Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 18:45:09 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata.


Oleneb mis žanrist sa tahad. Ega nendele muinasjutu ulmekatele väga saagi sisu teha, esimesed filmid omal ajal olidki sügavama sisuga.
Sisu saab anda jutuga edasi. Kui efekte teha ei osatud, tuli jutuga anda edasi see põnevus ja vaataja kujutles ise asja juurde.
Kui efektide tegemine muutus lihtsaks, siis selliseid filme hakati tootma konveieril. Sisu võimalikult sama (hea kassaedu toonud filmi järgi) ja teised tegelased, natuke teine sündmuskoht ja film valmis.
Inimestele näidataksegi ainult efekte, kui need on hästi põimitud ja film on tempokas, siis vaataja ei kurda olematu sisu üle. aga mingi hetk see asi ei tööta, aga filmitootmise inerts on suur ja ei saada õigel ajal enam pidama oma ühesuguste filmidega.

Nõme on lihtsalt see kui filmi tegemisele kulutatakse 200 miljonit ja sisu on nagu mingil eesti seriaalil.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:47:20 vasta tsitaadiga

Film on ju loo edasiandmise meedium, kui pole lugu mida anda, siis on tegemist ju ajaraiskamisega. Sci-fi's on erieffektidel kindlasti suur osakaal aga see ei tee neid veel kõige tähtsamaks. Kui ikka lugu on huvitav/kaasakiskuv, sis polegi tähtsust mitu polügoni ekraanil parasjagu on ja kui kaua üks lauaarvut seda renderdaks. See jääb lihtsalt märkamata.

1.5 - 2 tundi istun ma ikka selleks, et teada saada mis edasi juhtub. Mitte selle, et see on nii ilus, et tahaks jäädagi vaatama.

Õues on kindlasti lummavaid asju, mida varem näinud pole ja kindlasti on nad ka paremini renderdatud...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:49:02 vasta tsitaadiga

Wtf?

Ilmselgelt polnud Avatar kõige sügavama sisuga film, aga see ei pidanudki olema, st. ei vajanud seda, otseselt(kõik filmid ei ole samasugused, ega ka eriti sarnased - milleks seda oodata?). Reaalsus on see, et filmina see töötab. Hype muidugi läks sel täiesti ülekäte, aga umbes pool aastat-aasta hiljem, kui ma seda vaatasin(ei mäleta millal täpsemalt), ei arvanud et tegemist oleks otseselt halva filmiga olnud. Good but not great kehtib vast selle kohta.
Ma arvan, et selle "sisu" bashimine läks ka üle käte. Ja suuresti seetõttu peetakse seda sisutumaks, kui see tegelikult oli. icon_smile.gif

Ja Scart räägib filmitehnoloogia arengust ja selles osas on Avatar omamoodi landmark küll, much like Star Wars Episode 4 was a few decades ago.


viimati muutis Heineken 11.07.2012 18:51:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 18:51:55 vasta tsitaadiga

Kindlasti on mingid kindlad süžee tingimused mis on edukad, kui neid järgida, siis filmiga pange ei pane. Suur vahe kas film on tehtud raha tootmiseks või film on tehtud väiksema huviga ainult raha teenida.
Näiteks mulle see alien vs predatori idee meeldib, aga miks see sisu neil nii igav ja ühetaoline peab olema. Võiks nagu rohkem põnevat sisu juurde punnitada kui toota jälle üks käkerdis.

Heineken: Kui avatar oleks keerulisema sisuga olnud, poleks keskmine ameeriklane teda vbl üldse vaatama läinudki. elu areneb nii kiiresti, et avatar jääbki ju üheks hetkeks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:55:28 vasta tsitaadiga

Alien vs. Predator filmid on üldse parajad keskpärased käkerdised minu meelest olnud. Esimene veel oli enamvähem (st. formulaic plot, but it kind of worked, plus it was kind of fun to watch).
vipu, pigem oli Avatar sellise lihtsa sisuga, kuna siis oli tõenäosus et film ära laguneb süžeetasandil üliväike - st. asi polnud niiväga filmivaataja mõistuses, kui filmitegijate enda teema. St. süžee lihtsalt ei olnud selle filmi otsene point.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:56:18 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata.

Olen siin juba mitu korda toda ponevikku soovitanud.
http://www.imdb.com/title/tt0362225

Kui ponevikud huvitavad, siis ma arvan, et uuematest tasuks seda kindlasti vaadata. Film on prantsusekeelne.

Samuti voiks soovitada neid:
http://www.imdb.com/title/tt0073802/
http://www.imdb.com/title/tt0071360/
http://www.imdb.com/title/tt0098051/
http://www.imdb.com/title/tt0070046/
http://www.imdb.com/title/tt0069947/

Kui neid vaadata ja siis motiskleda vorreldes kaasaegsete ponevikega, jouab jareldusele, millises allakaigus USA filmitoostus on, siis on muutunud lihtsakoeliseks.


viimati muutis SKG 11.07.2012 19:05:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.07.2012 19:00:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
... Hetkel on ainus teada "fantastiline" asi selle filmi juures 48fps kasutamine ja kogu lugu.
see 48fps tekitab minus õudust - pelgan esiti visuaalset efekti, mis tekitab seoseid kodukaameratega
telekatel olen alati selle pildiparendusfunktsiooni maha võtnud, mis võtab värinat ja pildivärelust maha, kuna kõik efektid jätavad stuudiomulje - raske sõnastada icon_neutral.gif

Scart kirjutas:
Siia teemasse on täna lausdebiilikud lahti lastud? Kas mõni teist filmi vaadates ei adunud, et tegu oli enneolematu edasiminekuga animatsioonis, CGI worldbuildingus ja näitlejate ning CGI kokkuliitmisega 100% ulatuses seamless pilti?
olen seda kuskil ka varem näinud, nimed ei tule meelde - ju ei olnud tähelepanu väärt
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 19:03:19 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Cinefexi

http://www.cinefex.com/

mingid koomiksi-multikategelased esilehel... no thanks icon_neutral.gif


Cinefex on de facto visuaalefektife industry ajakiri nr1, sa plebei
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 19:04:49 vasta tsitaadiga

Native 48fps ei tohiks päris sama olla, kui telekate pildiparandusfunktsioon.

Eks näis igatahes... huviga ootan, kuidas see välja näeb. icon_smile.gif

Igatahes, harjumise asi, 24fps ei ole kuigi smooth, aga me oleme sellega ära harjunud ja selle kasutamist on jätkatud, kuna... ma ei teagi miks. Harjumusest ilmselt, kuna mingit otsest põhjust selle jaoks minuteada ei ole.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 19:07:26 vasta tsitaadiga

SKG, eks Vaatab ära need siis.

Aga, " loo " mõttes, ise eelistan ilmselgelt seda viisi .kõigepealt - Raamatud - sarjad - mängud ning kõige lõpuks filmid. Ega selle 1-2 tunniga on üsna keeruline anda edasi mingit väga sügavamõttelist ning põhjapanevat lugu, kuigi see on teostatav - lihtsalt aastatega on juba pea kõik stsenaariumid läbi mängitud ja midagi väga uut ei ootagi enam.

Enda jaoks on kõige mõjuvamad olnud ilmselt Matrixi triloogia filmid mis suutsid ühendada revolutsiooNilised efektid ka väga sügava looga. Avataril polnud ka midagi viga, visuaalselt oli ta muidugi eepiline. Ja jääb järgmisi osasid ootama.



James Cameron to film three Avatar sequels back to back

Sigourney Weaver reveals she will return for each of the new movies and that filming will start later this year
http://www.guardian.co.uk/film/2012/jun/27/james-cameron-three-avatar-sequels
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.07.2012 19:10:26 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Native 48fps ei tohiks päris sama olla, kui telekate pildiparandusfunktsioon.

Eks näis igatahes... huviga ootan, kuidas see välja näeb. icon_smile.gif

Igatahes, harjumise asi, 24fps ei ole kuigi smooth, aga me oleme sellega ära harjunud ja selle kasutamist on jätkatud, kuna... ma ei teagi miks. Harjumusest ilmselt, kuna mingit otsest põhjust selle jaoks minuteada ei ole.
see smoothness tekitabki selle totra efekti - krt dark knightis tunnelistseeni vaadates jättis marusünteetilise mulje, justkui tempo kadus filmist ära
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 19:34:48 vasta tsitaadiga

Minujaoks Star Warsi esimene triloogia oli küll vägagi hea sisuga. Film oli loodud süngeks, kõik elukad olid pigem kurjakuulutavad kui head. Igale tegelasele oli juurde kujundatud mingi oma seiklus või motiiv ja kõik pidid selle eest ka võitlema. Visuaalselt üritati kõike teha võimalikult erinevaks ja samas oli kõiges ka natuke inimkätt tunda ja see lisas filmile tugevat sisu.

Aga teine triloogia oli paras titafilm. Kõik tehti pehmeks, tekkisid mingid ninnunännu tegelased, robotid oli nagu iphoned. Maastik kujundati kõik idüllilisteks maalideks. Teise triloogia esimesest filmist pool kulus tatika võidusõidule. Kõis see mis tegi filmi filmiks, oli teises triloogias kadunud. Ainult efektid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 20:18:05 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Minujaoks Star Warsi esimene triloogia oli küll vägagi hea sisuga. Film oli loodud süngeks, kõik elukad olid pigem kurjakuulutavad kui head. Igale tegelasele oli juurde kujundatud mingi oma seiklus või motiiv ja kõik pidid selle eest ka võitlema. Visuaalselt üritati kõike teha võimalikult erinevaks ja samas oli kõiges ka natuke inimkätt tunda ja see lisas filmile tugevat sisu.

Aga teine triloogia oli paras titafilm. Kõik tehti pehmeks, tekkisid mingid ninnunännu tegelased, robotid oli nagu iphoned. Maastik kujundati kõik idüllilisteks maalideks. Teise triloogia esimesest filmist pool kulus tatika võidusõidule. Kõis see mis tegi filmi filmiks, oli teises triloogias kadunud. Ainult efektid.


Selles süüdista George Lucast, kes on vanas eas täiesti seniilseks muutunud. Milles järsku efektid süüdi on? Efektid on tööriist, mitte tulem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 20:20:50 vasta tsitaadiga

Star Warsi triloogiate osas sisuliselt nõustun vipuga. Esimene triloogia oli praktiliselt igas mõttes meistriteos. Aga film ei pea hea/sügav/vms olema, et mõjukas olla. Avatar tõenäoliselt oli selles osas üsna mõjukas.

Muidugi reaalne probleem seisnes selles, et Lucas'ele sattus liiga palju nö võimu kätte ja keegi ei julgenud tegemise ajal tema kahtlastele otsustele/ideedele vastu rääkida, kui veidike lavatagust uurida. Kahju sellest, muidugi.
Iseenesest selliste efektidega HEA film oleks vägagi lahe olnud. Nt. Watchmen - ääretult ilus film ja võrratult hästi edasi kantud "sisu" tagatipuks, jne.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 20:23:10 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:

Muidugi reaalne probleem seisnes selles, et Lucas'ele sattus liiga palju nö võimu kätte ja keegi ei julgenud tegemise ajal tema kahtlastele otsustele/ideedele vastu rääkida, kui veidike lavatagust uurida. Kahju sellest, muidugi.


Indeed. Jah! - meeste hulk hävitas Lucase.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 20:28:53 vasta tsitaadiga

Lisaks veel - tegelikult George Lucas avaldas juba esimeste Star Wars'i filmide ajal igasuguseid kummalisi ideid, mis oleks selle filmi kapitaalselt teistsuguseks teinud(ja vägagi kaheldav, et paremaks). St. seniilsusega pole siin suurt midagi pistmist. icon_wink.gif

Olgu siis õppetunniks teistele filmitegijatele (tegelikult küll ilmselt need kel seda oleks vaja kuulata, ei kuula either way), et pole vaja perselakkujaid.

Oh well...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 22:46:10 vasta tsitaadiga

Pigem ta elas filmides uuesti läbi tehnilised võimekused ja seal ei olnud enam oluline sisu ise vaid olidki efektid. Lihtsalt näidata kuidas arvutiga saab teha filmi.
Kindlasti film pidi olema perefilm.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 22:55:51 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Pigem ta elas filmides uuesti läbi tehnilised võimekused ja seal ei olnud enam oluline sisu ise vaid olidki efektid. Lihtsalt näidata kuidas arvutiga saab teha filmi.
Kindlasti film pidi olema perefilm.


Rubriigist ma ei tea millest räägin aga räägin ikka. Klassikaline uue kooli HV.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2012 01:27:40 vasta tsitaadiga

nu neid, kes arvavad, et teavad ja kuulutavad seda puhta tõena, on meil igas teemas ette näidata
just sayin' icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 01:34:16 vasta tsitaadiga

Suurepärane õudukas. Kuna igat sorti kummituste/vaimude teemalised filmid on alati meeldinud, siis läks kohe eriti peale. Potter sai oma rolliga ka kenasti hakkama.

The Woman in Black
http://www.imdb.com/title/tt1596365/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 01:52:27 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata.

Mamoru Oshii "Avalon"

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 02:03:29 vasta tsitaadiga

Sai just vaadatud film "Special Forces/Forces spéciales". Minule, kui sedasorti filmide austajale, oli ikka väga hea ning väärt vaatamine.
Kellele vähegi sõja/lahingu filmid meeldivad, soovitan.

http://www.imdb.com/title/tt1656192/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 08:30:19 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata.

Mamoru Oshii "Avalon"

sekundeerin.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 14:20:41 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
beastbeats kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata.

Mamoru Oshii "Avalon"

sekundeerin.

Ei olnudki sellise filmi (ega ka vilmidirektori) olemasolust teadlik.

Tänud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 15:02:48 vasta tsitaadiga

Avalon oli jah üks huvitav projekt, eriti pildilise poole pealt. Enam suurt sisu ei mäleta, vaatasin seda vist umbes väljatulemise ajal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 15:32:26 vasta tsitaadiga

Tundub, et ajasin enne pada - Mamoru Oshii filme olen kahte näinud - mõlemad Ghost in the Shell filmid siis. Mõlemad neist ääretult head ka. icon_smile.gif
Millegipärast lihtsalt ei hakanud nö tuhnima tema filmides... ei teagi miks... st. mis mul viga on. eusa_think.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:02:39 vasta tsitaadiga

The Intouchables
http://www.imdb.com/title/tt1675434/
10/10.
Parim film mida see aasta näinud olen.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:02:52 vasta tsitaadiga

Grave Encounters
http://www.imdb.com/title/tt1703199/

thumbs_up.gif Super õudukas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:28:26 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Grave Encounters
http://www.imdb.com/title/tt1703199/

thumbs_up.gif Super õudukas

seal oli jah paar mõnusat ehmatust. üldiselt mulle sellised "reality"-õudukad ei istu, aga see oli täitsa hea.

äsja lõpetasin sellise asja vaatamise - Brake
ületas tugevalt ootusi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:33:24 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Grave Encounters
http://www.imdb.com/title/tt1703199/

thumbs_up.gif Super õudukas


On. Esimest korda oli ikka täitsa mõnus vaadata.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 23:44:42 vasta tsitaadiga

Aidake leida film kirjelduse põhjal palun.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 07:13:02 vasta tsitaadiga

krusu70, Death Tunnel: http://www.imdb.com/title/tt0418627/



Vaatasin eile Star Warsi Episode IV ära.
Ei jaga seda eufooriat. Vaatan ka ülejäänud osad ära, äkki saan asjale pihta.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 13.07.2012 09:12:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaatasin eile Star Warsi Episode IV ära.
Ei jaga seda eufooriat. Vaatan ka ülejäänud osad ära, äkki saan asjale pihta.


Eks tegemist pole ka enam 2012a filmiga... icon_rolleyes.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:05:00 vasta tsitaadiga

Bridesmaids - Üllatavalt hea.
Tegelikult poleks ma seda vaadata viitsinudki, kui redlettermedia tüübid poleks seda mõneti soovitanud... millest oleks kahju olnud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:13:54 vasta tsitaadiga

Oh, ma panen ka ühe kirjelduse, äkki keegi teab. Filmi sai nähtud mingi miljon aastat tagasi, mäletan vaid seda, et kogu teema oli selles, et mingi kamp tegelasi oli kuskil vist vangistuses või ümber piiratud ja kogusid mingeid materjale, et lõpuks kuumaõhupall teha ja siis said põgenema.

Aasta siis oli mingi 1995 ehk ja film oli ehk mingi 80ndad-70ndad vbolla, aga vbolla ka mitte.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:27:59 vasta tsitaadiga

carlking, http://en.wikipedia.org/wiki/Night_Crossing

Plin500 kirjutas:
tsitaat:

Vaatasin eile Star Warsi Episode IV ära.
Ei jaga seda eufooriat. Vaatan ka ülejäänud osad ära, äkki saan asjale pihta.


Eks tegemist pole ka enam 2012a filmiga... icon_rolleyes.gif


No see ei puutu asjasse, sisu oli parem kui nii mõnedki uued filmid. Eriefektide algupärasusele ei pööranud tähelepanu, vaid proovisin pihta saada, MIKS inimesed sellest koguaeg räägivad ja ülistavad.


viimati muutis Leinö 13.07.2012 10:31:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:30:03 vasta tsitaadiga

Sest see on hästi kokku pandud film. Nagu ka järgnevad kaks.

Iseasi, kas see sellist maaniat ja fanbase'i vajab...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 11:12:41 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Oh, ma panen ka ühe kirjelduse, äkki keegi teab. Filmi sai nähtud mingi miljon aastat tagasi, mäletan vaid seda, et kogu teema oli selles, et mingi kamp tegelasi oli kuskil vist vangistuses või ümber piiratud ja kogusid mingeid materjale, et lõpuks kuumaõhupall teha ja siis said põgenema.

Aasta siis oli mingi 1995 ehk ja film oli ehk mingi 80ndad-70ndad vbolla, aga vbolla ka mitte.
Ilmselt on tehtud Jules Verne raamatu "Saladuslik saar" järgi. Äkki see aitab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 15:02:49 vasta tsitaadiga

The Amazing Spider-Man
Võimalik, et üks parimaid selle aasta superkangelase filme. Tugev 9/10 minu poolt. Väga meeldis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 22:34:09 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif 4/10 juba originaal oli selline .. meh. See on katse spiderman rebootida icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 23:33:08 vasta tsitaadiga

ei tea on seal mingi seos mu arahnofoobiaga, aga IMO Spiderman on kõige jälgim koomiksitegelane ever icon_razz.gif seda esimest uuema aja versiooni näinud ja jääb ka vimaseks...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 04:57:25 vasta tsitaadiga

Avalon oli tõesti huvitav (ja visuaalselt haigelt ilus) vaatamine. Hea meel, et see jutuks tuli siin teemas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 08:35:12 vasta tsitaadiga

Washington'i Safe House oli hea ja nüüd uue filmi Flight treiler:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 08:35:39 vasta tsitaadiga

Bad Ass
http://www.imdb.com/title/tt1928330/

Päris korralik action.

7/10


Get the Gringo
http://www.imdb.com/title/tt1567609/

Täitsa hea action.

8/10
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 10:41:44 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Avalon oli tõesti huvitav (ja visuaalselt haigelt ilus) vaatamine. Hea meel, et see jutuks tuli siin teemas. icon_smile.gif

Kõlbab see non-gameritele ka vaadata?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 11:25:45 vasta tsitaadiga

Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.

Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.07.2012 13:14:41 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.

Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud.
miks sa alati oma kommentaaris kirjapilti ilustad ja lohisevalt jutustad, kui sa ei ütle midagi konkreetset
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 15:43:21 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.

Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud.

Film võib olla kui hea tahes, aga kui mingi mängu või koomiksiga seotud film eeldab enne mütoloogia tundmist, siis võivad paljud nüansid vaatajale arusaamatuks jääda.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 18:34:33 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Bad Ass
http://www.imdb.com/title/tt1928330/

Päris korralik action.

7/10


Get the Gringo
http://www.imdb.com/title/tt1567609/

Täitsa hea action.

8/10

Gringo meeldis mullegi umbes samas vääringus thumbs_up.gif meenutas Prison Break-i teist või kolmandat hooaega.

edit: Woman in Black oli algusest lõpuni hea! natuke meenutas VHS-i pealt nähtud "The Others"-it.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 23:08:59 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:44:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.