|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
04.01.2011 10:53:39
|
|
|
| KillerEST kirjutas: |
Windows XP Pro SP3's internet ei tööta.
"My NetWork connections"-s pole mitte midagi (ühtegi ühendust) ning modemit ta miskipärast üles ei leia.
Fedora 14's internet töötab. |
Arvata võib, et sul võrgukaardi draiverid paigaldamatta, Fedora 14 leiab ise võrgukaardi draiverid ja Windows 7 samuti, XP tahab aga enamus draivereid, et ise paigaldaksid, otsid sülearvutiga kaasas olnud draiverite CD üles ja sealt saad kõik vajalikud draiverid, kui sul seda CD_d pole pead draiverid netist otsima, või kaasaeksema Windowsi paigaldama
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
25.01.2011 20:26:53
|
|
|
mingi kooditud dell latitude d505 toodi mulle. Sisse kuidagi ei saa, keegi passworde ei tea. Sooviti formatti aga windowsi plaati neil ei olnud anda. Key on põhja all olemas, kuda nüüd legaalse windowsi XP Pro saaks?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
22.03.2011 13:11:58
|
|
|
Kas on võimalik xp'le selgeks teha, et dvd lugeja ei ole eemaldatav seade ja ta ei ilmuks "safely remove hardware" alla?
Arvutiks IBM T42 ja dvd-lugeja on tõesti eemaldatav, aga selleks pole vajadust.
Muidu ei tõstataks küsimust, aga selle arvuti taga käivad mitmed inimesed mälupulkadega ja eemaldades valivad tihti dvd-lugeja, mis tähendab, et järgmine inimene ei saa lugejat kasutada ja siis hakkab karjumine pihta, et miks midagi ei tööta.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
22.03.2011 14:26:58
|
|
|
| tsitaat: |
Kas on võimalik xp'le selgeks teha, et dvd lugeja ei ole eemaldatav seade ja ta ei ilmuks "safely remove hardware" alla?
Arvutiks IBM T42 ja dvd-lugeja on tõesti eemaldatav, aga selleks pole vajadust.
Muidu ei tõstataks küsimust, aga selle arvuti taga käivad mitmed inimesed mälupulkadega ja eemaldades valivad tihti dvd-lugeja, mis tähendab, et järgmine inimene ei saa lugejat kasutada ja siis hakkab karjumine pihta, et miks midagi ei tööta.
|
safety remove on debiilsus, vali linnuke "optimized for quick removal"
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
22.03.2011 14:41:56
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas on võimalik xp'le selgeks teha, et dvd lugeja ei ole eemaldatav seade ja ta ei ilmuks "safely remove hardware" alla?
Arvutiks IBM T42 ja dvd-lugeja on tõesti eemaldatav, aga selleks pole vajadust.
Muidu ei tõstataks küsimust, aga selle arvuti taga käivad mitmed inimesed mälupulkadega ja eemaldades valivad tihti dvd-lugeja, mis tähendab, et järgmine inimene ei saa lugejat kasutada ja siis hakkab karjumine pihta, et miks midagi ei tööta.
|
safety remove on debiilsus, vali linnuke "optimized for quick removal" |
Puudub "Policies" tab ja seega ka "optimized for quick removal" valik. Kui nüüd seda mõtlesid.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
22.03.2011 14:43:54
|
|
|
| tsitaat: |
Puudub "Policies" tab ja seega ka "optimized for quick removal" valik. Kui nüüd seda mõtlesid.
|
siis tuleb see tab jõuga tekitada
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
22.03.2011 15:01:37
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| tsitaat: |
Puudub "Policies" tab ja seega ka "optimized for quick removal" valik. Kui nüüd seda mõtlesid.
|
siis tuleb see tab jõuga tekitada |
Leidsin mingi registry lahenduse. Vähemalt on ta sealt listist kadunud ja samas töötab.
Windowsi saab jõuga sundida?
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
22.03.2011 23:34:47
|
|
|
Jätkan probleemidega. Seekord arvutiks IBM T60 ja mureks "New hardware wizard" iga logon'ga. Pakub mulle dvd-lugejat, mis toetab samuti hot-swappingut.
Seekord oleks siis XP'le vaja selgeks teha, et ei pakuks mulle niigi töötavat riistvara.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
23.03.2011 02:06:16
|
|
|
siis valid next ja siis kui ebaõnnestub install on linnuke eel valitud et rohkem ei pakuks seda ja vajutad finish
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
23.03.2011 10:58:32
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| siis valid next ja siis kui ebaõnnestub install on linnuke eel valitud et rohkem ei pakuks seda ja vajutad finish |
Ega lihtsad lahendused minupuhul ei tööta. Linnuke pandud, aga ikka pakub.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
23.03.2011 12:26:03
|
|
|
laurx, puhtast installikast on asi kaugel. Vähemalt 4 aastat on kasutuses olnud. Ja ei ütleks et üks probleem per läpakas nüüd "palju" oleks.
Õnneks leian lahenduse peale HV'sse postitamist enamasti ise üles. Seekord siis aitas vigase C:\WINDOWS\inf\infcache.1 faili kustutamine, mille XP uuesti tekitas.
EDIT: Kuid see "policies" tabi tekitamine jäi ikka arusaamatuks.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.03.2011 00:45:03
|
|
|
| xp-l võib see teinekord minna 100% peale kui updatesid teeb või kui need ootavad tegemist. See on ÜKS variantidest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
26.03.2011 21:35:48
|
|
|
| Automatic on väljas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.08.2011 10:42:37
|
|
|
Täielik jama hakkas pihta windows update veebilehega.
Sai ühele masinale pandud värske Windows XP pro millele SP3 ka olemas.
Minnes windows update lehele ütleb nii:
You may be unable to access the Windows Update website from Windows XP, Windows 2000 or Windows Server 2003 if those versions of Windows are not updated to the latest Service Pack
|
Täielik müstika mida ette võtta.
MS-i abileht soovitab automaatse uuenduse sisse lülitada - aga sellest on vähe abi - mul on uuendusi vaja kohe teha mitte, et win update ise kontrollib teab millal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.08.2011 11:08:04
|
|
|
Lülitad sisse, valid "Download updates...." ja hakkabki ca 5 minuti jooksul tirima. Edu
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.08.2011 11:22:33
|
|
|
| laurx kirjutas: |
installid windows update agent 3 e ja korras. mikropehme oma julla.
ise murdsin ka ~20 minutit pead peale värsket installi pead. ilmselt pannakse varasemate masinate sisse see "asi" uuenduste käigus paika aga kuna mingite asjade "eluiga " sai läbi, ei saa need vastu winupdate minna.
http://support.microsoft.com/kb/932494
siin allpool allalaadimislingid. |
Tänud. Asi hakkas ilusasti tööle. Windowsi enda automaatset vist olekski ootama jäänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
03.09.2011 00:50:04
|
|
|
Tundub müstika juba, kuid kas XP all ei saanud siis OS sundida, et ta kohe kontrolliks update olemasolu, nagu nt 7 suudab?
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
03.09.2011 01:00:07
|
|
|
| Kohvriparm kirjutas: |
Tundub müstika juba, kuid kas XP all ei saanud siis OS sundida, et ta kohe kontrolliks update olemasolu, nagu nt 7 suudab?  |
No XP on ikkagi nagu eilne päev juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
paxo
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2011
|
22.10.2011 14:49:53
|
|
|
| Tere XP sõbrad, directx10 on olemas XP-l mis on mitte ametlikult tehtud. Kas see reaalselt ka siis annab dx10 välja või vaid rohkem selline ilulilu, et saad vaadata, et sul arvutis my systeemi all on directx 10 kirjas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.10.2011 18:58:32
|
|
|
linki?
reeglina võiks pakkuda, et midagi sinna kahe vahele, rohkem tilulilu poole.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
12.12.2011 22:38:41
|
|
|
The Windows Installer Service could not be accessed.This can occur if you are running windows in safe mode,or if the windows Installer are not correctly installed. Tuleb siis mulle selline kiri ette ja ei lase peaaegu midagi peale installida,mis kala on?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
12.12.2011 22:42:05
|
|
|
servicites windows installer disabled pole?
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
12.12.2011 22:52:32
|
|
|
The windows Installer service started and then stopped.Some services stopped automatically if they have no work to do,for example, the performance logs and alerts service.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
14.12.2011 12:08:13
|
|
|
| Proovige windows installer uuesti installida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
14.12.2011 13:17:40
|
|
|
proovisin,ei miskit,või valisin mõne v
ale versiooni?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
21.12.2011 17:17:14
|
|
|
Tekkis küsimus service pakkide installi järjestuse osas.
Olukord järgmine.
Installimeedia: Win XP PRO SP1 OEM
Alla laetud:
1) Windows XP Service Pack 2 Network Installation Package
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=28
2) Windows XP Service Pack 3 Network Installation Package
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=24
Kas peale SP2 paigaldamist on vajalik automaatsed uuendused aktiveerida
või võib kohe SP3 installida?
Automatic Update laeb enne SP3 pakkumist alla hulgi uuendusi.
Ehk kas need SP2'le laetavad uuendused on vajalikud enne SP3'e installi?
Tänud ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.12.2011 17:36:06
|
|
|
Miks sa oma elu kergemaks ei tee ja nLite'iga ainult SP3 sellesse installikasse ei lisa?
Kui tahad aga eraldi installida, siis SP2 pole vaja installida. Lase kohe SP3 peale.
| tsitaat: |
| Microsoft occasionally releases service packs for its Windows operating systems to fix problems and add features. Each service pack is a superset of all previous service packs and patches so that only the latest service pack needs to be installed, and also includes new revisions.[45] However if you still have the earliest version of Windows XP on Retail CD (without any service packs included), you will need to install SP1a or SP2, before SP3 can be installed. Older service packs need not be manually removed before application of the most recent one. Windows Update "normally" takes care of automatically removing unnecessary files. |
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_XP
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
21.12.2011 17:37:51
|
|
|
Kuna tegu vaid ühe masinaga
ja igapäevaselt teemaga ei tegele, siis laisk nagu olen, ei viitsinud slipstreami/nLite süveneda
Kuid tänud vastamast.
edit: MS kirjutab, et nõutav on SP1A - kas SP1 ja SP1A erinevust peaks ka winver kuvama?
Minu installikas on kleepsu järgi SP1A, kui peale installi näitab süsteem SP1 (so. ilma "A" liideseta).
viimati muutis Emper 21.12.2011 17:42:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.12.2011 17:40:40
|
|
|
| Emper kirjutas: |
Kuna tegu vaid ühe masinaga
ja igapäevaselt teemaga ei tegele, siis laisk nagu olen, ei viitsinud slipstreami/nLite süveneda
Kuid tänud vastamast. |
Kogemus on näidanud, et SP3 slipstream + XP installimine võtab tunduvalt vähem aega kui XP install + SP3 install. Lisaks välistab igasugused võimalikud errorid SP3 installimisel
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
25.05.2012 00:33:47
|
|
|
XP SP3 igal shut downil installib 2 update'i. Saab seda kuidagi parandada?
_________________ www.elektron.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
25.05.2012 01:21:38
|
|
|
| Ühekaupa oled proovinud installeerida neid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.05.2012 15:49:28
|
|
|
Microsofti enda tugi soovitab nende uuenduste paigaldamise blokeerida, kui nad kord paigaldatud on juba. Kui jutt on maikuus ilmunud dotnet 2 uuendustest, mille paigaldus loopi läheb. Enne vaata event log üle, kas see ütleb et nende paigaldus varemalt õnnestus. Kui õnnestus, siis näiteks Windows Update leheküljel võtad nendel kriitilistel uuendustel "linnukesed" eest ära ja märgid samas ka, et neid rohkem sulle ei näidataks.
Teine võimalus on Windows Update sättida (vähemalt ajutiselt) "automatic" paigalduselt "notify me, but don't automatically..." ning siis taskbarile ilmuvalt ikoonilt avanevas dialoogis teha sama mis WU veebilehel eelmises lauses.
Neid uuendusi võib, olenevalt varem paigaldatud kraamist, ka kolm tükki olla. Kõik on dotnet 2 omad, aga erinevate numbritega.
KB2572073, KB2633880, KB2518864
Kui update cache tühjendada vahepeal (%windir%\SoftwareDistribution\Download), võib probleem nüüd ka kaduda - tundub et midagi parandati vahepeal, sest varemalt cache tühjendamine ei mõjunud, aga nüüd mõned väidavad, et mõjus.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 01.07.2012 17:46:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver12
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2012
|
28.06.2012 23:28:17
Windows XP |
|
|
Tervist!
On siis selline probleem, et sõbra arvuti oli igasugust pahna täis ja otsustasime reinstalli teha. Kuna OEM oli juba tootja poolt paigaldatud, siis mingit plaati kaasa ei tulnud. windowsi kleeps oli aga peal ja key loetav. Ega siis tõmbasime xp netist ja paigaldasime.Kui jõudsime key juurde, ütles windows, et key ei ole õige, kuigi kõik kattus. Milles võib probleem olla? Litsents peaks ju olema igaljuhul selle arvutiga seotud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.07.2012 11:07:14
|
|
|
Tõmmatud sai ikka OEM installikas?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver12
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2012
|
01.07.2012 16:39:20
|
|
|
| Ma olen natukene segaduses, kas on olemas nii tavaline xp kui OEM xp? st nagu erinevad product key'd?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.07.2012 15:24:21
|
|
|
Küsimus kas Win XP Home RUS võtmega saab installida inglise keelset Xp Home tarkvara.
Kui ei saa siis kas on kellelgi laenata XP Home vene installerit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.07.2012 15:33:45
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Küsimus kas Win XP Home RUS võtmega saab installida inglise keelset Xp Home tarkvara.
Kui ei saa siis kas on kellelgi laenata XP Home vene installerit. |
Peaks saama küll, tootevoti ei ole keelega seotud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
24.07.2012 10:54:30
|
|
|
kas Windows Update Error number: 0x80070002 veale on ka lahendus olemas?
99% internetis liikuvatest soovitustest on SoftwareDistribution kataloogi kustutamine (mis ei tööta kellelgi)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|