|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
10.08.2012 11:42:30
Euroopa kavatseb puhastada interneti terroristlikest veebilehekülgedest |
|
|
Euroopa Komisjoni rahastatud CleanIT projekt kavatseb sihikule võtta kõik terroristlikeks või ekstremistlikeks lehekülgedeks tunnistatud veebilehed. Saksamaa, Hispaania, Suurbritannia, Holland, Belgia ja Europol - kogunevad septembris Londonis, arutamaks interneti puhastamist. Küsimus on vaid selles, kes defineerib terroristliku veebilehe ja mis saab Euroopa Liidu jurisdiktsioonist väljaspool asuvatest veebisaitidest.
Loe edasi Ars Technicast.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
10.08.2012 11:46:35
|
|
|
| Ei ole kaugel aeg kus hakatakse "kodanlikku diktatuuri" propageerivaid ning "kodanliku terrori" teemalisi lehti blokeerima.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
10.08.2012 11:59:13
|
|
|
| Kui selle tagajärjel ära kaovad islami terroristidele pommide tegemise õpetusi jagavad lehed ja nende omavahelist koostööd kordineerivad lehed, siis on tagajärg positiivne. Aga pigem on karta, et tõesti praktikas kisub asi hiina-venemaa-usa eeskujude suunas....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
10.08.2012 12:07:44
|
|
|
| Mõnusa sõna valisid, "puhastamine" toob mõttesse kõik ebatolerantsusest tingitud süstemaatilised hävitustööd nt. genotsiid, küüditamine jne
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
10.08.2012 12:26:24
|
|
|
Või nõnda.... Siis 'terroristi käsiraamat' võetakse ka ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.08.2012 14:50:47
|
|
|
| Huvitav, kas valitsustega mittenoustuvat sonumit edastavad veebilehed hakkavad ka tulevikus sinna alla minema?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
10.08.2012 15:25:27
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Huvitav, kas valitsustega mittenoustuvat sonumit edastavad veebilehed hakkavad ka tulevikus sinna alla minema? |
Sõltub tõenäoliselt "sõltumatust" komisjonist. Kui ikka valgustkartvate või valitsust kritiseerivate lehekülgedega on tegemist, ei imestaks. |
Kõigepealt pannakse kinni ja siis luuakse "tõekomisjon" mis uurib, kas teha uuesti lahti või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.08.2012 00:08:24
|
|
|
ma vist olen millestki väga valesti aru saanud: kas mitte RKK/ICDS selliste asjadega tegelema ei peaks? või loome iga võimaliku kliki jaoks armee euro-ametnikke selleks, et separatistid saaksid oma armee luua ja siis legal-kukepoksi pidada?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
11.08.2012 00:12:25
|
|
|
Ausaltõeldes ma ei pooldaks mitte mingit tsenseerimist. Olgu või üleval detailine õpetus teha suurt pauku, või ekstreemne üleskutse valitsust korrale kutsuda.
Kuna kes määrab mis on liiga ohtlik ja vajab tsenseerimist
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.08.2012 00:25:48
|
|
|
| Artiklist öeldakse selle kohta soovituslik
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.08.2012 00:49:35
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
Ausaltõeldes ma ei pooldaks mitte mingit tsenseerimist. Olgu või üleval detailine õpetus teha suurt pauku, või ekstreemne üleskutse valitsust korrale kutsuda.
Kuna kes määrab mis on liiga ohtlik ja vajab tsenseerimist  |
Internet on jah küll selline koht, mis võiks jääda "metsikuks lääneks". Ei poolda ka tsenseerimist. Aga reaalsuses oleme me sellega ilmselt juba hiljaks jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
11.08.2012 03:00:24
|
|
|
Olgem siiski realistid. Kui "mittevirtuaalses" keskkonnas kehtivad seadused, reeglid ja eetilised piirid, siis nii peaks ka olema ükskõik mis meediumit pidi me rändleme.
Leian, et lapspornot otse propageerivad/levitavad lehed peaksid olema iga ISP poolt blokeeritud. Ja neid lehti on metsikult.
Leian, et seadusega rangelt keelatud tegudele (!julgeolekut või ühiskonda tervikuna haavatav!) sõna otseses mõttes õhutamine koos kõiksugu täpsete juhtnööride ja detailidega selle läbiviimiseks tuleks keelustada ISP tasandil. Ja ma ei pea siin silmas igasugu mõttetuid "how to build a bomb with 3 pieces" v "how to grow/sell weed"-stiilis artikleid kuskil blogides, vaid hoopis teise kategooria teemad, mida hostitakse mõnes Põhja-Aafrika paigas, kus nagunii vilistatakse Lääne "imperialistide kurjusele".
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mhmh
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2008
|
11.08.2012 04:23:49
|
|
|
Sõna "terrorim" on liialt lai mõiste, mis hõlmab endas ka üldise valitsusele vastuhaku. USAs võib juba praegu valitsus, kelle iganes ta soovib terroristiks tembeldada ja puuri kinni pista.
Vot see lähimineviku sci-fi suureks lemmiklapseks olnud "mesilaspesa" mentaliteet, mida juhib mingi näotu eliit, hakkab kahjuks suuresti reaalsuseks saama.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
upper
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2001
|
11.08.2012 12:36:30
|
|
|
| eks ikka tõde on see kõige valusam terrorism
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.08.2012 14:20:33
|
|
|
Huvitav, kes tuli geniaalsele mõttele, et kui silmad kõvasti-kõvasti kinni pigistada ja tekk üle pea tõmmata, siis nina ees seisvat koletist ei olegi olemas
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
11.08.2012 14:30:22
|
|
|
lapsed
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.08.2012 14:34:53
|
|
|
raudselt on asja taga ACTA-tropid e USA, teine laine n.ö.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
11.08.2012 14:47:15
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Huvitav, kes tuli geniaalsele mõttele, et kui silmad kõvasti-kõvasti kinni pigistada ja tekk üle pea tõmmata, siis nina ees seisvat koletist ei olegi olemas  |
Spoiler 
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahno
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2007
|
11.08.2012 23:03:33
|
|
|
No kui asi ainult pommi tegemise õpetuses on, siis tuleks esimese asjana keelata kõik füüsika, keemia ja matemaatika tunnid.
Ja kui enam inimesi lugema mitte õpetada, siis oleks need õpetused ka tõhusalt nullitud, sest keegi ei oskaks neid lugeda
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
11.08.2012 23:32:17
|
|
|
Sellised lehed, mis räägivad pommide tegemisest ja nende kohta käivast füüsikast ja keemiast tuleks juba täna kinni panna.
Eesotsas sellised videod Youtuubis peavad kaduma: http://www.youtube.com/watch?v=5BHdsjo-NR4
Tuumapommi joonised koos vastava teooriaga ju igale terroristile studeerimiseks
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.08.2012 00:26:37
|
|
|
| mahno kirjutas: |
No kui asi ainult pommi tegemise õpetuses on, siis tuleks esimese asjana keelata kõik füüsika, keemia ja matemaatika tunnid.
Ja kui enam inimesi lugema mitte õpetada, siis oleks need õpetused ka tõhusalt nullitud, sest keegi ei oskaks neid lugeda  |
Thought crime!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.08.2012 09:11:04
|
|
|
Interneti lehtede kinnipanekust on vähe, ka vähemalt viimase 100 aasta jooksul trükitud kirjandus tuleb tuleriidale saata.
Muidu on nii, et internet tuumapommi ehitamist ei õpeta, aga aastakümneid tagasi trükitud kirjandusest leidub õpetusi, kuidas termotuumareaktsiooni korraldada...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
12.08.2012 18:32:46
|
|
|
"No kui asi ainult pommi tegemise õpetuses on, siis tuleks esimese asjana keelata kõik füüsika, keemia ja matemaatika tunnid. Ja kui enam inimesi lugema mitte õpetada, siis oleks need õpetused ka tõhusalt nullitud, sest keegi ei oskaks neid lugeda"
Ava silmad, see protsess on ammu täies hoos! Ja mitte ainult kuskil "kaugelmaal" vaid ka siinsamas eestis. Iga järgnev generatsioon on sõna otseses mõttes lollim, laisem, äpum ja abitum. Mitte, et ei oleks ühtegi erandit, aga ma räägin keskmisest. Varsti on ka koolis matemaatika õpetajateks inimesed, kellel keskharidus lõpetamata ja pole ikka päris kindel, kas 2+2 oli 4 või mitte
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
12.08.2012 21:53:49
|
|
|
Kahjuks nii ta on, kui tahame rääkida sõnavabadusest siis peavad saama ka sellise sisuga kodulehed eksisteerida.
Sama peaks olema ka foorumipostitustega, netikommentaaridega jms aga seda meil ka enam pole. Mingit sõnavabadust ei ole enam ammu seega ei kaota mõninga uuema reeglistikuga ju me eriti midagi.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.08.2012 13:42:04
|
|
|
... klassika, kõigepealt teeme seaduse ekstremismi jaoks, kõik on poolt ja kõik on rahul siis hakkame sinna alla ka vaikselt muid punkte poetama kuni lõpuks keelab see juba ka n. nuga ja kahvlit "valesti" käes hoida ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
14.08.2012 15:14:06
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Sellised lehed, mis räägivad pommide tegemisest ja nende kohta käivast füüsikast ja keemiast tuleks juba täna kinni panna.
Eesotsas sellised videod Youtuubis peavad kaduma: http://www.youtube.com/watch?v=5BHdsjo-NR4
Tuumapommi joonised koos vastava teooriaga ju igale terroristile studeerimiseks  |
Väga õige. Kui inimesed teavad, et televiisoris ei tee pilti väikesed päkapikud ja auto kapoti all ei aja rattaid ringi neli neegrit, siis neist ju terroristid kasvavadki.
Aga tegelikult on lihtsalt see aeg käes, kus ohelikku hakatakse tasapisi pingumale tõmbama. Oma peaga mõtlemine kriminaliseertitakse ja kui rahvas sellega ära harjub, ongi korras. 1984 on üsna hea raamat selle kohta, soovitan soojalt. Kui väikesed tehnilised möödapanekud kõrvale jätta, siis ühiskondlikust seisukohast on asi ikka sajaprotsendiliselt ära aimatud.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
18.08.2012 10:32:16
|
|
|
Ja siinkohal on hea meeles pidada, et "terrorism" on nii ilus ümmargune väljend, mis sobib vajadusel iga tegevuse otsa. Põhimõtteliselt võib igatüht taga kiusata. Kuna tegemist on veel kollidest koledama väljendiga, siis pole eriti midagi tõestada vaja, seega tulistada võib puusalt. Niipalju siis "demokraatiast" ja inimõigustest". Viimasel ajal jääb mulje, et ainus "inimõigus", millest peaks piisama, on õigus olla homo. Kõik muu on keelatud. Hakka homoks ja aitab sulle küll. "Kõik õigused kaitstud"
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|