Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 19:32:58 vasta tsitaadiga

Mitte film aga üks Ameerika legende lahkus.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 19:47:59 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Andy Griffith R.I.P

aka Matlock
http://www.imdb.com/title/tt0090481/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 21:18:51 vasta tsitaadiga

The Man from Earth - Intellektuaalsel ja filosoofilisel tasandil ääretult huvitav.
Võibolla filmina mitte väga hea, aga loona küll. Soovitan soojalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 22:15:59 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
The Man from Earth - Intellektuaalsel ja filosoofilisel tasandil ääretult huvitav.
Võibolla filmina mitte väga hea, aga loona küll. Soovitan soojalt. thumbs_up.gif


Tegu on suurepärase mõtleva inimese filmiga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 22:45:05 vasta tsitaadiga

Jep, lihtsalt visuaalne külg üldiselt pole vajalik, seepärast ütlesin et võibolla filmina mitte väga hea. St. kui puhtalt dialoogi kuulata ilma pildita, siis ei teeks erilist vahet.
Või raamatu kujul seda lugeda, for that matter. Viimase puhul võibolla isegi töötaks veidi paremini(arvestades, et see kirjutatud kirjaniku poolt, kes enamasti novelle kirjutab, pole see eriline üllatus ka).

Samas see pole tähtis - vahet pole mis kujul see on, ääretult huvitav ja väärt vaatamist either way.


viimati muutis Heineken 03.07.2012 22:51:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 22:48:15 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Pole mitu kuud midagi vaadanud. Mida head praegu kinos tuleb?
Vana hea "Monster In The Closet" on üks variant. Tuli ükspäev meelde ning vaatasin talle just põgusalt otsa. Kuna Troma kaubamärk on küljes siis peab kindlasti üle vaatama. Kunagi jättis unustamatu elamuse kui kuratlikult õudne film, praegu tundub paras komöödia. Aga nagu ma ütlesin... Troma.

http://en.wikipedia.org/wiki/Troma_Entertainment . "Toxic Avenger" on näiteks üks must-see film neilt.

Aga kui SA tahad päriskinno minna siis MIB3 oli väga pandav.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 23:09:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Heineken kirjutas:
The Man from Earth - Intellektuaalsel ja filosoofilisel tasandil ääretult huvitav.
Võibolla filmina mitte väga hea, aga loona küll. Soovitan soojalt. thumbs_up.gif


Tegu on suurepärase mõtleva inimese filmiga.


Soovitan ka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 00:20:12 vasta tsitaadiga

Prometheus 3D - ei teagi miks ma seda ikka vaatama läksin, ammu pole nii kahju rahast olnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.07.2012 07:14:05 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 18.08.2012 23:08:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 10:05:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Prometheus 3D - ei teagi miks ma seda ikka vaatama läksin, ammu pole nii kahju rahast olnud.

+1 icon_sad.gif Rahast suht savi, aga enda ajast ja Scottist on küll kahju.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.07.2012 00:21:09 vasta tsitaadiga

12 - http://www.imdb.com/title/tt0488478/

väga hea film, algupärast ma pole küll näinud, aga venelaste versioon on küll hästi välja kukkunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 09:33:55 vasta tsitaadiga

Vaatasin ära sellise filmi, nagu Area 407

Filmi algus oli paljulubav, aga 4/10 ja seegi on lahkelt antud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 16:20:22 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Prometheus 3D - ei teagi miks ma seda ikka vaatama läksin, ammu pole nii kahju rahast olnud.


Kahju, eriti veel kui trailer oma võimsa muusikaga oli niivõrd paljulubav - uskumatu pettumus. Ei osanud arvata, et 2 tundi saab 3 minutiga ära näidata, aga nad tegid seda jälle.
Film ise on muidugi täielik jama, aga kuna see oli esimene täielik 3D kogemus (Avatar ja Cameron oma järgedega "can go and f..k themselves"), siis vähemalt selle pärast rahast kahju ei hakanud. Prillide kandmist muidugi vihkan, loodetavasti jäi see ka viimaseks korraks. 3D'ga on viimasel ajal ilmselgelt üle pingutatud. Üldiselt kipub ikka nii olema, et kui film ise on sitt, siis püütakse seda meeleheitlikult 3D'ga varjata. Minu peal see kahjuks või õnneks ei toimi. Üks on kindel - kui TV kanalid seda kunagi näitama hakkavad, siis teist korda küll ei vahiks (tegelikult ei vaataks nii või teisiti, sest see jube kast sai mitu aastat tagasi välja visatud).

Ridley Scotti on igatahes pärast sellist fiaskot usk kadunud, nüüd võttis veel Blade Runner 2 ka ette. Niivõrd tüüpiline on hakata videvikuaastatel minevikus sorima ja see teeb loomulikult meele kurvaks.

Sisu, näitlemine, dialoogid, tegelased - üks klishee ajab teist taga, kohutav segadus. Hüpatakse närviliselt ühest stseenist teise, unustades eelnenu. Ka muusika ei sobinud absoluutselt pildi ja üldise atmosfääriga kokku. Sõrmuste Isand tuli hoopis meelde. Isegi visuaalne pool oli suudetud võimalikult ebahuvitavaks teha. Igavamat disaini, mis puudutab kosmoselaeva, sõidukeid ja isegi skafandreid (Mass Effect?) annab välja mõelda. Inseneride välimus oli aga kõige suurem pettumus. Traileris näidatud ja ka Alienis tutvustatud elevandilondiga Space Jockey'le tõmmati julmalt vesi peale. Kohati oli tunne, et vaataks mingit odavat X-Files episoodi. Süsimustad silmamunad, really?

Vahetult pärast kino sai pikemalt filmi üle arutatud ja lõpuks sai leitud vähemalt 20 viga, mille üle naerda ja "vinguda". Nii et mida rohkem tagasi mõelda, seda kehvemaks film muutub. Blade Runner, mida aastaid hiljem hindama hakati, see kohe kindlasti pole. Pigem tahavad paljud nähtu unustada. Ennem vaatan Alien 3 uuesti üle...

4/10 huvitava ja sügavamõttelise teema ning idee eest, aga see on ka kõik. Palju huvitavam oli netist sisu kohta lugeda, kui filmi ise vaadata.
Kusjuures Alienile annaks 10/10.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 17:57:29 vasta tsitaadiga

See on ju positiivne, et vananenud filmidele mida ei kannata enam vaadata antakse uus kuub - uusversiooni, eelloona või järjena, ise olen püüdnud Aleini juba päris mitu korda uuesti vaadata, aga alati peale 20-30 minti panen kinni, Isegi kui visuaalne pool välja jätta on Prometheus meistriteos selle kõrval. Ülejäänud osadega pole seda tunnet tekkinud. Alien: Resurrection on isiklik lemmik.


Aga muidu

Iron Sky - kõike nagu oli ja samas polnud kah, kuigi lõpp korvas minu silmis palju puudujääke. Smas teist korda enam ei vaataks.

Snow White and the Huntsman - Oli üksikuid helgeid hetki, enamus ajast oli aga isegi piinlik vaadata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.07.2012 18:08:52 vasta tsitaadiga

No Prometheus ma pole näinud ja ega vist ei vaata ka, aga mõneti olen MMga nõus. Aeg läheb tõesti edasi ja vanad kuldfilmid jäävadki ajalukku, täna vaadates nad enam ei ole need mis nad kunagi olid.
Vaatasin Alien esimest osa eelmine kuu ja oli kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 21:09:37 vasta tsitaadiga

Alien on visuaalselt tänapäeval küll suht ok. Ma ei saa aru, kas te vaatate erieffektide pärast filme või stoori?
Kui stoori ikka pask on sis ei aita kõrgklassi CGI.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2012 21:25:41 vasta tsitaadiga

vaatasin eile romantilist komöödiat Failure to Launch
täitsa ladna film

ei ole just suurim mõtlemisfilm ja kui ikka filmid, mille lõpp on ettearvatav, ei istu, siis tasub ignoreerida!
ülejäänud, kes lihtsalt otsivad õhtuks meeltlahutavat lihtsat ja lõbusat filmi, siis kaks kätt püsti thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2012 23:54:40 vasta tsitaadiga

Keegi oskab veel sarnase kerge inglise huumoriga asju nagu nt Wild Target pakkuda?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 00:04:55 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt0425112/
hot fuzz
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 02:19:07 vasta tsitaadiga

Vaidleks vastu, et "vanad kuldfilmid" jäävad ajalukku. Paljud kindlasti jäävad, aga päris kõik ka mitte.

Ma vaatan üsna regulaarselt filme erinevatest aegadest (alates eelmise sajandi esimeselt poolelt kuni käesoleva aastani välja) ja ei ütleks, et ükski neist tänapäeval arvestatav poleks. Muidugi, to be fair, ma olen kõigest üks isik ja ei ole selles osas enamike filmivaatajate esindaja, aga isegi nö "keskmisele filmivaatajale" võiksid üsna paljud vanad filmid meeldida ka tänapäeva kontekstis, tuleb vaid osata otsida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 02:37:21 vasta tsitaadiga

On teatud filmid, mis tõesti ei aegu. Just hiljuti sai juba päris mitmendat korda vaadatud 12 angry men, vapustav.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 06:39:24 vasta tsitaadiga

Synecdoche, New York - Ma ausalt ei teagi, mida selle kohta öelda. Võimalik, et üks parimaid filme mida ma olen eales näinud... aga ma ei tea mida selle kohta öelda.
Selle filmi võite vabalt endale kohustuslikuks vaatamiseks määrata (või veel parem - mitmekordseks vaatamiseks).

Müts maha Charlie Kaufman'i ees. icon_smile.gif
Tema töid ka varem nautinud (senini küll tema kirjanikuna olnud, mitte vilmidirektorina, aga sellegipoolest oli tema käsi tunduvalt rohkemal määral mängus, kui enamike scriptwriteritega), aga see vist on ka tõesti parim milles tema käsi sees on olnud.
Not bad, for a directing debut. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.07.2012 09:37:57 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Sai eile õhtul Shining ära vaadatud. Õudukast polnud haisugi. Oli umbes 1-2 stseeni, mis vist üritasid vaatajat shokeerida, eriti hästi ei õnnestunud. Ülipalju lahtisi otsi jäi kõikjale ning ega ka näitlejad just kõige paremini oma rolle välja ei mänginud. Ei saagi hästi aru miks IMBD's seda nii kõrgelt hinnatud on.

3/10


Huvi pärast küsin, mis hinde Blade Runnerile annad?
Toda sai vaadatud jupp aega tagasi kuid oli võrreldes Shininguga oluliselt parem linateos. Tagantjärgi ütleks, et oleks pannud umbes-täpselt 6-8 kanti.
___

Eile sai jääaeg 4 ära vaadatud. Imho oli oluliselt parem, kui enamus eelmisi osi. Naerda sai igatahes kõvasti rohkem. 3D oli samuti suht-koht mõistlikult lahendatud 9/10
Samas visuaalse poole pealt andis VÄGA suure elamuse filmile eelnenud Longest daycare. Poleks uskunudki, et Simpsonid 3Ds niivõrd head välja näevad.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.07.2012 11:23:00 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Alien on visuaalselt tänapäeval küll suht ok. Ma ei saa aru, kas te vaatate erieffektide pärast filme või stoori?
Kui stoori ikka piix on sis ei aita kõrgklassi CGI.


Seda ei saagi seletada. Eks osad on nostalgilisemad inimesed ja teised liiguvad koguaeg edasi.
Kui paljud vaatavad näiteks filme kus mängis James Dean? Ei vaata ju, elu on edasi läinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 11:29:04 vasta tsitaadiga

Vaadatakse seda, mis meeldib. Erinevatele inimestele meeldivad erinevad asjad - kui palju vaadatakse "Viimset reliikviat"? "Siin me oleme"? "Mehed ei nuta"? Eestis vägagi palju. Samamoodi vaadatakse Ameerikas James Deani või Elvis Presley filme. See, et kinos või piraadilahe internetikaubamajas on teised asjad popid, näitab vastava kontingendi maitset.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.07.2012 11:42:49 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Vaadatakse seda, mis meeldib. Erinevatele inimestele meeldivad erinevad asjad - kui palju vaadatakse "Viimset reliikviat"? "Siin me oleme"? "Mehed ei nuta"? Eestis vägagi palju. Samamoodi vaadatakse Ameerikas James Deani või Elvis Presley filme. See, et kinos või piraadilahe internetikaubamajas on teised asjad popid, näitab vastava kontingendi maitset.


Aga ma rääkisingi HV kontekstis. Miks minnakse alati kuhugi äärmusesse...

"Viimset reliikviat"? "Siin me oleme"? "Mehed ei nuta" vaadatakse palju kuna neid näidatakse palju. Kui meie televisioon neid koguaeg ei näitaks, siis me ei vaataks neid nii palju.
Kunagi oli üks test noorte seas, lasti eesti tuntumaid filmilõike audios ette ja vähesed suutsid ära arvata mis filmidega on tegu. Noored ei pruugi neid filme üldse vaadata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 12:20:46 vasta tsitaadiga

Praegu müüakse Eesti vanu filme koos EPL'iga ning ostetakse neid taas. Ju siis on ikka neis midagi, mis inimesi endiselt võlub.

Mille põhjal Sa HV suhtes üldistusi teed? Siin teemas võtab sõna käputäis inimesi, kokku on HV's üle 50 tuhande kasutaja.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.07.2012 12:28:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Praegu müüakse Eesti vanu filme koos EPL'iga ning ostetakse neid taas. Ju siis on ikka neis midagi, mis inimesi endiselt võlub.

Mille põhjal Sa HV suhtes üldistusi teed? Siin teemas võtab sõna käputäis inimesi, kokku on HV's üle 50 tuhande kasutaja.


No siin teemas ainult mõned inimesed hindavadki Alieni ja nende meelest on see film väga oluline.
Ma ei räägi ameerikast ega HV 50k kasutajast vaid neist kes siin filmiteemas seda kuldfilmi teemast osavõtavad.

Müüakse jah, aga me ju ei tea kui paljud noored tegelikuses hindavad eesti klassikat. vanemad võivad filme osta, aga lapsed ei pruugi vaadata.
me ju ei saa neilt nõuda klassika väärtustamist kui nad selles endale midagi huvitavat ei näe. sama oli ka minu arvamus alieni kui kuldfilmi suhtes, see oligi minu "isiklik" arvamus ja oli MMga nõus, sest tema selle välja käis. See et nüüd kargas jälle keegi välja ja hakkas minult mingit tõde nõudma, ei ole minuga kuidagi seotud.

Seepärast ma selle James Deani ka väljapakkusin, et me tegelikult me ei vaata neid kuldfilme v.a. mõned kellele mõni film on lihtsalt väga oluline.

Peace eks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 12:44:29 vasta tsitaadiga

Mul on selline tunne nagu oleks kassile kogemata saba peale astunud. Vabandust, ei teanud, et see nii õrn teema on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.07.2012 12:46:59 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Mul on selline tunne nagu oleks kassile kogemata saba peale astunud. Vabandust, ei teanud, et see nii õrn teema on.


Ei ole õrn, lihtsalt hakkab üle viskama see oma maitse peale surumine. Vot kui mina vaatan sellist filmi, siis teised peavad ka seda samamoodi hindama ja kui keegi vastu arvab, siis on tohutu ebaõiglus sündinud.
Edasi nõutakse ma ei tea mis tõestamist jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 12:53:49 vasta tsitaadiga

Las nõuavad, vaba maa ja vaba foorum. Intelligentne inimene saab aru, kellega on mõtet diskussiooni arendada ja kellega mitte. "Lolliga" samale tasemele langemine ei kõla samuti väga mõistliku liigutusena.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.07.2012 12:55:39 vasta tsitaadiga

Seepärast ma protesti avaldasingi icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 14:15:14 vasta tsitaadiga

Alieni vilme võib heameelega vaadata
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 14:15:37 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Alieni vilme võib heameelega vaadata


Seal on see Smurphy...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 17:21:04 vasta tsitaadiga

"Kuldfilme" on ka palju erinevaid ja vähemalt filmide osas, paljude filmide "kuldsus" on ääretult subjektiivne ja maitse asi. icon_wink.gif

Lisaks veel see, et filme on puhtfüüsiliselt jube palju, et päris kõike ei jõua ette ka võtta(eriti veel, kui filminduse vastu suuremat huvi pole)

... tegelikult Eesti kuldfilmid peaks mingi hetk ette võtma küll, piisavalt ammu näinud, et ei mäleta pea mitte kui midagi enamikest. icon_confused.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:16:50 vasta tsitaadiga

Ice Age 4 (inglise keeles) oli päris hea isegi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:27:21 vasta tsitaadiga

link :: American Reunion

Täitsa normaalne film, igati nn vanade osade vääriline järg.
8/10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:50:03 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Kui stoori ikka piix on sis ei aita kõrgklassi CGI.

Kuldsed sõnad thumbs_up.gif

Muide seoses Taken 2 tulekuga vaatasin ka Taken ära mida ma varem näinud polnud. Tubli 8/10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 16:32:54 vasta tsitaadiga

Kas Taken 2-st on midagi head oodata, kui Taken meeldis (olgugi et naljakalt ebareaalne kohati)?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 21:35:38 vasta tsitaadiga

Wrath of the Titans
http://www.imdb.com/title/tt1646987/

Igati asjalik Action milles tiba ka mütoloogiat.
Vaadata kannatas kohe kindlasti.

7.5/10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 22:12:47 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Vaadatakse seda, mis meeldib. Erinevatele inimestele meeldivad erinevad asjad - kui palju vaadatakse "Viimset reliikviat"? "Siin me oleme"? "Mehed ei nuta"? Eestis vägagi palju. Samamoodi vaadatakse Ameerikas James Deani või Elvis Presley filme. See, et kinos või piraadilahe internetikaubamajas on teised asjad popid, näitab vastava kontingendi maitset.

Jep - hea film kõlbab vaadata ka aastakümnete pärast. Parimad jäävad püsima, rämps ununeb iseenesest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 22:14:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"Mehed ei nuta"

See paks mees jäi nüüd minu pärast metsa. icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 23:42:51 vasta tsitaadiga

Resident Evili esimene osa on ikka hea,
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 23:57:33 vasta tsitaadiga

gan3b, on... teisel pole ka viga, aga sealt edasi juba kehva.
Ei jõua uut filmi ära oodata. Ehk tuleb midagi asjaliku.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 00:18:23 vasta tsitaadiga

Treileri järgi tuleb ilgelt efekte. Kas mingit sisu ka sinna juurde pakutakse, saab näha septembris...
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 09:39:57 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
gan3b, on... teisel pole ka viga, aga sealt edasi juba kehva.
Ei jõua uut filmi ära oodata. Ehk tuleb midagi asjaliku.

Täna vaatan teise ära, ning homme kolmanda, kunagi ehk neljanda ka, kuigi seda sai just hiljuti tegelikult nähtud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 18:18:53 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 19:31:08 vasta tsitaadiga

American Reunion
faking 10 points icon_lol.gif thumbs_up.gif
pole ammu nii palju naerda saanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 21:37:19 vasta tsitaadiga

LOTR @ Kanal 2
järgmised pühapäevad järgmised osad
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 21:40:34 vasta tsitaadiga

Draax, nagunii lühendatud versioon. thumbs_down.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.