|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
01.08.2012 03:28:26
|
|
|
| See kes saarel maha lasi, kurat seda teab. Aga peale seda kui teid maha lasti me veel jahtisime mandrilt seda meest. Järsult hakati Kamyshovo poolt flankima meid ja dohc sai kuuli. Mul ei jäänud midagi targemat teha kui discot teha ja minna teises serveris natsa tahapoole ja uuesti sisselogida. Siis ma ootasin kuni bangbussiga tuli järgi mulle ja avastasin et minust 5m ülevalpool istub wookie ülikonnas sniper ja sihtis teele. Andsin mumbles muidugi teada ka sellest ja keegi nagu ei vastanud ka, aga õnneks jõudsin mina talle m240-st täristada. Olin õnnelik et jess, sai surma raibe aga siis vaatasin et [HV]SandyB ja arvasin alguses, et mingi name-stealer aga sandy ütles mumbles naerdes "ma vaatasin saart" ja rohkem temast midagi ei kuulnud. Teised kutid arvasid ka, et mingi kahtlane situatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naguuus
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2011
|
01.08.2012 05:12:47
|
|
|
HV mängijad on teinud kurjaks LU-15 regulaarseid külastajaid võitluse ajal pideva disconnectimisega. Samuti on meie mängijaid hakatud süüdistama hackimises.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.08.2012 05:19:05
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
| See kes saarel maha lasi, kurat seda teab. Aga peale seda kui teid maha lasti me veel jahtisime mandrilt seda meest. Järsult hakati Kamyshovo poolt flankima meid ja dohc sai kuuli. Mul ei jäänud midagi targemat teha kui discot teha ja minna teises serveris natsa tahapoole ja uuesti sisselogida. Siis ma ootasin kuni bangbussiga tuli järgi mulle ja avastasin et minust 5m ülevalpool istub wookie ülikonnas sniper ja sihtis teele. Andsin mumbles muidugi teada ka sellest ja keegi nagu ei vastanud ka, aga õnneks jõudsin mina talle m240-st täristada. Olin õnnelik et jess, sai surma raibe aga siis vaatasin et [HV]SandyB ja arvasin alguses, et mingi name-stealer aga sandy ütles mumbles naerdes "ma vaatasin saart" ja rohkem temast midagi ei kuulnud. Teised kutid arvasid ka, et mingi kahtlane situatsioon. |
peale seda üritust satusime veel kolmekesi hackerite peale kes arvatavasti ajasid meie auto ära. ning meid vibudega maha lasid selja tagant
Algul sai üks otsa, siis kiirelt kahekesi pikali ja mina jäin suht väga avarale metsa. passisin ja otsisin vaatasin ringi igale poole, kui üht äkki keerates avastasin kodaniku mind sihtimas amuga ei jõudnud tulistadagi.
Oli 5.1 suht väga kõvasti töös et oleks pidand juba kaugelt kuulma liikumis ja muid jutte teise kolmanda vennaga sama lugu lihtsalt ilmusid selja taha.
niipalju kui tolest pildist meeles siis polnud isegi veeretamis või roomamis rada näha.
Sooviks siis sellist asja nagu. kes keda tapis teadet !!
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
01.08.2012 09:24:12
|
|
|
Ühelt poolt kuidagi hakkab see HV'de süüdistamine kergelt ära tüütama, kuid teisest küljest osad siin ka täiesti tunnistavad, et nad DC'vad, et paremasse positsiooni minna, mõni teadlikult dupeb itemeid, vabalt võib ka mõni scripte jooksutada. Tekib selline tunne, et jah meil on kamp seal mängus koos, kuid rahvas nagu ei taha mängida korralikult. Võimalik, et see viib varem või hiljem mingi lõhenemiseni, kus kõigil on fun, aga rahvas on erinevates serverites. Ühes siis HV'da süüdistatakse dc'mistest ja cheatimistes ja teises loodetavasti rohkem GG'd.
Ma saan aru, et meid on palju seda mängu mängimas, kuid mulle meeldiks, kui minu seltskond mängib ausalt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 09:28:19
|
|
|
Keegi praegu mängib?
ma vist võtan HV tagi ära ja muudan nime "I only kill zombies" vastu vms
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
01.08.2012 10:43:07
|
|
|
Kui me sinna Kamishova juurde jõudsime, siis ma panin metsa ja loggisin välja. Olin peaagu juba voodisse minemas kui kuulsin, et saarelt teid keegi kõmmutab. Ajasin siis oma perse ülesse ja logisin sisse tagasi. Ütlesin et olen selle väikse lombi kõrval mäenõlval ja vaatan saare poole, küsisin veel kaugust sest ma ei saanud scrollida
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
01.08.2012 10:49:46
|
|
|
| naguuus kirjutas: |
HV mängijad on teinud kurjaks LU-15 regulaarseid külastajaid võitluse ajal pideva disconnectimisega. Samuti on meie mängijaid hakatud süüdistama hackimises.
 |
Mõned mõtted:
Mina olen igatahes ausalt mänginud - aga ikkagi on mul viimasepeal gear ja telk ka kraami täis. Kõik see on kogutud kuskil kaardi serval olevatest mitte-hv laagritest . Mingid tegelased spawnivad sinna mida ise tahavad.
Discot ei kasuta ainult HV-kad vaid see on üldlevinud ka teiste seas. Kui mäng seda ise kuidagi piirama ei hakka siis see ka ei muutu.
Häkkereid on LU15 ilgelt palju - eile lasin snaipriga 10m peakt autos istuvale tüübile 5 pauku otsa ette - ei midagi, vend ainult tuudutas. Varem olnud korduvalt sarnaseid juhtumeid, seekord oli esimene kord kui ellu jäin ja mind kuskile ei teleporditud.
Kokkuvõttes: omamoodi lisaväärtuse need häkkerid annavad - näiteks eile oli nalja nabani Selliseid masinaid ja geari ilma nendeta korjaks vist oma nädal või kaks kui elus püsiks ja telki keegi ei rüüstaks
PS! Kas see uus HC servu o häkkerivaba seni?
Tervitades
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
01.08.2012 11:16:16
|
|
|
Üldiselt võiksid kõik HVlased disconnectimist vältida - see, et see on võimalik, ei tähenda, et seda tegema peaks. Arvestage ka sellega, et kui kellelgi fraps on, olete põhimõtteliselt insta banned. Surma saate tavaliselt alati oma vigadest. Flankimine on täiesti normaalne taktikaline tegevus, mis ei tohiks küll nüüd DC põhjustada. Flankimisega tuleks igal ajal ja igas kohas arvestada.
Ja see, et disconnectitakse ja vahetatakse veel asukohta, on täiesti masendav. Hull asi ka kui surma saate, läheb natuke aega ja on teil varustus uuesti olemas ja teistega varsti jälle koos ja läheb samamoodi edasi.
Ehk üleskutse kõigile - oleme ausad ning ärge kasutagem ebaausaid mänguvõtteid.
Teile endale ka ei meeldi ju, kui te olete kellegi üle kavaldanud vms ja peaksite saama looti, aga ei saa, kuna tüüp disconnectib. See on lihtsalt nõme.
Häkkerite kohta ei oska midagi öelda, ei usu eriti, et keegi meie omadest häkib. See 900m-20m peale võis pigem olla äkki lag või midagi, mida ma ka tõsiselt loodan. Kui keegi tõesti häkib, siis on lausa häbi kanda [HV] tagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fallout
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004
|
01.08.2012 11:50:21
|
|
|
Ei mõista neid häkerdamisi absoluutselt,ausa mänguga saab ju skille treenida, mina siin viimase päevaga olen tunduvalt paremaks muutunud.
Üksinda on kohati igav aga mis teha, igakord kui ma mängus siis HV tegelased on kaardi teises otsas:P
Nüüd aga mingisse SE serverisse, kuna LU15 vist öö ja ma pole selleks veel valmis.
btw mis kella paiku LU15 hommik koidab, mingi 16.00?
_________________ Trying is the first step towards failure! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fallout
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004
|
01.08.2012 12:14:12
|
|
|
selge, 14.00 siis LU15 tagasi.
btw kui kedagi huvitab siis SE3 on väga kiire connectimine.
ja veel, palju peab verd olema et pilt jälle normaalseks muutub.
_________________ Trying is the first step towards failure! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 12:37:26
|
|
|
| Fallout kirjutas: |
selge, 14.00 siis LU15 tagasi.
btw kui kedagi huvitab siis SE3 on väga kiire connectimine.
ja veel, palju peab verd olema et pilt jälle normaalseks muutub. |
Kus kandis oled, ma jõudsin mingi ime läbi Zelenagorski, hetkel peaks siis spawnima supermarketisse mis jääb kamenka poole... mul erilist huvi üksi ei ole mässata, koos huvitavam ja kindlam
Tegin tweakimist ja senise 20-25 fps asemel on mul nüüd 50-60, pole miski silmailu aga käib kah.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kruvi
HV kasutaja
liitunud: 12.09.2003
|
01.08.2012 12:40:22
|
|
|
Ah, eile sai ennast (ise-enda) lolluse pärast kõvasti välja vihastatud.
Tühjas serveris sai maru julgeks mindud ning jäin püstijalu ristmikul silte lugema (alt-tab), tulin mängu tagasi ning nägin nii palju kuidas vend just metsast välja jooksis ning ilma peatumata mind lihtsalt maha lasi.
Üle kuu aja sai elus püsitud, igasugu lahedaid asju üle elatud ning mitte kordagi enesekaitse piiri ületatud ning siis ettevaatamatusest lihtsalt mingilt tainalt tina saada
Kõige rohkem kahju ongi sellest, et ei saanud surma mingi/te bandiitidega võitluses vaid lihtsalt alt-tabbitud tagasi mängu selleks, et jõuda näha kuida tina saab.
Järgmine kord targem, aga maru kergelt ja lihtsalt sain suuresti sama varustuse peale tagasi (va. ghillie suit, M107 ja G17)
Leiaks uuesti Ghillie oleks hea, konsentreeruks puhtalt sellele, et jälitada kedagi nii kaua kuni ta kellegi pihta tule avab ning proovida ta siis ennem maha lasta kui ta oma ohvrile lõpu teeb. Niisama ellu jäämine on ikka törtsuke liiga kerge hetkel.
Robin Hood!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 12:43:23
|
|
|
Kuskohast neid ghillie suite leiate? Ma ei leia viimasel ajal enam isegi kirvest
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
viimati muutis Sold OUT 01.08.2012 12:43:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
01.08.2012 12:59:27
|
|
|
nono, noored
MAKE STALIN PROUD
aga tundub, et LU15 server, nägin nimekirjas mitut tuttavat nime
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
01.08.2012 13:04:38
|
|
|
| kindlasti oli lu15, all servas oli keegi HV tagiga.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Purustaja
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.08.2012 13:10:39
|
|
|
Kas keegi reaalselt teab kedagi kes on mingi serveri ülesse pannud ja mis näitajate peale. need mis siin igalpool välja on toodud et 8 tuuma ja ssd kettad ja muud imed on pehmelt öeldes imelikud.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kruvi
HV kasutaja
liitunud: 12.09.2003
|
01.08.2012 13:14:14
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Kuskohast neid ghillie suite leiate? Ma ei leia viimasel ajal enam isegi kirvest  |
Mina leidsin kas Vyborist (supermarketi vastas on hästi hea spawniga maja) või Stary sobor'ist.
Helikopterid on samuti täitsa olemas, aga vahepeal tundub nagu serverist või restardist olenevat.
NV prille pole aga kordagi leidnud millegipärast, kuigi hunniku crash site'i explorind, sama GPS'i ja rangefinderiga.
Ülejäänud asju olen näinud vist kõiki.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
01.08.2012 13:15:22
|
|
|
| naguuus kirjutas: |
HV mängijad on teinud kurjaks LU-15 regulaarseid külastajaid võitluse ajal pideva disconnectimisega. Samuti on meie mängijaid hakatud süüdistama hackimises.
 |
Tohoh, kas sellised faktid ka reaalsusele vastavad? Häkkimist ma meie nn "clanis" pole kunagi kohanud, itemite dupemist küll. Võitluses "pidevalt" disconnectimise jutu võib nendele samadele regulaarsetele külastajatele sinnasammusesse suruda, sest see on ikka väga erandlik. Minuarust on meil päris ausad koos ja kuna meid nii palju, siis mõne sõiduki leiab alati.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
01.08.2012 13:18:08
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Kas keegi reaalselt teab kedagi kes on mingi serveri ülesse pannud ja mis näitajate peale. need mis siin igalpool välja on toodud et 8 tuuma ja ssd kettad ja muud imed on pehmelt öeldes imelikud. |
dayz foorumi server hostingu faq'st:
| tsitaat: |
* CPU: Quad Core @ 3Ghz+ (CPU is the main bottleneck for an ArmA server, so the more powerful the better)
* RAM: 8GB (RAM isn't a big issue in an ArmA server, so don't be overly concerned with having copious amounts)
* Storage: 50GB+ HDD - 500 IOPS minimum. SSD or 15k RPM SAS is recommended.
* Network: 100Mbps+ dedicated. Bandwidth cap must be at least 2TB or more. |
see et tuumade takt on üle 3ghz on üks tähtsamaid asju vast.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fallout
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004
|
01.08.2012 13:26:32
|
|
|
carlking, ma tulen mumblesse, istun mingis tühjas kanalis et teisi ei segaks. saab seal suhelda:)
hetkel asetsen 030 150 ja liigun 024 106 suunas
_________________ Trying is the first step towards failure! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 13:47:30
|
|
|
| Fallout kirjutas: |
carlking, ma tulen mumblesse, istun mingis tühjas kanalis et teisi ei segaks. saab seal suhelda:)
hetkel asetsen 030 150 ja liigun 024 106 suunas |
mul pole praegu mumblet käepärast võtta, kasutasin läpakat mumble jaoks senimaani aga hetkel unustasin selle teise kohta
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
01.08.2012 13:48:59
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Fallout kirjutas: |
carlking, ma tulen mumblesse, istun mingis tühjas kanalis et teisi ei segaks. saab seal suhelda:)
hetkel asetsen 030 150 ja liigun 024 106 suunas |
mul pole praegu mumblet käepärast võtta, kasutasin läpakat mumble jaoks senimaani aga hetkel unustasin selle teise kohta |
PS. Mumble töötab ka android nutitelefonidel!
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 14:00:12
|
|
|
Mul android tekitab vaid mingit krobinat kui mumblet kasutan kahjuks
proovin kohe iOS varianti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
01.08.2012 14:01:59
|
|
|
| Leidisn ka mingi teise kostüümi. Kuna ringi jooksen naisega siis quess what - naine enda outfiti vahetada ei saagi (veel) :/
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 14:23:44
|
|
|
| tsitaat: |
proovin kohe iOS varianti
|
njah, ios mumble laseb vaid sirvida mingeid public servereid... eestist leiab vaid miskise gerdo.eu serveri
Mis kell see serveri restart muidu toimub tavaliselt? Zelenogorski supermarket oli praegu täiesti tühi kraamist igastahes ja ümbrus paksult zompse täis... ei hakanud sealt kuskile jooksma, nagunii oleks surma saanud tänu sellele jälle
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
01.08.2012 14:26:26
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Kas keegi reaalselt teab kedagi kes on mingi serveri ülesse pannud ja mis näitajate peale. need mis siin igalpool välja on toodud et 8 tuuma ja ssd kettad ja muud imed on pehmelt öeldes imelikud. |
Mul endal on olemas server aga mul on private hive. St et ma jooksutan ka andmebaasi arma serveri kõrval.
Koormust olen niipalju proovinud, et 3 inimest on serveris, üks neist olen mina ise sama masina tagant ka mängimas.
Kui ma vaatasin, siis ainult server võtab suhteliselt mõttetu koguse resusrssi sellise inimesti hulga peal.
Kui on soov panna mingi 50 inimesega serve rpüsti, siis on vaja juba korralikku mitmetuumalist serverit.
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
01.08.2012 15:04:49
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Kas keegi reaalselt teab kedagi kes on mingi serveri ülesse pannud ja mis näitajate peale. need mis siin igalpool välja on toodud et 8 tuuma ja ssd kettad ja muud imed on pehmelt öeldes imelikud. |
4 tuuma (lükka takt nii kõrgele kui võimalik)
ram 8 gb
SSD
100+ Mbps up/down (seda igal ühel ei ole ja kui on, siis ei ole serveri hardware mingiks küsimuseks)
miinimum slottide arv mis serveril võib olla on 40
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 15:07:37
|
|
|
Krt heameelega mängiks seda mängu veidi aega ilma zombideta
on teised zeleno supermarketi ümber piiranud ja mina, olles saanud elu suurima noosi ning õppinud seljakotti kasutama, olen seal vangis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sowney
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
01.08.2012 15:41:07
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kas ma olen ainukene, kes põgenemiseks (loe: mitte eest ära jooksmiseks) kasutab serverist ära minemise ja "0" (või ülimalt väheste mängijatega) serveris jätkamise varianti?
Ehk siis - kui olen kusagil ümber piiratud - login välja, lähen serverisse, kus on reaalselt nulli lähedaselt mängijaid, jooksen seal serveris veidi eemale/peitu ja jätkan algses serveris.
"Call me a coward", aga selle mängu eesmärk ei ole "CoD DM." |
Minuarust võtab see osa võlu mängust ära.Minuarust just rasketest situatsioonidest minema saada aluga on üks vägev osa mängust.
_________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist. |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
01.08.2012 15:59:21
|
|
|
Kui see mod alguses välja tuli oli see väga hardcore, zombid ajasid permanentselt sind taga kui aggrosid neid, rahval veel polnud server hop teemaks. Telgid ei dupenud nänni ja üks võlu miks seda nii hoogsalt mängiti oli adreka laks, mis sellest sai. See on tn enamuse põhjus, miks mäng üldse osteti. Hetkel seda laksu enam ei saa, kõik ära proovitud mängus, mis hetkel pakkuda on. Samas ta on ikka parim shooter mod praegu ja loodan, et need vead ka fixitakse mingi hetk.
Discomine ja travel serverite kasutamine on valik, nagu itemite teadlik dupemine või scriptide kasutamine, ala "süsteemi puuduste ärakasutamine". Mõned teevad seda, mõned mitte.
Te peate aru saama, et gearil pole mängus hetkel mingit väärtust. Kui ma tahaks teada, kust saab peale serveri restarti full geari, siis ma küsiks ainult paari telgi asukohta. Tõega see pool tundi/tund jebimist ja full geari peal olla pole enam eriti erinev mõne script kiddie paarist käsust millega ta itemid endale spawnib. Aga kuna ma ikka tahan mängu huvitavaks teha, siis ma ei torma neid lootima.
Üritage aru saada, et mäng on selline, et kõik seal juhtub põhjusega Üks meist sai mingi glitchi tõttu kopteris surma, nii et me nägime teda 10 sekka maa poole lendamas ja ta jäi kõigest oma gearist ilma, oli hetk kurb, kuni 5-10 minsa hiljem kuulutas, et leidis sinise bussi. Juu siis oli ta surm sedas ette nähtud
Mind ennast lihtsalt kõige häirivad need üliharuldased relvad, mis igaühel on. SVD peaks spawnima ca nagu AS50 jt hi end relvad, kui millegipärast on igaühel AS50 käes ja svd'sid näeb väga harva.. Ehk siis loot tables suck.
Eniveis, kui teile meeldib väga tegeleda kaheldava väärtusega mängustiilidega võtke lihtsalt HV tag oma nime küljest ära ja lõbutsega sajaga. Igaüks leiab selles mängus midagi mõnusat just endale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
01.08.2012 16:03:20
|
|
|
| inks88 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Kas ma olen ainukene, kes põgenemiseks (loe: mitte eest ära jooksmiseks) kasutab serverist ära minemise ja "0" (või ülimalt väheste mängijatega) serveris jätkamise varianti?
Ehk siis - kui olen kusagil ümber piiratud - login välja, lähen serverisse, kus on reaalselt nulli lähedaselt mängijaid, jooksen seal serveris veidi eemale/peitu ja jätkan algses serveris.
"Call me a coward", aga selle mängu eesmärk ei ole "CoD DM." |
Minuarust võtab see osa võlu mängust ära.Minuarust just rasketest situatsioonidest minema saada aluga on üks vägev osa mängust. |
Samal arvamusel. See kuulub mängu juurde. "Eesmärki" kui sellist ju pole. Open world. Kuuli saamine ja kuuli andmine , kuuluvad asja juurde. Mida kiiremini selline alt+f4 kinni keeratakse või selle eest bännima hakatakse seda parem.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 16:43:56
|
|
|
Ma isegi ei vaevu uurima ja leiutama neid exploite... kuskil on raudselt mõni foorum või sait-blogi kus kõik erinevad võimalused on välja toodud... kõige rohkem muserdab mind see, et väga harva saan rannikust eemale
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
01.08.2012 16:46:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kas ma olen ainukene, kes põgenemiseks (loe: mitte eest ära jooksmiseks) kasutab serverist ära minemise ja "0" (või ülimalt väheste mängijatega) serveris jätkamise varianti?
Ehk siis - kui olen kusagil ümber piiratud - login välja, lähen serverisse, kus on reaalselt nulli lähedaselt mängijaid, jooksen seal serveris veidi eemale/peitu ja jätkan algses serveris.
"Call me a coward", aga selle mängu eesmärk ei ole "CoD DM." |
Mis kuradi mõttega Sa siis mängid? Sa teisi tohid tappa, aga teised sind ei tohi?
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
01.08.2012 16:47:53
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ammo on sellegipoolest 100% kliendi poolne. Samas "reconnect" peaks samuti taastama ammo. Nii, et kui sul on mitu salve, teed reloadi, kui hakkab tühjaks saama ja lõpuks kui kõik salved tühjavõitu, siis teed reconnecti.
Loomulikult on see mängu kuritarvitamine ja isiklikult ka seda ei poolda. Siiski - ei hakka jändama asjade uuesti leidmisega, kui saab lihtsalt põgeneda. |
Vahepeal oli ka mingi jutt, et osad pidemed kaovad ära, et see refresh pole 100% kindel, kuid tn on see katki läinud mingi hetk. Just selle jaoks, et rahvas ei teeks relog'e, et ammot tagasi saada.
Sa muide ei ole proovinud mängida dayZ SP modi? seda vist veel saab siit sealt, kui väga otsida. Kogu kaart olemas, saab kõike spawnida ja zombid ka möllavad nagu vaja? Mul oli vist ainult see bug seal, et kõiki sõidukeid ei spawnind ja kui vanasti olid need kõik katki, siis nüüd terved, aga refuel optionit ei tekkind.
Mitte nüüd paha pärast, aga tundub, et sulle meeldib just selline väga safe mängustiil, mis erineb totaalselt sellest, mis see mäng endast päriselt kujutab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 16:49:45
|
|
|
Kui keegi täna zelenosse tulemas, siis andke aga siin või mumbles valjuhäälselt teada, sörgiks kaasa... kott head ja paremat täis kuid verest ära ei ütleks... võiks jahile näiteks minna, saaks vered normi ja jahinuga kasutada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
01.08.2012 16:56:30
|
|
|
| Cromaclear kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Kas ma olen ainukene, kes põgenemiseks (loe: mitte eest ära jooksmiseks) kasutab serverist ära minemise ja "0" (või ülimalt väheste mängijatega) serveris jätkamise varianti?
Ehk siis - kui olen kusagil ümber piiratud - login välja, lähen serverisse, kus on reaalselt nulli lähedaselt mängijaid, jooksen seal serveris veidi eemale/peitu ja jätkan algses serveris.
"Call me a coward", aga selle mängu eesmärk ei ole "CoD DM." |
Mis kuradi mõttega Sa siis mängid? Sa teisi tohid tappa, aga teised sind ei tohi?  |
Dafuq? Kuidas kurat sa sellest järeldasid, et ma teisi mängijaid tapan?
Lisaks - sellise exploiti kustutamine/äravõtmine ei tohiks just väga raske olla. Tuleks luua mingid tingimused, mille najal kasutaja "minestab" uues serveris sisse logides. Siis vaevalt enam taolist meetodit kasutataks.
EDIT:
| karvane kirjutas: |
...
Mitte nüüd paha pärast, aga tundub, et sulle meeldib just selline väga safe mängustiil, mis erineb totaalselt sellest, mis see mäng endast päriselt kujutab. |
Mängu eesmärk on elus püsida - "safe" just seda tähendabki.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
01.08.2012 16:57:11
|
|
|
Ma ei saa aru sellest serverist serverise liikumise teemast tegelikult. Mis selle point on?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
01.08.2012 17:07:51
|
|
|
| Et mitte surma saada ja oma Preciousssss geari kaotada, muud loogikat nagu pole. Okei seda ka saab teha, et näed kuskil künal vaenlast ja oled pinned down, disco ja lähed thjas servis sinna kus vaenlane oli ja eelmisse servusse tagasi ja tõmbad kotid sappa. A no üldse ei tõmba siuke asi, pussyd mu arust kes nii teevad.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
01.08.2012 17:14:34
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| karvane kirjutas: |
...
Mitte nüüd paha pärast, aga tundub, et sulle meeldib just selline väga safe mängustiil, mis erineb totaalselt sellest, mis see mäng endast päriselt kujutab. |
Mängu eesmärk on elus püsida - "safe" just seda tähendabki. |
Saan aru, safe, kuid üks safe on viis kuidas sa jälgid ümbrust, teed kaalutletud otsuseid ja oma mängusessiooni saadad mööda ühes serveris. Ja siis on selline server hopping "safe" meetod, kus sa teadlikult otsid inimtühjasid servereid, et ringi liikuda ühest punktist teise, et jumal hoidku sa kogemata ei satu teise pleieriga vastamisi. Samas on ka olemas kolmas, mis sind lihtsalt mingi scripti reaga surematuks teeb. Igaüks leiab omale sobiva meetodi, mis iganes talle meeldib.
Kui me räägime reaalsest mängu eesmärgist, siis see on tõega et elüs püsida, aga ilma server hoppideta, oled nõus?
| bush kirjutas: |
| Ma ei saa aru sellest serverist serverise liikumise teemast tegelikult. Mis selle point on? |
Oled korraga lõksus kuskil serveris. Snaiper väljas või hunnik zombisid peale tungimas ja sa leiad, et lihtsam on välja logida, teises serveris sisse logida, kõndida sealt minema või veel hullem, minna selle snaipri selja taha ning logida esialgses serveris tagasi sisse ja talle kuul selga kihutada. Mõte algselt on hea, et kui ühte servusse ei saa, siis sa jätkad vabalt teises servus mängu samast kohast jne. Enamasti aga kujunevad mängijatele koduserverid, kust ei taheta eriti ära liikuda, tuttavad vastased, telgid jne. Samas kavalamad pleierid hoiavad backup telke erinevates serverites ca samas kohas. Kui ühte lootitakse, on mujal need ikka alles ja tõenäoliselt avastamata.
Seeon selline metagaming, mis on kahjuks üks mängu puudusi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.08.2012 18:12:02
|
|
|
| Kaun kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Kas keegi reaalselt teab kedagi kes on mingi serveri ülesse pannud ja mis näitajate peale. need mis siin igalpool välja on toodud et 8 tuuma ja ssd kettad ja muud imed on pehmelt öeldes imelikud. |
Mul endal on olemas server aga mul on private hive. St et ma jooksutan ka andmebaasi arma serveri kõrval.
Koormust olen niipalju proovinud, et 3 inimest on serveris, üks neist olen mina ise sama masina tagant ka mängimas.
Kui ma vaatasin, siis ainult server võtab suhteliselt (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> koguse resusrssi sellise inimesti hulga peal.
Kui on soov panna mingi 50 inimesega serve rpüsti, siis on vaja juba korralikku mitmetuumalist serverit. |
Ühesõnaga üsna vähe kasutav nagu iga teine server. Vot selline asi on juba mõistlikum.
| Franzuu kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Kas keegi reaalselt teab kedagi kes on mingi serveri ülesse pannud ja mis näitajate peale. need mis siin igalpool välja on toodud et 8 tuuma ja ssd kettad ja muud imed on pehmelt öeldes imelikud. |
4 tuuma (lükka takt nii kõrgele kui võimalik)
ram 8 gb
SSD
100+ Mbps up/down (seda igal ühel ei ole ja kui on, siis ei ole serveri hardware mingiks küsimuseks)
miinimum slottide arv mis serveril võib olla on 40 |
Ja mis seal peaks sellist ressurssi kasutama. Ebareaalsed näitajad plus see SSD jutt. Ei tea mis asi seal seda ketast kasutab. Töötab samal põhimõttel nagu iga teine MP.
Oleks faile kuskilt võtta vms siis prooviks aga midagi sebima ise ei viitsi küll hakata.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
01.08.2012 18:37:18
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Ja mis seal peaks sellist ressurssi kasutama. Ebareaalsed näitajad plus see SSD jutt. Ei tea mis asi seal seda ketast kasutab. Töötab samal põhimõttel nagu iga teine MP.
Oleks faile kuskilt võtta vms siis prooviks aga midagi sebima ise ei viitsi küll hakata. |
andmed näitavad et 40-50 slot serverid võtavad 2TB-5TB kuus ja peak sellise serveri puhul on kusagil 30 Mbps
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.08.2012 19:01:37
|
|
|
| Franzuu kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ja mis seal peaks sellist ressurssi kasutama. Ebareaalsed näitajad plus see SSD jutt. Ei tea mis asi seal seda ketast kasutab. Töötab samal põhimõttel nagu iga teine MP.
Oleks faile kuskilt võtta vms siis prooviks aga midagi sebima ise ei viitsi küll hakata. |
andmed näitavad et 40-50 slot serverid võtavad 2TB-5TB kuus ja peak sellise serveri puhul on kusagil 30 Mbps |
see pole ju mingi näitaja
5 TB ~ 5000GB
Kuus on 30 ööpäeva
5000/30 = 166 GB ööpäevas
ööpäevas on 24h
166/24=6,9GB tunnis
see teeb kuskil 115 megabaiti minutis mis on 15/15 ühendusele nohu
REAALSELT aga ei jagune riba ja serveri kasutus võrdselt ajaühiku peale, seega võime arvestada ~12h tsüklitega (päeval mängitakse, öösel magatakse)
seega 50/50 ühendus oleks miinimumiks
aga siin teoretiseerides me seda kunagi teada ei saa.... pmst tuleks ikkagi proovida kellegagi läbi üks korralik kast 100/100 ühenduse otsa toppida ning vaadata mis juhtub. dayz mod on serverile tasuta kättesaadav
dayz foorumist leidsin sellised nõuided serverile
Q: Can I host a DayZ Server?
A: Use the contact form if your server has these broad requirements and wish to be run 24/7:
Windows OS (only tested on Windows Server 2008)
4GB RAM
Dual Core CPU (Quad recommended)
10Mbps down, 5Mbps up (considered a minimum for ~25 players, can spike well above)
Able to run the custom HIVE console EXE application
RDP for DayZ staff so updates can be self applied. Alpha is a very rough time, 10 updates van be released in an hour
MySQL (currently not used, but in Beta/Release each server will run its own DB)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|