Lõin Act. II-s ühe lilla monsteri maha. Legendary Shield kukkus. Ja see tähendab teadagi mida:
Spoiler
Kahjuks mitte parimate stattidega mida näinud olen, kuid siiski kõige hullem ka pole. Chance to block on suht hea.(32% peaks kõrgeim võimalik olema) Min müügihind on sellisel 4mil kindlasti, kui plaanin maha müüa. Vbl rohkem...
Aga vist jätan endale hetke seisuga. Kaotan küll mitusada armorit, hästi nõksa resiste ja MF'i, aga vastu siis üle poole võrra parem chance to block, nõks dämmi, GF'i juurde ning muidugi DR vs elites ja melee, mis peaks armori ja resistide kao tegelt tagasi tegema küll.
Ütleme nii, et siin mängus ikka on omajagu Legendary itemeid, mis on sittakanti heade omadustega. Ei kujuta ette, mida nad sellisel asjal veel buffima hakkavad järgmise patchiga.
Hetkel on küll mott mängida korralikult üles läinud. Leiaks nüüd ise Helm of Command'i ka siis võiks rahus ära surra.
Kas teil uuendas patchi ära, või mis moodi te mängida saate?
Mul uuendas ära aga patchi ei uuendanud vms, niiet ei lase mängida ka, paljudel see jama vist.
Kogu EU-l vist selline jama?
? Ei jaga matsu? Mis patch?
Pole kuulnudki. Logisin sisse nagu alati ja mängisin nagu alati.
See uuendus tuli või nn patch, uuendas ära panen mängu töööle viskab ette " A new patch for Diablo 3 is available.The game will close and apply the patch automatically blalalla jne"
Hetkel vähemalt selline jama, kuulsin, et hommikul pidi patch tulema EU vms
See uuendus tuli või nn patch, uuendas ära panen mängu töööle viskab ette " A new patch for Diablo 3 is available.The game will close and apply the patch automatically blalalla jne"
Hetkel vähemalt selline jama, kuulsin, et hommikul pidi patch tulema EU vms
Nojah, kui sul US kliendi versioon, siis võimalik jah, et kala mingisugune.
Hehe võtsin eile viimaks vaevaks ja lugesin natuke barb bulidide kohta ning upgradesin ka enda ammu level 60 saanud aga level 50 skille kasutanud barbi ära:)
Kui ennem surin esimese ACT inferno eliidi kätte, siis nüüd lõikan neist läbi nagu soe nuga võist. SK`ni viitsisin eile actI teha ning too kukkus ca minutiga.
Proovisin eile act 1 ja sain lege sõrmuse 130 str, 100 vit ja veel hulgaliselt state, esimene lege mida ka ise kasutada saan, lisaks veel 2 juppi mille 1 milliga müüki panin ja kohe ära osteti, kahetsen juba et rohkem ei küsnud, nii et peab act 1 edasi farmima
Vahepeal tundub ACT II ikka võimatu, kiteda ei saa sest nad on kiiremad kui sina jne. Sama isegi kohati ACT I's, leidsime keldri kus näis sisuliselt võimatu ühte tüüpi maha saada. :S Geari ei ole põhimõtteliselt võimalik muijalt saada kui AH'st osta ja eelmise raskusastme oma ei kõla kusagile. Kogu kompunn ongi AH-l ülesehitatud.
Osaliselt AH-st ostetud nänniga on statid praegu sellised:
act 1 ongi kerge.
Barbiga, MF gearis (random asjad, mis ise leidnud) hp 25k, dmg 10K, resistances 200... eila jooksin pmst terve act 1 uuesti labi.. looti ei saanud, aga kerge oli ikka.
Paar nõmedat champ packi oli, et pidi normaalsed asjad selga panema.. aga muidu väga easy. _________________ Anar kaluva tielyanna!
act 1 ongi kerge.
Barbiga, MF gearis (random asjad, mis ise leidnud) hp 25k, dmg 10K, resistances 200... eila jooksin pmst terve act 1 uuesti labi.. looti ei saanud, aga kerge oli ikka.
Paar nõmedat champ packi oli, et pidi normaalsed asjad selga panema.. aga muidu väga easy.
Saan aru kuidas mu lauset võib teisiti tõlgendada, aga jah, tõesti on kerge. Liigagi kerge. Seega pole vaja seda igas kolmnandas postis mainida.
Sven, ka sa koguaeg mängid sellise skillsetiga? Saan aru, kui ilma SS'ta sulle kott pähe tõmmatakse. My bad prolly, aga kas see relv on sul ikka 2h? Näeb kuidagi onehandedi moodi välja.
act 1 ongi kerge.
Barbiga, MF gearis (random asjad, mis ise leidnud) hp 25k, dmg 10K, resistances 200... eila jooksin pmst terve act 1 uuesti labi.. looti ei saanud, aga kerge oli ikka.
Paar nõmedat champ packi oli, et pidi normaalsed asjad selga panema.. aga muidu väga easy.
Saan aru kuidas mu lauset võib teisiti tõlgendada, aga jah, tõesti on kerge. Liigagi kerge. Seega pole vaja seda igas kolmnandas postis mainida.
Sven, ka sa koguaeg mängid sellise skillsetiga? Saan aru, kui ilma SS'ta sulle kott pähe tõmmatakse. My bad prolly, aga kas see relv on sul ikka 2h? Näeb kuidagi onehandedi moodi välja.
Keegi kirjutas, et SS on nerfitud, kuigi pole proovinud, seega kasutan põiklemiseks. 1h on jah.
Nerfitud või mitte, päästab ta sind surmavatest löökidest ikkagi. (Eriti Reflect Damage)
Kasuta 2x1h või 2h+Quiver.
Mida ma bow ostmisel jälgima peaks? Praegu on selline kombo:
Spoiler
Quiver on sul hea, Hungering Arrow dmg 10% on võimas. Samas sa seda ise ei kasuta.. võib-olla teed proovi? : )
Nojah, dmg on kindlasti oluline. Loomulikult oleneb ka sinu mängustiil. Ise jooksen sellise komboga ringi. Pole just suurimad asjad.
Spoiler
Seda LoH asja hakkan juba kaaluma valeks otsuseks. Väga suurt abi sellest pole, neckil mul ka seal 350 ringi, et kena 1k tuleb kokku aga Reflect Dmg'ga on sissetulev dämm suurem kui LoH'ga jõuan kompenseerida. Samas mitte RD kollide puhul on aidanud küll.
Quiver on sul hea, Hungering Arrow dmg 10% on võimas. Samas sa seda ise ei kasuta.. võib-olla teed proovi? : )
Seda LoH asja hakkan juba kaaluma valeks otsuseks. Väga suurt abi sellest pole, neckil mul ka seal 350 ringi, et kena 1k tuleb kokku aga Reflect Dmg'ga on sissetulev dämm suurem kui LoH'ga jõuan kompenseerida. Samas mitte RD kollide puhul on aidanud küll.
+10 maximum discipline ka iga itemi peal, kus võimalik
Reflect damage jaoks tuleb SS õigelt ajastada ja samuti tuleb teada, millal laskmine lõpetada.. see oleneb kõik kogemusest oma geariga
+10 maximum discipline ka iga itemi peal, kus võimalik
Reflect damage jaoks tuleb SS õigelt ajastada ja samuti tuleb teada, millal laskmine lõpetada.. see oleneb kõik kogemusest oma geariga
Nojah, vahepeal peab cooldowne ja Dis/Hatrated ootama, aga selleajaga neil enamasti taastuvad elud.
Dps on ikka oluline, eriti just baas mitte ss passiviga.
Omad soovitused oleks crit dam ja chance hankida, samaoluline on ränk dex või mõistlik dex + vit gear.
+8-10 max disc võiks olla, parim oleks quiveril, sest dh armor on suht kesine (madal dex-vit). Relva puhul oleks hea võtta kas ränk (1100 kandis ja üle dps) %dam modiga või madalam dex, crit dam/auk modiga tegelane. Arvestada tuleks, et %dam mod on dpsi juba sisse arvestatud, seega suht nii ja naa.
Ma olen nüüd aja puudusel ainult kulleni soolonud, aga raskusi pole. Mõni üksik elite kombo on veel probleemne (enamasti "fast horde shielder" tüüpi), aga muidu on ok.
44k hp, 50k dps, resid 20-80 vms ehk null.
31. 5% crit, ca 270% c. dam.
SS passive ei kasuta, selle asemel cull the weak. _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Quiver on sul hea, Hungering Arrow dmg 10% on võimas. Samas sa seda ise ei kasuta.. võib-olla teed proovi? : )
Seda LoH asja hakkan juba kaaluma valeks otsuseks. Väga suurt abi sellest pole, neckil mul ka seal 350 ringi, et kena 1k tuleb kokku aga Reflect Dmg'ga on sissetulev dämm suurem kui LoH'ga jõuan kompenseerida. Samas mitte RD kollide puhul on aidanud küll.
Viskasin cluster arrow peale, eriti tore ei ole, kuna ei ajasta seda SS'i reflect dmgiga ära.
tahaks Amuletist lahti saada juba, saaks tavaari peale osta:)
Keegi oskab öelda WTF see on? Algul sain neid ilusti killida, peale mingit 50% dammi tegemist neile tuli sama märk peakohale ja elud tiksusid 3s maha, midagi selle vastu ei saa teha?
Keegi oskab öelda WTF see on? Algul sain neid ilusti killida, peale mingit 50% dammi tegemist neile tuli sama märk peakohale ja elud tiksusid 3s maha, midagi selle vastu ei saa teha?
Keegi oskab öelda WTF see on? Algul sain neid ilusti killida, peale mingit 50% dammi tegemist neile tuli sama märk peakohale ja elud tiksusid 3s maha, midagi selle vastu ei saa teha?
Selline tunne, et graafikakaart on vist tuksis. Kui kaardi temperatuur ületab 55c piiri, siis mängu graafika tõmbab imelikuks nii, et praktiliselt võimatu mängida. Kaart kannatab ainult ~5min mängus sees istumist.
Kaardiks on Geforce 8600gt. Eelnevad korrad on ilusti töötanud.. nüüd siis selline probleem. Jahutused toimivad kenasti. Tuleb uus kaart sebida või on mingi muu võimalus ka?
How come et seda ulmet laserit koguaeg laseb? (dunno, ei mängi wizzi, aga olen aru saanud et see mingi 2m cooldowniga vmS?) _________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
+10 maximum discipline ka iga itemi peal, kus võimalik
Reflect damage jaoks tuleb SS õigelt ajastada ja samuti tuleb teada, millal laskmine lõpetada.. see oleneb kõik kogemusest oma geariga
Nojah, vahepeal peab cooldowne ja Dis/Hatrated ootama, aga selleajaga neil enamasti taastuvad elud.
Ei tea küll et keegi ilma preperationita mängiks
+Backup rune veel
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.