Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 20:34:52 vasta tsitaadiga

Ah kurat ma lugesin vist veits hajameelselt. Lugesin küll seda lauset as items are rolled when they drop, aga mõttes keerutas when identified icon_biggrin.gif Siis jah suht poogen. Kahjuks on pask kilp. Kas iga legendary garanteerib fiery brimstone'i? icon_razz.gif

Mõtlen level 60 req
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 21:07:54 vasta tsitaadiga

milles asi võiks olla, mul wizardil 51k elusi, 1100 res, 23k dps, miks ma koguaeg ära suren icon_biggrin.gif? act1 on veel tehtav, aga act2 saan owni koguaeg, palju mul life on hit vaja oleks ? et normaalselt midagi killida saaks
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 21:47:35 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
milles asi võiks olla, mul wizardil 51k elusi, 1100 res, 23k dps, miks ma koguaeg ära suren icon_biggrin.gif? act1 on veel tehtav, aga act2 saan owni koguaeg, palju mul life on hit vaja oleks ? et normaalselt midagi killida saaks


Dämm wizzi kohta liiga madal ma pakun. Mul oli selline dämm barbil, vahe selles, et barbina istusin veel 12.5k armori otsas ka + sissehitatud dam reduction. Ei usu, et sul wizina nii palju on. icon_wink.gif

Pigem võta elusid vähe alla, dämm üles. Üldiselt wizard ei tohikski eriti lööke sisse saada, eesmärk siiski kaugelt tolmuks teha enne kui lähedale jõuavad. Just selle tõttu, et korralik armor on ju puudu enamasti ja pole ka sisse-ehitatud dam reductionit nagu melee klassidel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 21:56:12 vasta tsitaadiga

Archangel, +1.
Ranged tüüpidel madal HP kuid kõrge DPS. Nagunii pead kitema.
Samas mingeid resiste vms peaks ka natuke olema, kiiremate tüüpide jaoks (ACT I-s need v.ärdjad sprintivad pullid jne).
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 22:00:49 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
milles asi võiks olla, mul wizardil 51k elusi, 1100 res, 23k dps, miks ma koguaeg ära suren icon_biggrin.gif? act1 on veel tehtav, aga act2 saan owni koguaeg, palju mul life on hit vaja oleks ? et normaalselt midagi killida saaks

Selliste näitajatega peaksid inferno vabalt ära tegema. Mis buildi kasutad? Mis armor on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 22:18:56 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, ise sellise lahja tüübiga seiklen - http://eu.battle.net/d3/en/profile/BladeRunner-2246/hero/4313357
Üldiselt see LoH üksi sind ei päästa kui resist või dps madal. Pikka aega mängisin 950 LoH, siis proovisin mingi 1400 LoH, nüüd jäin 600 juurde pidama.
Act1 on igatpidi farmitav, samuti mõned Act2 piirkonnad, samas kitsastes koobastes tuli ka paar korda lihtsalt elu eest eest plagada. Jailer + inv. minion kombole vastuhakkamiseks jäi koobastes manööverdamisruumist lihtsalt puudu.
Belial kukkus samas kohe esimese korraga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 22:48:05 vasta tsitaadiga

haa.. huvitav, miks ma USA all olen icon_biggrin.gif

profiil siin
http://us.battle.net/d3/en/profile/Mihkel-2742/, resisti sai vähe maha võtta ja dpsi ka, viimati, kui mängus vaatasin tundusid kuidagi kõrgemad statsid icon_biggrin.gif aga buffituna ona 23k dps, mida tuleks tõsta, aga noh, hetkel leveldan barbari kuna ei viitsi surra enam eriti, act1 kerge clearida mul, act2 mõnes kohas saab hakkama, kasutan sellist tehnikat, algul tõmban slicega 5 punkti täis, tõmban hydra välja, saab 75% dps boosti, siis teen uuesti 5 korda, saab 2s täis 5 tükki, tõmban blizzardi peale ja jooksen mobide eest ära icon_biggrin.gif ja lasen acrane blasti neile, vahel refreshin blizardi ka
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 04:52:52 vasta tsitaadiga

Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha? icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 19.08.2012 06:55:45 vasta tsitaadiga

Krt ei jõua seda 1.04 ära oodata. Mitteametlike andmete põhjal tuleb uus Natalya set samade set-i boonustega v.a see, et disc regen-i asemel on lihtsalt max disc +20. Minu arvates pole kahtlust, et vana set sobib PvP-sse paremini(saab kauem smoke screeni või Shadow powerit spämmida, seda viimast põhimõtteliselt igavesti)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.08.2012 08:54:12 vasta tsitaadiga

Blizil on päris norm süsteem, AH botiga möllates nad ei bänni sind ära, aga peale natukest aega ostad KOGU oma kulla eest väärtusetu asja, minupuhul armor, ainuke stat oli armor ise, seda kokku 3, req lvl kui sellist polnud, see oli päris valus.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2012 09:16:12 vasta tsitaadiga

Taavi©, pilti? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.08.2012 09:45:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Taavi©, pilti? icon_biggrin.gif




Summa küll ei olnud suur, 10m ainult, aga siiski see oli kõik mis võtta oli, nullist nüüd alustada on väga halb, ei viitsigi..

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 10:01:16 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
londiste kirjutas:
Taavi©, pilti? icon_biggrin.gif




Summa küll ei olnud suur, 10m ainult, aga siiski see oli kõik mis võtta oli, nullist nüüd alustada on väga halb, ei viitsigi..


korralik fail icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 10:40:44 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha? icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040


Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 10:41:51 vasta tsitaadiga

oot, mismoodi see sul õnnestus? botil miskeid kriteeriume pold, mille järgi ta ostaks?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.08.2012 10:50:43 vasta tsitaadiga

eShelobik, kõik oli täpselt paigas, olen 99% kindel, et see on blizi karistus boti kasutajatele, ostetakse täiesti kasutu asi max raha eest.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 19.08.2012 12:48:44 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
otty kirjutas:
Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha? icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040


Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti.


50k dmg? tahaks näha selliest buildi ; )
või siis seda summat, mille eest sellise dmgi saavutada

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 13:20:49 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
otty kirjutas:
Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha? icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040


Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti.


Kuidas palun? Ma lõin barbariga diablo infernos maha, kui mul oli 40k elu, resistid koos warcry'ga ca 900, life on hit ca 800 ja damage 16k...
Ja ma jõudsin sinna tehes ära nii act3 kui act4.

Buildi võid profiilist vaadata. Ignore pain + overpower = full heal instantly. Ghomi pasapilves seisin nii, et ei liigutanud ennast ka kuhugi suunas, elu läks overpoweriga pidevalt täis.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/eShelobik-2665/hero/5201321
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 13:21:32 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Blizil on päris norm süsteem, AH botiga möllates nad ei bänni sind ära, aga peale natukest aega ostad KOGU oma kulla eest väärtusetu asja, minupuhul armor, ainuke stat oli armor ise, seda kokku 3, req lvl kui sellist polnud, see oli päris valus.

bananadance2.gif
"Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid" bananadance2.gif rofl.gif bananadance2.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jürks
HV vaatleja
Jürks

liitunud: 12.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 13:27:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
50k dmg? tahaks näha selliest buildi ; )
või siis seda summat, mille eest sellise dmgi saavutada

http://eu.battle.net/d3/en/profile/J%C3%BCri-1986/hero/10667173
Sellel palju asju puudu aga ACT III saab famitud küll, ainus jama kuna pole LoH siis mõni Shield elite grupp suudab ikka vahest tappa . Väärtus? vist 30mil või üle viskasin sisse tol ajal...tuleb lihtsalt AH's rohkem silma peal hoida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 19.08.2012 13:54:19 vasta tsitaadiga

huvitav, ise ei julgeks 23k eludega küll act3 minna , )
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 15:21:36 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
londiste kirjutas:
Taavi©, pilti? icon_biggrin.gif




Summa küll ei olnud suur, 10m ainult, aga siiski see oli kõik mis võtta oli, nullist nüüd alustada on väga halb, ei viitsigi..
pigem usun, et BOTi nö "autorid" teenivad sel viisil lihtsat raha. icon_wink.gif Või kirjutasid BOTi ise algusest peale valmis?
Blizz teeb üldjuhul igasugu trikitajatele lihtsalt ettehoiatamata 1:0 ära.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 15:43:51 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
huvitav, ise ei julgeks 23k eludega küll act3 minna , )

Julge hundi rinnad on rasvased.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 19.08.2012 21:08:37 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust nende vene key'dega? Funksivad need? Saab korralikult inglise keelseks? Saab end Euroopa alla registreerida? Oskab keegi midagi nendest rääkida? Oleks tänulik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 23:44:38 vasta tsitaadiga

minu act1 farming WD

http://eu.battle.net/d3/en/profile/uneven-2924/hero/13624936
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 00:50:54 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
jreinula kirjutas:
otty kirjutas:
Mida peaks tegema, et Act III infernos hakkama saada? Praegu tegemist double tornado setiga. Ehk annaks lihtsalt ka tankiks teha? icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/otty-1117/hero/14172040


Strength peaks olema ~1800-2000 vahemikus.
Vitality peaks olema 1200-1600 vahemikus.
Armor peaks olema +2000 umbes.
Life on Hit on soovituslik 1500+.
All resist peaks olema ~700 ilma War Cry buffita.
Ja dmg peaks olema ilma buffideta kõvasti suurem.. mingi 50k kanti.


Kuidas palun? Ma lõin barbariga diablo infernos maha, kui mul oli 40k elu, resistid koos warcry'ga ca 900, life on hit ca 800 ja damage 16k...
Ja ma jõudsin sinna tehes ära nii act3 kui act4.

Buildi võid profiilist vaadata. Ignore pain + overpower = full heal instantly. Ghomi pasapilves seisin nii, et ei liigutanud ennast ka kuhugi suunas, elu läks overpoweriga pidevalt täis.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/eShelobik-2665/hero/5201321


Ta mängib tornaado buildi, see nõuab vähe rohkem ellujäämiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 13:54:29 vasta tsitaadiga

Blizzard õhkis just viimase mängijate respekti, mis neil veel alles. Gz!

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/yiftp/did_everyone_miss_the_drama/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2012 14:24:42 vasta tsitaadiga

http://imgur.com/lvWdB
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 14:30:53 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=WqXltcnOMCY internet on kiire icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 20.08.2012 15:00:38 vasta tsitaadiga

poleks arvanud, et selline mees nii lapsikult kommenteerida võiks... icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 15:20:53 vasta tsitaadiga

Oota, varsti ta duubeldab selle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 17:34:26 vasta tsitaadiga

kena draama, lol
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 18:29:28 vasta tsitaadiga

paras ämber selle draamaga just enne suurt patchi community vihale ajada
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 19:38:14 vasta tsitaadiga

Nonii, kes miljoneid Magic Findi alla ladunud on?
Magic Find põhimõtteliselt eemaldatakse mängust aja jooksul, uue patchiga aga tuuakse paragon levelid sisse ja capitakse MF 300 peale ära!
Kui saad paragon leveli 100 peale, mis on max, siis on sul 300magic findi lihtsalt niisama maast leitud! Ehk siis parem julm dps gear selga ja paragon levelit tegema.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691269/Introducing_the_Paragon_System-20_08_2012


tsitaat:
•There are 100 Paragon levels
•Every Paragon level will reward you with:
•Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level
•3% Magic Find and 3% Gold Find


beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2012 19:41:24 vasta tsitaadiga

Ära nüüd paanitse:

tsitaat:
The time to reach the upper Paragon levels approximates the long-term time investment required to get a level 99 character in Diablo II.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 19:47:41 vasta tsitaadiga

Killer85, noo ja seda küll aga juba 50ni jõudes oled ligilähedal 300-l kui sul veel peaks mõnel itemil ka MF olema.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 20.08.2012 19:48:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Nonii, kes miljoneid Magic Findi alla ladunud on?
Magic Find põhimõtteliselt eemaldatakse mängust aja jooksul, uue patchiga aga tuuakse paragon levelid sisse ja capitakse MF 300 peale ära!
Kui saad paragon leveli 100 peale, mis on max, siis on sul 300magic findi lihtsalt niisama maast leitud! Ehk siis parem julm dps gear selga ja paragon levelit tegema.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691269/Introducing_the_Paragon_System-20_08_2012


tsitaat:
•There are 100 Paragon levels
•Every Paragon level will reward you with:
•Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level
•3% Magic Find and 3% Gold Find


beer_yum.gif


Ma üsna rahul kuna mul mf suht 0 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 20.08.2012 20:22:51 vasta tsitaadiga

K.K kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Nonii, kes miljoneid Magic Findi alla ladunud on?
Magic Find põhimõtteliselt eemaldatakse mängust aja jooksul, uue patchiga aga tuuakse paragon levelid sisse ja capitakse MF 300 peale ära!
Kui saad paragon leveli 100 peale, mis on max, siis on sul 300magic findi lihtsalt niisama maast leitud! Ehk siis parem julm dps gear selga ja paragon levelit tegema.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691269/Introducing_the_Paragon_System-20_08_2012


tsitaat:
•There are 100 Paragon levels
•Every Paragon level will reward you with:
•Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level
•3% Magic Find and 3% Gold Find


beer_yum.gif


Ma üsna rahul kuna mul mf suht 0 icon_biggrin.gif


+1, swappisin ka mingi aeg, kuid see paras toimetamine.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 20:26:59 vasta tsitaadiga

Ok viskan mf geari müüki, sest level 99 Diablo II -s tuleb küll nagu nalja ära.

EDIT:

The first Paragon level should take about as long as it took most players to get from level 59 to 60, and the experience requirement will rise from there.

?? Dia 2-es tuli mul esimene level igatahes kiiremini, kui Dia 3 -es viimane level. Kuidas see aeg siis Dia 2 -e 99-ni leveldamisega võrreldav saab olla?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2012 20:45:18 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Killer85, noo ja seda küll aga juba 50ni jõudes oled ligilähedal 300-l kui sul veel peaks mõnel itemil ka MF olema.


Eks 50 peale jõudmine võta parajalt aega ka. Selleks ajaks on tõenäoliselt ka leitud gear, mis senisest MF kraamist muude näitajate poolest parem.

Iseenesest ei meeldi mullegi selline cappimine, ent ehk lisab mängu veidi värskust.

pkwild618 kirjutas:
Ok viskan mf geari müüki, sest level 99 Diablo II -s tuleb küll nagu nalja ära.

EDIT:

The first Paragon level should take about as long as it took most players to get from level 59 to 60, and the experience requirement will rise from there.

?? Dia 2-es tuli mul esimene level igatahes kiiremini, kui Dia 3 -es viimane level. Kuidas see aeg siis Dia 2 -e 99-ni leveldamisega võrreldav saab olla?


Kuskil psühhiaatrikliinikus on arvutinurk avatud?


viimati muutis Killer85 20.08.2012 20:49:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 20:48:32 vasta tsitaadiga

Killer85, see cappimine, nerfimine on ajuvaba küll.. kui varem oli WD-ga mängides mõte olemas, et vaid too klass saab kõige enam Magic Findi... siis nüüd, peale Vision Questi nerfi ka... icon_lol.gif noo tõsiselt..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 20:58:45 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kuskil psühhiaatrikliinikus on arvutinurk avatud?


Mida sa mees ajad?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 21:07:26 vasta tsitaadiga

Normull, ma olen kulutanud 0 kulda magic find geari peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 21:09:16 vasta tsitaadiga

Normull, ostsin täna just kogu raha eest GF/MF geari thumbs_down.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 20.08.2012 21:46:12 vasta tsitaadiga

Blizzard ajab oma cappidega juba närvi. Kui juba cappimiseks läks, siis äkki peaks cappima ka resiste, armorit, damaget elusid?? Miks piirduda ainult MF-ga?? Ma oma DH-l kogu kulla MF geari alla pannud, mis nüüd iga sekundiga väärtust kaota. Masendav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 21:48:11 vasta tsitaadiga

Kohe näha, et Blizzard testis mängu põhjalikult ja lasi välja lõplikult viimistletud toote. Seni on patchid ainult väikeseid muudatusi kaasa toonud.</sarcasm>

Ma loodan et GW2 ei ole nii suur käkk kui Diablo III seni olnud on....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 20.08.2012 22:00:26 vasta tsitaadiga

Kuule see paragon leveli mõte pole üldse paha tegelt! Kripp isegi soovitas midagi sarnast blizzil teha, et mängijaid nö "busy" hoida. Minule on see igaljuhul motivatsiooniks edasi mängida thumbs_up.gif Vähemalt pika farmimise peale antakse natuke präänikut, niiöelda leveli näol icon_smile.gif

Odratolgus kirjutas:
Blizzard ajab oma cappidega juba närvi. Kui juba cappimiseks läks, siis äkki peaks cappima ka resiste, armorit, damaget elusid?? Miks piirduda ainult MF-ga?? Ma oma DH-l kogu kulla MF geari alla pannud, mis nüüd iga sekundiga väärtust kaota. Masendav

Ega sa ühe õhtuga paragon level 100 ei tee, et sa kohe capis oleksid ja MF gear "mõttetu" oleks. Aegamisi hakkad juppe välja vahetama - mul on ka MF unbuffed mingi 240 ja selleks ajaks kui see 300% on tänu paragon levelile, vahetan ma 1 jupi välja ning hoian ennast alati alla 300 unbuffed. Minu arust see on õige samm blizzi poolt, mõtle kui nad viskasid lihtsalt itemite pealt MFi minema - siis oleks hala palju suurem ,tehes geari väärtusetuks.


viimati muutis sten260 20.08.2012 22:09:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 20.08.2012 22:08:15 vasta tsitaadiga

D2 lv 1-99 all vast pigem peeti silmas classicut, mitte LoD. Classicus on lv 99 saamine ikka väga pikk protsess, kui mu mälu mind ei peta siis viimase leveli jaoks oli vaja ~30 tuhat chaos sanctuary runi teha. Näiteks D3 on lv 59'lt 60'ni vaja ainult 2.4M expi, esimene paragoni level on 7.2m ja viimane 322M expi. Peaks olema piisavalt tegemist kui keegi max paragoni levelit tahab saada, erinevalt D2'st vist ainult D3's ei kaota expi kui surma saad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.08.2012 22:09:02 vasta tsitaadiga

Kusagilt lugesin , et lvl 100 max ?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 20.08.2012 22:14:19 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kusagilt lugesin , et lvl 100 max ?

Jah, diablofans on expi chart olemas juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.