|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ... |
| Far Shiverpeaks |
|
57% |
[ 73 ] |
| Desolation |
|
16% |
[ 21 ] |
| Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas. |
|
25% |
[ 33 ] |
|
| hääli kokku : 127 |
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2012 16:10:55
|
|
|
| täna öösel me ei maga.. .hahahaa
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2012 16:11:40
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| täna öösel me ei maga.. .hahahaa |
Launch on alates kella seitsmest hommikul, tainas
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
24.08.2012 16:30:24
|
|
|
Aga kuidas regioonidega on? Kas võib ka USAst osta näiteks?
E: ei saa, on region tied
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2012 16:42:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| täna öösel me ei maga.. .hahahaa |
Launch on alates kella seitsmest hommikul, tainas  |
Ikka ei maga
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2012 16:44:18
|
|
|
Njaa, 3'st päevast saan heal juhul ära kasutatud 12-24h head-starti, kui sedagi
Kuigi arvestades äärmiselt mannetut beta kogemust pole eriti kindel kas üldse jäängi kauemaks mängima. Eks näis.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
24.08.2012 16:45:40
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| SEB on ja wut secure internet? |
SEB-i virtual visa töötas paar nädalat tagasi probleemideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2012 17:03:52
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Njaa, 3'st päevast saan heal juhul ära kasutatud 12-24h head-starti, kui sedagi
Kuigi arvestades äärmiselt mannetut beta kogemust pole eriti kindel kas üldse jäängi kauemaks mängima. Eks näis. |
3 päeva peale 12-24h mänguaega leida? wow. kuule see ju päris hardcore tulemus.
Nu neiud, noormehed. Mis klasside või rassidega kavatsete mängida ja miks?
Ise vast charr warrior, female. Warrioril tunduvad jube vahvad skillid olevat. Muidugi pvp jaoks oleks asura parem (väiksem märklaud), aga e iviitsi sellist porri läbi uuesti teha nagu wowis, kus "pvp" jaoks sai tegelasi racialite järgi valitud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.08.2012 17:06:39
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Njaa, 3'st päevast saan heal juhul ära kasutatud 12-24h head-starti, kui sedagi
Kuigi arvestades äärmiselt mannetut beta kogemust pole eriti kindel kas üldse jäängi kauemaks mängima. Eks näis. |
3 päeva peale 12-24h mänguaega leida? wow. kuule see ju päris hardcore tulemus. |
Ei, pigem tekib esimene vaba moment 12-24h enne selle 3 ööpäeva möödumist. Loomulikult on esmaspäev ka tööpäev, sealt läheb omakorda ports aega maha.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Apostel
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2010
|
24.08.2012 17:22:14
Ordu |
|
|
Olete kõik head-stardiks valmis? Viimane aeg end nii mentaalselt ja füüsiliselt valmis panna!
GW2Eesti gildil on pärast hääletusprotsessi uus nimi – Ordu. Sait on sama, aga asub nüüd uuel aadressil: ordu.enjin.com
Meil on nüüdseks üle neljakümne liikme. Kõik on oodatud meiega ühinema serveris Far Shiverpeaks!
Saatsin samuti taotluse Ordu registreerimiseks gw2guilds.org nimekirja.
edit: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
_________________ Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
viimati muutis Apostel 24.08.2012 20:18:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2012 17:26:49
|
|
|
| VÄga uhke. Õnne uue ja parema nime puhul.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qufi
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2011
|
24.08.2012 21:02:51
|
|
|
Kas kui gamestarist osta siis nad saadavad sulle 28 mingi CD key email peale või sa pead ootama kuni see kulleri/smartpostiga kohale jõuab?
_________________ Origin: Qufi |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
24.08.2012 21:50:11
|
|
|
| Pre-Purchase on see mis varem saad, Standard on standard.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
24.08.2012 21:51:44
|
|
|
| See saidipõhine ost on ikka väga pekkis neil. Üks hetk sain endale key, teine hetk on sama krediitkaardi andmed invalid, paypal ei tööta, 3 teist erinevat krediitkaarti samamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.08.2012 22:07:42
|
|
|
hommikuni on veel aega nende saidilt preorder ( early access ) ära osta? keegi muu vist enam ei müü jäin oma mõtlemisega hiljaks ja g2play enam ei paku
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
24.08.2012 22:08:18
|
|
|
| kirjade järgi 27ndani saab seda osta nende lehelt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2012 22:39:24
|
|
|
ostke keegi shelobi konto ära. takorduvalt maininud, et tahab kontot müüa
| eShelobik kirjutas: |
| panin tööle, mängisin 15 minutit. rohkem ei viitsi, tegelt peaks üldse oma accoundi enne release maha müüma, sest tundub, et see mäng mind köita ei suuda. |
| eShelobik kirjutas: |
| njah, ma just mõtlen, et peaks accoundi maha müüma vms:P |
viimati muutis Timberg 24.08.2012 22:45:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
24.08.2012 22:44:42
|
|
|
| Paljuga müüb gogo!? : D
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.08.2012 22:52:57
|
|
|
kui keegi väga asjaga kursis postitage mingi magus video mis asjavastu huvi tekitaks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BDKIAF
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2012
|
24.08.2012 23:43:28
|
|
|
Niimoodi on natuke raske leida videot, mis meelepärane oleks.
Youtube on kindlasti täis erinevaid videosi, aga ma annaks http://www.youtube.com/watch?v=vOYP4ViTYzU
Arvestades, et see on tehtud 2011, siis sel ajal võis seda videot võtta kui trailerit mängule, mis oli üsna äge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.08.2012 00:00:21
|
|
|
| mis klasside/arssidega hakkate mängima?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
25.08.2012 00:54:58
|
|
|
| Nord ja thief ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
25.08.2012 00:55:10
|
|
|
| Norn guardianiga saab homme vist Desolationis alustatud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.08.2012 07:36:53
|
|
|
| Serverid on üleval, kuid login on maas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.08.2012 07:37:28
|
|
|
nu neuid noormehed, keegi sisse ka saanud? ise sain tegelase loomise lõpuni, nime valimisel saatis nahhui. ütles, et login serveriga mingi jama vms
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.08.2012 07:40:28
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
nu neuid noormehed, keegi sisse ka saanud? ise sain tegelase loomise lõpuni, nime valimisel saatis nahhui. ütles, et login serveriga mingi jama vms  |
Login on maas jah hetkel. Kes sai esimese kolme minutiga sisse ja chari tehtud, on sees.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.08.2012 08:10:27
|
|
|
| Kuidas siis tundub, kas GW2 launch õnnestub või failib ... kas nad suutsid piisavalt resursse hankida, et inimesed mängu saaksid?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.08.2012 08:47:43
|
|
|
| Kui login serverist läbi saad, siis mäng töötab nagu peaks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.08.2012 09:13:28
|
|
|
no me oleme gildist enamus rahvaga sees. ametlikult pole launch veel toimunudki, aga võib öelda, et launch tunduvalt edukam kui warhammer või age of conan.
ˇKui mängus Ordu gildi invite tahate, siis serveris Far Desolation võtke ühendust kasutajaga "Kris Kristoferson".
/w Kris Kristoferson tekst
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
25.08.2012 09:13:45
|
|
|
| Praegu sarnane olukord Diablo 3 launchiga. Piisava spämmimise korral saad sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
25.08.2012 09:19:49
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
no me oleme gildist enamus rahvaga sees. ametlikult pole launch veel toimunudki, aga võib öelda, et launch tunduvalt edukam kui warhammer või age of conan.
ˇKui mängus Ordu gildi invite tahate, siis serveris Far Desolation võtke ühendust kasutajaga "Kris Kristoferson".
/w Kris Kristoferson tekst |
Far Shiverpeaks*
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Apostel
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2010
|
25.08.2012 09:27:25
|
|
|
Hahaaha, Far Desolation kõlab suurepäraselt
Aga ilma naljata, tulge Far Shiverpeaksi. Meil on juba 15 liiget juba nii hommikul vara online. Researchime digital deluxe versioonidest saadud guild influence punktidega gildiembleemi. Kõik sujub. Siiamaani olen launchiga suhteliselt rahul!
Kutse saamiseks whisperike mulle commandiga /w Kris Kristoferson
_________________ Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
viimati muutis Apostel 25.08.2012 09:37:08, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
25.08.2012 09:33:04
|
|
|
Ingame ja asjad toimivad.
Kalevlastega liituda soovijad whisperige gelisob.5308
--------------------------------------------------
www.kalevlased.ee/gw2 - Guild eestlastele.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rannokli
HV vaatleja
liitunud: 24.05.2012
|
25.08.2012 09:40:38
|
|
|
| Ordu teamspeakis on huvitav olla, endal pole veel mäng updated. aga Panda viskab nalja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri557
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2011
|
25.08.2012 09:50:05
|
|
|
| Suht hästi kõik, launch oli hea sain korraga sisse ning Ordu guildiga suht huvitav TS3-s.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
25.08.2012 10:15:16
|
|
|
| Error 42 painab, aru ei saa miks : P Beta eventidel ei ole probleeme olnud. Keegi veel kellel sisselogimisega raskusi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
25.08.2012 10:15:59
|
|
|
| Sama siin, ei liigu see asi kuskile poole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.08.2012 10:37:26
|
|
|
| nagu arvata oligi, network error, disconnect ja nüüd võib ainult unistada sisse saamisest. Ehk siis ei erine ühestki teisest online mängust...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
25.08.2012 10:39:50
|
|
|
| (märgin ära teema)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
25.08.2012 10:55:45
|
|
|
Tea kas server nüüd liiga suure loadi all või mis.
Üks tuttav kurdab, et world full teate sai, keegi veel seda näinud ja kas haamerdamine aitab?
oh.. and i crashed, alt tabbed out olin, boohoo..
----------------------------------------------------------------
www.kalevlased.ee/gw2 - Guild eestlastele. whisper gelisob.5308
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
25.08.2012 10:56:17
|
|
|
| Mul pole ühtegi errorit tulnud veel.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chaser
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001
|
25.08.2012 10:59:01
|
|
|
Kas kellelgi, kes veel ostis g2plays selle pre-purchase koos headstartiga, on probleem et ei lase sisse logida ja ütleb et not authorized to participate in this event?
Põhimõtteliselt lasi g2play kolmandat ja viimast korda mind üle. Pakkumises ja tellimuses on konkreetselt kirjas, et 3 day headstart. Eelmise stress testi ajal tundus asi kahtlane kui logida proovisin. Arena enda support ütles, et g2play key on standard launchi oma ja g2play enda support veeretab süü enda tarnija kaela.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.08.2012 11:02:28
|
|
|
| chaser kirjutas: |
Kas kellelgi, kes veel ostis g2plays selle pre-purchase koos headstartiga, on probleem et ei lase sisse logida ja ütleb et not authorized to participate in this event?
Põhimõtteliselt lasi g2play kolmandat ja viimast korda mind üle. Pakkumises ja tellimuses on konkreetselt kirjas, et 3 day headstart. Eelmise stress testi ajal tundus asi kahtlane kui logida proovisin. Arena enda support ütles, et g2play key on standard launchi oma ja g2play enda support veeretab süü enda tarnija kaela. |
siis nõua refundi
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.08.2012 11:02:45
|
|
|
| chaser kirjutas: |
Kas kellelgi, kes veel ostis g2plays selle pre-purchase koos headstartiga, on probleem et ei lase sisse logida ja ütleb et not authorized to participate in this event?
Põhimõtteliselt lasi g2play kolmandat ja viimast korda mind üle. Pakkumises ja tellimuses on konkreetselt kirjas, et 3 day headstart. Eelmise stress testi ajal tundus asi kahtlane kui logida proovisin. Arena enda support ütles, et g2play key on standard launchi oma ja g2play enda support veeretab süü enda tarnija kaela. |
Millal sa võtme ostsid? Neljapäevast olid G2l heastartiga võtmed läbi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duub7
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2004
|
25.08.2012 11:22:18
|
|
|
Sain mängu ilusasti sisse aga Far Shiverpeaks server oli full - pidin valima Gandara. Väga kahju muidugi, eestlaste seltsis oleks mäng lõbusam
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
25.08.2012 11:29:33
|
|
|
network error 42 oli niikaua kui lisasin gw2 inbound ja outbound reeglite alla, pärast seda läks kohe edasi.
tuleb aga välja, et mul ainult 1 day headstart... seda kuidagi 3 day peale ei saa upgradeda papi eest?
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Virus
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2003
|
25.08.2012 11:30:28
|
|
|
| duub7 kirjutas: |
Sain mängu ilusasti sisse aga Far Shiverpeaks server oli full - pidin valima Gandara. Väga kahju muidugi, eestlaste seltsis oleks mäng lõbusam  |
Kuna esimene nädal saab tasuta serverit vahetada on sul veel võimalus serverit vahetada kui Far Shiverpeaks maha rahuneb. Meil on juba hea kamp koos Ordus juba.
_________________ Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!" |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
25.08.2012 11:36:13
|
|
|
| argottt kirjutas: |
network error 42 oli niikaua kui lisasin gw2 inbound ja outbound reeglite alla, pärast seda läks kohe edasi.
tuleb aga välja, et mul ainult 1 day headstart... seda kuidagi 3 day peale ei saa upgradeda papi eest? |
Ei aidanud ka see, eelnevalt oli juba kliend olemas ja advaced ruulide tegemine ka miskit selles osas ei muutnud
Nende enda Twitteri feedist "We are still working on the EU login problems. Thank you for bearing with us while we do so. ^RB"
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
25.08.2012 11:53:36
|
|
|
| Error 42 lahenes ise. Üldiselt on Launch läinud võrdlemisi sujuvalt ju : P
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
25.08.2012 12:03:31
|
|
|
| greencow kirjutas: |
| Error 42 lahenes ise. Üldiselt on Launch läinud võrdlemisi sujuvalt ju : P |
Loota võiks, et need 15 stress testi, mis tehti eelmine nädal, on abiks tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|