|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
29.06.2012 14:24:45
|
|
|
Proovisin Reio72 soovitusi aku säästmiseks ja on näha kohene muutus! Hommikul, kui laadija eemaldasin (nagu tavaliselt,pimendatud ekraaniga) oli näit 99% mitte 100%. Kümne mintiga langes veel 3-4% ilma midagi tegemata. Panin, siis uuesti luti taha, et täis laadida. Võtsin maha ekraani slaid luku (hetkel üldse ilma). Kui aku uuesti täis, eemaldasin juhtme ekraani ärkvel olles. Hetkel 50min aku toitel ja jätkuvalt 100% . Selle ajaga olen katsetanud pin lukku, aga see on tüütu. 6-8 korda kontrollinud aku laetust ja kasutust. Enne oli sarnaste toimingutega aku % langenud kindlalt nii 95% peale. Täheldasin enne veel seda, et sinna 45% kandis jäi nagu pidama ja ei langenud sellise kiirusega. Samas päeva alustada nagu 45% - ga ei julgeks. Algus on palju lubav, eks järgnevad päevad näita täpsemalt!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
01.07.2012 17:19:06
|
|
|
tundub, et aku probleem sai lahendatud, kui ekraani vähe tumedamaks keerasin
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
03.07.2012 14:29:01
|
|
|
Nii mõned tähelepanekud.
Tundub, et kogu põhiline aku kestmine on ikka seotud telefoni kasutamisega. Tõesti on kõige suurem tarbija ka minul ekraan. Pideva näppimisega on ju pidevalt ekraan töös noh uus lelu ja peab ikka uudistama mis sellega teha saab
Eile kasutasin peale laadimist rohkem nagu normaalne inimene (vajadusel). Hommikul üle wifi internetis (a-la 30 min), mõned kõned, muusikat kuulasin umbes tunnikese, autos bluthuut (umbes 50 min),õhtul veel 30 min. netti ja mõned pildid. Akut järgi 12h kasutamise järel 65% .
Seadetes tegin ka väikesed muudatused.
Esiteks lasin maha Juice Defender ultimeidi, mille olin jõudnud juba osta. Minu arust segas oma tarkusega süsteemi tööd.
Lukustasin 2G peale.
Ekraan miinimumil (vajadusel panen automaadile).
Seadetest panin linnukese Ära säilita tegevusi - Arendaja valikutest.
Kui wifit ei kasuta lükkan välja, sama muude vidinatega.
Auto sünc on väljas.
Öö möödudes oli ikka 65% järgi, nagu polekski midagi kulunud.
Kuna minu asukohas on levi 2G ja 3G piiri peal, siis tundub lukustamine 2G peale kõige suurema mõjuga. No pideva näppimise piiramine muidugi ka!
Normaalses kasutuses peaks 2 päeva kindel olema ja ühe päeva saab ilma probleemideta ka aktiivse kasutamisega hakkama. Mina olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
09.07.2012 12:48:06
|
|
|
Kuna see ametlik ICS kalas ikka mul ka peale reseti väga kahtlaselt, siis rootisin ta ära ja lasin peale Criskelo ICS v8 ja äärmiselt rahul olen praegu. Kõik lippab kuidagi sujuvamalt ja aku kestvus on vähemalt sama hea kui mitte parem kui enne GB peal ja seda juba esimesest laadimistsüklist alates (nullisin aku ka ära). Päris mõnusaid ja mugavaid lisafeatuure on asjal ning näeb ka vähe moodsam välja (S3 pealt vähe malli võetud)
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
09.07.2012 20:10:38
|
|
|
| Kuidas nende google ja samsa vidinatega on? Kas neid saab ise lisada või saab kogu kupatuse jälle kaasa nagu originaalis?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
10.07.2012 00:32:39
|
|
|
| Sain siin viimastel päevadel mahti testida tõsisemalt ametliku ICS akukasutust ja kui muidu oli kõik enam vähem nagu varemgi, siis ooterežiimis õgis millegipärast akut nagu loom: pea kaks korda rohkem kui enne süsteemiuuendust, kusagil 15% päevas ehkki kõik, mis võimalik oli maha keeratud ja peaaegu ööpäev kestnud testimise ajal telefoni kordagi ei kasutanud. Ja nii lasingi täna RocketROM-i uusima versiooni (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1654838) peale ning olen tulemusega ülimalt rahul: kiire, kena, kaasaegne ja mugav kasutada, see Samsungi ametlik ICS tundub selle kõrval praegu tagantjärgi vaadates otsekui mingi eelajaloolise dinosaurusena! Ka on sealt välja roogitud kõik üleliigsed ja valdavalt mõttetud vidinad, mida muidu ikka kaasa toppida armastatakse, keda need aga ilmtingimata huvitavad võivad ise hiljem, mis vaja lisada. Ainult aku kasutust mille pärast kogu asi algselt ette võetud saigi, pole veel testida jõudnud, kuid vaevalt see varasemast enam hullem on, kuulu järgi pidi ikka parem olema aga eks see muidugi varsti näha ole, igatahes tasus kogu see ettevõtmine juba selletagi kulutatud vaeva kuhjaga ära. Oleks kohe nagu hoopis uue telefoni saanud!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
10.07.2012 22:47:14
|
|
|
| Olen ka nüüd uus valge Note'i omanik. Lasin kohe järgmine päev selle uue android 4.0.3 peale vms. Ei tea nüüd kas oli hea otsus? Aku vastupidavus võiks siiski küündida sinna 1,5-2 päeva kanti.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
11.07.2012 10:57:43
|
|
|
| Eks ta sinna kanti ongi. Igal õhtul peab ikka laadima,kui enamus kasutusest on helistamine,kestab rohkemgi. No mina toksin praegugi Notega sulle vastust ja ei viitsi enam tihti lugu arvutit neti jaoks käima panna!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
11.07.2012 15:36:32
|
|
|
| ROTAX kirjutas: |
| Eks ta sinna kanti ongi. Igal õhtul peab ikka laadima,kui enamus kasutusest on helistamine,kestab rohkemgi. No mina toksin praegugi Notega sulle vastust ja ei viitsi enam tihti lugu arvutit neti jaoks käima panna! |
Jep, pärast Note soetamist on arvuti taga tunduvalt vähem istumist ja 7" tahvel kuivab nukralt kapinurgal.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
11.07.2012 16:37:15
|
|
|
| minisvami kirjutas: |
| ROTAX kirjutas: |
| Eks ta sinna kanti ongi. Igal õhtul peab ikka laadima,kui enamus kasutusest on helistamine,kestab rohkemgi. No mina toksin praegugi Notega sulle vastust ja ei viitsi enam tihti lugu arvutit neti jaoks käima panna! |
Jep, pärast Note soetamist on arvuti taga tunduvalt vähem istumist ja 7" tahvel kuivab nukralt kapinurgal. |
just, just, läppar nüüd poja lauale maandunud, aga Note'i kipub nüüd kõrvale tõrjuma uus iPad...retina vastu ikka raske võidelda
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
11.07.2012 17:25:23
|
|
|
| Netfish kirjutas: |
Kuna see ametlik ICS kalas ikka mul ka peale reseti väga kahtlaselt, siis rootisin ta ära ja lasin peale Criskelo ICS v8 ja äärmiselt rahul olen praegu. Kõik lippab kuidagi sujuvamalt ja aku kestvus on vähemalt sama hea kui mitte parem kui enne GB peal ja seda juba esimesest laadimistsüklist alates (nullisin aku ka ära). Päris mõnusaid ja mugavaid lisafeatuure on asjal ning näeb ka vähe moodsam välja (S3 pealt vähe malli võetud)  |
Kas saaksid panna lingi kus on õpetus kuidas seda installida
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
12.07.2012 09:38:14
|
|
|
Tegin nüüd veel oma Note kasutuses päevase pausi pühendades rohkem aega suvele sobivamatele tegevustele ning mõõtes samas taas akukasutust ooterežiimis ning tulemus ületas kõik mu ootused: vaid 4% varasema 15 % asemel ametliku ICS-ga. Ehk siis 24 tunnise mõõtmisperioodi algul oli aku näiduks 90% ja lõpus 86%, kusjuures ka GB-ga oli voolutarve ooterežiimis praegusest märgatavalt suurem ehkki mitte nii hull nagu ICS-ga. Ja kuigi tavaliselt telefoni ainult ooterežiimis just ei kasuta räägib see siiski üldisest akukasutusest nii mõndagi. Samuti ei paista RocketROM-iga ka ekraani toon enam sedasi vahelduma nagu varem (mainisin siin eespool, et see häirivalt kord punakaks siis jälle sinakaks muutus, mis eriti valgel taustal märgatav oli) või pole see siis enam nii silmatorkav. Niisiis näib, et lõpuks ometi peale tõsist tööd ja vaeva olen saanud telefoni, mille tegelikult juba kohe oleksin pidanud poest saama ja kui raudvarapraak oleks veel andestatav - tegijal ikka juhtub, siis seda, et Samsung oma telefonidele mingi täiesti jama tarkvara peale paneb ma neile nüüd küll andestada ei taha!
| Draqula kirjutas: |
| Kui esimene ICS uuendus tegemata, huvitav kas seda 4.0.4 ikka pakutakse? |
Ei tohiks nagu mingit vahet olla, uuendamisel peaks ikka kohe viimane saadaolev uuendus peale minema.
viimati muutis Pikkkõrv 12.07.2012 09:40:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.07.2012 09:40:23
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
| Tegin nüüd veel oma Note kasutuses päevase pausi pühendades rohkem aega suvele sobivamatele tegevustele ning mõõtes samas taas akukasutust ooterežiimis ning tulemus ületas kõik mu ootused: vaid 4% varasema 15 % asemel ametliku ICS-ga. Ehk siis 24 tunnise mõõtmisperioodi algul oli aku näiduks 90% ja lõpus 86%, kusjuures ka GB-ga oli voolutarve ooterežiimis praegusest märgatavalt suurem ehkki mitte nii hull nagu ICS-ga. Ja kuigi tavaliselt telefoni ainult ooterežiimis just ei kasuta räägib see siiski üldisest akukasutusest nii mõndagi. Samuti ei paista RocketROM-iga ka ekraani toon enam sedasi vahelduma nagu varem (mainisin siin eespool, et see häirivalt kord punakaks siis jälle sinakaks muutus, mis eriti valgel taustal märgatav oli) või pole see siis enam nii silmatorkav. Niisiis näib, et lõpuks ometi peale tõsist tööd ja vaeva olen saanud telefoni, mille tegelikult juba kohe oleksin pidanud poest saama ja kui raudvarapraak oleks veel andestatav - tegijal ikka juhtub, siis seda, et Samsung oma telefonidele mingi täiesti jama tarkvara peale paneb ma neile nüüd küll andestada ei taha! |
Ametlik 4.0.4 uuendus peaks omajagu bugfixe sisaldama, esialgsed hinnangud on valdavalt positiivsed kommentaarides, kuigi nii lühikese aja pealt mis 4.0.4 väljas olnud ei saa vast midagi põhjapanevat järeldada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
12.07.2012 09:45:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Ametlik 4.0.4 uuendus peaks omajagu bugfixe sisaldama, esialgsed hinnangud on valdavalt positiivsed kommentaarides, kuigi nii lühikese aja pealt mis 4.0.4 väljas olnud ei saa vast midagi põhjapanevat järeldada. |
Kardan, et kui see isegi nii peaks olema, siis Samsungi ametliku tarkvara juurde enam vaevalt tagasi pöördun: kogemus praegusest on liiga hea ja hirm uuesti näppe kõrvetada liiga suur !
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.07.2012 12:23:40
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Ametlik 4.0.4 uuendus peaks omajagu bugfixe sisaldama, esialgsed hinnangud on valdavalt positiivsed kommentaarides, kuigi nii lühikese aja pealt mis 4.0.4 väljas olnud ei saa vast midagi põhjapanevat järeldada. |
Kardan, et kui see isegi nii peaks olema, siis Samsungi ametliku tarkvara juurde enam vaevalt tagasi pöördun: kogemus praegusest on liiga hea ja hirm uuesti näppe kõrvetada liiga suur ! |
Tean seda tunnet. Kui on leitud sobiv ja meeldiv custom, siis ametlik soft ei tekita enam kunagi puhast ja kuiva tunnet...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
12.07.2012 17:32:33
|
|
|
btw, kas telfoni rootimine mitte ametlikku garantiid kehtetuks ei muuda?
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
12.07.2012 17:45:53
|
|
|
| vril kirjutas: |
| btw, kas telfoni rootimine mitte ametlikku garantiid kehtetuks ei muuda? |
Jah garantii kaob.
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
13.07.2012 11:07:22
|
|
|
| Eks see ole valikute küsimus. Minu jaoks on hästi töötav ja tõelist kasutusrõõmu pakkuv telefon rohkem väärt kui garantii, mis mind neist kahest eelmainitud asjast ilma jätab. Ning elus on ikka nii, et kui tahad midagi tavalisest enamat, pead ka enam riske võtma.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 12:08:01
|
|
|
| maxman007 kirjutas: |
| vril kirjutas: |
| btw, kas telfoni rootimine mitte ametlikku garantiid kehtetuks ei muuda? |
Jah garantii kaob. |
aga saab pärast unrootida, kui vajadus tekib
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
13.07.2012 17:30:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| maxman007 kirjutas: |
| vril kirjutas: |
| btw, kas telfoni rootimine mitte ametlikku garantiid kehtetuks ei muuda? |
Jah garantii kaob. |
aga saab pärast unrootida, kui vajadus tekib  |
seda kindlasti
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
14.07.2012 00:10:57
|
|
|
heh, tegelt töötab minu telefon ka täitsa kenasti, et ei leia kohe kuidagi põhjust seda rootida kui just mitte uudishimust, aga seda viimast püüan vaos hoida. ja et sügisel on plaan iPhone5 järgi proovida, siis on garantiiga telefoni lihtsam müüa ka.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
14.07.2012 00:18:08
|
|
|
mismoodi otg kaabli küljes oleva mälupulga pealt muusikat kuulata saab?
ükshaaval saab faile avada, aga music playeris mälupulga peal olevaid asju välja ei paista, suht ebamugav.
media rescani sundides ei juhtu midagi.
kui failid mälupulgalt sd kaardile kopeerida, siis on elu ilus ja media player saab ilusasti aru, et tegemist on muusikaga.
winampiga proovisin ka.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
15.07.2012 00:24:52
|
|
|
Tegin Notega kaks videot, siis liitsin nad video makeriga üheks, mingi muss taustaks. Kuna pole varem YouTubi midagi üles laadinud,siis proovisin ka selle ära. Tulemust näeb siit: http://www.youtube.com/watch?v=5NS1i-bH3Uk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
17.07.2012 14:47:50
|
|
|
ICS-i avastades...
Vaadates menüüst aplikatsioonide alt töötavaid rakendusi, siis võib näha siin selliseid mõttetuid resursiraiskajaid nagu kõikvõimalikud Hubid ( social hub jt.), accu wheather, AP mobile jne. Ühesõnaga- ruutida ei tahaks, et seda jama kustutada. Samas on siiski võimalus ruutimata telefonil nende töö keelata. Selleks liigud menüüst ''rakendused'' edasi ''kõik rakendused'' peale, kus soovitud resursiraiskaja appi peale klikates saad panna esmalt ''sunnitud sulgemine'', seejärel ''keelatud''. Seejärel sulgub antud app seniks, kuni annad talle jälle luba töötamiseks, samas ei kustuta seda appi täiesti ära, vaid see jääb kõikide appide nimekirja lõppu kui '' keelatud''. Minu mälu järgi 2.3.6-l seda teha ei saanud- sai vaid sunnitult sulgeda , aga mitte keelata- sellisel juhul peale välja-sisselülitust hakkavad soovimatud tegelinskid uuesti töötama. Praegusel juhul nad seda enam ei tee.
Sulgesin enda telefoni sedasi 38 minule täiesti tarbetut appi, peale mida telefon muutus eriti vilkaks. Akut ei ole veel sellega seoses mõõta jõudnud.
Siiski- kõike ei tohi sulgeda, sest osad on normaalseks telefoni tööks vajalikud. Siin on tabel, kus on enamik neid appe ära kirjeldatud, millega tegelevad ja kui ohtlik või mitteohtlik nende sulgemine või lausa kustutamine peale ruutimist võiks olla.
https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0AnO2-4y6yE1gdDJRekl4QmkyNmIzUmRvX2h3UDVkQXc&output=html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
matikl
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
19.07.2012 08:35:44
Criskelo V9 |
|
|
Mõned päevad tagasi ilmus Criskelo-lt uus ROM, 4.0.4 Androidi versioonil põhinev. Kuna see on juba Aroma installeriga, siis saab installi käigus valida, mida tahad ja mida mitte. Ka kerneleid on võimalik valida. Lasin selle ROM-i peale ja on kiirem küll. Eile õhtul vahetasin kerneli Notecore`i v4 vastu välja ja , Quadrant näitas ennenägematuid numbreid...( keda need benchmarkid muidugi huvitavad ). Kes akukestvusele rohkem rõhku paneb, kui performance`ile, see kasutab muidugi Hardcore`i poolt tehtud Speedmod kerneleid.
Ja mis puutub rootimisse ja warranty`sse, siis USB Jig kustutab kõik. Nullib Binary Counter`i ja telefon on jälle kui karbist võetud.
Ilma rootimata jääb selles mängus pool lõbu saamata. Aga ikka safety first ja lugeda, lugeda, lugeda....
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
20.07.2012 09:24:26
|
|
|
| GSMArena andmetal toetab see 4G 'd, kas see ka eestis toimib?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
21.07.2012 14:32:05
|
|
|
| Timo1337, GSM arenas on sulgudes ka kirjas, et 4G on regiooniti ja eestis müüdavatel ei ole tuge.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
30.07.2012 19:20:59
|
|
|
| reio72, Pilti viitsid visata sellest kui on juba telefoni küljes? Tahaks näha kui palju on paksem..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
30.07.2012 21:29:32
|
|
|
Mobla paksus ca. 17 mm- tõeline klots.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
31.07.2012 09:28:45
|
|
|
Reio, kuidas selle tagakülje toetuspulga kvaliteet tundub? Fotodel näeb kuidagi hästi odav ja plastine välja
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
31.07.2012 09:46:23
|
|
|
| vril kirjutas: |
| Reio, kuidas selle tagakülje toetuspulga kvaliteet tundub? Fotodel näeb kuidagi hästi odav ja plastine välja |
Ütleme nii, et ajab asja ära. See pulk paistab nagu alumiinium, kuid kogu kaas on ikka nagu alati plastist- kaasaarvatud siis see tugi. Samas, ilusti hoides see katki ei lähe. Mugav on ta ka- paned mobla nagu teleka lauale poolviltu seisma ja siis vaatad või surfad- annab nagu uue dimensiooni asja kasutusele. Kaan on kare, mis mulle meeldib- kaetud pisikese mummulise kihiga- originaalis on see läikiv ja libe- see aga kare ja matt- nii et käes hoidmine on kordades mugavam.
Ainus häda on vutlariga- sellist suurt nagu nüüd vaja oleks poes ei müüda. Nii et siinkohal tuleb endal midagi õmmelda- ise tegin kunstnahast koti klapiga- ajab asja ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
31.07.2012 09:58:44
|
|
|
Palju see sul eurodes kokku maksma läks? Shipping on seal vist hinna sees?
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.07.2012 10:13:08
|
|
|
Võtsin julguse kokku ja tegin tuttava Note'le ära ICS ülemineku ning tehase seadete taastamise peale seda, kuigi see XDA app näitas, et brick bug on olemas.
Senini kõik hästi, ei ole tellistunud. Uuendamiseks kasutasin KIES'i ehk juhtmega arvuti taga.
Battery drain siiski tekkis, võtsin aku tagant, hoidsin umbes pool minutit ja panin tagasi. Hetkel tundub aku kulu normi piires.
Jääb ootama 4.0.4 uuendust ja ehk ka JB'i.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
31.07.2012 10:15:05
|
|
|
| vril kirjutas: |
| Palju see sul eurodes kokku maksma läks? Shipping on seal vist hinna sees? |
Kokku läks kõik maksma 74,95- sellega toodi pakk otse posti.
Allahindlust sain 5,64euri koodiga MUGENRULEZ
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
31.07.2012 11:09:32
|
|
|
reio72, tänud piltide eest! Endal jääb siiski vist ära, läheb telefon ikka liiga suureks.
Aga see tagumine plastik kaas läheb väga kiiresti kriimuliseks, samuti värvitud küljepaneel, mul lausa aluskiht väljas ühest nurgast peale 6'te kuud Selles olen kergelt pettunud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
31.07.2012 11:20:23
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
reio72, tänud piltide eest! Endal jääb siiski vist ära, läheb telefon ikka liiga suureks.
Aga see tagumine plastik kaas läheb väga kiiresti kriimuliseks, samuti värvitud küljepaneel, mul lausa aluskiht väljas ühest nurgast peale 6'te kuud Selles olen kergelt pettunud. |
Mul nüüd 9 kuud vana ja telefon näeb välja nagu uus- ilma vutlarita ei kanna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
31.07.2012 11:32:21
|
|
|
| reio72, krt, siis sul on hästi. Ma üldiselt hoian oma asju ilusti aga see isend kuidagi ei taha ilus püsida. Tagakaane muidugi saab välja ka vahetada, pole probleemi aga just see küljeriba.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
31.07.2012 14:25:17
|
|
|
vutlaritega on jah paras jama, enamus neist on koledad nagu öö. tahaks ju selliseid stiilseid kaasi nagu näiteks iPhone'il või iPadil on BookBook, kuid ilmselt peab ise tegema :S
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.07.2012 14:26:06
|
|
|
| reio72 kirjutas: |
| Väikemees kirjutas: |
reio72, tänud piltide eest! Endal jääb siiski vist ära, läheb telefon ikka liiga suureks.
Aga see tagumine plastik kaas läheb väga kiiresti kriimuliseks, samuti värvitud küljepaneel, mul lausa aluskiht väljas ühest nurgast peale 6'te kuud Selles olen kergelt pettunud. |
Mul nüüd 9 kuud vana ja telefon näeb välja nagu uus- ilma vutlarita ei kanna. |
Kui vutlar kaduma läheb, siis kodust telefoniga ei lahku?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
31.07.2012 14:31:07
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| reio72 kirjutas: |
| Väikemees kirjutas: |
reio72, tänud piltide eest! Endal jääb siiski vist ära, läheb telefon ikka liiga suureks.
Aga see tagumine plastik kaas läheb väga kiiresti kriimuliseks, samuti värvitud küljepaneel, mul lausa aluskiht väljas ühest nurgast peale 6'te kuud Selles olen kergelt pettunud. |
Mul nüüd 9 kuud vana ja telefon näeb välja nagu uus- ilma vutlarita ei kanna. |
Kui vutlar kaduma läheb, siis kodust telefoniga ei lahku? |
Ma ei tea, kuidas saab vutlar kaduma minna, kuna mobla istub nagu sukk ja saabas vutlariga koos.
Aga jah- Note'i puhul on see isetegemise rõõm paljuski- naine õpetas õmblusmasina käsitlemise enam-vähem selgeks- sai juba esimene proovitöö riidest vutlar valmis- aga käiku see ei läinudki- liiga pehme materjal sattus. Nüüd otsin Abrahamist sellist parajat nahka ja siis teen sellele paksule tellisele korraliku nahast vutlari ümber- täpselt sellise nagu ise tahan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
31.07.2012 19:45:08
|
|
|
Ehkki erinevaid arvamusi on tavaliselt sama palju kui erinevaid inimesi ei usu, kas see juba niigi piiripealsete mõõtmetega telefon ainuüksi pikema pidamisega aku pärast veel pea kaks korda suuremaks teha ikka väga mõttekas on. Vaevalt keegi teda nüüd kaheksa tundi päris jutti ka kasutab ja vajadusel saab ju tavaoludes alati vahepeal laadida, laadija pealegi kaasavõtmiseks üsnagi väike ja mugav ning juhtmeidki lühemaid ja kompaktsemaid saada. Välitingimustes nagu näiteks reisil või matkal kasutamiseks ja laadimiseks on aga targem muretseda juba näiteks midagi sellist:
http://www.large-battery.com/9000mah-high-capacity-power-bank-for-iphone.html
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
01.08.2012 23:18:10
|
|
|
Kust enda Note'le sobivat ümbrist osta? Endal telefon valget värvi ja tagakaanele on tekkinud üks väga suur korralik jutt, mida on korralikult näha ja tunda. Aga noh siiski tahaksin ümbrist peale, tagakaant on mõistlik tellida kusagilt netist äkki?
Samuti sellele hõbedasele küljeribale tekivad kergelt kriimud, korra vist pillasin telefoni maha ning nurga peal on see hall värvus maha tulnud.
// Juhtus ka selline äpardus, et märkamatult oli geelitaoline asi ümberläinud ja imbunud telefoni kaane alla, sealt kõlari augukestest oli see sisse imbunud ja kõlar ei ole enam endine, kvaliteet on täiesti alla igasugust arvestust (kuulamaks muusikat kõvasti, mis oli enne täiesti nauditav). Huvitav kas garantii alla selline asi sobiks viia?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2012 10:14:16
|
|
|
| assu2 kirjutas: |
Kust enda Note'le sobivat ümbrist osta? Endal telefon valget värvi ja tagakaanele on tekkinud üks väga suur korralik jutt, mida on korralikult näha ja tunda. Aga noh siiski tahaksin ümbrist peale, tagakaant on mõistlik tellida kusagilt netist äkki?
Samuti sellele hõbedasele küljeribale tekivad kergelt kriimud, korra vist pillasin telefoni maha ning nurga peal on see hall värvus maha tulnud.
// Juhtus ka selline äpardus, et märkamatult oli geelitaoline asi ümberläinud ja imbunud telefoni kaane alla, sealt kõlari augukestest oli see sisse imbunud ja kõlar ei ole enam endine, kvaliteet on täiesti alla igasugust arvestust (kuulamaks muusikat kõvasti, mis oli enne täiesti nauditav). Huvitav kas garantii alla selline asi sobiks viia? |
Kui sul on mingi plöga telefonis tuvastatav, mida telefon ise pole produtseerinud (huvitav kas kuidagi oleks võimalik selline asi?) siis saadab garantii sind pikalt ja kaugele tõenäoliselt...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
07.08.2012 11:32:40
|
|
|
Kiesis peaks nüüd SEB jaoks olema 4.0.4 update. Võiks olla justkui perfoormantsi ja akupidavuse poolest parem, kui varasem ICS. Saab keegi ka kinnitada selle paikapidavust?
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
07.08.2012 11:45:43
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
| Kiesis peaks nüüd SEB jaoks olema 4.0.4 update. Võiks olla justkui perfoormantsi ja akupidavuse poolest parem, kui varasem ICS. Saab keegi ka kinnitada selle paikapidavust? |
http://www.sammobile.com/firmware/ kinnitab ka, et kohal. kas seekord peaks jälle peale installi hard reseti tegema?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
07.08.2012 12:35:42
|
|
|
Võiks piisata, kui dalviku ja cache puhtaks saad. Samas kas kohe on võtta mõnda cwm recoveryt sellele. Eks ta puhtam ja kuivem tunne on ikka, kui peale värskendust hard reset teha
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
07.08.2012 18:55:39
|
|
|
ICS 4.0.4
Kontrollisin täna üle wifi otse telefonist uuenduste saadavust. Pakkuski kohest uuendamist, vajutasin ok ja alla ta tuligi. Kogu ooper uuendamisest kuni installimiseni võttis aega nii umbes 10-15min. Tundus,et telefon tegi ise hard reseti enne käivitamist. Vähemalt androidi mehike ketras pallike kõhus päris tükk aega Kas se on võimalik? Igal juhul tundub nagu oleks ekraanide vahel kerimine kiirem ja ilma läägita. Panin just laadima ja rohkem selgub hilisemal näppimisel. Siiani igati rahul Notega!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|