Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows XP (arutlus ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 04.01.2011 10:53:39 vasta tsitaadiga

KillerEST kirjutas:
Windows XP Pro SP3's internet ei tööta.

"My NetWork connections"-s pole mitte midagi (ühtegi ühendust) ning modemit ta miskipärast üles ei leia.

Fedora 14's internet töötab.

Arvata võib, et sul võrgukaardi draiverid paigaldamatta, Fedora 14 leiab ise võrgukaardi draiverid ja Windows 7 samuti, XP tahab aga enamus draivereid, et ise paigaldaksid, otsid sülearvutiga kaasas olnud draiverite CD üles ja sealt saad kõik vajalikud draiverid, kui sul seda CD_d pole pead draiverid netist otsima, või kaasaeksema Windowsi paigaldama

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 11:10:23 vasta tsitaadiga

KillerEST kirjutas:
Windows XP Pro SP3's internet ei tööta.

"My NetWork connections"-s pole mitte midagi (ühtegi ühendust) ning modemit ta miskipärast üles ei leia.

Fedora 14's internet töötab.

Ja Device Manageris on kollane hüüumärk? Võrgukaardi driver puudu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 20:26:53 vasta tsitaadiga

mingi kooditud dell latitude d505 toodi mulle. Sisse kuidagi ei saa, keegi passworde ei tea. Sooviti formatti aga windowsi plaati neil ei olnud anda. Key on põhja all olemas, kuda nüüd legaalse windowsi XP Pro saaks?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 11:33:17 vasta tsitaadiga

Võtad XP Pro OEM installika kusagilt ja format > uus install > litsentsikleepekal olev kood.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 22.03.2011 13:11:58 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik xp'le selgeks teha, et dvd lugeja ei ole eemaldatav seade ja ta ei ilmuks "safely remove hardware" alla?
Arvutiks IBM T42 ja dvd-lugeja on tõesti eemaldatav, aga selleks pole vajadust.
Muidu ei tõstataks küsimust, aga selle arvuti taga käivad mitmed inimesed mälupulkadega ja eemaldades valivad tihti dvd-lugeja, mis tähendab, et järgmine inimene ei saa lugejat kasutada ja siis hakkab karjumine pihta, et miks midagi ei tööta.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 14:26:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on võimalik xp'le selgeks teha, et dvd lugeja ei ole eemaldatav seade ja ta ei ilmuks "safely remove hardware" alla?
Arvutiks IBM T42 ja dvd-lugeja on tõesti eemaldatav, aga selleks pole vajadust.
Muidu ei tõstataks küsimust, aga selle arvuti taga käivad mitmed inimesed mälupulkadega ja eemaldades valivad tihti dvd-lugeja, mis tähendab, et järgmine inimene ei saa lugejat kasutada ja siis hakkab karjumine pihta, et miks midagi ei tööta.

safety remove on debiilsus, vali linnuke "optimized for quick removal"

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 22.03.2011 14:41:56 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tsitaat:

Kas on võimalik xp'le selgeks teha, et dvd lugeja ei ole eemaldatav seade ja ta ei ilmuks "safely remove hardware" alla?
Arvutiks IBM T42 ja dvd-lugeja on tõesti eemaldatav, aga selleks pole vajadust.
Muidu ei tõstataks küsimust, aga selle arvuti taga käivad mitmed inimesed mälupulkadega ja eemaldades valivad tihti dvd-lugeja, mis tähendab, et järgmine inimene ei saa lugejat kasutada ja siis hakkab karjumine pihta, et miks midagi ei tööta.

safety remove on debiilsus, vali linnuke "optimized for quick removal"

Puudub "Policies" tab ja seega ka "optimized for quick removal" valik. Kui nüüd seda mõtlesid.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 14:43:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Puudub "Policies" tab ja seega ka "optimized for quick removal" valik. Kui nüüd seda mõtlesid.

siis tuleb see tab jõuga tekitada

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 22.03.2011 15:01:37 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tsitaat:

Puudub "Policies" tab ja seega ka "optimized for quick removal" valik. Kui nüüd seda mõtlesid.

siis tuleb see tab jõuga tekitada

Leidsin mingi registry lahenduse. Vähemalt on ta sealt listist kadunud ja samas töötab.

Windowsi saab jõuga sundida? icon_smile.gif

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 15:20:33 vasta tsitaadiga

kõike saab. kui suudad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 22.03.2011 23:34:47 vasta tsitaadiga

Jätkan probleemidega. Seekord arvutiks IBM T60 ja mureks "New hardware wizard" iga logon'ga. Pakub mulle dvd-lugejat, mis toetab samuti hot-swappingut.
Seekord oleks siis XP'le vaja selgeks teha, et ei pakuks mulle niigi töötavat riistvara.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 02:06:16 vasta tsitaadiga

siis valid next ja siis kui ebaõnnestub install on linnuke eel valitud et rohkem ei pakuks seda ja vajutad finish
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 23.03.2011 10:58:32 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
siis valid next ja siis kui ebaõnnestub install on linnuke eel valitud et rohkem ei pakuks seda ja vajutad finish

Ega lihtsad lahendused minupuhul ei tööta. Linnuke pandud, aga ikka pakub.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 11:05:38 vasta tsitaadiga

kas tegemist on ikka puhta installikagaja kas ibm i uuendamisest kasu polnud? ibeeemmil on lahe koodijupp, mis talle hulga asju veebi kaudu alla veab.
sul on neid "jamasid" natuke liiga palju.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 11:31:47 vasta tsitaadiga

marco kirjutas:
teretalv kirjutas:
siis valid next ja siis kui ebaõnnestub install on linnuke eel valitud et rohkem ei pakuks seda ja vajutad finish

Ega lihtsad lahendused minupuhul ei tööta. Linnuke pandud, aga ikka pakub.

Pole sellist asja kunagi vaja läinud, aga äkki peaksid optilise seadme tarkvara uuendama? http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/migr-62928.html
On see ikka komplektis kaasa tulnud optiline või hiljem välja vahetatud variant?
Lisaks tasuks kontrollida, et optiline surema ei hakka.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 23.03.2011 12:26:03 vasta tsitaadiga

laurx, puhtast installikast on asi kaugel. Vähemalt 4 aastat on kasutuses olnud. Ja ei ütleks et üks probleem per läpakas nüüd "palju" oleks.
Õnneks leian lahenduse peale HV'sse postitamist enamasti ise üles. Seekord siis aitas vigase C:\WINDOWS\inf\infcache.1 faili kustutamine, mille XP uuesti tekitas.

EDIT: Kuid see "policies" tabi tekitamine jäi ikka arusaamatuks.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 25.03.2011 23:35:06 vasta tsitaadiga

Brauseri käivitamisel läheb svchost.exe cpu 100 ligidale ja nett kiilub kinni kui task mangeris (end progess) teha siis läheb korda aga nii iga kord.. Ei tea milles asi võiks olla..
otsing andis selle lahenduse aga ütleb ,et neid pole vaja installida.
http://www.technibble.com/how-to-fix-svchost-using-100-cpu-memory-leak/
palun abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.03.2011 00:45:03 vasta tsitaadiga

xp-l võib see teinekord minna 100% peale kui updatesid teeb või kui need ootavad tegemist. See on ÜKS variantidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 26.03.2011 21:35:48 vasta tsitaadiga

Automatic on väljas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 15:00:57 vasta tsitaadiga

mTim, kasutajate haldust suutvaid udiliite nett täis ju. minipest alustades , hierns iga glõpetades..

BITS ka ?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 10:42:37 vasta tsitaadiga

Täielik jama hakkas pihta windows update veebilehega.

Sai ühele masinale pandud värske Windows XP pro millele SP3 ka olemas.

Minnes windows update lehele ütleb nii:


You may be unable to access the Windows Update website from Windows XP, Windows 2000 or Windows Server 2003 if those versions of Windows are not updated to the latest Service Pack


Täielik müstika mida ette võtta.
MS-i abileht soovitab automaatse uuenduse sisse lülitada - aga sellest on vähe abi - mul on uuendusi vaja kohe teha mitte, et win update ise kontrollib teab millal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:08:04 vasta tsitaadiga

icon_question.gif Lülitad sisse, valid "Download updates...." ja hakkabki ca 5 minuti jooksul tirima. Edu icon_exclaim.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:14:32 vasta tsitaadiga

installid windows update agent 3 e ja korras. mikropehme oma julla.

ise murdsin ka ~20 minutit pead peale värsket installi pead. ilmselt pannakse varasemate masinate sisse see "asi" uuenduste käigus paika aga kuna mingite asjade "eluiga " sai läbi, ei saa need vastu winupdate minna.

http://support.microsoft.com/kb/932494

siin allpool allalaadimislingid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:22:33 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
installid windows update agent 3 e ja korras. mikropehme oma julla.

ise murdsin ka ~20 minutit pead peale värsket installi pead. ilmselt pannakse varasemate masinate sisse see "asi" uuenduste käigus paika aga kuna mingite asjade "eluiga " sai läbi, ei saa need vastu winupdate minna.

http://support.microsoft.com/kb/932494

siin allpool allalaadimislingid.


Tänud. Asi hakkas ilusasti tööle. Windowsi enda automaatset vist olekski ootama jäänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 00:50:04 vasta tsitaadiga

Tundub müstika juba, kuid kas XP all ei saanud siis OS sundida, et ta kohe kontrolliks update olemasolu, nagu nt 7 suudab? icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 01:00:07 vasta tsitaadiga

Kohvriparm kirjutas:
Tundub müstika juba, kuid kas XP all ei saanud siis OS sundida, et ta kohe kontrolliks update olemasolu, nagu nt 7 suudab? icon_razz.gif

No XP on ikkagi nagu eilne päev juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paxo
HV kasutaja
paxo

liitunud: 12.10.2011




sõnum 22.10.2011 14:49:53 vasta tsitaadiga

Tere XP sõbrad, directx10 on olemas XP-l mis on mitte ametlikult tehtud. Kas see reaalselt ka siis annab dx10 välja või vaid rohkem selline ilulilu, et saad vaadata, et sul arvutis my systeemi all on directx 10 kirjas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 18:58:32 vasta tsitaadiga

linki?
reeglina võiks pakkuda, et midagi sinna kahe vahele, rohkem tilulilu poole.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 22:38:41 vasta tsitaadiga

The Windows Installer Service could not be accessed.This can occur if you are running windows in safe mode,or if the windows Installer are not correctly installed. Tuleb siis mulle selline kiri ette ja ei lase peaaegu midagi peale installida,mis kala on?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 22:42:05 vasta tsitaadiga

servicites windows installer disabled pole?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 22:52:32 vasta tsitaadiga

The windows Installer service started and then stopped.Some services stopped automatically if they have no work to do,for example, the performance logs and alerts service.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 14.12.2011 12:08:13 vasta tsitaadiga

Proovige windows installer uuesti installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 13:17:40 vasta tsitaadiga

proovisin,ei miskit,või valisin mõne v
ale versiooni?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 14.12.2011 20:17:59 vasta tsitaadiga

http://support.microsoft.com/kb/315346/et
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 17:17:14 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus service pakkide installi järjestuse osas.

Olukord järgmine.
Installimeedia: Win XP PRO SP1 OEM

Alla laetud:
1) Windows XP Service Pack 2 Network Installation Package
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=28
2) Windows XP Service Pack 3 Network Installation Package
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=24

Kas peale SP2 paigaldamist on vajalik automaatsed uuendused aktiveerida
või võib kohe SP3 installida?

Automatic Update laeb enne SP3 pakkumist alla hulgi uuendusi.
Ehk kas need SP2'le laetavad uuendused on vajalikud enne SP3'e installi?

Tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 17:36:06 vasta tsitaadiga

Miks sa oma elu kergemaks ei tee ja nLite'iga ainult SP3 sellesse installikasse ei lisa?
Kui tahad aga eraldi installida, siis SP2 pole vaja installida. Lase kohe SP3 peale.
tsitaat:
Microsoft occasionally releases service packs for its Windows operating systems to fix problems and add features. Each service pack is a superset of all previous service packs and patches so that only the latest service pack needs to be installed, and also includes new revisions.[45] However if you still have the earliest version of Windows XP on Retail CD (without any service packs included), you will need to install SP1a or SP2, before SP3 can be installed. Older service packs need not be manually removed before application of the most recent one. Windows Update "normally" takes care of automatically removing unnecessary files.

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_XP

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 17:37:51 vasta tsitaadiga

Kuna tegu vaid ühe masinaga
ja igapäevaselt teemaga ei tegele, siis laisk nagu olen, ei viitsinud slipstreami/nLite süveneda icon_smile.gif
Kuid tänud vastamast.

edit: MS kirjutab, et nõutav on SP1A - kas SP1 ja SP1A erinevust peaks ka winver kuvama?
Minu installikas on kleepsu järgi SP1A, kui peale installi näitab süsteem SP1 (so. ilma "A" liideseta).


viimati muutis Emper 21.12.2011 17:42:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 17:40:40 vasta tsitaadiga

Emper kirjutas:
Kuna tegu vaid ühe masinaga
ja igapäevaselt teemaga ei tegele, siis laisk nagu olen, ei viitsinud slipstreami/nLite süveneda icon_smile.gif
Kuid tänud vastamast.

Kogemus on näidanud, et SP3 slipstream + XP installimine võtab tunduvalt vähem aega kui XP install + SP3 install. Lisaks välistab igasugused võimalikud errorid SP3 installimisel icon_smile.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 25.05.2012 00:33:47 vasta tsitaadiga

XP SP3 igal shut downil installib 2 update'i. Saab seda kuidagi parandada?
_________________
www.elektron.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 01:21:38 vasta tsitaadiga

Ühekaupa oled proovinud installeerida neid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 15:49:28 vasta tsitaadiga

Microsofti enda tugi soovitab nende uuenduste paigaldamise blokeerida, kui nad kord paigaldatud on juba. Kui jutt on maikuus ilmunud dotnet 2 uuendustest, mille paigaldus loopi läheb. Enne vaata event log üle, kas see ütleb et nende paigaldus varemalt õnnestus. Kui õnnestus, siis näiteks Windows Update leheküljel võtad nendel kriitilistel uuendustel "linnukesed" eest ära ja märgid samas ka, et neid rohkem sulle ei näidataks.

Teine võimalus on Windows Update sättida (vähemalt ajutiselt) "automatic" paigalduselt "notify me, but don't automatically..." ning siis taskbarile ilmuvalt ikoonilt avanevas dialoogis teha sama mis WU veebilehel eelmises lauses.

Neid uuendusi võib, olenevalt varem paigaldatud kraamist, ka kolm tükki olla. Kõik on dotnet 2 omad, aga erinevate numbritega.
KB2572073, KB2633880, KB2518864

Kui update cache tühjendada vahepeal (%windir%\SoftwareDistribution\Download), võib probleem nüüd ka kaduda - tundub et midagi parandati vahepeal, sest varemalt cache tühjendamine ei mõjunud, aga nüüd mõned väidavad, et mõjus.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 01.07.2012 17:46:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 28.06.2012 23:28:17 Windows XP vasta tsitaadiga

Tervist!
On siis selline probleem, et sõbra arvuti oli igasugust pahna täis ja otsustasime reinstalli teha. Kuna OEM oli juba tootja poolt paigaldatud, siis mingit plaati kaasa ei tulnud. windowsi kleeps oli aga peal ja key loetav. Ega siis tõmbasime xp netist ja paigaldasime.Kui jõudsime key juurde, ütles windows, et key ei ole õige, kuigi kõik kattus. Milles võib probleem olla? Litsents peaks ju olema igaljuhul selle arvutiga seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2012 11:07:14 vasta tsitaadiga

Tõmmatud sai ikka OEM installikas?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 01.07.2012 16:39:20 vasta tsitaadiga

Ma olen natukene segaduses, kas on olemas nii tavaline xp kui OEM xp? st nagu erinevad product key'd?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2012 16:51:00 vasta tsitaadiga

Kolm varianti tegelikult: http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_XP#License_and_media_types
OEM, hulgilitsents ja karbitoode.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 01.07.2012 16:58:52 vasta tsitaadiga

ja torrent pakub enamasti ainult karbitoodet, kui tahad OEM_i saada siis pead selle tunnuse ka otsingusse lisama.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2012 20:48:31 vasta tsitaadiga

Kui soovi on, siis võin pakkuda puhast (kräkkide-häkkide-brändinguta) OEM XP (Pro või Home) koos SP3-ga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.07.2012 15:24:21 vasta tsitaadiga

Küsimus kas Win XP Home RUS võtmega saab installida inglise keelset Xp Home tarkvara.

Kui ei saa siis kas on kellelgi laenata XP Home vene installerit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 15:33:45 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Küsimus kas Win XP Home RUS võtmega saab installida inglise keelset Xp Home tarkvara.

Kui ei saa siis kas on kellelgi laenata XP Home vene installerit.

Peaks saama küll, tootevoti ei ole keelega seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 24.07.2012 10:54:30 vasta tsitaadiga

kas Windows Update Error number: 0x80070002 veale on ka lahendus olemas?
99% internetis liikuvatest soovitustest on SoftwareDistribution kataloogi kustutamine (mis ei tööta kellelgi)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows XP (arutlus ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.