|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
21.08.2012 23:24:43
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
bladerunner, durability parem  |
Ei ole. Kõik on kehvem.
Aga hind kallim, lol.
Eks ta mingis vahemikus random on ma pakun.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.08.2012 23:37:39
|
|
|
Archangel, vaatasin valesti aga noh savi see vendori hind anyway.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.08.2012 23:45:24
|
|
|
Lihtsalt tekitab küsimuse, et mis kõik veel võib selles programmis(mängus) valesti kõik arvutatud olla.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
22.08.2012 00:08:51
|
|
|
Need 100-150k kille jne ei ole ka kõik ilvl 63 mobid. Exp chartis 1.3mil mobi oli vist minuteada ilvl 63 mobide arv?
To Tanel: mf gear ei ole siiski täiesti worthless. Ütleme nii, et jah, progresseerumise poolelt vaadates on mf gear worthless - dps geariga arened kiiremini ja saad kiiremini oma level 100 paragoni täis. Aga arvestades, kui palju on mobe vaja ära killida, siis sellel teekonnal jõuab igasugu asju ära teha, ka korralikult farmida.
Ma arvan, et noliferitel kulub ka levelling setiga kvartal vähemalt.
Igatahes proovib praegu 1.0.4 ära ja vaatab kas AH -s midagi huvitavat ka leidub (kuna US serveris endal chare pole).
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.08.2012 01:05:15
|
|
|
Cromaclear, KAKS SOCKETIT???? KOOS 92% Crit dämmiga? misasja holy moly
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.08.2012 01:25:53
|
|
|
Tahtsin just postitada selle striimi
Tundub, et mäng lõpuks ülimalt mõnusaks tehtud... väga lahedad uued relvad, mobid kergemad ja eliidid ei heali ennast enam täis, ehk ACT3 siis pea kõigile nüüd tehtav
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
22.08.2012 01:27:48
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Tahtsin just postitada selle striimi
Tundub, et mäng lõpuks ülimalt mõnusaks tehtud... väga lahedad uued relvad, mobid kergemad ja eliidid ei heali ennast enam täis, ehk ACT3 siis pea kõigile nüüd tehtav  |
2H weaponitel on kõik doubled. Aka 200% crit damage, 2 sockets
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.08.2012 01:34:01
|
|
|
| Nagu ma aru saan siis täna/homme varahommikul kell 06.00 läheb siis server maha ja kell 16 päeval peaks uuesti sisse saama ja patch peaks peal olema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
22.08.2012 01:35:40
|
|
|
väga hea saab kilbi nurka visata ja mõnusa kirvega lammutama hakata
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
22.08.2012 01:54:08
|
|
|
| No mina sain just 1.0.4 peale updeiditud, eks näis, mis saab nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.08.2012 02:20:21
|
|
|
| jreinula kirjutas: |
| No mina sain just 1.0.4 peale updeiditud, eks näis, mis saab nüüd. |
Usa serveris mängid?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
22.08.2012 02:24:58
|
|
|
| Ei, kuigi uue patchi ta mulle peale vuras, kui käima panin. Mängida ta siiski ei lase. PEab homseni ootama.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
22.08.2012 05:56:22
|
|
|
Ausalt, need stat-id uutel asjadel, mis 1.04 tulevad pole enam normaalsuse piires

Kahju inimestest, kes ostsid raha eest endale 1.03 End-game itemeid(-50% väätusest vähemalt nüüd kadunud)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.08.2012 06:46:24
|
|
|
Rahvas nõudis ju asju, mis paneksid lõua vastu maad kukkuma.
Selles suhtes on ju kõik õige. Üks on kindel - uute legendary itemite hinnad saavad laes olema. Hea aeg no-liferiks hakata.
Ei jõua ära oodata millal proovida saab.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
22.08.2012 06:53:39
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Rahvas nõudis ju asju, mis paneksid lõua vastu maad kukkuma.
Selles suhtes on ju kõik õige. Üks on kindel - uute legendary itemite hinnad saavad laes olema. Hea aeg no-liferiks hakata.
Ei jõua ära oodata millal proovida saab.  |
Ma nende hinna püsimises nii kindel ei oleks, arvestades seda kui palju neid USA serveris juba esimeste tundide jooksul kukkunud on(seal muidugi pelajaid ka rohkem)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
22.08.2012 07:30:15
|
|
|
Holy crap, me like it, peab vist haigeks jääma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
22.08.2012 10:31:11
|
|
|
| Odratolgus kirjutas: |
Ausalt, need stat-id uutel asjadel, mis 1.04 tulevad pole enam normaalsuse piires

Kahju inimestest, kes ostsid raha eest endale 1.03 End-game itemeid(-50% väätusest vähemalt nüüd kadunud) |
vähemalt nüüd on vahet näha legendaril ja tavalisel rare junnil, nagu peakski olema!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
22.08.2012 11:00:03
|
|
|
| Puzzle Ring - sind lüüakse mingi 100 korda järjest mingite lambikate poolt, sa võtad kõik damage sisse. Samal ajal tekib ekraanile 20 treasure goblinit?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
22.08.2012 11:33:14
|
|
|
nojah
barb mobide massi sees ja paarkümmend goblinid jooksmas
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
22.08.2012 11:38:45
|
|
|
Juba saab pelada!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.08.2012 12:30:34
|
|
|
eriti kiired
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
22.08.2012 12:32:45
|
|
|
Ei ole ju.
1 property
one of 5 properties
one of 58 properties
one of 6 magic properties
Ehk siis väga suur tõenäosus, et ebasobivad propertied satuvad kokku.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
22.08.2012 12:46:11
|
|
|
| Esimene level käes. rare kukub meeletult, aga enamus ei kannata üles korjamist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.08.2012 12:49:56
|
|
|
Odratolgus, korjad üles, müüd maha.. tuleb raha..
Ise korjan kõik sinised ja kollased üles, paremad kollased jäävad stashi ja ülejäänd mant vendorile..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
22.08.2012 13:08:31
|
|
|
| Kollaseid kukub tõesti korralikult, aga suurem osa siiski suht mõttetu vendori kraam.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
22.08.2012 13:20:19
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Odratolgus, korjad üles, müüd maha.. tuleb raha..
Ise korjan kõik sinised ja kollased üles, paremad kollased jäävad stashi ja ülejäänd mant vendorile.. |
Siiamaani tegin niimodi, aga kuna nüüd läheb koos leveliga ka GF lakke, siis ei näe enam põhjust vendori juures aega raisata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.08.2012 13:37:02
|
|
|
Odratolgus, üldjuhul tasub korjata alates mingist kindlast summast, a'la 500 või 1000 kulda väärt asju, sõltuvalt olemasoleva raha hulgast. 10M+ meestel ei tasu tõesti mingeid 500-1000 vahel asju maast korjata...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
22.08.2012 14:19:39
|
|
|
| Tundub, et drope tuleb oluliselt rohkem? Suudab keski kinnituse ka leida? Ise ei suutnud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Badmad
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
22.08.2012 14:22:31
|
|
|
| Olete juba näinud socketiga bootsasid ja 2 socketiga vibusid? Pange AHs otsingusse has socket ja boots (samas on ka võimalus seda otsida bracersite ja beltide puhul)..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.08.2012 14:31:48
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
| Tundub, et drope tuleb oluliselt rohkem? Suudab keski kinnituse ka leida? Ise ei suutnud. |
Valgete kollide dropratet suurendati.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iBean
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2011
|
22.08.2012 14:51:34
|
|
|
| Ei saa aru. Panen mängu tööle. Login sisse. Nii kui sisse logitud saan, isegi oma Herot ei näe veel, mäng sulgeb ennast. Keegi oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
22.08.2012 16:43:06
|
|
|
| kui keegi peaks oma diablo 3 peale eriti vihane olema ja tahaks maha parseldada, võib mulle pähe määrida:)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.08.2012 18:02:32
|
|
|
Fisher, mul sama soov
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
22.08.2012 20:18:32
|
|
|
| Sai siis täna terve actII 3 korda 300MF-iga läbi joostud. Tulemus täpselt sama, mis enne patchi - suur mitte midagi. Märgata on relva-droppide kvaliteedi paranemist, muu varustus tundub olema täpselt sama sitt kui enne patchi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
22.08.2012 20:25:15
|
|
|
Sama siin, sai kah mingi 4-5 tundi AII/III lastud, drop on ikka nii ja naa, mungale paar kaheldavat asja sain.
Paragoni level hakkab oioi kui kaua aega võtma, 4-5 tunniga 2 esimest levelit alles tehtud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.08.2012 20:41:20
|
|
|
Esimese viie minutiga sain vähemalt relvale upgrade. Ja esimese tunni jooksul tuli ka abilisele upgrade. Esimene paragon level võttis ca. 2h aega. Seega mnjah. Heal juhul olen kuu aja pärast lvl 10, lol.
Mingit olulist droppide paranemist peale relvade tähele ei pannud. Aga pole seda ka vaja, kui ühe tunniga on keskeltläbi terve inventory jagu kollaseid niikuinii. Aga jah. See paragon levelite grind saab päris jõhker olema. Keskeltläbi vist 20% on iga järgnev level kaugemal exp osas. Ehk targemad võivad ise välja arvutada.
Esimene paragon level nõudis 7.2 milli, järgmine 8.6. Lööge kokku palju lvl 100 nõuab ja arvestage, et umbes 5mil vist tunnis annab grindida keskmisel mängijal. Mõni profim pigistab vast 10milli tunnis välja muidugi või veelgi enam.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
22.08.2012 20:55:54
|
|
|
Aga ongi hea, et võtab kaua. Alati väike mott olemas, kui farmimiseks läheb
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackass888
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2004
|
22.08.2012 21:43:31
|
|
|
| Kas mulle tundub või AH-s ei tööta "Average damage" parameeter? Panin "10", ei leia midagi. Panin "1" ja leiab asju...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.08.2012 22:30:56
|
|
|
Okay, lol. Keegi vist arvutas, et vaja on 10,454,400,000 exp pointi, et saada lvl 100 paragon.
Kui ma mängin päevas 2h ja keskmiselt 5mil tunnis, siis tähendab see, et mul läheb ca. 3 aastat aega, et paragon lvl 100 täis teha.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
22.08.2012 22:45:47
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Okay, lol. Keegi vist arvutas, et vaja on 10,454,400,000 exp pointi, et saada lvl 100 paragon.
Kui ma mängin päevas 2h ja keskmiselt 5mil tunnis, siis tähendab see, et mul läheb ca. 3 aastat aega, et paragon lvl 100 täis teha.  |
Mis act-is sa seda expi kogud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.08.2012 22:47:35
|
|
|
| Odratolgus kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
Okay, lol. Keegi vist arvutas, et vaja on 10,454,400,000 exp pointi, et saada lvl 100 paragon.
Kui ma mängin päevas 2h ja keskmiselt 5mil tunnis, siis tähendab see, et mul läheb ca. 3 aastat aega, et paragon lvl 100 täis teha.  |
Mis act-is sa seda expi kogud? |
Hetkel tegin Act. III algust. Eeldades, et EXP-i saan kaugemates osades veidi rohkem siis 5milli on normaalne sellise chill mängustiili puhul. Noh, vbl tõesti peale esimest aastat oleks selline gear ka juba olemas, et läheks 2x kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
22.08.2012 23:38:55
|
|
|
Väike XP chart ka nendele levelitele..
Spoiler 
Archangel, ma arvan, et sa võtad asja ikka väga lebolt või sa pole A3ks valmis.
Ise sain 12M xp tunniga ja eriti ei keskendunud.
Kripparrian oma uues videos mainis, et tegi A3 cleari 50 minutiga ja sai 25m xp.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
23.08.2012 00:18:10
|
|
|
| Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.08.2012 00:29:28
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
Väike XP chart ka nendele levelitele..
Spoiler 
Archangel, ma arvan, et sa võtad asja ikka väga lebolt või sa pole A3ks valmis.
Ise sain 12M xp tunniga ja eriti ei keskendunud.
Kripparrian oma uues videos mainis, et tegi A3 cleari 50 minutiga ja sai 25m xp. |
No eks oleneb ikka gearist jah. Ega mul see midagi erilist tõesti pole ja Act. III-s päris silmad kinni toksida ei saa. Seega see aja-arvestus rohkem minu enda jaoks arvutatud. Kui sa 12m tunnis said siis väga hea.
Kripparian oma no-lifer skillide ja geariga on muidugi vähe teine klass.
| Sven kirjutas: |
| Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi. |
RNG. Math is a bitch.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
23.08.2012 01:53:38
|
|
|
| nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|