|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.08.2012 20:34:52
|
|
|
Ah kurat ma lugesin vist veits hajameelselt. Lugesin küll seda lauset as items are rolled when they drop, aga mõttes keerutas when identified Siis jah suht poogen. Kahjuks on pask kilp. Kas iga legendary garanteerib fiery brimstone'i?
Mõtlen level 60 req
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
18.08.2012 21:07:54
|
|
|
milles asi võiks olla, mul wizardil 51k elusi, 1100 res, 23k dps, miks ma koguaeg ära suren ? act1 on veel tehtav, aga act2 saan owni koguaeg, palju mul life on hit vaja oleks ? et normaalselt midagi killida saaks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
18.08.2012 21:47:35
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
milles asi võiks olla, mul wizardil 51k elusi, 1100 res, 23k dps, miks ma koguaeg ära suren ? act1 on veel tehtav, aga act2 saan owni koguaeg, palju mul life on hit vaja oleks ? et normaalselt midagi killida saaks |
Dämm wizzi kohta liiga madal ma pakun. Mul oli selline dämm barbil, vahe selles, et barbina istusin veel 12.5k armori otsas ka + sissehitatud dam reduction. Ei usu, et sul wizina nii palju on.
Pigem võta elusid vähe alla, dämm üles. Üldiselt wizard ei tohikski eriti lööke sisse saada, eesmärk siiski kaugelt tolmuks teha enne kui lähedale jõuavad. Just selle tõttu, et korralik armor on ju puudu enamasti ja pole ka sisse-ehitatud dam reductionit nagu melee klassidel.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
18.08.2012 21:56:12
|
|
|
Archangel, +1.
Ranged tüüpidel madal HP kuid kõrge DPS. Nagunii pead kitema.
Samas mingeid resiste vms peaks ka natuke olema, kiiremate tüüpide jaoks (ACT I-s need v.ärdjad sprintivad pullid jne).
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
18.08.2012 22:00:49
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
milles asi võiks olla, mul wizardil 51k elusi, 1100 res, 23k dps, miks ma koguaeg ära suren ? act1 on veel tehtav, aga act2 saan owni koguaeg, palju mul life on hit vaja oleks ? et normaalselt midagi killida saaks |
Selliste näitajatega peaksid inferno vabalt ära tegema. Mis buildi kasutad? Mis armor on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.08.2012 22:18:56
|
|
|
Mihkel^^, ise sellise lahja tüübiga seiklen - http://eu.battle.net/d3/en/profile/BladeRunner-2246/hero/4313357
Üldiselt see LoH üksi sind ei päästa kui resist või dps madal. Pikka aega mängisin 950 LoH, siis proovisin mingi 1400 LoH, nüüd jäin 600 juurde pidama.
Act1 on igatpidi farmitav, samuti mõned Act2 piirkonnad, samas kitsastes koobastes tuli ka paar korda lihtsalt elu eest eest plagada. Jailer + inv. minion kombole vastuhakkamiseks jäi koobastes manööverdamisruumist lihtsalt puudu.
Belial kukkus samas kohe esimese korraga.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
18.08.2012 22:48:05
|
|
|
haa.. huvitav, miks ma USA all olen
profiil siin
http://us.battle.net/d3/en/profile/Mihkel-2742/, resisti sai vähe maha võtta ja dpsi ka, viimati, kui mängus vaatasin tundusid kuidagi kõrgemad statsid aga buffituna ona 23k dps, mida tuleks tõsta, aga noh, hetkel leveldan barbari kuna ei viitsi surra enam eriti, act1 kerge clearida mul, act2 mõnes kohas saab hakkama, kasutan sellist tehnikat, algul tõmban slicega 5 punkti täis, tõmban hydra välja, saab 75% dps boosti, siis teen uuesti 5 korda, saab 2s täis 5 tükki, tõmban blizzardi peale ja jooksen mobide eest ära ja lasen acrane blasti neile, vahel refreshin blizardi ka
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
19.08.2012 06:55:45
|
|
|
| Krt ei jõua seda 1.04 ära oodata. Mitteametlike andmete põhjal tuleb uus Natalya set samade set-i boonustega v.a see, et disc regen-i asemel on lihtsalt max disc +20. Minu arvates pole kahtlust, et vana set sobib PvP-sse paremini(saab kauem smoke screeni või Shadow powerit spämmida, seda viimast põhimõtteliselt igavesti)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
19.08.2012 08:54:12
|
|
|
Blizil on päris norm süsteem, AH botiga möllates nad ei bänni sind ära, aga peale natukest aega ostad KOGU oma kulla eest väärtusetu asja, minupuhul armor, ainuke stat oli armor ise, seda kokku 3, req lvl kui sellist polnud, see oli päris valus.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.08.2012 09:16:12
|
|
|
Taavi©, pilti?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
19.08.2012 09:45:50
|
|
|
| londiste kirjutas: |
Taavi©, pilti?  |
Summa küll ei olnud suur, 10m ainult, aga siiski see oli kõik mis võtta oli, nullist nüüd alustada on väga halb, ei viitsigi..
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
19.08.2012 10:01:16
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
Taavi©, pilti?  |
Summa küll ei olnud suur, 10m ainult, aga siiski see oli kõik mis võtta oli, nullist nüüd alustada on väga halb, ei viitsigi.. |
korralik fail
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
19.08.2012 10:40:44
|
|
|
Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.08.2012 10:41:51
|
|
|
| oot, mismoodi see sul õnnestus? botil miskeid kriteeriume pold, mille järgi ta ostaks?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
19.08.2012 10:50:43
|
|
|
eShelobik, kõik oli täpselt paigas, olen 99% kindel, et see on blizi karistus boti kasutajatele, ostetakse täiesti kasutu asi max raha eest.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
19.08.2012 12:48:44
|
|
|
| jreinula kirjutas: |
Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti. |
50k dmg? tahaks näha selliest buildi ; )
või siis seda summat, mille eest sellise dmgi saavutada
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.08.2012 13:20:49
|
|
|
| jreinula kirjutas: |
Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti. |
Kuidas palun? Ma lõin barbariga diablo infernos maha, kui mul oli 40k elu, resistid koos warcry'ga ca 900, life on hit ca 800 ja damage 16k...
Ja ma jõudsin sinna tehes ära nii act3 kui act4.
Buildi võid profiilist vaadata. Ignore pain + overpower = full heal instantly. Ghomi pasapilves seisin nii, et ei liigutanud ennast ka kuhugi suunas, elu läks overpoweriga pidevalt täis.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/eShelobik-2665/hero/5201321
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.08.2012 13:21:32
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Blizil on päris norm süsteem, AH botiga möllates nad ei bänni sind ära, aga peale natukest aega ostad KOGU oma kulla eest väärtusetu asja, minupuhul armor, ainuke stat oli armor ise, seda kokku 3, req lvl kui sellist polnud, see oli päris valus. |
"Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid"
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jürks
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003
|
19.08.2012 13:27:40
|
|
|
| tsitaat: |
50k dmg? tahaks näha selliest buildi ; )
või siis seda summat, mille eest sellise dmgi saavutada |
http://eu.battle.net/d3/en/profile/J%C3%BCri-1986/hero/10667173
Sellel palju asju puudu aga ACT III saab famitud küll, ainus jama kuna pole LoH siis mõni Shield elite grupp suudab ikka vahest tappa . Väärtus? vist 30mil või üle viskasin sisse tol ajal...tuleb lihtsalt AH's rohkem silma peal hoida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
19.08.2012 13:54:19
|
|
|
huvitav, ise ei julgeks 23k eludega küll act3 minna , )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.08.2012 15:21:36
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
Taavi©, pilti?  |
Summa küll ei olnud suur, 10m ainult, aga siiski see oli kõik mis võtta oli, nullist nüüd alustada on väga halb, ei viitsigi.. |
pigem usun, et BOTi nö "autorid" teenivad sel viisil lihtsat raha. Või kirjutasid BOTi ise algusest peale valmis?
Blizz teeb üldjuhul igasugu trikitajatele lihtsalt ettehoiatamata 1:0 ära.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.08.2012 15:43:51
|
|
|
| nardae kirjutas: |
| huvitav, ise ei julgeks 23k eludega küll act3 minna , ) |
Julge hundi rinnad on rasvased.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iBean
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2011
|
19.08.2012 21:08:37
|
|
|
| On kellelgi kogemust nende vene key'dega? Funksivad need? Saab korralikult inglise keelseks? Saab end Euroopa alla registreerida? Oskab keegi midagi nendest rääkida? Oleks tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
20.08.2012 00:50:54
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| jreinula kirjutas: |
Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti. |
Kuidas palun? Ma lõin barbariga diablo infernos maha, kui mul oli 40k elu, resistid koos warcry'ga ca 900, life on hit ca 800 ja damage 16k...
Ja ma jõudsin sinna tehes ära nii act3 kui act4.
Buildi võid profiilist vaadata. Ignore pain + overpower = full heal instantly. Ghomi pasapilves seisin nii, et ei liigutanud ennast ka kuhugi suunas, elu läks overpoweriga pidevalt täis.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/eShelobik-2665/hero/5201321 |
Ta mängib tornaado buildi, see nõuab vähe rohkem ellujäämiseks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
20.08.2012 15:00:38
|
|
|
poleks arvanud, et selline mees nii lapsikult kommenteerida võiks...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
20.08.2012 15:20:53
|
|
|
Oota, varsti ta duubeldab selle
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
20.08.2012 17:34:26
|
|
|
| kena draama, lol
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avila
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2006
|
20.08.2012 18:29:28
|
|
|
| paras ämber selle draamaga just enne suurt patchi community vihale ajada
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.08.2012 19:38:14
|
|
|
Nonii, kes miljoneid Magic Findi alla ladunud on?
Magic Find põhimõtteliselt eemaldatakse mängust aja jooksul, uue patchiga aga tuuakse paragon levelid sisse ja capitakse MF 300 peale ära!
Kui saad paragon leveli 100 peale, mis on max, siis on sul 300magic findi lihtsalt niisama maast leitud! Ehk siis parem julm dps gear selga ja paragon levelit tegema.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691269/Introducing_the_Paragon_System-20_08_2012
| tsitaat: |
•There are 100 Paragon levels
•Every Paragon level will reward you with:
•Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level
•3% Magic Find and 3% Gold Find |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.08.2012 19:41:24
|
|
|
Ära nüüd paanitse:
| tsitaat: |
| The time to reach the upper Paragon levels approximates the long-term time investment required to get a level 99 character in Diablo II. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.08.2012 19:47:41
|
|
|
Killer85, noo ja seda küll aga juba 50ni jõudes oled ligilähedal 300-l kui sul veel peaks mõnel itemil ka MF olema.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
20.08.2012 19:48:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Nonii, kes miljoneid Magic Findi alla ladunud on?
Magic Find põhimõtteliselt eemaldatakse mängust aja jooksul, uue patchiga aga tuuakse paragon levelid sisse ja capitakse MF 300 peale ära!
Kui saad paragon leveli 100 peale, mis on max, siis on sul 300magic findi lihtsalt niisama maast leitud! Ehk siis parem julm dps gear selga ja paragon levelit tegema.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691269/Introducing_the_Paragon_System-20_08_2012
| tsitaat: |
•There are 100 Paragon levels
•Every Paragon level will reward you with:
•Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level
•3% Magic Find and 3% Gold Find |
 |
Ma üsna rahul kuna mul mf suht 0
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
20.08.2012 20:22:51
|
|
|
| K.K kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Nonii, kes miljoneid Magic Findi alla ladunud on?
Magic Find põhimõtteliselt eemaldatakse mängust aja jooksul, uue patchiga aga tuuakse paragon levelid sisse ja capitakse MF 300 peale ära!
Kui saad paragon leveli 100 peale, mis on max, siis on sul 300magic findi lihtsalt niisama maast leitud! Ehk siis parem julm dps gear selga ja paragon levelit tegema.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691269/Introducing_the_Paragon_System-20_08_2012
| tsitaat: |
•There are 100 Paragon levels
•Every Paragon level will reward you with:
•Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level
•3% Magic Find and 3% Gold Find |
 |
Ma üsna rahul kuna mul mf suht 0  |
+1, swappisin ka mingi aeg, kuid see paras toimetamine.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
20.08.2012 20:26:59
|
|
|
Ok viskan mf geari müüki, sest level 99 Diablo II -s tuleb küll nagu nalja ära.
EDIT:
The first Paragon level should take about as long as it took most players to get from level 59 to 60, and the experience requirement will rise from there.
?? Dia 2-es tuli mul esimene level igatahes kiiremini, kui Dia 3 -es viimane level. Kuidas see aeg siis Dia 2 -e 99-ni leveldamisega võrreldav saab olla?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.08.2012 20:45:18
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Killer85, noo ja seda küll aga juba 50ni jõudes oled ligilähedal 300-l kui sul veel peaks mõnel itemil ka MF olema. |
Eks 50 peale jõudmine võta parajalt aega ka. Selleks ajaks on tõenäoliselt ka leitud gear, mis senisest MF kraamist muude näitajate poolest parem.
Iseenesest ei meeldi mullegi selline cappimine, ent ehk lisab mängu veidi värskust.
| pkwild618 kirjutas: |
Ok viskan mf geari müüki, sest level 99 Diablo II -s tuleb küll nagu nalja ära.
EDIT:
The first Paragon level should take about as long as it took most players to get from level 59 to 60, and the experience requirement will rise from there.
?? Dia 2-es tuli mul esimene level igatahes kiiremini, kui Dia 3 -es viimane level. Kuidas see aeg siis Dia 2 -e 99-ni leveldamisega võrreldav saab olla?
|
Kuskil psühhiaatrikliinikus on arvutinurk avatud?
viimati muutis Killer85 20.08.2012 20:49:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.08.2012 20:48:32
|
|
|
Killer85, see cappimine, nerfimine on ajuvaba küll.. kui varem oli WD-ga mängides mõte olemas, et vaid too klass saab kõige enam Magic Findi... siis nüüd, peale Vision Questi nerfi ka... noo tõsiselt..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
20.08.2012 20:58:45
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Kuskil psühhiaatrikliinikus on arvutinurk avatud? |
Mida sa mees ajad?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
20.08.2012 21:07:26
|
|
|
Normull, ma olen kulutanud 0 kulda magic find geari peale
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
20.08.2012 21:09:16
|
|
|
Normull, ostsin täna just kogu raha eest GF/MF geari
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
20.08.2012 21:46:12
|
|
|
| Blizzard ajab oma cappidega juba närvi. Kui juba cappimiseks läks, siis äkki peaks cappima ka resiste, armorit, damaget elusid?? Miks piirduda ainult MF-ga?? Ma oma DH-l kogu kulla MF geari alla pannud, mis nüüd iga sekundiga väärtust kaota. Masendav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
20.08.2012 21:48:11
|
|
|
Kohe näha, et Blizzard testis mängu põhjalikult ja lasi välja lõplikult viimistletud toote. Seni on patchid ainult väikeseid muudatusi kaasa toonud.</sarcasm>
Ma loodan et GW2 ei ole nii suur käkk kui Diablo III seni olnud on....
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
20.08.2012 22:00:26
|
|
|
Kuule see paragon leveli mõte pole üldse paha tegelt! Kripp isegi soovitas midagi sarnast blizzil teha, et mängijaid nö "busy" hoida. Minule on see igaljuhul motivatsiooniks edasi mängida Vähemalt pika farmimise peale antakse natuke präänikut, niiöelda leveli näol
| Odratolgus kirjutas: |
| Blizzard ajab oma cappidega juba närvi. Kui juba cappimiseks läks, siis äkki peaks cappima ka resiste, armorit, damaget elusid?? Miks piirduda ainult MF-ga?? Ma oma DH-l kogu kulla MF geari alla pannud, mis nüüd iga sekundiga väärtust kaota. Masendav |
Ega sa ühe õhtuga paragon level 100 ei tee, et sa kohe capis oleksid ja MF gear "mõttetu" oleks. Aegamisi hakkad juppe välja vahetama - mul on ka MF unbuffed mingi 240 ja selleks ajaks kui see 300% on tänu paragon levelile, vahetan ma 1 jupi välja ning hoian ennast alati alla 300 unbuffed. Minu arust see on õige samm blizzi poolt, mõtle kui nad viskasid lihtsalt itemite pealt MFi minema - siis oleks hala palju suurem ,tehes geari väärtusetuks.
viimati muutis sten260 20.08.2012 22:09:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
20.08.2012 22:08:15
|
|
|
| D2 lv 1-99 all vast pigem peeti silmas classicut, mitte LoD. Classicus on lv 99 saamine ikka väga pikk protsess, kui mu mälu mind ei peta siis viimase leveli jaoks oli vaja ~30 tuhat chaos sanctuary runi teha. Näiteks D3 on lv 59'lt 60'ni vaja ainult 2.4M expi, esimene paragoni level on 7.2m ja viimane 322M expi. Peaks olema piisavalt tegemist kui keegi max paragoni levelit tahab saada, erinevalt D2'st vist ainult D3's ei kaota expi kui surma saad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
20.08.2012 22:09:02
|
|
|
Kusagilt lugesin , et lvl 100 max ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
20.08.2012 22:14:19
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kusagilt lugesin , et lvl 100 max ? |
Jah, diablofans on expi chart olemas juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|