Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:10:55 vasta tsitaadiga

täna öösel me ei maga.. .hahahaa
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:11:40 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
täna öösel me ei maga.. .hahahaa


Launch on alates kella seitsmest hommikul, tainas icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:30:24 vasta tsitaadiga

Aga kuidas regioonidega on? Kas võib ka USAst osta näiteks?

E: ei saa, on region tied
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:42:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Timberg kirjutas:
täna öösel me ei maga.. .hahahaa


Launch on alates kella seitsmest hommikul, tainas icon_smile.gif

Ikka ei maga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2012 16:44:18 vasta tsitaadiga

Njaa, 3'st päevast saan heal juhul ära kasutatud 12-24h head-starti, kui sedagi icon_biggrin.gif

Kuigi arvestades äärmiselt mannetut beta kogemust pole eriti kindel kas üldse jäängi kauemaks mängima. Eks näis.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.08.2012 16:45:40 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
SEB on ja wut secure internet?


SEB-i virtual visa töötas paar nädalat tagasi probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 17:03:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Njaa, 3'st päevast saan heal juhul ära kasutatud 12-24h head-starti, kui sedagi icon_biggrin.gif

Kuigi arvestades äärmiselt mannetut beta kogemust pole eriti kindel kas üldse jäängi kauemaks mängima. Eks näis.

3 päeva peale 12-24h mänguaega leida? wow. kuule see ju päris hardcore tulemus.

Nu neiud, noormehed. Mis klasside või rassidega kavatsete mängida ja miks?

Ise vast charr warrior, female. Warrioril tunduvad jube vahvad skillid olevat. Muidugi pvp jaoks oleks asura parem (väiksem märklaud), aga e iviitsi sellist porri läbi uuesti teha nagu wowis, kus "pvp" jaoks sai tegelasi racialite järgi valitud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2012 17:06:39 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Njaa, 3'st päevast saan heal juhul ära kasutatud 12-24h head-starti, kui sedagi icon_biggrin.gif

Kuigi arvestades äärmiselt mannetut beta kogemust pole eriti kindel kas üldse jäängi kauemaks mängima. Eks näis.

3 päeva peale 12-24h mänguaega leida? wow. kuule see ju päris hardcore tulemus.
Ei, pigem tekib esimene vaba moment 12-24h enne selle 3 ööpäeva möödumist. Loomulikult on esmaspäev ka tööpäev, sealt läheb omakorda ports aega maha.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 24.08.2012 17:22:14 Ordu vasta tsitaadiga

Olete kõik head-stardiks valmis? Viimane aeg end nii mentaalselt ja füüsiliselt valmis panna!

GW2Eesti gildil on pärast hääletusprotsessi uus nimi – Ordu. Sait on sama, aga asub nüüd uuel aadressil: ordu.enjin.com
Meil on nüüdseks üle neljakümne liikme. Kõik on oodatud meiega ühinema serveris Far Shiverpeaks! icon_smile.gif
Saatsin samuti taotluse Ordu registreerimiseks gw2guilds.org nimekirja.
edit: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson


viimati muutis Apostel 24.08.2012 20:18:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 17:26:49 vasta tsitaadiga

VÄga uhke. Õnne uue ja parema nime puhul.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 21:02:51 vasta tsitaadiga

Kas kui gamestarist osta siis nad saadavad sulle 28 mingi CD key email peale või sa pead ootama kuni see kulleri/smartpostiga kohale jõuab?
_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.08.2012 21:50:11 vasta tsitaadiga

Pre-Purchase on see mis varem saad, Standard on standard.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 24.08.2012 21:51:44 vasta tsitaadiga

See saidipõhine ost on ikka väga pekkis neil. Üks hetk sain endale key, teine hetk on sama krediitkaardi andmed invalid, paypal ei tööta, 3 teist erinevat krediitkaarti samamoodi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:07:42 vasta tsitaadiga

hommikuni on veel aega nende saidilt preorder ( early access ) ära osta? keegi muu vist enam ei müü jäin oma mõtlemisega hiljaks ja g2play enam ei paku icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 24.08.2012 22:08:18 vasta tsitaadiga

kirjade järgi 27ndani saab seda osta nende lehelt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 24.08.2012 22:38:23 vasta tsitaadiga

http://www.mmoga.com/Guild-Wars-2/Guild-Wars-2-Key/Guild-Wars-2-Key.html võtsin siit selle, aga saan õigesti aru, et saan ainult 1 päeva headstarti? alustan alles esmaspäeval?
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:39:24 vasta tsitaadiga

ostke keegi shelobi konto ära. takorduvalt maininud, et tahab kontot müüa icon_razz.gif
eShelobik kirjutas:
panin tööle, mängisin 15 minutit. rohkem ei viitsi, tegelt peaks üldse oma accoundi enne release maha müüma, sest tundub, et see mäng mind köita ei suuda.

eShelobik kirjutas:
njah, ma just mõtlen, et peaks accoundi maha müüma vms:P


viimati muutis Timberg 24.08.2012 22:45:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.08.2012 22:44:42 vasta tsitaadiga

Paljuga müüb gogo!? : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:52:57 vasta tsitaadiga

kui keegi väga asjaga kursis postitage mingi magus video mis asjavastu huvi tekitaks beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 24.08.2012 23:43:28 vasta tsitaadiga

Niimoodi on natuke raske leida videot, mis meelepärane oleks.

Youtube on kindlasti täis erinevaid videosi, aga ma annaks http://www.youtube.com/watch?v=vOYP4ViTYzU
Arvestades, et see on tehtud 2011, siis sel ajal võis seda videot võtta kui trailerit mängule, mis oli üsna äge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 00:00:21 vasta tsitaadiga

mis klasside/arssidega hakkate mängima?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 25.08.2012 00:54:58 vasta tsitaadiga

Nord ja thief ilmselt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 25.08.2012 00:55:10 vasta tsitaadiga

Norn guardianiga saab homme vist Desolationis alustatud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 07:36:53 vasta tsitaadiga

Serverid on üleval, kuid login on maas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 07:37:28 vasta tsitaadiga

nu neuid noormehed, keegi sisse ka saanud? ise sain tegelase loomise lõpuni, nime valimisel saatis nahhui. ütles, et login serveriga mingi jama vms icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 07:40:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
nu neuid noormehed, keegi sisse ka saanud? ise sain tegelase loomise lõpuni, nime valimisel saatis nahhui. ütles, et login serveriga mingi jama vms icon_razz.gif


Login on maas jah hetkel. Kes sai esimese kolme minutiga sisse ja chari tehtud, on sees.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 08:10:27 vasta tsitaadiga

Kuidas siis tundub, kas GW2 launch õnnestub või failib ... kas nad suutsid piisavalt resursse hankida, et inimesed mängu saaksid?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 08:47:43 vasta tsitaadiga

Kui login serverist läbi saad, siis mäng töötab nagu peaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 09:13:28 vasta tsitaadiga

no me oleme gildist enamus rahvaga sees. ametlikult pole launch veel toimunudki, aga võib öelda, et launch tunduvalt edukam kui warhammer või age of conan.

ˇKui mängus Ordu gildi invite tahate, siis serveris Far Desolation võtke ühendust kasutajaga "Kris Kristoferson".
/w Kris Kristoferson tekst
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 25.08.2012 09:13:45 vasta tsitaadiga

Praegu sarnane olukord Diablo 3 launchiga. Piisava spämmimise korral saad sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 09:19:49 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
no me oleme gildist enamus rahvaga sees. ametlikult pole launch veel toimunudki, aga võib öelda, et launch tunduvalt edukam kui warhammer või age of conan.

ˇKui mängus Ordu gildi invite tahate, siis serveris Far Desolation võtke ühendust kasutajaga "Kris Kristoferson".
/w Kris Kristoferson tekst


Far Shiverpeaks*
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 25.08.2012 09:27:25 vasta tsitaadiga

Hahaaha, Far Desolation kõlab suurepäraselt icon_biggrin.gif

Aga ilma naljata, tulge Far Shiverpeaksi. Meil on juba 15 liiget juba nii hommikul vara online. Researchime digital deluxe versioonidest saadud guild influence punktidega gildiembleemi. Kõik sujub. Siiamaani olen launchiga suhteliselt rahul! thumbs_up.gif
Kutse saamiseks whisperike mulle commandiga /w Kris Kristoferson

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson


viimati muutis Apostel 25.08.2012 09:37:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 09:33:04 vasta tsitaadiga

Ingame ja asjad toimivad.


Kalevlastega liituda soovijad whisperige gelisob.5308 icon_smile.gif



--------------------------------------------------
www.kalevlased.ee/gw2 - Guild eestlastele.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannokli
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2012




sõnum 25.08.2012 09:40:38 vasta tsitaadiga

Ordu teamspeakis on huvitav olla, endal pole veel mäng updated. aga Panda viskab nalja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri557
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2011




sõnum 25.08.2012 09:50:05 vasta tsitaadiga

Suht hästi kõik, launch oli hea sain korraga sisse ning Ordu guildiga suht huvitav TS3-s.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:15:16 vasta tsitaadiga

Error 42 painab, aru ei saa miks : P Beta eventidel ei ole probleeme olnud. Keegi veel kellel sisselogimisega raskusi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 25.08.2012 10:15:59 vasta tsitaadiga

Sama siin, ei liigu see asi kuskile poole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:37:26 vasta tsitaadiga

nagu arvata oligi, network error, disconnect ja nüüd võib ainult unistada sisse saamisest. Ehk siis ei erine ühestki teisest online mängust...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:39:50 vasta tsitaadiga

(märgin ära teema)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:55:45 vasta tsitaadiga

Tea kas server nüüd liiga suure loadi all või mis.

Üks tuttav kurdab, et world full teate sai, keegi veel seda näinud ja kas haamerdamine aitab?

oh.. and i crashed, alt tabbed out olin, boohoo..

----------------------------------------------------------------
www.kalevlased.ee/gw2 - Guild eestlastele. whisper gelisob.5308
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:56:17 vasta tsitaadiga

Mul pole ühtegi errorit tulnud veel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chaser
HV vaatleja
chaser

liitunud: 08.11.2001




sõnum 25.08.2012 10:59:01 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi, kes veel ostis g2plays selle pre-purchase koos headstartiga, on probleem et ei lase sisse logida ja ütleb et not authorized to participate in this event?

Põhimõtteliselt lasi g2play kolmandat ja viimast korda mind üle. Pakkumises ja tellimuses on konkreetselt kirjas, et 3 day headstart. Eelmise stress testi ajal tundus asi kahtlane kui logida proovisin. Arena enda support ütles, et g2play key on standard launchi oma ja g2play enda support veeretab süü enda tarnija kaela.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 11:02:28 vasta tsitaadiga

chaser kirjutas:
Kas kellelgi, kes veel ostis g2plays selle pre-purchase koos headstartiga, on probleem et ei lase sisse logida ja ütleb et not authorized to participate in this event?

Põhimõtteliselt lasi g2play kolmandat ja viimast korda mind üle. Pakkumises ja tellimuses on konkreetselt kirjas, et 3 day headstart. Eelmise stress testi ajal tundus asi kahtlane kui logida proovisin. Arena enda support ütles, et g2play key on standard launchi oma ja g2play enda support veeretab süü enda tarnija kaela.


siis nõua refundi
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 11:02:45 vasta tsitaadiga

chaser kirjutas:
Kas kellelgi, kes veel ostis g2plays selle pre-purchase koos headstartiga, on probleem et ei lase sisse logida ja ütleb et not authorized to participate in this event?

Põhimõtteliselt lasi g2play kolmandat ja viimast korda mind üle. Pakkumises ja tellimuses on konkreetselt kirjas, et 3 day headstart. Eelmise stress testi ajal tundus asi kahtlane kui logida proovisin. Arena enda support ütles, et g2play key on standard launchi oma ja g2play enda support veeretab süü enda tarnija kaela.


Millal sa võtme ostsid? Neljapäevast olid G2l heastartiga võtmed läbi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duub7
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 11:22:18 vasta tsitaadiga

Sain mängu ilusasti sisse aga Far Shiverpeaks server oli full - pidin valima Gandara. Väga kahju muidugi, eestlaste seltsis oleks mäng lõbusam icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 25.08.2012 11:29:33 vasta tsitaadiga

network error 42 oli niikaua kui lisasin gw2 inbound ja outbound reeglite alla, pärast seda läks kohe edasi.
tuleb aga välja, et mul ainult 1 day headstart... seda kuidagi 3 day peale ei saa upgradeda papi eest?

_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 11:30:28 vasta tsitaadiga

duub7 kirjutas:
Sain mängu ilusasti sisse aga Far Shiverpeaks server oli full - pidin valima Gandara. Väga kahju muidugi, eestlaste seltsis oleks mäng lõbusam icon_smile.gif


Kuna esimene nädal saab tasuta serverit vahetada on sul veel võimalus serverit vahetada kui Far Shiverpeaks maha rahuneb. Meil on juba hea kamp koos Ordus juba. thumbs_up.gif

_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 25.08.2012 11:36:13 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
network error 42 oli niikaua kui lisasin gw2 inbound ja outbound reeglite alla, pärast seda läks kohe edasi.
tuleb aga välja, et mul ainult 1 day headstart... seda kuidagi 3 day peale ei saa upgradeda papi eest?


Ei aidanud ka see, eelnevalt oli juba kliend olemas ja advaced ruulide tegemine ka miskit selles osas ei muutnud icon_smile.gif

Nende enda Twitteri feedist "We are still working on the EU login problems. Thank you for bearing with us while we do so. ^RB"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 11:53:36 vasta tsitaadiga

Error 42 lahenes ise. Üldiselt on Launch läinud võrdlemisi sujuvalt ju : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 12:03:31 vasta tsitaadiga

greencow kirjutas:
Error 42 lahenes ise. Üldiselt on Launch läinud võrdlemisi sujuvalt ju : P

Loota võiks, et need 15 stress testi, mis tehti eelmine nädal, on abiks tulnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.