|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.07.2012 00:57:22
|
|
|
Samas blizzardile see nerfi värk ju igati hea. Rikutakse konkreetsed töötavad lahendused ära. Inimesed peavad jälle aega ja raha kulutama, et leida uus spec, mis sama asja ära ajaks
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
06.07.2012 01:34:52
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Samas blizzardile see nerfi värk ju igati hea. Rikutakse konkreetsed töötavad lahendused ära. Inimesed peavad jälle aega ja raha kulutama, et leida uus spec, mis sama asja ära ajaks  |
Seda kindlasti.
Ma üldiselt arvan, et inimesed näevad igasugu olematuid seoseid asjade vahel kuna nii mõnigi feature või patch aitaks Blizzil nagu rohkem raha teha. Kahtlemata nii on, kuid kõike ei peaks nägema Blizzi katsetena rohkem nutsu teenida.
See, et mingite nerfide tulemusena mängijad peavad nüüd rohkem vaeva nägema oleks mistahes muu mängu puhul igati loogiline ning keegi ei kergitaks üleliia kulmu. Aga D3-e RMAH puhul on kõigil kohe mingid conspiracy teooriad valmis treitud, kuidas kõik on Blizzi salakaval plaan rohkem nutsu välja pigistada.
Mida üldse Blizz teha saaks, mida ei vaadeldaks kui nendepoolsete katsetena pappi juurde teenida?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.07.2012 02:14:57
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Mida üldse Blizz teha saaks, mida ei vaadeldaks kui nendepoolsete katsetena pappi juurde teenida?  |
1. Lisada diablo 3'le offline singleplayer võimalus
2. Lisada diablo 3'le lan võimalus
3. Eemaldada rmah
4. Anda välja järgmise expansioni tasuta
Näiteks
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.07.2012 08:16:18
|
|
|
Archangel, ennekuulmatuid asju, nagu nerfi asemel muid asju buffida?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
06.07.2012 10:41:31
|
|
|
hc-s hellis on suht ok, kasutan isegi whirlwindi oma buildis, kuna muud igasugused leap ja run on minu jaoks kasutud, whirlwindi pacist välja tulemiseks kasutada on alati hea, kuna fury-t jagub alati
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#ahPVkj!beV!ZZcccY selline build siis hetkel. anciente kasutan kuna nad on liikuvad ja kui on palju raffast on nad päris abiks, samuti on nad varem abiks olnud kui mingi nõme eliitpack siis tänu nendele on saanud putku panna. hetkel pole enam eliitidega hellis probleemi. kollast kama tuleb piisavalt palju hetkel, just peale 60nda leveli saamist, kast on välja ostetud ja keskeltläbi teenib 400-500k pappi päevas, oleneb kuidas viitsib. eks madistab hellis seni kuni piisavalt pappi, et head geari osta on life 42k, dps 9k, resist 400 koos buffiga, armor 7k, life on hit 200 ja life regen 1k.
ilmselt selline build infernos ei toimi a hellis töötab see build ideaalselt minu jaoks, kuna infernot ei mängi siis rohkem polegi hetkel vaja
põhiline probleem mis hetkel on, siis pole korraliku kilpi hetkel on mingi kilp mis annab 70vit 14%life ja 20% block, a tahaks paremat, isegi ulme summade eest midagi huvitavat ei näinud, mayb storm, a selle hind on müstika...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
06.07.2012 13:41:15
|
|
|
Ugh ma ei tea mis teha...
Suht korralik gear juba, wizard olen. 1200+ phys res ja muud on 1000 ringis ( buffed ) dps 16k, hp 40k. Act I on üsna kerge, paar champi on surmadega olnud. Suht aeglaselt saab maha, aga tehtud saab..
Act II võtab 1 elite pack 20 minutit ja selle aja jooksul suren ca 7 korda kui mitte rohkem, ei oska tõesti geari enam kuidagi upitada >.<
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.07.2012 13:43:26
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
Ugh ma ei tea mis teha...
Suht korralik gear juba, wizard olen. 1200+ phys res ja muud on 1000 ringis ( buffed ) dps 16k, hp 40k. Act I on üsna kerge, paar champi on surmadega olnud. Suht aeglaselt saab maha, aga tehtud saab..
Act II võtab 1 elite pack 20 minutit ja selle aja jooksul suren ca 7 korda kui mitte rohkem, ei oska tõesti geari enam kuidagi upitada >.< |
Uh, sul on ju ülimadal DPS oma klassi kohta. Resid on täiesti astronoomilised samas, seega pead natuke geari ümber mängima. Ma teen Act 2 lõpuosa DHga, kellel on 350-400 resi ja 79k dpsi selfbuffed. Act3s lüüakse muidugi momentaanselt pooleks, aga sinna ei kisu nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
06.07.2012 13:49:46
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
Ugh ma ei tea mis teha...
Suht korralik gear juba, wizard olen. 1200+ phys res ja muud on 1000 ringis ( buffed ) dps 16k, hp 40k. Act I on üsna kerge, paar champi on surmadega olnud. Suht aeglaselt saab maha, aga tehtud saab..
Act II võtab 1 elite pack 20 minutit ja selle aja jooksul suren ca 7 korda kui mitte rohkem, ei oska tõesti geari enam kuidagi upitada >.< |
Sellise def geariga võiksid melee wizardit proovida.
http://www.diablofans.com/topic/57542-melee-wizard-inferno-diablo-3-brief-guide/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
06.07.2012 14:21:41
|
|
|
Umbes selline build ongi, meteori asemel kasutan magic weaponit healingu värgiga.
LoH on muidu 1000 vms ja regen 310, armorit on ainult 4000 o.0
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
06.07.2012 14:25:48
|
|
|
Mul on monkiga ka armor ainult 4000 ringis ja mingit probleemi ei teki ACT I-s.
Resid vist 280 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.07.2012 14:37:20
|
|
|
4k armoriga oled act2s tõsiselt hädas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
06.07.2012 15:15:06
|
|
|
Mõtlesin et peaks +6 asju craftima hakkama..
Kas kellelgi on kogemusi et kas tasub ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
06.07.2012 16:04:03
|
|
|
Proovisin veits vähemate affixitega saapaid craftida..
Ikka väga hull loto on - 15 paari ja mõni tuli vb veidikenegi arvestatav, siiski lõpuks sai kohalik poemüüja omale kõik kommiraha eest.
Kui rahaga kitsas, siis ei soovitaks väga.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
06.07.2012 18:58:33
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| 4k armoriga oled act2s tõsiselt hädas. |
Ma usun, üritangi praegu armorit juurde saada. Pooled itemid veel alla 60.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
06.07.2012 22:27:34
|
|
|
| Vylx kirjutas: |
Proovisin veits vähemate affixitega saapaid craftida..
Ikka väga hull loto on - 15 paari ja mõni tuli vb veidikenegi arvestatav, siiski lõpuks sai kohalik poemüüja omale kõik kommiraha eest.
Kui rahaga kitsas, siis ei soovitaks väga. |
Ma pead ei anna, aga kas mitte neid 4stat saapaid ja muud kama craftides,
Item level alla 60 pole, millega kaasnedes sa midagi vaga väärtuslikku craftida ei saagi ?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
07.07.2012 02:31:09
|
|
|
Kuni lvl 62 on 4 stat kama.
Leidsin 820 dps 1h 1.40attackspeed relva 940+LoH, 2,7mil bid ja 10mil buyout...
Kahjuks oli mul hetkel vaid 2.9 mil. Osteti ära ca 3mil eest. X_X
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
07.07.2012 03:45:42
|
|
|
| Cromaclear kirjutas: |
| bah, kuu ilma legenday itemita, pea 3 kuu jooksul kordagi set itemit isegi saanud |
Kaua sinu jaoks mäng väljas on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.07.2012 07:59:15
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Cromaclear kirjutas: |
| bah, kuu ilma legenday itemita, pea 3 kuu jooksul kordagi set itemit isegi saanud |
Kaua sinu jaoks mäng väljas on olnud?  |
Päris karm jah, ma ise olen nõks alla kahe kuu mänginud ja omaarust sai kohe sisse logitud kui serverid ülesse tulid
PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ?
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
07.07.2012 09:41:25
|
|
|
| Neid legendarysid ja set itemid ikka vahel kukub, endal hetkel 6 legendaryt, 3 set itemit, kahjuks kõik täiesti jurad
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.07.2012 09:49:53
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ? |
14. Ownership of Loot. You agree that:
A. Blizzard owns or has the right to use all of the Loot, as well as all of the characters and content that appears in Diablo III.
B. You do not own any of the Loot, characters or other content that appears in Diablo III and that you have no right or title in or to any of the Loot, other than the license to use any Loot granted to you by Blizzard, with the game and the Auction House.
C. You are not allowed to sell, trade or somehow transfer Loot, characters or any other Diablo III content outside of Diablo III or the Auction House.
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/d3rmah_tou.html
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.07.2012 09:58:49
|
|
|
timberg võiks asju vähem ette kujutada omale
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.07.2012 11:26:13
|
|
|
Nagu hvs ei promota piraatlust lähtudes seadustest, ei ole hvs ka eesmärgiks sõita üle tootjate poolt seadus reeglitest (kulla müük, esemete müük jne).
Kui on soovi, et hvs tekiks näiteks diablo 3 esemete turg, siis tee südamerahus soovitus, seleta ära, kuidas oleks seda võimalik blizzardi silmis legaalelt teha ning olen suhteliselt kindel, et tanel annaks ka heakskiidu
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.07.2012 11:27:03
|
|
|
Timberg, kuidas täpselt sa d3 itemi väljaspool d3 üle annad?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.07.2012 11:30:31
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Nagu hvs ei promota piraatlust lähtudes seadustest, ei ole hvs ka eesmärgiks sõita üle tootjate poolt seadus reeglitest (kulla müük, esemete müük jne).
Kui on soovi, et hvs tekiks näiteks diablo 3 esemete turg, siis tee südamerahus soovitus, seleta ära, kuidas oleks seda võimalik blizzardi silmis legaalelt teha ning olen suhteliselt kindel, et tanel annaks ka heakskiidu  |
millest sa räägid ? siin teemas küsiti teatud juppide hinna kohta, palju võiks küsida ja anti ka teada kui on mingi tore item kukkunud siis teistel lugejatel oleks võimalus see ära osta ja seda siis ingame, kui ise mänginud pole või asjaga kursis siis pole vaja tulla mingit konstaablit mängima, mis see teine teema siis nii erinev on ?
mida keegi anyway ei loe nö surnud teema juba
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepN
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005
|
07.07.2012 12:52:47
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
| PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ? |
14. Ownership of Loot. You agree that:
A. Blizzard owns or has the right to use all of the Loot, as well as all of the characters and content that appears in Diablo III.
B. You do not own any of the Loot, characters or other content that appears in Diablo III and that you have no right or title in or to any of the Loot, other than the license to use any Loot granted to you by Blizzard, with the game and the Auction House.
C. You are not allowed to sell, trade or somehow transfer Loot, characters or any other Diablo III content outside of Diablo III or the Auction House.
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/d3rmah_tou.html |
Mängusiseselt käib ju reaalne müümine ikkagi nii AH kui RMAH korral? Keegi ei müü siin nt pärisraha eest itemeid või kulla eest või osta kulda. Kõik, mis AH'st või RMAH'ist läbi käib on legaalne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
07.07.2012 12:56:13
|
|
|
No kes piisavalt teemat lugenud on siis sai vbl aru, et päris paljudele käis närvidele, kui igaüks tuli oma ilvl 58 saabastega siia kekkama, et palju väärt ja palju väärt. - Sooviti teist teemat, anti. Ikka ei sobi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
07.07.2012 12:59:56
|
|
|
Ostsin nädala algul digi copy D3'st blizzardi lehelt ning maksin paypaliga. Paar päeva hiljem tuli mail ka:
Greetings,
Thank you for purchasing Diablo III! Your payment has successfully processed and your account now has full access to all game features. You are now able to use the following without restriction:
* Auction House
* Matchmaking
* Global Play
* In-game Chat
* Friend Requests
....
Kuid ei saa siiani neid asju teha. On kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
07.07.2012 13:25:40
|
|
|
Sain sellised kargud Monkile vaid 1.2 mil eest! Ülirahul. Ka saabaste model ja värv on kõik hästi kena. Nüüd siis on see aeg, kui ma mingit konkreetset resisti koguma hakkan: Cold.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
07.07.2012 13:30:00
|
|
|
nad teevad nn kästitsi accounte lahti, läheb pikalt aega kuni account tegelt upgraded.
Passwordi vahetus pidavat seda protsessi kiirendama.
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.07.2012 19:39:04
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
| PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ? |
14. Ownership of Loot. You agree that:
A. Blizzard owns or has the right to use all of the Loot, as well as all of the characters and content that appears in Diablo III.
B. You do not own any of the Loot, characters or other content that appears in Diablo III and that you have no right or title in or to any of the Loot, other than the license to use any Loot granted to you by Blizzard, with the game and the Auction House.
C. You are not allowed to sell, trade or somehow transfer Loot, characters or any other Diablo III content outside of Diablo III or the Auction House.
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/d3rmah_tou.html |
Nii, sinu point nüüd on milline ?
Natukene vastuollu lähed oma jutuga, kuidas on võimalik tradeda väljaspool diablo 3me ? viskad mängust sepale kirve smartposti ? wtf nagu
Jätame kõrvale konto müügi, mis on loomult väga rumal tegevus ja ei soovita kellelgi osta ega müüa, mitmetel põhjustel, esiteks on see keelatud, teiseks võib vana konto omanik alati selle tagasi võtta, ning seda pudru ja kapsast ei jaksa keegi pärast ära süüa.
Minu küsimus: "et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada" on ikkagi sisuga, et emmem AHsse panekut pakkuda omadele asja, in game trade pole keelatud, mille kuramuse pärast blizzard selle tegi siis ?
Need punktid käivad online müüjate vastu, kes müüvad itemeid € vastu, see on keelatud, tee endale asjad selgeks ja siis tule targutama siia uuesti !
viimati muutis Taavi© 07.07.2012 19:40:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.07.2012 19:40:06
|
|
|
timberg ise ka ei jaga matsu, teises teemas siis võib ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
07.07.2012 19:53:11
|
|
|
Arvan, et point oli selles, et seda teemat vähem risustada igasugu hinnapäringutega ja äri postitustega - tegi ta uue teema selle jaoks.
Ning lihtsalt tuletas meelde, et mistahes väärtuste vahetus peab käima siiski läbi D3-e AH'de ega mitte muude vahendite läbi. Enne RMAH avamist käis eBay's vist kõva äri, ja osaliselt käib ka siiani. Kuna see lubatud ei ole - siis ei tee paha see ka üles kirjutada enne kui mõni hakkab oma kraami pakkuma eurode eest läbi kolmandate meediumite kuna puudub D3 RMAH kasutamise võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.07.2012 20:57:15
|
|
|
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
07.07.2012 21:29:41
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära  |
No üldiselt on hoiatamisel vähe mõtet, kui probleem on juba tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.07.2012 21:52:43
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära  |
No üldiselt on hoiatamisel vähe mõtet, kui probleem on juba tekkinud.  |
Hakkame nagu ameeriklased kõike "raamatusse" kirja panema ?
Näiteks:
Ära kuivata kassi mikrolaine ahjus
Bensiin pole joodav
jne ?
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
07.07.2012 22:20:53
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära  |
No üldiselt on hoiatamisel vähe mõtet, kui probleem on juba tekkinud.  |
Hakkame nagu ameeriklased kõike "raamatusse" kirja panema ?
Näiteks:
Ära kuivata kassi mikrolaine ahjus
Bensiin pole joodav
jne ? |
Pole päris võrreldav. Tegemist siiski eraisiku valduses oleva portaaliga, mis võib keelatud äritegevuse vahendajana jamade otsa sattuda. Pole mõtet HV meeskonnal ühestki otsast lolli mängida ja ka kõige ebareaalsemaid riske niisama lubada kuna keelamine tundub tobe.
EI võta ju kellelgi tükki küljest, kui selline pisike märkus teemas on.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
07.07.2012 22:31:34
|
|
|
Mul kahju et siin asju enam ei näidata.. suht hariv tglt
Ja niisama ka kuidas teistel läheb..
aga noh tehku siin kuidas tahavad.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
07.07.2012 23:50:15
|
|
|
| Mul tekkis küsimus gold findi kohta. Endal mul GF geari pole, aga kuidas see väljendub kulla hunnikutes, kas neid on rohkem või on ühes hunnikus kulda rohkem? Palju kellelgi suurim hunnik siiani on olnud? Endal nägin ühes hunnikus 1230 kulda. See siiani suurim...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.07.2012 23:57:43
|
|
|
aluke, vastavalt sinu GF % oleks see olnud suurem
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
08.07.2012 00:25:39
|
|
|
| niiet kui GF on 300% siis 1230*300%=3690?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bluerayeye
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2010
|
08.07.2012 01:05:31
|
|
|
Ah, mis need moded lollitavad siin. Antud HV foorumite viga ongi see, et vähe juttu on. Nüüd ülihea võimalus teha mingi 1000 lk teema ja pannakse blokk ette. Pildifailid ei mahu ära või?
Mitu korda juba nämmutatud, et kõik on legaalne. Nii et pange see 2 lk pikk mõttetu "Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus)" teema kinni ja räägime ärist siin. Eriti aga RMAH ärist, mis on täiesti legaalne Blizzardi RMAH´s!
Nüüd siis selline lugu, et leidsin need säärikud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.07.2012 01:49:47
|
|
|
inferno diablo maas. 2 chari, kes üksi ei saanud act3s mõistlikult hakkama, said koos act3-4 läbi. paistab, et inferno on suts coop-oriented.
peaks ütlema, et suht disappointing oli, diablo kill nagu diablo kill ikka, dropid olid ka 3 sinist nagu tavaliselt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.07.2012 09:03:40
|
|
|
| aluke kirjutas: |
| niiet kui GF on 300% siis 1230*300%=3690? |
Peaaegu, aga mitte päris. Vaevalt, et selle dropi hetkel su GF oli 0.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
08.07.2012 09:13:17
|
|
|
| Ma vahepeal stackisin GFi ja mingi 300% saingi koos neph buffiga, aga minu arust mingi 2k-seid kullapakke küll maas ei olnud, pigem tihedamalt kukkus 700 - 1200 kui muidu. Ei tea täpselt mis süsteemiga see on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.07.2012 09:26:33
|
|
|
eilne saavutus... Act3 keskelt, suvalise sinise packi käest, läks nüüd 200mil alghinna ja 300mil osta kohega AHsse
Ja õhtu lõpetuseks siis act3-act4 puhtaks ja Inferno Diablo karbis. Peab ütlema, et täielik pettumus. 900resisti buffed, 12.5k 940LOH relv ja 46k HP. Oleks eeldanud, et inferno diablo ikkagi nõuab rohkem geari, kui ca 5 milli AHst.
viimati muutis eShelobik 08.07.2012 09:55:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.07.2012 09:27:45
|
|
|
Päris suur pilt
Ainult DPS on näha
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|