Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 21:23:59 vasta tsitaadiga

Jep, ma ei ole proff lennukis ja enamus asiste vendade käest saan peale mõnda aega taevas tiirutamist sumpsi. Aga point selles oligi, et saan tohutult hitmarkereid, teinekord lausa terve "cooldowni" jagu, aga kill ei saa. Samas kui vastane mind laseb, "tunnen" ma vaid ühte kiiret ja lühikest purakat ja läbi see sõit minu jaoks ongi.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 07.08.2012 21:39:12 vasta tsitaadiga

mine kelgutama
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 21:53:07 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
LKits kirjutas:
Siiamaani on olnud absoluutselt kõik FPS'id serveri-poolse registreerimisega - miks kurat siis nüüd teisiti peab olema? Laialtlevinud meetod töötab ju ilusasti!

Toimuks tabamuse arvutamine serveris siis oleks see just kehvem mitte parem.
Selgita palun.
Absoluutselt igas teises mängus toimubki tabamuse registreerimine serveris.
Ehk siis kõik mängijad on serveri silmis võrdsed ning loeb mängijate Internetiühenduse latentsus.

Praegu on BF3, aga veidi katki. Olenemata sellest, kas sul on 10 või 500 ping, on sul ikkagi suht suur võimalus vennale niimoodi tina anda, et tema silmis ta sureb seina taga. BF3 ei pea sa vastavalt pingile ettepoole sihtima - minu arust teistes mängudes peab.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 21:53:14 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
ei tegelikult koli konsooli peale üle...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 21:55:21 vasta tsitaadiga

LKits, prediction oli iirc olemas vähemalt q2-s, kui mitte juba mingist quakeworldist alates... '96 või '97.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 21:56:34 vasta tsitaadiga

painkillah, Kui sa pole eriline lendur, siis ehk on see süüdi ka veel selles, et saad tihti disablesid ma arvan? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 22:04:14 vasta tsitaadiga

küsimus on miks mu hitid, mis minu pildis registreerivad (osa sellest kombineeritud hitregist toimub lokaalselt, e siis hitmarker) ei registreeri vastase "mängus" (ehk siis teine osa mängust, serveripoolne hitreg, mingil põhjusel minu andmeid ei aksepteeri).
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 22:13:57 vasta tsitaadiga

painkillah, lased lihtlabaselt mööda või mõnda väiksema locational dämmiga kohta?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 07.08.2012 22:14:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 22:14:01 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Praegu on BF3, aga veidi katki. Olenemata sellest, kas sul on 10 või 500 ping, on sul ikkagi suht suur võimalus vennale niimoodi tina anda, et tema silmis ta sureb seina taga. BF3 ei pea sa vastavalt pingile ettepoole sihtima - minu arust teistes mängudes peab.

Ma just seda silmas pidasingi, et praeguse süsteemiga ei pea hitboxide asukoha pärast muretsema. Minul isiklikult selle süsteemiga tabamuste registreerimisega suuri probleeme ei ole. Ainsad lasud mis ei registreeru on need mille vahetult enne suremist teinud olen. Põhjuseks ilmselt see, et selleks ajaks kui minu info serverisse jõudis olin mina serveris juba surnud. BC2 algusaja hit-reg probleemidest tunduvalt parem.
Muidugi on selle süsteemi ainus miinus suurem erinevus hitboxi ja tegeliku asukoha vahel mille tõttu "läbi seinte" surma saab aeg ajalt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 22:39:20 vasta tsitaadiga

londiste, seda ma ju terve aja mõtisklengi...ka siis peab täpselt laskma mootorisse või kokpiti, et kere pihta ei kõlba üldse... võimaitea ka.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 23:00:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
LKits, prediction oli iirc olemas vähemalt q2-s, kui mitte juba mingist quakeworldist alates... '96 või '97.
Ise kogesin selle kliendi-poolse hit-regiga esmakordselt kokku UT99 zeroping.
Töötas ilusasti, aga registreerimine toimus ikkagi serveris. Klient andis küll märku, et sooritas lasu ja ei pidanud pingi võrra ette sihtima, aga siiski server kontrollis, kas tõesti oli nii. Ei kogenud küll, et oleksin nurga taga surnud, kuigi mäng ei ole just väga aeglane... Aga see selleks. Loodan, et nad parandavad selle.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 23:56:23 vasta tsitaadiga

Kuidas nüüd selle user.cfg faili fps näidu käsklus oligi? Render.drawfps 1 peaks olema ju? Mul see on, kuid fps-i mängu avamisel ei hakka kuvama. Ning muidugi on see user.cfg fail BF3 installika kaustas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 00:45:23 vasta tsitaadiga

see käsk tuleb konsooli toksida, sealt toimib.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 00:53:01 vasta tsitaadiga

trip, Ka user.cfg failina toppides BF3 installika kausta, kus see käsk sees, peab toimima/avama fps-i näidu automaatselt kohe, kui mäng avaneb. Enne formatit toimis kenasti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 07:27:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
londiste kirjutas:
LKits, prediction oli iirc olemas vähemalt q2-s, kui mitte juba mingist quakeworldist alates... '96 või '97.
Ise kogesin selle kliendi-poolse hit-regiga esmakordselt kokku UT99 zeroping.
Töötas ilusasti, aga registreerimine toimus ikkagi serveris. Klient andis küll märku, et sooritas lasu ja ei pidanud pingi võrra ette sihtima, aga siiski server kontrollis, kas tõesti oli nii. Ei kogenud küll, et oleksin nurga taga surnud, kuigi mäng ei ole just väga aeglane... Aga see selleks. Loodan, et nad parandavad selle.


Ja parandada on neil oi oi kui palju. Muideks sa võid ju neile tagasisidet saata ja soovitada neil see ka parandada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 13:33:21 vasta tsitaadiga

Keegi mõni HC servereid oskab soovitada, millel muidugi ka hea ping (~50-ga hakkab juba mul tunda andma lagi) ning rohkelt rahvast? Pelan üldjuhul Webhalleni HC serveris (kahjuks neil vaid B2K mappidega ainuke seesugune server on), kuid seal pole tavaliselt hommikuti mängijaid sees. Pole midagi muud normaalset ka leidnud seni. Kahju, et HC servereid nii vähe.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 17:18:01 vasta tsitaadiga

Siim159, see ei tohiks ju nii raske olla, filtreerida HC servereid pingi järgi, link
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 17:20:24 vasta tsitaadiga

Ise viskan filtritesse serverid, kus on HUD maha võetud - olenemata, kas on HC või mitte. Vahel viskan ka sisse HP 1-60%
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 17:21:25 vasta tsitaadiga

Battlelog ei lase sisse!? Ütleb et vale kasutajanimi või parool .. mingi EA jamps vist jälle ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 17:28:09 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, Ei olegi, kuid ei leia ju midagi normaalset ning vägagi paljud serverid, mis tunduvad normaalsed, on tihtipeale ka tühjad. Nüüd olen märkanud, et iga refeshiga võib nimekiri ikka tunduvalt muutuda ilma filtreerimis sätteid muutmata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 18:11:33 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Battlelog ei lase sisse!? Ütleb et vale kasutajanimi või parool .. mingi EA jamps vist jälle ...

parool muuda vähemalt 8 kohaliseks

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 18:20:19 vasta tsitaadiga

Mul õnneks ei ole Battlelog nõudnud mingit parooli muutmist vms (vahepeal ka välja loginud jm). Väga ei taha ka praegusest heast paroolist loobuda.
Aga see filtreerimissüsteem tundub küll seal Battlelogis veidike bugine olevat. Ei lae korraga kõiki servereid ära - see sama, mis ennist just rääkisin. Kellelgil veel selline jama või ainult minul? Kuigi ei leia küll, et see probleem võib olla ainult mingi juhus vms minul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 18:24:27 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Battlelog ei lase sisse!? Ütleb et vale kasutajanimi või parool .. mingi EA jamps vist jälle ...

parool muuda vähemalt 8 kohaliseks

see on ikka mingi EA jamps sest mul oli 9 kohaline ja enam ei tunnistanud seda. "muutsin" siis ära aga panin sama vana passi ja töötab jälle.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 18:55:27 vasta tsitaadiga

Oligi vist EA käkerdis. Panin vana parooli tagasi ja lasi sisse ... keegi justkui oleks parooli ära muutnud? Kui mitte, siis kuidas saab parool lihtsalt niimoodi p*rsse minna? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 20:22:56 vasta tsitaadiga

Nu, mul oli 6 kohaline parool juba aastaid, üleeile hakkas kõigepealt origin nöökima, täiesti lambist
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 09.08.2012 02:02:20 vasta tsitaadiga

Peris korralik huvi on teada, miks mu viimane postitus ära on kadunud??? 813lk-l kirjutasin painkillahale lõpukirjandi väärilise diagnoosi ja nüüd on see kogu kammaija haihtunud???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 15:15:09 vasta tsitaadiga

Nonii, uus update tõi endaga kaasa minu meelest päris positiivse asja - nüüd on võimalik oma klasside seadeid enne mängu sisenemist muuta. Battlelogi sisenedes sinu statsbari all on nüüd kohvri ikoon. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 15:26:31 vasta tsitaadiga

Päris asjalik uuendus. Et need sätted töötaksid, peab olema enlabed Originis ka Cloud storage, jah?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 15:27:00 vasta tsitaadiga

Kilpa kirjutas:
Nonii, uus update tõi endaga kaasa minu meelest päris positiivse asja - nüüd on võimalik oma klasside seadeid enne mängu sisenemist muuta. Battlelogi sisenedes sinu statsbari all on nüüd kohvri ikoon. thumbs_up.gif


Päris hea tõesti! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 15:27:03 vasta tsitaadiga

Kilpa kirjutas:
Nonii, uus update tõi endaga kaasa minu meelest päris positiivse asja - nüüd on võimalik oma klasside seadeid enne mängu sisenemist muuta. Battlelogi sisenedes sinu statsbari all on nüüd kohvri ikoon. thumbs_up.gif

thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 15:48:19 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Päris asjalik uuendus. Et need sätted töötaksid, peab olema enlabed Originis ka Cloud storage, jah?


Ma arvan küll jah, ma pole saanud veel ise katsetada. Aga seal lehel on see "cloud storage" ikoon olemas. Ilmselt siis käib läbi selle.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 09.08.2012 15:54:09 vasta tsitaadiga

update logi ka kuskilt näha saab? ma ei leidnud midagi asjalikku
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 15:58:18 vasta tsitaadiga

Battlelogi updateti, mitte Origini: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654784867786271/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 09.08.2012 16:07:55 vasta tsitaadiga

originis tõmbas mängule ka mingi 700 megase update
ja ongi mäng vene keeles jälle, cjs-cdkeys pole ka uut language patchi välja lasknud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 16:11:58 vasta tsitaadiga

Mul pole küll BF-l mingit updatet olnud ning ka mäng ilusti siiani inglisekeelne. Mingi muu jama oli sul siis, pead arvatavasti uuesti inglise keelseks tegema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 19:20:07 vasta tsitaadiga

Mul viimased mõned päevad olnud selline anomaalia, et bf3 mängides viskab pärast tundi mängimist pildi mustaks, hääl hakkab kohapeal loopima ja arvuti freezib täielikult. Nupust restart aitab ainult.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:01:59 vasta tsitaadiga

Väga-väga tervitatav update. Muidu on üsna suva, et mäng venekeelne on, aga just see relvade menüü oli see asi, mida väga kasutada ei õnnestunud.. Nüüd kui saab seda ingliskeelses veebiliideses teha, on kõik väga mõnus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:02:55 vasta tsitaadiga

warkriss, Saad mängu inglise keelseks ka väga kiiresti ja lihtsalt teha ju?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erlendl8
HV kasutaja
Erlendl8

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:39:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, millest on see tingitud et mõndadel tõmbab 700mb uuendusi, samas teistel (k.a. minul) tõmbas ainut 45mb juurde icon_question.gif
_________________
asdf
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:48:08 vasta tsitaadiga

Ja mõndadel, nagu minul, ei tõmba midagi juurde. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:50:58 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ja mõndadel, nagu minul, ei tõmba midagi juurde. icon_biggrin.gif


Sa pole ainus icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 22:16:17 vasta tsitaadiga

midagi ei tirinud juurde icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 22:30:16 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
midagi ei tirinud juurde icon_eek.gif icon_lol.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 09.08.2012 22:52:45 vasta tsitaadiga

Nii, kellelt praegu BF3 vene võtme saaks osta?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 22:59:40 vasta tsitaadiga

Näiteks zpsy (või ta müüb üldse enam?), ShaoKahn, trip...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 11:47:37 vasta tsitaadiga

Mul ka ei ole midagi juurde tõmmanud - ainult Origin tegi uuenduse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 12:08:45 vasta tsitaadiga


Link

tsitaat:
Doing some co-op with my buddy when all of a sudden we were running on the ground and our pilot licence was revoked icon_eek.gif




lolwut icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 15:52:20 vasta tsitaadiga

Kuulge, mis värk on - kas kasutaja on suletud või milles asi, kui Battlelogis sisse logida ei saa ja suunab lehele:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/gate/?reason=notallowed

Küsisin suppordilt, et mis nemad sellest arvavad, siis nad soovitasid mul küpsised ja ajalugu ära kustutada, aga see ei lahendanud probleemi.
Veider on see, et Origini ja EA leheküljel saan ilusasti sisse logida, aga Battlelogi ei saa.
Samuti, kui panen Originist "Play", siis ta suunab ikkagi sinna battlelogi lehele ning ei logi automaatselt sisse ning manuaalselt ka ei saa.


EDIT: Sain EAlt siis ausa vastuse, et see Premium, mille ostsin läbi India vms on nende jaoks reeglitevastane ja sulgesid mu kasutaja ajutiselt.
Sooritavad siis tagasimakse ja siis avavad kasutaja, kui makse on läbi tulnud. Päris huvitav icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 10.08.2012 16:20:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 15:56:04 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
warkriss, Saad mängu inglise keelseks ka väga kiiresti ja lihtsalt teha ju?

Jah, aga esiteks on see illegaalne, teiseks peab peale igat patchi uue <1gb faili alla sikutama ning peale panema ning kolmandaks nüüd pole ingliskeelsel mängul minu jaoks mingit eelist, sest saab ka venekeelsega hakkama.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 16:00:03 vasta tsitaadiga

Ei ole illegaalne, sest sa ei asenda absoluutselt ühtegi faili.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.