus aga kust ma need pöörduspunktid leiaksin, olen suht noob Androidi ja SIII-ga |
võtad settings(seaded) - more settings - mobile networks - access point names(ülevalt kolmas valik) ja sealt vaata, et esimene oleks aadressiga internet. kui on wap.elisa.ee siis muuda ja pane lihstalt internet. Siis peaks korras olema
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donKristo
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2012
|
26.08.2012 08:53:47
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| donKristo kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
donKristo, pöörduspunktide alt valitud ikka (elisa) internet?
Pakun, et sul elisa wap aktiivne. |
loll küsimus aga kust ma need pöörduspunktid leiaksin, olen suht noob Androidi ja SIII-ga |
võtad settings(seaded) - more settings - mobile networks - access point names(ülevalt kolmas valik) ja sealt vaata, et esimene oleks aadressiga internet. kui on wap.elisa.ee siis muuda ja pane lihstalt internet. Siis peaks korras olema |
suured tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
27.08.2012 10:00:09
|
|
|
Kas on mingit app'i, mis näitaks täpselt, mis app konkreetselt kui palju ja mis kellaaegadel telefoni töös hoiab? Igasugu andmieside on mul ööseks välja lülitatud, kuid õhtusest 70% on hommikuks järgi jäänud vaid 20% ning nüüdseks juba 5%. Tundub, et nagu oleks telefon kogu aeg musta ekraani taga salaja töös olnud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
27.08.2012 10:47:42
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas on mingit app'i, mis näitaks täpselt, mis app konkreetselt kui palju ja mis kellaaegadel telefoni töös hoiab? Igasugu andmieside on mul ööseks välja lülitatud, kuid õhtusest 70% on hommikuks järgi jäänud vaid 20% ning nüüdseks juba 5%. Tundub, et nagu oleks telefon kogu aeg musta ekraani taga salaja töös olnud. |
CPU Spy - näitab ära kas deepsleep toimib või mitte.
Kuskilt XDA foorumist jäi silma BetterBatteryStatsi nimeline soft (googelda). Näitas ilusti mis telefoni "ärkvel" hoiab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
27.08.2012 12:07:24
|
|
|
Eks uurib seda veits. Hetkel laeb. Tegin restardi ka, eks näis, kuidas end üleval peab.
Kas kuskil on seletatud ka, mida tähendavad eri värvid mobiilsidevõrgu signaali kohta seal aku statistikas? Mul seal päris kirju olemine: hallikaspruun, kollakaspruun, kollane, roheline. Öösel on päris kollane see triip olnud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
27.08.2012 12:49:44
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas kuskil on seletatud ka, mida tähendavad eri värvid mobiilsidevõrgu signaali kohta seal aku statistikas? Mul seal päris kirju olemine: hallikaspruun, kollakaspruun, kollane, roheline. Öösel on päris kollane see triip olnud. |
0, black/transparent, Power off
1, red, Phone is trying to find a signal
2, yellow, signal strength 0 (min)
3, dirty yellow, signal strength 1
4, even more dirty yellow, signal strength 2
5, somewhat yellowish gray, signal strength 3
6, green, signal strength 4 (max)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.08.2012 13:05:48
|
|
|
| miks sa ööseks andmeside välja lülitad?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.08.2012 13:14:17
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| miks sa ööseks andmeside välja lülitad? |
Aku säästmiseks, milleks muuks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.08.2012 13:17:04
|
|
|
| selle asemel, et ööseks juhe sappa visata ja hommikul 100% akuga isend võtta, on mõistlikum lülitada ööseks andmeside välja ja siis pidevalt akuindikaatorit jõllitada ja vaadata, kas veab ikka õhtuni välja?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
27.08.2012 14:05:00
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| miks sa ööseks andmeside välja lülitad? |
Aga miks ta peab räuskama kogu aeg? Lülitan asjad sisse siis, kui mul neid vaja on.
Hetkel aga tundub, et mingi asi niisama oli õhku rippuma jäänud, sest peale restarti ja laadimist on läinud 1,5h jooksul 1%
Kui nüüd arvesse võtta seda toodud värvide tähendusi, siis tundub, et on olnud leviauk ja föön on üritanud vast paaniliselt ennast sinna külge pookida kogu aeg.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|