|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
17.06.2012 13:34:06
|
|
|
Oskab keegi kommenteerida neid seadme juurdeostulepinguid? On plaanis soetada mobiiltelefon, mis on saadud 24-kuulise tähtajalise kliendilepingu sõlmimisel. Tähtaeg kehtib numbrile, kliendile ja teenuspaketile, aga seadme kohta iseenesest infot lepingus ei ole.
Lepingus on ainult seadme kohta selline rida, mille olemus pole päris selge: "Juhul, kui seadmega seotud numbri kohta sõlmitud Tele2 tähtajaline liitumisleping lõpeb enne kokkulepitud tähtaega, kohustub klient tasuma Tele2-le hinnakirjast tuleneva leppetrahvi. Hinnakirjaga saab tutvuda Tele2 kodulehel."
Et kui telefon on reaalselt juba minu omanduses ja kasutuses, kas siis konkreetse lepingu alusel saadud telefon on siiski niiöelda trahviobjektiks või mitte? Huvitabki see, et kas saan rahulikult telefonirööme nautida või mingi risk ikkagi antud tehinguga on?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.06.2012 16:54:32
|
|
|
Tele2 pulga internet venib täna võrus nagu tatt. Foorumit tuleb ka mingi 2-3 minti oodata. Mahukatele lehtedele pole mõtet minnagi...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
18.06.2012 19:31:07
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas telefon on järelmaksuga ostetud? |
Ei ole - telefon on soetatud soodushinnaga 0 eurot. Aga kui lepingu sõlminud isik mingil põhjusel kliendilepingut rikub, kas siis antud soodushinnaga telefon on ka niiöelda kuidagi "ohus" või mitte - see just huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.06.2012 20:42:26
|
|
|
üleeile oli ka tegelikult aga siis väga lühiajaliselt. Täna ja tõrkus terve päeva jooksul, õhtul nüüd hakkas tööle jälle.
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.06.2012 21:13:33
|
|
|
| Aaerrtee kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kas telefon on järelmaksuga ostetud? |
Ei ole - telefon on soetatud soodushinnaga 0 eurot. Aga kui lepingu sõlminud isik mingil põhjusel kliendilepingut rikub, kas siis antud soodushinnaga telefon on ka niiöelda kuidagi "ohus" või mitte - see just huvitab. |
Siis maksad telefoni kogu täiega kinni.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
02.07.2012 15:59:54
|
|
|
Paar aastat tagasi sai pereliikmele kingitud uus telefon, ~2 aastat hiljem sai mindud esindusse ja välja vahetatud esimene aku, seejärel eelmise aasta paikku sai seda tehtud taas. Kippusin arvama ,et ehk hakkab telefon otsasid andma kuid eile sai see arvamus koheselt minema visatud.
Eemaldasin puht juhuslikult telefoni kaane ja vaatasin akut, akul olev mAh tundus juba kuidagi kahtlaselt väike, hiljem veel netimaailmast uurides selgus, et sellel konkreetsel telefonil peaks olema vähemalt 850mAh aku kuid telefonil sees oli mingisugune ~500mAh junn, ehk siis väga lahja selle telefoni jaoks. Teine asi mis arvet vaadates koheselt silma torkas oli nimekiri kus olid selgelt kirjas telefonid millele see aku sobib.. Nokia 6555 seal mainitud polnud.
Praegu võiks siis öelda, et pereliige on saanud lüpsta 2 korda kehvasti haritud klienditeendiaja käest ja kahju ulatub 2 akuga pea ~51€ kanti. Kuna täna on minek sammusesse esindusse aru pärima siis tekkiski küsimus kas mul on õigus nõuda komp. või midagi muud taas uut akut ostes ? Tuli see avastus küll natukene hilja kuid siiski.
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.07.2012 19:27:16
|
|
|
| Maku.A kirjutas: |
Paar aastat tagasi sai pereliikmele kingitud uus telefon, ~2 aastat hiljem sai mindud esindusse ja välja vahetatud esimene aku, seejärel eelmise aasta paikku sai seda tehtud taas. Kippusin arvama ,et ehk hakkab telefon otsasid andma kuid eile sai see arvamus koheselt minema visatud.
Eemaldasin puht juhuslikult telefoni kaane ja vaatasin akut, akul olev mAh tundus juba kuidagi kahtlaselt väike, hiljem veel netimaailmast uurides selgus, et sellel konkreetsel telefonil peaks olema vähemalt 850mAh aku kuid telefonil sees oli mingisugune ~500mAh junn, ehk siis väga lahja selle telefoni jaoks. Teine asi mis arvet vaadates koheselt silma torkas oli nimekiri kus olid selgelt kirjas telefonid millele see aku sobib.. Nokia 6555 seal mainitud polnud.
Praegu võiks siis öelda, et pereliige on saanud lüpsta 2 korda kehvasti haritud klienditeendiaja käest ja kahju ulatub 2 akuga pea ~51€ kanti. Kuna täna on minek sammusesse esindusse aru pärima siis tekkiski küsimus kas mul on õigus nõuda komp. või midagi muud taas uut akut ostes ? Tuli see avastus küll natukene hilja kuid siiski. |
Hilja juba.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.07.2012 14:52:45
|
|
|
Viisin telefoni täna garantiisse. Kui asendustelefoni küsisin, siis öeldi, et neil pole midagi anda. Telefoni garantiisoleku ajaks öeldi 2 või rohkem nädalat.
EMT jagab garantiisse toodud telefonidele asendustelefoniks Samsung Galaxy S II ja iPhone 4S'isid. Tele2'l pole midagi. Nice
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.07.2012 15:09:14
|
|
|
| Töökaaslane viis enda isikliku telefoni garantiisse ja sai eelpool nimetatud telefoni vastu. Üks telefon ühe garantiiskäiguga siiski jah.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.07.2012 15:18:06
|
|
|
Pool aastat tagasi sai veel EMTist asenduseks 3310
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.07.2012 15:24:00
|
|
|
| iPhone 4S. Võimalik, et ta enda telefonipärast anti siis selline asenduseks.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
03.07.2012 16:45:41
|
|
|
No nad peaksid "samaväärse" telefoni andma jah aga kui neil ei ole siis pakutakse ka lutse.
Tglt tahaks teada, kas keegi tele2-lt tasuta telefoni on nõudmas käinud? Endal saab aasta lõpus 10 aastat nendega täis ning tekkis idee neid vähe moosima minna. Huvitav kuidas nad siis oma vanadesse klientidesse suhtuvad. Kas saab midagi korralikku või pole neil sooja ega külma kui lähengi teisele operaatorile üle.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
03.07.2012 16:48:29
|
|
|
aivar1988, nad viitsivad ainult sõnumeid saada, et ära mine, pakume teile taevamannat ja piimajõgesid
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
03.07.2012 17:08:03
|
|
|
Tundub, et lojaalsus ei maksa tõesti mõhkugi. Ma mingi kuu aega tagasi läksin selle jutuga elisasse. Erilist kõne muidugi ette ei valmistanud. Sattusin just parasjagu sinna kanti. Vaadati kõvera näoga otsa, et aint ühe numbriga tuled üle w? Selle peale pakuti siis lõpuks miskit paketti, mida avalikult ei pakuta ja telefoni kliendihinnaga.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
04.07.2012 08:03:11
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| Tundub, et lojaalsus ei maksa tõesti mõhkugi. Ma mingi kuu aega tagasi läksin selle jutuga elisasse. Erilist kõne muidugi ette ei valmistanud. Sattusin just parasjagu sinna kanti. Vaadati kõvera näoga otsa, et aint ühe numbriga tuled üle w? Selle peale pakuti siis lõpuks miskit paketti, mida avalikult ei pakuta ja telefoni kliendihinnaga. |
Ma läksin ka elisasse... pakuki 3€ eesti 1000min. kõneaega. Kui 1000min. täis siis kõne maksab 1sent/minut. sms ka 1sent, kõnealustus, lepingutasud ja tähtajaline kohustus puudub. Ei teagi.. mulle tundub, et sain hea diili.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
04.07.2012 12:11:07
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Ma läksin ka elisasse... pakuki 3€ eesti 1000min. kõneaega. Kui 1000min. täis siis kõne maksab 1sent/minut. sms ka 1sent, kõnealustus, lepingutasud ja tähtajaline kohustus puudub. Ei teagi.. mulle tundub, et sain hea diili. |
Päääris hea diil. Neti said ka?
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
05.07.2012 19:35:38
|
|
|
| HotPop kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Ma läksin ka elisasse... pakuki 3€ eesti 1000min. kõneaega. Kui 1000min. täis siis kõne maksab 1sent/minut. sms ka 1sent, kõnealustus, lepingutasud ja tähtajaline kohustus puudub. Ei teagi.. mulle tundub, et sain hea diili. |
Päääris hea diil. Neti said ka? |
Mina netti ei võtnud aga naine võttis ja nett juures tuli 5€ otsa. Seal oli veel soodsam asi. Nett piiramatu, võrgusisesed kõned tasuta+ võrgust välja 1000min.
EDIT: Peab tõdema, et EMT tegi elisa pakkumisest veel mõistlikuma pakkumise, et ei võtagi seda eelpool olevat varianti vastu kui saab veel odavamalt. Operaatorid ikka lähevad klientide meelitamistega hulluks. Aga noh see on üldse vale teema, sest tele2`ga pole siin miskit seost.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2001
|
05.07.2012 21:57:03
|
|
|
| pois11, kui saladust pole, siis mis see veel parem pakkumine saab olla ? Olen ise hetkel operaatori vahetamas ning väga huvitaks mis tingimusi saab välja kaubelda, kui avalikult ei taha öelda, siis pane PS-i.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
15.07.2012 11:24:41
|
|
|
Sai siis Tele2-s telefoni ostmas käidud ja kuna Tele 2 algusest saadik klient oldud siis sai küsida kas ka väikest alet on võimalik saada telefonile sellepeale vaadati väga pikalt otsa, et üldse julged küsida sellist asja aga no ega ostmata ei jäänud ja väga ka sellepärast ei kurda, see väike asi väljaarvata siis teeninuds oli igati tiptop
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
16.07.2012 13:39:59
|
|
|
| KohviPaus kirjutas: |
Sai siis Tele2-s telefoni ostmas käidud ja kuna Tele 2 algusest saadik klient oldud siis sai küsida kas ka väikest alet on võimalik saada telefonile sellepeale vaadati väga pikalt otsa, et üldse julged küsida sellist asja aga no ega ostmata ei jäänud ja väga ka sellepärast ei kurda, see väike asi väljaarvata siis teeninuds oli igati tiptop  |
Vahest jääb tõesti mulje, et uutele liitujatele on palju paremad pakkumised kui vanadele püsiklientidele. Vanasti kui uuele liitujale igast tuhandetes tundides tasuta kõneaega jagati oli mõttekam vana leping lõpetada ja uus teha.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.07.2012 12:42:20
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| KohviPaus kirjutas: |
Sai siis Tele2-s telefoni ostmas käidud ja kuna Tele 2 algusest saadik klient oldud siis sai küsida kas ka väikest alet on võimalik saada telefonile sellepeale vaadati väga pikalt otsa, et üldse julged küsida sellist asja aga no ega ostmata ei jäänud ja väga ka sellepärast ei kurda, see väike asi väljaarvata siis teeninuds oli igati tiptop  |
Vahest jääb tõesti mulje, et uutele liitujatele on palju paremad pakkumised kui vanadele püsiklientidele. Vanasti kui uuele liitujale igast tuhandetes tundides tasuta kõneaega jagati oli mõttekam vana leping lõpetada ja uus teha. |
Kõigil teenuspakkujatel (minu meelest) on pakkumised- hind püsikliendile, hind x paketiga liitudes, hind y paketiga liitudes, tavahind jne. Ehk siis kliendina on sulle eraldi hind ju tehtud. Kui läheksid lampi ostma, oleks hind palju soolasem.
Kui tundub, et uutele klientidele paremad pakkumised, siis keegi ju ei keela uut liitumist teha
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
17.07.2012 12:58:34
|
|
|
Hind püsikliendile - €499 (Või järelmaks x kuu peale, võta kuidas tahad joppab siis saad ilma sissemaksuta kui mingi "haruldasem" ese siis maksad veel soti sisse ka)
Hind uuele kliendile €0 (Kahe aastase lepingu sõlmimisega)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
17.07.2012 13:15:27
|
|
|
| Ei tea pole kohustusliku lepinguga juba väga pikka aega seotud olnud. Mis seal siis teistmoodi on kui küsida tohib?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.07.2012 14:22:14
|
|
|
Esiteks kohustuslik 12, 18 või 24 kuud lepinguorjust - ennetähtaegselt lepingut lõpetades rakenduvad igasugused trahvid (nende kohta võid lepingutest täpsemalt lugeda, aga üldiselt tähendab see näiteks telefoni väljaostmist täishinnaga). Tähtaegse lepingu puhul paketti vahetades on võimalik valida ainult kallimaid pakette kui olemasolev.
Teiseks kaasneb selle lepinguga kindlasti mingi superpakett, mille puhul kuutasudega plekid selle telefoni hinnale kenasti otsa.
Kolmandaks tulevad järelmaksu intressid, kui järelmaksuga telefoni võtad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
17.07.2012 18:30:08
|
|
|
Betamax, tihti sa ikka neid pakette vahetad? Mul saab 10 aastat üks ja see sama hinnaliider 100 oli vist, mida enam isegi ei pakuta. Iga kahe aasta tagant ongi paras aeg telefon uuema vastu välja vahetada. Miks mitte ka uus leping.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
17.07.2012 19:45:41
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| Betamax, tihti sa ikka neid pakette vahetad? Mul saab 10 aastat üks ja see sama hinnaliider 100 oli vist, mida enam isegi ei pakuta. Iga kahe aasta tagant ongi paras aeg telefon uuema vastu välja vahetada. Miks mitte ka uus leping. |
Siis sa maksad küll kõvasti peale aga peaasi, et ise rahul. Praegu pakuakse 3€ kuus + 1000min. kõneaega igalepoole. Selle täitumisel 0.01€ minut.. EMT`l isegi pakkus 0,008€ minut.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
18.07.2012 11:11:53
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| Betamax, tihti sa ikka neid pakette vahetad? Mul saab 10 aastat üks ja see sama hinnaliider 100 oli vist, mida enam isegi ei pakuta. Iga kahe aasta tagant ongi paras aeg telefon uuema vastu välja vahetada. Miks mitte ka uus leping. |
Mul oli ka see parim pakett (Hinnaliider 100) miski 7+ aastakest, aga eelmine aasta sai ümber vahetatud, siis lõpuks tulid odavamad paketid Soovitan soojalt nüüd asjad üle vaadata, peaks ca 2x odavamalt saama
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
18.07.2012 11:21:20
|
|
|
Kunagi lõpuks uue telefoni ära ostan siis pean nii või naa ära vahetama. Mingi, kus natuke netti ka pakutakse
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.07.2012 11:46:10
|
|
|
Endal on see Piiramatu mobiilinet S võetud telefoni jaoks. 4.95€ kuus
https://pood.tele2.ee/et/services/811
Kiirusel ple kh suurt häda telefoni jaoks
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
18.07.2012 15:13:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Esiteks kohustuslik 12, 18 või 24 kuud lepinguorjust - ennetähtaegselt lepingut lõpetades rakenduvad igasugused trahvid (nende kohta võid lepingutest täpsemalt lugeda, aga üldiselt tähendab see näiteks telefoni väljaostmist täishinnaga). |
See on küll mõttetu argument kahjuks. Inimesed on 3-7-10 aastat ühe operaatori kliendid tihtipeale. Mis see 2 aastat max seal siis ära on. Ja mis põhjusel peaks keegi ennetähtaegselt tahtma lepingut lõpetada?
| Betamax kirjutas: |
| Tähtaegse lepingu puhul paketti vahetades on võimalik valida ainult kallimaid pakette kui olemasolev. |
Pole kursis aga vt järgmist vastust...
| Betamax kirjutas: |
| Teiseks kaasneb selle lepinguga kindlasti mingi superpakett, mille puhul kuutasudega plekid selle telefoni hinnale kenasti otsa. |
Kindlasti mitte. Tuttav võttis T2-st 18 kuuks telefoni ja sain tol hetkel paremuselt teise paketi (st ainult üks odavam pakett oli veel).
| Betamax kirjutas: |
| Kolmandaks tulevad järelmaksu intressid, kui järelmaksuga telefoni võtad. |
Seda küll aga see on nii iga järelmaksuga toote puhul.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.07.2012 17:51:42
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Esiteks kohustuslik 12, 18 või 24 kuud lepinguorjust - ennetähtaegselt lepingut lõpetades rakenduvad igasugused trahvid (nende kohta võid lepingutest täpsemalt lugeda, aga üldiselt tähendab see näiteks telefoni väljaostmist täishinnaga). |
See on küll mõttetu argument kahjuks. Inimesed on 3-7-10 aastat ühe operaatori kliendid tihtipeale. Mis see 2 aastat max seal siis ära on. Ja mis põhjusel peaks keegi ennetähtaegselt tahtma lepingut lõpetada?
| Betamax kirjutas: |
| Tähtaegse lepingu puhul paketti vahetades on võimalik valida ainult kallimaid pakette kui olemasolev. |
Pole kursis aga vt järgmist vastust...
| Betamax kirjutas: |
| Teiseks kaasneb selle lepinguga kindlasti mingi superpakett, mille puhul kuutasudega plekid selle telefoni hinnale kenasti otsa. |
Kindlasti mitte. Tuttav võttis T2-st 18 kuuks telefoni ja sain tol hetkel paremuselt teise paketi (st ainult üks odavam pakett oli veel).
| Betamax kirjutas: |
| Kolmandaks tulevad järelmaksu intressid, kui järelmaksuga telefoni võtad. |
Seda küll aga see on nii iga järelmaksuga toote puhul. |
Ei ole. Näiteks Elisas saad võtta järelmaksuga telefoni ja maksad täpselt sama palju kui kohe välja ostes. Neil oli isegi vahepeal mingisugune kampaania, et pakuvad 0% intressiga järelmaksu telefoni soetamisel.
Üks asi on klient olla mitu aastat järjest, aga vahepeal tulevad tunduvalt soodsamad paketid välja ja sa pead pind pees enda kirvest igakuiselt plekkima. Pole need nutitelefonide Nuti-nimelised paketid soodsamad miskit, kui sama operaatori teiste pakettidega võrrelda.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
18.07.2012 21:21:48
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ei ole. Näiteks Elisas saad võtta järelmaksuga telefoni ja maksad täpselt sama palju kui kohe välja ostes. Neil oli isegi vahepeal mingisugune kampaania, et pakuvad 0% intressiga järelmaksu telefoni soetamisel. [...] |
Tele2 järelmaks ka selline, et kokku maksad samapalju kui kohe väljaostes (tavahind).
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
19.07.2012 07:52:26
|
|
|
Eks igaühele oma. Huvitav oleks näha statistikat palju telefonide läbimüügist on läinud järelmaksuga ja palju kohe välja on ostetud. Ma olen üsna kindel, et >300€ telefonide puhul tõuseb see protsent märgatavalt. Samamoodi võib küsida paljud uutest autodest mis tänaval sõidavad on täies mahus välja ostetud ja paljud on liisitud või pangalaenuga ostetud
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
19.07.2012 08:30:05
|
|
|
Spoiler 
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
25.07.2012 07:21:23
|
|
|
| Mis telefone Tele2 asenduslutsudeks pakub, kuni oma telefon garantiis on?
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
27.07.2012 09:54:34
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Mis telefone Tele2 asenduslutsudeks pakub, kuni oma telefon garantiis on? |
"Samaväärset" aga reeglina pole neil kunagi neid hetkel pakkuda. Kasutavad vist ise.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
27.07.2012 10:59:08
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| Mis telefone Tele2 asenduslutsudeks pakub, kuni oma telefon garantiis on? |
"Samaväärset" aga reeglina pole neil kunagi neid hetkel pakkuda. Kasutavad vist ise. |
huvitav siis jah.
Ma viisin oma samsungi remonti ja küsisin asenduslutsu. Roccas polnud, bronniti kristiine keskuses õhtuni mulle. Öeldi, et miski nokia (ei tea milline nokia saaks konkureerida androidiga?). Läksin kohale, passisin pool tundi järjekorras ja tulin ära, kuna mingi saasta telefoni pärast ei viitsinud küll edasi seal passida. Pigem olen ilma
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
30.07.2012 15:43:24
|
|
|
Ei tea, aga kui kohapealt hästi küsida, kas pakuvad mõnda head paketti mida avalikult esindatud ei ole? Lihtsalt nii huvipärast küsin siit, et kas on mõtet luurele minna. Muidu lihtsalt teeks neile 1:0 nende kahjuks vms
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
30.07.2012 15:51:12
|
|
|
Kindlasti tasub. Helista infosse ja palu pakkumine teha.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unn
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002
|
31.07.2012 13:20:15
|
|
|
| Igatahes Kõu netile tehti pakkumine poole odavamaks ilma kohustuseta klient olla.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
31.07.2012 16:22:06
|
|
|
| unn kirjutas: |
| Igatahes Kõu netile tehti pakkumine poole odavamaks ilma kohustuseta klient olla. |
Mille alusel? Niisama?
huvitav, kas mobiilsele netile ka võimalik mingit pakkumist saada? Praegu ka maksan neile mingi mini paketi eest, aga see nett saab alati kuskil poole kuu, kolmveerandi pealt otsa...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.07.2012 16:22:56
|
|
|
| tsitaat: |
Praegu ka maksan neile mingi mini paketi eest
|
Miks sa oma paketi tingimusi siis ei uuri?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|