Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:01:40 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Telefonikaart (ei oska öelda kas mõttekas, isiklikult ei võta)

Selliseid asju enam ei eksisteeri, eestis ei ole enam ühtegi taksofoni juba aasta aega. Elion on kõik maha võtnud.


Arvasin, suhteliselt wtf olin kui seda lugesin aga igaks juhuks panin.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:03:02 vasta tsitaadiga

Lisaks veel seda, et kõik lisapudinad mis te kaasa võtate: käekellad, taskulambid, taskunoad, multitoolid jne peaksid olema MATID või kaitsevärvi. Helkivaid ja kirkaid asju ei taheta näha väga.


Meil NAK'is oli ühel ka käsiGPS seade kaasas... väga mõnus oli kasutada õppustel kus oli koordinaadid antud. Kahjuks osad ülemad aga andsid koordinaate kaardi pealt "silma järgi" ja siis võis paarisaja meetriga võssa sattuda teinekord.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.


viimati muutis Sold OUT 03.07.2012 16:04:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.07.2012 16:05:13 vasta tsitaadiga

Nii palju muretsete, alati saab ju lasta tuttaval tuua kui midagi on vaja või ise linnast osta kui satute linna.
Mida vähem kraami seda lihtsam ka puistamiste ajal koristada. Ainult pesu tasuks rohkem võtta, sest alati on hea panna selga puhas pesu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:06:41 vasta tsitaadiga

Mis asi on puistamine?

Siirupi jätaks vast koju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.07.2012 16:07:40 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mis asi on puistamine?

Siirupi jätaks vast koju. icon_lol.gif


See on see kui keegi ei tee oma voodit hästi ja kõigil kapid tagurpidi keeratakse. Meil tehti õppeajal seda suhteliselt tihti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:09:15 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Mis asi on puistamine?

Siirupi jätaks vast koju. icon_lol.gif


See on see kui keegi ei tee oma voodit hästi ja kõigil kapid tagurpidi keeratakse. Meil tehti õppeajal seda suhteliselt tihti.


2006 küll ei tehtud kordagi. Kui voodi oli porno, siis keerati voodid segamini... kapid olid lukus

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.


viimati muutis Sold OUT 03.07.2012 16:09:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:09:28 vasta tsitaadiga

Kui voodit korralikult ei tee, siis tuleb kõikidel voodid tagurpidi keerata.
Voodi halvasti tegemise korral kappide kallale minna on jaburdus.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.07.2012 16:12:45 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kui voodit korralikult ei tee, siis tuleb kõikidel voodid tagurpidi keerata.
Voodi halvasti tegemise korral kappide kallale minna on jaburdus.


Kapid pidid ka seest korras olema, ikka juhtus kedagi kellel ei olnud ja siis kõigil löödi segi.
Meil ei olnud mingeid lukke kappidel, aga ei varastatud ka midagi.

Õppeajal tehti ka põhjuseta, lihtsalt treeningute huvides ja ega keegi ei solvunud sellest.
See kõik käis asja juurde.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:14:46 vasta tsitaadiga

No ehk teistel ei tehtud. Sellepärast ei pea veel asju kaasavõtmata jätta
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:17:18 vasta tsitaadiga

Jõhvis sellist lollust ei tehtud thumbs_up.gif Isiklikud asjad olid isiklikud ja neid ei tohtinud keegi puutuda.
Kappide kontroll oli mõistagi - aga seda ainult visuaalselt.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:20:31 vasta tsitaadiga

Vaatan, et pole nimekirjades välja pakutud hügieenitarvete kotti. Selline viisaks kott kuluks ikka ära, saab vähemkasutatavad asjad sinna panna ja lihtsam kapis korda hoida. Metsa samuti mugav kaasa võtta.

Suures plaanis on asi selline, et võtke kaasa võimalikult vähe igasugu vidinaid ja kasutut kola. Enda elu lihtsam. Kui tunned, et millestki puudu, siis postisüsteem Eestis toimib, samuti saab vähemalt Tapal jätta paki pääslasse.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.07.2012 16:20:58 vasta tsitaadiga

ma käisin 96 aastal, siis oli anarhia icon_lol.gif enne mind olevat isegi lõhkepakette kasarmusse visatud, aga keegi oli saanud viga ja edasi seda enam ei tehtud.
ei tasu väga hinge võtta seda mis seal toimub õppeajal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:22:25 vasta tsitaadiga

Enam ei ole aasta 1996
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 03.07.2012 16:38:06 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Vaatan, et pole nimekirjades välja pakutud hügieenitarvete kotti.


Eelmine aasta oli hügieenikott varustus olemas, mis sulle KV poolt anti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:39:34 vasta tsitaadiga

synt3r kirjutas:
MaitK kirjutas:
Vaatan, et pole nimekirjades välja pakutud hügieenitarvete kotti.


Eelmine aasta oli hügieenikott varustus olemas, mis sulle KV poolt anti.


Vahva, meil oli hea, et pesukotigi sai...

Kas need vanaaegsed magamiskotid on nüüd igalpool uute vastu vahetatud?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:43:43 vasta tsitaadiga

Ei tea kas peab ka ID kaardi kaasa võtma või ei?
Äkki piisab ainult passist ja juhilubadest, endal ühed aktsiad ostetud ning jätaks ID kaardi inimese kätte kes saaks sellega tegeleda, kuna KV's ei ole hindade jälgimiseks nagunii aega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:47:02 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Ei tea kas peab ka ID kaardi kaasa võtma või ei?
Äkki piisab ainult passist ja juhilubadest, endal ühed aktsiad ostetud ning jätaks ID kaardi inimese kätte kes saaks sellega tegeleda, kuna KV's ei ole hindade jälgimiseks nagunii aega.

Arstlikust komisjonist saadud paberil on kirjas, et kaasa võtta kas ID kaart või pass.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 16:52:34 vasta tsitaadiga

Kui ei reisi euroopast välja, siis pole passi vaja omadagi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 17:02:46 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kui ei reisi euroopast välja, siis pole passi vaja omadagi

Mis siis, kui Eesti otsustab Venemaad okupeerida? Tanke meil ju pole, millega välismaale minna icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 17:29:33 vasta tsitaadiga

No siis tuleb vallutada, mitte okupeerida, muutub vallutatud ala koheselt Eesti Vabariigi territooriumiks ja seeläbi probleem lahendatud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 17:52:11 vasta tsitaadiga

Kapid keeratakse siis segamini kui sa jätad oma kapi lukustamata ja mingi seeru või keegi muu ülem juhtub seda märkama...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 17:53:21 vasta tsitaadiga

Ja voodid keeratakse ka siis sassi kui keegi on akna ning ukse korraga lahti unustanud... tornaado tekib ja tõmbab tekid keskpõrandale segamini... tõsilugu, ise nägin... ja tegin ka oma noortele icon_razz.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 18:04:17 vasta tsitaadiga

Kesse tuli? Miinipildujatuli!
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 11:31:14 vasta tsitaadiga

Milliseid käekelli ajateenistuses kasutanud olete? Kas mingi suvaline Hinnapommist käib küll või tasub osta mõni korralikum?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 11:34:06 vasta tsitaadiga

Ikka korralik kriimu ja niiskuskindel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 11:39:10 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ikka korralik kriimu ja niiskuskindel


Lisaks selline, mis võimalusel pole ülimalt läikiv - mõttetu on kroomitud või kullatud kattega. Põrutustele võiks ka vastu pidada natuke. Nagu varasem soovitus ka oli, siis valgustus oleks hea lisa. Öisel ajal saad vaadata väga lihtsalt, kui palju aega veel jäänud on näiteks ahjuvalve või patrulli lõpuni.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 11:50:49 vasta tsitaadiga

Mul selline: Stopperiga, valgustusega, 2 ajavööndi, veekindel http://telesputnik.ee/ee/CASIO-W-800HG-9AVES/160/166/1431

Venna käest sain, korra juba ajateenistuse läbinud, läheb teisele ringile. Hind ca 30 euri.

Hügieenitarvete koti soovitaks sellist:

Ise ei raatsinud sellist osta, hind 22.50 sai võetud hoopis selline:


Veekindel ja piisava suurusega et ära mahutada kõik vajalik ja natuke veel.
Hind Inglismaalt ca 15€ kopikatega.
Endal veel valmis võetud soe pesu, pesemisasjad, sokid, alukad, Gerber multi-tool, punase filtriga pealamp,mingid kreemid näo ja käte jaoks, villiplaastrid, tavalised plaastrid ja siis see sporidteip vms rullis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 12:28:08 vasta tsitaadiga

Lekkimiskindel termostass ja korralik punase filtriga pealamp (odavamad sobivad kah, põhiline et oleks punane filter, muidu võid lambi heaga koju jätta) olid minuarust must have icon_smile.gif

Termostass võiks olla lekkimiskindel, sest siis saab selle panna rakmetesse ja kohvi/kakaod/teed alati soojalt kaasas kanda
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 12:46:37 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Lekkimiskindel termostass ja korralik punase filtriga pealamp (odavamad sobivad kah, põhiline et oleks punane filter, muidu võid lambi heaga koju jätta) olid minuarust must have icon_smile.gif

Termostass võiks olla lekkimiskindel, sest siis saab selle panna rakmetesse ja kohvi/kakaod/teed alati soojalt kaasas kanda
Spoiler Spoiler Spoiler


Kumbki pole just odav, kuid vaadates kuidas need vastu peavad, siis tegelikult pikemas perspektiivis on mõlemad soovitused väga head. Petzl-i lambid hiilgavad päris hästi oma vastupidavusega.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 12:56:54 vasta tsitaadiga

Ostsin endale matkaspordist sellise:
Leiab kasutust kindlasti ka peale ajateenistust.
http://www.petzl.com/en/outdoor/headlamps/specialized/tactikka 33.-

Keegi mõnda normaalset käekella soovitada oskab ajateenistuseks, mis kõlbaks ka hilisemaks kasutamiseks(mitte ülikonna kõrvale, vaid metsa)?
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=25187 Siin üks soovitas hinna poolest Casiot. Kus Tallinnas Casiosid võiks leida?
Igasugu tilulilu pole oluline(kompass, õhurõhk, temperaatuur jms). Peaasi, et aega näitaks, nii pimedas kui valges, stopper ja ka võib-olla kuupäev?
Päris Suunoto 300 eurosid käekellasid ei viitsi-raatsi osta, kuigi ilmselt kvaliteeti oleks selles küll.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 04.07.2012 12:59:38 vasta tsitaadiga

Miks just punase filtriga pealamp? Miks tavaline ei kõlba?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:00:24 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Miks just punase filtriga pealamp? Miks tavaline ei kõlba?


Vaenlane ei tohi metsas sind näha icon_wink.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:06:47 vasta tsitaadiga

MaitK njaa... mul pidasid mõlemad asjad terve ajateenistuse vastu thumbs_up.gif
Q. sest valget valgust näeb kaugemale kui punast valgust icon_wink.gif

btw - näiteks see petzl pealamp mis mul kaasas oli, tegi küll metsaaluse "valgeks" ehk siis punaseks icon_lol.gif täis võimsusel ja uute patakatega oli ikka jõhker prose icon_smile.gif


edit: kui keegi veel ei tea millise lambi saab kaitseväe poolt, siis siin on väike vihje icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Creat_1 04.07.2012 13:11:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:10:05 vasta tsitaadiga

webromps kirjutas:

Keegi mõnda normaalset käekella soovitada oskab ajateenistuseks, mis kõlbaks ka hilisemaks kasutamiseks(mitte ülikonna kõrvale, vaid metsa)?
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=25187 Siin üks soovitas hinna poolest Casiot. Kus Tallinnas Casiosid võiks leida?
Igasugu tilulilu pole oluline(kompass, õhurõhk, temperaatuur jms). Peaasi, et aega näitaks, nii pimedas kui valges, stopper ja ka võib-olla kuupäev?
Päris Suunoto 300 eurosid käekellasid ei viitsi-raatsi osta, kuigi ilmselt kvaliteeti oleks selles küll.


Palju sa raha oled nõus välja käima? Kas tegeled näiteks jooksmisega? Kui jah ning pulsikella pole ning raha natuke on, siis näiteks: http://epood.kaijala.ee/esilehe-tooted/polar-jooksmine-rs300x.html

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:17:29 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
webromps kirjutas:

Keegi mõnda normaalset käekella soovitada oskab ajateenistuseks, mis kõlbaks ka hilisemaks kasutamiseks(mitte ülikonna kõrvale, vaid metsa)?
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=25187 Siin üks soovitas hinna poolest Casiot. Kus Tallinnas Casiosid võiks leida?
Igasugu tilulilu pole oluline(kompass, õhurõhk, temperaatuur jms). Peaasi, et aega näitaks, nii pimedas kui valges, stopper ja ka võib-olla kuupäev?
Päris Suunoto 300 eurosid käekellasid ei viitsi-raatsi osta, kuigi ilmselt kvaliteeti oleks selles küll.


Palju sa raha oled nõus välja käima? Kas tegeled näiteks jooksmisega? Kui jah ning pulsikella pole ning raha natuke on, siis näiteks: http://epood.kaijala.ee/esilehe-tooted/polar-jooksmine-rs300x.html


No tegelikult olen läbi Kaitseliidu militaarvaldkonnaga natukene seotud ning seega leiaks ka teistel üritustel kell kasutust. Alguses mõtlesin Suunot XLanderi peale, et vähe viisakam kell ja sobib ka niisama kanda. Kui samas liiga palju tilulilu ja mõttetult kallis. Pulsikellal ei näe väga mõtet enam, kuna telefonil ant+ tugi ja sai ostetud garmini pulsivöö. Seega telefon hoolitseb pulsi ja gps eest.

Aga no ütleme, et kui ikka asjalik on, siis kuni 200.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:24:32 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Lekkimiskindel termostass ja korralik punase filtriga pealamp (odavamad sobivad kah, põhiline et oleks punane filter, muidu võid lambi heaga koju jätta) olid minuarust must have icon_smile.gif

Termostass võiks olla lekkimiskindel, sest siis saab selle panna rakmetesse ja kohvi/kakaod/teed alati soojalt kaasas kanda
Spoiler Spoiler Spoiler
+1 mõlemale soovitusele.

Ise sai ka investeeritud Petzl'i lampi (natuke teine mudel küll, aga filtritega siiski, konkreetset mudelit enam vist tootmises ei ole) ja Primus'e termoskruusi (parim termoskruus, mida ma eales olen näinud - lekkekindel ja lihtsalt uskumatu soojapidavusega, miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada). Mõlemad olid teenistuse ajal väga abiks ja on hiljem ka tsiviilis ära kulunud, kui kuhugi vähegi tsivilisatsioonist eemale minek on. Kohvikruus käib ka igapäevaselt tööle kohvi kaasa võtmiseks väga hästi. icon_smile.gif

Aga jah .. loomulikult pole kumbki odav variant.

Käekella lasin vanematel endale noorteajal järgi saata, ei tea, palju ta maksis, aga kriteeriumiteks esitasin just need samad, mida siingi soovitatud - digitaalne, taustavalgustusega, äratusfunktsiooni ja stopperiga. Oli vist ka mingi Casio .. seda pole väga palju pärast teenistust enam kasutanud, kuna ei sobi igapäevase riietuse juurde.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:32:44 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
, miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada).


alguses arvasin sama, kuid hiljem kaadrist üks tuttav näitas, et see ülesse alla liikuv ümargune latakas käib küljest ära icon_wink.gif tuleb piisavalt kõvasti ja ettevaatlikult tõmmata icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:32:53 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:


edit: kui keegi veel ei tea millise lambi saab kaitseväe poolt, siis siin on väike vihje icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui üldse patareisid antakse. icon_lol.gif Üldjuhul ei anta.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:34:31 vasta tsitaadiga

isegi kui patareid saad, siis lüliti klemmid on kas kõverad, piixus, oksüdeerunud või onpirn läbi ja peegel ka enam ei ole esimeses nooruses... aga no eks II MS aegne tehnika ei peagi tänapäevasega konkureerima icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 14:12:07 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Fukiku kirjutas:
, miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada).


alguses arvasin sama, kuid hiljem kaadrist üks tuttav näitas, et see ülesse alla liikuv ümargune latakas käib küljest ära icon_wink.gif tuleb piisavalt kõvasti ja ettevaatlikult tõmmata icon_smile.gif
ot:
Milline osa täpsemalt? Kas ainult liikuv osa? Ma ühe korra natuke jõudu rakendades poolitasin selle korgi ka ära nii, et võtsin keermega osa pealmise osa küljest lahti ja puhastasin seest ära. Pärast oli ilge keberniit, et kokku saada seda. Lisaks tekkis probleem, et see kinnitus ei ole enam nii tugev ja ühel hommikul rabistades keerasin korki natuke jõulisemalt peale ja ta pooldus täiesti ootamatult uuesti. Tulemuseks oli kinnine kruus, millel keermega osa kõvasti kruusi küljes kinni ja pealmine osa, mis sellest eraldi. Keermega osa oli kruusi ülemise äärega peaaegu ühes tasapinnas ja polnud suurt kuskil kinni haarata enam, et teda välja keerata. Tükk vägistamist oli sellega ja nüüd väga ei riski lammutada enam kruusi pärast seda.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 14:16:40 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
isegi kui patareid saad, siis lüliti klemmid on kas kõverad, <b>piixus</b>, oksüdeerunud või onpirn läbi ja peegel ka enam ei ole esimeses nooruses... aga no eks II MS aegne tehnika ei peagi tänapäevasega konkureerima icon_lol.gif


Plus pidevalt rakmetesse pakituna tõmbas lambi käima, jooksid mööda metsa ringi, perse helendamas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 14:48:45 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
ot:
Milline osa täpsemalt? Kas ainult liikuv osa? Ma ühe korra natuke jõudu rakendades poolitasin selle korgi ka ära nii, et võtsin keermega osa pealmise osa küljest lahti ja puhastasin seest ära. Pärast oli ilge keberniit, et kokku saada seda. Lisaks tekkis probleem, et see kinnitus ei ole enam nii tugev ja ühel hommikul rabistades keerasin korki natuke jõulisemalt peale ja ta pooldus täiesti ootamatult uuesti. Tulemuseks oli kinnine kruus, millel keermega osa kõvasti kruusi küljes kinni ja pealmine osa, mis sellest eraldi. Keermega osa oli kruusi ülemise äärega peaaegu ühes tasapinnas ja polnud suurt kuskil kinni haarata enam, et teda välja keerata. Tükk vägistamist oli sellega ja nüüd väga ei riski lammutada enam kruusi pärast seda.


vajutad nupu alla (hoiad all) ja tõmbad ettevaatlikult selle lataka ära


muidu ühel kaasvõitlejal juhtus samamoodi, kukkus unimogi katuse pealt vastu kivi ja kork läks kaheks tükiks. Hiljem hakkas läbi ajama jne... kuid peale seda liimis spets plastiku liimiga kinni ja kõik korras thumbs_up.gif Liimi nimi oli Technicqll Solvent adhesive for hard plastic. Müügil näiteks rimi autoosakonnas icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 15:29:27 vasta tsitaadiga

Ise läksin kellavalikul "täispanga" peale ja ostsin Luminox 1820 seeria kella. Minu jaoks täpselt selline kompromisskell, mis vajadusel läheb läbi tule ja vee, aga samas sobib ka pidulikemal üritustel ülikonna kõrvale. Kuni 25 aastat kestev pidev "taustavalgustus" on ka muidugi äge pluss.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 17:34:35 vasta tsitaadiga

Eriti fun on siis, kui selgub et praktiliselt terve rühma peale on ainult sinul endal kell.
"Kuule palju kell on?"
20 sekundi pärast
"Kuule mis kell on?"
...lõputu tsükkel
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 20:34:09 vasta tsitaadiga

sidepatis saate need petzli pealambid nagunii. pole mõtet ise osta.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 20:38:29 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
sidepatis saate need petzli pealambid nagunii. pole mõtet ise osta.


ei saa icon_smile.gif ise just tulin sealt ja kõik said selle odava rootsi jama. Ainult kaadril on need petzl lambid icon_wink.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 20:39:56 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
heikis kirjutas:
sidepatis saate need petzli pealambid nagunii. pole mõtet ise osta.


ei saa icon_smile.gif ise just tulin sealt ja kõik said selle odava rootsi jama. Ainult kaadril on need petzl lambid icon_wink.gif


väga huvitav. 2010/2011 said kõik sidepatis. osad need vanemad, enamik uuemad petzlid (vajutatava nupuga). seda rootsi seebikarpi ma isegi ei näinud oma teenistuse jooksul
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 21:11:46 vasta tsitaadiga

soovitan osta ajateenistuseks nii odava pealambi kui võimalik (sportsdirectist oli vist u. 10 naela punase valgusega) ja samuti ka nii odava käekella kui võimalik (valgustatava displayga).

põhjus: kui ära kaovad, ei ole kahju. kui tahad, võid osta ka ühe tagavaraks ja ikka pole kahju. matkaspordi hinnad on täielik ulme.

mis punasesse valgusesse puutub, siis punast vaslgust kasutades harjuvad sinu enda silmad pärast pimedaga kiiremini, kui valget valgust kasutades, see peaks olema tegelik põhjus, miks punast valgust kasutatakse.

see, mida siin väidetakse, et punast valgust on halvemini näha, see on vast ainult veerand tõde. kui punast valgust halvasti näha oleks, siis ei oleks igasugused ohutuled jmt. punast värvi ju. punast on halvemini näha lihtsalt sellepärast, et punane filter on ees või on punase valgustugevus lihtsalt valgest valgusest nõrgem ja loogiline ju, et siis on seda halvemini näha ka.

mis termoskruusi puurub, siis minu poolest võite sellise bs ära unustada. metsa ei minda mõnulema ja asjatuid ruumi võtvaid asju minu hinnangul seljakotti pole vaja. metsa võtta kaasa ainult see varustus, mida kästakse ja isiklikest asjadest, mis on absoluutselt hädavajalik. mingi termoskruus seda nüüd küll pole
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 21:33:49 vasta tsitaadiga

Tuleb vist mingi suvaline valge valgusega led lamp osta ning punase kilega üle kleepida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 21:46:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

põhjus: kui ära kaovad, ei ole kahju. kui tahad, võid osta ka ühe tagavaraks ja ikka pole kahju. matkaspordi hinnad on täielik ulme.

Mispärast see ära kaduma peaks ? Sõjaväes Mr Beani moodi jõulukalkunit ei tehta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.