Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa kavatseb puhastada interneti terroristlikest veebilehekülgedest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2012 11:42:30 Euroopa kavatseb puhastada interneti terroristlikest veebilehekülgedest vasta tsitaadiga


Euroopa Komisjoni rahastatud CleanIT projekt kavatseb sihikule võtta kõik terroristlikeks või ekstremistlikeks lehekülgedeks tunnistatud veebilehed. Saksamaa, Hispaania, Suurbritannia, Holland, Belgia ja Europol - kogunevad septembris Londonis, arutamaks interneti puhastamist. Küsimus on vaid selles, kes defineerib terroristliku veebilehe ja mis saab Euroopa Liidu jurisdiktsioonist väljaspool asuvatest veebisaitidest.

Loe edasi Ars Technicast.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 11:46:35 vasta tsitaadiga

Ei ole kaugel aeg kus hakatakse "kodanlikku diktatuuri" propageerivaid ning "kodanliku terrori" teemalisi lehti blokeerima.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2012 11:49:07 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et Euroopa on sinnapoole teel. Kurb, sõnavabadusest võib edaspidi vaid unistada.
Ei ole Euroopa Liit midagi enam parem Hiinast või Venemaast.
Tahab ju Euroopa Komisjon läbi suruda ka ACTA-t ja muid "seksikaid" kolme-neljatähelisi ühendeid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.08.2012 11:59:13 vasta tsitaadiga

Kui selle tagajärjel ära kaovad islami terroristidele pommide tegemise õpetusi jagavad lehed ja nende omavahelist koostööd kordineerivad lehed, siis on tagajärg positiivne. Aga pigem on karta, et tõesti praktikas kisub asi hiina-venemaa-usa eeskujude suunas....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 12:07:44 vasta tsitaadiga

Mõnusa sõna valisid, "puhastamine" toob mõttesse kõik ebatolerantsusest tingitud süstemaatilised hävitustööd nt. genotsiid, küüditamine jne
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2012 12:10:56 vasta tsitaadiga

Clean = puhastama, puhas
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 12:26:24 vasta tsitaadiga

Või nõnda.... Siis 'terroristi käsiraamat' võetakse ka ära. icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 14:50:47 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas valitsustega mittenoustuvat sonumit edastavad veebilehed hakkavad ka tulevikus sinna alla minema?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2012 14:57:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Huvitav, kas valitsustega mittenoustuvat sonumit edastavad veebilehed hakkavad ka tulevikus sinna alla minema?

Sõltub tõenäoliselt "sõltumatust" komisjonist. Kui ikka valgustkartvate või valitsust kritiseerivate lehekülgedega on tegemist, ei imestaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.08.2012 15:25:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
SKG kirjutas:
Huvitav, kas valitsustega mittenoustuvat sonumit edastavad veebilehed hakkavad ka tulevikus sinna alla minema?

Sõltub tõenäoliselt "sõltumatust" komisjonist. Kui ikka valgustkartvate või valitsust kritiseerivate lehekülgedega on tegemist, ei imestaks.


Kõigepealt pannakse kinni ja siis luuakse "tõekomisjon" mis uurib, kas teha uuesti lahti või mitte.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 18:28:39 vasta tsitaadiga

Eks siis saab ".onion" võrgust neid "keelatud" lehti otsima hakata... kurb küll, kui nii läheb.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 00:08:24 vasta tsitaadiga

ma vist olen millestki väga valesti aru saanud: kas mitte RKK/ICDS selliste asjadega tegelema ei peaks? või loome iga võimaliku kliki jaoks armee euro-ametnikke selleks, et separatistid saaksid oma armee luua ja siis legal-kukepoksi pidada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 11.08.2012 00:12:25 vasta tsitaadiga

Ausaltõeldes ma ei pooldaks mitte mingit tsenseerimist. Olgu või üleval detailine õpetus teha suurt pauku, või ekstreemne üleskutse valitsust korrale kutsuda.
Kuna kes määrab mis on liiga ohtlik ja vajab tsenseerimist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 00:25:48 vasta tsitaadiga

Artiklist öeldakse selle kohta soovituslik
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 00:49:35 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Ausaltõeldes ma ei pooldaks mitte mingit tsenseerimist. Olgu või üleval detailine õpetus teha suurt pauku, või ekstreemne üleskutse valitsust korrale kutsuda.
Kuna kes määrab mis on liiga ohtlik ja vajab tsenseerimist thumbs_up.gif

Internet on jah küll selline koht, mis võiks jääda "metsikuks lääneks". Ei poolda ka tsenseerimist. Aga reaalsuses oleme me sellega ilmselt juba hiljaks jäänud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 03:00:24 vasta tsitaadiga

Olgem siiski realistid. Kui "mittevirtuaalses" keskkonnas kehtivad seadused, reeglid ja eetilised piirid, siis nii peaks ka olema ükskõik mis meediumit pidi me rändleme.

Leian, et lapspornot otse propageerivad/levitavad lehed peaksid olema iga ISP poolt blokeeritud. Ja neid lehti on metsikult.
Leian, et seadusega rangelt keelatud tegudele (!julgeolekut või ühiskonda tervikuna haavatav!) sõna otseses mõttes õhutamine koos kõiksugu täpsete juhtnööride ja detailidega selle läbiviimiseks tuleks keelustada ISP tasandil. Ja ma ei pea siin silmas igasugu mõttetuid "how to build a bomb with 3 pieces" v "how to grow/sell weed"-stiilis artikleid kuskil blogides, vaid hoopis teise kategooria teemad, mida hostitakse mõnes Põhja-Aafrika paigas, kus nagunii vilistatakse Lääne "imperialistide kurjusele".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mhmh
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 11.08.2012 04:23:49 vasta tsitaadiga

Sõna "terrorim" on liialt lai mõiste, mis hõlmab endas ka üldise valitsusele vastuhaku. USAs võib juba praegu valitsus, kelle iganes ta soovib terroristiks tembeldada ja puuri kinni pista.
Vot see lähimineviku sci-fi suureks lemmiklapseks olnud "mesilaspesa" mentaliteet, mida juhib mingi näotu eliit, hakkab kahjuks suuresti reaalsuseks saama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 11.08.2012 12:36:30 vasta tsitaadiga

eks ikka tõde on see kõige valusam terrorism
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 14:20:33 vasta tsitaadiga

Huvitav, kes tuli geniaalsele mõttele, et kui silmad kõvasti-kõvasti kinni pigistada ja tekk üle pea tõmmata, siis nina ees seisvat koletist ei olegi olemas icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.08.2012 14:30:22 vasta tsitaadiga

lapsed icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 14:34:53 vasta tsitaadiga

raudselt on asja taga ACTA-tropid e USA, teine laine n.ö.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 14:47:15 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Huvitav, kes tuli geniaalsele mõttele, et kui silmad kõvasti-kõvasti kinni pigistada ja tekk üle pea tõmmata, siis nina ees seisvat koletist ei olegi olemas icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 23:03:33 vasta tsitaadiga

No kui asi ainult pommi tegemise õpetuses on, siis tuleks esimese asjana keelata kõik füüsika, keemia ja matemaatika tunnid.

Ja kui enam inimesi lugema mitte õpetada, siis oleks need õpetused ka tõhusalt nullitud, sest keegi ei oskaks neid lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 23:32:17 vasta tsitaadiga

Sellised lehed, mis räägivad pommide tegemisest ja nende kohta käivast füüsikast ja keemiast tuleks juba täna kinni panna.
Eesotsas sellised videod Youtuubis peavad kaduma: http://www.youtube.com/watch?v=5BHdsjo-NR4
Tuumapommi joonised koos vastava teooriaga ju igale terroristile studeerimiseks icon_biggrin.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 00:26:37 vasta tsitaadiga

mahno kirjutas:
No kui asi ainult pommi tegemise õpetuses on, siis tuleks esimese asjana keelata kõik füüsika, keemia ja matemaatika tunnid.

Ja kui enam inimesi lugema mitte õpetada, siis oleks need õpetused ka tõhusalt nullitud, sest keegi ei oskaks neid lugeda icon_biggrin.gif

Thought crime!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.08.2012 09:11:04 vasta tsitaadiga

Interneti lehtede kinnipanekust on vähe, ka vähemalt viimase 100 aasta jooksul trükitud kirjandus tuleb tuleriidale saata. icon_cool.gif

Muidu on nii, et internet tuumapommi ehitamist ei õpeta, aga aastakümneid tagasi trükitud kirjandusest leidub õpetusi, kuidas termotuumareaktsiooni korraldada... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 18:32:46 vasta tsitaadiga

"No kui asi ainult pommi tegemise õpetuses on, siis tuleks esimese asjana keelata kõik füüsika, keemia ja matemaatika tunnid. Ja kui enam inimesi lugema mitte õpetada, siis oleks need õpetused ka tõhusalt nullitud, sest keegi ei oskaks neid lugeda"

Ava silmad, see protsess on ammu täies hoos! Ja mitte ainult kuskil "kaugelmaal" vaid ka siinsamas eestis. Iga järgnev generatsioon on sõna otseses mõttes lollim, laisem, äpum ja abitum. Mitte, et ei oleks ühtegi erandit, aga ma räägin keskmisest. Varsti on ka koolis matemaatika õpetajateks inimesed, kellel keskharidus lõpetamata ja pole ikka päris kindel, kas 2+2 oli 4 või mitte icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:53:49 vasta tsitaadiga

Kahjuks nii ta on, kui tahame rääkida sõnavabadusest siis peavad saama ka sellise sisuga kodulehed eksisteerida.
Sama peaks olema ka foorumipostitustega, netikommentaaridega jms aga seda meil ka enam pole. Mingit sõnavabadust ei ole enam ammu seega ei kaota mõninga uuema reeglistikuga ju me eriti midagi. icon_confused.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 13:42:04 vasta tsitaadiga

... klassika, kõigepealt teeme seaduse ekstremismi jaoks, kõik on poolt ja kõik on rahul icon_rolleyes.gif siis hakkame sinna alla ka vaikselt muid punkte poetama kuni lõpuks keelab see juba ka n. nuga ja kahvlit "valesti" käes hoida ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 14.08.2012 15:14:06 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Sellised lehed, mis räägivad pommide tegemisest ja nende kohta käivast füüsikast ja keemiast tuleks juba täna kinni panna.
Eesotsas sellised videod Youtuubis peavad kaduma: http://www.youtube.com/watch?v=5BHdsjo-NR4
Tuumapommi joonised koos vastava teooriaga ju igale terroristile studeerimiseks icon_biggrin.gif


Väga õige. Kui inimesed teavad, et televiisoris ei tee pilti väikesed päkapikud ja auto kapoti all ei aja rattaid ringi neli neegrit, siis neist ju terroristid kasvavadki.

Aga tegelikult on lihtsalt see aeg käes, kus ohelikku hakatakse tasapisi pingumale tõmbama. Oma peaga mõtlemine kriminaliseertitakse ja kui rahvas sellega ära harjub, ongi korras. 1984 on üsna hea raamat selle kohta, soovitan soojalt. Kui väikesed tehnilised möödapanekud kõrvale jätta, siis ühiskondlikust seisukohast on asi ikka sajaprotsendiliselt ära aimatud.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 10:26:16 vasta tsitaadiga

NDAA töötab: tüüp arestiti Facebooki postide pärast. Tundub, et kritiseeris valitsust.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread872537/pg1
http://theintelhub.com/2012/08/18/veteran-allegedly-detained-for-facebook-posts/


viimati muutis SKG 18.08.2012 16:56:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 18.08.2012 10:32:16 vasta tsitaadiga

Ja siinkohal on hea meeles pidada, et "terrorism" on nii ilus ümmargune väljend, mis sobib vajadusel iga tegevuse otsa. Põhimõtteliselt võib igatüht taga kiusata. Kuna tegemist on veel kollidest koledama väljendiga, siis pole eriti midagi tõestada vaja, seega tulistada võib puusalt. Niipalju siis "demokraatiast" ja inimõigustest". Viimasel ajal jääb mulje, et ainus "inimõigus", millest peaks piisama, on õigus olla homo. Kõik muu on keelatud. Hakka homoks ja aitab sulle küll. "Kõik õigused kaitstud" icon_lol.gif
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa kavatseb puhastada interneti terroristlikest veebilehekülgedest
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.