|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.07.2012 13:03:09
|
|
|
Mida vttu ma ei saa aru
Pühapäeva õhtul saatsin SMSi, 7 päeva netti 5gb mahuga.
Täna vaatan. endiselt ilusti iga päev 1€ maha võetud
5gb-st on hetkeks ära kasutatud 3.68 giga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
03.07.2012 15:25:01
|
|
|
polegi sellist pingi varem näinud
seni oli kiireim 59
Spoiler 
aparaadiks huivei 1752 + d-link 412
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
06.07.2012 20:26:41
|
|
|
jõgeval õuna mastist 200m kaugusel , kuumaksuvaba - huawei E173
majas sees silmside mastiga aga dBm -90 ja signaalitugevust näitab 99%.
Kas dBm on ühenduse kvaliteet või mis vahe neil selle signaalitugevusega on :O
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.07.2012 20:35:07
|
|
|
Mida väiksem miinus, seda parem.
Signaalitugevusega on niipalju pistmist, et mingi -87ga on sul 100% tugevus. Samas saab veel paremaks minna.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
07.07.2012 21:35:37
|
|
|
| Kiirusi tõstnud või praegu siin Märjamaal small lippab kui sitt enne venis kui tatt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
08.07.2012 00:26:38
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Kiirusi tõstnud või praegu siin Märjamaal small lippab kui sitt enne venis kui tatt. |
Palju siis kiirus on ? Orgita kandis on küll lahja eriti päeval, õhtupoole natuke parem. Elisaga võrreldes on ka etem .
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.07.2012 08:44:28
|
|
|
Aga kas Tele2-le on pretensioon esitatud kehva, ülekoormatud levi kohta Märjamaal?
Igatahes Raplas oli küll arendust näha. Levi oli HSPA+ ja kiirus a 14 megabitti.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.07.2012 11:25:11
|
|
|
[quote="tahanteada"]Aga kas Tele2-le on pretensioon esitatud kehva, ülekoormatud levi kohta Märjamaal?
Igatahes Raplas oli küll arendust näha. Levi oli HSPA+ ja kiirus a 14 megabitti.
Arvan ,et mitte ,tundub,et see levi kõigub, mõnes kohas talutav, mõnes mitte.Seal kus mina olen, võtab läbi maja seina tele2 nii,et saab mingil moel kasutada.Teised opekad võtavad läbi majaseina ikka väga nigelalt ja välja sääskede kätte ka ei kipu minema.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.07.2012 11:45:30
|
|
|
Niipalju julgustan küll aktiivne olema selle koha pealt, et kui levi on kehv, siis "taguda trummi kõvasti" ja probleem kasvõi rikkena üles anda. Tele2 teeb praegu väga suuri arendusi ning, "kes kiiremini ja valjemini trummi taovad" , need suure tõenäosusega kiiremini ka endale sobiva lahenduse saavad.
-----------------------------
Mustamäel, Magistrali piirkonnas olev, saladuslikus , DC-HSPA+(3,75G)-oaasis on veel mõnel üksikul päeval on näha olnud ajutisi kiiruseid alla 15 megabiti. Muidu kogu aeg koormamata kellaaegadel üle 20 megabiti, koormatud kellaaegadel nii 15-20 megabiti vahel.
Netitesteri tulemused praegu: (modem Huawei E372), Like-pakett
Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:38:10
Üleslaadimise kiirus: 2.07 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 25.98 Mbit/sek
Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:42:40
Üleslaadimise kiirus: 2.03 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.36 Mbit/sek
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.07.2012 12:07:39
|
|
|
[quote="tahanteada"]Niipalju julgustan küll aktiivne olema selle koha pealt, et kui levi on kehv, siis "taguda trummi kõvasti" ja probleem kasvõi rikkena üles anda. Tele2 teeb praegu väga suuri arendusi ning, "kes kiiremini ja valjemini trummi taovad" , need suure tõenäosusega kiiremini ka endale sobiva lahenduse saavad.
-----------------------------
Peaks neil kirja saatma jah ,eks näe kuidas reageeritakse ja mis vastatakse.Kuigi kasutan seal olemist suvekoduna, nii et hiljem pikemas perspektiivis ei tea kas kannab kogu ettevõtmine ka vilja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
09.07.2012 12:39:22
|
|
|
tahanteada sulle soovitaks midagi muud taguda, saad ehk inimese tunde mõneks ajaks tagasi
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
09.07.2012 13:18:22
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Niipalju julgustan küll aktiivne olema selle koha pealt, et kui levi on kehv, siis "taguda trummi kõvasti" ja probleem kasvõi rikkena üles anda. Tele2 teeb praegu väga suuri arendusi ning, "kes kiiremini ja valjemini trummi taovad" , need suure tõenäosusega kiiremini ka endale sobiva lahenduse saavad.
-----------------------------
Mustamäel, Magistrali piirkonnas olev, saladuslikus , DC-HSPA+(3,75G)-oaasis on veel mõnel üksikul päeval on näha olnud ajutisi kiiruseid alla 15 megabiti. Muidu kogu aeg koormamata kellaaegadel üle 20 megabiti, koormatud kellaaegadel nii 15-20 megabiti vahel.
Netitesteri tulemused praegu: (modem Huawei E372), Like-pakett
Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:38:10
Üleslaadimise kiirus: 2.07 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 25.98 Mbit/sek
Läbiviimise aeg: 09.07.2012 11:42:40
Üleslaadimise kiirus: 2.03 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.36 Mbit/sek
|
Sinu lemmik-mõõterakenduse kohta ütleb tehnilise järelvalve amet nii:
"Kui 2011 aastal kasutati mõõtmiseks andmesidetestri veebilahendust www.netitester.ee, siis
käesoleval aastal tegi TJA kindlaks, et antud lahendus ei suuda enam kasvavate andmesidekiiruste
mõõtmisega toime tulla."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
09.07.2012 14:03:12
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Sinu lemmik-mõõterakenduse kohta ütleb tehnilise järelvalve amet nii:
|
arvatavasti peale tema enda keegi neid tabeleid ei vaata, nii et kama kaheksa millega "mõõdab"
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.07.2012 21:20:18
|
|
|
Natuke testnumbreid siis praegusesse vaikellu, midagi Lp. Kadetsejatele kadetsemiseks ja nende numbrite ületrumpamiseks
Koht Tallinn, Magistrali 3,75G levi-ooas , modemiks Huawei E372.
------------------
PS: Õigemini tegu siis sellega, mida juba ka märganud olen, et ka koormatud, õhtusel kellaajal on kiirused 20 megabiti lähistel ja üle selle. Seega, Tele2 on oma levi kogu aeg natukesehaaval parandanud.
Testprogrammiks Netitester:
1. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:08:24
Üleslaadimise kiirus: 2.96 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.87 Mbit/sek
2. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:09:45
Üleslaadimise kiirus: 2.11 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 22.66 Mbit/sek
3. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:10:50
Üleslaadimise kiirus: 2.15 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.13 Mbit/sek
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
14.07.2012 21:23:46
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Natuke testnumbreid siis praegusesse vaikellu, midagi Lp. Kadetsejatele kadetsemiseks ja nende numbrite ületrumpamiseks
Koht Tallinn, Magistrali 3,75G levi-ooas , modemiks Huawei E372.
------------------
PS: Õigemini tegu siis sellega, mida juba ka märganud olen, et ka koormatud, õhtusel kellaajal on kiirused 20 megabiti lähistel ja üle selle. Seega, Tele2 on oma levi kogu aeg natukesehaaval parandanud.
Testprogrammiks Netitester:
1. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:08:24
Üleslaadimise kiirus: 2.96 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.87 Mbit/sek
2. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:09:45
Üleslaadimise kiirus: 2.11 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 22.66 Mbit/sek
3. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:10:50
Üleslaadimise kiirus: 2.15 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.13 Mbit/sek |
Äkki viskad siia ka pingi, kui suureks "testimiseks" läks?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.07.2012 22:53:08
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Natuke testnumbreid siis praegusesse vaikellu, midagi Lp. Kadetsejatele kadetsemiseks ja nende numbrite ületrumpamiseks
Koht Tallinn, Magistrali 3,75G levi-ooas , modemiks Huawei E372.
------------------
PS: Õigemini tegu siis sellega, mida juba ka märganud olen, et ka koormatud, õhtusel kellaajal on kiirused 20 megabiti lähistel ja üle selle. Seega, Tele2 on oma levi kogu aeg natukesehaaval parandanud.
Testprogrammiks Netitester:
1. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:08:24
Üleslaadimise kiirus: 2.96 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.87 Mbit/sek
2. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:09:45
Üleslaadimise kiirus: 2.11 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 22.66 Mbit/sek
3. Läbiviimise aeg: 14.07.2012 21:10:50
Üleslaadimise kiirus: 2.15 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.13 Mbit/sek |
jajah, vaata mis mul hetkel on tele2
Läbiviimise aeg: 14.07.2012 22:52:50
Üleslaadimise kiirus: 17.34 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 94.53 Mbit/sek
Tõesti on kiiruseid parandatud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.07.2012 23:42:36
|
|
|
Korra proovisin "natuke enne järgmise päeva algust", kõik on meeldivalt, püsivalt, endine.
Nii, et Olümpiamängud, koos oma striimivate ülekannetega, võivad tulla...
--------------------------
Netitestri tulemus, Tallinn, Magistrali,modem Huawei E372:
Läbiviimise aeg: 14.07.2012 23:35:51
Üleslaadimise kiirus: 2.56 Mbit/sek
Allalaadimise kiirus: 24.09 Mbit/sek
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
15.07.2012 00:25:39
|
|
|
mida siis ka ära tõmmatud on selle 94 megabitiga, või ainult niisama?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik S
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2011
|
15.07.2012 12:53:53
|
|
|
Kas ma saan õigesti aru, et leheküljel http://www.tele2.ee/klienditeenindus/data_saldo.html kirjeldatud andmemaht "Teie andmeside saldo seisuga XX.YY.ZZZZ on ... MB" näitab, kui palju ma olen see kuu mobiilset internetti (arvutis) kasutanud? Kahtlaselt väike tundub see arv
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
15.07.2012 14:16:06
|
|
|
proovisin oma "dumb telefoniga" korra netti, raplas hetkel 3,2Mbit/s sai kätte isegi selle järgi
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
16.07.2012 09:24:37
|
|
|
kas päevapiletiga kalliks ei lähe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.07.2012 11:33:44
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
kas päevapiletiga kalliks ei lähe? |
Ju ta ostis selle stardika, seal ju kuu aega netti kaasas (minumeelest parim suhe pulga ostmiseks).
Too ära kasutada siis mingi smart või like sisse pista.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2012 13:01:12
|
|
|
| LKits kirjutas: |
|
Suht mõttetult kallis. Sama hästi võiks osta Like või Smart stardika ja sinna mingi "boonussumma" peale laadima, millega saab 30 päeva tasuta netti. |
LKits: Kus ta sul siis kallis on, kui saad 30 euri eest 2 asja:
1. saad Huawei USB-modemi
2. saad 30 päeva surfamisaega ka kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
16.07.2012 13:21:07
|
|
|
| kas smardil/like kaardil mingid piirangud ka on võrreldes netikaardiga? mahupiirang 30GB kuus, kiirust nii palju kui modem võimaldab.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2012 13:25:51
|
|
|
LKits: Unustasin enne lisada, et see "Tele2 netipakett" võiks muidugi tänapäeval sisaldada juba HSPA+ modemit, võimaldamaks ka HSPA+ levialades max. kiiruste tarbimist. Ehk siis reaalne kiirus kuni 15-16 megabitti.
Aga mu oma tutvusringkond on seda Tele2-netipakki palju ostnud, kui variant kõige odavama modemi saamiseks. Kulutad kuu aega piiramatu kiirusega Tele2 netti või viskad kohe sisse konkurendi neti-kaardi, oma valik, see enam Tele2-e ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
16.07.2012 13:26:20
|
|
|
ma ainult modemi pärast ostsingi eelmine zeniga saadud pulk läks pooleks ja tahtsin t2he kvaliteeti proovida ja zen on puhas sitt selle kõrval siin. seda mis kaardi ma sisse panen kui see läbi saab ma alles mõtlen kindlasti ei ole see elisa võrgus olev kaart.
viimati muutis est11 16.07.2012 13:28:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
16.07.2012 13:27:34
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
LKits: Unustasin enne lisada, et see "Tele2 netipakett" võiks muidugi tänapäeval sisaldada juba HSPA+ modemit, võimaldamaks ka HSPA+ levialades max. kiiruste tarbimist. Ehk siis reaalne kiirus kuni 15-16 megabitti.
Aga mu oma tutvusringkond on seda Tele2-netipakki palju ostnud, kui variant kõige odavama modemi saamiseks. Kulutad kuu aega piiramatu kiirusega Tele2 netti või viskad kohe sisse konkurendi neti-kaardi, oma valik, see enam Tele2-e ei huvita. |
Mis mis?! Mul tuttav ostis just kuu aega tagasi ja oli täitsa E173 - see ei ole HSPA+ modem.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
16.07.2012 13:38:16
|
|
|
| Ühe kalendripäeva piiramatu internetikasutuse eest ei maksa Sa kunagi rohkem kui 0,9 €. a mis mõttes see siis nagu kallis on ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2012 13:48:56
|
|
|
Mis sellesse Tele2 interneti-pakki veel puutub, on see ka vihjeks, et seda müüs Tele2 juba ammuaega tagasi.
Ja ise olen ostnud nii neid modemiga-variante kui ka ainult seda 3-päevast interneti-kaarti. Väga mugav, kui on vahest harva vaja korraga suure kiirusega suurt andmemahtu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
16.07.2012 19:21:11
|
|
|
| Kas on mõtet osta nt pulka ( Huawei E367) ,mis lubab allalaadimiskiirust kuni 21mbit/s ? Palju reaalselt tuleb ,kui kasutada seda hetkel käiva Smardi sooduskampaania korral või on selle pulga ostmine hetkel raharaiskamine ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2012 19:27:19
|
|
|
Hugo: kuni 21 kiirus on reaalselt kuni 15-16 mega.
Edasi s6ltub sellest kui kiiret netti pakutakse, kas HSPA v6i HSPA+ (kuni 21 mega kiirusega) leviala ja palju tarbijad tarbivad. HSPA siis poole aeglasem kui HSPA+.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
16.07.2012 19:50:28
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Hugo: kuni 21 kiirus on reaalselt kuni 15-16 mega.
Edasi s6ltub sellest kui kiiret netti pakutakse, kas HSPA v6i HSPA+ (kuni 21 mega kiirusega) leviala ja palju tarbijad tarbivad. HSPA siis poole aeglasem kui HSPA+.
|
Et kui kasutan E173 ( maks allalaadimine 7,2mbit/s) pulka ja kohas kus kasutan saan keskmiseks kiiruseks 3-5 mbit/s ,kasutades E367 ei ole lootust suuremaks kiiruseks ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.07.2012 19:54:52
|
|
|
uuemate pulkadega saad enamasti parema kiiruse samas kohas ja samal ajal, kui vanema pulgaga.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.07.2012 20:12:39
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Hugo: kuni 21 kiirus on reaalselt kuni 15-16 mega.
Edasi s6ltub sellest kui kiiret netti pakutakse, kas HSPA v6i HSPA+ (kuni 21 mega kiirusega) leviala ja palju tarbijad tarbivad. HSPA siis poole aeglasem kui HSPA+.
|
Et kui kasutan E173 ( maks allalaadimine 7,2mbit/s) pulka ja kohas kus kasutan saan keskmiseks kiiruseks 3-5 mbit/s ,kasutades E367 ei ole lootust suuremaks kiiruseks ? |
Kõik oleneb siis juba masti enda koormusest ja läbilaskvusest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
17.07.2012 00:27:20
|
|
|
no ma nats jälle targutan , tahanteada nats eksib või siis speedtest.net ilmselt viimane kuna iga teine mõõtmine annab mulle 7,5mbt pulgaga 7-11mbt kiirust alla v on miskit pulgas katki ei tea
tegin 10 testi järjest speedtestis ja keskmise sain ika 5 alla ja 2üles
http://www.speedtest.net/result/2067399856.png
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.07.2012 07:16:42
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kas on mõtet osta nt pulka ( Huawei E367) ,mis lubab allalaadimiskiirust kuni 21mbit/s ? Palju reaalselt tuleb ,kui kasutada seda hetkel käiva Smardi sooduskampaania korral või on selle pulga ostmine hetkel raharaiskamine ? |
siin tartu kandis ma pole igatahes suuremaid kiirusi saanud e392'ga kui saan e173'ga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.07.2012 07:31:03
|
|
|
est11: Unustad, et osad HSPA modemid on ka kiiruse, kuni 14,4 mega v6imelised ja need suudavadki selliseid kiiruseid saavutada.
Aga nüüd pane alla laadima m6ni reaalne fail, näiteks a 100-500 mega, siis näed reaalse kiiruse ka ära.
---
Selles suhtes on modemite müügiinfo tihti ebatäpne, et osa infost puudub. Kasv6i seesama, et 14,4 modemit müüakse 7,5 modemina v6i näiteks 28,8-st modemit müüakse 21-se modemina jms. Viimane näide ühe enda modemi näitel.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.07.2012 09:56:59
|
|
|
sa peaks neid reaalseid faile natuke rohkem laadima, siis näeksid isegi selle reaalse kiiruse ära, mitte sädistama oma testidest
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.07.2012 10:38:30
|
|
|
Niipalju v6ib lisada, et "näiteks 21.6-sed" modemid näitavad selle ilusti ära, kas on tegu 7,5-e v6i 14.4-se HSPA-ga.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
17.07.2012 21:15:52
|
|
|
| est11, 746kb/sec on umbes 6mb ja e173 võimaldab seda jah. kiirustestid pigem eksivad kui näitavad sulle seal ees 11mb.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|