|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sput
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2005
|
27.07.2012 11:51:46
|
|
|
Mul oli Xperia S-iga sama case aga leidsin mingi slovaki Galaxy III seadistused kus reso on sama ning asi hakkas ilusti toimima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
27.07.2012 11:56:41
|
|
|
| sput kirjutas: |
Mul oli Xperia S-iga sama case aga leidsin mingi slovaki Galaxy III seadistused kus reso on sama ning asi hakkas ilusti toimima.  |
Link please ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sput
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2005
|
27.07.2012 12:17:55
|
|
|
Otsi: ...za Samsung Galaxy S3
Eile igastahes oli nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
27.07.2012 12:27:17
|
|
|
oujee, leidsin ja töötab, tänx!
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
27.07.2012 14:53:29
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Kas keegi on iGo Primo Final Editionil sellest probleemist lahti saanud?:
User interface resolution [720x1280] is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application.
Xperia S
HELP PLEASE! |
Mul sama lugu ikka siiani. WiMo peal polnud kunagi probleemi, kõik funksib copy-paste meetodil. Androidi peal aint häda ja viletsus :/
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
27.07.2012 19:37:43
|
|
|
iGo Primo Finalil on multi touch zoom kül hea asi
aga minu arust on see miinus, et seda ülemist riba pole näha, kus näitab akut ja kella.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
27.07.2012 21:05:09
|
|
|
Tere.
iGO9.6.7.235654 320x240
Kõik töötab. Sateliidid leiab üles, näitab kaarte.
Kui teha otsing saab valida riiki, linna ja tänavat aga kui vajutada otsingu aknasse, siis klaviatuuri ei kuvata.
Lihtsalt "beep" ja kõik.
Tundub, et sys.txt või data.zip pole vist ikka päris õige.
On kellelgi ideesid milles asi võiks olla?
Edit 02.08.2012 - sain õige Lang_Estonian.zip faili
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
viimati muutis jyrka20 02.08.2012 15:57:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.07.2012 21:30:23
|
|
|
panin siis ka peale uue igo, navigeerima täna küll ei hakka, aga tundub kuidagi sõbralikum
kas on mõtet NAVTEQ viimane kaart peale panna, või teleatlase 2011 lõpp on parem ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.07.2012 21:47:30
|
|
|
| naviteq kaart näitab selle viimase primoga lihtsalt ringi sõites teede ääres olevate talude nimesid samuti, otsingut pole veel proovinud kasutada kuid minu jaoks väga vajalik info.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
28.07.2012 00:19:58
|
|
|
| jyrka20 kirjutas: |
Kahjuks 320x240 resolutsiooni pole  |
nüüd on juba
samsa galaxy y toimib toas. õue ei viitsi veel minna. graafika on paigas vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
28.07.2012 00:47:16
|
|
|
| omg kirjutas: |
| jyrka20 kirjutas: |
Kahjuks 320x240 resolutsiooni pole  |
nüüd on juba
samsa galaxy y toimib toas. õue ei viitsi veel minna. graafika on paigas vähemalt |
Kas aadressi otsingut saad teha.
Minul klaviatuuri pole aadressiotsingus.
Tänava nime näiteks kirjutada ei saa.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
29.07.2012 12:58:05
|
|
|
| Kas Primo tunnistab kompassi jalakäija reziimis ja kas ta ikka vanu myway kaarte tunnistab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
29.07.2012 18:21:59
|
|
|
Kaardid on samad (v8.3). Tegu on ju teede navigaatoriga punktist A punkti B. Milleks süd-west-nord-ost enam vaja?
| Ogre kirjutas: |
iGo Primo Finalil on multi touch zoom kül hea asi
aga minu arust on see miinus, et seda ülemist riba pole näha, kus näitab akut ja kella. |
sys.txt failis võta reso juures olev ":fullscreen" maha
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
30.07.2012 16:42:32
|
|
|
| Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
30.07.2012 17:45:00
|
|
|
| Väiksed külad on navigonil olemas, talude nimesid teadis kuid paigutas kaardile valesti.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
01.08.2012 12:12:20
|
|
|
| jyrka20 kirjutas: |
Kas aadressi otsingut saad teha.
Minul klaviatuuri pole aadressiotsingus.
Tänava nime näiteks kirjutada ei saa. |
sain ka sellest nüüd jagu, tuli muuta natuke keelefaili
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
01.08.2012 19:36:52
|
|
|
| XT kirjutas: |
| Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne). |
Autoga sõites ei jää, aga jalutades joonistab. Nii palju kui mina neid vajanud olen, olen nagu õigesse kohta saanud. Võid ju öelda valla ja talu nime, saaksin järgi vaadata ning screeni teha. Saad selle järgi ise otsustada, kui täpne see siis on.
Edit: wow just avastasin, et uus Navigon 4.5.0 versioon on väljas ning kuni 12. august -25% allahinnatud.
Spoiler 
NAVIGON Europe - GPS navigation
NAVIGON GPS navigation for Europe
+++ New version 4.5.0 is now available +++
+++ Promotion price -25% on app and -33% on Panorama View 3D until 12th of August +++
Important notes:
- New users: The software requires additional data (maps, voices etc.) via WLAN after installation!
- Galaxy Nexus: Sound works only proper when firmware update for android 4.0.4 is installed!
With NAVIGON you can transform your Android smartphone into a fully functional mobile navigation system that is every bit as good as the multi-award-winning personal navigation devices from NAVIGON in terms of its user-friendliness and features. Thanks to a faithful adaptation of the menu functions, NAVIGON fits in seamlessly with the Android operating concept.
On-board navigation entails no data transfer or roaming charges, for example, for route calculation or map displays.
*** Features and range of functions ***
+ Widget for direct access to recent destinations, search POI nearby, find home
+ Google Street View - destination preview (where available)
+ Active lane assistant (requires android 2.2 or higher)
+ Bluetooth support (requires android 2.2 or higher)
+ Traffic Check - Get information on traffic conditions around you before you start
+ NAVION Latest Map Gurantee (new customers receive the most up-to-date map when purchasing the app)
+ Google Local Search
+ Click-on-POI - Click into the map and get a list of POIs around this point
+ Safety Camera (permanently installed cameras)
+ Reality View Pro
+ Lane Assistant Pro
+ Speed Assistant
+ NAVIGON Reality Scanner
+ NAVIGON MyRoutes
+ Text-to-Speech and precise spoken announcements
+ Different voices (English accents)
+ Extended Pedestrian Navigation
+ Destination entry with coordinates
+ NAVIGON Fresh Support
+ Can be used in portrait and landscape format
+ 2D and 3D map displays
+ Automatic day and night mode for map display
+ Direct access and navigation to contacts saved in the smartphone’s address book
+ Last Mile - can save automatically your car's position and switches to pedestrian mode for walking of the last mile
+ Take Me Home function with a single click
+ NAVTEQ map material for 44 countries of Europe
NEW: Enhance your system with in-app packages
+ Panorama View 3D
+ NAVIGON FreshMaps XL
+ NAVIGON cockpit
+ TrafficLive
+ The Michelin restaurant and hotel guide
+ The Michelin green guide
+ POI all-in-one (extra POI package)
+ Mobile Alert Live - a new MOBILE danger zone service
+ NAVIGON LPG and Bio-Diesel filling stations
Note:
- Positioning your smartphone correctly in the vehicle is very important to ensure optimal GPS reception and for your own safety! We recommend attaching your telephone to the windscreen with a suitable suction pad holder. Ensure that this is always positioned outside of the range of the airbags!
- NAVIGON is an on-board solution. This means that all map material, voice announcements and system files are saved on the telephone. Therefore no charges or waiting time for data transfer are incurred.
- The Europe version requires approx. 2GB of free memory. Please ensure you have sufficient available mass-storage space (SD card).
- The map material must be downloaded after installing the app via NAVIGON Fresh on a PC or via wireless Internet on the smartphone. Please ensure a reliable and safe connection is available.
- Samsung users: please only download using wireless Internet!
- on first startup a short data connection (ca. 25kB) is required to register your product
Whether in the car, by bike or on foot, NAVIGON hopes you have fun navigating.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
01.08.2012 20:47:24
|
|
|
| omg kirjutas: |
| jyrka20 kirjutas: |
Kas aadressi otsingut saad teha.
Minul klaviatuuri pole aadressiotsingus.
Tänava nime näiteks kirjutada ei saa. |
sain ka sellest nüüd jagu, tuli muuta natuke keelefaili
Spoiler 
|
Palun kas sa ei jagaks seda informatsiooni mida muuta või kuidas muuta?
Oleksin väga tänulik.
Edit 02.08.2012 - Tänud! Sain õige Lang_Estonian.zip faili
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
viimati muutis jyrka20 02.08.2012 15:59:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.08.2012 21:07:25
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
| XT kirjutas: |
| Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne). |
Autoga sõites ei jää, aga jalutades joonistab. Nii palju kui mina neid vajanud olen, olen nagu õigesse kohta saanud. Võid ju öelda valla ja talu nime, saaksin järgi vaadata ning screeni teha. Saad selle järgi ise otsustada, kui täpne see siis on.
Edit: wow just avastasin, et uus Navigon 4.5.0 versioon on väljas ning kuni 12. august -25% allahinnatud.
Spoiler 
NAVIGON Europe - GPS navigation
NAVIGON GPS navigation for Europe
+++ New version 4.5.0 is now available +++
+++ Promotion price -25% on app and -33% on Panorama View 3D until 12th of August +++
Important notes:
- New users: The software requires additional data (maps, voices etc.) via WLAN after installation!
- Galaxy Nexus: Sound works only proper when firmware update for android 4.0.4 is installed!
With NAVIGON you can transform your Android smartphone into a fully functional mobile navigation system that is every bit as good as the multi-award-winning personal navigation devices from NAVIGON in terms of its user-friendliness and features. Thanks to a faithful adaptation of the menu functions, NAVIGON fits in seamlessly with the Android operating concept.
On-board navigation entails no data transfer or roaming charges, for example, for route calculation or map displays.
*** Features and range of functions ***
+ Widget for direct access to recent destinations, search POI nearby, find home
+ Google Street View - destination preview (where available)
+ Active lane assistant (requires android 2.2 or higher)
+ Bluetooth support (requires android 2.2 or higher)
+ Traffic Check - Get information on traffic conditions around you before you start
+ NAVION Latest Map Gurantee (new customers receive the most up-to-date map when purchasing the app)
+ Google Local Search
+ Click-on-POI - Click into the map and get a list of POIs around this point
+ Safety Camera (permanently installed cameras)
+ Reality View Pro
+ Lane Assistant Pro
+ Speed Assistant
+ NAVIGON Reality Scanner
+ NAVIGON MyRoutes
+ Text-to-Speech and precise spoken announcements
+ Different voices (English accents)
+ Extended Pedestrian Navigation
+ Destination entry with coordinates
+ NAVIGON Fresh Support
+ Can be used in portrait and landscape format
+ 2D and 3D map displays
+ Automatic day and night mode for map display
+ Direct access and navigation to contacts saved in the smartphone’s address book
+ Last Mile - can save automatically your car's position and switches to pedestrian mode for walking of the last mile
+ Take Me Home function with a single click
+ NAVTEQ map material for 44 countries of Europe
NEW: Enhance your system with in-app packages
+ Panorama View 3D
+ NAVIGON FreshMaps XL
+ NAVIGON cockpit
+ TrafficLive
+ The Michelin restaurant and hotel guide
+ The Michelin green guide
+ POI all-in-one (extra POI package)
+ Mobile Alert Live - a new MOBILE danger zone service
+ NAVIGON LPG and Bio-Diesel filling stations
Note:
- Positioning your smartphone correctly in the vehicle is very important to ensure optimal GPS reception and for your own safety! We recommend attaching your telephone to the windscreen with a suitable suction pad holder. Ensure that this is always positioned outside of the range of the airbags!
- NAVIGON is an on-board solution. This means that all map material, voice announcements and system files are saved on the telephone. Therefore no charges or waiting time for data transfer are incurred.
- The Europe version requires approx. 2GB of free memory. Please ensure you have sufficient available mass-storage space (SD card).
- The map material must be downloaded after installing the app via NAVIGON Fresh on a PC or via wireless Internet on the smartphone. Please ensure a reliable and safe connection is available.
- Samsung users: please only download using wireless Internet!
- on first startup a short data connection (ca. 25kB) is required to register your product
Whether in the car, by bike or on foot, NAVIGON hopes you have fun navigating.
|
On siis tõesti seda 50€ väärt?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
01.08.2012 21:20:12
|
|
|
| Ma juba kasutan seda uusimat Navigoni, täitsa ilusti juhatab ja väga täpselt. Ainuke asi selles, et pole seda autoga maha joonistamise jälge. Muidu väga hea navigaator.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MZ
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
01.08.2012 22:46:25
|
|
|
Mul vaja usaldusväärset ning toimivat androidi navi rakendust. Kasutan navi 99% Tallinnas. Seni kasutasin Waze, mis mulle ka väga meeldib kuid olen täheldanud, et Waze ei tule majade vahel navigeerimisega just kõige edukamalt toime. Seega mis oleks praegusel hetkel kõige parem navi rakendus ?
Navigon või ehk siis juba navi seade oluliselt parem - TOm Tom, Garmin?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.08.2012 22:56:10
|
|
|
Ma küsin otse: On androidile olemas mõni nav app, mis suudab ka majade numbreid näidata?
iGo + Regio kaardid seda ei tee.
Samas symbiani all garmin + regio on kõik majanumbrid kenasti olemas.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
01.08.2012 22:56:59
|
|
|
| Navigon saab tallinnas väga hästi hakkama olen reaalselt kasutanud. Navigon maja nr ei näita, aga kui paned otsingusse siis näitab täpselt õigesse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
02.08.2012 00:28:11
|
|
|
| See viiks kaardi nii kirjuks ka, et siis ei saaks ööd ei mütsi aru.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vincento
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2009
|
02.08.2012 09:37:16
|
|
|
| Mismoodi oleks võimalik leida Igo'l nii MyWay ja Primo otsida maja millel on number ja täht (näiteks 1A)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.08.2012 17:15:14
|
|
|
| Vincento kirjutas: |
| Mismoodi oleks võimalik leida Igo'l nii MyWay ja Primo otsida maja millel on number ja täht (näiteks 1A) |
ei olegi võimalik, navigeerid maja nr 1 ette ja vaatad veidi ringi
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2012 17:26:02
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Vincento kirjutas: |
| Mismoodi oleks võimalik leida Igo'l nii MyWay ja Primo otsida maja millel on number ja täht (näiteks 1A) |
ei olegi võimalik, navigeerid maja nr 1 ette ja vaatad veidi ringi  |
jah?
Nii võidki mõnda maja otsima jääda.
Mul on üks juhus olnud, kus maja nr xx oli tee ääres, samas nr xxA oli oma 500m eemal alles. Vahepeal oli terve joru teisi numbreid
Ma ei teagi, mis krdi loogikaga neid numbreid ja tähti seal jaotatud oli.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
02.08.2012 21:57:41
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
| XT kirjutas: |
| Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne). |
Autoga sõites ei jää, aga jalutades joonistab. Nii palju kui mina neid vajanud olen, olen nagu õigesse kohta saanud. Võid ju öelda valla ja talu nime, saaksin järgi vaadata ning screeni teha. Saad selle järgi ise otsustada, kui täpne see siis on.
Edit: wow just avastasin, et uus Navigon 4.5.0 versioon on väljas ning kuni 12. august -25% allahinnatud.
Spoiler 
NAVIGON Europe - GPS navigation
NAVIGON GPS navigation for Europe
+++ New version 4.5.0 is now available +++
+++ Promotion price -25% on app and -33% on Panorama View 3D until 12th of August +++
Important notes:
- New users: The software requires additional data (maps, voices etc.) via WLAN after installation!
- Galaxy Nexus: Sound works only proper when firmware update for android 4.0.4 is installed!
With NAVIGON you can transform your Android smartphone into a fully functional mobile navigation system that is every bit as good as the multi-award-winning personal navigation devices from NAVIGON in terms of its user-friendliness and features. Thanks to a faithful adaptation of the menu functions, NAVIGON fits in seamlessly with the Android operating concept.
On-board navigation entails no data transfer or roaming charges, for example, for route calculation or map displays.
*** Features and range of functions ***
+ Widget for direct access to recent destinations, search POI nearby, find home
+ Google Street View - destination preview (where available)
+ Active lane assistant (requires android 2.2 or higher)
+ Bluetooth support (requires android 2.2 or higher)
+ Traffic Check - Get information on traffic conditions around you before you start
+ NAVION Latest Map Gurantee (new customers receive the most up-to-date map when purchasing the app)
+ Google Local Search
+ Click-on-POI - Click into the map and get a list of POIs around this point
+ Safety Camera (permanently installed cameras)
+ Reality View Pro
+ Lane Assistant Pro
+ Speed Assistant
+ NAVIGON Reality Scanner
+ NAVIGON MyRoutes
+ Text-to-Speech and precise spoken announcements
+ Different voices (English accents)
+ Extended Pedestrian Navigation
+ Destination entry with coordinates
+ NAVIGON Fresh Support
+ Can be used in portrait and landscape format
+ 2D and 3D map displays
+ Automatic day and night mode for map display
+ Direct access and navigation to contacts saved in the smartphone’s address book
+ Last Mile - can save automatically your car's position and switches to pedestrian mode for walking of the last mile
+ Take Me Home function with a single click
+ NAVTEQ map material for 44 countries of Europe
NEW: Enhance your system with in-app packages
+ Panorama View 3D
+ NAVIGON FreshMaps XL
+ NAVIGON cockpit
+ TrafficLive
+ The Michelin restaurant and hotel guide
+ The Michelin green guide
+ POI all-in-one (extra POI package)
+ Mobile Alert Live - a new MOBILE danger zone service
+ NAVIGON LPG and Bio-Diesel filling stations
Note:
- Positioning your smartphone correctly in the vehicle is very important to ensure optimal GPS reception and for your own safety! We recommend attaching your telephone to the windscreen with a suitable suction pad holder. Ensure that this is always positioned outside of the range of the airbags!
- NAVIGON is an on-board solution. This means that all map material, voice announcements and system files are saved on the telephone. Therefore no charges or waiting time for data transfer are incurred.
- The Europe version requires approx. 2GB of free memory. Please ensure you have sufficient available mass-storage space (SD card).
- The map material must be downloaded after installing the app via NAVIGON Fresh on a PC or via wireless Internet on the smartphone. Please ensure a reliable and safe connection is available.
- Samsung users: please only download using wireless Internet!
- on first startup a short data connection (ca. 25kB) is required to register your product
Whether in the car, by bike or on foot, NAVIGON hopes you have fun navigating.
|
Näedsa. Sai just mõni aeg tagasi täishinna eest üks jälle ostetud
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo781
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2012
|
04.08.2012 20:11:14
|
|
|
| Kas keegi on kasutanud Navigoni ka muudes Eesti linnades peale Tallinna. Mõtlen näiteks Tartus. Huvitav kas Tartus suudab enamus majanumbeid üles leida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vincento
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2009
|
05.08.2012 18:09:44
|
|
|
| Kas IGo MyWay ja Primole on uuemat Eesti TOM-TOM kaarti kui 2011 oma? Vaatasin Et Navteq 2012 Q1 kaardil pole osasid teid peal, mis on 2011 TomTom kaardil olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
05.08.2012 22:58:08
|
|
|
| Vincento kirjutas: |
| Kas IGo MyWay ja Primole on uuemat Eesti TOM-TOM kaarti kui 2011 oma? Vaatasin Et Navteq 2012 Q1 kaardil pole osasid teid peal, mis on 2011 TomTom kaardil olemas. |
tomtom 2011 oli mitu versiooni, millest jutt käib? aga tglt pole vahet kuna veel pole jah uuemaid 2012 kaarte.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vincento
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2009
|
06.08.2012 08:17:08
|
|
|
| Hetkel on mul TomTomi kaart selline - Estonia_83_TomTom_2011.12_111230 ja Navteq kaart - Estonia_83_NQ_2012.Q1_120627
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
06.08.2012 14:49:33
|
|
|
| need ongi viimased
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
07.08.2012 23:57:24
|
|
|
| Kristo781 kirjutas: |
| Kas keegi on kasutanud Navigoni ka muudes Eesti linnades peale Tallinna. Mõtlen näiteks Tartus. Huvitav kas Tartus suudab enamus majanumbeid üles leida? |
Tartus käin kahjuks ainult kord 5 aasta jooksul, aga nädalavahetusel sai Pärnus ringi vuratud ning seal toimis ilusti. Lisaks märkasin, et erinevalt Tallinn-Tartu kiiruskaameratest, ei tea kahjuks Navigon Tallinn-Pärnu kaameratest midagi.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.08.2012 14:48:29
|
|
|
Augusti [Digi] ajakirjas kh väheke neist erinevatest appidest juttu.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.08.2012 08:25:48
|
|
|
| Kas Sygicu 12.1 prooviversiooni, millel tavapärasest pikem katsetusaeg, on keegi näinud kuskil?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
09.08.2012 13:18:09
|
|
|
Panin endale Navigoni 4.5.0 peale, krt see google mapsi integreeritus on küll väga mugav asi. Tundub nagu gramm kiirem ka olevat. Soovitan
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.08.2012 19:05:05
|
|
|
Kiirem ja sujuvam on ta küll . Google integratsoon on jah suht mugav.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vincento
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2009
|
09.08.2012 19:48:56
|
|
|
| XT kirjutas: |
Panin endale Navigoni 4.5.0 peale, krt see google mapsi integreeritus on küll väga mugav asi. Tundub nagu gramm kiirem ka olevat. Soovitan  |
Kas enne kui seda 4.5.0 peale panna peab mingi vanema versiooni peale laskma? Kas Navigon töötab internetis olles või ka ainult gps'ga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.08.2012 20:17:05
|
|
|
Vanemad versioonid tuleb maha installida ennem ja siis uus peale. Töötab täiesti offline kaardiga, mida pakub üle wifi paigaldada. mobiilset internetti kasutab vaid alguses korraks gps fixi saamiseks.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
09.08.2012 20:28:36
|
|
|
| Mina lasin otse vana 4.1.3 peale ja töötab ka väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.08.2012 20:30:24
|
|
|
Natuke lugesin teemat, aga mis see kõige parem kaardirakendus siis oleks androidile? galaxy s2-ga tegemist.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
09.08.2012 20:32:20
|
|
|
| Mina soovitan Navigoni, tõesti hea navigaator, kaarte on terve maailma kohta, täpne ja kiire. Aga valikut on, võid ju nad kõik ära proovida ja vaadata mis kõige rohkem meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.08.2012 20:46:15
|
|
|
Täpsustan, missugune tasuta kaardirakendus oleks parim?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pindit
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
09.08.2012 21:10:47
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Täpsustan, missugune tasuta kaardirakendus oleks parim? |
pregu müügil olevas Digis just testitud tasuta gepse...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
09.08.2012 22:02:22
|
|
|
| mind häirib navigoni puhul eesti keele puudumine, nii UI kui juhatus. ja esialgsel testil käskis Pärnus pöörata ühest kohast kust reaalselt ei saa seda teha ei saa, pole ühendust kahe teevahel. Primo näiteks seda viga ei teinud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rv30
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2007
|
11.08.2012 16:38:52
|
|
|
| Proovisin ka huvi pärast OsmAnd'i. Kohati on OSM kaart tunduvalt parem kui Navteq'i või Tele Atlas'e oma. Otsustasin toetada projekti ja ostsin OsmAnd+
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.08.2012 21:11:58
|
|
|
Probleem tekib aga sellega, et arendaja ei maksa kaardiserveri eest tasusid, mis loob olukorra, nagu on "Locusel"; OSM kaardid on suurematel suumidel lihtsalt lukus üleliigse tarbimise tõttu; e appi eest maksad, aga arendaja kaardipakkujaid ei toeta.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|