kui küsida tohib, kus kohast see info, et beta esmaspäev või teisipäev algab. Pole veel mingit maili selle kohta saanud, kuigi beta võti olemas.
Gamespyst igastahes leidsin info üles. Kuigi on kahtlus, millised inimesed üldse betas osaleda esmaspäeval ja teisipäeval saavad. On ju eelis PS1 veteranidel, inimesed kes said võtmed PC Gamer kataloogist jne.
Kui viitsid natuke Devvide twittereid ka uurida, siis kaks neist on selle välja hõisanud, et E v T, istun hetkel metsa vahel pulgaga ja ei hakka ressurssi raiskama otsimisele, aga sõna võin anda.
PS1 Veteranid, PC Gamer onjah priority koos E3 ja Twitteriga vist. Siis niisama betasse reganud.
Hakatase iga paari päeva tagant inimesi lisama, kuni lõpuks kõik (stress test tehakse).
lanetSide 2 faithful, your long wait is almost over. Well, for some of you anyway. Creative director Matt Higby took to the PlanetSide Universe forums recently to elaborate on the game's forthcoming beta schedule. He said that testing will begin this week (between July 9th and July 15th, to be specific).
He also reiterated Sony Online Entertainment's invite priority system. The firm is staggering its closed beta invite phases. First up are a few PlanetSide veterans and those with priority keys from devs, E3 giveaways, and PC Gamer. Higby also encouraged vets to be sure and update the email addresses associated with their station accounts, as that's how they'll know exactly when they can log in and test.
Ja lugesin mitmest foorumist, kokkuvõtvalt
tsitaat:
PS1 Vet = E3 = Twitter = Mag
been asked and answered multiple times on twitter and forum
Lisaks mainiti, et kuigi need on võrdses järgus, ei kutsuta kohe kõiki vaid ikka mingi (random) valikuga, et korraga serverid umbe ei jookseks.
Ehk kui keegi saab Twitteri v E3ga sisse, ei tähenda, et see oleks PC gameri ajakirjast v PS1 Vetist tähtsam - lihtsalt tehakse selektsioon ja vaikselt lisatakse.
Enne muidugi ei tea kutsumise mustrit, kui juba kutsed on jagatud liali, et nüüd tõmba alla ja asu kallale.
edit: Leidsin postituse ka üles, et asja kinnitada
tsitaat:
Today, Sony Online Entertainment’s president, John Smedley, announced phase two of the Planetside Two Beta.
THE BETA WILL START NEXT MON OR TUESDAY BARRING ANY UNFORSEEN CIRCUMSTANCES.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
edit2: Ilmselt tuleb veel kaks treilerit, mille kohta küll ametlikku teadet pole, aga telgitagustes sisinad ja sosinad käivad. Kui see oli NCle keskendunud, siis ilmselt VS ja TR tulevad ka veel.
...
edit: Leidsin postituse ka üles, et asja kinnitada
tsitaat:
Today, Sony Online Entertainment’s president, John Smedley, announced phase two of the Planetside Two Beta.
THE BETA WILL START NEXT MON OR TUESDAY BARRING ANY UNFORSEEN CIRCUMSTANCES.
...
Need "UNFORSEEN CIRCUMSTANCES" tekkisidki ja beta plaanitakse käima lasta hoopis tuleval reedel või esmaspäeval.
Allikaks on samuse SOE presidenti twitter!
Kahju natuke, lootsin täna-homme juba proovida saada, sest reedeni on täpselt veidi vabam. Siis tuleb naine koju ning töötegemine ja kodune remont saab alguse :/
Aga mis seal ikka, polegi enam aega nolife'ida nagu 10 aastat tagasi.
Samas julge samm nende poolt edasi lükata.
Arvan, et variant
1)midagi on totaalselt pekkis
2) leiti, et suudavad midagi eriti ägedat/vajalikku veel valmis saada, mis esmamulje lööb lakke
Lugesin, et foorumid on neil täis poste, mis kirjeldavad kehva framerate ja muu säärast.
Lugesin ka nüüd ja tõesti - asjad pidid hetkel mitte kõige paremas seisus olema. Loodan, et suudavad nüüd nädala jooksul asja korda saada ja normaalset elamust pakkuda.
Imelik. Kui enda kasutajasse sisse logida planetside2.com siis küsib iga kord küsitlust enda arvuti kohta, kuigi olen selle juba mitu korda ära täitnud. Igastahes isegi võtmega ei ole hetkel e-maili saadud, ei tea kui kaua aega läheb.
Imelik. Kui enda kasutajasse sisse logida planetside2.com siis küsib iga kord küsitlust enda arvuti kohta, kuigi olen selle juba mitu korda ära täitnud. Igastahes isegi võtmega ei ole hetkel e-maili saadud, ei tea kui kaua aega läheb.
Beta võtmega (nt Twitterist) läheb 2-4 nädalat arvatavasti.
Mängisin. Midagi kiita ei ole. Jube FPS lag aga poisid on ikka tõsist tööd teinud. Mapid on suured ja vahvad ning mitemtasemelised. _________________ >OSTA ÕLUT
Kahjuks eilse patchiga läks performance kohutavalt alla. Tech betas oli veel kõik okei aga beta algusega enam mitte. Loodetavasti lasevad mingi patchi lähiajal välja, mis asja parandab.
Ei mina olen vana PS1 subscriber. Kunagi 2004 aastal sai korralikult mängitud. Nagu öeldud - Veteran playerid saavad esimesena betasse. _________________ >OSTA ÕLUT
John Smedley @j_smedley
PC Gamer and Twitter keys - After August 20th but we can't say exactly when. It shouldn't be too much longer. Followed by normal beta reg.
Kes iganes sees on ja kellel on seda võimalust ka, siis väike vihje, kuidas auraxiumi rohkem kokku ajada. Selle eest siis saab hetkel osta peamiselt sõidukitele paremaid relvi. Kuskilt lugesin, et see skoor updateb ennast iga 5 minuti tagant ja üldiselt siis vastavalt sellele kui palju on vallutatud mingit territooriumi. 10+ per 5 minutit, parimad asjad maksavad 12500, killimise ja objectivite tegemise eest pidi ka natukene lisa saama.
Arusaadavalt on see korralik grind jõuda magusamate asjadeni. Ja aur'i annavad sulle kaardi peal kõige suuremad baasid, mille nimel tasub sõdida.
Samas kui sul on vaba aega, magad näiteks, siis logi tegelane sisse, pane ta kuhugi nurga taha oma baasis seisma ja voillaa, papp tiksub sisse vastavalt sellele, kui edukas su pool on.
See toimib kuni hakkab ka idlemise eest kicki saama. Eks sellest saa ka kuidagi mööda.
Üldiselt on mäng minu masinal (ivy i5, 680gtx, ssd) mängitav olles 30+ fps ka keerulisematel hetkedel, kuid sõbrad kurdavad ikka päris madalaid kaadreid sekundis, et pole mängitav nende jaoks. Stabiilsust on juurde tulnud, kui alguses crashis iga paarikümne minuti tagant, siis nüüd kipub neid crashe harva tulema ja enamasti combatis. AFKides oled servus kuni shutdownini.
Kes iganes sees on ja kellel on seda võimalust ka, siis väike vihje, kuidas auraxiumi rohkem kokku ajada. Selle eest siis saab hetkel osta peamiselt sõidukitele paremaid relvi. Kuskilt lugesin, et see skoor updateb ennast iga 5 minuti tagant ja üldiselt siis vastavalt sellele kui palju on vallutatud mingit territooriumi. 10+ per 5 minutit, parimad asjad maksavad 12500, killimise ja objectivite tegemise eest pidi ka natukene lisa saama.
Arusaadavalt on see korralik grind jõuda magusamate asjadeni. Ja aur'i annavad sulle kaardi peal kõige suuremad baasid, mille nimel tasub sõdida.
Samas kui sul on vaba aega, magad näiteks, siis logi tegelane sisse, pane ta kuhugi nurga taha oma baasis seisma ja voillaa, papp tiksub sisse vastavalt sellele, kui edukas su pool on.
See toimib kuni hakkab ka idlemise eest kicki saama. Eks sellest saa ka kuidagi mööda.
Üldiselt on mäng minu masinal (ivy i5, 680gtx, ssd) mängitav olles 30+ fps ka keerulisematel hetkedel, kuid sõbrad kurdavad ikka päris madalaid kaadreid sekundis, et pole mängitav nende jaoks. Stabiilsust on juurde tulnud, kui alguses crashis iga paarikümne minuti tagant, siis nüüd kipub neid crashe harva tulema ja enamasti combatis. AFKides oled servus kuni shutdownini.
Paned mingi klotsi W tähe peale seisma ning suunad karakteri seina vastu, probleem lahendatud!
Muide, kes on lahke kontot jagama beta ajastuks, nii kaua kuni 1-2 nädala pärast ka enda kasutajaga sisse saab, siis võib siiapoole teele saata.
No tü Ra, olete ikka farmijad, ffs olge mõistlikud ja proovige ausalt mängu nautida
. Või makske pappi ja saate rahhi v xpi boosteri kui mäng välja tuleb.
Väga halenaljakad vennad need, kes IGAL võimalus tahavad eelist saada. Mõtlen just ebaausal teel. Loodan, et sellised saavad kicki per*se ja ban ka kordumise näol.
No tü Ra, olete ikka farmijad, ffs olge mõistlikud ja proovige ausalt mängu nautida
. Või makske pappi ja saate rahhi v xpi boosteri kui mäng välja tuleb.
Väga halenaljakad vennad need, kes IGAL võimalus tahavad eelist saada. Mõtlen just ebaausal teel. Loodan, et sellised saavad kicki per*se ja ban ka kordumise näol.
Ärge higistage ja võtke rahulikult
Progress mängudes on ju nauditav.
Rahu, ainult rahu. Pole midagi halenaljakat, on beta, kus mängijatele antakse näiteks cerfte hunnikute viisi, mida siis klasside peale kulutada. Login sisse ja voilla, mul korraga on neil 100+, osta mis tahad oma mõnele klassile, aga miks siis mitte ka sõidukitele sama asja võimaldada? Ma olen piisavalt hetkel fännanud seda betat ning mängustiile, mis ta mulle pakub ja ma tõega leidsin, et kui ma ise otseselt parajasti ei mängi on hetkel mängus võimalus pappi kokku ajada ka passiivselt. Ma loodan tõega et see muudetakse mingi hetk ära, aga praegu annab ta mulle suure võimaluse proovida relvastust, milleni muidu kuluks mul kordades rohkem aega, mille käigus ma grindiks ennast ogaraks (vastaseid killides sa ei saa nii palju lisa, kui arvad) ning kui relv käes ma vaatan lihtsalt, et mhh.. okei, hellfire rockets.. Aga ma lihtsalt ei viitsi enam mängida, kuna olen ennast üledoseerinud. Ja siis mingi hetk tuleb eniveis wipe.
Betas nad võiksid need kõik asjad odavamaks teha rahvale ja fakt on see, et enamik vendasid ostaks need endale ka station money eest oma lemmik sõidukile vajaliku geari, et ka kohe alguses efektiivne olla ja mitte kahuriliha.
No tü Ra, olete ikka farmijad, ffs olge mõistlikud ja proovige ausalt mängu nautida
. Või makske pappi ja saate rahhi v xpi boosteri kui mäng välja tuleb.
Väga halenaljakad vennad need, kes IGAL võimalus tahavad eelist saada. Mõtlen just ebaausal teel. Loodan, et sellised saavad kicki per*se ja ban ka kordumise näol.
Ärge higistage ja võtke rahulikult
Progress mängudes on ju nauditav.
Rahu, ainult rahu. Pole midagi halenaljakat, on beta, kus mängijatele antakse näiteks cerfte hunnikute viisi, mida siis klasside peale kulutada. Login sisse ja voilla, mul korraga on neil 100+, osta mis tahad oma mõnele klassile, aga miks siis mitte ka sõidukitele sama asja võimaldada? Ma olen piisavalt hetkel fännanud seda betat ning mängustiile, mis ta mulle pakub ja ma tõega leidsin, et kui ma ise otseselt parajasti ei mängi on hetkel mängus võimalus pappi kokku ajada ka passiivselt. Ma loodan tõega et see muudetakse mingi hetk ära, aga praegu annab ta mulle suure võimaluse proovida relvastust, milleni muidu kuluks mul kordades rohkem aega, mille käigus ma grindiks ennast ogaraks (vastaseid killides sa ei saa nii palju lisa, kui arvad) ning kui relv käes ma vaatan lihtsalt, et mhh.. okei, hellfire rockets.. Aga ma lihtsalt ei viitsi enam mängida, kuna olen ennast üledoseerinud. Ja siis mingi hetk tuleb eniveis wipe.
Betas nad võiksid need kõik asjad odavamaks teha rahvale ja fakt on see, et enamik vendasid ostaks need endale ka station money eest oma lemmik sõidukile vajaliku geari, et ka kohe alguses efektiivne olla ja mitte kahuriliha.
Vabandust, kui veidi üle tõmblesin. Ideeliselt võiks betas olla tõesti enamik asju open (kasvõi beta viimased päevad-nädalad). Aga et aimu saada progressist võiks ikka seda kõlisevat ja xpi ka teenida jah.
P.S. sa betas PS1 subiga v muud moodi?
Pidavat nüüd hakkama inimesi juurde lisama, eks ma loodan. PC gameri sub muidu.
P.S. sa betas PS1 subiga v muud moodi?
Pidavat nüüd hakkama inimesi juurde lisama, eks ma loodan. PC gameri sub muidu.
Mul joppas ja sain rea Nvidia "weekend beta" võtmeid, mis osutusid nende f*ckupi tõttu instant full betaks, seega sain ka enne PS1 vette sisse. Kahjuks kõik juba välja jagatud.
Oodake veidi seal pole väga midagi supperit ka mida mängida. Mõnus lag on sees ja kuidagi tühi see maailm.
metsik läg oli mul korra alguses east 01 serveris, peale seda on kõik okei olnud. Tühi... lahingud käivad igal pool, lihtsalt pole mingit metsikut sisu ja tegemist veel peale omavahelise kõmmutamise ja CTFide.
Kui wipe tehtud, siis ma tulen ka NC'sse, hetkel moskiito lendur TRis, kuigi jah, pean tunnistama, et see swarmimine pole huvitav, kuid geari on seal juba üle keskmise.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.