|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.07.2012 18:45:09
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata. |
Oleneb mis žanrist sa tahad. Ega nendele muinasjutu ulmekatele väga saagi sisu teha, esimesed filmid omal ajal olidki sügavama sisuga.
Sisu saab anda jutuga edasi. Kui efekte teha ei osatud, tuli jutuga anda edasi see põnevus ja vaataja kujutles ise asja juurde.
Kui efektide tegemine muutus lihtsaks, siis selliseid filme hakati tootma konveieril. Sisu võimalikult sama (hea kassaedu toonud filmi järgi) ja teised tegelased, natuke teine sündmuskoht ja film valmis.
Inimestele näidataksegi ainult efekte, kui need on hästi põimitud ja film on tempokas, siis vaataja ei kurda olematu sisu üle. aga mingi hetk see asi ei tööta, aga filmitootmise inerts on suur ja ei saada õigel ajal enam pidama oma ühesuguste filmidega.
Nõme on lihtsalt see kui filmi tegemisele kulutatakse 200 miljonit ja sisu on nagu mingil eesti seriaalil.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.07.2012 18:47:20
|
|
|
Film on ju loo edasiandmise meedium, kui pole lugu mida anda, siis on tegemist ju ajaraiskamisega. Sci-fi's on erieffektidel kindlasti suur osakaal aga see ei tee neid veel kõige tähtsamaks. Kui ikka lugu on huvitav/kaasakiskuv, sis polegi tähtsust mitu polügoni ekraanil parasjagu on ja kui kaua üks lauaarvut seda renderdaks. See jääb lihtsalt märkamata.
1.5 - 2 tundi istun ma ikka selleks, et teada saada mis edasi juhtub. Mitte selle, et see on nii ilus, et tahaks jäädagi vaatama.
Õues on kindlasti lummavaid asju, mida varem näinud pole ja kindlasti on nad ka paremini renderdatud...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.07.2012 18:49:02
|
|
|
Wtf?
Ilmselgelt polnud Avatar kõige sügavama sisuga film, aga see ei pidanudki olema, st. ei vajanud seda, otseselt(kõik filmid ei ole samasugused, ega ka eriti sarnased - milleks seda oodata?). Reaalsus on see, et filmina see töötab. Hype muidugi läks sel täiesti ülekäte, aga umbes pool aastat-aasta hiljem, kui ma seda vaatasin(ei mäleta millal täpsemalt), ei arvanud et tegemist oleks otseselt halva filmiga olnud. Good but not great kehtib vast selle kohta.
Ma arvan, et selle "sisu" bashimine läks ka üle käte. Ja suuresti seetõttu peetakse seda sisutumaks, kui see tegelikult oli.
Ja Scart räägib filmitehnoloogia arengust ja selles osas on Avatar omamoodi landmark küll, much like Star Wars Episode 4 was a few decades ago.
viimati muutis Heineken 11.07.2012 18:51:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.07.2012 18:51:55
|
|
|
Kindlasti on mingid kindlad süžee tingimused mis on edukad, kui neid järgida, siis filmiga pange ei pane. Suur vahe kas film on tehtud raha tootmiseks või film on tehtud väiksema huviga ainult raha teenida.
Näiteks mulle see alien vs predatori idee meeldib, aga miks see sisu neil nii igav ja ühetaoline peab olema. Võiks nagu rohkem põnevat sisu juurde punnitada kui toota jälle üks käkerdis.
Heineken: Kui avatar oleks keerulisema sisuga olnud, poleks keskmine ameeriklane teda vbl üldse vaatama läinudki. elu areneb nii kiiresti, et avatar jääbki ju üheks hetkeks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.07.2012 18:55:28
|
|
|
Alien vs. Predator filmid on üldse parajad keskpärased käkerdised minu meelest olnud. Esimene veel oli enamvähem (st. formulaic plot, but it kind of worked, plus it was kind of fun to watch).
vipu, pigem oli Avatar sellise lihtsa sisuga, kuna siis oli tõenäosus et film ära laguneb süžeetasandil üliväike - st. asi polnud niiväga filmivaataja mõistuses, kui filmitegijate enda teema. St. süžee lihtsalt ei olnud selle filmi otsene point.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.07.2012 19:00:26
|
|
|
| softis kirjutas: |
| ... Hetkel on ainus teada "fantastiline" asi selle filmi juures 48fps kasutamine ja kogu lugu. |
see 48fps tekitab minus õudust - pelgan esiti visuaalset efekti, mis tekitab seoseid kodukaameratega
telekatel olen alati selle pildiparendusfunktsiooni maha võtnud, mis võtab värinat ja pildivärelust maha, kuna kõik efektid jätavad stuudiomulje - raske sõnastada
| Scart kirjutas: |
| Siia teemasse on täna lausdebiilikud lahti lastud? Kas mõni teist filmi vaadates ei adunud, et tegu oli enneolematu edasiminekuga animatsioonis, CGI worldbuildingus ja näitlejate ning CGI kokkuliitmisega 100% ulatuses seamless pilti? |
olen seda kuskil ka varem näinud, nimed ei tule meelde - ju ei olnud tähelepanu väärt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2012 19:03:19
|
|
|
Cinefex on de facto visuaalefektife industry ajakiri nr1, sa plebei
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.07.2012 19:04:49
|
|
|
Native 48fps ei tohiks päris sama olla, kui telekate pildiparandusfunktsioon.
Eks näis igatahes... huviga ootan, kuidas see välja näeb.
Igatahes, harjumise asi, 24fps ei ole kuigi smooth, aga me oleme sellega ära harjunud ja selle kasutamist on jätkatud, kuna... ma ei teagi miks. Harjumusest ilmselt, kuna mingit otsest põhjust selle jaoks minuteada ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.07.2012 19:07:26
|
|
|
SKG, eks Vaatab ära need siis.
Aga, " loo " mõttes, ise eelistan ilmselgelt seda viisi .kõigepealt - Raamatud - sarjad - mängud ning kõige lõpuks filmid. Ega selle 1-2 tunniga on üsna keeruline anda edasi mingit väga sügavamõttelist ning põhjapanevat lugu, kuigi see on teostatav - lihtsalt aastatega on juba pea kõik stsenaariumid läbi mängitud ja midagi väga uut ei ootagi enam.
Enda jaoks on kõige mõjuvamad olnud ilmselt Matrixi triloogia filmid mis suutsid ühendada revolutsiooNilised efektid ka väga sügava looga. Avataril polnud ka midagi viga, visuaalselt oli ta muidugi eepiline. Ja jääb järgmisi osasid ootama.
James Cameron to film three Avatar sequels back to back
Sigourney Weaver reveals she will return for each of the new movies and that filming will start later this year
http://www.guardian.co.uk/film/2012/jun/27/james-cameron-three-avatar-sequels
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.07.2012 19:10:26
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Native 48fps ei tohiks päris sama olla, kui telekate pildiparandusfunktsioon.
Eks näis igatahes... huviga ootan, kuidas see välja näeb.
Igatahes, harjumise asi, 24fps ei ole kuigi smooth, aga me oleme sellega ära harjunud ja selle kasutamist on jätkatud, kuna... ma ei teagi miks. Harjumusest ilmselt, kuna mingit otsest põhjust selle jaoks minuteada ei ole. |
see smoothness tekitabki selle totra efekti - krt dark knightis tunnelistseeni vaadates jättis marusünteetilise mulje, justkui tempo kadus filmist ära
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.07.2012 19:34:48
|
|
|
Minujaoks Star Warsi esimene triloogia oli küll vägagi hea sisuga. Film oli loodud süngeks, kõik elukad olid pigem kurjakuulutavad kui head. Igale tegelasele oli juurde kujundatud mingi oma seiklus või motiiv ja kõik pidid selle eest ka võitlema. Visuaalselt üritati kõike teha võimalikult erinevaks ja samas oli kõiges ka natuke inimkätt tunda ja see lisas filmile tugevat sisu.
Aga teine triloogia oli paras titafilm. Kõik tehti pehmeks, tekkisid mingid ninnunännu tegelased, robotid oli nagu iphoned. Maastik kujundati kõik idüllilisteks maalideks. Teise triloogia esimesest filmist pool kulus tatika võidusõidule. Kõis see mis tegi filmi filmiks, oli teises triloogias kadunud. Ainult efektid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2012 20:18:05
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Minujaoks Star Warsi esimene triloogia oli küll vägagi hea sisuga. Film oli loodud süngeks, kõik elukad olid pigem kurjakuulutavad kui head. Igale tegelasele oli juurde kujundatud mingi oma seiklus või motiiv ja kõik pidid selle eest ka võitlema. Visuaalselt üritati kõike teha võimalikult erinevaks ja samas oli kõiges ka natuke inimkätt tunda ja see lisas filmile tugevat sisu.
Aga teine triloogia oli paras titafilm. Kõik tehti pehmeks, tekkisid mingid ninnunännu tegelased, robotid oli nagu iphoned. Maastik kujundati kõik idüllilisteks maalideks. Teise triloogia esimesest filmist pool kulus tatika võidusõidule. Kõis see mis tegi filmi filmiks, oli teises triloogias kadunud. Ainult efektid. |
Selles süüdista George Lucast, kes on vanas eas täiesti seniilseks muutunud. Milles järsku efektid süüdi on? Efektid on tööriist, mitte tulem.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.07.2012 20:20:50
|
|
|
Star Warsi triloogiate osas sisuliselt nõustun vipuga. Esimene triloogia oli praktiliselt igas mõttes meistriteos. Aga film ei pea hea/sügav/vms olema, et mõjukas olla. Avatar tõenäoliselt oli selles osas üsna mõjukas.
Muidugi reaalne probleem seisnes selles, et Lucas'ele sattus liiga palju nö võimu kätte ja keegi ei julgenud tegemise ajal tema kahtlastele otsustele/ideedele vastu rääkida, kui veidike lavatagust uurida. Kahju sellest, muidugi.
Iseenesest selliste efektidega HEA film oleks vägagi lahe olnud. Nt. Watchmen - ääretult ilus film ja võrratult hästi edasi kantud "sisu" tagatipuks, jne.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2012 20:23:10
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Muidugi reaalne probleem seisnes selles, et Lucas'ele sattus liiga palju nö võimu kätte ja keegi ei julgenud tegemise ajal tema kahtlastele otsustele/ideedele vastu rääkida, kui veidike lavatagust uurida. Kahju sellest, muidugi. |
Indeed. Jah! - meeste hulk hävitas Lucase.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
11.07.2012 20:28:53
|
|
|
Lisaks veel - tegelikult George Lucas avaldas juba esimeste Star Wars'i filmide ajal igasuguseid kummalisi ideid, mis oleks selle filmi kapitaalselt teistsuguseks teinud(ja vägagi kaheldav, et paremaks). St. seniilsusega pole siin suurt midagi pistmist.
Olgu siis õppetunniks teistele filmitegijatele (tegelikult küll ilmselt need kel seda oleks vaja kuulata, ei kuula either way), et pole vaja perselakkujaid.
Oh well...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.07.2012 22:46:10
|
|
|
Pigem ta elas filmides uuesti läbi tehnilised võimekused ja seal ei olnud enam oluline sisu ise vaid olidki efektid. Lihtsalt näidata kuidas arvutiga saab teha filmi.
Kindlasti film pidi olema perefilm.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.07.2012 22:55:51
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Pigem ta elas filmides uuesti läbi tehnilised võimekused ja seal ei olnud enam oluline sisu ise vaid olidki efektid. Lihtsalt näidata kuidas arvutiga saab teha filmi.
Kindlasti film pidi olema perefilm. |
Rubriigist ma ei tea millest räägin aga räägin ikka. Klassikaline uue kooli HV.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.07.2012 01:27:40
|
|
|
nu neid, kes arvavad, et teavad ja kuulutavad seda puhta tõena, on meil igas teemas ette näidata
just sayin'
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
12.07.2012 01:34:16
|
|
|
Suurepärane õudukas. Kuna igat sorti kummituste/vaimude teemalised filmid on alati meeldinud, siis läks kohe eriti peale. Potter sai oma rolliga ka kenasti hakkama.
The Woman in Black
http://www.imdb.com/title/tt1596365/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.07.2012 01:52:27
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata. |
Mamoru Oshii "Avalon"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
12.07.2012 02:03:29
|
|
|
Sai just vaadatud film "Special Forces/Forces spéciales". Minule, kui sedasorti filmide austajale, oli ikka väga hea ning väärt vaatamine.
Kellele vähegi sõja/lahingu filmid meeldivad, soovitan.
http://www.imdb.com/title/tt1656192/
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.07.2012 08:30:19
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
| Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata. |
Mamoru Oshii "Avalon" |
sekundeerin.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.07.2012 14:20:41
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
| Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata. |
Mamoru Oshii "Avalon" |
sekundeerin. |
Ei olnudki sellise filmi (ega ka vilmidirektori) olemasolust teadlik.
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.07.2012 15:02:48
|
|
|
| Avalon oli jah üks huvitav projekt, eriti pildilise poole pealt. Enam suurt sisu ei mäleta, vaatasin seda vist umbes väljatulemise ajal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.07.2012 15:32:26
|
|
|
Tundub, et ajasin enne pada - Mamoru Oshii filme olen kahte näinud - mõlemad Ghost in the Shell filmid siis. Mõlemad neist ääretult head ka.
Millegipärast lihtsalt ei hakanud nö tuhnima tema filmides... ei teagi miks... st. mis mul viga on.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.07.2012 22:28:26
|
|
|
seal oli jah paar mõnusat ehmatust. üldiselt mulle sellised "reality"-õudukad ei istu, aga see oli täitsa hea.
äsja lõpetasin sellise asja vaatamise - Brake
ületas tugevalt ootusi
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
13.07.2012 09:12:10
|
|
|
| tsitaat: |
Vaatasin eile Star Warsi Episode IV ära.
Ei jaga seda eufooriat. Vaatan ka ülejäänud osad ära, äkki saan asjale pihta.
|
Eks tegemist pole ka enam 2012a filmiga...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
13.07.2012 10:05:00
|
|
|
Bridesmaids - Üllatavalt hea.
Tegelikult poleks ma seda vaadata viitsinudki, kui redlettermedia tüübid poleks seda mõneti soovitanud... millest oleks kahju olnud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.07.2012 10:13:54
|
|
|
Oh, ma panen ka ühe kirjelduse, äkki keegi teab. Filmi sai nähtud mingi miljon aastat tagasi, mäletan vaid seda, et kogu teema oli selles, et mingi kamp tegelasi oli kuskil vist vangistuses või ümber piiratud ja kogusid mingeid materjale, et lõpuks kuumaõhupall teha ja siis said põgenema.
Aasta siis oli mingi 1995 ehk ja film oli ehk mingi 80ndad-70ndad vbolla, aga vbolla ka mitte.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
13.07.2012 10:27:59
|
|
|
carlking, http://en.wikipedia.org/wiki/Night_Crossing
| Plin500 kirjutas: |
| tsitaat: |
Vaatasin eile Star Warsi Episode IV ära.
Ei jaga seda eufooriat. Vaatan ka ülejäänud osad ära, äkki saan asjale pihta.
|
Eks tegemist pole ka enam 2012a filmiga...  |
No see ei puutu asjasse, sisu oli parem kui nii mõnedki uued filmid. Eriefektide algupärasusele ei pööranud tähelepanu, vaid proovisin pihta saada, MIKS inimesed sellest koguaeg räägivad ja ülistavad.
viimati muutis Leinö 13.07.2012 10:31:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
13.07.2012 10:30:03
|
|
|
Sest see on hästi kokku pandud film. Nagu ka järgnevad kaks.
Iseasi, kas see sellist maaniat ja fanbase'i vajab...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.07.2012 11:12:41
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Oh, ma panen ka ühe kirjelduse, äkki keegi teab. Filmi sai nähtud mingi miljon aastat tagasi, mäletan vaid seda, et kogu teema oli selles, et mingi kamp tegelasi oli kuskil vist vangistuses või ümber piiratud ja kogusid mingeid materjale, et lõpuks kuumaõhupall teha ja siis said põgenema.
Aasta siis oli mingi 1995 ehk ja film oli ehk mingi 80ndad-70ndad vbolla, aga vbolla ka mitte. |
Ilmselt on tehtud Jules Verne raamatu "Saladuslik saar" järgi. Äkki see aitab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.07.2012 15:02:49
|
|
|
The Amazing Spider-Man
Võimalik, et üks parimaid selle aasta superkangelase filme. Tugev 9/10 minu poolt. Väga meeldis
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.07.2012 23:33:08
|
|
|
ei tea on seal mingi seos mu arahnofoobiaga, aga IMO Spiderman on kõige jälgim koomiksitegelane ever seda esimest uuema aja versiooni näinud ja jääb ka vimaseks...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
14.07.2012 04:57:25
|
|
|
Avalon oli tõesti huvitav (ja visuaalselt haigelt ilus) vaatamine. Hea meel, et see jutuks tuli siin teemas.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
14.07.2012 08:35:12
|
|
|
Washington'i Safe House oli hea ja nüüd uue filmi Flight treiler:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.07.2012 10:41:44
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Avalon oli tõesti huvitav (ja visuaalselt haigelt ilus) vaatamine. Hea meel, et see jutuks tuli siin teemas.  |
Kõlbab see non-gameritele ka vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
14.07.2012 11:25:45
|
|
|
Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.
Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.07.2012 13:14:41
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.
Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud. |
miks sa alati oma kommentaaris kirjapilti ilustad ja lohisevalt jutustad, kui sa ei ütle midagi konkreetset
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.07.2012 15:43:21
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.
Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud. |
Film võib olla kui hea tahes, aga kui mingi mängu või koomiksiga seotud film eeldab enne mütoloogia tundmist, siis võivad paljud nüansid vaatajale arusaamatuks jääda.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.07.2012 18:34:33
|
|
|
Gringo meeldis mullegi umbes samas vääringus meenutas Prison Break-i teist või kolmandat hooaega.
edit: Woman in Black oli algusest lõpuni hea! natuke meenutas VHS-i pealt nähtud "The Others"-it.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
14.07.2012 23:08:59
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:44:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|