|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
11.07.2012 23:35:32
|
|
|
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
12.07.2012 00:02:54
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest. |
Möh? Meil aeti kõik esimesel päeval sauna juures kiilaks.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.07.2012 00:20:28
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest. |
Möh? Meil aeti kõik esimesel päeval sauna juures kiilaks. |
Et siis žiletiga pea paljaks saunas nagu aru saan? Mis kuradi aasta see oli? Siin riigis ikka?
Vähemalt praeguses KV-s on ilma otsikuta masinaga juuste lühikeseks lõikamine - nö pea paljaks. Mingit kohustuslikku žiletirallit nüüd küll pole.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
synt3r
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2007
|
12.07.2012 00:58:15
|
|
|
Gaasimaske on ka päris "mõnus" peast sikutada, kui juuksed peas on. Alguses võibolla tõesti on harjumatu kiilakas olla, aga sellega harjub kiiresti ära ja lõpuks on endal ka mugavam.
Zilettiga puhtaks ajama ei pea ennast, masinaga nulli ajamine on OK. Kui keegi zilettiga puhtaks ajas, pid terve rühm endal pead teraga üle käima (rühm on ühtne).
Mind häiris kõige rohkem, selle sõdur on korrektne juures see, et tsiviilis ei ole ma never ever pidanud endal kukla karvu kah ziletiga üle käima aga ajateenistuses on see sama teema nagu hommikul habeme ajamine. Isiklikult endal on nahk tundlikum ja seda oli päris ebameeldiv teha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
12.07.2012 17:24:05
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| 2ndalpha kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Kiilaks ei aeta KVs küll kedagi Ma mäletan, et meil rühmas keegi ise ajas ja sai kaadri käest mõõda kukalt vist isegi selle eest. |
Möh? Meil aeti kõik esimesel päeval sauna juures kiilaks. |
Et siis žiletiga pea paljaks saunas nagu aru saan? Mis kuradi aasta see oli? Siin riigis ikka?
Vähemalt praeguses KV-s on ilma otsikuta masinaga juuste lühikeseks lõikamine - nö pea paljaks. Mingit kohustuslikku žiletirallit nüüd küll pole. |
Ok, meie arusaam kiilakast on natuke erinev
Ikka 3mm.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
29.07.2012 18:46:56
|
|
|
| Kas sbk ajal on riigipühal koju saamine ainult unistus või on väike võimalus linnaloale?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
29.07.2012 18:51:17
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
| Kas sbk ajal on riigipühal koju saamine ainult unistus või on väike võimalus linnaloale? |
Spoiler 
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
29.07.2012 18:52:45
|
|
|
Unistada on tore...
Muidugi võib ka õnneks minna, aga väga kahtlen.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.07.2012 18:57:42
|
|
|
| no eelmine aasta sai mingist patist sbk ajal linnaloale, et raha kokku hoida...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
29.07.2012 20:43:05
|
|
|
Meil (Virus) said m6ned ryhmakaaslased Tapal esitatud n2idendi v6idu eest v2ljaloale. Mingi 8. ndl oli vist. V6rdluseks, 11. n2dalal said k6ik.
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
05.08.2012 09:32:13
|
|
|
| eriti vahet pole, kas saad sbk ajal koju või mitte... eks tahaks ikka, aga praegu on aeg ikka metsikult kiirelt läinud. Nädalavahetused ainult venivad, ei oska selle vaba ajaga midagi muud tarka teha kui lugeda või joosta. Ainult poolteist kuud veel:)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
05.08.2012 11:57:08
|
|
|
Poolteist kuud veel?
Millal teid vabastatakse?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.08.2012 11:59:10
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Poolteist kuud veel?
Millal teid vabastatakse? |
Juulis võeti kui SBK on poolteist kuud veel...
Vabastatakse peale kevadtormi, kui see veel järgmine aasta toimub
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
05.08.2012 13:46:38
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Poolteist kuud veel?
Millal teid vabastatakse? |
Juulis võeti kui SBK on poolteist kuud veel...
Vabastatakse peale kevadtormi, kui see veel järgmine aasta toimub |
jep, juulis. Teoreetiliselt peaks olema puhkus (kui veab) 21/22 september, vähemalt tapal suurtükis.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
07.08.2012 17:13:53
|
|
|
| 25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
07.08.2012 18:04:08
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| 25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje? |
Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude poleerimine, traktoriga sõitmine.. ? Igaühe jaoks neist valikutest võiks leida väeosa, kus sellele rõhku pannakse. Tapa valikud on muidugi riskantsed .. seal mängitakse kohapeal ümber nii ehk nii.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ITpoiss
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2011
|
08.08.2012 12:45:10
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| RaidoR kirjutas: |
| 25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje? |
Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude poleerimine, traktoriga sõitmine.. ? Igaühe jaoks neist valikutest võiks leida väeosa, kus sellele rõhku pannakse. Tapa valikud on muidugi riskantsed .. seal mängitakse kohapeal ümber nii ehk nii. |
Sõber just läks juulis teenima Tapale, kohapeal anti valida kuhu minna tahad, kedagi kusagile suvaliselt ei pandud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
08.08.2012 13:57:14
|
|
|
| ITpoiss kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| RaidoR kirjutas: |
| 25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje? |
Aga mis sind ennast huvitab? Mudas roomamine, politsei mängimine, suurte torude poleerimine, traktoriga sõitmine.. ? Igaühe jaoks neist valikutest võiks leida väeosa, kus sellele rõhku pannakse. Tapa valikud on muidugi riskantsed .. seal mängitakse kohapeal ümber nii ehk nii. |
Sõber just läks juulis teenima Tapale, kohapeal anti valida kuhu minna tahad, kedagi kusagile suvaliselt ei pandud. |
Jah, aga see tähendab ka seda, et mingi KRA poolt paberile pandud suunamine mõnda konkreetsesse Tapa väeosasse ei pea paika, kui kohapeal valida saab. Ja kui mõni väeosa oma ettenähtud limiidi mehi täis saanud on, siis seda ju enam valida ei saa..
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
08.08.2012 16:51:37
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| 25. sept arstlikku minek. Kuuldavasti saab seal soovi avaldada väeosa suhtes. Mis oleks mõistlik - Tapa õhutõrje? |
Mina üritan sinna end pressida. Komisjonis määrati mind küll tapa õhutõrjesse aga eks kohapeal selgub lõplikult.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
08.08.2012 17:05:56
|
|
|
| Andykas, kunas minek?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
08.08.2012 21:02:21
|
|
|
Kel võimalus valida soovitan pioneeri
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
08.08.2012 21:24:29
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| Andykas, kunas minek? |
18 oktoober 2012
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
08.08.2012 23:35:44
|
|
|
| Seda KRA otsust, kuhu minek ei maksa Tapal väga tõsiselt võtta siis, vaadatakse tausta järgi, loevad oskused, haridus, töökogemus jne, mis aladele sobiksid. Mingil määral arvestatakse kindlasti ka soove, vastu tahtmist üldiselt kuhugi ei sunnita.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
12.08.2012 09:43:58
|
|
|
| See aasta siis pärast SBK-d nädalaks koju ei saa, see kompenseeritakse siis 2 päevaga sbk ajal ja kohe pärast sbk lõppu vist veel 2 päevaga. Esimesed vennad said siis juba see nädalavahetus välja.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
12.08.2012 09:51:38
|
|
|
| Eriti jama siis ju, ma oleks pigem selle nädalase puhkuse siis võtnud juba.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.08.2012 10:28:38
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| See aasta siis pärast SBK-d nädalaks koju ei saa, see kompenseeritakse siis 2 päevaga sbk ajal ja kohe pärast sbk lõppu vist veel 2 päevaga. Esimesed vennad said siis juba see nädalavahetus välja. |
Millises pataljonis sa oled?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
12.08.2012 12:44:26
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| See aasta siis pärast SBK-d nädalaks koju ei saa, see kompenseeritakse siis 2 päevaga sbk ajal ja kohe pärast sbk lõppu vist veel 2 päevaga. Esimesed vennad said siis juba see nädalavahetus välja. |
Jõuluajal saab siis rohkem?
Tavaliselt ju oli mingi peale SBKd 10 päeva ja jõuludel ülejäänud 5 või 7, täpselt ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.08.2012 19:59:01
|
|
|
Mina olen Suurtükis.
Nüüd on üks osa puhkusest jõuludel ja teine kuskil kevadel. Täna teatati, et autojuhtidel ikka on vist nädal puhkust pärast sbk-d, naki vennad saavad ikka ainult 2 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
13.08.2012 22:52:46
|
|
|
| Kontakt kirjutas: |
Kupis teeninutel kindlasti Kasvandi kohta huvitavaid jutte pajatada.  |
Eks ikka oleks, kuid miks langeda inimesega samale tasemele avalikus meediaruumis.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.08.2012 22:53:34
|
|
|
| Purjus oli kirjutamise ajal?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.08.2012 10:42:20
|
|
|
| Eks jääb vast kapteni auastmest nüüd ilma, paras lipnikuks alandada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
14.08.2012 12:15:47
|
|
|
Ja Kasvand oli just see mees, kes mulle korduvalt distsiplinaarmäärustikku tsiteeris...
(Ja tegi pistelisi teste määrustikust, toimkonnavahetuse ajal. Joppas ikka mul, et mu toimkond oli samal ajal kui tema oli pati korrapidaja. Suht tihti oli, et kpt Kasvand- vbl Vaasa vahetus ühtis minu vahetusega)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
14.08.2012 12:21:49
|
|
|
Mõnd pilti sellest kaptenist pole kellelgi? Nimed ja näod aastatega meelest läind endal.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.08.2012 17:05:01
|
|
|
| Saab vist sule üldse sappa, hea uudis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
30.08.2012 09:36:42
|
|
|
Et kaeviku kaevamist nähakse nii moodi ...
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.08.2012 09:43:29
|
|
|
| "Me lubasime, et meie käitumine enam ei kordu, kuid meile vastati, et see neid ei huvita."
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.08.2012 10:00:30
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| "Me lubasime, et meie käitumine enam ei kordu, kuid meile vastati, et see neid ei huvita." |
Ja ajakirjanikku ei huvitanud absoluutselt, mis täpsemalt see "käitumine" oli
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.08.2012 11:17:44
|
|
|
njah... ma peaks siis jõgesid nutma, et vahipati lahinglaskmiste ajal leitnant meil ees jooksis ja paari meetri kaugusele meie ette valanguid lasi, nii, et nägu mulda täis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
30.08.2012 11:20:26
|
|
|
Poisid käisid motivatsiooni otsimas, aga nagu artiklist väljendus- jäi leidmata.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
30.08.2012 11:46:09
|
|
|
Laatsa slangid, pääsevad kak'iga, selliseid leidub alati
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.08.2012 15:01:31
|
|
|
Sõjavägi on üldse üks krdi hämar organisatsioon
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
30.08.2012 20:51:14
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Sõjavägi on üldse üks krdi hämar organisatsioon |
Iba
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
30.08.2012 21:00:41
|
|
|
Mis karistus taolise teo eest on kui määratud on kaitsevekohustus ja sellest kõrvale hoitakse. mingi rahatrahv, erinevate perioodidega vist?
Endal ka hetkel veel pikendus tiksub ent laps kohe 3 aastane,ise saan uue aasta alguses 27 ,mis see viimane eluaasta oligi millal veel võetakse?
Õigel ajal ei võetud nüüd kohustused kaelas, ega väga ei igatse küll enam sinna.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
30.08.2012 21:40:23
|
|
|
Tuli kutse arslikku jah. Minemata ma kindlasti ei jäta, olen 4x juba seal käinud , lihtsalt kui ikkagi seekord otsustavad et olen kõlbulik siis pean mõtlema mis teha.
Üksi last ei kasvata ent olen ainus peres kes reaalselt raha sisse toob ja arveid maksab. Hästi ei kujuta seda ette kui naine peaks seda tegema hakkama.
Kutse oktoobri lõpuks, 27 saan uue aasta Jaanuari alguses.
Minna ma kindlasti enam ei kavatse, sooviks lihtsal asja kuidagi rahumeelselt lahendada Raskeks teevad elu.
Eks tervise poolest ma ilmselt ei peakski sinna minema, töö on olnud selline ja ka oma jälje jätnud ent midagi konkreetset mul neile ette näidata pole.
Lampjalgu, hemoroide vms
Pole selline inimene kes viitsiks simuleerida seal, psühhiaatri juures segast mängida vms.
Kui oli õige aeg siis algsetel aastatel sain pikendust kehamassi indeksi tõttu (nii kummaline kui see pole kaalusin oma pikkuse tõttu liiga vähe ja ei tahetud mind sinna), siis oli autoõnnetus (selg sai veidi kahjustada) ja siis sain juba lapse tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
05.09.2012 14:00:23
|
|
|
Arstilik komisjon oli paras nali.. midagi ei küsitud pm, lihtsalt tuima näoga paberile tempel peale.. "psühholoog" küsis vaevu 3 küsimust.. Eelmine nädal oli põlvevigastus mul, lonkasin kohale, rääkisin "kirurgile" asjast, sellel ajal mil rääkisin oli tal juba tempel löödud.. rõve vanamutt. Sittagi ei tehtud, aga ikka läks 5 tundi aega.. ajuvaba.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|