Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 23:18:44 vasta tsitaadiga

bladerunner, durability parem icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 23:24:43 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
bladerunner, durability parem icon_razz.gif


Ei ole. Kõik on kehvem. icon_biggrin.gif

Aga hind kallim, lol.

Eks ta mingis vahemikus random on ma pakun.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 23:37:39 vasta tsitaadiga

Archangel, vaatasin valesti icon_biggrin.gif aga noh savi see vendori hind anyway.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 23:45:24 vasta tsitaadiga

Lihtsalt tekitab küsimuse, et mis kõik veel võib selles programmis(mängus) valesti kõik arvutatud olla. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 00:08:51 vasta tsitaadiga

Need 100-150k kille jne ei ole ka kõik ilvl 63 mobid. Exp chartis 1.3mil mobi oli vist minuteada ilvl 63 mobide arv?

To Tanel: mf gear ei ole siiski täiesti worthless. Ütleme nii, et jah, progresseerumise poolelt vaadates on mf gear worthless - dps geariga arened kiiremini ja saad kiiremini oma level 100 paragoni täis. Aga arvestades, kui palju on mobe vaja ära killida, siis sellel teekonnal jõuab igasugu asju ära teha, ka korralikult farmida.

Ma arvan, et noliferitel kulub ka levelling setiga kvartal vähemalt.

Igatahes proovib praegu 1.0.4 ära ja vaatab kas AH -s midagi huvitavat ka leidub (kuna US serveris endal chare pole).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2012 01:04:19 vasta tsitaadiga

http://i.imgur.com/XGgdX.png
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 01:05:15 vasta tsitaadiga

Cromaclear, KAKS SOCKETIT???? KOOS 92% Crit dämmiga? misasja icon_lol.gif icon_eek.gif holy moly icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2012 01:06:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Cromaclear, KAKS SOCKETIT???? KOOS 92% Crit dämmiga? misasja icon_lol.gif icon_eek.gif holy moly icon_biggrin.gif

Rahu, pole minu oma icon_biggrin.gif Kõik 2H on võimalus saada 2 socketit.

http://www.twitch.tv/goodideagaming , tüüp hetkel uurib AH's uusi legesy.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 01:25:53 vasta tsitaadiga

Tahtsin just postitada selle striimi thumbs_up.gif

Tundub, et mäng lõpuks ülimalt mõnusaks tehtud... väga lahedad uued relvad, mobid kergemad ja eliidid ei heali ennast enam täis, ehk ACT3 siis pea kõigile nüüd tehtav icon_razz.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2012 01:27:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tahtsin just postitada selle striimi thumbs_up.gif

Tundub, et mäng lõpuks ülimalt mõnusaks tehtud... väga lahedad uued relvad, mobid kergemad ja eliidid ei heali ennast enam täis, ehk ACT3 siis pea kõigile nüüd tehtav icon_razz.gif

2H weaponitel on kõik doubled. Aka 200% crit damage, 2 sockets

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 01:34:01 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan siis täna/homme varahommikul kell 06.00 läheb siis server maha ja kell 16 päeval peaks uuesti sisse saama ja patch peaks peal olema.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 22.08.2012 01:35:40 vasta tsitaadiga

väga hea thumbs_up.gif saab kilbi nurka visata ja mõnusa kirvega lammutama hakata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 01:54:08 vasta tsitaadiga

No mina sain just 1.0.4 peale updeiditud, eks näis, mis saab nüüd.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 02:20:21 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
No mina sain just 1.0.4 peale updeiditud, eks näis, mis saab nüüd.


Usa serveris mängid?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 02:24:58 vasta tsitaadiga

Ei, kuigi uue patchi ta mulle peale vuras, kui käima panin. Mängida ta siiski ei lase. PEab homseni ootama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 22.08.2012 05:56:22 vasta tsitaadiga

Ausalt, need stat-id uutel asjadel, mis 1.04 tulevad pole enam normaalsuse piires

Kahju inimestest, kes ostsid raha eest endale 1.03 End-game itemeid(-50% väätusest vähemalt nüüd kadunud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 06:46:24 vasta tsitaadiga

Rahvas nõudis ju asju, mis paneksid lõua vastu maad kukkuma. icon_lol.gif

Selles suhtes on ju kõik õige. Üks on kindel - uute legendary itemite hinnad saavad laes olema. Hea aeg no-liferiks hakata.

Ei jõua ära oodata millal proovida saab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 22.08.2012 06:53:39 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Rahvas nõudis ju asju, mis paneksid lõua vastu maad kukkuma. icon_lol.gif

Selles suhtes on ju kõik õige. Üks on kindel - uute legendary itemite hinnad saavad laes olema. Hea aeg no-liferiks hakata.

Ei jõua ära oodata millal proovida saab. icon_smile.gif


Ma nende hinna püsimises nii kindel ei oleks, arvestades seda kui palju neid USA serveris juba esimeste tundide jooksul kukkunud on(seal muidugi pelajaid ka rohkem)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 07:30:15 vasta tsitaadiga

Holy crap, me like it, peab vist haigeks jääma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 08:59:17 vasta tsitaadiga

http://us.battle.net/d3/en/item/ice-climbers
http://us.battle.net/d3/en/item/tasker-and-theo

ma ei tea kas ennem ka oli a saabastesse saab panna gemmi ja käpikud ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 22.08.2012 10:31:11 vasta tsitaadiga

Odratolgus kirjutas:
Ausalt, need stat-id uutel asjadel, mis 1.04 tulevad pole enam normaalsuse piires

Kahju inimestest, kes ostsid raha eest endale 1.03 End-game itemeid(-50% väätusest vähemalt nüüd kadunud)

vähemalt nüüd on vahet näha legendaril ja tavalisel rare junnil, nagu peakski olema!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 10:56:36 vasta tsitaadiga

http://www.d3lexicon.com/item/puzzle-ring

tsitaat:
This ring sometimes calls forth a Treasure Goblin when you are hit. (20%)



http://www.d3lexicon.com/item/stone-of-jordan icon_eek.gif selline übermegasupervinge ring
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 11:00:03 vasta tsitaadiga

Puzzle Ring - sind lüüakse mingi 100 korda järjest mingite lambikate poolt, sa võtad kõik damage sisse. Samal ajal tekib ekraanile 20 treasure goblinit?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 11:33:14 vasta tsitaadiga

nojah icon_lol.gif
barb mobide massi sees ja paarkümmend goblinid jooksmas
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 11:38:45 vasta tsitaadiga

Juba saab pelada! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 12:30:34 vasta tsitaadiga

eriti kiired icon_eek.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 12:32:45 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
http://www.d3lexicon.com/item/stone-of-jordan icon_eek.gif selline übermegasupervinge ring


Ei ole ju.

1 property
one of 5 properties
one of 58 properties
one of 6 magic properties

Ehk siis väga suur tõenäosus, et ebasobivad propertied satuvad kokku.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 22.08.2012 12:46:11 vasta tsitaadiga

Esimene level käes. rare kukub meeletult, aga enamus ei kannata üles korjamist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 12:49:56 vasta tsitaadiga

Odratolgus, korjad üles, müüd maha.. tuleb raha..
Ise korjan kõik sinised ja kollased üles, paremad kollased jäävad stashi ja ülejäänd mant vendorile..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 13:08:31 vasta tsitaadiga

Kollaseid kukub tõesti korralikult, aga suurem osa siiski suht mõttetu vendori kraam.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 22.08.2012 13:20:19 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Odratolgus, korjad üles, müüd maha.. tuleb raha..
Ise korjan kõik sinised ja kollased üles, paremad kollased jäävad stashi ja ülejäänd mant vendorile..


Siiamaani tegin niimodi, aga kuna nüüd läheb koos leveliga ka GF lakke, siis ei näe enam põhjust vendori juures aega raisata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 13:37:02 vasta tsitaadiga

Odratolgus, üldjuhul tasub korjata alates mingist kindlast summast, a'la 500 või 1000 kulda väärt asju, sõltuvalt olemasoleva raha hulgast. 10M+ meestel ei tasu tõesti mingeid 500-1000 vahel asju maast korjata...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 14:19:39 vasta tsitaadiga

Tundub, et drope tuleb oluliselt rohkem? Suudab keski kinnituse ka leida? Ise ei suutnud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 14:22:31 vasta tsitaadiga

Olete juba näinud socketiga bootsasid ja 2 socketiga vibusid? Pange AHs otsingusse has socket ja boots (samas on ka võimalus seda otsida bracersite ja beltide puhul)..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 14:31:48 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Tundub, et drope tuleb oluliselt rohkem? Suudab keski kinnituse ka leida? Ise ei suutnud.


Valgete kollide dropratet suurendati.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 22.08.2012 14:51:34 vasta tsitaadiga

Ei saa aru. Panen mängu tööle. Login sisse. Nii kui sisse logitud saan, isegi oma Herot ei näe veel, mäng sulgeb ennast. Keegi oskab aidata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 16:43:06 vasta tsitaadiga

kui keegi peaks oma diablo 3 peale eriti vihane olema ja tahaks maha parseldada, võib mulle pähe määrida:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 18:02:32 vasta tsitaadiga

Fisher, mul sama soov icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 20:18:32 vasta tsitaadiga

Sai siis täna terve actII 3 korda 300MF-iga läbi joostud. Tulemus täpselt sama, mis enne patchi - suur mitte midagi. Märgata on relva-droppide kvaliteedi paranemist, muu varustus tundub olema täpselt sama sitt kui enne patchi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 20:25:15 vasta tsitaadiga

Sama siin, sai kah mingi 4-5 tundi AII/III lastud, drop on ikka nii ja naa, mungale paar kaheldavat asja sain.
Paragoni level hakkab oioi kui kaua aega võtma, 4-5 tunniga 2 esimest levelit alles tehtud icon_eek.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 20:41:20 vasta tsitaadiga

Esimese viie minutiga sain vähemalt relvale upgrade. Ja esimese tunni jooksul tuli ka abilisele upgrade. Esimene paragon level võttis ca. 2h aega. Seega mnjah. Heal juhul olen kuu aja pärast lvl 10, lol.

Mingit olulist droppide paranemist peale relvade tähele ei pannud. Aga pole seda ka vaja, kui ühe tunniga on keskeltläbi terve inventory jagu kollaseid niikuinii. Aga jah. See paragon levelite grind saab päris jõhker olema. Keskeltläbi vist 20% on iga järgnev level kaugemal exp osas. Ehk targemad võivad ise välja arvutada.

Esimene paragon level nõudis 7.2 milli, järgmine 8.6. Lööge kokku palju lvl 100 nõuab ja arvestage, et umbes 5mil vist tunnis annab grindida keskmisel mängijal. Mõni profim pigistab vast 10milli tunnis välja muidugi või veelgi enam. icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 22.08.2012 20:55:54 vasta tsitaadiga

Aga ongi hea, et võtab kaua. Alati väike mott olemas, kui farmimiseks läheb
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 21:43:31 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundub või AH-s ei tööta "Average damage" parameeter? Panin "10", ei leia midagi. Panin "1" ja leiab asju...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 22:30:56 vasta tsitaadiga

Okay, lol. Keegi vist arvutas, et vaja on 10,454,400,000 exp pointi, et saada lvl 100 paragon.

Kui ma mängin päevas 2h ja keskmiselt 5mil tunnis, siis tähendab see, et mul läheb ca. 3 aastat aega, et paragon lvl 100 täis teha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 22.08.2012 22:45:47 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Okay, lol. Keegi vist arvutas, et vaja on 10,454,400,000 exp pointi, et saada lvl 100 paragon.

Kui ma mängin päevas 2h ja keskmiselt 5mil tunnis, siis tähendab see, et mul läheb ca. 3 aastat aega, et paragon lvl 100 täis teha. icon_lol.gif


Mis act-is sa seda expi kogud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 22:47:35 vasta tsitaadiga

Odratolgus kirjutas:
Archangel kirjutas:
Okay, lol. Keegi vist arvutas, et vaja on 10,454,400,000 exp pointi, et saada lvl 100 paragon.

Kui ma mängin päevas 2h ja keskmiselt 5mil tunnis, siis tähendab see, et mul läheb ca. 3 aastat aega, et paragon lvl 100 täis teha. icon_lol.gif


Mis act-is sa seda expi kogud?


Hetkel tegin Act. III algust. Eeldades, et EXP-i saan kaugemates osades veidi rohkem siis 5milli on normaalne sellise chill mängustiili puhul. Noh, vbl tõesti peale esimest aastat oleks selline gear ka juba olemas, et läheks 2x kiiremini. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 22.08.2012 23:38:55 vasta tsitaadiga

Väike XP chart ka nendele levelitele..
Spoiler Spoiler Spoiler


Archangel, ma arvan, et sa võtad asja ikka väga lebolt või sa pole A3ks valmis.
Ise sain 12M xp tunniga ja eriti ei keskendunud.
Kripparrian oma uues videos mainis, et tegi A3 cleari 50 minutiga ja sai 25m xp.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 23.08.2012 00:18:10 vasta tsitaadiga

Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 00:29:28 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:
Väike XP chart ka nendele levelitele..
Spoiler Spoiler Spoiler


Archangel, ma arvan, et sa võtad asja ikka väga lebolt või sa pole A3ks valmis.
Ise sain 12M xp tunniga ja eriti ei keskendunud.
Kripparrian oma uues videos mainis, et tegi A3 cleari 50 minutiga ja sai 25m xp.


No eks oleneb ikka gearist jah. Ega mul see midagi erilist tõesti pole ja Act. III-s päris silmad kinni toksida ei saa. Seega see aja-arvestus rohkem minu enda jaoks arvutatud. Kui sa 12m tunnis said siis väga hea. icon_smile.gif

Kripparian oma no-lifer skillide ja geariga on muidugi vähe teine klass. icon_biggrin.gif

Sven kirjutas:
Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi.


RNG. Math is a bitch.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 01:53:38 vasta tsitaadiga

nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.