Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 13:03:09 vasta tsitaadiga

Mida vttu ma ei saa aru icon_evil.gif
Pühapäeva õhtul saatsin SMSi, 7 päeva netti 5gb mahuga.

Täna vaatan. endiselt ilusti iga päev 1€ maha võetud icon_evil.gif

5gb-st on hetkeks ära kasutatud 3.68 giga

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.07.2012 13:31:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Cancer kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kui korra juba SMSi ära saadad, siis tulevikus võid oma 12€ kuus vaid und näha.

Kuskil oli kirjas, et saab seda ka tühistada.
Kas see mitte Like kaarti kohta plnud icon_rolleyes.gif

http://www.tele2.ee/smart/hinnad_soodusplaanid.html
Loe loobumise punktid uuesti üle. icon_wink.gif Like kohta öeldakse lihtsalt seda, et kui Like omanikel see uus soodusplaan läbi saab, siis muutub nende kaart põmps Smart kõnekaardiks.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 03.07.2012 15:25:01 vasta tsitaadiga

polegi sellist pingi varem näinud
seni oli kiireim 59
Spoiler Spoiler Spoiler


aparaadiks huivei 1752 + d-link 412
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 20:26:41 vasta tsitaadiga

jõgeval õuna mastist 200m kaugusel , kuumaksuvaba - huawei E173

majas sees silmside mastiga aga dBm -90 ja signaalitugevust näitab 99%.
Kas dBm on ühenduse kvaliteet või mis vahe neil selle signaalitugevusega on :O
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 20:35:07 vasta tsitaadiga

Mida väiksem miinus, seda parem.

Signaalitugevusega on niipalju pistmist, et mingi -87ga on sul 100% tugevus. Samas saab veel paremaks minna.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 06.07.2012 23:54:13 vasta tsitaadiga

heh... läksin ise kyla peale rändama ja unustasin kodus ühenduse pingima
tulemus siis selline
Spoiler Spoiler Spoiler

ei hakka tervet menüüd siia kopima
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 07.07.2012 21:35:37 vasta tsitaadiga

Kiirusi tõstnud või praegu siin Märjamaal small lippab kui sitt enne venis kui tatt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.07.2012 00:26:38 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Kiirusi tõstnud või praegu siin Märjamaal small lippab kui sitt enne venis kui tatt.


Palju siis kiirus on ? Orgita kandis on küll lahja eriti päeval, õhtupoole natuke parem. Elisaga võrreldes on ka etem .

Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.07.2012 08:44:28 vasta tsitaadiga

Aga kas Tele2-le on pretensioon esitatud kehva, ülekoormatud levi kohta Märjamaal?
Igatahes Raplas oli küll arendust näha. Levi oli HSPA+ ja kiirus a 14 megabitti.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.07.2012 11:25:11 vasta tsitaadiga

[quote="tahanteada"]Aga kas Tele2-le on pretensioon esitatud kehva, ülekoormatud levi kohta Märjamaal?
Igatahes Raplas oli küll arendust näha. Levi oli HSPA+ ja kiirus a 14 megabitti.


Arvan ,et mitte ,tundub,et see levi kõigub, mõnes kohas talutav, mõnes mitte.Seal kus mina olen, võtab läbi maja seina tele2 nii,et saab mingil moel kasutada.Teised opekad võtavad läbi majaseina ikka väga nigelalt ja välja sääskede kätte ka ei kipu minema.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.07.2012 11:45:30 vasta tsitaadiga

Niipalju julgustan küll aktiivne olema selle koha pealt, et kui levi on kehv, siis "taguda trummi kõvasti" icon_smile.gif ja probleem kasvõi rikkena üles anda. Tele2 teeb praegu väga suuri arendusi ning, "kes kiiremini ja valjemini trummi taovad" icon_cool.gif , need suure tõenäosusega kiiremini ka endale sobiva lahenduse saavad. icon_razz1.gif
-----------------------------
Mustamäel, Magistrali piirkonnas olev, saladuslikus icon_biggrin.gif , DC-HSPA+(3,75G)-oaasis on veel mõnel üksikul päeval on näha olnud ajutisi kiiruseid alla 15 megabiti. Muidu kogu aeg koormamata kellaaegadel üle 20 megabiti, koormatud kellaaegadel nii 15-20 megabiti vahel.

Netitesteri tulemused praegu: (modem Huawei E372), Like-pakett
Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:38:10
Üleslaadimise kiirus: 2.07 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 25.98 Mbit/sek

Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:42:40
Üleslaadimise kiirus: 2.03 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.36 Mbit/sek
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.07.2012 12:07:39 vasta tsitaadiga

[quote="tahanteada"]Niipalju julgustan küll aktiivne olema selle koha pealt, et kui levi on kehv, siis "taguda trummi kõvasti" icon_smile.gif ja probleem kasvõi rikkena üles anda. Tele2 teeb praegu väga suuri arendusi ning, "kes kiiremini ja valjemini trummi taovad" icon_cool.gif , need suure tõenäosusega kiiremini ka endale sobiva lahenduse saavad. icon_razz1.gif
-----------------------------

Peaks neil kirja saatma jah ,eks näe kuidas reageeritakse ja mis vastatakse.Kuigi kasutan seal olemist suvekoduna, nii et hiljem pikemas perspektiivis ei tea kas kannab kogu ettevõtmine ka vilja.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 12:39:22 vasta tsitaadiga

tahanteada sulle soovitaks midagi muud taguda, saad ehk inimese tunde mõneks ajaks tagasi
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.07.2012 13:18:22 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Niipalju julgustan küll aktiivne olema selle koha pealt, et kui levi on kehv, siis "taguda trummi kõvasti" icon_smile.gif ja probleem kasvõi rikkena üles anda. Tele2 teeb praegu väga suuri arendusi ning, "kes kiiremini ja valjemini trummi taovad" icon_cool.gif , need suure tõenäosusega kiiremini ka endale sobiva lahenduse saavad. icon_razz1.gif
-----------------------------
Mustamäel, Magistrali piirkonnas olev, saladuslikus icon_biggrin.gif , DC-HSPA+(3,75G)-oaasis on veel mõnel üksikul päeval on näha olnud ajutisi kiiruseid alla 15 megabiti. Muidu kogu aeg koormamata kellaaegadel üle 20 megabiti, koormatud kellaaegadel nii 15-20 megabiti vahel.

Netitesteri tulemused praegu: (modem Huawei E372), Like-pakett
Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:38:10
Üleslaadimise kiirus: 2.07 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 25.98 Mbit/sek

Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:42:40
Üleslaadimise kiirus: 2.03 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.36 Mbit/sek


Sinu lemmik-mõõterakenduse kohta ütleb tehnilise järelvalve amet nii:

"Kui 2011 aastal kasutati mõõtmiseks andmesidetestri veebilahendust www.netitester.ee, siis
käesoleval aastal tegi TJA kindlaks, et antud lahendus ei suuda enam kasvavate andmesidekiiruste
mõõtmisega toime tulla."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 09.07.2012 13:19:17 vasta tsitaadiga

ot:
hugo, no offence, aga miks sa tsiteerimised ära lõhud e. palun ära kustuta tsiteeritava teksti lõpust [/quote] tag-i ära.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 14:03:12 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Sinu lemmik-mõõterakenduse kohta ütleb tehnilise järelvalve amet nii:


arvatavasti peale tema enda keegi neid tabeleid ei vaata, nii et kama kaheksa millega "mõõdab" icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.07.2012 21:20:18 vasta tsitaadiga

Natuke testnumbreid siis praegusesse vaikellu, midagi Lp. Kadetsejatele kadetsemiseks ja nende numbrite ületrumpamiseks icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Koht Tallinn, Magistrali 3,75G levi-ooas icon_biggrin.gif , modemiks Huawei E372.
------------------
PS: Õigemini tegu siis sellega, mida juba ka märganud olen, et ka koormatud, õhtusel kellaajal on kiirused 20 megabiti lähistel ja üle selle. Seega, Tele2 on oma levi kogu aeg natukesehaaval parandanud.

Testprogrammiks Netitester:
1. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:08:24
Üleslaadimise kiirus: 2.96 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.87 Mbit/sek
2. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:09:45
Üleslaadimise kiirus: 2.11 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 22.66 Mbit/sek
3. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:10:50
Üleslaadimise kiirus: 2.15 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.13 Mbit/sek
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 14.07.2012 21:23:46 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Natuke testnumbreid siis praegusesse vaikellu, midagi Lp. Kadetsejatele kadetsemiseks ja nende numbrite ületrumpamiseks icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Koht Tallinn, Magistrali 3,75G levi-ooas icon_biggrin.gif , modemiks Huawei E372.
------------------
PS: Õigemini tegu siis sellega, mida juba ka märganud olen, et ka koormatud, õhtusel kellaajal on kiirused 20 megabiti lähistel ja üle selle. Seega, Tele2 on oma levi kogu aeg natukesehaaval parandanud.

Testprogrammiks Netitester:
1. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:08:24
Üleslaadimise kiirus: 2.96 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.87 Mbit/sek
2. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:09:45
Üleslaadimise kiirus: 2.11 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 22.66 Mbit/sek
3. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:10:50
Üleslaadimise kiirus: 2.15 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.13 Mbit/sek

Äkki viskad siia ka pingi, kui suureks "testimiseks" läks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 22:53:08 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Natuke testnumbreid siis praegusesse vaikellu, midagi Lp. Kadetsejatele kadetsemiseks ja nende numbrite ületrumpamiseks icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Koht Tallinn, Magistrali 3,75G levi-ooas icon_biggrin.gif , modemiks Huawei E372.
------------------
PS: Õigemini tegu siis sellega, mida juba ka märganud olen, et ka koormatud, õhtusel kellaajal on kiirused 20 megabiti lähistel ja üle selle. Seega, Tele2 on oma levi kogu aeg natukesehaaval parandanud.

Testprogrammiks Netitester:
1. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:08:24
Üleslaadimise kiirus: 2.96 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.87 Mbit/sek
2. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:09:45
Üleslaadimise kiirus: 2.11 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 22.66 Mbit/sek
3. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:10:50
Üleslaadimise kiirus: 2.15 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.13 Mbit/sek

jajah, vaata mis mul hetkel on tele2

Läbiviimise aeg: 14.07.2012 22:52:50
Üleslaadimise kiirus: 17.34 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 94.53 Mbit/sek

Tõesti on kiiruseid parandatud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.07.2012 23:42:36 vasta tsitaadiga

Korra proovisin "natuke enne järgmise päeva algust", kõik on meeldivalt, püsivalt, endine.
Nii, et Olümpiamängud, koos oma striimivate ülekannetega, võivad tulla... icon_cool.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
--------------------------
Netitestri tulemus, Tallinn, Magistrali,modem Huawei E372:
Läbiviimise aeg: 14.07.2012 23:35:51
Üleslaadimise kiirus: 2.56 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.09 Mbit/sek
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 00:25:39 vasta tsitaadiga

mida siis ka ära tõmmatud on selle 94 megabitiga, või ainult niisama?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 15.07.2012 12:53:53 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et leheküljel http://www.tele2.ee/klienditeenindus/data_saldo.html kirjeldatud andmemaht "Teie andmeside saldo seisuga XX.YY.ZZZZ on ... MB" näitab, kui palju ma olen see kuu mobiilset internetti (arvutis) kasutanud? Kahtlaselt väike tundub see arv icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 14:16:06 vasta tsitaadiga

proovisin oma "dumb telefoniga" korra netti, raplas hetkel 3,2Mbit/s sai kätte isegi selle järgi
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 14:28:57 vasta tsitaadiga

olen 2 päeva kasutanud kohilas tele2 he internetti mingi interneti stardikomplektiga kus pulgaks huijavei e173 on ja kiiruste üle ei nurise http://www.speedtest.net/result/2064733310.png
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.07.2012 09:24:37 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
olen 2 päeva kasutanud kohilas tele2 he internetti mingi interneti stardikomplektiga kus pulgaks huijavei e173 on ja kiiruste üle ei nurise http://www.speedtest.net/result/2064733310.png


kas päevapiletiga kalliks ei lähe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 11:33:44 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
est11 kirjutas:
olen 2 päeva kasutanud kohilas tele2 he internetti mingi interneti stardikomplektiga kus pulgaks huijavei e173 on ja kiiruste üle ei nurise http://www.speedtest.net/result/2064733310.png


kas päevapiletiga kalliks ei lähe?
Ju ta ostis selle stardika, seal ju kuu aega netti kaasas (minumeelest parim suhe pulga ostmiseks).
Too ära kasutada siis mingi smart või like sisse pista.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 12:37:56 vasta tsitaadiga

tegemist siis sellise asjaga https://pood.tele2.ee/et/services/381
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 12:55:49 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
tegemist siis sellise asjaga https://pood.tele2.ee/et/services/381
Suht mõttetult kallis. Sama hästi võiks osta Like või Smart stardika ja sinna mingi "boonussumma" peale laadima, millega saab 30 päeva tasuta netti.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2012 13:01:12 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
est11 kirjutas:
tegemist siis sellise asjaga https://pood.tele2.ee/et/services/381
Suht mõttetult kallis. Sama hästi võiks osta Like või Smart stardika ja sinna mingi "boonussumma" peale laadima, millega saab 30 päeva tasuta netti.


LKits: Kus ta sul siis kallis on, kui saad 30 euri eest 2 asja: icon_cool.gif
1. saad Huawei USB-modemi
2. saad 30 päeva surfamisaega ka kaasa.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:02:39 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et edaspidiselt kasutada seda netikaarti on kallis. See, et komplektis modem on ja 30 päeva tasuta netti - see on hea, aga edaspidine laadimine on täiesti mõttetu.
Kasuta see 30 päeva ära ja siis osta Like või Smart kõnekaart.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:21:07 vasta tsitaadiga

kas smardil/like kaardil mingid piirangud ka on võrreldes netikaardiga? mahupiirang 30GB kuus, kiirust nii palju kui modem võimaldab.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:23:42 vasta tsitaadiga

Kui kasutasin Like kõnekaarti, siis kasutusmaht oli umbes 80-90 GB - võib-olla isegi rohkem.
Kiirust piirama ei hakatud. Ja isegi, kui ka oleks, läinud uuesti poodi, ostnud 1€ uue stardika.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2012 13:25:51 vasta tsitaadiga

LKits: Unustasin enne lisada, et see "Tele2 netipakett" võiks muidugi tänapäeval sisaldada juba HSPA+ modemit, võimaldamaks ka HSPA+ levialades max. kiiruste tarbimist. Ehk siis reaalne kiirus kuni 15-16 megabitti.

Aga mu oma tutvusringkond on seda Tele2-netipakki palju ostnud, kui variant kõige odavama modemi saamiseks. Kulutad kuu aega piiramatu kiirusega Tele2 netti või viskad kohe sisse konkurendi neti-kaardi, oma valik, see enam Tele2-e ei huvita.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:26:20 vasta tsitaadiga

ma ainult modemi pärast ostsingi eelmine zeniga saadud pulk läks pooleks ja tahtsin t2he kvaliteeti proovida ja zen on puhas sitt selle kõrval siin. seda mis kaardi ma sisse panen kui see läbi saab ma alles mõtlen kindlasti ei ole see elisa võrgus olev kaart.

viimati muutis est11 16.07.2012 13:28:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:27:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
LKits: Unustasin enne lisada, et see "Tele2 netipakett" võiks muidugi tänapäeval sisaldada juba HSPA+ modemit, võimaldamaks ka HSPA+ levialades max. kiiruste tarbimist. Ehk siis reaalne kiirus kuni 15-16 megabitti.

Aga mu oma tutvusringkond on seda Tele2-netipakki palju ostnud, kui variant kõige odavama modemi saamiseks. Kulutad kuu aega piiramatu kiirusega Tele2 netti või viskad kohe sisse konkurendi neti-kaardi, oma valik, see enam Tele2-e ei huvita.
Mis mis?! Mul tuttav ostis just kuu aega tagasi ja oli täitsa E173 - see ei ole HSPA+ modem.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:38:16 vasta tsitaadiga

Ühe kalendripäeva piiramatu internetikasutuse eest ei maksa Sa kunagi rohkem kui 0,9 €. a mis mõttes see siis nagu kallis on ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 13:46:05 vasta tsitaadiga

Kõnekaart Like puhul kannad sinna kaardile 10€ ja saad 30 päeva tasuta netti (ehk siis 0.33€ päev).
Samas saad jälle kasutada seda 10€ 30 päeva möödudes Interneti alla (1€ päev) - mis kokku teeb siis 40 päeva 10€ (0.25€ päev).

Smartil on praegu käimas mingi kampaania (tasuta7, tasuta30) vms. Soovitan seda ka uurida, kui suuremahuliselt netti ei kasuta.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2012 13:48:56 vasta tsitaadiga

Mis sellesse Tele2 interneti-pakki veel puutub, on see ka vihjeks, et seda müüs Tele2 juba ammuaega tagasi. icon_razz1.gif

Ja ise olen ostnud nii neid modemiga-variante kui ka ainult seda 3-päevast interneti-kaarti. Väga mugav, kui on vahest harva vaja korraga suure kiirusega suurt andmemahtu.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.07.2012 19:21:11 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet osta nt pulka ( Huawei E367) ,mis lubab allalaadimiskiirust kuni 21mbit/s ? Palju reaalselt tuleb ,kui kasutada seda hetkel käiva Smardi sooduskampaania korral või on selle pulga ostmine hetkel raharaiskamine ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.07.2012 19:27:19 vasta tsitaadiga

Hugo: kuni 21 kiirus on reaalselt kuni 15-16 mega.
Edasi s6ltub sellest kui kiiret netti pakutakse, kas HSPA v6i HSPA+ (kuni 21 mega kiirusega) leviala ja palju tarbijad tarbivad. HSPA siis poole aeglasem kui HSPA+.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.07.2012 19:50:28 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Hugo: kuni 21 kiirus on reaalselt kuni 15-16 mega.
Edasi s6ltub sellest kui kiiret netti pakutakse, kas HSPA v6i HSPA+ (kuni 21 mega kiirusega) leviala ja palju tarbijad tarbivad. HSPA siis poole aeglasem kui HSPA+.



Et kui kasutan E173 ( maks allalaadimine 7,2mbit/s) pulka ja kohas kus kasutan saan keskmiseks kiiruseks 3-5 mbit/s ,kasutades E367 ei ole lootust suuremaks kiiruseks ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 19:54:52 vasta tsitaadiga

uuemate pulkadega saad enamasti parema kiiruse samas kohas ja samal ajal, kui vanema pulgaga.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.07.2012 20:12:39 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Hugo: kuni 21 kiirus on reaalselt kuni 15-16 mega.
Edasi s6ltub sellest kui kiiret netti pakutakse, kas HSPA v6i HSPA+ (kuni 21 mega kiirusega) leviala ja palju tarbijad tarbivad. HSPA siis poole aeglasem kui HSPA+.



Et kui kasutan E173 ( maks allalaadimine 7,2mbit/s) pulka ja kohas kus kasutan saan keskmiseks kiiruseks 3-5 mbit/s ,kasutades E367 ei ole lootust suuremaks kiiruseks ?

Kõik oleneb siis juba masti enda koormusest ja läbilaskvusest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 00:27:20 vasta tsitaadiga

no ma nats jälle targutan , tahanteada nats eksib või siis speedtest.net ilmselt viimane kuna iga teine mõõtmine annab mulle 7,5mbt pulgaga 7-11mbt kiirust alla v on miskit pulgas katki ei tea
tegin 10 testi järjest speedtestis ja keskmise sain ika 5 alla ja 2üles
http://www.speedtest.net/result/2067399856.png
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 07:16:42 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas on mõtet osta nt pulka ( Huawei E367) ,mis lubab allalaadimiskiirust kuni 21mbit/s ? Palju reaalselt tuleb ,kui kasutada seda hetkel käiva Smardi sooduskampaania korral või on selle pulga ostmine hetkel raharaiskamine ?

siin tartu kandis ma pole igatahes suuremaid kiirusi saanud e392'ga kui saan e173'ga.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.07.2012 07:31:03 vasta tsitaadiga

est11: Unustad, et osad HSPA modemid on ka kiiruse, kuni 14,4 mega v6imelised ja need suudavadki selliseid kiiruseid saavutada.
Aga nüüd pane alla laadima m6ni reaalne fail, näiteks a 100-500 mega, siis näed reaalse kiiruse ka ära.
---
Selles suhtes on modemite müügiinfo tihti ebatäpne, et osa infost puudub. Kasv6i seesama, et 14,4 modemit müüakse 7,5 modemina v6i näiteks 28,8-st modemit müüakse 21-se modemina jms. Viimane näide ühe enda modemi näitel.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 09:56:59 vasta tsitaadiga

sa peaks neid reaalseid faile natuke rohkem laadima, siis näeksid isegi selle reaalse kiiruse ära, mitte sädistama oma testidest
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.07.2012 10:38:30 vasta tsitaadiga

Niipalju v6ib lisada, et "näiteks 21.6-sed" modemid näitavad selle ilusti ära, kas on tegu 7,5-e v6i 14.4-se HSPA-ga.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 21:00:42 vasta tsitaadiga

vastuseks tahanteada le http://www.upload.ee/image/2521318/Untitled.png reaalne ja stabiilne kiirus torrentist 700 megast faili laadides
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 21:15:52 vasta tsitaadiga

est11, 746kb/sec on umbes 6mb ja e173 võimaldab seda jah. kiirustestid pigem eksivad kui näitavad sulle seal ees 11mb.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.