Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N8 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.06.2012 10:31:55 vasta tsitaadiga

Keegi HV foorumis äritseb nende invisibleshiledidega icon_wink.gif Ei leia hetkel kiiruga kes,kuid kui otsida siis kindlasti leiad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 10:33:18 vasta tsitaadiga

vahur või [vahur] vms... tellige silikoonkest ka kindlasti! icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.06.2012 13:52:32 vasta tsitaadiga

Silikoon kest mul peal,otter box ja tänu sellele jäi 1 korra telefon alles icon_cool.gif Sõitsin mööda linna ringi telefon katusel icon_lol.gif
Tööl kannan kesta,linnas niisama ei kanna,muidu ei mahu tagatasku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 14:01:29 vasta tsitaadiga

Müstilised tegelased icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.06.2012 22:52:45 vasta tsitaadiga

OtterBox Impact Case peal olnud mitu kuud, kukkumise ajal on hea rahulik mõelda, et "las kukub" icon_razz.gif

OtterBoxiga on telefoni ka üsna hea kõrva ja õla vahel hoida, kui vaja rääkida ja mingit teist asja teha samal ajal

Kaks kesta muidu müügiks üle, naispere telefonile "ei sobinud".

EDIT:
Panen ka ühe "müsteeriumi" kirja, äkki kellelgi tekib sama probleem.
Kuna kuulan igal nädalal vähemalt 3 podcasti (originaal RSS-klient on pagana mugav brauseris) ja igal õhtul tirin lapsele vikerraadio õhtujuttu RSSi kaudu, siis on üksikute failide salvestust läbi brauseri palju. Ühel päeval aga ei saanud brauseri kaudu enam midagi alla laadida, viskas pärast lingile vajutamist brauseri lihtsalt kinni. Põhjus oli selles, et allalaadimisaknas olevad toimingud (nii tehtud, kui pooleliolevad) võtsid mingi mäluosa arvatavasti ära. Pärast listi tühjendamist sain jälle nii mp3-sid kui ka pilte alla laadida. Eks probleem väheses süsteemimälus ole.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 08:42:50 vasta tsitaadiga

link :: Podcather

ksl kirjutas:
OtterBox Impact Case peal olnud mitu kuud, kukkumise ajal on hea rahulik mõelda, et "las kukub" icon_razz.gif

OtterBoxiga on telefoni ka üsna hea kõrva ja õla vahel hoida, kui vaja rääkida ja mingit teist asja teha samal ajal

Kaks kesta muidu müügiks üle, naispere telefonile "ei sobinud".

EDIT:
Panen ka ühe "müsteeriumi" kirja, äkki kellelgi tekib sama probleem.
Kuna kuulan igal nädalal vähemalt 3 podcasti (originaal RSS-klient on pagana mugav brauseris) ja igal õhtul tirin lapsele vikerraadio õhtujuttu RSSi kaudu, siis on üksikute failide salvestust läbi brauseri palju. Ühel päeval aga ei saanud brauseri kaudu enam midagi alla laadida, viskas pärast lingile vajutamist brauseri lihtsalt kinni. Põhjus oli selles, et allalaadimisaknas olevad toimingud (nii tehtud, kui pooleliolevad) võtsid mingi mäluosa arvatavasti ära. Pärast listi tühjendamist sain jälle nii mp3-sid kui ka pilte alla
laadida. Eks probleem väheses süsteemimälus ole.


Antud probleemile lahendust ei oska pakkuda, kuid julgeks soovitada Podcatherit. Väga mugav ja üsna edukalt toimiv programm.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 21.06.2012 10:45:50 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
ksl kirjutas:
OtterBox Impact Case peal olnud mitu kuud, kukkumise ajal on hea rahulik mõelda, et "las kukub" icon_razz.gif

OtterBoxiga on telefoni ka üsna hea kõrva ja õla vahel hoida, kui vaja rääkida ja mingit teist asja teha samal ajal

Kaks kesta muidu müügiks üle, naispere telefonile "ei sobinud".

EDIT:
Panen ka ühe "müsteeriumi" kirja, äkki kellelgi tekib sama probleem.
Kuna kuulan igal nädalal vähemalt 3 podcasti (originaal RSS-klient on pagana mugav brauseris) ja igal õhtul tirin lapsele vikerraadio õhtujuttu RSSi kaudu, siis on üksikute failide salvestust läbi brauseri palju. Ühel päeval aga ei saanud brauseri kaudu enam midagi alla laadida, viskas pärast lingile vajutamist brauseri lihtsalt kinni. Põhjus oli selles, et allalaadimisaknas olevad toimingud (nii tehtud, kui pooleliolevad) võtsid mingi mäluosa arvatavasti ära. Pärast listi tühjendamist sain jälle nii mp3-sid kui ka pilte alla
laadida. Eks probleem väheses süsteemimälus ole.


Antud probleemile lahendust ei oska pakkuda, kuid julgeks soovitada Podcatherit. Väga mugav ja üsna edukalt toimiv programm.


Eks minu probleemile lahendus ongi allalaetud failide aknal silma peal hoidmine.

Aga Podcatcheri link on hea, sest Ovi poes on programmi hinnaks 2 euri ...

Installisin ja proovisin ka seda Podcatcherit kohe ja paistab jämedalt funktsionaalsuse poolest sama nagu Nokia enda brauserisse sisseehitatud RSS-klient:
1) allatõmmatud podcastid märgib ka brauseri klient ära
2) igale RSS-ile on võimalik panna automaatne uuendamise intervall brauseri kliendis
3) Kui feedi mp3 hästi koostatud (Raadio1 "Lõbusad objektiivid" ja AllAboutSymbian), siis nad omavad tag'i "Podcast" ning tänu sellele ilmub podcast telefoni muuskipleieris eraldi Podcasts alamenüüsse, kus on kuulamine nii tehtud, et kui podcasti kuulamine jääb pooleli, siis järgmine kord podcast käima pannes jätkab samast kohast, mitte ei hakka algusest peale pihta jälle. Vatan, et Podcatcher lisab igale podcastile selle "Podcast" tag'i õnneks ja nüüd saab jutusaated Podcasteriga tõmmata, ennem olid muusikaga sassis.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 19.07.2012 13:37:30 vasta tsitaadiga

Lisasin ühele kontaktile pildi. Hakkas näitama kõikidel väljuvatel ja sissetulevatel kõnedel seda ühte pilti. Eemaldasin kontaktilt pildi ja kustutasin ka galeriist foto. Kõnedel ikka pildid alles. Kusjuures kontaktide kaustas pilte ei näita. On sellist anomaaliat kellelgi veel esinenud ja kuidas sellest lahti saada. Taaskäivitamine ei muutnud midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 19.07.2012 15:58:00 vasta tsitaadiga

symbo kirjutas:
Lisasin ühele kontaktile pildi. Hakkas näitama kõikidel väljuvatel ja sissetulevatel kõnedel seda ühte pilti. Eemaldasin kontaktilt pildi ja kustutasin ka galeriist foto. Kõnedel ikka pildid alles. Kusjuures kontaktide kaustas pilte ei näita. On sellist anomaaliat kellelgi veel esinenud ja kuidas sellest lahti saada. Taaskäivitamine ei muutnud midagi.

Sa lisasid kõnepildi, mitte isiku pildi icon_smile.gif
Võta see kõnepilt teemade alt maha icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 19.07.2012 18:18:01 vasta tsitaadiga

Tänud, sain korda! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 14:08:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi N8-ga ERR-st ETV-d ja ETV2-e ka näeb?
Tõmbasin ERR rakenduse alla ja proovisin http://m3.err.ee/ee/ lehelt aga mängima ei hakka...jääb ketrama
Kusjuures support listis oli N8 olemas.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 14:32:43 vasta tsitaadiga

ma näen mõlemaid...viimased pool aastat küll juba
Veeb lahti... m.err.ee, vajutan ETV või ETV2 ja tuleb
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.08.2012 14:40:37 vasta tsitaadiga

Proovi brauserist otse aadressirealt http://m.err.ee/ee/etv/ või http://m.err.ee/ee/etv2/ , saab ka kõrget kvaliteeti valida thumbs_up.gif
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 16:02:45 vasta tsitaadiga

Õu jee, need otselingid töötavad - vähemalt wifivõrgus icon_smile.gif

Üle EMT ei õnnestu.
Kas nõrk pakett? mul kõige lahjem.
Kasutusel on maksimaalne arv bla bla.
ja siis on laadimine...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 16:13:33 vasta tsitaadiga

ilmselt paljud vahivad olümpiat ja siis on suht koomas see värk
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 18:10:44 vasta tsitaadiga

Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 07.08.2012 18:36:05 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT icon_smile.gif


Tegelikult tuleb ainult muuta seadeid rakenduste seaded video pöörduspunkt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2012 19:17:57 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
pähkel kirjutas:
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT icon_smile.gif


Tegelikult tuleb ainult muuta seadeid rakenduste seaded video pöörduspunkt.


Ei teadnud muuta - nüüd muutsin

Aga ega neid WAP punkte pole vaja vist? või on?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 07.08.2012 21:35:01 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
enterprice kirjutas:
pähkel kirjutas:
Kustutasin telefonist WAP pöördumispunktid (need segasid) ja nüüd töötab läbi EMT icon_smile.gif


Tegelikult tuleb ainult muuta seadeid rakenduste seaded video pöörduspunkt.


Ei teadnud muuta - nüüd muutsin

Aga ega neid WAP punkte pole vaja vist? või on?

Wap on siis kui tahad emt portaali minna, saldot kontrollida, parkida jne.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 00:20:12 vasta tsitaadiga

Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??

Ei mina leid tykk aega otsisin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 08:38:14 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??

Ei mina leid tykk aega otsisin


OVI-s on olemas.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.08.2012 08:53:19 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
Repo kirjutas:
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??

Ei mina leid tykk aega otsisin


OVI-s on olemas.

Otsin telefonis (märksõnad "err" või "eesti") rakendust, ei leia ja vaatan http://store.ovi.com/content/251475 ning seal ütleb nii belle kui anna versiooni kohta, et N8-00 ei ole ühilduv.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 09:42:51 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
pähkel kirjutas:
Repo kirjutas:
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??

Ei mina leid tykk aega otsisin


OVI-s on olemas.

Otsin telefonis (märksõnad "err" või "eesti") rakendust, ei leia ja vaatan http://store.ovi.com/content/251475 ning seal ütleb nii belle kui anna versiooni kohta, et N8-00 ei ole ühilduv.

See versioon ei sobi.
Mine applications -> top free ja seal päris alguses on (rakendus on prostam - saad etv ja etv2 valida)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.08.2012 10:47:40 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
ksl kirjutas:
pähkel kirjutas:
Repo kirjutas:
Kus kohast te selle ERR rakenduse leiate ??

Ei mina leid tykk aega otsisin


OVI-s on olemas.

Otsin telefonis (märksõnad "err" või "eesti") rakendust, ei leia ja vaatan http://store.ovi.com/content/251475 ning seal ütleb nii belle kui anna versiooni kohta, et N8-00 ei ole ühilduv.

See versioon ei sobi.
Mine applications -> top free ja seal päris alguses on (rakendus on prostam - saad etv ja etv2 valida)

Rakenduse poe link on tegelikult hoopis http://store.ovi.com/content/271337 aga kui SMS-i telefoni saadan, siis Store ütleb, et see rakendus pole enam saadaval. Läbi Suite läheb nüüd lõpuks peale.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 15:40:47 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kas N8-le on sellist aplikatsiooni, millega saab kindlaks määrata tähtkujusid.
Kunage keegi näitas, keeras telefoni taevasse ja tähtkujud olid ees. Vist kasutas telefoni kaamerat tähtede tuvastamiseks.
Nime kahjuks ei mäleta.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 15:43:36 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
Ega keegi ei tea kas N8-le on sellist aplikatsiooni, millega saab kindlaks määrata tähtkujusid.
Kunage keegi näitas, keeras telefoni taevasse ja tähtkujud olid ees. Vist kasutas telefoni kaamerat tähtede tuvastamiseks.
Nime kahjuks ei mäleta.


google sky map

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.08.2012 16:01:37 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
Ega keegi ei tea kas N8-le on sellist aplikatsiooni, millega saab kindlaks määrata tähtkujusid.
Kunage keegi näitas, keeras telefoni taevasse ja tähtkujud olid ees. Vist kasutas telefoni kaamerat tähtede tuvastamiseks.
Nime kahjuks ei mäleta.

sellest ülevaatest leiad midagi sobivat ehk http://www.allaboutsymbian.com/features/item/14641_Top_Five_Astronomy_Application.php

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 12:21:38 vasta tsitaadiga

telefon ütleb et F ketas on täis. mida ja kust ma peaksin kustutama?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.08.2012 10:47:28 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
telefon ütleb et F ketas on täis. mida ja kust ma peaksin kustutama?

Pakun, et mälukaardilt midagi





EDIT 28.08.2012:

Teema jälgijatele uudis, et Belle Refresh väljas: http://www.allaboutsymbian.com/news/item/15570_Belle_Refresh_starts_to_roll_o.php

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 15:35:42 vasta tsitaadiga

Kahjuks Eestisse pole veel jõudnud, hetkel "ainult" 412 tootekoodile firmware väljas.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 15:48:52 vasta tsitaadiga

oijah, tundub viimane korralik telefon olevat, ei kujuta ette mis järgmiseks telefoniks võtta, kui N8 peaks saba andma.
Keegi eesti liikluskaameraid on telefoni pannud? Või kas saab üldse?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 16:27:15 vasta tsitaadiga

iir, +1

Kiiruskaamerate jaoks olen ise seda kasutanud:
http://pipoialert.pipip.de/

Pole just päris ideaalne, aga ajab asja ära.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 29.08.2012 09:03:57 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
oijah, tundub viimane korralik telefon olevat, ei kujuta ette mis järgmiseks telefoniks võtta, kui N8 peaks saba andma.

Selleks tuleb peale passida ja hea hinnaga üks veel tagavaraks osta icon_biggrin.gif
Otterbox kummiümbris peaks ka eluiga pikendama

iir kirjutas:


Keegi eesti liikluskaameraid on telefoni pannud? Või kas saab üldse?

Siin on mingid instruktsioonid aastast 2010, ei tea, kas ka praegu kasu on:
http://discussions.nokia.com/t5/Maps-Navigation-and-GPS/Speed-Cameras-on-Ovi-maps/td-p/684244
http://discussions.nokia.com/t5/Maps-Navigation-and-GPS/Nokia-5230-Safety-Cameras/td-p/679555

Kui keegi kaamerad tööle saab, andke teada

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EL
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 10:28:43 vasta tsitaadiga

iir, füüsilisi juppe saab nt stellatech.de ning magboss.pl lehtedelt tellida.
_________________
Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 11:07:13 vasta tsitaadiga

Eile pakkus telefon juba update. Peale paari kena widgeti muutus brauser märkimisväärselt paremaks ja microsofti office paranes ka korralikult. Kahju ,et n8 release ei olnud bellega. Arvatavasti oleks nokia hoopis paremas seisus kuna belle on juba täiesti arvestatav op süsteem.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 13:30:46 vasta tsitaadiga

Sai samuti Belle Refresh peale pandud thumbs_up.gif . Install kestis kokku max 5 minutit ja midagi kaduma ei läinud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 04.09.2012 13:32:03 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Sai samuti Belle Refresh peale pandud thumbs_up.gif . Install kestis kokku max 5 minutit ja midagi kaduma ei läinud.

Tegid arvutiga või OTA?

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 04.09.2012 13:43:40 vasta tsitaadiga

Mul ei näita veel uuendust icon_evil.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 13:51:39 vasta tsitaadiga

ksl, OTA, uuendus oli vist 12mb.

Kris82, mis tootekood? Arvatavasti polegi veel väljas, aga lähipäevil kindlasti.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 04.09.2012 15:34:59 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
ksl, OTA, uuendus oli vist 12mb.

Kris82, mis tootekood? Arvatavasti polegi veel väljas, aga lähipäevil kindlasti.


Tootekood on 059D5Z6
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 04.09.2012 15:35:40 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 15:40:32 vasta tsitaadiga

symbo kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


icon_question.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 15:48:34 vasta tsitaadiga

Kris82 kirjutas:
its2cold kirjutas:
ksl, OTA, uuendus oli vist 12mb.

Kris82, mis tootekood? Arvatavasti polegi veel väljas, aga lähipäevil kindlasti.


Tootekood on 059D5Z6


Navifirm näitab, et ei ole jah veel!

Huvitav miks N8'l nii kaua läheb? Eestist ostetud X7 sai juba päevi tagasi Nokia suite kaudu updatetud!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 19:15:17 vasta tsitaadiga

Ma ise imestasin, et sain oma swap koodiga N8'le juba mitu päeva tagasi selle update'i. Paar esimest päeva oli mingi jama, et aku tühjenes maru kiirelt aga nüüd tundub, et muutus normaalseks jälle.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 21:35:27 vasta tsitaadiga

Mul naise telefon ka 059D5Z6 ehk siis musta värvi Eesti versioon ja ka ei paku uuendust. Iseküsimus on muidugi see, kas see uuendus üldse pakuks mulle midagi uut, kuna telefonil juba peal S^4 Xeon 3.2.1. custom soft.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.09.2012 08:46:48 vasta tsitaadiga

Infoks, ehk on kellelgi vaja: Pool aastat tagasi üritasin Elioni SIP-telefoni oma N8-l tööle saada, kuid tulutult. Paar päeva tagasi uurisin uuesti, et ehk on Elionil uusi seadeid pakkuda ja oligi uut infot tekkinud ning juba Belle ekraanipiltidega https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/telefoni-abiline/nokia-en-seeria . Pärast pooletunnist pusimist omasin mobiilis ka lauatelefoni numbrit, mis töötab üle 3G või WiFi.
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 16:19:11 vasta tsitaadiga

Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.09.2012 16:26:00 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Meile vist see update ei jõuagi? Või tuleb siis kui uued nokia föönid eesti keele saavad?

Mul UK koodiga telefon ja pole sellele ka update'i tulnud. icon_neutral.gif

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 10.09.2012 16:26:26 vasta tsitaadiga

Kas Androidi rakendused selles telefonis jooksevad? Oleks plaan tõmmata minuTV rakendus. Symbiani jaoks seda ei pakuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 16:28:50 vasta tsitaadiga

symbo kirjutas:
Kas Androidi rakendused selles telefonis jooksevad? Oleks plaan tõmmata minuTV rakendus. Symbiani jaoks seda ei pakuta.


Ei jookse.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N8 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.