Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:16:08 vasta tsitaadiga

Ma pigistasin kunagi tavaliste kullinokkadega, mingi hujoova panin sinna jublaka peale mis sisse surub ja tänase päevani kestab õnneks icon_biggrin.gif

Tegelt kui sa väga tahad, siis ma võin otsida, äkki leian ühe sellise splitteri... heal juhul isegi kaks. Mul on kodus silma jäänud kuskil kastis aga enam ei mäleta täpselt kus.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:50:08 vasta tsitaadiga

heiki1000 kirjutas:
On keegi välja nuputanud kuidas TG784 puhul saaks ipTV wifisse suunata?

Ei saagi, sest IPTV on multicast ja laseks wifi umbe. Aitab udpxy nimeline tarkvarajupike, kuid selleks vaja UNIX/Linux opsüsteemiga rauda, näiteks OpenWRT ruuteri peal toimib edukalt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 15:25:22 vasta tsitaadiga

Täpsustan tomes'i kommentaari - on mõned lahendused küll ka Wifi kasutamiseks IPTV striimi ülekandmiseks, Elion pakkus vahepeal näiteks selliseid Ruckus'eid: https://pood.elion.ee/productInfo/48/ruckus-juhtmevaba-komplekt-digiboksi-uhendamiseks/VF3825-0-EU . Kasutab mitut wifi kanalit IPTV ülekandmiseks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 16:52:38 vasta tsitaadiga

Antud juhul sooviti (vähemalt mina sain nii aru) IPTV kätte saada TG784 wifist, Ruckuse näol on ju tegemist lihtsalt wifit kasutava sillaga. Või suudavad nad ka mõne suvalise AP-ga suhelda?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 21:02:01 vasta tsitaadiga

tomes kirjutas:
Antud juhul sooviti (vähemalt mina sain nii aru) IPTV kätte saada TG784 wifist, Ruckuse näol on ju tegemist lihtsalt wifit kasutava sillaga. Või suudavad nad ka mõne suvalise AP-ga suhelda?
Point.

Ruckused suudavad jah ainult omavahel suhelda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 02.08.2012 21:04:47 vasta tsitaadiga

Aga seletati ka juba ära, et thompsonn ei saa antud ülesandega hakkama.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heiki1000
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 02.08.2012 21:56:12 vasta tsitaadiga

Asi toimib vanemate ruuteritega
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=380&st=0&sk=t&sd=a

Aga kuidas teha seda st784 jaga?

Samas olen digitv-d edastand ka kahe linksysiga.
http://foorum.wifi.ee/viewtopic.php?f=4&t=5466#p30006
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 08:04:01 vasta tsitaadiga

heiki1000, sul on siis ikkagi soov teha IPTV sild üle õhu, mitte võimaldada IPTV-le ligipääs 192.168.1.0/24 subnetist? Siinkohal jään vastuse võlgu, kas TG784 raadio/tarkvara seda suudab, kuna puudub antud purgiga igasugune kokkupuude. Minu kirjeldatud lahenduse (udpxy) puhul on arvutitel (LAN ja WLAN) samaaegselt ligipääs nii internetile kui IPTV-le.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 11:28:33 vasta tsitaadiga

tomes, kas viitsid palun PS panna täpsema konfimise jne kohta. Olemas nimelt 2 sarvega wrt ruuter, aga selle softi ka ei oska/tea mudida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2012 18:31:27 vasta tsitaadiga

millal samsungi telekatele see iptv soft tuleb ja kas teada, mis mudelitele icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 19:02:29 vasta tsitaadiga

jutt oli sügisest ja vaid 2012 aasta smart tv'ga mudelitele pidi see võimalus tulema
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2012 19:12:16 vasta tsitaadiga

vittu, pane müstiline papp teleka peale magama ja siis kustakse näkku thumbs_down.gif
mitte, et asi riistvaras kinni oleks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 19:45:16 vasta tsitaadiga

Noup, olen lausa paarist allikast (ka elion) kuulnud, et need telerid kuhu see soft tuleb, alles tulevad müüki 2012 lõpp või 2013 algus. Praegustele ei pidanud seda ka kõige uuematele lisanduma.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 03.08.2012 19:50:45 vasta tsitaadiga

Kui 12mbit otsas istud ja tahad speedi juurde saada kas piisab puldist digiboxi väljalülitamisest või peab juhtme tagant sikutama?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 19:53:26 vasta tsitaadiga

piisab puldist, eelduseks muidugi 2 vaatajakohta, viimasel ajal stabiilselt 1.5 MB/sec kui digiboksid väljas thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 20:23:06 vasta tsitaadiga

carlking, see kahe vaatajakoha jutt veidi eksitav. Ka ühe vaatajakohaga on ju kiirusekasv kui box välja lülitada puldist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 21:12:45 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kui 12mbit otsas istud ja tahad speedi juurde saada kas piisab puldist digiboxi väljalülitamisest või peab juhtme tagant sikutama?


Telli endale II vaatajakoht, saad DSL käest maksimumi kätte. Piisab, kui digiboksi puldist välja võtad, voolu välja võttes jätab dslam teatud ajaks ühenduse n.ö mällu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 22:43:52 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Noup, olen lausa paarist allikast (ka elion) kuulnud, et need telerid kuhu see soft tuleb, alles tulevad müüki 2012 lõpp või 2013 algus. Praegustele ei pidanud seda ka kõige uuematele lisanduma.

mind see pisike kastike ei häiri, pigem see valge ruuter hakkab yldise musta taustal silma thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 22:48:18 vasta tsitaadiga

Mina rumal sain aru, et küsimus oli järgmine: dtv töötab ja kiirus 4-6 megane...et 12 saada, kas piisab dtv puldist maha tappa või peab ka voolust eraldama icon_lol.gif


jeesus188, must spray abiks? beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 22:58:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:

jeesus188, must spray abiks? beer_yum.gif icon_lol.gif

see pole see

aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida eusa_wall.gif
peaks mainima, et puhas FAIL thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 23:03:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:

jeesus188, must spray abiks? beer_yum.gif icon_lol.gif

see pole see

aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida eusa_wall.gif
peaks mainima, et puhas FAIL thumbs_down.gif

No vahepeal oli valge näritud õuna toodang ju ülipopp. Siis oli elionil kh vaja valge võtta

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 04.08.2012 00:16:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:

jeesus188, must spray abiks? beer_yum.gif icon_lol.gif

see pole see

aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida eusa_wall.gif
peaks mainima, et puhas FAIL thumbs_down.gif

No vahepeal oli valge näritud õuna toodang ju ülipopp. Siis oli elionil kh vaja valge võtta

Tegelikult need valged robustset nõukogude plastkarpi meenutavad Thomson'id tulid ikka suhteliselt hiljuti alles. Varasemad Speedtouch'id olid ju mustad ning minu arvates ka palju nägusama disainiga üleüldse.
See valge odav plast muteerub muide päikese käes (ja tegelikult ka niisama) veel rõvedalt rasvakollaseks kah aja jooksul...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2012 04:13:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:

jeesus188, must spray abiks? beer_yum.gif icon_lol.gif

see pole see

aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida eusa_wall.gif
peaks mainima, et puhas FAIL thumbs_down.gif
ruuter ei pea sul ju teleka kõrval olema ja enamasti ka ei ole icon_rolleyes.gif
WAV kirjutas:

Tegelikult need valged robustset nõukogude plastkarpi meenutavad Thomson'id tulid ikka suhteliselt hiljuti alles. Varasemad Speedtouch'id olid ju mustad ning minu arvates ka palju nägusama disainiga üleüldse.
See valge odav plast muteerub muide päikese käes (ja tegelikult ka niisama) veel rõvedalt rasvakollaseks kah aja jooksul...
pole veel kolme ja poole aastaga kollaseks läinud, pool sellest ajast oli päiksepoolsel aknalaual dance.gif
vanad speedtouchid olid inetud ka veel icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 04:17:07 vasta tsitaadiga

Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 04:19:55 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks?
Mul tekkis sama küsimus. Mul näiteks vedeleb esikus ripplae peal icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 04:38:19 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Tegelikult need valged robustset nõukogude plastkarpi meenutavad Thomson'id tulid ikka suhteliselt hiljuti alles. Varasemad Speedtouch'id olid ju mustad ning minu arvates ka palju nägusama disainiga üleüldse.
See valge odav plast muteerub muide päikese käes (ja tegelikult ka niisama) veel rõvedalt rasvakollaseks kah aja jooksul...

Minuarust 784 siiski parema disainiga. Näiteks enne omasin 716. Lisaks 784 paremini jahutatud - õigemini korpusel on rohkem avasid (asi läheb ikka päris tuliseks kohati). Varasemad olid rohkem kinnised karbid. Tegelikult mõni kellel garantiist suva (või garantii läbi) saab isegi vaikse 80mm vendi monteerida korpuse sisse, kuna seal on piisavalt ruumi selleks, et plaat maha jahutada. Mingi aeg lahti võtsin, siis tekin mõned pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 08:40:58 vasta tsitaadiga

WAV mis sul on see ruuter köögis pliidi kõrval või siis tossad koni näpus arvutilaua taga? mul kolmas aasta jookseb ja näeb välja nagu uus.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:30:56 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
carlking kirjutas:
Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks?
Mul tekkis sama küsimus. Mul näiteks vedeleb esikus ripplae peal icon_rolleyes.gif

mul tuleb maja koridorist kaabel otse suurde tuppa, ainuke võimalus on teda laua peal hoida või tvkappi panna, viimane ei pruugi just tervislik lahendus olla ruuterile . täiesti kinnine kapp

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:32:23 vasta tsitaadiga

Mul teise ühendusega majandav vanem speedtouch on koos wifiruuteriga mingis kolu-pappkastis tooli all... siiamaani pole mingi 6 aasta jooksul maha surnud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:33:55 vasta tsitaadiga

Kolmapäeval saab valguskaabli kätte icon_cool.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2012 09:37:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Jerry kirjutas:
carlking kirjutas:
Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks?
Mul tekkis sama küsimus. Mul näiteks vedeleb esikus ripplae peal icon_rolleyes.gif

mul tuleb maja koridorist kaabel otse suurde tuppa, ainuke võimalus on teda laua peal hoida või tvkappi panna, viimane ei pruugi just tervislik lahendus olla ruuterile . täiesti kinnine kapp
see umbne kapp ei tee talle midagi, mul oli talvel aknalaua all radika peal, köeti mis kole - pole kordagi hangunud see thompson juba 2a thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:38:54 vasta tsitaadiga

peaks proovima kappi, 100 megast yhendust see igatahes enam ei kannatanud. nüüd telekas vaid taga koos läppariga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:41:15 vasta tsitaadiga

pigem kardab külma kui sooja, mul seisab välisseina juures põrandal ( kõige külmem nurk korteris ja talvel paar korda imelikult hakkas välja lülitama, tõstsin toolile ja enam ei juhtunud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.08.2012 11:17:49 vasta tsitaadiga

Ma pidin möödunud suvel 30 kraadise perioodi ajal küll modemile jahutuseks radikad (arvuti emaplaadi omad) peale panema(kiipidele), sest iga natukese aja tagant toimus restart. Pärast seda on rahulik olnud. Tegemist muidugi vana seadmega, mille mullu ostsin. Ventilaatori kasutamine tekitaks müra ja toide ei ühildu (ruuter 18, arvuti ventilaatorid 12).
Olen mõelnud, et paljud koduelektroonika seadmed surevad kuumade kiipide pärast maha ja miks tootjad neile jahutust peale ei pane. Mul endal on 2 DVD mängijat hulluks läinud, ilmselt kuumusest. Kolmandale panin samuti radikad peale ja loodan, et kestab ikka kauem kui eelmised (maksimum 5 aastat). Ilmselt samamoodi käituvad ka võrguseadmete tootjad, et seade peab vastu 3-4 aastat ja siis on aeg välja vahetada, sest hakkavad probleemid tekkima. Tarbija muidugi maksab selle uue seadme tootmise uuesti kinni. Kapitalism jääks ju kängu kui iga 4 aasta tagant ei saaks uut toodet müüa. Olgu seleks siis võrguseadmed või teleka külge ühendatavad lisaseadmed (DVD, telekas). Lugesin just kokku, et võrgusides on mul 5 vahetust toimunud, alates ISA ja PCI siini modemitest kuni ADSL, ADSL2 ja 3G modemini. Wifi oleks kuues. 4G jätan vahele ja hüppan mõne järgmise standardi peale. Amino boksi sees on ka pirakas kiip, mis läheb ilusti kuumaks (sõrme vastas ei hoia). Mul pole soovi digiboksi vahetada ja võtsin selle praeguse korpuse ka lahti ning igatahes, radikas peale.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 11:20:41 vasta tsitaadiga

sa oled üks kõva radikamees icon_biggrin.gif
selline tunne, et sa elad vist saunas
endal pole midagi veel kuumusest otsasi andnud (sylitasin 3 korda yle õla), aga radikaid ma peale ka panema ei hakka kuhugi.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 11:24:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida (sein)
Kõik on võimalik. Iseasi, kas lõppkasutaja on nõus selle kinni maksma. Sest musta TG784'ja pole olemas ning iga custom lahendus maksab kallist rahapappi. Samas vaadates Thomsoni/Technicolor'i uuema otsa ruuterivalikut siis 784 oli vist ainus valge ruuter, ülejäänud on tumedad.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 11:31:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

aga ma ei saa aru, et 90% telekatest mustad, boksid on mustad, kas elion ei saanud siis musta ruuterit tellida eusa_wall.gif
Kõik on võimalik. Iseasi, kas lõppkasutaja on nõus selle kinni maksma. Sest musta TG784'ja pole olemas ning iga custom lahendus maksab kallist rahapappi. Samas vaadates Thomsoni/Technicolor'i uuema otsa ruuterivalikut siis 784 oli vist ainus valge ruuter, ülejäänud on tumedad.

loodan, et tulevased on ikka tumedad, mustad.
aga elion ju tellis neilt ruutereid eeldatavasti koormate viisi. sellise koguse puhul ei tohiks olla probleem ka teist värvi korpust kysida...... see puhtalt minu seisukoht

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 11:43:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
aga elion ju tellis neilt ruutereid eeldatavasti koormate viisi. sellise koguse puhul ei tohiks olla probleem ka teist värvi korpust kysida...... see puhtalt minu seisukoht


Konnasööjad ei suuda paraku normaalselt töötavat softigi neile teha ja sa tahad nii advanced asja nagu musta korpust? icon_lol.gif
Pealegi Elion ei telli minu andmetel enam midagi, kõik kirjutatakse Telia-Sonera poolt kõrgemalt poolt ette ja mida ja kui palju tellitakse.

Otsused seadme valiku kohta tehakse samuti Eestist väljas.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 11:44:11 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kellel yldse on ruuter teleka korval? Ja Miks?


Mul on ühe teleka kõrval. Telefoni kaabel veeti sinna ja tundub selline sweetspot. Igale poole saab kaabli ruuterist laiali vedada. Wifi levi on seal kus vaja.

Kui aga vaadata asja teise külje pealt, siis teise teleka juures pole ruuterit. icon_wink.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 12:09:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Konnasööjad ei suuda paraku normaalselt töötavat softigi neile teha ja sa tahad nii advanced asja nagu musta korpust? :lol:
Mis softil viga on? St loomulikult on igal tarkvaral bugisid, see on selge. Aga mida Sa täpsemalt mõtled?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 13:22:31 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Ma pidin möödunud suvel 30 kraadise perioodi ajal küll modemile jahutuseks radikad (arvuti emaplaadi omad) peale panema(kiipidele), sest iga natukese aja tagant toimus restart. Pärast seda on rahulik olnud. Tegemist muidugi vana seadmega, mille mullu ostsin. Ventilaatori kasutamine tekitaks müra ja toide ei ühildu (ruuter 18, arvuti ventilaatorid 12).
Olen mõelnud, et paljud koduelektroonika seadmed surevad kuumade kiipide pärast maha ja miks tootjad neile jahutust peale ei pane. Mul endal on 2 DVD mängijat hulluks läinud, ilmselt kuumusest. Kolmandale panin samuti radikad peale ja loodan, et kestab ikka kauem kui eelmised (maksimum 5 aastat). Ilmselt samamoodi käituvad ka võrguseadmete tootjad, et seade peab vastu 3-4 aastat ja siis on aeg välja vahetada, sest hakkavad probleemid tekkima. Tarbija muidugi maksab selle uue seadme tootmise uuesti kinni. Kapitalism jääks ju kängu kui iga 4 aasta tagant ei saaks uut toodet müüa. Olgu seleks siis võrguseadmed või teleka külge ühendatavad lisaseadmed (DVD, telekas). Lugesin just kokku, et võrgusides on mul 5 vahetust toimunud, alates ISA ja PCI siini modemitest kuni ADSL, ADSL2 ja 3G modemini. Wifi oleks kuues. 4G jätan vahele ja hüppan mõne järgmise standardi peale. Amino boksi sees on ka pirakas kiip, mis läheb ilusti kuumaks (sõrme vastas ei hoia). Mul pole soovi digiboksi vahetada ja võtsin selle praeguse korpuse ka lahti ning igatahes, radikas peale.

+1 thumbs_up.gif

Muide TG784 kasutab kvaliteetsemaid kondekaid kah kui nt 716. Vähemalt niipalju kui ma kondekate mudeleid googeldasin.
Aga eks valgel värvil ole plusse kah - näpujäljed ei jää näha thumbs_up.gif

Digibiokside kohta ei oska öelda. VIP1003 võtsin kah lahti, aga paraku sellel on nn "dead man switch", ehk ühe kruviaugu peal holokleebis, et "warranty void if removed", seega erinevalt TG784-st jääb kindel jälg, et seda on lahti monteeritud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav on see, et plaadil on mingi siin, aga ma pole viitsinud uurida mis siiniga tegu ja kuhu selle lükata saab.
Lisaks plaadil on kirjas REV 6 (2011 lõpus saadud), aga korpusel REV 1 (ilmselgelt vale).
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 13:42:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga eks valgel värvil ole plusse kah - näpujäljed ei jää näha

Mis sul on puutetundlik ruuter, et näppimas käid seda?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.08.2012 15:52:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:


Digibiokside kohta ei oska öelda. VIP1003 võtsin kah lahti, aga paraku sellel on nn "dead man switch", ehk ühe kruviaugu peal holokleebis, et "warranty void if removed", ...


oot-oot, sul on miskit natuke nihu läinud "surnud mehe lüliti" mõttest arusaamisega. Mingi turva ehk garantiikleebis see nüüd küll ei ole doh.gif .

http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_man's_switch

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 18:55:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

VIP1003 võtsin kah lahti, aga paraku sellel on nn "dead man switch", ehk ühe kruviaugu peal holokleebis, et "warranty void if removed", seega erinevalt TG784-st jääb kindel jälg, et seda on lahti monteeritud.
Viska pooleks tunniks sügavkülma. Saad ilma kahjustamata kleepsu kätte. Iseasi kas ka boxi icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 19:03:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks aidata? Nimelt ei saa ma ei macbooki ega ka oma asuse läppariga wifisse sisse, aga ipodiga on kõik okei. Läpparis näitab No Internet Access. Paroolid on õiged.
E: korras, valesti ühendatud kaablid. Ei saa siiski aru, kuidas iPod korralikult töötas, aga vahet pole


viimati muutis lnxab 04.08.2012 19:49:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 04.08.2012 19:27:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Minuarust 784 siiski parema disainiga. Näiteks enne omasin 716.

Mul täpselt sama, enne oli 716 ja nüüd 784.
Kuid 716 teistpidi ümaram ja rohkemate kumerustega ning vagudega disain meeldis võrratult rohkem miskipärast.
See uuem 784 on täpselt nagu nõukogudeaegne odavaim polüstürool-tööriistakast (need olid tollal ka miskipärast just valged, kuigi seal hoiti tavotiseid tööriistu!)... või siis nagu Mac Mini, mis on ka üks ilmetuma välimusega arvutiasju viimastest aegadest.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 22:55:47 vasta tsitaadiga

Keegi rääkis vahepeal, et saab arvutiga digitv-d ja netti samal ajal kasutada. Kuidas see täpsemalt käibki? Ja kas vajab ühte või kahte kaablit/võrgukaarti?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 23:06:54 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Keegi rääkis vahepeal, et saab arvutiga digitv-d ja netti samal ajal kasutada. Kuidas see täpsemalt käibki? Ja kas vajab ühte või kahte kaablit/võrgukaarti?


Ma kasutasin kahte võrgukaarti.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 00:06:26 vasta tsitaadiga

Jama siis. Vaja läpparile seda. Eks peab siis wifi korda tegema või mingi lisa-võrgukaardi kuidagi saama.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 23:25:55 vasta tsitaadiga

kas on mingi hea põhjus ka, miks näiteks veebipõhine MinuTV ei toeta kanalite vahetamist? samas androidi (ja vist ka ifööni) appid seda teevad. reaalselt oleks isu sellise asja järgi...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.