Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2012 23:35:32 vasta tsitaadiga

Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi icon_rolleyes.gif Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 00:02:54 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi icon_rolleyes.gif Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest.
Möh? Meil aeti kõik esimesel päeval sauna juures kiilaks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 00:20:28 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
Renka kirjutas:
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi icon_rolleyes.gif Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest.
Möh? Meil aeti kõik esimesel päeval sauna juures kiilaks.


Et siis žiletiga pea paljaks saunas nagu aru saan? Mis kuradi aasta see oli? Siin riigis ikka?

Vähemalt praeguses KV-s on ilma otsikuta masinaga juuste lühikeseks lõikamine - nö pea paljaks. Mingit kohustuslikku žiletirallit nüüd küll pole.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 12.07.2012 00:58:15 vasta tsitaadiga

Gaasimaske on ka päris "mõnus" peast sikutada, kui juuksed peas on. Alguses võibolla tõesti on harjumatu kiilakas olla, aga sellega harjub kiiresti ära ja lõpuks on endal ka mugavam.

Zilettiga puhtaks ajama ei pea ennast, masinaga nulli ajamine on OK. Kui keegi zilettiga puhtaks ajas, pid terve rühm endal pead teraga üle käima (rühm on ühtne).

Mind häiris kõige rohkem, selle sõdur on korrektne juures see, et tsiviilis ei ole ma never ever pidanud endal kukla karvu kah ziletiga üle käima aga ajateenistuses on see sama teema nagu hommikul habeme ajamine. Isiklikult endal on nahk tundlikum ja seda oli päris ebameeldiv teha.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 17:24:05 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
2ndalpha kirjutas:
Renka kirjutas:
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi icon_rolleyes.gif Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest.
Möh? Meil aeti kõik esimesel päeval sauna juures kiilaks.


Et siis žiletiga pea paljaks saunas nagu aru saan? Mis kuradi aasta see oli? Siin riigis ikka?

Vähemalt praeguses KV-s on ilma otsikuta masinaga juuste lühikeseks lõikamine - nö pea paljaks. Mingit kohustuslikku žiletirallit nüüd küll pole.
Ok, meie arusaam kiilakast on natuke erinev icon_smile.gif
Ikka 3mm.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 18:46:56 vasta tsitaadiga

Kas sbk ajal on riigipühal koju saamine ainult unistus või on väike võimalus linnaloale?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 18:51:17 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
Kas sbk ajal on riigipühal koju saamine ainult unistus või on väike võimalus linnaloale?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 18:52:45 vasta tsitaadiga

Unistada on tore... icon_lol.gif

Muidugi võib ka õnneks minna, aga väga kahtlen.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 18:57:42 vasta tsitaadiga

no eelmine aasta sai mingist patist sbk ajal linnaloale, et raha kokku hoida...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 29.07.2012 20:43:05 vasta tsitaadiga

Meil (Virus) said m6ned ryhmakaaslased Tapal esitatud n2idendi v6idu eest v2ljaloale. Mingi 8. ndl oli vist. V6rdluseks, 11. n2dalal said k6ik.
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 09:32:13 vasta tsitaadiga

eriti vahet pole, kas saad sbk ajal koju või mitte... eks tahaks ikka, aga praegu on aeg ikka metsikult kiirelt läinud. Nädalavahetused ainult venivad, ei oska selle vaba ajaga midagi muud tarka teha kui lugeda või joosta. Ainult poolteist kuud veel:)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 11:57:08 vasta tsitaadiga

Poolteist kuud veel?
Millal teid vabastatakse?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 11:59:10 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Poolteist kuud veel?
Millal teid vabastatakse?


Juulis võeti kui SBK on poolteist kuud veel...

Vabastatakse peale kevadtormi, kui see veel järgmine aasta toimub

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 13:46:38 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Azatris kirjutas:
Poolteist kuud veel?
Millal teid vabastatakse?


Juulis võeti kui SBK on poolteist kuud veel...

Vabastatakse peale kevadtormi, kui see veel järgmine aasta toimub


jep, juulis. Teoreetiliselt peaks olema puhkus (kui veab) 21/22 september, vähemalt tapal suurtükis.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 17:13:53 vasta tsitaadiga

25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 18:04:08 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?
Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude poleerimine, traktoriga sõitmine.. ? Igaühe jaoks neist valikutest võiks leida väeosa, kus sellele rõhku pannakse. icon_smile.gif Tapa valikud on muidugi riskantsed .. seal mängitakse kohapeal ümber nii ehk nii.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ITpoiss
HV vaatleja
ITpoiss

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 12:45:10 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
RaidoR kirjutas:
25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?
Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude poleerimine, traktoriga sõitmine.. ? Igaühe jaoks neist valikutest võiks leida väeosa, kus sellele rõhku pannakse. icon_smile.gif Tapa valikud on muidugi riskantsed .. seal mängitakse kohapeal ümber nii ehk nii.

Sõber just läks juulis teenima Tapale, kohapeal anti valida kuhu minna tahad, kedagi kusagile suvaliselt ei pandud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 13:57:14 vasta tsitaadiga

ITpoiss kirjutas:
Fukiku kirjutas:
RaidoR kirjutas:
25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?
Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude poleerimine, traktoriga sõitmine.. ? Igaühe jaoks neist valikutest võiks leida väeosa, kus sellele rõhku pannakse. icon_smile.gif Tapa valikud on muidugi riskantsed .. seal mängitakse kohapeal ümber nii ehk nii.

Sõber just läks juulis teenima Tapale, kohapeal anti valida kuhu minna tahad, kedagi kusagile suvaliselt ei pandud.
Jah, aga see tähendab ka seda, et mingi KRA poolt paberile pandud suunamine mõnda konkreetsesse Tapa väeosasse ei pea paika, kui kohapeal valida saab. Ja kui mõni väeosa oma ettenähtud limiidi mehi täis saanud on, siis seda ju enam valida ei saa.. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.08.2012 16:51:37 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?

Mina üritan sinna end pressida. Komisjonis määrati mind küll tapa õhutõrjesse aga eks kohapeal selgub lõplikult.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 17:05:56 vasta tsitaadiga

Andykas, kunas minek?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 21:02:21 vasta tsitaadiga

Kel võimalus valida soovitan pioneeri icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.08.2012 21:24:29 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Andykas, kunas minek?

18 oktoober 2012
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 23:35:44 vasta tsitaadiga

Seda KRA otsust, kuhu minek ei maksa Tapal väga tõsiselt võtta siis, vaadatakse tausta järgi, loevad oskused, haridus, töökogemus jne, mis aladele sobiksid. Mingil määral arvestatakse kindlasti ka soove, vastu tahtmist üldiselt kuhugi ei sunnita.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 09:43:58 vasta tsitaadiga

See aasta siis pärast SBK-d nädalaks koju ei saa, see kompenseeritakse siis 2 päevaga sbk ajal ja kohe pärast sbk lõppu vist veel 2 päevaga. Esimesed vennad said siis juba see nädalavahetus välja.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 09:51:38 vasta tsitaadiga

Eriti jama siis ju, ma oleks pigem selle nädalase puhkuse siis võtnud juba.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.08.2012 10:28:38 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
See aasta siis pärast SBK-d nädalaks koju ei saa, see kompenseeritakse siis 2 päevaga sbk ajal ja kohe pärast sbk lõppu vist veel 2 päevaga. Esimesed vennad said siis juba see nädalavahetus välja.

Millises pataljonis sa oled?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 12:44:26 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
See aasta siis pärast SBK-d nädalaks koju ei saa, see kompenseeritakse siis 2 päevaga sbk ajal ja kohe pärast sbk lõppu vist veel 2 päevaga. Esimesed vennad said siis juba see nädalavahetus välja.

Jõuluajal saab siis rohkem?

Tavaliselt ju oli mingi peale SBKd 10 päeva ja jõuludel ülejäänud 5 või 7, täpselt ei mäleta.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 19:59:01 vasta tsitaadiga

Mina olen Suurtükis.
Nüüd on üks osa puhkusest jõuludel ja teine kuskil kevadel. Täna teatati, et autojuhtidel ikka on vist nädal puhkust pärast sbk-d, naki vennad saavad ikka ainult 2 päeva.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 13.08.2012 22:16:23 vasta tsitaadiga

Kaitseväe ohvitser sõimas Afganistanis hukkunud kaitseväelast

Kõne all olev intsident leidis aset siin:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=271786396261071&set=a.269238539849190.50499.269232936516417&type=3&permPage=1

Nüüdseks juba see kommentaar eemaldatud.

Kupis teeninutel kindlasti Kasvandi kohta huvitavaid jutte pajatada. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 22:52:46 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:

Kupis teeninutel kindlasti Kasvandi kohta huvitavaid jutte pajatada. icon_wink.gif


Eks ikka oleks, kuid miks langeda inimesega samale tasemele avalikus meediaruumis.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 22:53:34 vasta tsitaadiga

Purjus oli kirjutamise ajal?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.08.2012 10:42:20 vasta tsitaadiga

Eks jääb vast kapteni auastmest nüüd ilma, paras lipnikuks alandada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 12:15:47 vasta tsitaadiga

Ja Kasvand oli just see mees, kes mulle korduvalt distsiplinaarmäärustikku tsiteeris...
(Ja tegi pistelisi teste määrustikust, toimkonnavahetuse ajal. Joppas ikka mul, et mu toimkond oli samal ajal kui tema oli pati korrapidaja. Suht tihti oli, et kpt Kasvand- vbl Vaasa vahetus ühtis minu vahetusega)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 14.08.2012 12:21:49 vasta tsitaadiga

Mõnd pilti sellest kaptenist pole kellelgi? Nimed ja näod aastatega meelest läind endal.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 16:43:40 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/hukkunud-sodurit-kritiseerinud-ohvitser-voidakse-teenistusest-vabastada.d?id=64820324
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.08.2012 17:05:01 vasta tsitaadiga

Saab vist sule üldse sappa, hea uudis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 09:23:53 vasta tsitaadiga

Skandaal: miljonäri pojad väidavad, et pidid armees endale relvatoru ees seistes haudu kaevama
http://www.postimees.ee/955406/skandaal-miljonari-pojad-vaidavad-et-pidid-armees-endale-relvatoru-ees-seistes-haudu-kaevama
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.08.2012 09:36:42 vasta tsitaadiga

Et kaeviku kaevamist nähakse nii moodi ... icon_lol.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 09:43:29 vasta tsitaadiga

"Me lubasime, et meie käitumine enam ei kordu, kuid meile vastati, et see neid ei huvita."
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.08.2012 10:00:30 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
"Me lubasime, et meie käitumine enam ei kordu, kuid meile vastati, et see neid ei huvita."


Ja ajakirjanikku ei huvitanud absoluutselt, mis täpsemalt see "käitumine" oli doh.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 11:17:44 vasta tsitaadiga

njah... ma peaks siis jõgesid nutma, et vahipati lahinglaskmiste ajal leitnant meil ees jooksis ja paari meetri kaugusele meie ette valanguid lasi, nii, et nägu mulda täis icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 11:20:26 vasta tsitaadiga

Poisid käisid motivatsiooni otsimas, aga nagu artiklist väljendus- jäi leidmata.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 11:28:11 vasta tsitaadiga

Raske õppustel, kerge lahingus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.08.2012 11:46:09 vasta tsitaadiga

Laatsa slangid, pääsevad kak'iga, selliseid leidub alati
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 15:01:31 vasta tsitaadiga

Sõjavägi on üldse üks krdi hämar organisatsioon
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:51:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Sõjavägi on üldse üks krdi hämar organisatsioon


Iba
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:00:41 vasta tsitaadiga

Mis karistus taolise teo eest on kui määratud on kaitsevekohustus ja sellest kõrvale hoitakse. mingi rahatrahv, erinevate perioodidega vist?

Endal ka hetkel veel pikendus tiksub ent laps kohe 3 aastane,ise saan uue aasta alguses 27 ,mis see viimane eluaasta oligi millal veel võetakse?

Õigel ajal ei võetud nüüd kohustused kaelas, ega väga ei igatse küll enam sinna.
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 30.08.2012 21:13:51 vasta tsitaadiga

-cocain-, Kas kutsuti ajateenistusse?

Kui üksi ühte last kasvatad siis saad ajapikendust või kui on 2 last. Kuni 27 aastaseid kutsutakse. Seega kui kutse enne 27. sünnipäeva kuskile väeossa siis kehvasti.
Kui ajapikenduse saad ja selle lõppedes 28 täis saad siis enam ei taheta sind ajateenistusse.


Sealt ma usun, leiad midagi http://ajateenistus.ee/

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=91


Lihtsalt minemata ära jäta ja leia ikka mingi lahendus.

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=94:ajateenistusse-kutsumine&catid=51:kuesimused-ja-vastused&Itemid=92

tsitaat:
8. Kui suur on karistus ajateenistusse mitteilmumise eest?
Vastavalt kaitseväeteenistuse seaduse § 215'1 karistatakse kutsealust ajateenistuse kohustuse eiramise eest rahatrahviga kuni 300 trahviühikut (1200 eurot) või arestiga.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:40:23 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
-cocain-, Kas kutsuti ajateenistusse?

Kui üksi ühte last kasvatad siis saad ajapikendust või kui on 2 last. Kuni 27 aastaseid kutsutakse. Seega kui kutse enne 27. sünnipäeva kuskile väeossa siis kehvasti.
Kui ajapikenduse saad ja selle lõppedes 28 täis saad siis enam ei taheta sind ajateenistusse.


Sealt ma usun, leiad midagi http://ajateenistus.ee/

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=91


Lihtsalt minemata ära jäta ja leia ikka mingi lahendus.

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=94:ajateenistusse-kutsumine&catid=51:kuesimused-ja-vastused&Itemid=92

tsitaat:
8. Kui suur on karistus ajateenistusse mitteilmumise eest?
Vastavalt kaitseväeteenistuse seaduse § 215'1 karistatakse kutsealust ajateenistuse kohustuse eiramise eest rahatrahviga kuni 300 trahviühikut (1200 eurot) või arestiga.


Tuli kutse arslikku jah. Minemata ma kindlasti ei jäta, olen 4x juba seal käinud icon_biggrin.gif , lihtsalt kui ikkagi seekord otsustavad et olen kõlbulik siis pean mõtlema mis teha.

Üksi last ei kasvata ent olen ainus peres kes reaalselt raha sisse toob ja arveid maksab. Hästi ei kujuta seda ette kui naine peaks seda tegema hakkama.

Kutse oktoobri lõpuks, 27 saan uue aasta Jaanuari alguses.

Minna ma kindlasti enam ei kavatse, sooviks lihtsal asja kuidagi rahumeelselt lahendada icon_wink.gif Raskeks teevad elu.

Eks tervise poolest ma ilmselt ei peakski sinna minema, töö on olnud selline ja ka oma jälje jätnud ent midagi konkreetset mul neile ette näidata pole.
Lampjalgu, hemoroide vms icon_lol.gif


Pole selline inimene kes viitsiks simuleerida seal, psühhiaatri juures segast mängida vms.


Kui oli õige aeg siis algsetel aastatel sain pikendust kehamassi indeksi tõttu (nii kummaline kui see pole kaalusin oma pikkuse tõttu liiga vähe ja ei tahetud mind sinna), siis oli autoõnnetus (selg sai veidi kahjustada) ja siis sain juba lapse tõttu.
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 14:00:23 vasta tsitaadiga

Arstilik komisjon oli paras nali.. midagi ei küsitud pm, lihtsalt tuima näoga paberile tempel peale.. "psühholoog" küsis vaevu 3 küsimust.. Eelmine nädal oli põlvevigastus mul, lonkasin kohale, rääkisin "kirurgile" asjast, sellel ajal mil rääkisin oli tal juba tempel löödud.. rõve vanamutt. icon_confused.gif Sittagi ei tehtud, aga ikka läks 5 tundi aega.. ajuvaba.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.