|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.04.2012 17:11:57
|
|
|
Euronics müüd minu teada ainult väliseid kõvakettaid ja nende firmware on üldjuhul täiesti saadaval kodulehtedel.
Kui sa nüüd täpsemalt Euronics kodulehel ringi vaatad, siis nende toodangu põhirõhk on ikkagi koduelektroonikal ja arvutikomplektidel, mitte väiksematel pudinatel nagu kõvakettad, RAMid, prose jahutused jms. Seega su võrdlusmoment "netipoed, mis tellivad arvutipudinaid hulgilaost vs müügisalongiga elektroonikakaubamaja, kus on valik külmkappidest ja pesumasinatest kuni juuksekoolutajate ja akulaadijateni", pole eriti pädev.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.04.2012 17:50:33
|
|
|
Kas mitte kõvaketaste tehasegarantiid ei saanud "nullida" mitte ostutseki alusel?
Kunagi WD lehel jäi miskit silma.
Et tehasegarantii hakkas kh jooksma ostukuupäevast mitte valmimise.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
02.05.2012 09:54:53
|
|
|
Taas Euroncsil veel eelmise kuu pakkumised kodulehel (kehtivad kuni 30.04).
Ilmselt äri on veel niivõrd edukas et pole kuskile ruttamist, nii siin Eestis kombeks veel kahjuks.
Aga pole hullu, uurin siis maikuu soodukaid teistes kauplustes.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
01.06.2012 10:30:21
|
|
|
Taas algas uus kuu ja taas eelmise kuu soodukad veel. Kas on tõesti nii raske sellisel suurel firmal seda asja uuendada kodulehel automaatselt juba öösel? Kusjuures mul on reaalne huvi kuna taas üks ost ees, aga kui ma ei näe selle kuu pakkumisi lõunaks, siis ma lihtsalt ei arvesta Euroncsiga sest pean juba täna otsuse langetama ja ostma
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
01.06.2012 10:34:19
|
|
|
| Aga mine kähku ja lihtsalt nõua seda soodsat hinda, kuna nende kodukal on selline hind üleval ja muud pole.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
01.06.2012 11:22:58
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Aga mine kähku ja lihtsalt nõua seda soodsat hinda, kuna nende kodukal on selline hind üleval ja muud pole. |
Kui ma teaksin mida nõuda - mis kehtib juunis nüüd
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
01.06.2012 11:56:01
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| Aga mine kähku ja lihtsalt nõua seda soodsat hinda, kuna nende kodukal on selline hind üleval ja muud pole. |
Kui ma teaksin mida nõuda - mis kehtib juunis nüüd  |
On sul ikka pikad juhtmed!
Küsid kodukal olevat ja kodukal kirjas oleva hinnaga. Nende viga kui nad uuendada ei märka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
01.06.2012 15:52:00
|
|
|
Euronicsis kampaaniad hakkavad tavaliselt kehtima 3-4 kuupäevast.*
Oleneb kampaaniast*
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
06.06.2012 12:37:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sa oled vist ainus inimene maailmas, keda selline asi närvi ajab  |
Ma hoolin
Wertex, paluks mind PS-dega mitte spämmida enam ja vastata avalikult:
Kuidas siis nüüd äkki ilmunud 3-ndal/4-ndal kuupäeval kaampaaniate alguse väide haakub sellega mida ma praegugi (6. juunil) veel näen kui vaatan kodulehel olevaid kuupakkumisi: "Kampaaniahinnad kehtivad kuni 31.05.2012..."
Kui see kampaania on pikendatud, siis pange "kuni 30.06" .
Kui see kampaania enam ei kehti, siis eemaldage ta.
Kas teie seal Euronicsis tõesti ei saa aru (või see teid lihtsalt ei koti mingil põhjusel) et selline lohakus on kehv äripraktika?
Enamus kodulehe külastajaid ei viitsi ju teiega dialoogi pidada nagu mina, enamus lihtsalt otsustab et kaupmehel asjad ei lähe hästi kui eelmise kuu info on mitu päeva pärast uue kuu algust kodulehel veel.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.07.2012 09:35:45
PlussMiinus Elektroonika |
|
|
Sai siis külastatud seda kauplust ja sooritatud ka ost, kuna mujalt ei leidnud endale sellist asja nagu vaja ja mis oleks meeldinud ning vastanud minu vajadustele. Ost oli ligikaudu 1000 eurone. Ei räägitud mulle seal ostetavate toodete kohta midagi ja ei jagatud selgitusi. Ühe toote mille välja valisin selle kohta öeldi siis niipalju , et " hea valik " rohkem ei enamat ma kuulnud ei selle tootja kohta ja ka ostetava eseme kohta. Ununes muidugi küsida endal ka, et kas mingit soodustust ei saaks sellise suure ostu puhul, aga kuna muid mõtteid oli hulgi peas ja unus ise seda küsida siis ise nad seda ka ei pakkunud. Tagatipuks kui ütlesin, et paluks sinna ja sellele aadressile asjad toimetada ning sellised kellaajad ainult sobivad xxxx.
sellepeale lutsutati pastakat nagu oleks sealt midagi välja imeda targemat, kuna millegipärast jäi mulje, et neile vist ei olnud vastuvõetav minu pakutud kellaaeg. Lõpuks siis küsiti kas on võimalik vajadusel ka asjad maha tõsta, siit viskas mul kopsu üle maksa, tõesti tekkis küsimus krt kas ma olen neil mingisugune tööline nagu mul endal ei oleks muid tegemisi. Igatahes seda kauplust ma rohkem enam ei külasta. Kuna teenindus ja selle kvaliteet oli alla igasugust arvestust.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.07.2012 12:10:14
|
|
|
| tsitaat: |
Ununes muidugi küsida endal ka, et kas mingit soodustust ei saaks sellise suure ostu puhul, aga kuna muid mõtteid oli hulgi peas ja unus ise seda küsida siis ise nad seda ka ei pakkunud.
|
Ehh, see oleks ka veidi imelik, kui ilma küsimatagi allahindlust tehakse.
Mille ostsid üldse?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.07.2012 12:30:52
|
|
|
Ma arvasin, et kõik ± Elektroonika'd on juba Euronics'iteks nimetatud aga tuleb välja, et mõned on veel alles.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
11.07.2012 14:51:42
|
|
|
AJ, Saaremaal on veel üks alles vähemalt.
Põhimõttelsielt müüakse Euronicsi kaupa
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.07.2012 23:44:24
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| tsitaat: |
Ununes muidugi küsida endal ka, et kas mingit soodustust ei saaks sellise suure ostu puhul, aga kuna muid mõtteid oli hulgi peas ja unus ise seda küsida siis ise nad seda ka ei pakkunud.
|
Ehh, see oleks ka veidi imelik, kui ilma küsimatagi allahindlust tehakse.
Mille ostsid üldse? |
Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost. Vähemalt mul on nii läinud ja seekord tõesti unus küsida. Aga klienditeenindus on sellegi poolest alla igasugu arvestust.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.07.2012 09:46:48
|
|
|
| Mis tootest jutt käib üleüldse?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.07.2012 10:00:16
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Mis tootest jutt käib üleüldse? |
See ei puutu mitte kuidagi asjasse mida ma ostsin või ei ostnud.
Kallis audio-video elektroonika oli
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.07.2012 10:05:34
|
|
|
Jajah, mõtle vaid, kui teised teada saavad, mida ostsid... Muidugi hoia enda teada.
Ju sattusid sellise teenindaja otsa, kes "kalli audio-video elektroonika" vallas pädev polnud. Ja noh, kui sa olid endale ise asja praktiliselt välja valinud,
siis mida muud taoline teenindaja teeb, kui kiidab takka su valikut.
Aga mulle tundub, et kõige enam oledki solvunud mitte teeninduse, vaid allahindluse mittesaamise üle.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.07.2012 06:56:58
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
Jajah, mõtle vaid, kui teised teada saavad, mida ostsid... Muidugi hoia enda teada.
Ju sattusid sellise teenindaja otsa, kes "kalli audio-video elektroonika" vallas pädev polnud. Ja noh, kui sa olid endale ise asja praktiliselt välja valinud,
siis mida muud taoline teenindaja teeb, kui kiidab takka su valikut.
Aga mulle tundub, et kõige enam oledki solvunud mitte teeninduse, vaid allahindluse mittesaamise üle. |
Kuule ole tõesti kena ja ära enam rohkem oma suud lahti tee, see sinu üllitis on alla igasugust arvestust.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
13.07.2012 07:30:37
|
|
|
| tsitaat: |
| Kuule ole tõesti kena ja ära enam rohkem oma suud lahti tee, see sinu üllitis on alla igasugust arvestust. |
Täitsa lõpp , parem kui sa seda teemat poleks siia teinud
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.07.2012 09:07:56
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kuule ole tõesti kena ja ära enam rohkem oma suud lahti tee, see sinu üllitis on alla igasugust arvestust. |
Täitsa lõpp , parem kui sa seda teemat poleks siia teinud |
Mis tehtud see tehtud, aga olen nõus sinuga.Ei oleks uskunud, et mõni kisub asja isiklikuks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
13.07.2012 10:57:07
|
|
|
El-Fuego, oled sa kusagil ilma küsimata või sellest juttu tegemata allahindlust saanud? Ma mõtlen, et selle poe poliitika ei ole ju midagi erakordset, mis tingiks nüüd klienditeenindust puudulikuks pidama. Transporditeema osas mulle jääb mulje, et poe teenindajad üritasid asjaolusid võimalikult palju täpsustada, mis sulle võis juba su eelnevast tingitud negatiivse hoiaku tõttu näida halva klienditeenindusena.
Siin teemas kirjutatud postituste põhjal jääb sinust mulje kui mitte just kõige pikema sütikuga isikust. Võimalik, et kehv teeninduskogemus oli osaliselt ka sellest tingitud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 12:34:45
|
|
|
kui tahad head hinda, head teenindust ja kaupa kodu ukseni, siis osta netist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
13.07.2012 13:15:26
|
|
|
| tsitaat: |
Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.
|
Ei tea mis hea pärast? Nagu imelik eeldada, et müüa iga suvalise kliendi ees kohe püksid maha võtab ja jalad harki ajab lootuses saada 2€ kasumit
Eriti kui klient on närviline ning pole nõus isegi transameest mahatõstmises abistada...
Ma saaks pahameelest aru kui müüa eksib "küsija suu pihta ei lööda" põhimõttes. Nt küsid alet ja müüja sõimab sellepeale näo täis a'la mine kauple turupeal... (Buumi ajal juhtus suht tihti, masu ajal pole täheldanud. Ollakse viisakamad)
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
14.07.2012 00:19:20
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| tsitaat: |
Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.
|
Ei tea mis hea pärast? Nagu imelik eeldada, et müüa iga suvalise kliendi ees kohe püksid maha võtab ja jalad harki ajab lootuses saada 2€ kasumit
Eriti kui klient on närviline ning pole nõus isegi transameest mahatõstmises abistada...
Ma saaks pahameelest aru kui müüa eksib "küsija suu pihta ei lööda" põhimõttes. Nt küsid alet ja müüja sõimab sellepeale näo täis a'la mine kauple turupeal... (Buumi ajal juhtus suht tihti, masu ajal pole täheldanud. Ollakse viisakamad) |
Loe nüüd oma esimesi ridu ja mõtle sellele kirjutisele, ehk leiad sa mingi seose mu jutuga? Väga mööda jutt sul. Silmaring tundub ka just mitte kõige avatum olevat.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.07.2012 23:19:41
|
|
|
| tsitaat: |
Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.
|
Krt, ma käin vist "ebanormaalsete" juures...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.07.2012 23:41:31
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Iga normaalne kaupmees teeb kliendile mingi sooduka ilma küsimata kui on tehtud suurem ost.
|
Krt, ma käin vist "ebanormaalsete" juures... |
Sama siin...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
15.07.2012 11:10:37
|
|
|
Miks see kustutada on? Kas tegu on elektroonikapoega või mis? Parem puhastage teemat.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
15.07.2012 11:17:29
|
|
|
| HotPop, kuna tegu on Euronicsiga põhimõtteliselt...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007

|
17.07.2012 11:43:11
|
|
|
Loodetavasti on siin ka euroonicsi esindajaid kes saaks kiituse edasi anda.
Igatahes minu suurim respect XXL eruoncisi heliosakonna müügimehele Ervin.
Sõbralik ja asjatundlik info ja teenindus
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
18.07.2012 12:13:22
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| HotPop, kuna tegu on Euronicsiga põhimõtteliselt... |
Kus juures ei ole ju Euronics on Euronics ka +- on +- need ikka kaks eraldi firmat ja Isegi äriregistris on nad eraldi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
18.07.2012 12:16:41
|
|
|
| El-Fuego, huvitav sellisel juhul, kuna tuttavale öeldi sealt, et kui soovite midagi siis vaadake Euronicis kodulehelt, et nendel mingi teema sellega. Ehk siis müüvad samu tooteid.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
19.07.2012 11:14:29
|
|
|
Mina, kes selle teema alustas vähe negatiivse tooniga ei saa nüüd ka kiitmata jätta.
Olen sealt tegelikult enamuse olmeelektroonikast ostnud ja tegelikult 98% teenindusega olen väga rahul olnud.
Ühe seadmega oli mul korra probleeme.Müüja oli tubli , ei saatnud kohe garantiisse aga natuke uuris asja ja tegi mulle viidakalt selgeks , et viga "tihendis" ja kõik laabus normaalselt.
Nii, et kiitus.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
19.07.2012 11:21:35
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| El-Fuego, huvitav sellisel juhul, kuna tuttavale öeldi sealt, et kui soovite midagi siis vaadake Euronicis kodulehelt, et nendel mingi teema sellega. Ehk siis müüvad samu tooteid. |
Kaup võib ju sama olla kuid " Firma-d " on erinevad. Nii juriidilises kontekstis kui ka nime poolest.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
20.07.2012 12:42:19
|
|
|
| El-Fuego, Jah, aga kett on ühe nime all ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
03.08.2012 00:07:35
|
|
|
Kirjutasin mõned kuud tagasi siin kiudas Euronics ei soovinud vigast välist HDD välja vahetada vaid üritas ostuhinda tagasi maksta.
Ma ei olnud sellega rahul, kuna Võlaõigusseaduse järgi on õigus nõuda toote asendamist või hinnavahe hüvitamist.
Tänaseks on vaidlus lõpule jõudnud, juhul kui Euronics järgib Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjoni ettekirjutisi.
Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjon otsustas, et Euronics peab vastavalt Võlaõigusseadusele hüvitama uue välise kõvaketta hinna tänase turuhinna järgi (otsuses on kindel rahasumma).
Otsus pannakse lähipäevil välja http://www.tka.riik.ee/komisjoni-otsused-2012/.
Kõik kellel on sarnane mure mõne kauplejaga võivad sinna heaga viidata ning loodetvasti ei pea pikalt vaidlema.
Mul võttis mure lahendamine kokkuvõttes ainult 8 kuud .
| raull kirjutas: |
Hoiatus!
Ärge viige Euronicsisse tagasi ühtegi rikki läinud "odaval ajal" ostetud kõvaketast või ühtegi muud toodet mille hind on tõusnud ostuhetkest alates.
Kasutage selle asemel tootja poolt pakutavat garantiid, kui võimalik.
Nad ei vaheta defektset toodet välja vaid soovivad ostuhinda tagastada. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
03.08.2012 16:53:47
|
|
|
Kas see peab teisest otsast lähenedes nüüd järgmist tähendama:
Ostan 1500€ maksva sülearvuti.
Aasta hiljem ei võta arvuti pilti ette.
Viin remonti - arvuti osutub remontimatuks.
Kuna nüüdseks on selle mudeli letihind 500€ siis see ka mulle tagastatakse?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
03.08.2012 17:10:30
|
|
|
ostuhinna peavad tagastama.
HDD teemaga oli lihtsalt see, et üks hetk HDD hinnad mitte ei langenud vaid tõusid ja selle raha eest sarnast lihtsalt kuidagi ei saanud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
03.08.2012 17:44:12
|
|
|
Spezz nad peavad sul toote kas parandama või asendama (samaväärsega olenemata toote hetke turuhinnast).
Erandjuhtudel võib "lepingust taganeda", mille puhul siis tagastatakse ostuhind ning juhul kui sa sama raha eest ei saa enam samaväärset toodet siis võib küsida kompensatsiooni katmaks hinnavahe.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
04.08.2012 00:32:19
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| ostuhinna peavad tagastama. |
Kirjeldatud juhtum käskis tagastada ju hetke turuhinna mitte ostuhinna?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.08.2012 12:53:29
|
|
|
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?
Kui sa kirjeldatud juhtumi all seda HDD asja mõtled, siis taheti ju ostuhind tagastada. Jama oligi selles, et kui ostja saab selle ostuhinna raha tagasi, siis ta selle eest samaväärset HDD-d ei saanud osta, sest HDD hinnad lendasid lakke.
Kui läppar maksis 1500€ ja nüüd 500€ ja saad võimaluse ostuhinna tagastamiseks, võta see vastu ja osta omale 3tk neid 500€ läppareid... Arvatavasti aga seda ei pakuta ja pakutakse hoopis sulle uut masinat, mis praegu maksakski 500€.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
04.08.2012 12:59:40
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?
|
No raisk, loe siis eestpoolt.
Poel kästi tagastada turuhind mitte ostuhind.
See, kas turuhind on tõusnud või langenud ei tohiks ju rolli mängida.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.08.2012 13:01:18
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?
|
No raisk, loe siis eestpoolt.
Poel kästi tagastada turuhind mitte ostuhind.
See, kas turuhind on tõusnud või langenud ei tohiks ju rolli mängida. |
Ma loeks sealt pigem välja, et kästi samaväärse toote vastu välja vahetada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
04.08.2012 13:06:46
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Turuhind unusta ära. Kust sa sellist asja välja loed?
|
No raisk, loe siis eestpoolt.
Poel kästi tagastada turuhind mitte ostuhind.
See, kas turuhind on tõusnud või langenud ei tohiks ju rolli mängida. |
Ma loeks sealt pigem välja, et kästi samaväärse toote vastu välja vahetada. |
No loe siis veelkord:
| raull kirjutas: |
Tänaseks on vaidlus lõpule jõudnud, juhul kui Euronics järgib Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjoni ettekirjutisi.
Tarbijakaitse Tarbijakaebuste komisjon otsustas, et Euronics peab vastavalt Võlaõigusseadusele hüvitama uue välise kõvaketta hinna tänase turuhinna järgi (otsuses on kindel rahasumma). |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.08.2012 13:14:33
|
|
|
Spezz: The_Boss: OT: Ärge kakelge , see on Tarbijakaitseameti otsus, kas seda keegi täidab või ei täida või kaevatakse see kuhugile kohtusse veel omakorda edasi, seda näitab ikkagi aeg.
Tuntud võtted need Lääne firmadel, nii vilistamised kohalikele otsustele kui ka kõikvõimalikud edasikaebamiste Keissid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
05.08.2012 01:45:26
|
|
|
Oskan ka boldi kasutada, aga telefonis see pisut raskendatud...
Euronics peab hüvitama uue välse kõvaketta hinna EHK põhimõtteliselt vahetama toote välja samaväärse vastu. Isegi kindel summa selleks ära märgitud.
See on lihtsalt erandjuhtum, sest tavaliselt lähevad hinnad aja jooksul alla mitte üles.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
06.08.2012 21:20:47
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Oskan ka boldi kasutada, aga telefonis see pisut raskendatud...
Euronics peab hüvitama uue välse kõvaketta hinna EHK põhimõtteliselt vahetama toote välja samaväärse vastu. Isegi kindel summa selleks ära märgitud.
See on lihtsalt erandjuhtum, sest tavaliselt lähevad hinnad aja jooksul alla mitte üles. |
Aga kui ei ole samaväärset laos? Siis peab maksma turuhinna kliendile. Mitte ostuhinna.
Ja uputuse ajal oligi mingil hetkel nii, et ei olnudki laos samaväärset.
Ja siin ongi see küsimus, et kas odavnemise korral hakatakse samamoodi turuhinda tagastama remondi võimatuse korral - on ju hea näidiscase olemas.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|