Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 16:51:08 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Mul ei ole sulle pilti aga xbow oli 1k dps, vähe dexi ja vit, 49 crit dämm+socket, bracersid olid 6 crit chance + muid statte, muu pudipadi ei mäleta, minu jaoks oli üllatus et nad üldse müüsid


selliste stastide xbow miski 30 milli vähemalt väärt

socket+crit dmg maksab palju.
kui sul see dps oli sinna 1100 poole siis saaksid juba 50 milli või nii.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 16:55:27 vasta tsitaadiga

Mul nüüd nådalapäevad stahsis 1.1k dps xbow socketiga, eitea mis hinda kruttida. Enne müüki peaks vist fl.star emeraldi sisse ostma/craftima, et crit dam modiga üles leiaks...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 16:56:34 vasta tsitaadiga

nojah ju siis sai vähe pange astutud, ma DH staffist ei jaga suurt midagi, ja ma veel tahtsin teda laiali lõhkuda icon_biggrin.gif hää et niigi läts
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 16:59:08 vasta tsitaadiga

ega jah socket+crit dmg maksab ulme hindasid icon_biggrin.gif
emerald oleks mõistlik sisse panna jah siis leiab searchiga paremini üles eriti kui on lisa crit % ( kui otsida näiteks +100% crit dmg)
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 18:39:13 vasta tsitaadiga

PT!

Tuletaks meelde, et tegemist ei ole ärifoorumiga ! Normaalsuse piires päringud asjade võimaliku väärtuse kohta on ok, kuid otsene äritsemine või reklaam ei ole siin foorumis kohased, rääkimata kulla müümisest-ostmisest !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.07.2012 19:51:55 vasta tsitaadiga

Crit hit ja dmg on killer icon_razz.gif Ehitasin eile Barbi ümber icon_smile.gif Kilbi pealt mõõga peale üle, Dmg tõusis base 40k'ni icon_smile.gif
Buffides 55k, aga tunnen et ilma kilbita pean näts rohkem, defensive olema kui buffin resse.
Ei julge veel üleni offensiviks minna, Skillid healivad mind piisavalt, niiet Act 3' kukub ilusti.
Aga peale kilbi vahetust on Crit Chance kõvasti kukkunud, pean seda nüüd taga ajama hakkama,
Crit dmg on juba piisav! Crit'in liki 125k.

Niiet, Barbid, unustage Tank ja proovige dps.. see on liiga lahe.



ning lisaks, kui tulevikus peaks tulema .. Low level Duels. siis mulle droppis arvatavasti realmi yks parimaid bow'sid icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 04.07.2012 20:16:26 vasta tsitaadiga

AH 800+ dps rohkem LoH rohkem vit rohkem level reduction bowsid tais



viimati muutis format666 04.07.2012 20:36:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 04.07.2012 20:21:12 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
AH 800+ dps rohkem LoH rohkem vit rohkem level reduction bowsid tais


pics or didnt happen

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 20:45:28 vasta tsitaadiga

Pole midagi erilist see vibu. Pole midagi väärt pm. Selliseid ja tunduvalt paremaid on küll ja küll. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 21:01:53 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Taavi© kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=A-YKekEpFvs&list=UU-9C9d1qDDzA2jdH53vSIuA&index=22&feature=plpp_video ai blääd icon_biggrin.gif

see on ju fake... tüübil on tähelepanu vajadus lihtsalt..



nõus sinuga icon_biggrin.gif Kutil on lihtsalt ennast vaja millegagi reklaamida ja tähelepanu tõmmata. Tema on ju see, kes võidab icon_biggrin.gif. Temale makstakse rohkem ja tema saab rohkem nänni.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 21:36:19 vasta tsitaadiga

Roffelkopter otsisin pool tunnikest omale ringi/amu, et crit % ajada 42-43% peale, WHEN SUDDENLY:


Viimane AH kanne icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.07.2012 22:11:41 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Pole midagi erilist see vibu. Pole midagi väärt pm. Selliseid ja tunduvalt paremaid on küll ja küll. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Sanava Gun, ma teises regioonis ja ei leidnud midagi säärast.
Ilma asjata rõõmustasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 23:15:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui palju selline asi väärt on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 23:20:41 vasta tsitaadiga

Mu maagi dps kasvab vaikselt, täitsa üllatav... Defensive spec puha, 42k HPd, 26K dps ja 2500 life regenerated per second + siis mingi protsent damagest veel muutub eludeks.. icon_biggrin.gif Saaks veel naca pappi siis ajaks selle 3000 peale!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 04.07.2012 23:53:36 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Mu maagi dps kasvab vaikselt, täitsa üllatav... Defensive spec puha, 42k HPd, 26K dps ja 2500 life regenerated per second + siis mingi protsent damagest veel muutub eludeks.. icon_biggrin.gif Saaks veel naca pappi siis ajaks selle 3000 peale!

Buildist pilte viitsid teha ?
Enda wizziga täitsa kinni, DPS build töötas ilusti hellini icon_biggrin.gif
Ilmselt hakkan resse stackima ja sebin LoH relva..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 00:16:56 vasta tsitaadiga

Tunnen ennast täiesti geeniusena praegu. Hakkasin paberile kirja panema, mida müün ja kui palju eest. icon_lol.gif Käsitsi logi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 00:24:59 vasta tsitaadiga

mehed, te olete haiged icon_idea.gif
huvitav kui paljud siinsed sõltlased kunagi WoWi mängijaid sõltlasteks kutsunud on? icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 00:35:37 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:
muff kirjutas:
Mu maagi dps kasvab vaikselt, täitsa üllatav... Defensive spec puha, 42k HPd, 26K dps ja 2500 life regenerated per second + siis mingi protsent damagest veel muutub eludeks.. icon_biggrin.gif Saaks veel naca pappi siis ajaks selle 3000 peale!

Buildist pilte viitsid teha ?
Enda wizziga täitsa kinni, DPS build töötas ilusti hellini icon_biggrin.gif
Ilmselt hakkan resse stackima ja sebin LoH relva..


http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#lZXRTS!aXf!bbabYZ

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 05.07.2012 00:38:37 vasta tsitaadiga

sellega act 1st kaugemale ka saad?
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 00:58:13 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
sellega act 1st kaugemale ka saad?


Mul single playeris ACT2 poole peal ( saab hakkama küll aga raha tuleb vaevalisemalt, isegi saab hakkama kui kiteda kahte eliidipakki korraga ), praegu lihtsalt farmin natuke raha act1s, teen butcheri rune multiplayeris, palju lõbusam kui üksinda...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 01:30:54 vasta tsitaadiga

Keegi võiks äkki eraldi teema teha, kust saaks hinnaabi küsida asjade kohta? icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 02:34:11 vasta tsitaadiga

Tulevikus lähevad siin teemas ostuabi ja ostu/müügi kuulutused kustutamisele.

Postitage ostuabi teemad siia teemasse.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 06:51:34 vasta tsitaadiga

Minu arvates lollus, aga noh eks hierarhiline surve on omaette asi.

Keegi melee wizzy proovinud on, buildid suht huvitavad, aga ikkagi eeldab ah õnne või raha.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 09:30:19 vasta tsitaadiga

critical mass wiz peaks ideaalis olema melee, päris op ka kui 40+ chansega critib
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 11:19:21 vasta tsitaadiga

palju siinsest raffast ka hc-s mängib? hell sai läbitud a infernos tundub asi väga kahtlane, kas infernos üldse keegi hc-s mängib või hc-s ei mängi keegi? vaatasin korra softcore ja hardcore public mänge, suhe oli suht masendav, 200 hc ja 2000 sc icon_lol.gif

veider oli ka see, et kui hellis sai diablo maha killitud siis hellis farmimine läks kuidagi lihtsamaks, crittis rohkem ja dam oli parem, kuigi gear jäi samaks...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 11:43:21 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka vastu puigelda kui peaboss on surnud... icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VinZe
HV kasutaja
VinZe

liitunud: 26.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 19:14:40 vasta tsitaadiga

Tere, olen ka nüüd Diablo 3 nädalake teind, hetkel tegelen Inferno Act 1, olen barbarian, kellelgi huvi võib lisada mind.

Vinze#2648
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 19:20:53 vasta tsitaadiga

Kui see pela on nii lihtne, siis kõik need Athened võiksid HC inferno diablo ära teha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 19:23:55 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Kui see pela on nii lihtne, siis kõik need Athened võiksid HC inferno diablo ära teha.

See postitus on nii rumal, et ma isegi ei oska kommenteerida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 19:30:40 vasta tsitaadiga

No siin on väidetud, et farmid 200k kokku ja siis lähed jooksed inferno diablost üle. Väite tõestuseks on toodud Athene videod.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 19:38:36 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
No siin on väidetud, et farmid 200k kokku ja siis lähed jooksed inferno diablost üle. Väite tõestuseks on toodud Athene videod.

1. Ma ei ütleks, et Inferno raskustasemega Diablo ära tapmine HCs just niiväga raske on, pigem ebatõenäoline, kuna sinust mittesõltuva faktori tõttu võid sa suvalisel hetkel surma saada.
2. Mitte Athene, vaid see on lihtsalt populaarne challenge teha 200k kullaga Act II ära Infernos. Sarnased challenged on ka Act I/III/IV kohta.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 20:02:39 vasta tsitaadiga

Psych0, ma pole ca 300 mängutunni jooksul kogenud ühtegi endast mittesõltuvat faktorit, mis HC chari võiks tappa. Et siis millest täpselt sa räägid? Athene on lihtsalt eputis, kellel on vaja kaamera ees edvistada.. meenutab ühte HV'last icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 20:05:03 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Psych0, ma pole ca 300 mängutunni jooksul kogenud ühtegi endast mittesõltuvat faktorit, mis HC chari võiks tappa. Et siis millest täpselt sa räägid? Athene on lihtsalt eputis, kellel on vaja kaamera ees edvistada.. meenutab ühte HV'last icon_razz.gif

Näiteks selline lag, mis 'paneb' kollid 30yardi kaugusele lööma. icon_biggrin.gif Üsna mitu surma niimoodi tulnud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 20:40:11 vasta tsitaadiga

eShelobik, lagspiked, nii mõnigi bugi mida ilmselt siiani leida võib, kui sa väga kaua omale top-of-the-line geari ei grindi, siis mingi perverssem elite kombinatsioon oneshotib (või tambib surnuks, whichever). kõik sõltub sust endast?
sa ikka hc-s helli jõudsid? icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 20:42:07 vasta tsitaadiga

diablo on kõige lebom ju, sinna jõudmine on teine asi.(noh oli)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 05.07.2012 21:04:03 vasta tsitaadiga

Ostsin amuleti 600LOH ja pmst tankisin isegi 2 packi eliite kuidagi ära cooldownidega. Tavaliselt pidi ühegagi kitema. Saaks nüüd mingi wepi ka normaalse oleks mäng poole lihtsam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 21:18:30 vasta tsitaadiga


Link


irw... icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 05.07.2012 22:09:58 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:

Link


irw... icon_lol.gif


Ma olen 90% kindel, et critical hit damage saab samasuguse nerfi nagu attack speed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 22:36:32 vasta tsitaadiga

Whirlwind + mingi pull on küll väga karm icon_biggrin.gif Päris äge crowd control...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 22:37:11 vasta tsitaadiga

Aga muidugi, kõik fun nerfitakse ära..
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.07.2012 22:54:33 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Aga muidugi, kõik fun nerfitakse ära..


mängjate enda põhjustatud nii mf nerf, attack speed nerf kui ka tulevane crit dam nerf. mõtelge ise kuidas. minu arvamus ainult.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 23:06:33 vasta tsitaadiga

vasques, mängijad raisk kasutavad?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 23:08:12 vasta tsitaadiga

Sittagi on.
Mängu eesmärk on piisavalt efektiivselt ja võimalikult ise vähe vaeva nähes parima tulemuse saavutamine.
Kui mängus on kõik need "võimalused" juba sees olemas, siis nende kasutamine ongi mängu mängimine.

Saaksin aru, kui nood vennad häkiksid vms, aga ei - nad kasutavad mängus olevaid vahendeid. Selle nimi ei ole isegi glitchimine, sest Blizzard ei ole võtnud seisukohta, et too teguviis oleks vale.
Kõik on täitsa õige ja legaalne, kuid eks jah - sellegipoolest saab nerfi, sest teised mängijad virisevad.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 23:15:42 vasta tsitaadiga

muidugi krippi 56% crit ja 605% crit damage on ka noh normaalne icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.07.2012 23:34:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
vasques, mängijad raisk kasutavad?


kasutamisel pole midagi halba, näiteks krippi video tegi ahs just crit dam asjad veel 25% kallimaks, reklaam. aga kui nüüd kõik ostavad endale crit dam siis võiks ju millegi muu ära buffida, kuna buffi niinaljalt ei tule, siis parem nerfime crit dammi ära? sounds like a plan, aga jah mis mina ka tean... kui oleks üks teatud item op siis ah ei tasuks ennast ära, siinjuures ongi hea neile kui üks gear täna 5 milli(380%mfgear näiteks) ja homme 500k.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 23:36:32 vasta tsitaadiga

samas see krippi spec on isegi minu saasta geariga päris ok 40% crit 300% crit damage 40k dps ja asjad kukuvad kui muda icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 05.07.2012 23:37:49 vasta tsitaadiga

No kui 1 spec domineerib 150% ,siis pole ime ka kui nerfi saab või tahate, et 99% barbidest on kõik tornado spammerid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.07.2012 23:40:27 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
No kui 1 spec domineerib 150% ,siis pole ime ka kui nerfi saab või tahate, et 99% barbidest on kõik tornado spammerid?


kahjuks max 5% saab selleks sest paari päevaga kui jutt levib et popp, siis kõik crit/crit dam/str/loh overpriced

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2012 23:52:27 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Aga muidugi, kõik fun nerfitakse ära..

Nii ta kahjuks kipub olema jah.

Teistest blizzardi mängudest meenub nt wow, kus mind controll helmet nerfiti ära, lumepallid nerfiti ära, gadgetzani katustel möllamine.

Age of conan, mittek üll blizzardi mäng, aga seal oli jubbe fun kasutada knockback lööke ja näiteks hobuse jalgadega keegi mäest alla lüüa, see võimalus võeti ka ära.
sten260 kirjutas:
No kui 1 spec domineerib 150% ,siis pole ime ka kui nerfi saab või tahate, et 99% barbidest on kõik tornado spammerid?

Kui mul mälu ei peta, siis igas määngus, kus on "spec" selgub varem või hiljem X punktide kombinatsioon, mis on teistest lihtsalt parem. See ju loomulik, et üks asi on teisest parem, X olukorras.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 00:17:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Kui mul mälu ei peta, siis igas määngus, kus on "spec" selgub varem või hiljem X punktide kombinatsioon, mis on teistest lihtsalt parem. See ju loomulik, et üks asi on teisest parem, X olukorras.


Loomulikult. Kuid nerfi saavad eelkõige need asjad, mille tõttu on üks või teine asi niivõrd imbalanced, et midagi muud ei tasugi teha.

Kui mingi buildiga on kõik 2x kergem sama geari raha eest, siis on ju vaja nerfida.

Nagu Attack speed. Kasutegur oli niivõrd suur, et teisi affixeid polnud eriti vajagi. Ajasid AS-i ja LoH kõrgeks ning läksid kõigest läbi nagu kuum nuga võist.

IMO oleks võinud muidugi sisse tuua näiteks Monsterid mille puhul Ükski life-steal ei tööta, vms. Aga ilmselgeks midagi oli vaja teha, et kõik mängijad täpselt 1 üehele samu itemeid ja builde ei kasutaks.

Sellist balanseerimist ei saagi enne teha, kui piisavalt palju feedbacki tuleb.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.