Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 403, 404, 405 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 22.07.2012 12:16:15 vasta tsitaadiga

Kui tahavad bf3 reaalsemaks teha, siis tehku nii, et helikopteritest ja lennukitest ei saa jalaväge markida, tehakse need tavalised raketid helikajuhil ja lennukil tugevamaks, niiet keegi saab kutsuda kuskile pommitamise vms.
Sest praegu tulistad kuskile, siis peab 3 raketti pähe olema, et keegi sureks
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 22.07.2012 12:28:08 vasta tsitaadiga

Kas mängu saab kopeerida teisele kettale?

Tavaliselt olen ma mängu hoidnud SSD kettal. Vahepeal sai mäng eemaldatud ja eile panin ta tavalise HDD peale.
Mäng ei jookse HDD peal nii hästi, kui seda oli SSD peal.

Nüüd tahaks tagasi SSD peale mängu panna, aga uuesti installida ja uuendusi oodata on paras piin.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 12:43:05 vasta tsitaadiga

õhtul enne magamaminekut panet updeitima/tirima hommikuks on valmis kui just 56k modemi taga ei istu
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 12:51:46 vasta tsitaadiga

saab küll.
vaata et origin kliendi sees oli õige tee mängule (settings-downloaded games), vajadusel parem klõks - repair install.
ma niiviisi teise arvutisse kopeerisin.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 22.07.2012 20:12:15 vasta tsitaadiga

helika tiivik võiks ka eksisteerida, mitte ainult visuaalselt
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 21:26:07 vasta tsitaadiga

kui armored kill tuleb, siis peaks vist vihasema vga kaardile üle minema või mis? kui jõhkralt suur deserti kaart tuleb, mis kõvasti mälu sööb? 2gb gtx680 vb jääb nõrgaks, ehk siis võiks min 3Gb kaart olla? icon_biggrin.gif ehk siis peaks mingi 4GB gtx680 võtma?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 22:24:52 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kui armored kill tuleb, siis peaks vist vihasema vga kaardile üle minema või mis? kui jõhkralt suur deserti kaart tuleb, mis kõvasti mälu sööb? 2gb gtx680 vb jääb nõrgaks, ehk siis võiks min 3Gb kaart olla? icon_biggrin.gif ehk siis peaks mingi 4GB gtx680 võtma?


Nalja teed või? See asi jookseb sinu mainitud raua peal nagu lennuk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 22.07.2012 22:28:00 vasta tsitaadiga

1080p ei suuda gtx680 60fps päris vile põhjas näidata pigem 2way sli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 23:08:15 vasta tsitaadiga

4x2gb gtx680 SLI-s on miinimum, mälu peab ka 32gb nüüd olema
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 23:45:26 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
4x2gb gtx680 SLI-s on miinimum, mälu peab ka 32gb nüüd olema

Prose klokk peaks ka vähemalt 5GHz ja rohkem olema!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 23:57:42 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
4x2gb gtx680 SLI-s on miinimum, mälu peab ka 32gb nüüd olema

Prose klokk peaks ka vähemalt 5GHz ja rohkem olema!

Kõige parem oleks, kui prose oleks lämmastiku all, muidu kuumeneb üle.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 23.07.2012 00:25:31 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
duxdery kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
4x2gb gtx680 SLI-s on miinimum, mälu peab ka 32gb nüüd olema

Prose klokk peaks ka vähemalt 5GHz ja rohkem olema!

Kõige parem oleks, kui prose oleks lämmastiku all, muidu kuumeneb üle.


Tegelt???????? Ma just mõtlesin, et ostan selle mängu, aga nüüd vist jääb ära see ost icon_cry.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 00:47:17 vasta tsitaadiga

Mul kaks interneti teenuse pakkujat ka taga (crossnet, cisco ruuteriga) .... muidu ping sitt icon_eek.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 23.07.2012 01:01:33 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 01:34:16 vasta tsitaadiga

Ok, paneks teemasse ka. Kellel palju medaleid on? Mõni on kõik kätte saanud? Endal 43/50 aga 3-4tk on veel lähiajal reaalsed ja siis on mõned mida ei üritagi saada ilmselt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.07.2012 02:13:22 vasta tsitaadiga

1 medal on thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 03:15:18 vasta tsitaadiga

20 medalit icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 23.07.2012 06:11:03 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
duxdery kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
4x2gb gtx680 SLI-s on miinimum, mälu peab ka 32gb nüüd olema

Prose klokk peaks ka vähemalt 5GHz ja rohkem olema!

Kõige parem oleks, kui prose oleks lämmastiku all, muidu kuumeneb üle.


Tegelt???????? Ma just mõtlesin, et ostan selle mängu, aga nüüd vist jääb ära see ost icon_cry.gif


Usu jah kõike icon_lol.gif

medaled 40/50
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 07:59:27 vasta tsitaadiga

jeee, medaleid 5/50 icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 09:38:04 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Ok, paneks teemasse ka. Kellel palju medaleid on? Mõni on kõik kätte saanud? Endal 43/50 aga 3-4tk on veel lähiajal reaalsed ja siis on mõned mida ei üritagi saada ilmselt.


40/50 on olemas, aga korduvaid vist ei loe jah icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 09:39:03 vasta tsitaadiga

20/50 on
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 09:47:11 vasta tsitaadiga

35/50 on ja huvi pärast kokku lugedes 134 medalit, kas kellelgi mcom defender/attacker medalit üldse on? Võimatu värk

viimati muutis Markxy10 23.07.2012 09:53:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 09:50:09 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
35/50 on, kas kellelgi mcom defender/attacker medalit üldse on? Võimatu värk

Attacer on suht lihtne ju. Piisavalt rushi tuleb mängida lihtsalt. Defenderiga on teine asi, see on väga haige... Mul ainult 2 defender ribbonit siiamaani.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 10:32:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel on FPS alla kiskunud peale CQ release ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 10:47:58 vasta tsitaadiga

kuskil jutjuubi kommentaarides nägin et konsoolidel patchiga vähendati vajalik kille ribboni jaoks, 4st tegi 2, see on palju lihtsam saada.
4 on suht võimatu, kui vastastest keegi ei suuda isegi esimestest 2 mcomi mineerida.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 22:16:31 vasta tsitaadiga

Krt, pidin 7850 kaardi garantiisse saatma ja nüüd jälle 4890 masinas. üldse ei kutsu 35 fps low peal mängima. Perfi vahe hämmastav. 7850 suudab madinas 60 fps peal seda jooksutada ultral ilma AA-ta. Jetiga lennates saab isegi 60fps-ga recordida, alla selle ei lange.
e: tavamappidel on fps palju talutavam, 50 ringis. cq-s oli 30-40
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.07.2012 22:28:38 vasta tsitaadiga

http://youtu.be/aLH-6OIXhPE

Tankiga on päris hea roadkill thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 01:29:08 vasta tsitaadiga

selle mass-roadkilli peale tõmbasin kohvi kurku... icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 08:36:05 vasta tsitaadiga

oi, eile sai kah natukene mängitud, ziba tower praegu lemmik, sai esimesed paar minutit 10 / 0 skoori icon_biggrin.gif jõhker, kui minema hakkab, siis lähebki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 09:50:04 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
... jõhker, kui minema hakkab, siis lähebki thumbs_up.gif


Sama kehtib vahest ka tesitpidi. Kui hakkab p***e minema, siis lähebgi icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 09:57:56 vasta tsitaadiga

Estnx, nii ta on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 11:17:04 vasta tsitaadiga

Proovisin ka mõne mängu teha üle pika aja, oli momente kus vägisi kiskus piixu kõik. icon_redface.gif icon_lol.gif
Bolt action Only TDM canal server aitas sihtimisele kaasa, pärast tulid automaadi valangud maru täpselt pähe.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 24.07.2012 11:23:37 vasta tsitaadiga

Killerwave, proovi paar raundi bolt action automaatide vastu. Siis alles hakkad pihta laskma.
Maru uhke olin kui TDM võitsin, vist oli L96 ilma sihikuta. No mõned tuli püstoliga ära lõpetada.

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009




sõnum 25.07.2012 11:04:29 vasta tsitaadiga

trip,
sina oled karm inimene!

_________________
müün steam cdkeys.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 12:40:48 vasta tsitaadiga

ziba tower hakkab isegi ilma double xp-ta meeldima, eile oli kena skoor ja 2 medalit sai nagu nitaki 15minutiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 17:45:48 vasta tsitaadiga

tra need asjandused kittidel ja sõidukitel aegajalt vaikimisi satuvad, polnud nädal aega pelanud kõik kittid, relvad, sõidukid, skinnid default - täismäng ja see pole esimene kord kui nii juhtub
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 17:51:37 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, Endal pole nii kunagi juhtunud. Vb kuidagimoodi on sinu BF3 sätete fail(id) kustunud vms?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 18:08:20 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
tra need asjandused kittidel ja sõidukitel aegajalt vaikimisi satuvad, polnud nädal aega pelanud kõik kittid, relvad, sõidukid, skinnid default - täismäng ja see pole esimene kord kui nii juhtub


Njah, mul seda muret pole olnud kuid relvaskinne ja enda camo pole mul eales m2ngule meelde j22nud. Alati on defaultis serverisse j6udes.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 25.07.2012 19:34:20 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
tra need asjandused kittidel ja sõidukitel aegajalt vaikimisi satuvad, polnud nädal aega pelanud kõik kittid, relvad, sõidukid, skinnid default - täismäng ja see pole esimene kord kui nii juhtub

Ja mina mõtlesin,et ma ainuke mul ikka päris tihti nii juhtunud suht pasa ajab keema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.07.2012 22:16:55 vasta tsitaadiga

Mul on ka seda juhtunud. Eriti ebameeldiv kui sõidukeid kasutada.
Kit'ide puhul pole seda jura veel juhtunud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 25.07.2012 22:33:44 vasta tsitaadiga

Pole sellist asja ette tulnudki.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 22:50:53 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
KuriVaiM1, Endal pole nii kunagi juhtunud. Vb kuidagimoodi on sinu BF3 sätete fail(id) kustunud vms?

ei saa olla, vaevalt et see kliendi poolt hallatav on, online profiiliga mingit moodi seos, pakun et analoogne statistika süsteemi salvestamisele, kuidagi nad peavad neid valikuid tallel hoidma

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 18:36:02 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Siim159 kirjutas:
KuriVaiM1, Endal pole nii kunagi juhtunud. Vb kuidagimoodi on sinu BF3 sätete fail(id) kustunud vms?

ei saa olla, vaevalt et see kliendi poolt hallatav on, online profiiliga mingit moodi seos, pakun et analoogne statistika süsteemi salvestamisele, kuidagi nad peavad neid valikuid tallel hoidma


See asi, et mängu minnes vale handgun, kindlalt seotud gungamega icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 18:48:47 vasta tsitaadiga

laskja koht lennukis? icon_eek.gif või on tulemas Armored Kill-s?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 26.07.2012 19:36:32 vasta tsitaadiga

Vaevalt et midagi säärast on tulemas AK-s. Pigem ikka bug.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 19:43:46 vasta tsitaadiga

miks vaevalt? BF2 ju oli.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 20:08:25 vasta tsitaadiga

Võiks tulla küll. Samuti paljud on seda jälle soovinud nagu oli BF2-ki ja täitsa võimalik, et Dice on seda kuulda võtnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 20:47:30 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=Bfn_CIQf-ic&feature=relmfu

Mootorsae koht hea icon_biggrin.gif 4.46
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 21:07:49 vasta tsitaadiga

derp wipeout ribbon icon_lol.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 00:06:04 vasta tsitaadiga

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/aftermath
tsitaat:
KEY FEATURES

Urban warfare on four new maps
Fight through the dust and rubble, use the earthquake damaged terrain to your tactical advantage
New heavily modified military and civilian vehicles – ingenuity and firepower combined
New game mode
New assignments, achievements and dog tags

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 403, 404, 405 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.