Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sput
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2005




sõnum 27.07.2012 11:51:46 vasta tsitaadiga

Mul oli Xperia S-iga sama case aga leidsin mingi slovaki Galaxy III seadistused kus reso on sama ning asi hakkas ilusti toimima. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 11:56:41 vasta tsitaadiga

sput kirjutas:
Mul oli Xperia S-iga sama case aga leidsin mingi slovaki Galaxy III seadistused kus reso on sama ning asi hakkas ilusti toimima. icon_smile.gif

Link please ? beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sput
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2005




sõnum 27.07.2012 12:17:55 vasta tsitaadiga

Otsi: ...za Samsung Galaxy S3
Eile igastahes oli nii
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 12:27:17 vasta tsitaadiga

oujee, leidsin ja töötab, tänx! icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 14:53:29 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Kas keegi on iGo Primo Final Editionil sellest probleemist lahti saanud?:
User interface resolution [720x1280] is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application.

Xperia S

HELP PLEASE!


Mul sama lugu ikka siiani. WiMo peal polnud kunagi probleemi, kõik funksib copy-paste meetodil. Androidi peal aint häda ja viletsus :/

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 27.07.2012 19:37:43 vasta tsitaadiga

iGo Primo Finalil on multi touch zoom kül hea asi thumbs_up.gif
aga minu arust on see miinus, et seda ülemist riba pole näha, kus näitab akut ja kella.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 27.07.2012 21:05:09 vasta tsitaadiga

Tere.

iGO9.6.7.235654 320x240
Kõik töötab. Sateliidid leiab üles, näitab kaarte.

Kui teha otsing saab valida riiki, linna ja tänavat aga kui vajutada otsingu aknasse, siis klaviatuuri ei kuvata.
Lihtsalt "beep" ja kõik.
Tundub, et sys.txt või data.zip pole vist ikka päris õige.
On kellelgi ideesid milles asi võiks olla?

Edit 02.08.2012 - sain õige Lang_Estonian.zip faili

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!


viimati muutis jyrka20 02.08.2012 15:57:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 21:30:23 vasta tsitaadiga

panin siis ka peale uue igo, navigeerima täna küll ei hakka, aga tundub kuidagi sõbralikum icon_smile.gif
kas on mõtet NAVTEQ viimane kaart peale panna, või teleatlase 2011 lõpp on parem ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 21:47:30 vasta tsitaadiga

naviteq kaart näitab selle viimase primoga lihtsalt ringi sõites teede ääres olevate talude nimesid samuti, otsingut pole veel proovinud kasutada kuid minu jaoks väga vajalik info.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 28.07.2012 00:19:58 vasta tsitaadiga

jyrka20 kirjutas:

Kahjuks 320x240 resolutsiooni pole icon_sad.gif

nüüd on juba
samsa galaxy y toimib toas. õue ei viitsi veel minna. graafika on paigas vähemalt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 28.07.2012 00:47:16 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
jyrka20 kirjutas:

Kahjuks 320x240 resolutsiooni pole icon_sad.gif

nüüd on juba
samsa galaxy y toimib toas. õue ei viitsi veel minna. graafika on paigas vähemalt


Kas aadressi otsingut saad teha.
Minul klaviatuuri pole aadressiotsingus.
Tänava nime näiteks kirjutada ei saa.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 29.07.2012 12:58:05 vasta tsitaadiga

Kas Primo tunnistab kompassi jalakäija reziimis ja kas ta ikka vanu myway kaarte tunnistab
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 18:21:59 vasta tsitaadiga

Kaardid on samad (v8.3). Tegu on ju teede navigaatoriga punktist A punkti B. Milleks süd-west-nord-ost enam vaja?

Ogre kirjutas:
iGo Primo Finalil on multi touch zoom kül hea asi thumbs_up.gif
aga minu arust on see miinus, et seda ülemist riba pole näha, kus näitab akut ja kella.


sys.txt failis võta reso juures olev ":fullscreen" maha

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 16:42:32 vasta tsitaadiga

Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 17:45:00 vasta tsitaadiga

Väiksed külad on navigonil olemas, talude nimesid teadis kuid paigutas kaardile valesti.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 01.08.2012 12:12:20 vasta tsitaadiga

jyrka20 kirjutas:

Kas aadressi otsingut saad teha.
Minul klaviatuuri pole aadressiotsingus.
Tänava nime näiteks kirjutada ei saa.



sain ka sellest nüüd jagu, tuli muuta natuke keelefaili
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 01.08.2012 19:36:52 vasta tsitaadiga

XT kirjutas:
Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne).

Autoga sõites ei jää, aga jalutades joonistab. Nii palju kui mina neid vajanud olen, olen nagu õigesse kohta saanud. Võid ju öelda valla ja talu nime, saaksin järgi vaadata ning screeni teha. Saad selle järgi ise otsustada, kui täpne see siis on. icon_rolleyes.gif

Edit: wow icon_eek.gif just avastasin, et uus Navigon 4.5.0 versioon on väljas ning kuni 12. august -25% allahinnatud.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 01.08.2012 20:47:24 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
jyrka20 kirjutas:

Kas aadressi otsingut saad teha.
Minul klaviatuuri pole aadressiotsingus.
Tänava nime näiteks kirjutada ei saa.



sain ka sellest nüüd jagu, tuli muuta natuke keelefaili
Spoiler Spoiler Spoiler


Palun kas sa ei jagaks seda informatsiooni mida muuta või kuidas muuta?
Oleksin väga tänulik.

Edit 02.08.2012 - Tänud! Sain õige Lang_Estonian.zip faili

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!


viimati muutis jyrka20 02.08.2012 15:59:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 21:07:25 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
XT kirjutas:
Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne).

Autoga sõites ei jää, aga jalutades joonistab. Nii palju kui mina neid vajanud olen, olen nagu õigesse kohta saanud. Võid ju öelda valla ja talu nime, saaksin järgi vaadata ning screeni teha. Saad selle järgi ise otsustada, kui täpne see siis on. icon_rolleyes.gif

Edit: wow icon_eek.gif just avastasin, et uus Navigon 4.5.0 versioon on väljas ning kuni 12. august -25% allahinnatud.
Spoiler Spoiler Spoiler
On siis tõesti seda 50€ väärt? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 21:20:12 vasta tsitaadiga

Ma juba kasutan seda uusimat Navigoni, täitsa ilusti juhatab ja väga täpselt. Ainuke asi selles, et pole seda autoga maha joonistamise jälge. Muidu väga hea navigaator.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MZ
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2009




sõnum 01.08.2012 22:46:25 vasta tsitaadiga

Mul vaja usaldusväärset ning toimivat androidi navi rakendust. Kasutan navi 99% Tallinnas. Seni kasutasin Waze, mis mulle ka väga meeldib kuid olen täheldanud, et Waze ei tule majade vahel navigeerimisega just kõige edukamalt toime. Seega mis oleks praegusel hetkel kõige parem navi rakendus ?
Navigon või ehk siis juba navi seade oluliselt parem - TOm Tom, Garmin?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 22:56:10 vasta tsitaadiga

Ma küsin otse: On androidile olemas mõni nav app, mis suudab ka majade numbreid näidata?

iGo + Regio kaardid seda ei tee.

Samas symbiani all garmin + regio on kõik majanumbrid kenasti olemas. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 22:56:59 vasta tsitaadiga

Navigon saab tallinnas väga hästi hakkama olen reaalselt kasutanud. Navigon maja nr ei näita, aga kui paned otsingusse siis näitab täpselt õigesse kohta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 00:05:18 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen ka, et miks on vaja näidata kuskil (kaardil?) veel eraldi maja numbrit. Kui juhatab sind õige maja juurde, siis on ju kõik ok?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 00:28:11 vasta tsitaadiga

See viiks kaardi nii kirjuks ka, et siis ei saaks ööd ei mütsi aru.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 02.08.2012 09:37:16 vasta tsitaadiga

Mismoodi oleks võimalik leida Igo'l nii MyWay ja Primo otsida maja millel on number ja täht (näiteks 1A)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 17:15:14 vasta tsitaadiga

Vincento kirjutas:
Mismoodi oleks võimalik leida Igo'l nii MyWay ja Primo otsida maja millel on number ja täht (näiteks 1A)

ei olegi võimalik, navigeerid maja nr 1 ette ja vaatad veidi ringi icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 17:26:02 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Vincento kirjutas:
Mismoodi oleks võimalik leida Igo'l nii MyWay ja Primo otsida maja millel on number ja täht (näiteks 1A)

ei olegi võimalik, navigeerid maja nr 1 ette ja vaatad veidi ringi icon_smile.gif
jah?
Nii võidki mõnda maja otsima jääda.

Mul on üks juhus olnud, kus maja nr xx oli tee ääres, samas nr xxA oli oma 500m eemal alles. Vahepeal oli terve joru teisi numbreid icon_rolleyes.gif
Ma ei teagi, mis krdi loogikaga neid numbreid ja tähti seal jaotatud oli.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 21:57:41 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
XT kirjutas:
Kas uusimal Navigonil jääb ka läbi sõidetud teedele jälg? Või on mingi hea täpne proge, mis suudab seda teha? Aga on ka täpne eesti suhtes(talud, väiksed külad jne).

Autoga sõites ei jää, aga jalutades joonistab. Nii palju kui mina neid vajanud olen, olen nagu õigesse kohta saanud. Võid ju öelda valla ja talu nime, saaksin järgi vaadata ning screeni teha. Saad selle järgi ise otsustada, kui täpne see siis on. icon_rolleyes.gif

Edit: wow icon_eek.gif just avastasin, et uus Navigon 4.5.0 versioon on väljas ning kuni 12. august -25% allahinnatud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Näedsa. Sai just mõni aeg tagasi täishinna eest üks jälle ostetud icon_sad.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo781
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2012




sõnum 04.08.2012 20:11:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kasutanud Navigoni ka muudes Eesti linnades peale Tallinna. Mõtlen näiteks Tartus. Huvitav kas Tartus suudab enamus majanumbeid üles leida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 05.08.2012 18:09:44 vasta tsitaadiga

Kas IGo MyWay ja Primole on uuemat Eesti TOM-TOM kaarti kui 2011 oma? Vaatasin Et Navteq 2012 Q1 kaardil pole osasid teid peal, mis on 2011 TomTom kaardil olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 05.08.2012 22:58:08 vasta tsitaadiga

Vincento kirjutas:
Kas IGo MyWay ja Primole on uuemat Eesti TOM-TOM kaarti kui 2011 oma? Vaatasin Et Navteq 2012 Q1 kaardil pole osasid teid peal, mis on 2011 TomTom kaardil olemas.


tomtom 2011 oli mitu versiooni, millest jutt käib? aga tglt pole vahet kuna veel pole jah uuemaid 2012 kaarte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 06.08.2012 08:17:08 vasta tsitaadiga

Hetkel on mul TomTomi kaart selline - Estonia_83_TomTom_2011.12_111230 ja Navteq kaart - Estonia_83_NQ_2012.Q1_120627
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.08.2012 14:49:33 vasta tsitaadiga

need ongi viimased
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 07.08.2012 23:57:24 vasta tsitaadiga

Kristo781 kirjutas:
Kas keegi on kasutanud Navigoni ka muudes Eesti linnades peale Tallinna. Mõtlen näiteks Tartus. Huvitav kas Tartus suudab enamus majanumbeid üles leida?
Tartus käin kahjuks ainult kord 5 aasta jooksul, aga nädalavahetusel sai Pärnus ringi vuratud ning seal toimis ilusti. Lisaks märkasin, et erinevalt Tallinn-Tartu kiiruskaameratest, ei tea kahjuks Navigon Tallinn-Pärnu kaameratest midagi.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 14:48:29 vasta tsitaadiga

Augusti [Digi] ajakirjas kh väheke neist erinevatest appidest juttu.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 08:25:48 vasta tsitaadiga

Kas Sygicu 12.1 prooviversiooni, millel tavapärasest pikem katsetusaeg, on keegi näinud kuskil?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 13:18:09 vasta tsitaadiga

Panin endale Navigoni 4.5.0 peale, krt see google mapsi integreeritus on küll väga mugav asi. Tundub nagu gramm kiirem ka olevat. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 09.08.2012 19:05:05 vasta tsitaadiga

Kiirem ja sujuvam on ta küll thumbs_up.gif. Google integratsoon on jah suht mugav.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 09.08.2012 19:48:56 vasta tsitaadiga

XT kirjutas:
Panin endale Navigoni 4.5.0 peale, krt see google mapsi integreeritus on küll väga mugav asi. Tundub nagu gramm kiirem ka olevat. Soovitan thumbs_up.gif

Kas enne kui seda 4.5.0 peale panna peab mingi vanema versiooni peale laskma? Kas Navigon töötab internetis olles või ka ainult gps'ga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 09.08.2012 20:17:05 vasta tsitaadiga

Vanemad versioonid tuleb maha installida ennem ja siis uus peale. Töötab täiesti offline kaardiga, mida pakub üle wifi paigaldada. mobiilset internetti kasutab vaid alguses korraks gps fixi saamiseks.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 20:28:36 vasta tsitaadiga

Mina lasin otse vana 4.1.3 peale ja töötab ka väga hästi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 20:30:24 vasta tsitaadiga

Natuke lugesin teemat, aga mis see kõige parem kaardirakendus siis oleks androidile? galaxy s2-ga tegemist.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 20:32:20 vasta tsitaadiga

Mina soovitan Navigoni, tõesti hea navigaator, kaarte on terve maailma kohta, täpne ja kiire. Aga valikut on, võid ju nad kõik ära proovida ja vaadata mis kõige rohkem meeldib.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 20:46:15 vasta tsitaadiga

Täpsustan, missugune tasuta kaardirakendus oleks parim?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pindit
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 21:10:47 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Täpsustan, missugune tasuta kaardirakendus oleks parim?

pregu müügil olevas Digis just testitud tasuta gepse...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 09.08.2012 22:02:22 vasta tsitaadiga

mind häirib navigoni puhul eesti keele puudumine, nii UI kui juhatus. ja esialgsel testil käskis Pärnus pöörata ühest kohast kust reaalselt ei saa seda teha ei saa, pole ühendust kahe teevahel. Primo näiteks seda viga ei teinud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2012 22:16:22 vasta tsitaadiga

Endale meeldib OsmAnd https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5vc21hbmQiXQ..
Openstreets map, majad peal olemas, majadel ka suuremas osas numbrid olemas thumbs_up.gif

Kuidagi peaks ideeliselt saama vist ka mitut kaartikihti kasutada korraga. Samas by default pakub vaid allalaadimiseks openstreetsmap-i.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 16:38:52 vasta tsitaadiga

Proovisin ka huvi pärast OsmAnd'i. Kohati on OSM kaart tunduvalt parem kui Navteq'i või Tele Atlas'e oma. Otsustasin toetada projekti ja ostsin OsmAnd+
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:11:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Endale meeldib OsmAnd https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5vc21hbmQiXQ..
Openstreets map, majad peal olemas, majadel ka suuremas osas numbrid olemas thumbs_up.gif

Kuidagi peaks ideeliselt saama vist ka mitut kaartikihti kasutada korraga. Samas by default pakub vaid allalaadimiseks openstreetsmap-i.

Probleem tekib aga sellega, et arendaja ei maksa kaardiserveri eest tasusid, mis loob olukorra, nagu on "Locusel"; OSM kaardid on suurematel suumidel lihtsalt lukus üleliigse tarbimise tõttu; e appi eest maksad, aga arendaja kaardipakkujaid ei toeta.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.