Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Microsoft jätab Hotmaili kõrvale, keskendub Outlook e-mailile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 00:24:29 Microsoft jätab Hotmaili kõrvale, keskendub Outlook e-mailile vasta tsitaadiga


Microsoft Corp., maailma suurim tarkvara tootja, tutvustab peagi uut, tasuta, veebipõhist e-maili portaali oma Outlooki brändi alt, et võita üle Google’i Gmaili kasutajaid, vahendas finantsuudisteagentuur Bloomberg.

Loe edasi Äripäevast.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaljukits
HV vaatleja
kaljukits

liitunud: 30.11.2008




sõnum 01.08.2012 00:41:29 vasta tsitaadiga

http://gizmodo.com/5930514/go-get-your-outlook-email-address-quick-before-someone-else-does

ja teiseks

http://gizmodo.com/5930358/microsoft-did-the-impossible-the-new-hotmail-is-fantastic
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 01:13:26 vasta tsitaadiga

Hea uudis, gmail on väga aeglane ja ebamugav lõpuks saab midagi asjalikku äkki thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 01:24:40 vasta tsitaadiga

pealkirjal pole mingit seost uudise sisuga, kui just lingile ei vajuta. thumbs_down.gif
natuke parem sõnastus, või siis otsene tsitaat ei teeks paha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 01:41:32 vasta tsitaadiga

Operaga ei tööta kohe üldse thumbs_down.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 01.08.2012 02:58:23 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde mõne aasta tagune jutt, kus räägiti, et Bingi loomisega võetakse Googlilt otsingumootori "kliendid" üle. Täna on Bingi populaarsus kuskil 4 protsendi juures, ning sedagi ilmselt tänu sellele, et IE pakub seda by detault vaikimisi otsingu mootoriks.

Kokkuvõtteks - võtan endale vabaduse suhtuda skeptiliselt gmaili klientide ülevõtmisse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 03:51:49 vasta tsitaadiga

näeb hea välja küll. praegune hotmail on uimane ja aegunud - sihuke tunne nagu hot.ee'd kasutaks.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.08.2012 04:06:02 vasta tsitaadiga

Ei paista ta minusilmis eriti Gmailist parem.
Webmailid on üldse ebamugavad. Kasutan ülivähe.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 04:28:16 vasta tsitaadiga

rebige endale unikaalsed outlooki aadressid, kuni veel saate. omale võtsin kähku ära. thumbs_up.gif

http://outlook.com/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 07:50:36 vasta tsitaadiga

Sai siis ära võetud. Google tegi piirangu, et alla 6 märgi ei tohi nimi olla, outlook õnneks saab aru, et on olemas ka lühemaid nimesid icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 08:42:20 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Operaga ei tööta kohe üldse thumbs_down.gif


Päris peenike vihje vale browseri kasutajale. Opera ei suuda selles keskkonnas meile lahtigi teha. Ühildub nagu preservatiiv traktori veljega. kopp.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 08:43:53 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
rebige endale unikaalsed outlooki aadressid, kuni veel saate. omale võtsin kähku ära. thumbs_up.gif

http://outlook.com/

Krt läinud juba minu nimi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.08.2012 08:44:45 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
Tuleb meelde mõne aasta tagune jutt, kus räägiti, et Bingi loomisega võetakse Googlilt otsingumootori "kliendid" üle. Täna on Bingi populaarsus kuskil 4 protsendi juures, ning sedagi ilmselt tänu sellele, et IE pakub seda by detault vaikimisi otsingu mootoriks.

Kokkuvõtteks - võtan endale vabaduse suhtuda skeptiliselt gmaili klientide ülevõtmisse.
Kui see 4% üldse õige on, siis vaid niivähe on tõeliselt arukaid arvutikasutajaid, kes ei usalda oma otsingutes ainult google (reklaami eest maksajte huvides) äramanipuleeritud tulemusi vaid tahavad otsitavat infot maksimaalses võimalikus ulatuses leida. Seda võimaldab vaid mitme otsingumootori tulemuste võrdlus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 08:53:54 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Hea uudis, gmail on väga aeglane ja ebamugav lõpuks saab midagi asjalikku äkki thumbs_up.gif

Lol. Ilmselgelt sa pole outlooki kasutanud icon_lol.gif
kpihus kirjutas:
Tuleb meelde mõne aasta tagune jutt, kus räägiti, et Bingi loomisega võetakse Googlilt otsingumootori "kliendid" üle. Täna on Bingi populaarsus kuskil 4 protsendi juures, ning sedagi ilmselt tänu sellele, et IE pakub seda by detault vaikimisi otsingu mootoriks.

Kokkuvõtteks - võtan endale vabaduse suhtuda skeptiliselt gmaili klientide ülevõtmisse.

Nõus thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 09:11:31 vasta tsitaadiga

"Sobivas brauseris" toimib väga mõnusalt ja kiiresti. Hea clean look on ka, pole ära mäkerdatud kõige liigsega. Opera support on jah häbiväärne aga nuh samas pole eriti webmaili eelistaja ka.

Aliaste tegemine praegusele live kontole on jube mugav. Isegi nt kui sul on microsofti kontot tehes valitud enda meiliaadress (mitte @live või @hotmail), siis alias toimib endiselt kenasti ja saad hakata kasutama postkasti.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 09:26:44 vasta tsitaadiga

Errors found while checking this document as XHTML 1.0 Strict!Result: 899 Errors, 14 warning(s)
Selge see, et Opera siinkohal süüdi.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 09:32:14 vasta tsitaadiga

Ma küll ei näe kus ma saan endale meiliaadressi ära regada kui ma korra juba MS accountiga sisse olen loginud thumbs_down.gif
Sign up logib mind juba sisse inboxi ja uuesti proovides saab ainult uue MS accounti regada (mida ma ei taha).
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 09:56:02 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Errors found while checking this document as XHTML 1.0 Strict!Result: 899 Errors, 14 warning(s)
Selge see, et Opera siinkohal süüdi.

Ma ei süüdistanudki operat. Pidasin silmas rohkem, et MSi poolne devide töö on nii kehv, et opera support olematu - õigemini tegelikult standardite jälgimine olematu oleks õigem sõnastus.

Tomorrow kirjutas:
Ma küll ei näe kus ma saan endale meiliaadressi ära regada kui ma korra juba MS accountiga sisse olen loginud thumbs_down.gif
Sign up logib mind juba sisse inboxi ja uuesti proovides saab ainult uue MS accounti regada (mida ma ei taha).

ülevalt settings, more mail settings, Create a Outlook alias
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 10:02:47 vasta tsitaadiga

radist87, microsofti vennad arvavad, et nad võivad standarditele peale kusta ja teevad oma standardi, mida kasutavad ainult MS'i poisid. (Alustades IE'st, lõpetades kasvõi selle sama outlook'iga siin) Tahaks loota, et see ei olnud sulle üllatuseks.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 10:18:21 vasta tsitaadiga

Mingi pettus. Kirju saata ei saa, ma olevat robot. Kästi lahendada CAPTCHAT, iseenesest head selged CAPTCHAD olid, aga ükski minu lahendus ei sobinud. Kaheksanda vale lahenduse juures pandi blokk peale. Nüüd pakutakse mingit SMS-i kaudu verifitseerimist.

We couldn't detect your mobile operator, please select one to continue
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 10:59:59 vasta tsitaadiga

Kuidagi kirjuks läheb, oli hotmail.com siis tuli live.com, nüüd on outlook.com. Oma e-maili muutmine iga paari aasta tagant pole just väga praktiline tegevus, loodan et vähemalt see jääb nüüd püsima pikemaks ajaks. Mitte, et uuenduse vastu midagi oleks aga järjepidevust sooviks rohkem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 11:09:17 vasta tsitaadiga

TALIBAN kirjutas:
Kuidagi kirjuks läheb, oli hotmail.com siis tuli live.com, nüüd on outlook.com. Oma e-maili muutmine iga paari aasta tagant pole just väga praktiline tegevus, loodan et vähemalt see jääb nüüd püsima pikemaks ajaks. Mitte, et uuenduse vastu midagi oleks aga järjepidevust sooviks rohkem.

Keegi ei käsi sul ju e-postiaadressi vahetada. Vanad tulevad sinuga kaasa mis sul juba on. Lihtsalt portaal, kust lugeda vahetus ja tekkis võimalus outlook.com aadressi võtta.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.08.2012 11:34:21 vasta tsitaadiga

Heips!
Teab/oskab keegi juhatada, kuidas OE6 klient selle outlook.com konto jaoks "ära settida". Minu mõistus pääle ei hakka icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Valin HTTP protokolli, kuid mida sinna incoming serveriks kirjutada? Olen proovinud kõik-võimalikke Sõber-Kuugli abil leitud variante, kuid OE neid omaks pole seni võtnud - viriseb ainult, et pole "valid server address" eusa_think.gif

EDIT: sain tööle - tahtis hotmail-i servereid ehk siis pop3 ja smtp.live.com aadresse ning neile vastavaid porte koos SSL kontrolliga icon_cool.gif Ma ise loll, et selle pääle koheselt ei tulnud, vaid hakkasin äss-petsiaalseid outlook.com servereid taga otsima eusa_wall.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi


viimati muutis hashi 01.08.2012 12:08:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 11:57:29 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
TALIBAN kirjutas:
Kuidagi kirjuks läheb, oli hotmail.com siis tuli live.com, nüüd on outlook.com. Oma e-maili muutmine iga paari aasta tagant pole just väga praktiline tegevus, loodan et vähemalt see jääb nüüd püsima pikemaks ajaks. Mitte, et uuenduse vastu midagi oleks aga järjepidevust sooviks rohkem.

Keegi ei käsi sul ju e-postiaadressi vahetada. Vanad tulevad sinuga kaasa mis sul juba on. Lihtsalt portaal, kust lugeda vahetus ja tekkis võimalus outlook.com aadressi võtta.


Ma nagu mõtlesin seda täpsemalt, et võiks nagu jätta ühe ja ainsa domeeninime ja seda kasutajaliidest ja platvormi ennast edasi arendada. Hotmail.com ei ole minumeelest kehvem kui Outlook.com. Tekib küsimus, et milleks siis üldse seda live.com süsteemi oli vaja toota kui ta nüüd enam ei kõlba microsofti meeste jaoks. Windows 8 on muidugi tulemas ja selle jaoks tahetakse nö tabula rasa alustada. Loodan et siis jääb ka see outlook.com lõpuks püsima kauemaks kui paariks aastaks või kantakse äkki koos windows8-ga maha ja tuleb jälle midagi uut icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 12:04:50 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
Heips!
Teab/oskab keegi juhatada, kuidas OE6 klient selle outlook.com konto jaoks "ära settida". Minu mõistus pääle ei hakka icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Valin HTTP protokolli, kuid mida sinna incoming serveriks kirjutada? Olen proovinud kõik-võimalikke Sõber-Kuugli abil leitud variante, kuid OE neid omaks pole seni võtnud - viriseb ainult, et pole "valid server address" eusa_think.gif

Samad seaded nagu hotmail.com-i sünkiks aga lihtsalt mailiadreks pane outlooki oma. Kasutaja siis vastavalt mis su microsoft account on

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul toimis
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 12:09:30 vasta tsitaadiga

live.com oli/on küll suht hea ja lühike, sain endale eesnimi@live.com adre sealt.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.08.2012 12:10:10 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
[kärtz...]Samad seaded nagu hotmail.com-i sünkiks aga lihtsalt mailiadreks pane outlooki oma. Kasutaja siis vastavalt mis su microsoft account on
Tänud thumbs_up.gif
_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 12:40:11 vasta tsitaadiga

Saab sinna outlooki suunata ka gmaili ja hoti meilid?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 12:44:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Noname kirjutas:
Hea uudis, gmail on väga aeglane ja ebamugav lõpuks saab midagi asjalikku äkki thumbs_up.gif

Lol. Ilmselgelt sa pole outlooki kasutanud icon_lol.gif


Lol. 9 aastat exchange + outlook admin olnud.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 13:07:44 vasta tsitaadiga

eluaeg kasutanud hotmaili põhi eposti adrena, milleks mulle veel vaja outlook.com lõpuga eposti icon_rolleyes.gif
nad ju ei kavatse @hotmail.com ära muuta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 13:17:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eluaeg kasutanud hotmaili põhi eposti adrena, milleks mulle veel vaja outlook.com lõpuga eposti icon_rolleyes.gif
nad ju ei kavatse @hotmail.com ära muuta

Mkm. See sama hotmaili adre toimib täiesti edukalt selles uues keskkonnas.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.08.2012 13:27:18 vasta tsitaadiga

Kuna asi Opera'ga toimida ei taha, siis jatkan Gmail'i kasutamist.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 13:45:12 vasta tsitaadiga

Kiirem ega nüüd midagi paremat seal vähemalt praegu ei tundu. Jään siiski vana hea Gmaili juurde.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 13:55:09 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
eluaeg kasutanud hotmaili põhi eposti adrena, milleks mulle veel vaja outlook.com lõpuga eposti icon_rolleyes.gif
nad ju ei kavatse @hotmail.com ära muuta

Mkm. See sama hotmaili adre toimib täiesti edukalt selles uues keskkonnas.

seda tean, juba proovitud, aga näiteks moblas (skyfire), on küll väljanägemine puhas kräpp.
võiks mingi appi vms välja lasta, kui seda pole tehtud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 14:05:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
warwas kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
eluaeg kasutanud hotmaili põhi eposti adrena, milleks mulle veel vaja outlook.com lõpuga eposti icon_rolleyes.gif
nad ju ei kavatse @hotmail.com ära muuta

Mkm. See sama hotmaili adre toimib täiesti edukalt selles uues keskkonnas.

seda tean, juba proovitud, aga näiteks moblas (skyfire), on küll väljanägemine puhas kräpp.
võiks mingi appi vms välja lasta, kui seda pole tehtud

Igas vähegi nutikamas moblas on ju maili lugemise rakendused kohe sisse ehitet. Mis pärast peaks sellele teenusele veel mingi erilahenduse tegema?
Moblas maili lugemine (ilma mingi mõjuva põhjuseta) läbi brauseri tundub nagu üsnagi ümber nurga toimetamine.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 18:53:47 vasta tsitaadiga

Proovisin ja ei jätnud küll muljet, et jätaks kohe Gmaili maha ja koliks üle icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.08.2012 20:20:14 vasta tsitaadiga

Minuarust pop3 kaudu meilide fetchimine pole eriti lahendus.
meelde tuleb aadress pod51007.outlook.com , mida siis meilikliendis kasutada http aadressina.
Pole nüüd kursis, kas hotmaili kliendid ekskangi "võlusid" ka nautida saavad, aga m.outlook.com peaks ekskangi jaoks pädema.

võin ka mõnes asjas eksida. Olen endine Live@edu tarbija. Sai 2 aastat tagasi outlook.com'is account tehtud. Enam ei tõmba sinna.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 22:30:54 vasta tsitaadiga

Sai omale rabatud ennist eesnimi@outlook.com ja kohe suunasin gmaili ära ka thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.08.2012 22:49:09 vasta tsitaadiga

varsti suunad vastupidi thumbs_up.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 23:03:38 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
varsti suunad vastupidi thumbs_up.gif

Ei välista sellist võimalust.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 03:00:28 vasta tsitaadiga

Krt kalev@hotmail.com sain aastaid tagasi kätte, aga outlooki variandi oli keegi juba ära rabanud thumbs_down.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 07:00:18 vasta tsitaadiga

Samuti olid raivo@outlook.com ja raivo@live.com juba läinud icon_neutral.gif
Aga eesnimi.perenimi@outlook sain ikka kätte, kuna perekonnanimi mul piisavalt unikaalne thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto40
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 08:46:10 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib Outlook.com kordades enam kui hotmail.com keskkond. Outlook tundub puhtam-lihtsam-selgem ja märgatavalt kergem on seda kasutada. Tegin siis eile outlook.com's uue emaili aadressi ka ära. Mõne tunni pärast saabus aga masendav üllatus: ilma, et ma oleks oma aadressi kellelegi öelnud või kuhugi sisestanud, saabus juba esimene rämpskiri. Aga noh... tänapäeval on rämpsuvaba emailikonto vist vaid märg unistus. Aga vähemalt filter tundub töötavat ja späm leidis koha õiges folderis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 09:47:04 vasta tsitaadiga

Risto40 kirjutas:
Mulle meeldib Outlook.com kordades enam kui hotmail.com keskkond. Outlook tundub puhtam-lihtsam-selgem ja märgatavalt kergem on seda kasutada. Tegin siis eile outlook.com's uue emaili aadressi ka ära. Mõne tunni pärast saabus aga masendav üllatus: ilma, et ma oleks oma aadressi kellelegi öelnud või kuhugi sisestanud, saabus juba esimene rämpskiri. Aga noh... tänapäeval on rämpsuvaba emailikonto vist vaid märg unistus. Aga vähemalt filter tundub töötavat ja späm leidis koha õiges folderis.

mail.opera.com icon_biggrin.gif pole aasta jooksul mitte ühtegi spämmimeili tulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmo7
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2009




sõnum 02.08.2012 12:01:29 vasta tsitaadiga

Operale tuli nüüd uuendus välja. Versiooniga 12.01 outlook.com töötab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.08.2012 22:11:52 vasta tsitaadiga

Esimese päevaga miljoni kasutajat

Microsoft's Outlook.com Hits One Million Users on Day One -- Tom's Hardware

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 22:22:18 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Esimese päevaga miljoni kasutajat

Microsoft's Outlook.com Hits One Million Users on Day One -- Tom's Hardware

kahe otsaga asi. kui koju tulin, siis messengerist postkasti minnes olin otsaga outlookis, kuigi ma kusagile ligidalegi ei läinud va korra moblas. nii, et see samune miljon võis olla old user.
artiklist see ei selgu kahjuks, kas oli või polnud nii

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Microsoft jätab Hotmaili kõrvale, keskendub Outlook e-mailile
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.