Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 13:34:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida neid seadme juurdeostulepinguid? On plaanis soetada mobiiltelefon, mis on saadud 24-kuulise tähtajalise kliendilepingu sõlmimisel. Tähtaeg kehtib numbrile, kliendile ja teenuspaketile, aga seadme kohta iseenesest infot lepingus ei ole.

Lepingus on ainult seadme kohta selline rida, mille olemus pole päris selge: "Juhul, kui seadmega seotud numbri kohta sõlmitud Tele2 tähtajaline liitumisleping lõpeb enne kokkulepitud tähtaega, kohustub klient tasuma Tele2-le hinnakirjast tuleneva leppetrahvi. Hinnakirjaga saab tutvuda Tele2 kodulehel."

Et kui telefon on reaalselt juba minu omanduses ja kasutuses, kas siis konkreetse lepingu alusel saadud telefon on siiski niiöelda trahviobjektiks või mitte? Huvitabki see, et kas saan rahulikult telefonirööme nautida või mingi risk ikkagi antud tehinguga on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 11:26:02 vasta tsitaadiga

Kas telefon on järelmaksuga ostetud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 16:54:32 vasta tsitaadiga

Tele2 pulga internet venib täna võrus nagu tatt. Foorumit tuleb ka mingi 2-3 minti oodata. Mahukatele lehtedele pole mõtet minnagi... thumbs_down.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 19:31:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas telefon on järelmaksuga ostetud?


Ei ole - telefon on soetatud soodushinnaga 0 eurot. Aga kui lepingu sõlminud isik mingil põhjusel kliendilepingut rikub, kas siis antud soodushinnaga telefon on ka niiöelda kuidagi "ohus" või mitte - see just huvitab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 20:40:26 vasta tsitaadiga

Tele2 mobiilne internet tõrkus üle Eesti
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 20:42:26 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Tele2 mobiilne internet tõrkus üle Eesti

üleeile oli ka tegelikult aga siis väga lühiajaliselt. Täna ja tõrkus terve päeva jooksul, õhtul nüüd hakkas tööle jälle.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 21:13:33 vasta tsitaadiga

Aaerrtee kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas telefon on järelmaksuga ostetud?


Ei ole - telefon on soetatud soodushinnaga 0 eurot. Aga kui lepingu sõlminud isik mingil põhjusel kliendilepingut rikub, kas siis antud soodushinnaga telefon on ka niiöelda kuidagi "ohus" või mitte - see just huvitab.
Siis maksad telefoni kogu täiega kinni.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 15:59:54 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi sai pereliikmele kingitud uus telefon, ~2 aastat hiljem sai mindud esindusse ja välja vahetatud esimene aku, seejärel eelmise aasta paikku sai seda tehtud taas. Kippusin arvama ,et ehk hakkab telefon otsasid andma kuid eile sai see arvamus koheselt minema visatud.
Eemaldasin puht juhuslikult telefoni kaane ja vaatasin akut, akul olev mAh tundus juba kuidagi kahtlaselt väike, hiljem veel netimaailmast uurides selgus, et sellel konkreetsel telefonil peaks olema vähemalt 850mAh aku kuid telefonil sees oli mingisugune ~500mAh junn, ehk siis väga lahja selle telefoni jaoks. Teine asi mis arvet vaadates koheselt silma torkas oli nimekiri kus olid selgelt kirjas telefonid millele see aku sobib.. Nokia 6555 seal mainitud polnud.

Praegu võiks siis öelda, et pereliige on saanud lüpsta 2 korda kehvasti haritud klienditeendiaja käest ja kahju ulatub 2 akuga pea ~51€ kanti. Kuna täna on minek sammusesse esindusse aru pärima siis tekkiski küsimus kas mul on õigus nõuda komp. või midagi muud taas uut akut ostes ? Tuli see avastus küll natukene hilja kuid siiski.

_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 19:27:16 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
Paar aastat tagasi sai pereliikmele kingitud uus telefon, ~2 aastat hiljem sai mindud esindusse ja välja vahetatud esimene aku, seejärel eelmise aasta paikku sai seda tehtud taas. Kippusin arvama ,et ehk hakkab telefon otsasid andma kuid eile sai see arvamus koheselt minema visatud.
Eemaldasin puht juhuslikult telefoni kaane ja vaatasin akut, akul olev mAh tundus juba kuidagi kahtlaselt väike, hiljem veel netimaailmast uurides selgus, et sellel konkreetsel telefonil peaks olema vähemalt 850mAh aku kuid telefonil sees oli mingisugune ~500mAh junn, ehk siis väga lahja selle telefoni jaoks. Teine asi mis arvet vaadates koheselt silma torkas oli nimekiri kus olid selgelt kirjas telefonid millele see aku sobib.. Nokia 6555 seal mainitud polnud.

Praegu võiks siis öelda, et pereliige on saanud lüpsta 2 korda kehvasti haritud klienditeendiaja käest ja kahju ulatub 2 akuga pea ~51€ kanti. Kuna täna on minek sammusesse esindusse aru pärima siis tekkiski küsimus kas mul on õigus nõuda komp. või midagi muud taas uut akut ostes ? Tuli see avastus küll natukene hilja kuid siiski.


Hilja juba.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 14:52:45 vasta tsitaadiga

Viisin telefoni täna garantiisse. Kui asendustelefoni küsisin, siis öeldi, et neil pole midagi anda. Telefoni garantiisoleku ajaks öeldi 2 või rohkem nädalat.
EMT jagab garantiisse toodud telefonidele asendustelefoniks Samsung Galaxy S II ja iPhone 4S'isid. Tele2'l pole midagi. Nice thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 15:06:41 vasta tsitaadiga

EMT jagab "headele" äriklientidele minu mäletamist mööda selliseid telefone. Tavaklient ja suvaline ärikasutaja oma Nokia lutsuga ei saa küll midagi. Istuvad samuti 2 nädalat ilma telefonita.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 15:09:14 vasta tsitaadiga

Töökaaslane viis enda isikliku telefoni garantiisse ja sai eelpool nimetatud telefoni vastu. Üks telefon ühe garantiiskäiguga siiski jah.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 15:14:59 vasta tsitaadiga

Millise telefoni ta garantiisse viis EMT-is?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 15:18:06 vasta tsitaadiga

Pool aastat tagasi sai veel EMTist asenduseks 3310 icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 15:24:00 vasta tsitaadiga

iPhone 4S. Võimalik, et ta enda telefonipärast anti siis selline asenduseks.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 03.07.2012 16:45:41 vasta tsitaadiga

No nad peaksid "samaväärse" telefoni andma jah aga kui neil ei ole siis pakutakse ka lutse.
Tglt tahaks teada, kas keegi tele2-lt tasuta telefoni on nõudmas käinud? Endal saab aasta lõpus 10 aastat nendega täis ning tekkis idee neid vähe moosima minna. Huvitav kuidas nad siis oma vanadesse klientidesse suhtuvad. Kas saab midagi korralikku või pole neil sooja ega külma kui lähengi teisele operaatorile üle.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:48:29 vasta tsitaadiga

aivar1988, nad viitsivad ainult sõnumeid saada, et ära mine, pakume teile taevamannat ja piimajõgesid
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 17:00:51 vasta tsitaadiga

Mingeid huipputelefone nad ei paku. Ja kui pakuvad, siis ikkagi orjastava kohustusega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 03.07.2012 17:08:03 vasta tsitaadiga

Tundub, et lojaalsus ei maksa tõesti mõhkugi. Ma mingi kuu aega tagasi läksin selle jutuga elisasse. Erilist kõne muidugi ette ei valmistanud. Sattusin just parasjagu sinna kanti. Vaadati kõvera näoga otsa, et aint ühe numbriga tuled üle w? Selle peale pakuti siis lõpuks miskit paketti, mida avalikult ei pakuta ja telefoni kliendihinnaga.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.07.2012 08:03:11 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Tundub, et lojaalsus ei maksa tõesti mõhkugi. Ma mingi kuu aega tagasi läksin selle jutuga elisasse. Erilist kõne muidugi ette ei valmistanud. Sattusin just parasjagu sinna kanti. Vaadati kõvera näoga otsa, et aint ühe numbriga tuled üle w? Selle peale pakuti siis lõpuks miskit paketti, mida avalikult ei pakuta ja telefoni kliendihinnaga.

Ma läksin ka elisasse... pakuki 3€ eesti 1000min. kõneaega. Kui 1000min. täis siis kõne maksab 1sent/minut. sms ka 1sent, kõnealustus, lepingutasud ja tähtajaline kohustus puudub. Ei teagi.. mulle tundub, et sain hea diili.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 11:53:13 vasta tsitaadiga

Jah, aga telefon?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 04.07.2012 12:11:07 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma läksin ka elisasse... pakuki 3€ eesti 1000min. kõneaega. Kui 1000min. täis siis kõne maksab 1sent/minut. sms ka 1sent, kõnealustus, lepingutasud ja tähtajaline kohustus puudub. Ei teagi.. mulle tundub, et sain hea diili.


Päääris hea diil. Neti said ka?

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:04:59 vasta tsitaadiga

Midagi sarnast selle pakkumisega? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2012 19:35:38 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ma läksin ka elisasse... pakuki 3€ eesti 1000min. kõneaega. Kui 1000min. täis siis kõne maksab 1sent/minut. sms ka 1sent, kõnealustus, lepingutasud ja tähtajaline kohustus puudub. Ei teagi.. mulle tundub, et sain hea diili.


Päääris hea diil. Neti said ka?

Mina netti ei võtnud aga naine võttis ja nett juures tuli 5€ otsa. Seal oli veel soodsam asi. Nett piiramatu, võrgusisesed kõned tasuta+ võrgust välja 1000min.

EDIT: Peab tõdema, et EMT tegi elisa pakkumisest veel mõistlikuma pakkumise, et ei võtagi seda eelpool olevat varianti vastu kui saab veel odavamalt. Operaatorid ikka lähevad klientide meelitamistega hulluks. Aga noh see on üldse vale teema, sest tele2`ga pole siin miskit seost.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undo
Kreisi kasutaja
undo

liitunud: 23.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 21:57:03 vasta tsitaadiga

pois11, kui saladust pole, siis mis see veel parem pakkumine saab olla ? Olen ise hetkel operaatori vahetamas ning väga huvitaks mis tingimusi saab välja kaubelda, kui avalikult ei taha öelda, siis pane PS-i.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 11:24:41 vasta tsitaadiga

Sai siis Tele2-s telefoni ostmas käidud ja kuna Tele 2 algusest saadik klient oldud siis sai küsida kas ka väikest alet on võimalik saada telefonile sellepeale vaadati väga pikalt otsa, et üldse julged küsida sellist asja aga no ega ostmata ei jäänud ja väga ka sellepärast ei kurda, see väike asi väljaarvata siis teeninuds oli igati tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 16.07.2012 13:39:59 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Sai siis Tele2-s telefoni ostmas käidud ja kuna Tele 2 algusest saadik klient oldud siis sai küsida kas ka väikest alet on võimalik saada telefonile sellepeale vaadati väga pikalt otsa, et üldse julged küsida sellist asja aga no ega ostmata ei jäänud ja väga ka sellepärast ei kurda, see väike asi väljaarvata siis teeninuds oli igati tiptop thumbs_up.gif

Vahest jääb tõesti mulje, et uutele liitujatele on palju paremad pakkumised kui vanadele püsiklientidele. Vanasti kui uuele liitujale igast tuhandetes tundides tasuta kõneaega jagati oli mõttekam vana leping lõpetada ja uus teha.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 17.07.2012 12:42:20 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Sai siis Tele2-s telefoni ostmas käidud ja kuna Tele 2 algusest saadik klient oldud siis sai küsida kas ka väikest alet on võimalik saada telefonile sellepeale vaadati väga pikalt otsa, et üldse julged küsida sellist asja aga no ega ostmata ei jäänud ja väga ka sellepärast ei kurda, see väike asi väljaarvata siis teeninuds oli igati tiptop thumbs_up.gif

Vahest jääb tõesti mulje, et uutele liitujatele on palju paremad pakkumised kui vanadele püsiklientidele. Vanasti kui uuele liitujale igast tuhandetes tundides tasuta kõneaega jagati oli mõttekam vana leping lõpetada ja uus teha.

Kõigil teenuspakkujatel (minu meelest) on pakkumised- hind püsikliendile, hind x paketiga liitudes, hind y paketiga liitudes, tavahind jne. Ehk siis kliendina on sulle eraldi hind ju tehtud. Kui läheksid lampi ostma, oleks hind palju soolasem.

Kui tundub, et uutele klientidele paremad pakkumised, siis keegi ju ei keela uut liitumist teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 12:58:34 vasta tsitaadiga

Hind püsikliendile - €499 (Või järelmaks x kuu peale, võta kuidas tahad joppab siis saad ilma sissemaksuta kui mingi "haruldasem" ese siis maksad veel soti sisse ka)

Hind uuele kliendile €0 (Kahe aastase lepingu sõlmimisega)

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 13:06:41 vasta tsitaadiga

Aga vaata parem, mis selle kaheaastase lepinguga kaasneb icon_wink.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 13:15:27 vasta tsitaadiga

Ei tea pole kohustusliku lepinguga juba väga pikka aega seotud olnud. Mis seal siis teistmoodi on kui küsida tohib?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 14:22:14 vasta tsitaadiga

Esiteks kohustuslik 12, 18 või 24 kuud lepinguorjust - ennetähtaegselt lepingut lõpetades rakenduvad igasugused trahvid (nende kohta võid lepingutest täpsemalt lugeda, aga üldiselt tähendab see näiteks telefoni väljaostmist täishinnaga). Tähtaegse lepingu puhul paketti vahetades on võimalik valida ainult kallimaid pakette kui olemasolev.
Teiseks kaasneb selle lepinguga kindlasti mingi superpakett, mille puhul kuutasudega plekid selle telefoni hinnale kenasti otsa.
Kolmandaks tulevad järelmaksu intressid, kui järelmaksuga telefoni võtad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 17.07.2012 18:30:08 vasta tsitaadiga

Betamax, tihti sa ikka neid pakette vahetad? Mul saab 10 aastat üks ja see sama hinnaliider 100 oli vist, mida enam isegi ei pakuta. Iga kahe aasta tagant ongi paras aeg telefon uuema vastu välja vahetada. Miks mitte ka uus leping.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2012 19:45:41 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Betamax, tihti sa ikka neid pakette vahetad? Mul saab 10 aastat üks ja see sama hinnaliider 100 oli vist, mida enam isegi ei pakuta. Iga kahe aasta tagant ongi paras aeg telefon uuema vastu välja vahetada. Miks mitte ka uus leping.

Siis sa maksad küll kõvasti peale aga peaasi, et ise rahul. Praegu pakuakse 3€ kuus + 1000min. kõneaega igalepoole. Selle täitumisel 0.01€ minut.. EMT`l isegi pakkus 0,008€ minut.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.07.2012 11:11:53 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Betamax, tihti sa ikka neid pakette vahetad? Mul saab 10 aastat üks ja see sama hinnaliider 100 oli vist, mida enam isegi ei pakuta. Iga kahe aasta tagant ongi paras aeg telefon uuema vastu välja vahetada. Miks mitte ka uus leping.


Mul oli ka see parim pakett (Hinnaliider 100) miski 7+ aastakest, aga eelmine aasta sai ümber vahetatud, siis lõpuks tulid odavamad paketid icon_wink.gif Soovitan soojalt nüüd asjad üle vaadata, peaks ca 2x odavamalt saama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 18.07.2012 11:21:20 vasta tsitaadiga

Kunagi lõpuks uue telefoni ära ostan siis pean nii või naa ära vahetama. Mingi, kus natuke netti ka pakutakse icon_smile.gif
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 11:46:10 vasta tsitaadiga

Endal on see Piiramatu mobiilinet S võetud telefoni jaoks. 4.95€ kuus
https://pood.tele2.ee/et/services/811

Kiirusel ple kh suurt häda telefoni jaoks
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 15:13:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Esiteks kohustuslik 12, 18 või 24 kuud lepinguorjust - ennetähtaegselt lepingut lõpetades rakenduvad igasugused trahvid (nende kohta võid lepingutest täpsemalt lugeda, aga üldiselt tähendab see näiteks telefoni väljaostmist täishinnaga).

See on küll mõttetu argument kahjuks. Inimesed on 3-7-10 aastat ühe operaatori kliendid tihtipeale. Mis see 2 aastat max seal siis ära on. Ja mis põhjusel peaks keegi ennetähtaegselt tahtma lepingut lõpetada?
Betamax kirjutas:
Tähtaegse lepingu puhul paketti vahetades on võimalik valida ainult kallimaid pakette kui olemasolev.

Pole kursis aga vt järgmist vastust...
Betamax kirjutas:
Teiseks kaasneb selle lepinguga kindlasti mingi superpakett, mille puhul kuutasudega plekid selle telefoni hinnale kenasti otsa.

Kindlasti mitte. Tuttav võttis T2-st 18 kuuks telefoni ja sain tol hetkel paremuselt teise paketi (st ainult üks odavam pakett oli veel).
Betamax kirjutas:
Kolmandaks tulevad järelmaksu intressid, kui järelmaksuga telefoni võtad.

Seda küll aga see on nii iga järelmaksuga toote puhul.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 17:51:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Esiteks kohustuslik 12, 18 või 24 kuud lepinguorjust - ennetähtaegselt lepingut lõpetades rakenduvad igasugused trahvid (nende kohta võid lepingutest täpsemalt lugeda, aga üldiselt tähendab see näiteks telefoni väljaostmist täishinnaga).

See on küll mõttetu argument kahjuks. Inimesed on 3-7-10 aastat ühe operaatori kliendid tihtipeale. Mis see 2 aastat max seal siis ära on. Ja mis põhjusel peaks keegi ennetähtaegselt tahtma lepingut lõpetada?
Betamax kirjutas:
Tähtaegse lepingu puhul paketti vahetades on võimalik valida ainult kallimaid pakette kui olemasolev.

Pole kursis aga vt järgmist vastust...
Betamax kirjutas:
Teiseks kaasneb selle lepinguga kindlasti mingi superpakett, mille puhul kuutasudega plekid selle telefoni hinnale kenasti otsa.

Kindlasti mitte. Tuttav võttis T2-st 18 kuuks telefoni ja sain tol hetkel paremuselt teise paketi (st ainult üks odavam pakett oli veel).
Betamax kirjutas:
Kolmandaks tulevad järelmaksu intressid, kui järelmaksuga telefoni võtad.

Seda küll aga see on nii iga järelmaksuga toote puhul.

Ei ole. Näiteks Elisas saad võtta järelmaksuga telefoni ja maksad täpselt sama palju kui kohe välja ostes. Neil oli isegi vahepeal mingisugune kampaania, et pakuvad 0% intressiga järelmaksu telefoni soetamisel.
Üks asi on klient olla mitu aastat järjest, aga vahepeal tulevad tunduvalt soodsamad paketid välja ja sa pead pind pees enda kirvest igakuiselt plekkima. Pole need nutitelefonide Nuti-nimelised paketid soodsamad miskit, kui sama operaatori teiste pakettidega võrrelda.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 21:21:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei ole. Näiteks Elisas saad võtta järelmaksuga telefoni ja maksad täpselt sama palju kui kohe välja ostes. Neil oli isegi vahepeal mingisugune kampaania, et pakuvad 0% intressiga järelmaksu telefoni soetamisel. [...]

Tele2 järelmaks ka selline, et kokku maksad samapalju kui kohe väljaostes (tavahind).
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 07:52:26 vasta tsitaadiga

Eks igaühele oma. Huvitav oleks näha statistikat palju telefonide läbimüügist on läinud järelmaksuga ja palju kohe välja on ostetud. Ma olen üsna kindel, et >300€ telefonide puhul tõuseb see protsent märgatavalt. Samamoodi võib küsida paljud uutest autodest mis tänaval sõidavad on täies mahus välja ostetud ja paljud on liisitud või pangalaenuga ostetud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 19.07.2012 08:30:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 25.07.2012 07:21:23 vasta tsitaadiga

Mis telefone Tele2 asenduslutsudeks pakub, kuni oma telefon garantiis on?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 27.07.2012 09:54:34 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Mis telefone Tele2 asenduslutsudeks pakub, kuni oma telefon garantiis on?

"Samaväärset" aga reeglina pole neil kunagi neid hetkel pakkuda. Kasutavad vist ise.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.07.2012 10:59:08 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Mis telefone Tele2 asenduslutsudeks pakub, kuni oma telefon garantiis on?

"Samaväärset" aga reeglina pole neil kunagi neid hetkel pakkuda. Kasutavad vist ise.

huvitav siis jah.
Ma viisin oma samsungi remonti ja küsisin asenduslutsu. Roccas polnud, bronniti kristiine keskuses õhtuni mulle. Öeldi, et miski nokia (ei tea milline nokia saaks konkureerida androidiga?). Läksin kohale, passisin pool tundi järjekorras ja tulin ära, kuna mingi saasta telefoni pärast ei viitsinud küll edasi seal passida. Pigem olen ilma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 30.07.2012 15:43:24 vasta tsitaadiga

Ei tea, aga kui kohapealt hästi küsida, kas pakuvad mõnda head paketti mida avalikult esindatud ei ole? Lihtsalt nii huvipärast küsin siit, et kas on mõtet luurele minna. Muidu lihtsalt teeks neile 1:0 nende kahjuks vms icon_biggrin.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 30.07.2012 15:51:12 vasta tsitaadiga

Kindlasti tasub. Helista infosse ja palu pakkumine teha.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 31.07.2012 13:20:15 vasta tsitaadiga

Igatahes Kõu netile tehti pakkumine poole odavamaks ilma kohustuseta klient olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 31.07.2012 16:22:06 vasta tsitaadiga

unn kirjutas:
Igatahes Kõu netile tehti pakkumine poole odavamaks ilma kohustuseta klient olla.

Mille alusel? Niisama?

huvitav, kas mobiilsele netile ka võimalik mingit pakkumist saada? Praegu ka maksan neile mingi mini paketi eest, aga see nett saab alati kuskil poole kuu, kolmveerandi pealt otsa...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 16:22:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Praegu ka maksan neile mingi mini paketi eest

Miks sa oma paketi tingimusi siis ei uuri?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.