Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kussake
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 01:58:36 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Kussake kirjutas:
Archangel kirjutas:
Vapsjee.... icon_eek.gif

Lõin Act. II-s ühe lilla monsteri maha. Legendary Shield kukkus. Ja see tähendab teadagi mida:

Spoiler Spoiler Spoiler


Kahjuks mitte parimate stattidega mida näinud olen, kuid siiski kõige hullem ka pole. Chance to block on suht hea.(32% peaks kõrgeim võimalik olema) Min müügihind on sellisel 4mil kindlasti, kui plaanin maha müüa. Vbl rohkem...

Aga vist jätan endale hetke seisuga. Kaotan küll mitusada armorit, hästi nõksa resiste ja MF'i, aga vastu siis üle poole võrra parem chance to block, nõks dämmi, GF'i juurde ning muidugi DR vs elites ja melee, mis peaks armori ja resistide kao tegelt tagasi tegema küll. icon_smile.gif

Ütleme nii, et siin mängus ikka on omajagu Legendary itemeid, mis on sittakanti heade omadustega. Ei kujuta ette, mida nad sellisel asjal veel buffima hakkavad järgmise patchiga. icon_biggrin.gif


Hetkel on küll mott mängida korralikult üles läinud. Leiaks nüüd ise Helm of Command'i ka siis võiks rahus ära surra. icon_lol.gif


Kas teil uuendas patchi ära, või mis moodi te mängida saate?

Mul uuendas ära aga patchi ei uuendanud vms, niiet ei lase mängida ka, paljudel see jama vist.
Kogu EU-l vist selline jama?


? Ei jaga matsu? Mis patch?

Pole kuulnudki. Logisin sisse nagu alati ja mängisin nagu alati.


Spoiler Spoiler Spoiler


See uuendus tuli või nn patch, uuendas ära panen mängu töööle viskab ette " A new patch for Diablo 3 is available.The game will close and apply the patch automatically blalalla jne"
Hetkel vähemalt selline jama, kuulsin, et hommikul pidi patch tulema EU vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 02:03:37 vasta tsitaadiga

Kussake kirjutas:

See uuendus tuli või nn patch, uuendas ära panen mängu töööle viskab ette " A new patch for Diablo 3 is available.The game will close and apply the patch automatically blalalla jne"
Hetkel vähemalt selline jama, kuulsin, et hommikul pidi patch tulema EU vms icon_biggrin.gif


Nojah, kui sul US kliendi versioon, siis võimalik jah, et kala mingisugune.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 02:29:06 vasta tsitaadiga

Kas sul on ikka EU client? Mul oli US client ja sama lugu. Mängida ei saanud: pidin uue tõmbama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.06.2012 08:35:51 vasta tsitaadiga

Hehe võtsin eile viimaks vaevaks ja lugesin natuke barb bulidide kohta ning upgradesin ka enda ammu level 60 saanud aga level 50 skille kasutanud barbi ära:)
Kui ennem surin esimese ACT inferno eliidi kätte, siis nüüd lõikan neist läbi nagu soe nuga võist. SK`ni viitsisin eile actI teha ning too kukkus ca minutiga.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.06.2012 08:56:49 vasta tsitaadiga

Järjekordne lugu kuidas Act I on kerge. Heh
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 08:58:01 vasta tsitaadiga

Proovisin eile act 1 ja sain lege sõrmuse 130 str, 100 vit ja veel hulgaliselt state, esimene lege mida ka ise kasutada saan, lisaks veel 2 juppi mille 1 milliga müüki panin ja kohe ära osteti, kahetsen juba et rohkem ei küsnud, nii et peab act 1 edasi farmima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 09:48:09 vasta tsitaadiga

Vahepeal tundub ACT II ikka võimatu, kiteda ei saa sest nad on kiiremad kui sina jne. Sama isegi kohati ACT I's, leidsime keldri kus näis sisuliselt võimatu ühte tüüpi maha saada. :S Geari ei ole põhimõtteliselt võimalik muijalt saada kui AH'st osta ja eelmise raskusastme oma ei kõla kusagile. Kogu kompunn ongi AH-l ülesehitatud.

Osaliselt AH-st ostetud nänniga on statid praegu sellised:
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 27.06.2012 09:59:13 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Järjekordne lugu kuidas Act I on kerge. Heh

act 1 ongi kerge.
Barbiga, MF gearis (random asjad, mis ise leidnud) hp 25k, dmg 10K, resistances 200... eila jooksin pmst terve act 1 uuesti labi.. looti ei saanud, aga kerge oli ikka.
Paar nõmedat champ packi oli, et pidi normaalsed asjad selga panema.. aga muidu väga easy.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.06.2012 10:21:32 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Järjekordne lugu kuidas Act I on kerge. Heh

act 1 ongi kerge.
Barbiga, MF gearis (random asjad, mis ise leidnud) hp 25k, dmg 10K, resistances 200... eila jooksin pmst terve act 1 uuesti labi.. looti ei saanud, aga kerge oli ikka.
Paar nõmedat champ packi oli, et pidi normaalsed asjad selga panema.. aga muidu väga easy.


Saan aru kuidas mu lauset võib teisiti tõlgendada, aga jah, tõesti on kerge. Liigagi kerge. Seega pole vaja seda igas kolmnandas postis mainida.

Sven, ka sa koguaeg mängid sellise skillsetiga? Saan aru, kui ilma SS'ta sulle kott pähe tõmmatakse. My bad prolly, aga kas see relv on sul ikka 2h? Näeb kuidagi onehandedi moodi välja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 10:22:20 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
nardae kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Järjekordne lugu kuidas Act I on kerge. Heh

act 1 ongi kerge.
Barbiga, MF gearis (random asjad, mis ise leidnud) hp 25k, dmg 10K, resistances 200... eila jooksin pmst terve act 1 uuesti labi.. looti ei saanud, aga kerge oli ikka.
Paar nõmedat champ packi oli, et pidi normaalsed asjad selga panema.. aga muidu väga easy.


Saan aru kuidas mu lauset võib teisiti tõlgendada, aga jah, tõesti on kerge. Liigagi kerge. Seega pole vaja seda igas kolmnandas postis mainida.

Sven, ka sa koguaeg mängid sellise skillsetiga? Saan aru, kui ilma SS'ta sulle kott pähe tõmmatakse. My bad prolly, aga kas see relv on sul ikka 2h? Näeb kuidagi onehandedi moodi välja.

Keegi kirjutas, et SS on nerfitud, kuigi pole proovinud, seega kasutan põiklemiseks. 1h on jah.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.06.2012 10:28:21 vasta tsitaadiga

Nerfitud või mitte, päästab ta sind surmavatest löökidest ikkagi. (Eriti Reflect Damage)

Kasuta 2x1h või 2h+Quiver.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 10:36:50 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Nerfitud või mitte, päästab ta sind surmavatest löökidest ikkagi. (Eriti Reflect Damage)

Kasuta 2x1h või 2h+Quiver.


Mida ma bow ostmisel jälgima peaks? Praegu on selline kombo:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 10:42:20 vasta tsitaadiga

Pole küll elukutseline DH, kuid loogika ütleb et Bow Dext ja Crit damage (+socket crit damage gemi jaoks), Quiver +crit% ja dext ehk max damage siis.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.06.2012 10:54:39 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Nerfitud või mitte, päästab ta sind surmavatest löökidest ikkagi. (Eriti Reflect Damage)

Kasuta 2x1h või 2h+Quiver.


Mida ma bow ostmisel jälgima peaks? Praegu on selline kombo:
Spoiler Spoiler Spoiler

Quiver on sul hea, Hungering Arrow dmg 10% on võimas. Samas sa seda ise ei kasuta.. võib-olla teed proovi? : )

Nojah, dmg on kindlasti oluline. Loomulikult oleneb ka sinu mängustiil. Ise jooksen sellise komboga ringi. Pole just suurimad asjad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Seda LoH asja hakkan juba kaaluma valeks otsuseks. Väga suurt abi sellest pole, neckil mul ka seal 350 ringi, et kena 1k tuleb kokku aga Reflect Dmg'ga on sissetulev dämm suurem kui LoH'ga jõuan kompenseerida. Samas mitte RD kollide puhul on aidanud küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 27.06.2012 11:05:29 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 11:12:02 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:

Quiver on sul hea, Hungering Arrow dmg 10% on võimas. Samas sa seda ise ei kasuta.. võib-olla teed proovi? : )
Seda LoH asja hakkan juba kaaluma valeks otsuseks. Väga suurt abi sellest pole, neckil mul ka seal 350 ringi, et kena 1k tuleb kokku aga Reflect Dmg'ga on sissetulev dämm suurem kui LoH'ga jõuan kompenseerida. Samas mitte RD kollide puhul on aidanud küll.


Panin Hungering Arrow peale ja tundub, et on abi. icon_razz.gif
Mis sa Skillidest arvad?
http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRYVSd!Tbe!cccbcc
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 11:15:23 vasta tsitaadiga

Sven, SS "nerfiti" mõistlikuse piiridesse... Siiani saab sellega hea õnne korral ca 10 sekundit immunitit.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 11:22:22 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Sven, SS "nerfiti" mõistlikuse piiridesse... Siiani saab sellega hea õnne korral ca 10 sekundit immunitit.

Sellise vastu peaks SS-iga saama?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 11:24:24 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
eShelobik kirjutas:
Sven, SS "nerfiti" mõistlikuse piiridesse... Siiani saab sellega hea õnne korral ca 10 sekundit immunitit.

Sellise vastu peaks SS-iga saama?


Ma arvan, et ma saaksin, SS sel hetkel kui ta külje alla telepordib ja ka siis kui sissetulev reflect damage liiga suureks läheb.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 11:26:11 vasta tsitaadiga

+10 maximum discipline ka iga itemi peal, kus võimalik icon_wink.gif
Reflect damage jaoks tuleb SS õigelt ajastada ja samuti tuleb teada, millal laskmine lõpetada.. see oleneb kõik kogemusest oma geariga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 11:27:48 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
+10 maximum discipline ka iga itemi peal, kus võimalik icon_wink.gif
Reflect damage jaoks tuleb SS õigelt ajastada ja samuti tuleb teada, millal laskmine lõpetada.. see oleneb kõik kogemusest oma geariga icon_rolleyes.gif

Nojah, vahepeal peab cooldowne ja Dis/Hatrated ootama, aga selleajaga neil enamasti taastuvad elud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 12:10:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ideid buildi muutmiseks infernole vastuminemiseks?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 27.06.2012 12:10:32 vasta tsitaadiga

Nii nunnu, et mingite suvaliste mobide tavaline käega löömis raadius on kuradi pool mappi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 12:17:13 vasta tsitaadiga

Dps on ikka oluline, eriti just baas mitte ss passiviga.

Omad soovitused oleks crit dam ja chance hankida, samaoluline on ränk dex või mõistlik dex + vit gear.
+8-10 max disc võiks olla, parim oleks quiveril, sest dh armor on suht kesine (madal dex-vit). Relva puhul oleks hea võtta kas ränk (1100 kandis ja üle dps) %dam modiga või madalam dex, crit dam/auk modiga tegelane. Arvestada tuleks, et %dam mod on dpsi juba sisse arvestatud, seega suht nii ja naa.

Ma olen nüüd aja puudusel ainult kulleni soolonud, aga raskusi pole. Mõni üksik elite kombo on veel probleemne (enamasti "fast horde shielder" tüüpi), aga muidu on ok.

44k hp, 50k dps, resid 20-80 vms ehk null.
31. 5% crit, ca 270% c. dam.
SS passive ei kasuta, selle asemel cull the weak.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.06.2012 12:30:03 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Rasvane kirjutas:

Quiver on sul hea, Hungering Arrow dmg 10% on võimas. Samas sa seda ise ei kasuta.. võib-olla teed proovi? : )
Seda LoH asja hakkan juba kaaluma valeks otsuseks. Väga suurt abi sellest pole, neckil mul ka seal 350 ringi, et kena 1k tuleb kokku aga Reflect Dmg'ga on sissetulev dämm suurem kui LoH'ga jõuan kompenseerida. Samas mitte RD kollide puhul on aidanud küll.


Panin Hungering Arrow peale ja tundub, et on abi. icon_razz.gif
Mis sa Skillidest arvad?
http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRYVSd!Tbe!cccbcc


http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRXVYj!YXe!YZZcZY
Ise kasutan sellist buildi..

Works for me mostly.. (alati leidub värdjaid packe)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannokli
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2012




sõnum 27.06.2012 12:51:02 vasta tsitaadiga

Viskasin cluster arrow peale, eriti tore ei ole, kuna ei ajasta seda SS'i reflect dmgiga ära.
tahaks Amuletist lahti saada juba, saaks tavaari peale osta:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 12:55:27 vasta tsitaadiga

Teen Exalted Fine Pallium : http://us.battle.net/d3/en/artisan/blacksmith/recipe/exalted-fine-pallium

No fee. Ingame olen reaaally#2576

Ja müüsin 12millised shouldersid maha 1,2mil eest. Kena üllatus hommikul icon_evil.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 13:10:57 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Teen Exalted Fine Pallium : http://us.battle.net/d3/en/artisan/blacksmith/recipe/exalted-fine-pallium

No fee. Ingame olen reaaally#2576

Ja müüsin 12millised shouldersid maha 1,2mil eest. Kena üllatus hommikul icon_evil.gif




feel sorry for you. Sa ise craftid samuseid shouldereid ja paned müüki ?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 13:46:53 vasta tsitaadiga

Ei, vahetevahel proovin midagi leida aga ei ole õnne.

Müüa STAR topaz, 525k (palju odavam kui AH,s) Kiirustage =D
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 14:03:57 vasta tsitaadiga

AH-st kõik mu itemid kadunud, mingi kamm jälle.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 14:31:00 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda WTF see on? Algul sain neid ilusti killida, peale mingit 50% dammi tegemist neile tuli sama märk peakohale ja elud tiksusid 3s maha, midagi selle vastu ei saa teha?

https://dl.dropbox.com/u/9256564/D3/Diablo%20III%202012-06-27%2014-24-46-56.jpg
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goleteral
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2009




sõnum 27.06.2012 14:34:09 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Keegi oskab öelda WTF see on? Algul sain neid ilusti killida, peale mingit 50% dammi tegemist neile tuli sama märk peakohale ja elud tiksusid 3s maha, midagi selle vastu ei saa teha?

https://dl.dropbox.com/u/9256564/D3/Diablo%20III%202012-06-27%2014-24-46-56.jpg


enrage on selle nimi, ehk liiga pikalt tapad eliite/rare/bosse siis nad engragevad
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 14:38:07 vasta tsitaadiga

Goleteral kirjutas:
Sven kirjutas:
Keegi oskab öelda WTF see on? Algul sain neid ilusti killida, peale mingit 50% dammi tegemist neile tuli sama märk peakohale ja elud tiksusid 3s maha, midagi selle vastu ei saa teha?

https://dl.dropbox.com/u/9256564/D3/Diablo%20III%202012-06-27%2014-24-46-56.jpg


enrage on selle nimi, ehk liiga pikalt tapad eliite/rare/bosse siis nad engragevad

Hmm, ilmselt selleks on vaja poole paremat DPS-i, praeguse 24k ei saa küll kiiresti midagi tapetud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 14:40:48 vasta tsitaadiga

Sven, miks sa oled üldse 24k DPSiga Act2's? Seda on ilmselgelt liiga vähe.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.06.2012 14:46:59 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Sven, miks sa oled üldse 24k DPSiga Act2's? Seda on ilmselgelt liiga vähe.

Pole eriti jälginud paljuga hakkama saab ACT II-s. icon_razz.gif Kobin tagasi esimesse. Kui suur on lootus Esimesest üldse head kraami saada, mis ACT II-te sobib?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.06.2012 14:50:58 vasta tsitaadiga

Sa võid saada need vajaminevad jupid kolmandalt kollilt või 6700'lt. Ehk siis ära lootma jää : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2012 15:21:52 vasta tsitaadiga

Mul barbi sülitab selle enrage peale. icon_biggrin.gif LoH 1400+ , kuigi DPS on madal.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.06.2012 15:54:31 vasta tsitaadiga

kellelgi mingit korralikku 1H relva pakkuda on siis võib märku anda icon_wink.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KarvaneOnu
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 27.06.2012 15:58:22 vasta tsitaadiga

Selline tunne, et graafikakaart on vist tuksis. Kui kaardi temperatuur ületab 55c piiri, siis mängu graafika tõmbab imelikuks nii, et praktiliselt võimatu mängida. Kaart kannatab ainult ~5min mängus sees istumist.
Kaardiks on Geforce 8600gt. Eelnevad korrad on ilusti töötanud.. nüüd siis selline probleem. Jahutused toimivad kenasti. Tuleb uus kaart sebida või on mingi muu võimalus ka?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:00:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka nii, et mingitel x hetkedel pilt korraks nõksutab? On mingit rohtu sellele?
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:03:43 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
Kas kellelgi on ka nii, et mingitel x hetkedel pilt korraks nõksutab? On mingit rohtu sellele?


vahetevahel jah, fps 60, ms 40-60, ei saa ka aru miks nii teeb icon_sad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 27.06.2012 16:05:22 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
Kas kellelgi on ka nii, et mingitel x hetkedel pilt korraks nõksutab? On mingit rohtu sellele?
arvata võib et nett selle probleemiks. Vaata mis Sul veel peale mängu aktiivset netikasutajat on!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:06:02 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
kellelgi mingit korralikku 1H relva pakkuda on siis võib märku anda icon_wink.gif


mul on üks 800+ dps, str, vit ja mingid statid olid veel. (crit ja loh peal pole kahjuks)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:13:28 vasta tsitaadiga

ACT I on ikka nii raske mu Wizardi jaoks :S

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:20:52 vasta tsitaadiga

mis sa said vahepeal surma, et oli vaja välja cuttida 5 sekundit jalutust ühest äärest teise 50sekundi juures?icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.06.2012 16:26:41 vasta tsitaadiga

How come et seda ulmet laserit koguaeg laseb? (dunno, ei mängi wizzi, aga olen aru saanud et see mingi 2m cooldowniga vmS?)
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:31:19 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
How come et seda ulmet laserit koguaeg laseb? (dunno, ei mängi wizzi, aga olen aru saanud et see mingi 2m cooldowniga vmS?)


Sest ta lõikas archoni cooldowni välja.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:31:24 vasta tsitaadiga

Disintegrate vs Archon
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:41:16 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
DrZ kirjutas:
+10 maximum discipline ka iga itemi peal, kus võimalik icon_wink.gif
Reflect damage jaoks tuleb SS õigelt ajastada ja samuti tuleb teada, millal laskmine lõpetada.. see oleneb kõik kogemusest oma geariga icon_rolleyes.gif

Nojah, vahepeal peab cooldowne ja Dis/Hatrated ootama, aga selleajaga neil enamasti taastuvad elud. icon_biggrin.gif

Ei tea küll et keegi ilma preperationita mängiks icon_eek.gif
+Backup rune veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 16:45:51 vasta tsitaadiga

sven sa võid lisada mind; ehk leiab miskit träna.

wildjesus#1609

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.