|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
03.07.2012 16:01:40
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
Telefonikaart (ei oska öelda kas mõttekas, isiklikult ei võta)
|
Selliseid asju enam ei eksisteeri, eestis ei ole enam ühtegi taksofoni juba aasta aega. Elion on kõik maha võtnud. |
Arvasin, suhteliselt wtf olin kui seda lugesin aga igaks juhuks panin.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.07.2012 16:03:02
|
|
|
Lisaks veel seda, et kõik lisapudinad mis te kaasa võtate: käekellad, taskulambid, taskunoad, multitoolid jne peaksid olema MATID või kaitsevärvi. Helkivaid ja kirkaid asju ei taheta näha väga.
Meil NAK'is oli ühel ka käsiGPS seade kaasas... väga mõnus oli kasutada õppustel kus oli koordinaadid antud. Kahjuks osad ülemad aga andsid koordinaate kaardi pealt "silma järgi" ja siis võis paarisaja meetriga võssa sattuda teinekord.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
viimati muutis Sold OUT 03.07.2012 16:04:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.07.2012 16:05:13
|
|
|
Nii palju muretsete, alati saab ju lasta tuttaval tuua kui midagi on vaja või ise linnast osta kui satute linna.
Mida vähem kraami seda lihtsam ka puistamiste ajal koristada. Ainult pesu tasuks rohkem võtta, sest alati on hea panna selga puhas pesu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2012 16:06:41
|
|
|
Mis asi on puistamine?
Siirupi jätaks vast koju.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.07.2012 16:07:40
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Mis asi on puistamine?
Siirupi jätaks vast koju.  |
See on see kui keegi ei tee oma voodit hästi ja kõigil kapid tagurpidi keeratakse. Meil tehti õppeajal seda suhteliselt tihti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.07.2012 16:09:15
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
Mis asi on puistamine?
Siirupi jätaks vast koju.  |
See on see kui keegi ei tee oma voodit hästi ja kõigil kapid tagurpidi keeratakse. Meil tehti õppeajal seda suhteliselt tihti. |
2006 küll ei tehtud kordagi. Kui voodi oli porno, siis keerati voodid segamini... kapid olid lukus
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
viimati muutis Sold OUT 03.07.2012 16:09:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2012 16:09:28
|
|
|
Kui voodit korralikult ei tee, siis tuleb kõikidel voodid tagurpidi keerata.
Voodi halvasti tegemise korral kappide kallale minna on jaburdus.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.07.2012 16:12:45
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Kui voodit korralikult ei tee, siis tuleb kõikidel voodid tagurpidi keerata.
Voodi halvasti tegemise korral kappide kallale minna on jaburdus. |
Kapid pidid ka seest korras olema, ikka juhtus kedagi kellel ei olnud ja siis kõigil löödi segi.
Meil ei olnud mingeid lukke kappidel, aga ei varastatud ka midagi.
Õppeajal tehti ka põhjuseta, lihtsalt treeningute huvides ja ega keegi ei solvunud sellest.
See kõik käis asja juurde.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2012 16:14:46
|
|
|
| No ehk teistel ei tehtud. Sellepärast ei pea veel asju kaasavõtmata jätta
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.07.2012 16:17:18
|
|
|
Jõhvis sellist lollust ei tehtud Isiklikud asjad olid isiklikud ja neid ei tohtinud keegi puutuda.
Kappide kontroll oli mõistagi - aga seda ainult visuaalselt.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
03.07.2012 16:20:31
|
|
|
Vaatan, et pole nimekirjades välja pakutud hügieenitarvete kotti. Selline viisaks kott kuluks ikka ära, saab vähemkasutatavad asjad sinna panna ja lihtsam kapis korda hoida. Metsa samuti mugav kaasa võtta.
Suures plaanis on asi selline, et võtke kaasa võimalikult vähe igasugu vidinaid ja kasutut kola. Enda elu lihtsam. Kui tunned, et millestki puudu, siis postisüsteem Eestis toimib, samuti saab vähemalt Tapal jätta paki pääslasse.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.07.2012 16:20:58
|
|
|
ma käisin 96 aastal, siis oli anarhia enne mind olevat isegi lõhkepakette kasarmusse visatud, aga keegi oli saanud viga ja edasi seda enam ei tehtud.
ei tasu väga hinge võtta seda mis seal toimub õppeajal.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2012 16:22:25
|
|
|
| Enam ei ole aasta 1996
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
synt3r
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2007
|
03.07.2012 16:38:06
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Vaatan, et pole nimekirjades välja pakutud hügieenitarvete kotti. |
Eelmine aasta oli hügieenikott varustus olemas, mis sulle KV poolt anti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
03.07.2012 16:39:34
|
|
|
| synt3r kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Vaatan, et pole nimekirjades välja pakutud hügieenitarvete kotti. |
Eelmine aasta oli hügieenikott varustus olemas, mis sulle KV poolt anti. |
Vahva, meil oli hea, et pesukotigi sai...
Kas need vanaaegsed magamiskotid on nüüd igalpool uute vastu vahetatud?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
03.07.2012 16:43:43
|
|
|
Ei tea kas peab ka ID kaardi kaasa võtma või ei?
Äkki piisab ainult passist ja juhilubadest, endal ühed aktsiad ostetud ning jätaks ID kaardi inimese kätte kes saaks sellega tegeleda, kuna KV's ei ole hindade jälgimiseks nagunii aega.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
03.07.2012 16:47:02
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Ei tea kas peab ka ID kaardi kaasa võtma või ei?
Äkki piisab ainult passist ja juhilubadest, endal ühed aktsiad ostetud ning jätaks ID kaardi inimese kätte kes saaks sellega tegeleda, kuna KV's ei ole hindade jälgimiseks nagunii aega. |
Arstlikust komisjonist saadud paberil on kirjas, et kaasa võtta kas ID kaart või pass.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2012 16:52:34
|
|
|
| Kui ei reisi euroopast välja, siis pole passi vaja omadagi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.07.2012 17:29:33
|
|
|
| No siis tuleb vallutada, mitte okupeerida, muutub vallutatud ala koheselt Eesti Vabariigi territooriumiks ja seeläbi probleem lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.07.2012 17:52:11
|
|
|
| Kapid keeratakse siis segamini kui sa jätad oma kapi lukustamata ja mingi seeru või keegi muu ülem juhtub seda märkama...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.07.2012 17:53:21
|
|
|
Ja voodid keeratakse ka siis sassi kui keegi on akna ning ukse korraga lahti unustanud... tornaado tekib ja tõmbab tekid keskpõrandale segamini... tõsilugu, ise nägin... ja tegin ka oma noortele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2012 18:04:17
|
|
|
| Kesse tuli? Miinipildujatuli!
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
04.07.2012 11:31:14
|
|
|
| Milliseid käekelli ajateenistuses kasutanud olete? Kas mingi suvaline Hinnapommist käib küll või tasub osta mõni korralikum?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.07.2012 11:34:06
|
|
|
Ikka korralik kriimu ja niiskuskindel
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
04.07.2012 11:39:10
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Ikka korralik kriimu ja niiskuskindel |
Lisaks selline, mis võimalusel pole ülimalt läikiv - mõttetu on kroomitud või kullatud kattega. Põrutustele võiks ka vastu pidada natuke. Nagu varasem soovitus ka oli, siis valgustus oleks hea lisa. Öisel ajal saad vaadata väga lihtsalt, kui palju aega veel jäänud on näiteks ahjuvalve või patrulli lõpuni.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
04.07.2012 11:50:49
|
|
|
Mul selline: Stopperiga, valgustusega, 2 ajavööndi, veekindel http://telesputnik.ee/ee/CASIO-W-800HG-9AVES/160/166/1431
Venna käest sain, korra juba ajateenistuse läbinud, läheb teisele ringile. Hind ca 30 euri.
Hügieenitarvete koti soovitaks sellist:
Ise ei raatsinud sellist osta, hind 22.50 sai võetud hoopis selline:
Veekindel ja piisava suurusega et ära mahutada kõik vajalik ja natuke veel.
Hind Inglismaalt ca 15€ kopikatega.
Endal veel valmis võetud soe pesu, pesemisasjad, sokid, alukad, Gerber multi-tool, punase filtriga pealamp,mingid kreemid näo ja käte jaoks, villiplaastrid, tavalised plaastrid ja siis see sporidteip vms rullis.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
04.07.2012 12:28:08
|
|
|
Lekkimiskindel termostass ja korralik punase filtriga pealamp (odavamad sobivad kah, põhiline et oleks punane filter, muidu võid lambi heaga koju jätta) olid minuarust must have
Termostass võiks olla lekkimiskindel, sest siis saab selle panna rakmetesse ja kohvi/kakaod/teed alati soojalt kaasas kanda
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
04.07.2012 12:46:37
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
Lekkimiskindel termostass ja korralik punase filtriga pealamp (odavamad sobivad kah, põhiline et oleks punane filter, muidu võid lambi heaga koju jätta) olid minuarust must have
Termostass võiks olla lekkimiskindel, sest siis saab selle panna rakmetesse ja kohvi/kakaod/teed alati soojalt kaasas kanda
Spoiler 
|
Kumbki pole just odav, kuid vaadates kuidas need vastu peavad, siis tegelikult pikemas perspektiivis on mõlemad soovitused väga head. Petzl-i lambid hiilgavad päris hästi oma vastupidavusega.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
04.07.2012 12:56:54
|
|
|
Ostsin endale matkaspordist sellise:
Leiab kasutust kindlasti ka peale ajateenistust.
http://www.petzl.com/en/outdoor/headlamps/specialized/tactikka 33.-
Keegi mõnda normaalset käekella soovitada oskab ajateenistuseks, mis kõlbaks ka hilisemaks kasutamiseks(mitte ülikonna kõrvale, vaid metsa)?
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=25187 Siin üks soovitas hinna poolest Casiot. Kus Tallinnas Casiosid võiks leida?
Igasugu tilulilu pole oluline(kompass, õhurõhk, temperaatuur jms). Peaasi, et aega näitaks, nii pimedas kui valges, stopper ja ka võib-olla kuupäev?
Päris Suunoto 300 eurosid käekellasid ei viitsi-raatsi osta, kuigi ilmselt kvaliteeti oleks selles küll.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
04.07.2012 12:59:38
|
|
|
| Miks just punase filtriga pealamp? Miks tavaline ei kõlba?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
04.07.2012 13:10:05
|
|
|
| webromps kirjutas: |
Keegi mõnda normaalset käekella soovitada oskab ajateenistuseks, mis kõlbaks ka hilisemaks kasutamiseks(mitte ülikonna kõrvale, vaid metsa)?
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=25187 Siin üks soovitas hinna poolest Casiot. Kus Tallinnas Casiosid võiks leida?
Igasugu tilulilu pole oluline(kompass, õhurõhk, temperaatuur jms). Peaasi, et aega näitaks, nii pimedas kui valges, stopper ja ka võib-olla kuupäev?
Päris Suunoto 300 eurosid käekellasid ei viitsi-raatsi osta, kuigi ilmselt kvaliteeti oleks selles küll. |
Palju sa raha oled nõus välja käima? Kas tegeled näiteks jooksmisega? Kui jah ning pulsikella pole ning raha natuke on, siis näiteks: http://epood.kaijala.ee/esilehe-tooted/polar-jooksmine-rs300x.html
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
04.07.2012 13:17:29
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| webromps kirjutas: |
Keegi mõnda normaalset käekella soovitada oskab ajateenistuseks, mis kõlbaks ka hilisemaks kasutamiseks(mitte ülikonna kõrvale, vaid metsa)?
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=25187 Siin üks soovitas hinna poolest Casiot. Kus Tallinnas Casiosid võiks leida?
Igasugu tilulilu pole oluline(kompass, õhurõhk, temperaatuur jms). Peaasi, et aega näitaks, nii pimedas kui valges, stopper ja ka võib-olla kuupäev?
Päris Suunoto 300 eurosid käekellasid ei viitsi-raatsi osta, kuigi ilmselt kvaliteeti oleks selles küll. |
Palju sa raha oled nõus välja käima? Kas tegeled näiteks jooksmisega? Kui jah ning pulsikella pole ning raha natuke on, siis näiteks: http://epood.kaijala.ee/esilehe-tooted/polar-jooksmine-rs300x.html |
No tegelikult olen läbi Kaitseliidu militaarvaldkonnaga natukene seotud ning seega leiaks ka teistel üritustel kell kasutust. Alguses mõtlesin Suunot XLanderi peale, et vähe viisakam kell ja sobib ka niisama kanda. Kui samas liiga palju tilulilu ja mõttetult kallis. Pulsikellal ei näe väga mõtet enam, kuna telefonil ant+ tugi ja sai ostetud garmini pulsivöö. Seega telefon hoolitseb pulsi ja gps eest.
Aga no ütleme, et kui ikka asjalik on, siis kuni 200.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
04.07.2012 13:24:32
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
Lekkimiskindel termostass ja korralik punase filtriga pealamp (odavamad sobivad kah, põhiline et oleks punane filter, muidu võid lambi heaga koju jätta) olid minuarust must have
Termostass võiks olla lekkimiskindel, sest siis saab selle panna rakmetesse ja kohvi/kakaod/teed alati soojalt kaasas kanda
Spoiler 
|
+1 mõlemale soovitusele.
Ise sai ka investeeritud Petzl'i lampi (natuke teine mudel küll, aga filtritega siiski, konkreetset mudelit enam vist tootmises ei ole) ja Primus'e termoskruusi (parim termoskruus, mida ma eales olen näinud - lekkekindel ja lihtsalt uskumatu soojapidavusega, miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada). Mõlemad olid teenistuse ajal väga abiks ja on hiljem ka tsiviilis ära kulunud, kui kuhugi vähegi tsivilisatsioonist eemale minek on. Kohvikruus käib ka igapäevaselt tööle kohvi kaasa võtmiseks väga hästi.
Aga jah .. loomulikult pole kumbki odav variant.
Käekella lasin vanematel endale noorteajal järgi saata, ei tea, palju ta maksis, aga kriteeriumiteks esitasin just need samad, mida siingi soovitatud - digitaalne, taustavalgustusega, äratusfunktsiooni ja stopperiga. Oli vist ka mingi Casio .. seda pole väga palju pärast teenistust enam kasutanud, kuna ei sobi igapäevase riietuse juurde.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
04.07.2012 13:32:44
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| , miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada). |
alguses arvasin sama, kuid hiljem kaadrist üks tuttav näitas, et see ülesse alla liikuv ümargune latakas käib küljest ära tuleb piisavalt kõvasti ja ettevaatlikult tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
04.07.2012 13:32:53
|
|
|
Kui üldse patareisid antakse. Üldjuhul ei anta.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.07.2012 13:34:31
|
|
|
isegi kui patareid saad, siis lüliti klemmid on kas kõverad, piixus, oksüdeerunud või onpirn läbi ja peegel ka enam ei ole esimeses nooruses... aga no eks II MS aegne tehnika ei peagi tänapäevasega konkureerima
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
04.07.2012 14:12:07
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| , miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada). |
alguses arvasin sama, kuid hiljem kaadrist üks tuttav näitas, et see ülesse alla liikuv ümargune latakas käib küljest ära tuleb piisavalt kõvasti ja ettevaatlikult tõmmata  |
| ot: |
| Milline osa täpsemalt? Kas ainult liikuv osa? Ma ühe korra natuke jõudu rakendades poolitasin selle korgi ka ära nii, et võtsin keermega osa pealmise osa küljest lahti ja puhastasin seest ära. Pärast oli ilge keberniit, et kokku saada seda. Lisaks tekkis probleem, et see kinnitus ei ole enam nii tugev ja ühel hommikul rabistades keerasin korki natuke jõulisemalt peale ja ta pooldus täiesti ootamatult uuesti. Tulemuseks oli kinnine kruus, millel keermega osa kõvasti kruusi küljes kinni ja pealmine osa, mis sellest eraldi. Keermega osa oli kruusi ülemise äärega peaaegu ühes tasapinnas ja polnud suurt kuskil kinni haarata enam, et teda välja keerata. Tükk vägistamist oli sellega ja nüüd väga ei riski lammutada enam kruusi pärast seda. |
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
04.07.2012 14:16:40
|
|
|
| carlking kirjutas: |
isegi kui patareid saad, siis lüliti klemmid on kas kõverad, <b>piixus</b>, oksüdeerunud või onpirn läbi ja peegel ka enam ei ole esimeses nooruses... aga no eks II MS aegne tehnika ei peagi tänapäevasega konkureerima  |
Plus pidevalt rakmetesse pakituna tõmbas lambi käima, jooksid mööda metsa ringi, perse helendamas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
04.07.2012 14:48:45
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
Spoiler 
| Creat_1 kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| , miinuseks see, et seda korki mina ei ole suutnud seestpoolt eriti edukalt puhastada). |
alguses arvasin sama, kuid hiljem kaadrist üks tuttav näitas, et see ülesse alla liikuv ümargune latakas käib küljest ära tuleb piisavalt kõvasti ja ettevaatlikult tõmmata  |
| ot: |
| Milline osa täpsemalt? Kas ainult liikuv osa? Ma ühe korra natuke jõudu rakendades poolitasin selle korgi ka ära nii, et võtsin keermega osa pealmise osa küljest lahti ja puhastasin seest ära. Pärast oli ilge keberniit, et kokku saada seda. Lisaks tekkis probleem, et see kinnitus ei ole enam nii tugev ja ühel hommikul rabistades keerasin korki natuke jõulisemalt peale ja ta pooldus täiesti ootamatult uuesti. Tulemuseks oli kinnine kruus, millel keermega osa kõvasti kruusi küljes kinni ja pealmine osa, mis sellest eraldi. Keermega osa oli kruusi ülemise äärega peaaegu ühes tasapinnas ja polnud suurt kuskil kinni haarata enam, et teda välja keerata. Tükk vägistamist oli sellega ja nüüd väga ei riski lammutada enam kruusi pärast seda. |
|
vajutad nupu alla (hoiad all) ja tõmbad ettevaatlikult selle lataka ära
muidu ühel kaasvõitlejal juhtus samamoodi, kukkus unimogi katuse pealt vastu kivi ja kork läks kaheks tükiks. Hiljem hakkas läbi ajama jne... kuid peale seda liimis spets plastiku liimiga kinni ja kõik korras Liimi nimi oli Technicqll Solvent adhesive for hard plastic. Müügil näiteks rimi autoosakonnas
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
04.07.2012 15:29:27
|
|
|
| Ise läksin kellavalikul "täispanga" peale ja ostsin Luminox 1820 seeria kella. Minu jaoks täpselt selline kompromisskell, mis vajadusel läheb läbi tule ja vee, aga samas sobib ka pidulikemal üritustel ülikonna kõrvale. Kuni 25 aastat kestev pidev "taustavalgustus" on ka muidugi äge pluss.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
04.07.2012 17:34:35
|
|
|
Eriti fun on siis, kui selgub et praktiliselt terve rühma peale on ainult sinul endal kell.
"Kuule palju kell on?"
20 sekundi pärast
"Kuule mis kell on?"
...lõputu tsükkel
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.07.2012 20:34:09
|
|
|
| sidepatis saate need petzli pealambid nagunii. pole mõtet ise osta.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
04.07.2012 20:38:29
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| sidepatis saate need petzli pealambid nagunii. pole mõtet ise osta. |
ei saa ise just tulin sealt ja kõik said selle odava rootsi jama. Ainult kaadril on need petzl lambid
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.07.2012 20:39:56
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| sidepatis saate need petzli pealambid nagunii. pole mõtet ise osta. |
ei saa ise just tulin sealt ja kõik said selle odava rootsi jama. Ainult kaadril on need petzl lambid  |
väga huvitav. 2010/2011 said kõik sidepatis. osad need vanemad, enamik uuemad petzlid (vajutatava nupuga). seda rootsi seebikarpi ma isegi ei näinud oma teenistuse jooksul
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
04.07.2012 21:11:46
|
|
|
soovitan osta ajateenistuseks nii odava pealambi kui võimalik (sportsdirectist oli vist u. 10 naela punase valgusega) ja samuti ka nii odava käekella kui võimalik (valgustatava displayga).
põhjus: kui ära kaovad, ei ole kahju. kui tahad, võid osta ka ühe tagavaraks ja ikka pole kahju. matkaspordi hinnad on täielik ulme.
mis punasesse valgusesse puutub, siis punast vaslgust kasutades harjuvad sinu enda silmad pärast pimedaga kiiremini, kui valget valgust kasutades, see peaks olema tegelik põhjus, miks punast valgust kasutatakse.
see, mida siin väidetakse, et punast valgust on halvemini näha, see on vast ainult veerand tõde. kui punast valgust halvasti näha oleks, siis ei oleks igasugused ohutuled jmt. punast värvi ju. punast on halvemini näha lihtsalt sellepärast, et punane filter on ees või on punase valgustugevus lihtsalt valgest valgusest nõrgem ja loogiline ju, et siis on seda halvemini näha ka.
mis termoskruusi puurub, siis minu poolest võite sellise bs ära unustada. metsa ei minda mõnulema ja asjatuid ruumi võtvaid asju minu hinnangul seljakotti pole vaja. metsa võtta kaasa ainult see varustus, mida kästakse ja isiklikest asjadest, mis on absoluutselt hädavajalik. mingi termoskruus seda nüüd küll pole
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
04.07.2012 21:33:49
|
|
|
Tuleb vist mingi suvaline valge valgusega led lamp osta ning punase kilega üle kleepida.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
04.07.2012 21:46:41
|
|
|
| tsitaat: |
põhjus: kui ära kaovad, ei ole kahju. kui tahad, võid osta ka ühe tagavaraks ja ikka pole kahju. matkaspordi hinnad on täielik ulme.
|
Mispärast see ära kaduma peaks ? Sõjaväes Mr Beani moodi jõulukalkunit ei tehta.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|