Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Planetside 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 18:37:51 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Beta hakkab esmaspäev või teisipäev.
Sain ise ka võtme.
CGI mis ringi liikunud
(imo väga hea pole)

Link


kui küsida tohib, kus kohast see info, et beta esmaspäev või teisipäev algab. Pole veel mingit maili selle kohta saanud, kuigi beta võti olemas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 28.07.2012 20:02:53 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
Ertai kirjutas:
Beta hakkab esmaspäev või teisipäev.
Sain ise ka võtme.
CGI mis ringi liikunud
(imo väga hea pole)

Link


kui küsida tohib, kus kohast see info, et beta esmaspäev või teisipäev algab. Pole veel mingit maili selle kohta saanud, kuigi beta võti olemas.

Gamespyst igastahes leidsin info üles. Kuigi on kahtlus, millised inimesed üldse betas osaleda esmaspäeval ja teisipäeval saavad. On ju eelis PS1 veteranidel, inimesed kes said võtmed PC Gamer kataloogist jne.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.07.2012 21:16:03 vasta tsitaadiga

Kui viitsid natuke Devvide twittereid ka uurida, siis kaks neist on selle välja hõisanud, et E v T, istun hetkel metsa vahel pulgaga ja ei hakka ressurssi raiskama otsimisele, aga sõna võin anda.
PS1 Veteranid, PC Gamer onjah priority koos E3 ja Twitteriga vist. Siis niisama betasse reganud.
Hakatase iga paari päeva tagant inimesi lisama, kuni lõpuks kõik (stress test tehakse).

Endal PC Gameri betakood, loodan parimat!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 21:22:49 vasta tsitaadiga

Seega Twitteri koodi mehed saavad ka? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.07.2012 14:06:32 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Seega Twitteri koodi mehed saavad ka? thumbs_up.gif


P
tsitaat:
lanetSide 2 faithful, your long wait is almost over. Well, for some of you anyway. Creative director Matt Higby took to the PlanetSide Universe forums recently to elaborate on the game's forthcoming beta schedule. He said that testing will begin this week (between July 9th and July 15th, to be specific).

He also reiterated Sony Online Entertainment's invite priority system. The firm is staggering its closed beta invite phases. First up are a few PlanetSide veterans and those with priority keys from devs, E3 giveaways, and PC Gamer. Higby also encouraged vets to be sure and update the email addresses associated with their station accounts, as that's how they'll know exactly when they can log in and test.


Ja lugesin mitmest foorumist, kokkuvõtvalt
tsitaat:
PS1 Vet = E3 = Twitter = Mag

been asked and answered multiple times on twitter and forum


Lisaks mainiti, et kuigi need on võrdses järgus, ei kutsuta kohe kõiki vaid ikka mingi (random) valikuga, et korraga serverid umbe ei jookseks.
Ehk kui keegi saab Twitteri v E3ga sisse, ei tähenda, et see oleks PC gameri ajakirjast v PS1 Vetist tähtsam - lihtsalt tehakse selektsioon ja vaikselt lisatakse.
Enne muidugi ei tea kutsumise mustrit, kui juba kutsed on jagatud liali, et nüüd tõmba alla ja asu kallale.

edit: Leidsin postituse ka üles, et asja kinnitada

tsitaat:
Today, Sony Online Entertainment’s president, John Smedley, announced phase two of the Planetside Two Beta.
THE BETA WILL START NEXT MON OR TUESDAY BARRING ANY UNFORSEEN CIRCUMSTANCES.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
edit2: Ilmselt tuleb veel kaks treilerit, mille kohta küll ametlikku teadet pole, aga telgitagustes sisinad ja sosinad käivad. Kui see oli NCle keskendunud, siis ilmselt VS ja TR tulevad ka veel.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 12:35:03 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
...
edit: Leidsin postituse ka üles, et asja kinnitada

tsitaat:
Today, Sony Online Entertainment’s president, John Smedley, announced phase two of the Planetside Two Beta.
THE BETA WILL START NEXT MON OR TUESDAY BARRING ANY UNFORSEEN CIRCUMSTANCES.

...


Need "UNFORSEEN CIRCUMSTANCES" tekkisidki ja beta plaanitakse käima lasta hoopis tuleval reedel või esmaspäeval.
Allikaks on samuse SOE presidenti twitter!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 31.07.2012 15:31:58 vasta tsitaadiga

Kahju natuke, lootsin täna-homme juba proovida saada, sest reedeni on täpselt veidi vabam. Siis tuleb naine koju ning töötegemine ja kodune remont saab alguse :/
Aga mis seal ikka, polegi enam aega nolife'ida nagu 10 aastat tagasi.

Samas julge samm nende poolt edasi lükata.
Arvan, et variant
1)midagi on totaalselt pekkis
2) leiti, et suudavad midagi eriti ägedat/vajalikku veel valmis saada, mis esmamulje lööb lakke
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 15:36:38 vasta tsitaadiga

Lugesin, et foorumid on neil täis poste, mis kirjeldavad kehva framerate ja muu säärast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.08.2012 03:48:29 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Lugesin, et foorumid on neil täis poste, mis kirjeldavad kehva framerate ja muu säärast.


Lugesin ka nüüd ja tõesti - asjad pidid hetkel mitte kõige paremas seisus olema. Loodan, et suudavad nüüd nädala jooksul asja korda saada ja normaalset elamust pakkuda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 11:45:02 vasta tsitaadiga

http://es.twitter.com/j_smedley/status/231193695897133056
Esmaspäev siis! icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 05.08.2012 23:37:53 vasta tsitaadiga

Meie aja järgi alles kell 24:00...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 00:12:04 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Meie aja järgi alles kell 24:00...

Öö vastu teisipäeva?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 06.08.2012 12:51:55 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.08.2012 21:52:57 vasta tsitaadiga

John Smedley twitter

tsitaat:
We are go for beta at 2pm. Flagging has started. This is for current PS1 subscribers and All Access members. PS1 vets later.


Lootust saada on siis väike, kel mingit special asja ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 19:29:08 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 07.08.2012 21:27:13 vasta tsitaadiga

Imelik. Kui enda kasutajasse sisse logida planetside2.com siis küsib iga kord küsitlust enda arvuti kohta, kuigi olen selle juba mitu korda ära täitnud. Igastahes isegi võtmega ei ole hetkel e-maili saadud, ei tea kui kaua aega läheb.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 22:08:25 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Imelik. Kui enda kasutajasse sisse logida planetside2.com siis küsib iga kord küsitlust enda arvuti kohta, kuigi olen selle juba mitu korda ära täitnud. Igastahes isegi võtmega ei ole hetkel e-maili saadud, ei tea kui kaua aega läheb.
Beta võtmega (nt Twitterist) läheb 2-4 nädalat arvatavasti.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 01:27:45 vasta tsitaadiga

Mängisin. Midagi kiita ei ole. Jube FPS lag aga poisid on ikka tõsist tööd teinud. Mapid on suured ja vahvad ning mitemtasemelised.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 02:37:23 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Mängisin. Midagi kiita ei ole. Jube FPS lag aga poisid on ikka tõsist tööd teinud. Mapid on suured ja vahvad ning mitemtasemelised.

Võid oma kasutajat sheerida icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 09:59:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks eilse patchiga läks performance kohutavalt alla. Tech betas oli veel kõik okei aga beta algusega enam mitte. Loodetavasti lasevad mingi patchi lähiajal välja, mis asja parandab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 08.08.2012 19:50:54 vasta tsitaadiga

Kuidas te mängida saate? Teil kuskilt ürituselt saadud võtmed?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 20:01:56 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Kuidas te mängida saate? Teil kuskilt ürituselt saadud võtmed?

Maksid mingi 10$ ja saavad mängida
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 10.08.2012 11:04:14 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 11:12:25 vasta tsitaadiga

Ei mina olen vana PS1 subscriber. Kunagi 2004 aastal sai korralikult mängitud. Nagu öeldud - Veteran playerid saavad esimesena betasse.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 11.08.2012 00:19:53 vasta tsitaadiga

http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/planetside-2/deals-promotions

Tehke käbe ja saate ka endale võtmed. Tirin mängu parajasti nüüd alla icon_smile.gif


weekend beta access siis
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 11.08.2012 00:24:49 vasta tsitaadiga

Läbi juba. Endal twitterist saadud key.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 11.08.2012 12:39:51 vasta tsitaadiga

Tundub ka, et need weekend beta võtmed Nvidialt olid hoopis full access võtmed, mida ei tühistata ka, nii et kes said nvidialt, siis neil vedas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.08.2012 09:18:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
John Smedley ‏@j_smedley
PC Gamer and Twitter keys - After August 20th but we can't say exactly when. It shouldn't be too much longer. Followed by normal beta reg.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 19:21:32 vasta tsitaadiga


Link


My god icon_eek.gif icon_cool.gif...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.08.2012 14:37:59 vasta tsitaadiga

Kes iganes sees on ja kellel on seda võimalust ka, siis väike vihje, kuidas auraxiumi rohkem kokku ajada. Selle eest siis saab hetkel osta peamiselt sõidukitele paremaid relvi. Kuskilt lugesin, et see skoor updateb ennast iga 5 minuti tagant ja üldiselt siis vastavalt sellele kui palju on vallutatud mingit territooriumi. 10+ per 5 minutit, parimad asjad maksavad 12500, killimise ja objectivite tegemise eest pidi ka natukene lisa saama.
Arusaadavalt on see korralik grind jõuda magusamate asjadeni. Ja aur'i annavad sulle kaardi peal kõige suuremad baasid, mille nimel tasub sõdida.

Samas kui sul on vaba aega, magad näiteks, siis logi tegelane sisse, pane ta kuhugi nurga taha oma baasis seisma ja voillaa, papp tiksub sisse vastavalt sellele, kui edukas su pool on.

See toimib kuni hakkab ka idlemise eest kicki saama. Eks sellest saa ka kuidagi mööda.

Üldiselt on mäng minu masinal (ivy i5, 680gtx, ssd) mängitav olles 30+ fps ka keerulisematel hetkedel, kuid sõbrad kurdavad ikka päris madalaid kaadreid sekundis, et pole mängitav nende jaoks. Stabiilsust on juurde tulnud, kui alguses crashis iga paarikümne minuti tagant, siis nüüd kipub neid crashe harva tulema ja enamasti combatis. AFKides oled servus kuni shutdownini.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 22.08.2012 15:03:45 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Kes iganes sees on ja kellel on seda võimalust ka, siis väike vihje, kuidas auraxiumi rohkem kokku ajada. Selle eest siis saab hetkel osta peamiselt sõidukitele paremaid relvi. Kuskilt lugesin, et see skoor updateb ennast iga 5 minuti tagant ja üldiselt siis vastavalt sellele kui palju on vallutatud mingit territooriumi. 10+ per 5 minutit, parimad asjad maksavad 12500, killimise ja objectivite tegemise eest pidi ka natukene lisa saama.
Arusaadavalt on see korralik grind jõuda magusamate asjadeni. Ja aur'i annavad sulle kaardi peal kõige suuremad baasid, mille nimel tasub sõdida.

Samas kui sul on vaba aega, magad näiteks, siis logi tegelane sisse, pane ta kuhugi nurga taha oma baasis seisma ja voillaa, papp tiksub sisse vastavalt sellele, kui edukas su pool on.

See toimib kuni hakkab ka idlemise eest kicki saama. Eks sellest saa ka kuidagi mööda.

Üldiselt on mäng minu masinal (ivy i5, 680gtx, ssd) mängitav olles 30+ fps ka keerulisematel hetkedel, kuid sõbrad kurdavad ikka päris madalaid kaadreid sekundis, et pole mängitav nende jaoks. Stabiilsust on juurde tulnud, kui alguses crashis iga paarikümne minuti tagant, siis nüüd kipub neid crashe harva tulema ja enamasti combatis. AFKides oled servus kuni shutdownini.

Paned mingi klotsi W tähe peale seisma ning suunad karakteri seina vastu, probleem lahendatud! icon_biggrin.gif
Muide, kes on lahke kontot jagama beta ajastuks, nii kaua kuni 1-2 nädala pärast ka enda kasutajaga sisse saab, siis võib siiapoole teele saata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.08.2012 18:46:57 vasta tsitaadiga

No tü Ra, olete ikka farmijad, ffs olge mõistlikud ja proovige ausalt mängu nautida
. Või makske pappi ja saate rahhi v xpi boosteri kui mäng välja tuleb.

Väga halenaljakad vennad need, kes IGAL võimalus tahavad eelist saada. Mõtlen just ebaausal teel. Loodan, et sellised saavad kicki per*se ja ban ka kordumise näol.

Ärge higistage ja võtke rahulikult icon_smile.gif

Progress mängudes on ju nauditav.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 22.08.2012 22:02:38 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
No tü Ra, olete ikka farmijad, ffs olge mõistlikud ja proovige ausalt mängu nautida
. Või makske pappi ja saate rahhi v xpi boosteri kui mäng välja tuleb.

Väga halenaljakad vennad need, kes IGAL võimalus tahavad eelist saada. Mõtlen just ebaausal teel. Loodan, et sellised saavad kicki per*se ja ban ka kordumise näol.

Ärge higistage ja võtke rahulikult icon_smile.gif

Progress mängudes on ju nauditav.


Rahu, ainult rahu. Pole midagi halenaljakat, on beta, kus mängijatele antakse näiteks cerfte hunnikute viisi, mida siis klasside peale kulutada. Login sisse ja voilla, mul korraga on neil 100+, osta mis tahad oma mõnele klassile, aga miks siis mitte ka sõidukitele sama asja võimaldada? Ma olen piisavalt hetkel fännanud seda betat ning mängustiile, mis ta mulle pakub ja ma tõega leidsin, et kui ma ise otseselt parajasti ei mängi on hetkel mängus võimalus pappi kokku ajada ka passiivselt. Ma loodan tõega et see muudetakse mingi hetk ära, aga praegu annab ta mulle suure võimaluse proovida relvastust, milleni muidu kuluks mul kordades rohkem aega, mille käigus ma grindiks ennast ogaraks (vastaseid killides sa ei saa nii palju lisa, kui arvad) ning kui relv käes ma vaatan lihtsalt, et mhh.. okei, hellfire rockets.. Aga ma lihtsalt ei viitsi enam mängida, kuna olen ennast üledoseerinud. Ja siis mingi hetk tuleb eniveis wipe.

Betas nad võiksid need kõik asjad odavamaks teha rahvale ja fakt on see, et enamik vendasid ostaks need endale ka station money eest oma lemmik sõidukile vajaliku geari, et ka kohe alguses efektiivne olla ja mitte kahuriliha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.08.2012 23:38:43 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Ertai kirjutas:
No tü Ra, olete ikka farmijad, ffs olge mõistlikud ja proovige ausalt mängu nautida
. Või makske pappi ja saate rahhi v xpi boosteri kui mäng välja tuleb.

Väga halenaljakad vennad need, kes IGAL võimalus tahavad eelist saada. Mõtlen just ebaausal teel. Loodan, et sellised saavad kicki per*se ja ban ka kordumise näol.

Ärge higistage ja võtke rahulikult icon_smile.gif

Progress mängudes on ju nauditav.


Rahu, ainult rahu. Pole midagi halenaljakat, on beta, kus mängijatele antakse näiteks cerfte hunnikute viisi, mida siis klasside peale kulutada. Login sisse ja voilla, mul korraga on neil 100+, osta mis tahad oma mõnele klassile, aga miks siis mitte ka sõidukitele sama asja võimaldada? Ma olen piisavalt hetkel fännanud seda betat ning mängustiile, mis ta mulle pakub ja ma tõega leidsin, et kui ma ise otseselt parajasti ei mängi on hetkel mängus võimalus pappi kokku ajada ka passiivselt. Ma loodan tõega et see muudetakse mingi hetk ära, aga praegu annab ta mulle suure võimaluse proovida relvastust, milleni muidu kuluks mul kordades rohkem aega, mille käigus ma grindiks ennast ogaraks (vastaseid killides sa ei saa nii palju lisa, kui arvad) ning kui relv käes ma vaatan lihtsalt, et mhh.. okei, hellfire rockets.. Aga ma lihtsalt ei viitsi enam mängida, kuna olen ennast üledoseerinud. Ja siis mingi hetk tuleb eniveis wipe.

Betas nad võiksid need kõik asjad odavamaks teha rahvale ja fakt on see, et enamik vendasid ostaks need endale ka station money eest oma lemmik sõidukile vajaliku geari, et ka kohe alguses efektiivne olla ja mitte kahuriliha.


Vabandust, kui veidi üle tõmblesin. Ideeliselt võiks betas olla tõesti enamik asju open (kasvõi beta viimased päevad-nädalad). Aga et aimu saada progressist võiks ikka seda kõlisevat ja xpi ka teenida jah.

P.S. sa betas PS1 subiga v muud moodi?
Pidavat nüüd hakkama inimesi juurde lisama, eks ma loodan. PC gameri sub muidu.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 23.08.2012 00:04:32 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti PC Gamer + Twitter võtmed 1-2 nädala pärast.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.08.2012 01:21:35 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:


P.S. sa betas PS1 subiga v muud moodi?
Pidavat nüüd hakkama inimesi juurde lisama, eks ma loodan. PC gameri sub muidu.


Mul joppas ja sain rea Nvidia "weekend beta" võtmeid, mis osutusid nende f*ckupi tõttu instant full betaks, seega sain ka enne PS1 vette sisse. Kahjuks kõik juba välja jagatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 01:45:54 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Kuuldavasti PC Gamer + Twitter võtmed 1-2 nädala pärast.

PC Gameri omad saavad juba reedel.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.08.2012 11:42:07 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Aavo kirjutas:
Kuuldavasti PC Gamer + Twitter võtmed 1-2 nädala pärast.

PC Gameri omad saavad juba reedel.


Lucky me icon_smile.gif

Ilmselt mitte kõik, aga loodan parimat.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 23.08.2012 13:44:27 vasta tsitaadiga

Njah lükatakse ainult edasi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 13:26:43 vasta tsitaadiga

Oodake veidi seal pole väga midagi supperit ka mida mängida. Mõnus lag on sees ja kuidagi tühi see maailm.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 24.08.2012 21:21:07 vasta tsitaadiga

@j_smedley
I have good news - we are also letting in all the priority keys including Twitter and the ones we gave out at E3. This lets in everyone.

Ehk siis "flaggimine" hakkab nende ajas keskpäeval pihta. Kõik kes võtmed sisestanud peaksid kõige ootuste kohaselt täna/homme mängida saama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 24.08.2012 22:43:53 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Oodake veidi seal pole väga midagi supperit ka mida mängida. Mõnus lag on sees ja kuidagi tühi see maailm.



metsik läg oli mul korra alguses east 01 serveris, peale seda on kõik okei olnud. Tühi... lahingud käivad igal pool, lihtsalt pole mingit metsikut sisu ja tegemist veel peale omavahelise kõmmutamise ja CTFide.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 03:29:44 vasta tsitaadiga

Naiss, sain sisse. Lisaks sain ka Mechwarrior Online beetasse täna.

Kõik said muidu sisse. Ka Twitteri omad lisaks PC Gamerile.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 25.08.2012 12:57:05 vasta tsitaadiga

Njah, serverid lukus. icon_biggrin.gif
Aga inimesed andke enda kasutajanimed ning serverid kus mängite, et saaks sõbrakasse lisada.

EDIT: Serverid peaksid meie ajas kell 20:00 lahti olema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.08.2012 18:53:03 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Njah, serverid lukus. icon_biggrin.gif
Aga inimesed andke enda kasutajanimed ning serverid kus mängite, et saaks sõbrakasse lisada.

EDIT: Serverid peaksid meie ajas kell 20:00 lahti olema.


Sain ka sisse, proovin täna mängida.

JanterFixx vist kasutajanimi mul. v Estlander. Ei ole veel sisse loginud.
Mängin ilmselt NCs.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 25.08.2012 19:47:19 vasta tsitaadiga

Ronigem siis NC ning EU Beta 01 serverisse. Kasutajanimi mVdd, mängusisest nime ütlen kui juba mängus sees.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 25.08.2012 19:51:10 vasta tsitaadiga

Kui wipe tehtud, siis ma tulen ka NC'sse, hetkel moskiito lendur TRis, kuigi jah, pean tunnistama, et see swarmimine pole huvitav, kuid geari on seal juba üle keskmise.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 25.08.2012 20:07:43 vasta tsitaadiga

Teil ka Euro serverid ikka lukus?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 20:16:50 vasta tsitaadiga

Lukus ikka veel jah! icon_neutral.gif


edit: Oot, nüüd EU Beta 01 olemas! icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 25.08.2012 20:17:54 vasta tsitaadiga

EU 01 tehti just lahti. Mängusisene nimi: mVd.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Planetside 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.