|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.08.2012 14:16:08
|
|
|
Ma pigistasin kunagi tavaliste kullinokkadega, mingi hujoova panin sinna jublaka peale mis sisse surub ja tänase päevani kestab õnneks
Tegelt kui sa väga tahad, siis ma võin otsida, äkki leian ühe sellise splitteri... heal juhul isegi kaks. Mul on kodus silma jäänud kuskil kastis aga enam ei mäleta täpselt kus.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomes
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2009
|
02.08.2012 14:50:08
|
|
|
| heiki1000 kirjutas: |
| On keegi välja nuputanud kuidas TG784 puhul saaks ipTV wifisse suunata? |
Ei saagi, sest IPTV on multicast ja laseks wifi umbe. Aitab udpxy nimeline tarkvarajupike, kuid selleks vaja UNIX/Linux opsüsteemiga rauda, näiteks OpenWRT ruuteri peal toimib edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomes
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2009
|
02.08.2012 16:52:38
|
|
|
| Antud juhul sooviti (vähemalt mina sain nii aru) IPTV kätte saada TG784 wifist, Ruckuse näol on ju tegemist lihtsalt wifit kasutava sillaga. Või suudavad nad ka mõne suvalise AP-ga suhelda?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.08.2012 21:02:01
|
|
|
| tomes kirjutas: |
| Antud juhul sooviti (vähemalt mina sain nii aru) IPTV kätte saada TG784 wifist, Ruckuse näol on ju tegemist lihtsalt wifit kasutava sillaga. Või suudavad nad ka mõne suvalise AP-ga suhelda? |
Point.
Ruckused suudavad jah ainult omavahel suhelda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
02.08.2012 21:04:47
|
|
|
Aga seletati ka juba ära, et thompsonn ei saa antud ülesandega hakkama.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki1000
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomes
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2009
|
03.08.2012 08:04:01
|
|
|
| heiki1000, sul on siis ikkagi soov teha IPTV sild üle õhu, mitte võimaldada IPTV-le ligipääs 192.168.1.0/24 subnetist? Siinkohal jään vastuse võlgu, kas TG784 raadio/tarkvara seda suudab, kuna puudub antud purgiga igasugune kokkupuude. Minu kirjeldatud lahenduse (udpxy) puhul on arvutitel (LAN ja WLAN) samaaegselt ligipääs nii internetile kui IPTV-le.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.08.2012 11:28:33
|
|
|
| tomes, kas viitsid palun PS panna täpsema konfimise jne kohta. Olemas nimelt 2 sarvega wrt ruuter, aga selle softi ka ei oska/tea mudida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.08.2012 18:31:27
|
|
|
millal samsungi telekatele see iptv soft tuleb ja kas teada, mis mudelitele
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
03.08.2012 19:02:29
|
|
|
| jutt oli sügisest ja vaid 2012 aasta smart tv'ga mudelitele pidi see võimalus tulema
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.08.2012 19:12:16
|
|
|
vittu, pane müstiline papp teleka peale magama ja siis kustakse näkku
mitte, et asi riistvaras kinni oleks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
03.08.2012 19:45:16
|
|
|
| Noup, olen lausa paarist allikast (ka elion) kuulnud, et need telerid kuhu see soft tuleb, alles tulevad müüki 2012 lõpp või 2013 algus. Praegustele ei pidanud seda ka kõige uuematele lisanduma.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
03.08.2012 19:50:45
|
|
|
Kui 12mbit otsas istud ja tahad speedi juurde saada kas piisab puldist digiboxi väljalülitamisest või peab juhtme tagant sikutama?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.08.2012 19:53:26
|
|
|
piisab puldist, eelduseks muidugi 2 vaatajakohta, viimasel ajal stabiilselt 1.5 MB/sec kui digiboksid väljas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.08.2012 20:23:06
|
|
|
| carlking, see kahe vaatajakoha jutt veidi eksitav. Ka ühe vaatajakohaga on ju kiirusekasv kui box välja lülitada puldist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.08.2012 21:12:45
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Kui 12mbit otsas istud ja tahad speedi juurde saada kas piisab puldist digiboxi väljalülitamisest või peab juhtme tagant sikutama? |
Telli endale II vaatajakoht, saad DSL käest maksimumi kätte. Piisab, kui digiboksi puldist välja võtad, voolu välja võttes jätab dslam teatud ajaks ühenduse n.ö mällu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.08.2012 22:43:52
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| Noup, olen lausa paarist allikast (ka elion) kuulnud, et need telerid kuhu see soft tuleb, alles tulevad müüki 2012 lõpp või 2013 algus. Praegustele ei pidanud seda ka kõige uuematele lisanduma. |
mind see pisike kastike ei häiri, pigem see valge ruuter hakkab yldise musta taustal silma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.08.2012 22:48:18
|
|
|
Mina rumal sain aru, et küsimus oli järgmine: dtv töötab ja kiirus 4-6 megane...et 12 saada, kas piisab dtv puldist maha tappa või peab ka voolust eraldama
jeesus188, must spray abiks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.08.2012 22:58:38
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, must spray abiks?  |
see pole see
aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida
peaks mainima, et puhas FAIL
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.08.2012 23:03:20
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, must spray abiks?  |
see pole see
aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida
peaks mainima, et puhas FAIL  |
No vahepeal oli valge näritud õuna toodang ju ülipopp. Siis oli elionil kh vaja valge võtta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
04.08.2012 00:16:16
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, must spray abiks?  |
see pole see
aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida
peaks mainima, et puhas FAIL  |
No vahepeal oli valge näritud õuna toodang ju ülipopp. Siis oli elionil kh vaja valge võtta |
Tegelikult need valged robustset nõukogude plastkarpi meenutavad Thomson'id tulid ikka suhteliselt hiljuti alles. Varasemad Speedtouch'id olid ju mustad ning minu arvates ka palju nägusama disainiga üleüldse.
See valge odav plast muteerub muide päikese käes (ja tegelikult ka niisama) veel rõvedalt rasvakollaseks kah aja jooksul...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.08.2012 04:13:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, must spray abiks?  |
see pole see
aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida
peaks mainima, et puhas FAIL  |
ruuter ei pea sul ju teleka kõrval olema ja enamasti ka ei ole
| WAV kirjutas: |
Tegelikult need valged robustset nõukogude plastkarpi meenutavad Thomson'id tulid ikka suhteliselt hiljuti alles. Varasemad Speedtouch'id olid ju mustad ning minu arvates ka palju nägusama disainiga üleüldse.
See valge odav plast muteerub muide päikese käes (ja tegelikult ka niisama) veel rõvedalt rasvakollaseks kah aja jooksul... |
pole veel kolme ja poole aastaga kollaseks läinud, pool sellest ajast oli päiksepoolsel aknalaual
vanad speedtouchid olid inetud ka veel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.08.2012 04:17:07
|
|
|
Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
04.08.2012 04:19:55
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks? |
Mul tekkis sama küsimus. Mul näiteks vedeleb esikus ripplae peal
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.08.2012 04:38:19
|
|
|
| WAV kirjutas: |
Tegelikult need valged robustset nõukogude plastkarpi meenutavad Thomson'id tulid ikka suhteliselt hiljuti alles. Varasemad Speedtouch'id olid ju mustad ning minu arvates ka palju nägusama disainiga üleüldse.
See valge odav plast muteerub muide päikese käes (ja tegelikult ka niisama) veel rõvedalt rasvakollaseks kah aja jooksul... |
Minuarust 784 siiski parema disainiga. Näiteks enne omasin 716. Lisaks 784 paremini jahutatud - õigemini korpusel on rohkem avasid (asi läheb ikka päris tuliseks kohati). Varasemad olid rohkem kinnised karbid. Tegelikult mõni kellel garantiist suva (või garantii läbi) saab isegi vaikse 80mm vendi monteerida korpuse sisse, kuna seal on piisavalt ruumi selleks, et plaat maha jahutada. Mingi aeg lahti võtsin, siis tekin mõned pildid:
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
04.08.2012 08:40:58
|
|
|
| WAV mis sul on see ruuter köögis pliidi kõrval või siis tossad koni näpus arvutilaua taga? mul kolmas aasta jookseb ja näeb välja nagu uus.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.08.2012 09:30:56
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks? |
Mul tekkis sama küsimus. Mul näiteks vedeleb esikus ripplae peal  |
mul tuleb maja koridorist kaabel otse suurde tuppa, ainuke võimalus on teda laua peal hoida või tvkappi panna, viimane ei pruugi just tervislik lahendus olla ruuterile . täiesti kinnine kapp
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.08.2012 09:32:23
|
|
|
Mul teise ühendusega majandav vanem speedtouch on koos wifiruuteriga mingis kolu-pappkastis tooli all... siiamaani pole mingi 6 aasta jooksul maha surnud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
04.08.2012 09:33:55
|
|
|
Kolmapäeval saab valguskaabli kätte
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.08.2012 09:37:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks? |
Mul tekkis sama küsimus. Mul näiteks vedeleb esikus ripplae peal  |
mul tuleb maja koridorist kaabel otse suurde tuppa, ainuke võimalus on teda laua peal hoida või tvkappi panna, viimane ei pruugi just tervislik lahendus olla ruuterile . täiesti kinnine kapp |
see umbne kapp ei tee talle midagi, mul oli talvel aknalaua all radika peal, köeti mis kole - pole kordagi hangunud see thompson juba 2a
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.08.2012 09:38:54
|
|
|
peaks proovima kappi, 100 megast yhendust see igatahes enam ei kannatanud. nüüd telekas vaid taga koos läppariga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
04.08.2012 09:41:15
|
|
|
| pigem kardab külma kui sooja, mul seisab välisseina juures põrandal ( kõige külmem nurk korteris ja talvel paar korda imelikult hakkas välja lülitama, tõstsin toolile ja enam ei juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
04.08.2012 11:17:49
|
|
|
Ma pidin möödunud suvel 30 kraadise perioodi ajal küll modemile jahutuseks radikad (arvuti emaplaadi omad) peale panema(kiipidele), sest iga natukese aja tagant toimus restart. Pärast seda on rahulik olnud. Tegemist muidugi vana seadmega, mille mullu ostsin. Ventilaatori kasutamine tekitaks müra ja toide ei ühildu (ruuter 18, arvuti ventilaatorid 12).
Olen mõelnud, et paljud koduelektroonika seadmed surevad kuumade kiipide pärast maha ja miks tootjad neile jahutust peale ei pane. Mul endal on 2 DVD mängijat hulluks läinud, ilmselt kuumusest. Kolmandale panin samuti radikad peale ja loodan, et kestab ikka kauem kui eelmised (maksimum 5 aastat). Ilmselt samamoodi käituvad ka võrguseadmete tootjad, et seade peab vastu 3-4 aastat ja siis on aeg välja vahetada, sest hakkavad probleemid tekkima. Tarbija muidugi maksab selle uue seadme tootmise uuesti kinni. Kapitalism jääks ju kängu kui iga 4 aasta tagant ei saaks uut toodet müüa. Olgu seleks siis võrguseadmed või teleka külge ühendatavad lisaseadmed (DVD, telekas). Lugesin just kokku, et võrgusides on mul 5 vahetust toimunud, alates ISA ja PCI siini modemitest kuni ADSL, ADSL2 ja 3G modemini. Wifi oleks kuues. 4G jätan vahele ja hüppan mõne järgmise standardi peale. Amino boksi sees on ka pirakas kiip, mis läheb ilusti kuumaks (sõrme vastas ei hoia). Mul pole soovi digiboksi vahetada ja võtsin selle praeguse korpuse ka lahti ning igatahes, radikas peale.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.08.2012 11:20:41
|
|
|
sa oled üks kõva radikamees
selline tunne, et sa elad vist saunas
endal pole midagi veel kuumusest otsasi andnud (sylitasin 3 korda yle õla), aga radikaid ma peale ka panema ei hakka kuhugi.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.08.2012 11:24:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida (sein)
|
Kõik on võimalik. Iseasi, kas lõppkasutaja on nõus selle kinni maksma. Sest musta TG784'ja pole olemas ning iga custom lahendus maksab kallist rahapappi. Samas vaadates Thomsoni/Technicolor'i uuema otsa ruuterivalikut siis 784 oli vist ainus valge ruuter, ülejäänud on tumedad.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.08.2012 11:31:05
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida
|
Kõik on võimalik. Iseasi, kas lõppkasutaja on nõus selle kinni maksma. Sest musta TG784'ja pole olemas ning iga custom lahendus maksab kallist rahapappi. Samas vaadates Thomsoni/Technicolor'i uuema otsa ruuterivalikut siis 784 oli vist ainus valge ruuter, ülejäänud on tumedad. |
loodan, et tulevased on ikka tumedad, mustad.
aga elion ju tellis neilt ruutereid eeldatavasti koormate viisi. sellise koguse puhul ei tohiks olla probleem ka teist värvi korpust kysida...... see puhtalt minu seisukoht
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.08.2012 11:43:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| aga elion ju tellis neilt ruutereid eeldatavasti koormate viisi. sellise koguse puhul ei tohiks olla probleem ka teist värvi korpust kysida...... see puhtalt minu seisukoht |
Konnasööjad ei suuda paraku normaalselt töötavat softigi neile teha ja sa tahad nii advanced asja nagu musta korpust?
Pealegi Elion ei telli minu andmetel enam midagi, kõik kirjutatakse Telia-Sonera poolt kõrgemalt poolt ette ja mida ja kui palju tellitakse.
Otsused seadme valiku kohta tehakse samuti Eestist väljas.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
04.08.2012 11:44:11
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks? |
Mul on ühe teleka kõrval. Telefoni kaabel veeti sinna ja tundub selline sweetspot. Igale poole saab kaabli ruuterist laiali vedada. Wifi levi on seal kus vaja.
Kui aga vaadata asja teise külje pealt, siis teise teleka juures pole ruuterit.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.08.2012 12:09:51
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Konnasööjad ei suuda paraku normaalselt töötavat softigi neile teha ja sa tahad nii advanced asja nagu musta korpust? :lol: |
Mis softil viga on? St loomulikult on igal tarkvaral bugisid, see on selge. Aga mida Sa täpsemalt mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.08.2012 13:22:31
|
|
|
| montez kirjutas: |
Ma pidin möödunud suvel 30 kraadise perioodi ajal küll modemile jahutuseks radikad (arvuti emaplaadi omad) peale panema(kiipidele), sest iga natukese aja tagant toimus restart. Pärast seda on rahulik olnud. Tegemist muidugi vana seadmega, mille mullu ostsin. Ventilaatori kasutamine tekitaks müra ja toide ei ühildu (ruuter 18, arvuti ventilaatorid 12).
Olen mõelnud, et paljud koduelektroonika seadmed surevad kuumade kiipide pärast maha ja miks tootjad neile jahutust peale ei pane. Mul endal on 2 DVD mängijat hulluks läinud, ilmselt kuumusest. Kolmandale panin samuti radikad peale ja loodan, et kestab ikka kauem kui eelmised (maksimum 5 aastat). Ilmselt samamoodi käituvad ka võrguseadmete tootjad, et seade peab vastu 3-4 aastat ja siis on aeg välja vahetada, sest hakkavad probleemid tekkima. Tarbija muidugi maksab selle uue seadme tootmise uuesti kinni. Kapitalism jääks ju kängu kui iga 4 aasta tagant ei saaks uut toodet müüa. Olgu seleks siis võrguseadmed või teleka külge ühendatavad lisaseadmed (DVD, telekas). Lugesin just kokku, et võrgusides on mul 5 vahetust toimunud, alates ISA ja PCI siini modemitest kuni ADSL, ADSL2 ja 3G modemini. Wifi oleks kuues. 4G jätan vahele ja hüppan mõne järgmise standardi peale. Amino boksi sees on ka pirakas kiip, mis läheb ilusti kuumaks (sõrme vastas ei hoia). Mul pole soovi digiboksi vahetada ja võtsin selle praeguse korpuse ka lahti ning igatahes, radikas peale. |
+1
Muide TG784 kasutab kvaliteetsemaid kondekaid kah kui nt 716. Vähemalt niipalju kui ma kondekate mudeleid googeldasin.
Aga eks valgel värvil ole plusse kah - näpujäljed ei jää näha
Digibiokside kohta ei oska öelda. VIP1003 võtsin kah lahti, aga paraku sellel on nn "dead man switch", ehk ühe kruviaugu peal holokleebis, et "warranty void if removed", seega erinevalt TG784-st jääb kindel jälg, et seda on lahti monteeritud.
Spoiler 
Huvitav on see, et plaadil on mingi siin, aga ma pole viitsinud uurida mis siiniga tegu ja kuhu selle lükata saab.
Lisaks plaadil on kirjas REV 6 (2011 lõpus saadud), aga korpusel REV 1 (ilmselgelt vale).
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.08.2012 13:42:11
|
|
|
| tsitaat: |
Aga eks valgel värvil ole plusse kah - näpujäljed ei jää näha
|
Mis sul on puutetundlik ruuter, et näppimas käid seda?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.08.2012 15:52:28
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Digibiokside kohta ei oska öelda. VIP1003 võtsin kah lahti, aga paraku sellel on nn "dead man switch", ehk ühe kruviaugu peal holokleebis, et "warranty void if removed", ... |
oot-oot, sul on miskit natuke nihu läinud "surnud mehe lüliti" mõttest arusaamisega. Mingi turva ehk garantiikleebis see nüüd küll ei ole .
http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_man's_switch
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.08.2012 18:55:40
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
VIP1003 võtsin kah lahti, aga paraku sellel on nn "dead man switch", ehk ühe kruviaugu peal holokleebis, et "warranty void if removed", seega erinevalt TG784-st jääb kindel jälg, et seda on lahti monteeritud.
|
Viska pooleks tunniks sügavkülma. Saad ilma kahjustamata kleepsu kätte. Iseasi kas ka boxi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
04.08.2012 19:03:13
|
|
|
Kas keegi oskaks aidata? Nimelt ei saa ma ei macbooki ega ka oma asuse läppariga wifisse sisse, aga ipodiga on kõik okei. Läpparis näitab No Internet Access. Paroolid on õiged.
E: korras, valesti ühendatud kaablid. Ei saa siiski aru, kuidas iPod korralikult töötas, aga vahet pole
viimati muutis lnxab 04.08.2012 19:49:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
04.08.2012 19:27:51
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Minuarust 784 siiski parema disainiga. Näiteks enne omasin 716. |
Mul täpselt sama, enne oli 716 ja nüüd 784.
Kuid 716 teistpidi ümaram ja rohkemate kumerustega ning vagudega disain meeldis võrratult rohkem miskipärast.
See uuem 784 on täpselt nagu nõukogudeaegne odavaim polüstürool-tööriistakast (need olid tollal ka miskipärast just valged, kuigi seal hoiti tavotiseid tööriistu!)... või siis nagu Mac Mini, mis on ka üks ilmetuma välimusega arvutiasju viimastest aegadest.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
05.08.2012 22:55:47
|
|
|
Keegi rääkis vahepeal, et saab arvutiga digitv-d ja netti samal ajal kasutada. Kuidas see täpsemalt käibki? Ja kas vajab ühte või kahte kaablit/võrgukaarti?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
05.08.2012 23:06:54
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Keegi rääkis vahepeal, et saab arvutiga digitv-d ja netti samal ajal kasutada. Kuidas see täpsemalt käibki? Ja kas vajab ühte või kahte kaablit/võrgukaarti? |
Ma kasutasin kahte võrgukaarti.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
06.08.2012 00:06:26
|
|
|
Jama siis. Vaja läpparile seda. Eks peab siis wifi korda tegema või mingi lisa-võrgukaardi kuidagi saama.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
06.08.2012 23:25:55
|
|
|
kas on mingi hea põhjus ka, miks näiteks veebipõhine MinuTV ei toeta kanalite vahetamist? samas androidi (ja vist ka ifööni) appid seda teevad. reaalselt oleks isu sellise asja järgi...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|