Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 17:11:57 vasta tsitaadiga

Euronics müüd minu teada ainult väliseid kõvakettaid ja nende firmware on üldjuhul täiesti saadaval kodulehtedel.
Kui sa nüüd täpsemalt Euronics kodulehel ringi vaatad, siis nende toodangu põhirõhk on ikkagi koduelektroonikal ja arvutikomplektidel, mitte väiksematel pudinatel nagu kõvakettad, RAMid, prose jahutused jms. Seega su võrdlusmoment "netipoed, mis tellivad arvutipudinaid hulgilaost vs müügisalongiga elektroonikakaubamaja, kus on valik külmkappidest ja pesumasinatest kuni juuksekoolutajate ja akulaadijateni", pole eriti pädev.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 17:50:33 vasta tsitaadiga

Kas mitte kõvaketaste tehasegarantiid ei saanud "nullida" mitte ostutseki alusel?
Kunagi WD lehel jäi miskit silma.
Et tehasegarantii hakkas kh jooksma ostukuupäevast mitte valmimise. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 02.05.2012 09:54:53 vasta tsitaadiga

Taas Euroncsil veel eelmise kuu pakkumised kodulehel (kehtivad kuni 30.04).
Ilmselt äri on veel niivõrd edukas et pole kuskile ruttamist, nii siin Eestis kombeks veel kahjuks.
Aga pole hullu, uurin siis maikuu soodukaid teistes kauplustes.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2012 15:58:09 vasta tsitaadiga

Kõigi Apple’i arvutitega kaasa 100€ Euronicsi kinkekaart!

Pakkumine kehtib 24.05.2012 -13.06.2012.

http://www.euronics.ee/tooted/Filter/CampaignId/785
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 01.06.2012 10:30:21 vasta tsitaadiga

Taas algas uus kuu ja taas eelmise kuu soodukad veel. Kas on tõesti nii raske sellisel suurel firmal seda asja uuendada kodulehel automaatselt juba öösel? Kusjuures mul on reaalne huvi kuna taas üks ost ees, aga kui ma ei näe selle kuu pakkumisi lõunaks, siis ma lihtsalt ei arvesta Euroncsiga sest pean juba täna otsuse langetama ja ostma thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.06.2012 10:34:19 vasta tsitaadiga

Aga mine kähku ja lihtsalt nõua seda soodsat hinda, kuna nende kodukal on selline hind üleval ja muud pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 10:42:09 vasta tsitaadiga

01.06-03.06 LG TELERID -20%

http://www.euronics.ee/tooted/Filter/CampaignId/792

_________________
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 01.06.2012 11:22:58 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Aga mine kähku ja lihtsalt nõua seda soodsat hinda, kuna nende kodukal on selline hind üleval ja muud pole.


Kui ma teaksin mida nõuda - mis kehtib juunis nüüd icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.06.2012 11:56:01 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Mnator kirjutas:
Aga mine kähku ja lihtsalt nõua seda soodsat hinda, kuna nende kodukal on selline hind üleval ja muud pole.


Kui ma teaksin mida nõuda - mis kehtib juunis nüüd icon_wink.gif
On sul ikka pikad juhtmed!
Küsid kodukal olevat ja kodukal kirjas oleva hinnaga. Nende viga kui nad uuendada ei märka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 11:59:09 vasta tsitaadiga

Sa oled vist ainus inimene maailmas, keda selline asi närvi ajab icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 15:52:00 vasta tsitaadiga

Euronicsis kampaaniad hakkavad tavaliselt kehtima 3-4 kuupäevast.*
Oleneb kampaaniast*
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.06.2012 12:37:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sa oled vist ainus inimene maailmas, keda selline asi närvi ajab icon_biggrin.gif


Ma hoolin icon_wink.gif

Wertex, paluks mind PS-dega mitte spämmida enam ja vastata avalikult:
Kuidas siis nüüd äkki ilmunud 3-ndal/4-ndal kuupäeval kaampaaniate alguse väide haakub sellega mida ma praegugi (6. juunil) veel näen kui vaatan kodulehel olevaid kuupakkumisi: "Kampaaniahinnad kehtivad kuni 31.05.2012..."
Kui see kampaania on pikendatud, siis pange "kuni 30.06" .
Kui see kampaania enam ei kehti, siis eemaldage ta.
Kas teie seal Euronicsis tõesti ei saa aru (või see teid lihtsalt ei koti mingil põhjusel) et selline lohakus on kehv äripraktika?
Enamus kodulehe külastajaid ei viitsi ju teiega dialoogi pidada nagu mina, enamus lihtsalt otsustab et kaupmehel asjad ei lähe hästi kui eelmise kuu info on mitu päeva pärast uue kuu algust kodulehel veel.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 09:35:45 PlussMiinus Elektroonika vasta tsitaadiga

Sai siis külastatud seda kauplust ja sooritatud ka ost, kuna mujalt ei leidnud endale sellist asja nagu vaja ja mis oleks meeldinud ning vastanud minu vajadustele. Ost oli ligikaudu 1000 eurone. Ei räägitud mulle seal ostetavate toodete kohta midagi ja ei jagatud selgitusi. Ühe toote mille välja valisin selle kohta öeldi siis niipalju , et " hea valik " rohkem ei enamat ma kuulnud ei selle tootja kohta ja ka ostetava eseme kohta. Ununes muidugi küsida endal ka, et kas mingit soodustust ei saaks sellise suure ostu puhul, aga kuna muid mõtteid oli hulgi peas ja unus ise seda küsida siis ise nad seda ka ei pakkunud. Tagatipuks kui ütlesin, et paluks sinna ja sellele aadressile asjad toimetada ning sellised kellaajad ainult sobivad xxxx.
sellepeale lutsutati pastakat nagu oleks sealt midagi välja imeda targemat, kuna millegipärast jäi mulje, et neile vist ei olnud vastuvõetav minu pakutud kellaaeg. Lõpuks siis küsiti kas on võimalik vajadusel ka asjad maha tõsta, siit viskas mul kopsu üle maksa, tõesti tekkis küsimus krt kas ma olen neil mingisugune tööline nagu mul endal ei oleks muid tegemisi. Igatahes seda kauplust ma rohkem enam ei külasta. Kuna teenindus ja selle kvaliteet oli alla igasugust arvestust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 12:10:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ununes muidugi küsida endal ka, et kas mingit soodustust ei saaks sellise suure ostu puhul, aga kuna muid mõtteid oli hulgi peas ja unus ise seda küsida siis ise nad seda ka ei pakkunud.


Ehh, see oleks ka veidi imelik, kui ilma küsimatagi allahindlust tehakse.

Mille ostsid üldse?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.07.2012 12:30:52 vasta tsitaadiga

Ma arvasin, et kõik ± Elektroonika'd on juba Euronics'iteks nimetatud aga tuleb välja, et mõned on veel alles.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 14:51:42 vasta tsitaadiga

AJ, Saaremaal on veel üks alles vähemalt. icon_biggrin.gif

Põhimõttelsielt müüakse Euronicsi kaupa
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 23:44:24 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
tsitaat:

Ununes muidugi küsida endal ka, et kas mingit soodustust ei saaks sellise suure ostu puhul, aga kuna muid mõtteid oli hulgi peas ja unus ise seda küsida siis ise nad seda ka ei pakkunud.


Ehh, see oleks ka veidi imelik, kui ilma küsimatagi allahindlust tehakse.

Mille ostsid üldse?


Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost. Vähemalt mul on nii läinud ja seekord tõesti unus küsida. Aga klienditeenindus on sellegi poolest alla igasugu arvestust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 09:46:48 vasta tsitaadiga

Mis tootest jutt käib üleüldse?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 10:00:16 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Mis tootest jutt käib üleüldse?


See ei puutu mitte kuidagi asjasse mida ma ostsin või ei ostnud. icon_lol.gif
Kallis audio-video elektroonika oli
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 10:05:34 vasta tsitaadiga

Jajah, mõtle vaid, kui teised teada saavad, mida ostsid... Muidugi hoia enda teada.
Ju sattusid sellise teenindaja otsa, kes "kalli audio-video elektroonika" vallas pädev polnud. Ja noh, kui sa olid endale ise asja praktiliselt välja valinud,
siis mida muud taoline teenindaja teeb, kui kiidab takka su valikut.

Aga mulle tundub, et kõige enam oledki solvunud mitte teeninduse, vaid allahindluse mittesaamise üle.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 06:56:58 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Jajah, mõtle vaid, kui teised teada saavad, mida ostsid... Muidugi hoia enda teada.
Ju sattusid sellise teenindaja otsa, kes "kalli audio-video elektroonika" vallas pädev polnud. Ja noh, kui sa olid endale ise asja praktiliselt välja valinud,
siis mida muud taoline teenindaja teeb, kui kiidab takka su valikut.

Aga mulle tundub, et kõige enam oledki solvunud mitte teeninduse, vaid allahindluse mittesaamise üle.


Kuule ole tõesti kena ja ära enam rohkem oma suud lahti tee, see sinu üllitis on alla igasugust arvestust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 13.07.2012 07:30:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuule ole tõesti kena ja ära enam rohkem oma suud lahti tee, see sinu üllitis on alla igasugust arvestust.

Täitsa lõpp eusa_wall.gif , parem kui sa seda teemat poleks siia teinud

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 09:07:56 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
Kuule ole tõesti kena ja ära enam rohkem oma suud lahti tee, see sinu üllitis on alla igasugust arvestust.

Täitsa lõpp eusa_wall.gif , parem kui sa seda teemat poleks siia teinud


Mis tehtud see tehtud, aga olen nõus sinuga.Ei oleks uskunud, et mõni kisub asja isiklikuks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:57:07 vasta tsitaadiga

El-Fuego, oled sa kusagil ilma küsimata või sellest juttu tegemata allahindlust saanud? Ma mõtlen, et selle poe poliitika ei ole ju midagi erakordset, mis tingiks nüüd klienditeenindust puudulikuks pidama. Transporditeema osas mulle jääb mulje, et poe teenindajad üritasid asjaolusid võimalikult palju täpsustada, mis sulle võis juba su eelnevast tingitud negatiivse hoiaku tõttu näida halva klienditeenindusena.
Siin teemas kirjutatud postituste põhjal jääb sinust mulje kui mitte just kõige pikema sütikuga isikust. Võimalik, et kehv teeninduskogemus oli osaliselt ka sellest tingitud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 12:34:45 vasta tsitaadiga

kui tahad head hinda, head teenindust ja kaupa kodu ukseni, siis osta netist icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 13:15:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.

Ei tea mis hea pärast? Nagu imelik eeldada, et müüa iga suvalise kliendi ees kohe püksid maha võtab ja jalad harki ajab lootuses saada 2€ kasumit icon_exclaim.gif
Eriti kui klient on närviline ning pole nõus isegi transameest mahatõstmises abistada...

Ma saaks pahameelest aru kui müüa eksib "küsija suu pihta ei lööda" põhimõttes. Nt küsid alet ja müüja sõimab sellepeale näo täis a'la mine kauple turupeal... (Buumi ajal juhtus suht tihti, masu ajal pole täheldanud. Ollakse viisakamad)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 00:19:20 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
tsitaat:

Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.

Ei tea mis hea pärast? Nagu imelik eeldada, et müüa iga suvalise kliendi ees kohe püksid maha võtab ja jalad harki ajab lootuses saada 2€ kasumit icon_exclaim.gif
Eriti kui klient on närviline ning pole nõus isegi transameest mahatõstmises abistada...

Ma saaks pahameelest aru kui müüa eksib "küsija suu pihta ei lööda" põhimõttes. Nt küsid alet ja müüja sõimab sellepeale näo täis a'la mine kauple turupeal... (Buumi ajal juhtus suht tihti, masu ajal pole täheldanud. Ollakse viisakamad)


Loe nüüd oma esimesi ridu ja mõtle sellele kirjutisele, ehk leiad sa mingi seose mu jutuga? Väga mööda jutt sul. Silmaring tundub ka just mitte kõige avatum olevat.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 23:19:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.

Krt, ma käin vist "ebanormaalsete" juures...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 23:41:31 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.

Krt, ma käin vist "ebanormaalsete" juures...


Sama siin... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 15.07.2012 11:10:37 vasta tsitaadiga

Miks see kustutada on? Kas tegu on elektroonikapoega või mis? Parem puhastage teemat.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 11:17:29 vasta tsitaadiga

HotPop, kuna tegu on Euronicsiga põhimõtteliselt...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.07.2012 11:43:11 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on siin ka euroonicsi esindajaid kes saaks kiituse edasi anda.
Igatahes minu suurim respect XXL eruoncisi heliosakonna müügimehele Ervin.
Sõbralik ja asjatundlik info ja teenindus thumbs_up.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 12:13:22 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
HotPop, kuna tegu on Euronicsiga põhimõtteliselt...


Kus juures ei ole ju Euronics on Euronics ka +- on +- need ikka kaks eraldi firmat ja Isegi äriregistris on nad eraldi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 12:16:41 vasta tsitaadiga

El-Fuego, huvitav sellisel juhul, kuna tuttavale öeldi sealt, et kui soovite midagi siis vaadake Euronicis kodulehelt, et nendel mingi teema sellega. Ehk siis müüvad samu tooteid.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 12:23:18 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Euronics ja PlussMiinus sama emafirma, ehk siis põhimõtteliselt sama
http://www.euronics.ee/kauplused_plussmiinuse-jaekauplused

tsitaat:
PlussMiinuse jaekauplused kuuluvad Euronicsi ostugruppi, kuid nendele ei laiene alljärgnevad Euronicsi teenused: kinkekaart, Euronicsi püsikliendi porgramm, lisagarantii, parima hinna garantii.


Liitsin seega teemad kokku.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 11:14:29 vasta tsitaadiga

Mina, kes selle teema alustas vähe negatiivse tooniga ei saa nüüd ka kiitmata jätta.
Olen sealt tegelikult enamuse olmeelektroonikast ostnud ja tegelikult 98% teenindusega olen väga rahul olnud.
Ühe seadmega oli mul korra probleeme.Müüja oli tubli , ei saatnud kohe garantiisse aga natuke uuris asja ja tegi mulle viidakalt selgeks , et viga "tihendis" icon_razz.gif ja kõik laabus normaalselt.

Nii, et kiitus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 11:21:35 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
El-Fuego, huvitav sellisel juhul, kuna tuttavale öeldi sealt, et kui soovite midagi siis vaadake Euronicis kodulehelt, et nendel mingi teema sellega. Ehk siis müüvad samu tooteid.


Kaup võib ju sama olla kuid " Firma-d " on erinevad. Nii juriidilises kontekstis kui ka nime poolest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 12:42:19 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Jah, aga kett on ühe nime all ikkagi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 03.08.2012 00:07:35 vasta tsitaadiga

Kirjutasin mõned kuud tagasi siin kiudas Euronics ei soovinud vigast välist HDD välja vahetada vaid üritas ostuhinda tagasi maksta.

Ma ei olnud sellega rahul, kuna Võlaõigusseaduse järgi on õigus nõuda toote asendamist või hinnavahe hüvitamist.

Tänaseks on vaidlus lõpule jõudnud, juhul kui Euronics järgib Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjoni ettekirjutisi.

Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjon otsustas, et Euronics peab vastavalt Võlaõigusseadusele hüvitama uue välise kõvaketta hinna tänase turuhinna järgi (otsuses on kindel rahasumma).

Otsus pannakse lähipäevil välja http://www.tka.riik.ee/komisjoni-otsused-2012/.

Kõik kellel on sarnane mure mõne kauplejaga võivad sinna heaga viidata ning loodetvasti ei pea pikalt vaidlema.

Mul võttis mure lahendamine kokkuvõttes ainult 8 kuud icon_smile.gif.

raull kirjutas:
Hoiatus!

Ärge viige Euronicsisse tagasi ühtegi rikki läinud "odaval ajal" ostetud kõvaketast või ühtegi muud toodet mille hind on tõusnud ostuhetkest alates.

Kasutage selle asemel tootja poolt pakutavat garantiid, kui võimalik.

Nad ei vaheta defektset toodet välja vaid soovivad ostuhinda tagastada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 16:53:47 vasta tsitaadiga

Kas see peab teisest otsast lähenedes nüüd järgmist tähendama:
Ostan 1500€ maksva sülearvuti.
Aasta hiljem ei võta arvuti pilti ette.
Viin remonti - arvuti osutub remontimatuks.
Kuna nüüdseks on selle mudeli letihind 500€ siis see ka mulle tagastatakse?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 17:10:30 vasta tsitaadiga

ostuhinna peavad tagastama.

HDD teemaga oli lihtsalt see, et üks hetk HDD hinnad mitte ei langenud vaid tõusid ja selle raha eest sarnast lihtsalt kuidagi ei saanud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 03.08.2012 17:44:12 vasta tsitaadiga

Spezz nad peavad sul toote kas parandama või asendama (samaväärsega olenemata toote hetke turuhinnast).

Erandjuhtudel võib "lepingust taganeda", mille puhul siis tagastatakse ostuhind ning juhul kui sa sama raha eest ei saa enam samaväärset toodet siis võib küsida kompensatsiooni katmaks hinnavahe.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:32:19 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
ostuhinna peavad tagastama.

Kirjeldatud juhtum käskis tagastada ju hetke turuhinna mitte ostuhinna?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 12:53:29 vasta tsitaadiga

Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?

Kui sa kirjeldatud juhtumi all seda HDD asja mõtled, siis taheti ju ostuhind tagastada. Jama oligi selles, et kui ostja saab selle ostuhinna raha tagasi, siis ta selle eest samaväärset HDD-d ei saanud osta, sest HDD hinnad lendasid lakke.

Kui läppar maksis 1500€ ja nüüd 500€ ja saad võimaluse ostuhinna tagastamiseks, võta see vastu ja osta omale 3tk neid 500€ läppareid... Arvatavasti aga seda ei pakuta ja pakutakse hoopis sulle uut masinat, mis praegu maksakski 500€.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 12:59:40 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?

No raisk, loe siis eestpoolt.
Poel kästi tagastada turuhind mitte ostuhind.
See, kas turuhind on tõusnud või langenud ei tohiks ju rolli mängida.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 13:01:18 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?

No raisk, loe siis eestpoolt.
Poel kästi tagastada turuhind mitte ostuhind.
See, kas turuhind on tõusnud või langenud ei tohiks ju rolli mängida.


Ma loeks sealt pigem välja, et kästi samaväärse toote vastu välja vahetada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 13:06:46 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Spezz kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?

No raisk, loe siis eestpoolt.
Poel kästi tagastada turuhind mitte ostuhind.
See, kas turuhind on tõusnud või langenud ei tohiks ju rolli mängida.


Ma loeks sealt pigem välja, et kästi samaväärse toote vastu välja vahetada.


No loe siis veelkord:
raull kirjutas:

Tänaseks on vaidlus lõpule jõudnud, juhul kui Euronics järgib Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjoni ettekirjutisi.

Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjon otsustas, et Euronics peab vastavalt Võlaõigusseadusele hüvitama uue välise kõvaketta hinna tänase turuhinna järgi (otsuses on kindel rahasumma).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.08.2012 13:14:33 vasta tsitaadiga

Spezz: The_Boss: OT: Ärge kakelge icon_smile.gif , see on Tarbijakaitseameti otsus, kas seda keegi täidab või ei täida või kaevatakse see kuhugile kohtusse veel omakorda edasi, seda näitab ikkagi aeg.

Tuntud võtted need Lääne firmadel, nii vilistamised kohalikele otsustele kui ka kõikvõimalikud edasikaebamiste Keissid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 01:45:26 vasta tsitaadiga

Oskan ka boldi kasutada, aga telefonis see pisut raskendatud...

Euronics peab hüvitama uue välse kõvaketta hinna EHK põhimõtteliselt vahetama toote välja samaväärse vastu. Isegi kindel summa selleks ära märgitud.

See on lihtsalt erandjuhtum, sest tavaliselt lähevad hinnad aja jooksul alla mitte üles.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 21:20:47 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Oskan ka boldi kasutada, aga telefonis see pisut raskendatud...

Euronics peab hüvitama uue välse kõvaketta hinna EHK põhimõtteliselt vahetama toote välja samaväärse vastu. Isegi kindel summa selleks ära märgitud.

See on lihtsalt erandjuhtum, sest tavaliselt lähevad hinnad aja jooksul alla mitte üles.

Aga kui ei ole samaväärset laos? Siis peab maksma turuhinna kliendile. Mitte ostuhinna.
Ja uputuse ajal oligi mingil hetkel nii, et ei olnudki laos samaväärset.
Ja siin ongi see küsimus, et kas odavnemise korral hakatakse samamoodi turuhinda tagastama remondi võimatuse korral - on ju hea näidiscase olemas.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.