|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.06.2012 10:31:55
|
|
|
Keegi HV foorumis äritseb nende invisibleshiledidega Ei leia hetkel kiiruga kes,kuid kui otsida siis kindlasti leiad.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.06.2012 10:33:18
|
|
|
vahur või [vahur] vms... tellige silikoonkest ka kindlasti!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.06.2012 13:52:32
|
|
|
Silikoon kest mul peal,otter box ja tänu sellele jäi 1 korra telefon alles Sõitsin mööda linna ringi telefon katusel
Tööl kannan kesta,linnas niisama ei kanna,muidu ei mahu tagatasku
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.06.2012 14:01:29
|
|
|
Müstilised tegelased
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
20.06.2012 22:52:45
|
|
|
OtterBox Impact Case peal olnud mitu kuud, kukkumise ajal on hea rahulik mõelda, et "las kukub"
OtterBoxiga on telefoni ka üsna hea kõrva ja õla vahel hoida, kui vaja rääkida ja mingit teist asja teha samal ajal
Kaks kesta muidu müügiks üle, naispere telefonile "ei sobinud".
EDIT:
Panen ka ühe "müsteeriumi" kirja, äkki kellelgi tekib sama probleem.
Kuna kuulan igal nädalal vähemalt 3 podcasti (originaal RSS-klient on pagana mugav brauseris) ja igal õhtul tirin lapsele vikerraadio õhtujuttu RSSi kaudu, siis on üksikute failide salvestust läbi brauseri palju. Ühel päeval aga ei saanud brauseri kaudu enam midagi alla laadida, viskas pärast lingile vajutamist brauseri lihtsalt kinni. Põhjus oli selles, et allalaadimisaknas olevad toimingud (nii tehtud, kui pooleliolevad) võtsid mingi mäluosa arvatavasti ära. Pärast listi tühjendamist sain jälle nii mp3-sid kui ka pilte alla laadida. Eks probleem väheses süsteemimälus ole.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
21.06.2012 08:42:50
|
|
|
link :: Podcather
| ksl kirjutas: |
OtterBox Impact Case peal olnud mitu kuud, kukkumise ajal on hea rahulik mõelda, et "las kukub"
OtterBoxiga on telefoni ka üsna hea kõrva ja õla vahel hoida, kui vaja rääkida ja mingit teist asja teha samal ajal
Kaks kesta muidu müügiks üle, naispere telefonile "ei sobinud".
EDIT:
Panen ka ühe "müsteeriumi" kirja, äkki kellelgi tekib sama probleem.
Kuna kuulan igal nädalal vähemalt 3 podcasti (originaal RSS-klient on pagana mugav brauseris) ja igal õhtul tirin lapsele vikerraadio õhtujuttu RSSi kaudu, siis on üksikute failide salvestust läbi brauseri palju. Ühel päeval aga ei saanud brauseri kaudu enam midagi alla laadida, viskas pärast lingile vajutamist brauseri lihtsalt kinni. Põhjus oli selles, et allalaadimisaknas olevad toimingud (nii tehtud, kui pooleliolevad) võtsid mingi mäluosa arvatavasti ära. Pärast listi tühjendamist sain jälle nii mp3-sid kui ka pilte alla
laadida. Eks probleem väheses süsteemimälus ole. |
Antud probleemile lahendust ei oska pakkuda, kuid julgeks soovitada Podcatherit. Väga mugav ja üsna edukalt toimiv programm.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
21.06.2012 10:45:50
|
|
|
| TT kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
OtterBox Impact Case peal olnud mitu kuud, kukkumise ajal on hea rahulik mõelda, et "las kukub"
OtterBoxiga on telefoni ka üsna hea kõrva ja õla vahel hoida, kui vaja rääkida ja mingit teist asja teha samal ajal
Kaks kesta muidu müügiks üle, naispere telefonile "ei sobinud".
EDIT:
Panen ka ühe "müsteeriumi" kirja, äkki kellelgi tekib sama probleem.
Kuna kuulan igal nädalal vähemalt 3 podcasti (originaal RSS-klient on pagana mugav brauseris) ja igal õhtul tirin lapsele vikerraadio õhtujuttu RSSi kaudu, siis on üksikute failide salvestust läbi brauseri palju. Ühel päeval aga ei saanud brauseri kaudu enam midagi alla laadida, viskas pärast lingile vajutamist brauseri lihtsalt kinni. Põhjus oli selles, et allalaadimisaknas olevad toimingud (nii tehtud, kui pooleliolevad) võtsid mingi mäluosa arvatavasti ära. Pärast listi tühjendamist sain jälle nii mp3-sid kui ka pilte alla
laadida. Eks probleem väheses süsteemimälus ole. |
Antud probleemile lahendust ei oska pakkuda, kuid julgeks soovitada Podcatherit. Väga mugav ja üsna edukalt toimiv programm. |
Eks minu probleemile lahendus ongi allalaetud failide aknal silma peal hoidmine.
Aga Podcatcheri link on hea, sest Ovi poes on programmi hinnaks 2 euri ...
Installisin ja proovisin ka seda Podcatcherit kohe ja paistab jämedalt funktsionaalsuse poolest sama nagu Nokia enda brauserisse sisseehitatud RSS-klient:
1) allatõmmatud podcastid märgib ka brauseri klient ära
2) igale RSS-ile on võimalik panna automaatne uuendamise intervall brauseri kliendis
3) Kui feedi mp3 hästi koostatud (Raadio1 "Lõbusad objektiivid" ja AllAboutSymbian), siis nad omavad tag'i "Podcast" ning tänu sellele ilmub podcast telefoni muuskipleieris eraldi Podcasts alamenüüsse, kus on kuulamine nii tehtud, et kui podcasti kuulamine jääb pooleli, siis järgmine kord podcast käima pannes jätkab samast kohast, mitte ei hakka algusest peale pihta jälle. Vatan, et Podcatcher lisab igale podcastile selle "Podcast" tag'i õnneks ja nüüd saab jutusaated Podcasteriga tõmmata, ennem olid muusikaga sassis.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
19.07.2012 13:37:30
|
|
|
| Lisasin ühele kontaktile pildi. Hakkas näitama kõikidel väljuvatel ja sissetulevatel kõnedel seda ühte pilti. Eemaldasin kontaktilt pildi ja kustutasin ka galeriist foto. Kõnedel ikka pildid alles. Kusjuures kontaktide kaustas pilte ei näita. On sellist anomaaliat kellelgi veel esinenud ja kuidas sellest lahti saada. Taaskäivitamine ei muutnud midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
19.07.2012 15:58:00
|
|
|
| symbo kirjutas: |
| Lisasin ühele kontaktile pildi. Hakkas näitama kõikidel väljuvatel ja sissetulevatel kõnedel seda ühte pilti. Eemaldasin kontaktilt pildi ja kustutasin ka galeriist foto. Kõnedel ikka pildid alles. Kusjuures kontaktide kaustas pilte ei näita. On sellist anomaaliat kellelgi veel esinenud ja kuidas sellest lahti saada. Taaskäivitamine ei muutnud midagi. |
Sa lisasid kõnepildi, mitte isiku pildi
Võta see kõnepilt teemade alt maha
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
19.07.2012 18:18:01
|
|
|
Tänud, sain korda!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
07.08.2012 14:08:35
|
|
|
Kas keegi N8-ga ERR-st ETV-d ja ETV2-e ka näeb?
Tõmbasin ERR rakenduse alla ja proovisin http://m3.err.ee/ee/ lehelt aga mängima ei hakka...jääb ketrama
Kusjuures support listis oli N8 olemas.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
07.08.2012 14:32:43
|
|
|
ma näen mõlemaid...viimased pool aastat küll juba
Veeb lahti... m.err.ee, vajutan ETV või ETV2 ja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
07.08.2012 16:02:45
|
|
|
Õu jee, need otselingid töötavad - vähemalt wifivõrgus
Üle EMT ei õnnestu.
Kas nõrk pakett? mul kõige lahjem.
Kasutusel on maksimaalne arv bla bla.
ja siis on laadimine...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
07.08.2012 16:13:33
|
|
|
| ilmselt paljud vahivad olümpiat ja siis on suht koomas see värk
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
07.08.2012 18:10:44
|
|
|
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
07.08.2012 18:36:05
|
|
|
| pähkel kirjutas: |
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT  |
Tegelikult tuleb ainult muuta seadeid rakenduste seaded video pöörduspunkt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
07.08.2012 19:17:57
|
|
|
| enterprice kirjutas: |
| pähkel kirjutas: |
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT  |
Tegelikult tuleb ainult muuta seadeid rakenduste seaded video pöörduspunkt. |
Ei teadnud muuta - nüüd muutsin
Aga ega neid WAP punkte pole vaja vist? või on?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
07.08.2012 21:35:01
|
|
|
| pähkel kirjutas: |
| enterprice kirjutas: |
| pähkel kirjutas: |
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT  |
Tegelikult tuleb ainult muuta seadeid rakenduste seaded video pöörduspunkt. |
Ei teadnud muuta - nüüd muutsin
Aga ega neid WAP punkte pole vaja vist? või on? |
Wap on siis kui tahad emt portaali minna, saldot kontrollida, parkida jne.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
08.08.2012 00:20:12
|
|
|
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??
Ei mina leid tykk aega otsisin
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
08.08.2012 08:38:14
|
|
|
| Repo kirjutas: |
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??
Ei mina leid tykk aega otsisin |
OVI-s on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.08.2012 08:53:19
|
|
|
| pähkel kirjutas: |
| Repo kirjutas: |
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??
Ei mina leid tykk aega otsisin |
OVI-s on olemas. |
Otsin telefonis (märksõnad "err" või "eesti") rakendust, ei leia ja vaatan http://store.ovi.com/content/251475 ning seal ütleb nii belle kui anna versiooni kohta, et N8-00 ei ole ühilduv.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
08.08.2012 09:42:51
|
|
|
| ksl kirjutas: |
| pähkel kirjutas: |
| Repo kirjutas: |
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??
Ei mina leid tykk aega otsisin |
OVI-s on olemas. |
Otsin telefonis (märksõnad "err" või "eesti") rakendust, ei leia ja vaatan http://store.ovi.com/content/251475 ning seal ütleb nii belle kui anna versiooni kohta, et N8-00 ei ole ühilduv. |
See versioon ei sobi.
Mine applications -> top free ja seal päris alguses on (rakendus on prostam - saad etv ja etv2 valida)
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.08.2012 10:47:40
|
|
|
| pähkel kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
| pähkel kirjutas: |
| Repo kirjutas: |
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??
Ei mina leid tykk aega otsisin |
OVI-s on olemas. |
Otsin telefonis (märksõnad "err" või "eesti") rakendust, ei leia ja vaatan http://store.ovi.com/content/251475 ning seal ütleb nii belle kui anna versiooni kohta, et N8-00 ei ole ühilduv. |
See versioon ei sobi.
Mine applications -> top free ja seal päris alguses on (rakendus on prostam - saad etv ja etv2 valida) |
Rakenduse poe link on tegelikult hoopis http://store.ovi.com/content/271337 aga kui SMS-i telefoni saadan, siis Store ütleb, et see rakendus pole enam saadaval. Läbi Suite läheb nüüd lõpuks peale.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
08.08.2012 15:40:47
|
|
|
Ega keegi ei tea kas N8-le on sellist aplikatsiooni, millega saab kindlaks määrata tähtkujusid.
Kunage keegi näitas, keeras telefoni taevasse ja tähtkujud olid ees. Vist kasutas telefoni kaamerat tähtede tuvastamiseks.
Nime kahjuks ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.08.2012 15:43:36
|
|
|
| pähkel kirjutas: |
Ega keegi ei tea kas N8-le on sellist aplikatsiooni, millega saab kindlaks määrata tähtkujusid.
Kunage keegi näitas, keeras telefoni taevasse ja tähtkujud olid ees. Vist kasutas telefoni kaamerat tähtede tuvastamiseks.
Nime kahjuks ei mäleta. |
google sky map
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.08.2012 16:01:37
|
|
|
| pähkel kirjutas: |
Ega keegi ei tea kas N8-le on sellist aplikatsiooni, millega saab kindlaks määrata tähtkujusid.
Kunage keegi näitas, keeras telefoni taevasse ja tähtkujud olid ees. Vist kasutas telefoni kaamerat tähtede tuvastamiseks.
Nime kahjuks ei mäleta. |
sellest ülevaatest leiad midagi sobivat ehk http://www.allaboutsymbian.com/features/item/14641_Top_Five_Astronomy_Application.php
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
22.08.2012 12:21:38
|
|
|
| telefon ütleb et F ketas on täis. mida ja kust ma peaksin kustutama?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
28.08.2012 15:35:42
|
|
|
| Kahjuks Eestisse pole veel jõudnud, hetkel "ainult" 412 tootekoodile firmware väljas.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.08.2012 15:48:52
|
|
|
oijah, tundub viimane korralik telefon olevat, ei kujuta ette mis järgmiseks telefoniks võtta, kui N8 peaks saba andma.
Keegi eesti liikluskaameraid on telefoni pannud? Või kas saab üldse?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EL
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2007
|
04.09.2012 10:28:43
|
|
|
iir, füüsilisi juppe saab nt stellatech.de ning magboss.pl lehtedelt tellida.
_________________ Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said? |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
04.09.2012 11:07:13
|
|
|
Eile pakkus telefon juba update. Peale paari kena widgeti muutus brauser märkimisväärselt paremaks ja microsofti office paranes ka korralikult. Kahju ,et n8 release ei olnud bellega. Arvatavasti oleks nokia hoopis paremas seisus kuna belle on juba täiesti arvestatav op süsteem.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
04.09.2012 13:30:46
|
|
|
Sai samuti Belle Refresh peale pandud . Install kestis kokku max 5 minutit ja midagi kaduma ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
04.09.2012 13:32:03
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
Sai samuti Belle Refresh peale pandud . Install kestis kokku max 5 minutit ja midagi kaduma ei läinud. |
Tegid arvutiga või OTA?
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
04.09.2012 13:43:40
|
|
|
Mul ei näita veel uuendust
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
04.09.2012 13:51:39
|
|
|
ksl, OTA, uuendus oli vist 12mb.
Kris82, mis tootekood? Arvatavasti polegi veel väljas, aga lähipäevil kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
04.09.2012 15:34:59
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
ksl, OTA, uuendus oli vist 12mb.
Kris82, mis tootekood? Arvatavasti polegi veel väljas, aga lähipäevil kindlasti. |
Tootekood on 059D5Z6
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.09.2012 15:48:34
|
|
|
| Kris82 kirjutas: |
| its2cold kirjutas: |
ksl, OTA, uuendus oli vist 12mb.
Kris82, mis tootekood? Arvatavasti polegi veel väljas, aga lähipäevil kindlasti. |
Tootekood on 059D5Z6 |
Navifirm näitab, et ei ole jah veel!
Huvitav miks N8'l nii kaua läheb? Eestist ostetud X7 sai juba päevi tagasi Nokia suite kaudu updatetud!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adic
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2006
|
04.09.2012 19:15:17
|
|
|
| Ma ise imestasin, et sain oma swap koodiga N8'le juba mitu päeva tagasi selle update'i. Paar esimest päeva oli mingi jama, et aku tühjenes maru kiirelt aga nüüd tundub, et muutus normaalseks jälle.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
04.09.2012 21:35:27
|
|
|
| Mul naise telefon ka 059D5Z6 ehk siis musta värvi Eesti versioon ja ka ei paku uuendust. Iseküsimus on muidugi see, kas see uuendus üldse pakuks mulle midagi uut, kuna telefonil juba peal S^4 Xeon 3.2.1. custom soft.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
05.09.2012 08:46:48
|
|
|
Infoks, ehk on kellelgi vaja: Pool aastat tagasi üritasin Elioni SIP-telefoni oma N8-l tööle saada, kuid tulutult. Paar päeva tagasi uurisin uuesti, et ehk on Elionil uusi seadeid pakkuda ja oligi uut infot tekkinud ning juba Belle ekraanipiltidega https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/telefoni-abiline/nokia-en-seeria . Pärast pooletunnist pusimist omasin mobiilis ka lauatelefoni numbrit, mis töötab üle 3G või WiFi.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.09.2012 16:19:11
|
|
|
Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.09.2012 16:26:00
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad? |
Mul UK koodiga telefon ja pole sellele ka update'i tulnud.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
10.09.2012 16:26:26
|
|
|
| Kas Androidi rakendused selles telefonis jooksevad? Oleks plaan tõmmata minuTV rakendus. Symbiani jaoks seda ei pakuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
10.09.2012 16:28:50
|
|
|
| symbo kirjutas: |
| Kas Androidi rakendused selles telefonis jooksevad? Oleks plaan tõmmata minuTV rakendus. Symbiani jaoks seda ei pakuta. |
Ei jookse.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|