Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 00:57:22 vasta tsitaadiga

Samas blizzardile see nerfi värk ju igati hea. Rikutakse konkreetsed töötavad lahendused ära. Inimesed peavad jälle aega ja raha kulutama, et leida uus spec, mis sama asja ära ajaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 01:34:52 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Samas blizzardile see nerfi värk ju igati hea. Rikutakse konkreetsed töötavad lahendused ära. Inimesed peavad jälle aega ja raha kulutama, et leida uus spec, mis sama asja ära ajaks icon_smile.gif


Seda kindlasti.

Ma üldiselt arvan, et inimesed näevad igasugu olematuid seoseid asjade vahel kuna nii mõnigi feature või patch aitaks Blizzil nagu rohkem raha teha. Kahtlemata nii on, kuid kõike ei peaks nägema Blizzi katsetena rohkem nutsu teenida.

See, et mingite nerfide tulemusena mängijad peavad nüüd rohkem vaeva nägema oleks mistahes muu mängu puhul igati loogiline ning keegi ei kergitaks üleliia kulmu. Aga D3-e RMAH puhul on kõigil kohe mingid conspiracy teooriad valmis treitud, kuidas kõik on Blizzi salakaval plaan rohkem nutsu välja pigistada.

Mida üldse Blizz teha saaks, mida ei vaadeldaks kui nendepoolsete katsetena pappi juurde teenida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 02:14:57 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Mida üldse Blizz teha saaks, mida ei vaadeldaks kui nendepoolsete katsetena pappi juurde teenida? icon_biggrin.gif

1. Lisada diablo 3'le offline singleplayer võimalus
2. Lisada diablo 3'le lan võimalus
3. Eemaldada rmah
4. Anda välja järgmise expansioni tasuta
Näiteks icon_lol.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 08:16:18 vasta tsitaadiga

Archangel, ennekuulmatuid asju, nagu nerfi asemel muid asju buffida?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 10:41:31 vasta tsitaadiga

hc-s hellis on suht ok, kasutan isegi whirlwindi oma buildis, kuna muud igasugused leap ja run on minu jaoks kasutud, whirlwindi pacist välja tulemiseks kasutada on alati hea, kuna fury-t jagub alati icon_wink.gif
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#ahPVkj!beV!ZZcccY selline build siis hetkel. anciente kasutan kuna nad on liikuvad ja kui on palju raffast on nad päris abiks, samuti on nad varem abiks olnud kui mingi nõme eliitpack siis tänu nendele on saanud putku panna. hetkel pole enam eliitidega hellis probleemi. kollast kama tuleb piisavalt palju hetkel, just peale 60nda leveli saamist, kast on välja ostetud ja keskeltläbi teenib 400-500k pappi päevas, oleneb kuidas viitsib. eks madistab hellis seni kuni piisavalt pappi, et head geari osta on icon_wink.gif life 42k, dps 9k, resist 400 koos buffiga, armor 7k, life on hit 200 ja life regen 1k.
ilmselt selline build infernos ei toimi a hellis töötab see build ideaalselt minu jaoks, kuna infernot ei mängi siis rohkem polegi hetkel vaja icon_razz1.gif

põhiline probleem mis hetkel on, siis pole korraliku kilpi icon_confused.gif hetkel on mingi kilp mis annab 70vit 14%life ja 20% block, a tahaks paremat, isegi ulme summade eest midagi huvitavat ei näinud, mayb storm, a selle hind on müstika...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 06.07.2012 13:41:15 vasta tsitaadiga

Ugh ma ei tea mis teha...

Suht korralik gear juba, wizard olen. 1200+ phys res ja muud on 1000 ringis ( buffed ) dps 16k, hp 40k. Act I on üsna kerge, paar champi on surmadega olnud. Suht aeglaselt saab maha, aga tehtud saab..
Act II võtab 1 elite pack 20 minutit ja selle aja jooksul suren ca 7 korda kui mitte rohkem, ei oska tõesti geari enam kuidagi upitada >.<

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 13:43:26 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:
Ugh ma ei tea mis teha...

Suht korralik gear juba, wizard olen. 1200+ phys res ja muud on 1000 ringis ( buffed ) dps 16k, hp 40k. Act I on üsna kerge, paar champi on surmadega olnud. Suht aeglaselt saab maha, aga tehtud saab..
Act II võtab 1 elite pack 20 minutit ja selle aja jooksul suren ca 7 korda kui mitte rohkem, ei oska tõesti geari enam kuidagi upitada >.<


Uh, sul on ju ülimadal DPS oma klassi kohta. Resid on täiesti astronoomilised samas, seega pead natuke geari ümber mängima. Ma teen Act 2 lõpuosa DHga, kellel on 350-400 resi ja 79k dpsi selfbuffed. Act3s lüüakse muidugi momentaanselt pooleks, aga sinna ei kisu nagunii.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 13:49:46 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:
Ugh ma ei tea mis teha...

Suht korralik gear juba, wizard olen. 1200+ phys res ja muud on 1000 ringis ( buffed ) dps 16k, hp 40k. Act I on üsna kerge, paar champi on surmadega olnud. Suht aeglaselt saab maha, aga tehtud saab..
Act II võtab 1 elite pack 20 minutit ja selle aja jooksul suren ca 7 korda kui mitte rohkem, ei oska tõesti geari enam kuidagi upitada >.<

Sellise def geariga võiksid melee wizardit proovida.

http://www.diablofans.com/topic/57542-melee-wizard-inferno-diablo-3-brief-guide/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 06.07.2012 14:21:41 vasta tsitaadiga

Umbes selline build ongi, meteori asemel kasutan magic weaponit healingu värgiga.
LoH on muidu 1000 vms ja regen 310, armorit on ainult 4000 o.0

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 14:25:48 vasta tsitaadiga

Mul on monkiga ka armor ainult 4000 ringis ja mingit probleemi ei teki ACT I-s.
Resid vist 280 kanti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 14:37:20 vasta tsitaadiga

4k armoriga oled act2s tõsiselt hädas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 06.07.2012 15:15:06 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et peaks +6 asju craftima hakkama..
Kas kellelgi on kogemusi et kas tasub ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 16:04:03 vasta tsitaadiga

Proovisin veits vähemate affixitega saapaid craftida..
Ikka väga hull loto on - 15 paari ja mõni tuli vb veidikenegi arvestatav, siiski lõpuks sai kohalik poemüüja omale kõik kommiraha eest. icon_evil.gif

Kui rahaga kitsas, siis ei soovitaks väga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 18:58:33 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
4k armoriga oled act2s tõsiselt hädas.

Ma usun, üritangi praegu armorit juurde saada. Pooled itemid veel alla 60.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 06.07.2012 22:27:34 vasta tsitaadiga

Vylx kirjutas:
Proovisin veits vähemate affixitega saapaid craftida..
Ikka väga hull loto on - 15 paari ja mõni tuli vb veidikenegi arvestatav, siiski lõpuks sai kohalik poemüüja omale kõik kommiraha eest. icon_evil.gif

Kui rahaga kitsas, siis ei soovitaks väga.


Ma pead ei anna, aga kas mitte neid 4stat saapaid ja muud kama craftides,
Item level alla 60 pole, millega kaasnedes sa midagi vaga väärtuslikku craftida ei saagi ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 02:31:09 vasta tsitaadiga

Kuni lvl 62 on 4 stat kama.
Leidsin 820 dps 1h 1.40attackspeed relva 940+LoH, 2,7mil bid ja 10mil buyout...
Kahjuks oli mul hetkel vaid 2.9 mil. Osteti ära ca 3mil eest. X_X
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.07.2012 03:37:59 vasta tsitaadiga

bah, kuu ilma legenday itemita, pea 2 kuu jooksul kordagi set itemit isegi saanud
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta


viimati muutis Cromaclear 07.07.2012 13:33:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 03:45:42 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
bah, kuu ilma legenday itemita, pea 3 kuu jooksul kordagi set itemit isegi saanud


Kaua sinu jaoks mäng väljas on olnud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.07.2012 07:59:15 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Cromaclear kirjutas:
bah, kuu ilma legenday itemita, pea 3 kuu jooksul kordagi set itemit isegi saanud


Kaua sinu jaoks mäng väljas on olnud? icon_lol.gif


Päris karm jah, ma ise olen nõks alla kahe kuu mänginud ja omaarust sai kohe sisse logitud kui serverid ülesse tulid icon_biggrin.gif

PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ?
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 09:41:25 vasta tsitaadiga

Neid legendarysid ja set itemid ikka vahel kukub, endal hetkel 6 legendaryt, 3 set itemit, kahjuks kõik täiesti jurad
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 09:49:53 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ?

14. Ownership of Loot. You agree that:
A. Blizzard owns or has the right to use all of the Loot, as well as all of the characters and content that appears in Diablo III.
B. You do not own any of the Loot, characters or other content that appears in Diablo III and that you have no right or title in or to any of the Loot, other than the license to use any Loot granted to you by Blizzard, with the game and the Auction House.
C. You are not allowed to sell, trade or somehow transfer Loot, characters or any other Diablo III content outside of Diablo III or the Auction House.
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/d3rmah_tou.html
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 09:58:49 vasta tsitaadiga

timberg võiks asju vähem ette kujutada omale beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:26:13 vasta tsitaadiga

Nagu hvs ei promota piraatlust lähtudes seadustest, ei ole hvs ka eesmärgiks sõita üle tootjate poolt seadus reeglitest (kulla müük, esemete müük jne).

Kui on soovi, et hvs tekiks näiteks diablo 3 esemete turg, siis tee südamerahus soovitus, seleta ära, kuidas oleks seda võimalik blizzardi silmis legaalelt teha ning olen suhteliselt kindel, et tanel annaks ka heakskiidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:27:03 vasta tsitaadiga

Timberg, kuidas täpselt sa d3 itemi väljaspool d3 üle annad?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:30:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nagu hvs ei promota piraatlust lähtudes seadustest, ei ole hvs ka eesmärgiks sõita üle tootjate poolt seadus reeglitest (kulla müük, esemete müük jne).

Kui on soovi, et hvs tekiks näiteks diablo 3 esemete turg, siis tee südamerahus soovitus, seleta ära, kuidas oleks seda võimalik blizzardi silmis legaalelt teha ning olen suhteliselt kindel, et tanel annaks ka heakskiidu thumbs_up.gif


millest sa räägid ? siin teemas küsiti teatud juppide hinna kohta, palju võiks küsida ja anti ka teada kui on mingi tore item kukkunud siis teistel lugejatel oleks võimalus see ära osta ja seda siis ingame, kui ise mänginud pole või asjaga kursis siis pole vaja tulla mingit konstaablit mängima, mis see teine teema siis nii erinev on ? icon_lol.gif
mida keegi anyway ei loe nö surnud teema juba
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 12:52:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Taavi© kirjutas:
PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ?

14. Ownership of Loot. You agree that:
A. Blizzard owns or has the right to use all of the Loot, as well as all of the characters and content that appears in Diablo III.
B. You do not own any of the Loot, characters or other content that appears in Diablo III and that you have no right or title in or to any of the Loot, other than the license to use any Loot granted to you by Blizzard, with the game and the Auction House.
C. You are not allowed to sell, trade or somehow transfer Loot, characters or any other Diablo III content outside of Diablo III or the Auction House.
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/d3rmah_tou.html


Mängusiseselt käib ju reaalne müümine ikkagi nii AH kui RMAH korral? Keegi ei müü siin nt pärisraha eest itemeid või kulla eest või osta kulda. Kõik, mis AH'st või RMAH'ist läbi käib on legaalne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 12:56:13 vasta tsitaadiga

No kes piisavalt teemat lugenud on siis sai vbl aru, et päris paljudele käis närvidele, kui igaüks tuli oma ilvl 58 saabastega siia kekkama, et palju väärt ja palju väärt. icon_biggrin.gif - Sooviti teist teemat, anti. Ikka ei sobi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 12:59:56 vasta tsitaadiga

Ostsin nädala algul digi copy D3'st blizzardi lehelt ning maksin paypaliga. Paar päeva hiljem tuli mail ka:

Greetings,

Thank you for purchasing Diablo III! Your payment has successfully processed and your account now has full access to all game features. You are now able to use the following without restriction:

* Auction House
* Matchmaking
* Global Play
* In-game Chat
* Friend Requests

....

Kuid ei saa siiani neid asju teha. On kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 13:25:40 vasta tsitaadiga

Sain sellised kargud Monkile vaid 1.2 mil eest! Ülirahul. Ka saabaste model ja värv on kõik hästi kena. Nüüd siis on see aeg, kui ma mingit konkreetset resisti koguma hakkan: Cold.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 07.07.2012 13:30:00 vasta tsitaadiga

nad teevad nn kästitsi accounte lahti, läheb pikalt aega kuni account tegelt upgraded.
Passwordi vahetus pidavat seda protsessi kiirendama.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.07.2012 19:39:04 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Taavi© kirjutas:
PS Kes nüüd järsku märkas/arvas, et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada ?

14. Ownership of Loot. You agree that:
A. Blizzard owns or has the right to use all of the Loot, as well as all of the characters and content that appears in Diablo III.
B. You do not own any of the Loot, characters or other content that appears in Diablo III and that you have no right or title in or to any of the Loot, other than the license to use any Loot granted to you by Blizzard, with the game and the Auction House.
C. You are not allowed to sell, trade or somehow transfer Loot, characters or any other Diablo III content outside of Diablo III or the Auction House.
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/legal/d3rmah_tou.html


Nii, sinu point nüüd on milline ?
Natukene vastuollu lähed oma jutuga, kuidas on võimalik tradeda väljaspool diablo 3me ? viskad mängust sepale kirve smartposti ? wtf nagu icon_biggrin.gif
Jätame kõrvale konto müügi, mis on loomult väga rumal tegevus ja ei soovita kellelgi osta ega müüa, mitmetel põhjustel, esiteks on see keelatud, teiseks võib vana konto omanik alati selle tagasi võtta, ning seda pudru ja kapsast ei jaksa keegi pärast ära süüa.
Minu küsimus: "et siin ei toihi D3 asju müüa/vahetada" on ikkagi sisuga, et emmem AHsse panekut pakkuda omadele asja, in game trade pole keelatud, mille kuramuse pärast blizzard selle tegi siis ?
Need punktid käivad online müüjate vastu, kes müüvad itemeid € vastu, see on keelatud, tee endale asjad selgeks ja siis tule targutama siia uuesti !


viimati muutis Taavi© 07.07.2012 19:40:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 19:40:06 vasta tsitaadiga

timberg ise ka ei jaga matsu, teises teemas siis võib ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 19:53:11 vasta tsitaadiga

Arvan, et point oli selles, et seda teemat vähem risustada igasugu hinnapäringutega ja äri postitustega - tegi ta uue teema selle jaoks.

Ning lihtsalt tuletas meelde, et mistahes väärtuste vahetus peab käima siiski läbi D3-e AH'de ega mitte muude vahendite läbi. Enne RMAH avamist käis eBay's vist kõva äri, ja osaliselt käib ka siiani. Kuna see lubatud ei ole - siis ei tee paha see ka üles kirjutada enne kui mõni hakkab oma kraami pakkuma eurode eest läbi kolmandate meediumite kuna puudub D3 RMAH kasutamise võimalus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.07.2012 20:57:15 vasta tsitaadiga

Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära thumbs_down.gif
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 21:29:41 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära thumbs_down.gif


No üldiselt on hoiatamisel vähe mõtet, kui probleem on juba tekkinud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.07.2012 21:52:43 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Taavi© kirjutas:
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära thumbs_down.gif


No üldiselt on hoiatamisel vähe mõtet, kui probleem on juba tekkinud. icon_lol.gif


Hakkame nagu ameeriklased kõike "raamatusse" kirja panema ?
Näiteks:
Ära kuivata kassi mikrolaine ahjus
Bensiin pole joodav
jne ?
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 22:20:53 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Archangel kirjutas:
Taavi© kirjutas:
Archangel, oled sa näinud kedagi pakkumas itemeid € vastu siin ?
Tehakse sääsest elevant juba ette ära thumbs_down.gif


No üldiselt on hoiatamisel vähe mõtet, kui probleem on juba tekkinud. icon_lol.gif


Hakkame nagu ameeriklased kõike "raamatusse" kirja panema ?
Näiteks:
Ära kuivata kassi mikrolaine ahjus
Bensiin pole joodav
jne ?


Pole päris võrreldav. Tegemist siiski eraisiku valduses oleva portaaliga, mis võib keelatud äritegevuse vahendajana jamade otsa sattuda. Pole mõtet HV meeskonnal ühestki otsast lolli mängida ja ka kõige ebareaalsemaid riske niisama lubada kuna keelamine tundub tobe.

EI võta ju kellelgi tükki küljest, kui selline pisike märkus teemas on. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 07.07.2012 22:31:34 vasta tsitaadiga

Mul kahju et siin asju enam ei näidata.. suht hariv tglt
Ja niisama ka kuidas teistel läheb..
aga noh tehku siin kuidas tahavad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 22:42:42 vasta tsitaadiga

rolfvector, mina näitan. icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.07.2012 23:13:54 vasta tsitaadiga

No pärast teise teema tegemist on siin postide arv ikka TOHUTULT vähenenud. Selline tunne, et keegi ei mängigi enam
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 23:21:22 vasta tsitaadiga

D3 pole just kõige mängitavam mäng kunagi olnud, eriti peale geniaalseid "Fixe" icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 23:50:15 vasta tsitaadiga

Mul tekkis küsimus gold findi kohta. Endal mul GF geari pole, aga kuidas see väljendub kulla hunnikutes, kas neid on rohkem või on ühes hunnikus kulda rohkem? Palju kellelgi suurim hunnik siiani on olnud? Endal nägin ühes hunnikus 1230 kulda. See siiani suurim...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.07.2012 23:57:43 vasta tsitaadiga

aluke, vastavalt sinu GF % oleks see olnud suurem
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 00:25:39 vasta tsitaadiga

niiet kui GF on 300% siis 1230*300%=3690?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bluerayeye
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010




sõnum 08.07.2012 01:05:31 vasta tsitaadiga

Ah, mis need moded lollitavad siin. Antud HV foorumite viga ongi see, et vähe juttu on. Nüüd ülihea võimalus teha mingi 1000 lk teema ja pannakse blokk ette. Pildifailid ei mahu ära või?
Mitu korda juba nämmutatud, et kõik on legaalne. Nii et pange see 2 lk pikk mõttetu "Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus)" teema kinni ja räägime ärist siin. Eriti aga RMAH ärist, mis on täiesti legaalne Blizzardi RMAH´s!

Nüüd siis selline lugu, et leidsin need säärikud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 01:49:47 vasta tsitaadiga

inferno diablo maas. 2 chari, kes üksi ei saanud act3s mõistlikult hakkama, said koos act3-4 läbi. paistab, et inferno on suts coop-oriented.
peaks ütlema, et suht disappointing oli, diablo kill nagu diablo kill ikka, dropid olid ka 3 sinist nagu tavaliselt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 09:03:40 vasta tsitaadiga

aluke kirjutas:
niiet kui GF on 300% siis 1230*300%=3690?

Peaaegu, aga mitte päris. Vaevalt, et selle dropi hetkel su GF oli 0.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 08.07.2012 09:13:17 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal stackisin GFi ja mingi 300% saingi koos neph buffiga, aga minu arust mingi 2k-seid kullapakke küll maas ei olnud, pigem tihedamalt kukkus 700 - 1200 kui muidu. Ei tea täpselt mis süsteemiga see on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 09:26:33 vasta tsitaadiga

eilne saavutus... Act3 keskelt, suvalise sinise packi käest, läks nüüd 200mil alghinna ja 300mil osta kohega AHsse icon_smile.gif

Ja õhtu lõpetuseks siis act3-act4 puhtaks ja Inferno Diablo karbis. Peab ütlema, et täielik pettumus. 900resisti buffed, 12.5k 940LOH relv ja 46k HP. Oleks eeldanud, et inferno diablo ikkagi nõuab rohkem geari, kui ca 5 milli AHst.


viimati muutis eShelobik 08.07.2012 09:55:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 09:27:45 vasta tsitaadiga

Päris suur pilt icon_lol.gif
Ainult DPS on näha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.